Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 11:17   #2701
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Na szczęście nie wszyscy księża i katolicy mają tak durne poglądy, ze obecność Nergala jako jurora to źródło rozprzestrzeniającego się zła. Nie zgadzam się z darciem przez niego Biblii, ale to nie znaczy, że będąc w programie szerzy zło. To jest kampania wyborcza i tyle. Czy jest on jedynym ateistą w Polsce? Nie, inni ateiści występują w TV i nikt się ich nie czepia. Teraz zaczęto, bo idą wybory. I też mi się nie podoba to kolesiostwo czy to w Kościele czy to wśród lekarzy. Ksiądz pedofil nie jest zgłaszany policji, nie musi, bo Kościół to państwo w państwie. I nie ma się tu co Bogiem zasłaniać, bo pedofilia to jedno z największych świństw i Kościół za przestępstwa powinien odpowiadać tak samo jak ludzie świeccy. Jeśli ktoś wie o przestępstwie seksualnym i nic z tym nie robi, jest współwinnym, a co się dzieje z biskupem zatajającym prawdę, czy jakikolwiek odpowiedział za współudział?
Ty to wiesz, ja to wiem... Ale czy inni wiedzą to samo?
Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
A mnie denerwuje jak ktoś na siłę próbuje wciskać innym kit, odwraca kota ogonem, odpowiada tylko na wygodne pytania albo całkowicie je zmienia
próbując za wszelką cenę przekonać innych do swojego zdania.
I tak ! to jest płyn dla dziewic !
Chyba wiem kogo masz na myśli I zgadzam się w całej rozciągłości

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Matko, załamał mnie już pierwszy post, nie wiem czy czytać dalej, czy zostawić moje nerwy w spokoju
Słuchaj, ja przeleciałam cały blog Kota nie ma Aniołki blogują.

z tym kotem to jakieś takie dziwne powiązanie z inwentarzem prezesa
Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
o matko... padłam można się naciąć
Płyn dla dziewic? Ciekawe jak schodzi ze sklepowych półek
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 11:51   #2702
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2955760 9]
Płyn dla dziewic? Ciekawe jak schodzi ze sklepowych półek [/QUOTE]
Płyn jest dla DZIEWC- zynek. W zasadzie można zaryzykować i założyć, ze dziewczynka=dziewica
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 13:31   #2703
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Chyba wiem kogo masz na myśli I zgadzam się w całej rozciągłości


W domu również stwierdzili, że to płyn dla dziewic
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 15:04   #2704
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Może jeszcze otworzysz sobie w sklepie krem i wypróbujesz, bo opinie w internecie są skrajne?
To można jeszcze dalej pociągnąć. Można otworzyć w sklepie sok i się napić, można nadgryźć batonik... Przecież nie będzie się kupować kota w worku
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 15:11   #2705
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
To można jeszcze dalej pociągnąć. Można otworzyć w sklepie sok i się napić, można nadgryźć batonik... Przecież nie będzie się kupować kota w worku
I można się usprawiedliwić, że testera nie było
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:32   #2706
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Mnie dziwi, że innych dziwi, że chodzę na większość wykładów na mojej uczelni.
Większośc osób z mojej grupy nie chodzi na żadne bo są nieobowiązkowe i studiujemy zaocznie więc nie chcą marnować weekendu na siedzenie w szkole. To po co wybrali szkole zaoczna skoro marnują w niej czas?
ja chodze na wyklady bo chce sie czegos nauczyc, porobic notatki itp. i w przeciwienstwie do innych nie latac pod koniec semestru i prosic wszystkich o notatki i zamartwiac sie czy zdam egzamin.
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 18:35   #2707
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Lolaa87 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że innych dziwi, że chodzę na większość wykładów na mojej uczelni.
Większośc osób z mojej grupy nie chodzi na żadne bo są nieobowiązkowe i studiujemy zaocznie więc nie chcą marnować weekendu na siedzenie w szkole. To po co wybrali szkole zaoczna skoro marnują w niej czas?
ja chodze na wyklady bo chce sie czegos nauczyc, porobic notatki itp. i w przeciwienstwie do innych nie latac pod koniec semestru i prosic wszystkich o notatki i zamartwiac sie czy zdam egzamin.
ja takim cwaniaczkom grzecznie odmawiam użyczania notatek przed sesją i coraz więcej osób tak robi, z tego co zauważyłam, bo na pierwszym roku każdy bał się jakiejś tam łatki i pożyczał jak głupi. Jeszcze jakby ktoś rzeczywiście nie chodził bo coś (praca, dziecko itd.). Ale do cholery - my akurat studiujemy wszyscy dziennie, i oni muszą iść w środę po południu na kawkę / do kina / do dziewczyny (i wprost o tym mówią, tonem pod tytułem- "o boszz, jak można marnować życie na zajęcia"). No to bardzo mi przykro, notatek nie będzie może w kawiarni jakieś znajdą
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 19:23   #2708
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Apropo "afery Nergala"..
Dziś w sklepie słyszałam jak pewien pan (na oko 50, tłuste włosy zaczesane do tyłu) mówił:
Jaaakie to czasy. Jaka to młodzież. Niech pan popatrzy jaka była młodzież w latach 50. Nie wstydzili się Boga ani patriotyzmu, a teraz..? Tylko im Nergal w głowie.



Co oni się tak czepili tego chłopa?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 19:40   #2709
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Denerwuje mnie sytuacja w barach i miejscach typu KFC czy MC donakd, gdzie menu jest podane tak nad głowami nie? No to kurde staję sobie specjalnie 3metry od lady/kas, żeby zobaczyć co można wybrać i pomyśleć, ledwo zacznę czytać a już słyszę "co podać?" kurde jakbym chciała już coś zamówić to bym do kasy podeszła i mówiła do osoby przyjmującej zamówienie a nie stawała 3 metry dalej i patrzyła w górę
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 19:43   #2710
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie sytuacja w barach i miejscach typu KFC czy MC donakd, gdzie menu jest podane tak nad głowami nie? No to kurde staję sobie specjalnie 3metry od lady/kas, żeby zobaczyć co można wybrać i pomyśleć a tu nie zdążę przeczytać 1/4 a już słyszę "co podać?" kurde jakbym chciała już coś zamówić to bym do kasy podeszła i mówiła do osoby przyjmującej zamówienie a nie stawała 3 metry dalej i patrzyła w górę
o tak, mnie to też bardzo denerwuje,
żeby było ciekawiej, ja z takiej odległości w niektórych takich miejscach po prostu nie widzę co tam jest napisane
ale wtedy mówię obsługującej osobie "przepraszam, ale nie widzę oferty" i wtedy gdzieś z jakiś zakamarków, z głębin lady dostaję menu do ręki
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 20:04   #2711
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
No to kurde staję sobie specjalnie 3metry od lady/kas, żeby zobaczyć co można wybrać i pomyśleć, ledwo zacznę czytać a już słyszę "co podać?"
oj tam, trzeba było złożyć zamówienie z odległości 3metrów resztę i tacę by Ci podrzucili.


też mnie to denerwuje.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 20:13   #2712
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

hehe i mówić specjalnie cicho
dlatego w końcu zwykle zamawiam zawsze to samo w danym miejscu bo nie mam kiedy się zastanowić
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 20:16   #2713
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Apropo mcdonalda to denerwuje mnie, że jak mają w ofercie takie ziemniaczki z sosem śmietanowym no nigdy ich nie ma gotowych i trzeba na nie czekać a mówią o tym dopiero jak zapłacę! i potem stoję przy tej kasie jak baran grrr
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 20:21   #2714
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

a nie jadłam jeszcze, a takie dobre są?
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 20:39   #2715
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Mnie ogólnie denerwuje zamawanie w mcdonaldzie, bo ja jestem ślepuga i zazwyczaj nie zabieram ze sobą okularów poza dom (tylko na uczelnię), bo już zdarzyło mi się zgubić i mimo, że mam małą wadę to nie widze w tym macu za bardzo. Tzn jak wytęże wzrok to widzę, ale wyglądam wtedy jak kot srający na pustyni

A że nie kupuje raczej nic z stałej ofery tylko tej sezonowej(?) to zazwyczaj moje zamawianie wygląda tak: "a przepraszam a to zielone to brokuły są? acha, dziękuje, a co to jest to takie takie w bułce, no no no, nie, nie to eee po lewej bardziej, tak? acha, a z czym to jest? acha acha, a jaka cena zestawu? a powiększony? aaacha ok, a to po prawej z taką wystającą sałatą? nie nie to, tak to! Jak to się nazywa? a jaka cena? acha to proszę to pierwsze, jak tam to się nazywało...? No i zamiast frytek te ziemniaczki czy co to..no łódeczki, tak, tak"

W sumie jak sobie wyobraziłam jak to wygląda z boku to może już lepiej wytężać wzrok

Oczywiście moi znajomi zamiast mi przeczytać to mnie wysyłają na pośmiewisko i leją za mną

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Acha i chciałam podsumowac i z tego wszytskiego zapomniałam, że mogliby dac to menu na ścianie wolnej tak żeby sobie każdy mógł podejść bardzo blisko i przykleić oczy do niego
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 20:46   #2716
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
a nie jadłam jeszcze, a takie dobre są?
moim zdaniem pyszne, w zasadzie niewiele poza tym jadam w MD.
one się różnie nazywają, raz są po prostu ziemniaczki, raz łódeczki, raz krateczki itp. ale smakują zawsze tak samo i o wiele lepiej niż frytki (moim zdaniem ) polecam

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez wsiowy_gupek Pokaż wiadomość

A że nie kupuje raczej nic z stałej ofery tylko tej sezonowej(?) to zazwyczaj moje zamawianie wygląda tak: "a przepraszam a to zielone to brokuły są? acha, dziękuje, a co to jest to takie takie w bułce, no no no, nie, nie to eee po lewej bardziej, tak? acha, a z czym to jest? acha acha, a jaka cena zestawu? a powiększony? aaacha ok, a to po prawej z taką wystającą sałatą? nie nie to, tak to! Jak to się nazywa? a jaka cena? acha to proszę to pierwsze, jak tam to się nazywało...? No i zamiast frytek te ziemniaczki czy co to..no łódeczki, tak, tak"
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 21:13   #2717
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie sytuacja w barach i miejscach typu KFC czy MC donakd, gdzie menu jest podane tak nad głowami nie? No to kurde staję sobie specjalnie 3metry od lady/kas, żeby zobaczyć co można wybrać i pomyśleć, ledwo zacznę czytać a już słyszę "co podać?" kurde jakbym chciała już coś zamówić to bym do kasy podeszła i mówiła do osoby przyjmującej zamówienie a nie stawała 3 metry dalej i patrzyła w górę
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
o tak, mnie to też bardzo denerwuje,
żeby było ciekawiej, ja z takiej odległości w niektórych takich miejscach po prostu nie widzę co tam jest napisane
ale wtedy mówię obsługującej osobie "przepraszam, ale nie widzę oferty" i wtedy gdzieś z jakiś zakamarków, z głębin lady dostaję menu do ręki
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
oj tam, trzeba było złożyć zamówienie z odległości 3metrów resztę i tacę by Ci podrzucili.


też mnie to denerwuje.
ja odpowiem w imieniu byłego pracownika jednej z firm fast foodowych, nie powiem której, bo jeszcze mnie ktoś namierzy i dopiero będzie
a więc tak: jako kasjer wcale nie miałam ochoty pytać klienta "co podać?" w momencie, kiedy widać, że sam klient zastanawia się nad tym co by tu zjeść i czy na pewno w tym miejscu, ale... musiałam zapytać, bo gdybym tego nie zrobiła, to dostajesz od razu burę od kierownika restauracji. w tych ogólnych zasadach jakimi kierują się fast foody jest wpisane pozytywne nastawienie do klienta i zachęcenie do kupna (szczególnie promocyjnych kanapek/burgerów/zestawów). im więcej wcisnę klientowi, tym większy rachunek, tym większe szanse na to, że dostanę nagrodę dla najlepszego sprzedawcy.
poza tym często klient stojący 3 metry od kasy zachęcony pytaniem podchodzi bliżej i z racji, że jest niezdecydowany, to mam jako kasjer większe szanse na to, że kupi to, co mu zaproponuję.
Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Apropo mcdonalda to denerwuje mnie, że jak mają w ofercie takie ziemniaczki z sosem śmietanowym no nigdy ich nie ma gotowych i trzeba na nie czekać a mówią o tym dopiero jak zapłacę! i potem stoję przy tej kasie jak baran grrr
każdy produkt już usmażony ma określony czas do spożycia, a z racji, że ludzie nie tak często jakby się tego można było spodziewać kupują te ziemniaczki (przecież przeważnie biorą frytki), to żeby nie wyrzucać ciągle na straty ziemniaczki są smażone tylko wtedy, gdy klient je kupuje. tym sposobem zawsze dostaniesz świeże, a frytki - niekoniecznie (przy małym ruchu frytki trzymane są zwykle dłużej niż dopuszczalny czas i dlatego czasem są takie gumowe).
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2011-09-22 o 21:15
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 21:48   #2718
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja odpowiem w imieniu byłego pracownika jednej z firm fast foodowych, nie powiem której, bo jeszcze mnie ktoś namierzy i dopiero będzie
a więc tak: jako kasjer wcale nie miałam ochoty pytać klienta "co podać?" w momencie, kiedy widać, że sam klient zastanawia się nad tym co by tu zjeść i czy na pewno w tym miejscu, ale... musiałam zapytać, bo gdybym tego nie zrobiła, to dostajesz od razu burę od kierownika restauracji. w tych ogólnych zasadach jakimi kierują się fast foody jest wpisane pozytywne nastawienie do klienta i zachęcenie do kupna (szczególnie promocyjnych kanapek/burgerów/zestawów). im więcej wcisnę klientowi, tym większy rachunek, tym większe szanse na to, że dostanę nagrodę dla najlepszego sprzedawcy.
poza tym często klient stojący 3 metry od kasy zachęcony pytaniem podchodzi bliżej i z racji, że jest niezdecydowany, to mam jako kasjer większe szanse na to, że kupi to, co mu zaproponuję.

każdy produkt już usmażony ma określony czas do spożycia, a z racji, że ludzie nie tak często jakby się tego można było spodziewać kupują te ziemniaczki (przecież przeważnie biorą frytki), to żeby nie wyrzucać ciągle na straty ziemniaczki są smażone tylko wtedy, gdy klient je kupuje. tym sposobem zawsze dostaniesz świeże, a frytki - niekoniecznie (przy małym ruchu frytki trzymane są zwykle dłużej niż dopuszczalny czas i dlatego czasem są takie gumowe).
No własnie ja nie brałam nigdy tych łódeczek, spiralek czy coś, bo nie wiedziałam, że czasem można je wybrać zamiast frytek, a sprzedawcy NIGDY nie proponują i pytają jedynie o wybór napoju i kanapki.
I zazwyczaj nie podają sosu jeśli się nie upomnę
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 22:44   #2719
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Co do KFC to ostatnio prawie szczęka mi wypadła (a nie mam sztucznej ) jak pani obsługująca mnie zapytała czy podać mi talerzyk i sztućce. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam ale widać było, że to chyba jakaś szefowa bo gadała innym co mają robić. Pierwszy raz byłam pozytywnie zaskoczona obsługą.
Zazwyczaj mało kto raczy mnie obsłużyć nawet jak stoję przy ladzie to pytają się osób obok mnie co podać, a ja jestem przed nimi w kolejce. Notorycznie nie dają mi serwetek, a co najbardziej mnie rozwala to dawanie mi do ręki kilku rzeczy, które zamówiłam choć tacki leżą obok

A co do tych `udziwnianych` frytek to moim zdaniem zwykłe są lepsze, a poza tym do tych dziwnych można dostać tylko śmietankowy sos, a jak chcesz inny to musisz dopłacić bo nie ma możliwości zamiany.

I powiedzcie mi, kiedyś do frytek w KFC dostawała się ketchup gratis. Nadal tak jest tylko, że nikt nie raczy mi go dać czy już przestał być gratisem ??


Zapomniałam jeszcze dodać, że denerwuje mnie w McDonaldzie to, że aby skorzystać z toalety trzeba okazać rachunek Kto to wymyślił!? Jak jestem sama nie mogę tam zjeść bo chciałabym umyć ręce przed jedzeniem ale niestety nie mogę bo nie mam rachunku, a przecież nie zapłacę 2zł skoro zaraz stanę się klientką, a znowu jak kupię jedzenie żeby mieć rachunek to przecież nie wezmę go ze sobą do toalety ani też nie pozostawię go na pastwę losu na stoliku

Edytowane przez matyldaaaa
Czas edycji: 2011-09-22 o 22:47
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-22, 23:04   #2720
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Co do KFC to ostatnio prawie szczęka mi wypadła (a nie mam sztucznej ) jak pani obsługująca mnie zapytała czy podać mi talerzyk i sztućce. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam ale widać było, że to chyba jakaś szefowa bo gadała innym co mają robić. Pierwszy raz byłam pozytywnie zaskoczona obsługą.
Zazwyczaj mało kto raczy mnie obsłużyć nawet jak stoję przy ladzie to pytają się osób obok mnie co podać, a ja jestem przed nimi w kolejce. Notorycznie nie dają mi serwetek, a co najbardziej mnie rozwala to dawanie mi do ręki kilku rzeczy, które zamówiłam choć tacki leżą obok

A co do tych `udziwnianych` frytek to moim zdaniem zwykłe są lepsze, a poza tym do tych dziwnych można dostać tylko śmietankowy sos, a jak chcesz inny to musisz dopłacić bo nie ma możliwości zamiany.

I powiedzcie mi, kiedyś do frytek w KFC dostawała się ketchup gratis. Nadal tak jest tylko, że nikt nie raczy mi go dać czy już przestał być gratisem ??


Zapomniałam jeszcze dodać, że denerwuje mnie w McDonaldzie to, że aby skorzystać z toalety trzeba okazać rachunek Kto to wymyślił!? Jak jestem sama nie mogę tam zjeść bo chciałabym umyć ręce przed jedzeniem ale niestety nie mogę bo nie mam rachunku, a przecież nie zapłacę 2zł skoro zaraz stanę się klientką, a znowu jak kupię jedzenie żeby mieć rachunek to przecież nie wezmę go ze sobą do toalety ani też nie pozostawię go na pastwę losu na stoliku
Nie wiem, jak w KFC, ale widziałam, że w innych fast foodach teraz płaci się nawet 50 groszy za to, że nakapią ci ketchupem na frytki. Dodam, że ketchup jest z Tesco i to ten najtańszy, taki niedobry. Ostatnio moja kumpela miała ochotę na frytki, kupiła je, ale dostała bez ketchupu, podeszła i zapytała o ktechup, to powiedzieli, że dostanie, jak zapłaci 50 groszy. Ale to i tak nie jest wysoka cena, bo obok chcieli złotówkę za trochę ketchupu.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 04:56   #2721
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Keczup w KFC jest za darmo, ale trzeba poprosić zazwyczaj Ostatnio Pani w KFC dała mi z 15 saszetek keczupu do małych frytek
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:50   #2722
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Chyba to już gdzieś było przytaczane, ale szlag mnie trafia i krew zalewa jak agresywnie reagują paniusie od "poprawnego dobierania staników na jakiekolwiek" zahaczenie o temat. Wątek w ogóle o czymś innym, któraś z dziewczyn mówi- mam miseczke B i juuuuuuuuuż cała fala jadowitych komentarzy. Niechże one się zajmą swoimi cycami, a jak ktoś ich nie pyta to grzeczniej, albo w ogóle komuś pod bluzkę nie zaglądać. Mogę sobie nosić stanik A na swoim C i nikomu nic do tego :/.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 12:56   #2723
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Chyba to już gdzieś było przytaczane, ale szlag mnie trafia i krew zalewa jak agresywnie reagują paniusie od "poprawnego dobierania staników na jakiekolwiek" zahaczenie o temat. Wątek w ogóle o czymś innym, któraś z dziewczyn mówi- mam miseczke B i juuuuuuuuuż cała fala jadowitych komentarzy. Niechże one się zajmą swoimi cycami, a jak ktoś ich nie pyta to grzeczniej, albo w ogóle komuś pod bluzkę nie zaglądać. Mogę sobie nosić stanik A na swoim C i nikomu nic do tego :/.
Też mnie to wkurza
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:36   #2724
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Chyba to już gdzieś było przytaczane, ale szlag mnie trafia i krew zalewa jak agresywnie reagują paniusie od "poprawnego dobierania staników na jakiekolwiek" zahaczenie o temat. Wątek w ogóle o czymś innym, któraś z dziewczyn mówi- mam miseczke B i juuuuuuuuuż cała fala jadowitych komentarzy. Niechże one się zajmą swoimi cycami, a jak ktoś ich nie pyta to grzeczniej, albo w ogóle komuś pod bluzkę nie zaglądać. Mogę sobie nosić stanik A na swoim C i nikomu nic do tego :/.
Jasne, nikomu nic do tego... Każdy ma prawo nosić za małe stanik. Ale:
1. Miseczka "B" nie mówi nic o obiektywnej wielkości biustu. Co innego 60B, a co innego 95B Często ktoś rzuci, "że ma B", to reszta próbuje się w ogóle dowiedzieć o co chodzi.
2. Większość kobiet nie chce nosić za małego stanika. Wiele zwyczajnie nie wie, że 75B, którego w sklepach jest na tony, dla większości kobiet wcale nie będzie najlepsze. Dlatego dziewczyny starają się informować inne dziewczyny, że 75B to kiepskie wyjście, że można kupić lepszy stanik itd.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:50   #2725
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jasne, nikomu nic do tego... Każdy ma prawo nosić za małe stanik. Ale:
1. Miseczka "B" nie mówi nic o obiektywnej wielkości biustu. Co innego 60B, a co innego 95B Często ktoś rzuci, "że ma B", to reszta próbuje się w ogóle dowiedzieć o co chodzi.
2. Większość kobiet nie chce nosić za małego stanika. Wiele zwyczajnie nie wie, że 75B, którego w sklepach jest na tony, dla większości kobiet wcale nie będzie najlepsze. Dlatego dziewczyny starają się informować inne dziewczyny, że 75B to kiepskie wyjście, że można kupić lepszy stanik itd.
Jasne, a nie wystarczy osobny o tym wątek?
Nieświadome istnienia takiego szału na dobieranie staników są chyba tylko totalne ignorantki, bo jak dla mnie to trąbione jest o tym na prawo i lewo.
A wątek, o którym mówię wybitnie nie dotyczy biustów, inna rozmowa, a tu 5 postów z d. i to jeszcze jakim tonem napisanych "ło jessu następna, wcale nie masz B" "no właśnie" nie dość, że off top, to jeszcze sorry na MM nikt nie pisze "masz be fryzurę" niepytany, komentuje się makijaże, choć większość kobiet nie chce mieć złego uczesania. Czemu? Bo nikt się o to nie pyta, może nie życzy sobie rad i to jeszcze okraszonych złośliwościami.
Forum to forum, ale jak w rzeczywistości też są takimi "ciotkami dobra rada" wtrącającymi się komuś w stanik nieproszone, to współczuję znajomym.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:56   #2726
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Jasne, a nie wystarczy osobny o tym wątek?
Nieświadome istnienia takiego szału na dobieranie staników są chyba tylko totalne ignorantki, bo jak dla mnie to trąbione jest o tym na prawo i lewo.
A wątek, o którym mówię wybitnie nie dotyczy biustów, inna rozmowa, a tu 5 postów z d. i to jeszcze jakim tonem napisanych "ło jessu następna, wcale nie masz B" "no właśnie" nie dość, że off top, to jeszcze sorry na MM nikt nie pisze "masz be fryzurę" niepytany, komentuje się makijaże, choć większość kobiet nie chce mieć złego uczesania. Czemu? Bo nikt się o to nie pyta, może nie życzy sobie rad i to jeszcze okraszonych złośliwościami.
Forum to forum, ale jak w rzeczywistości też są takimi "ciotkami dobra rada" wtrącającymi się komuś w stanik nieproszone, to współczuję znajomym.
Aaa. Ja myślałam o wątkach jakie są na intymnym. Np. "Jestem nieatrakcyjna, mam mały biust"... To się pyta delikwentki jaki biust. I słyszymy "B". To pytamy dalej. Przecież "B" nie mówi niczego. A potem w razie czego radzimy zmienić stanik

PS Może i sprawa dobrze dobranych staników jest już bardzo znana, ale jednak nie do wszystkich trafiła informacja, że 75B to nie jest rozmiar uniwersalny Sama dopiero na Wizażu się dowiedziałam mniej więcej co i jak ze stanikami.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 13:57   #2727
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
To można jeszcze dalej pociągnąć. Można otworzyć w sklepie sok i się napić, można nadgryźć batonik... Przecież nie będzie się kupować kota w worku

U mnie klient w sklepie otworzył 5 słoików z sosem do spaghetti i próbował paluchem. A jedna kobieta skubnęła winogrona z koszyczka, pracownik sklepu to widział i zaproponował, żeby zapłaciła za napoczęty koszyczek, a ona na to, że nie, bo jej nie smakują.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:18   #2728
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29583460]
U mnie klient w sklepie otworzył 5 słoików z sosem do spaghetti i próbował paluchem. A jedna kobieta skubnęła winogrona z koszyczka, pracownik sklepu to widział i zaproponował, żeby zapłaciła za napoczęty koszyczek, a ona na to, że nie, bo jej nie smakują.
[/QUOTE]


ojj nie chciałabym trafić na taki sos
a pani wybrnęła
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10

Edytowane przez nagiAkt
Czas edycji: 2011-09-23 o 14:20
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:20   #2729
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jasne, nikomu nic do tego... Każdy ma prawo nosić za małe stanik. Ale:
1. Miseczka "B" nie mówi nic o obiektywnej wielkości biustu. Co innego 60B, a co innego 95B Często ktoś rzuci, "że ma B", to reszta próbuje się w ogóle dowiedzieć o co chodzi.
2. Większość kobiet nie chce nosić za małego stanika. Wiele zwyczajnie nie wie, że 75B, którego w sklepach jest na tony, dla większości kobiet wcale nie będzie najlepsze. Dlatego dziewczyny starają się informować inne dziewczyny, że 75B to kiepskie wyjście, że można kupić lepszy stanik itd.
Ale wiele kobiet też wie jaki nosi prawidłowy rozmiar, a mówi, ze nosi A, B, C po to żeby każdy sobie mógł wyobrazić jaka to wielkość, bo większość kobiet nie umie sobie nawet wyobrazić 65E i myśli, ze to balony.

Ja np zawsze mówię w rozmowie nie związanej z tematem, że mam popularne B, a wiem, że naprawdę noszę 65E/F.

Diamentowa ma racje, niech każdy się zajmuje swoimi cyckami.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 14:21   #2730
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.2

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;29583460]
U mnie klient w sklepie otworzył 5 słoików z sosem do spaghetti i próbował paluchem. A jedna kobieta skubnęła winogrona z koszyczka, pracownik sklepu to widział i zaproponował, żeby zapłaciła za napoczęty koszyczek, a ona na to, że nie, bo jej nie smakują.
[/QUOTE]

Kazaliście mu zapłacić chociaż ??
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.