"Surowi rodzice" - program na TVN - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 23:45   #31
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

np tak:

http://katowice.gumtree.pl/c-Praca-m...AdIdZ375341520
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 06:10   #32
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Program jest tragiczny, tvn schodzi na psy, najambitniejszy program tam to wlasciwie...sniadaniowka; )
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:11   #33
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Program jest glupi i klamliwi. Zmontowany jak cholera. Niektorzy rodzice to dewianci.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:29   #34
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Program nie ma w sobie za grosz realizmu, widziałam dwa odcinki i podziękuję, poziomem tvn zaczyna przypominać polsat... Gorszy był chyba tylko ten program o dwóch panach z top model - to dopiero szczyt, czy raczej dno
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 07:55   #35
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Początkowo na podstawie zapowiedzi myślałam, że program będzie funkcjonował na zasadzie "Superniani", którą to kobietę zawsze bardzo podziwiałam za fantastyczne podejście do dzieci jako do ludzi. Bardzo się przeliczyłam.
Naprawdę dziwi mnie i w sumie nawet bulwersuje fakt, że ktokolwiek przedstawia poniżanie, wykorzystywanie i odzieranie z jakiejkolwiek prywatności (rozumiem konfiskowanie papierosów, ale pozbawienie telefonu? bądź co lepsze- przeszukiwanie prywatnych rzeczy, czytanie sms-ów?) jako praktykę wychowawczą przynoszącą rewelacyjne efekty! Albo gość, który opowiadał jak to lał swoje dzieci pasem i jak wspaniale na tym wyszły... Nie podoba mi się to.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:01   #36
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Tak, jasne i w tydzień dzieci się zmieniają na lepsze

W dodatku brak mi np. jakiś porad dla rodziców, jakiegoś psychologa, czy pedagoga, bo to często rodzice są także winni i nie umieją rozmawiać.

W odcinku o tej dziewczynie, co cały czas spała rozwaliło mnie, jak nauczycielka zadawała im pytania i stwierdziła, że nic nie umieją , bo nie wiedzą, Ja w ich wielu też nie wiedziałam , och Boże jaka ja głupia jestem
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 08:48   #37
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
Program nie ma w sobie za grosz realizmu, widziałam dwa odcinki i podziękuję, poziomem tvn zaczyna przypominać polsat... Gorszy był chyba tylko ten program o dwóch panach z top model - to dopiero szczyt, czy raczej dno
Woli i Tysio? oglądałam wczoraj
Tylko nie rozumiem, czemu ten program niby ma służyć. Pokazaniu dwóch c*pek, które boją się robaków i nie umieją udźwignąc łopaty z ziemią/ taczki z gnojem??

A co do Surowych Rodziców to pytanie tylko, kto im qrwa pisze scenariusz?! Ja Was podziwiam, dziewczyny, że na to patrzycie, ze mnie po 5 minutach takiego ścierwa agresja bucha uszami
I jeszcze jakbym widziała, że ktoś próbuje ich złote rady wprowadzić w czyn, to by się chyba rękoczynem skończyło.
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 09:28   #38
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Program jest tragiczny, tvn schodzi na psy, najambitniejszy program tam to wlasciwie...sniadaniowka; )
Śniadaniówka?
No tak, mówienie o "wielkim " wydarzeniu jakim były urodziny 40 Majdana - bardzo ambitne.
Oglądałam przez 25 min w sobotę- cud jakiś , że tyle wytrzymałam.
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 12:54   #39
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Oglądałam wszystkie odcinki z wyjątkiem ostatniego (ale czytałam, że było ostre przegięcie). Podobały mi się jedynie trzy rodziny- ta z Warszawy z dwom córkami, ta spod Poznania (przedostatni odcinek) i policjantka. Reszta- porażka totalna. Brak porozumienia, brak jakiejkolwiek próby wytłumaczenia swoich racji ("oddaj mi telefon, bo tak chcę!), już nie wspominając o idiotycznych zasadach w stylu "o 21 gasimy światło". Do tego staroświecki pogląd "jak się nie będziesz uczyć to pójdziesz rowy kopać". No i co z tego? Ktoś musi robić fizycznie, "magistrów" już nam wystarczy. Poza tym te dzieciaki w większości wcale nie są takie złe (albo program jest wybiórczy i pokazuje tylko jakieś lajtowe sytuacje), wystarczy obejrzeć wersję amerykańską- tam to dopiero był hardcore. Te dzieciaki są normalne jak na swój wiek i nie wiem jak beznadziejni muszą być ich rodzice skoro nie są w stanie sobie z nimi poradzić. Gdybym była matką, konieczność wysłania dziecka do takiego programu byłaby dla mnie porażką wychowawczą na całej linii.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:10   #40
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

A ta nauczycielka i jej pytania.. Ok rozumiem że to była wiedza podstawowa, ale sądzę że nawet ci rodzice spytania co to jest koniugacja i deklinacja nie odpowiedzieliby. Bo to coś co się używa a się o tym nie wie nawet, wiedza podstawowa ale mówię, daję rękę uciąć że by nie wiedzieli. Takie pytania na wyrywki nie bardzo mają sens, a najbardziej zabiły mnie pytania z lektur które są w liceum a te dzieciaki w gimnazjum były. Pamiętam to dokładnie bo zrobiłam ostrego facepalma w tamtym momencie.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:27   #41
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

ja widziałam 2 odcinki
z mamą wojskową nawet spoko
ale ta od sklepiku-co chwilę mówiłam "już bym jej dawno w mordziagę dała"
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 21:17   #42
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

http://www.wiocha.pl/295953,Paaatolaaa

ten po lewej był w SR...
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 23:36   #43
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

no chłopak się kreuje ycd, rozmowy w toku, surowi rodzice nawet go do ddtvn zaprosili ; d jaja sobie robi i tyle.
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 09:03   #44
Innesia
Raczkowanie
 
Avatar Innesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 206
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Zasiadłam z mężem oglądać ostatni odcinek, ale on już na drugim dniu do mnie mówi: " Co TY mi za patologię pokazujesz i zażądał zmiany repertuaru. A ten cały Tatuś to się chyba nie odezwał ani jednym słowem, oprócz "dzień dobry". No faktycznie super wzorce przekazują
Innesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 11:32   #45
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Ten program to porażka.

Ja również myślałam, że to będzie na zasadzie "Superniani": jakieś rady dla rodziców, indywidualne podejście itp. Poza tym myślałam, że Ci "surowi rodzice" to ludzie, którzy będą przygotowani przez psychologów jak radzić sobie z trudną młodzieżą. Ja naprawdę mam wrażenie, że większość tych nastolatków to normalne dzieciaki, które się buntują, bo mają jakieś problemy lub są po prostu rozpieszczone. Nie jestem psychologiem, ale dla mnie to nie są ciężkie przypadki. Natomiast w przypadków tych rodziców to myślę, że dla niektórych to terapia jest konieczna.
Poza tym myślę, że jak dzieciak jest rozpieszczony to może takie przekopywanie ogródka mu pomoże, ale jak ma problemy np. w relacjach z rodzicami to chyba powinni znaleźć jakiś inny sposób, a nie traktować wszystkich tak samo.
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:13   #46
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

A tego po lewej znam to kolega Luntka to jest internetowy celebryta
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:25   #47
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Oglądam czasami ten program... Bardziej żeby się pośmiać. Ci "surowi rodzice" są tragiczni, aż szkoda mi tych "niegrzecznych dzieciaków".


Mój kolega zastanawia się nad pójściem do tego programu, dla jaj oczywiście =D
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:31   #48
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Oglądam czasami ten program... Bardziej żeby się pośmiać. Ci "surowi rodzice" są tragiczni, aż szkoda mi tych "niegrzecznych dzieciaków".


Mój kolega zastanawia się nad pójściem do tego programu, dla jaj oczywiście =D
Ciekawe ile płacą za takie robienie z siebie głupka
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:32   #49
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Ciekawe ile płacą za takie robienie z siebie głupka
Też jestem ciekawa
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 23:42   #50
Dovahkiin
Raczkowanie
 
Avatar Dovahkiin
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 62
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Szczerze to aż żałuję, że jestem na to za stara a moi rodzice za mądrzy. Chętnie bym tam poszła i pokazała tym 'geniuszom rodzicielstwa' co to na prawdę znaczy trudne i niewspółpracujące dziecko. Nigdy nie sprawiałam kłopotów wychowawczych, może jak byłam bardzo młoda to trochę pyskowałam ale ogólnie na prawdę moi rodzice nie mogą narzekać. Za to nie daję sobie wejść na głowę, nie stosuję się do głupich zasad, które są tylko wydumanymi zachciankami innych, nie podporządkowuję się innym i nie robię rzeczy, na które nie mam ochoty. Oczywiście mówimy o obcych.
Może taki głupi przykład ale jestem jedną z niewielu znanych mi osób, której babcia nauczyła się, że "nie, dziękuję" oznacza dokładnie to co mówię i nie będę jadła/piła/okrywała się i nie ma sensu mnie namawiać i tego powtarzać tysiąc razy. Moje 'nie' to jest właśnie 'nie' i koniec

A ta baba z ostatniego odcinka to dopiero miałaby wesoło...
Dovahkiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 16:10   #51
Flai
Raczkowanie
 
Avatar Flai
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 400
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

A właśnie wie ktoś jak nazywała się wersja amerykańska? Tylko nie chodzi mi o amerykański odpowiednik "surowych rodziców" ale o program w którym te dzieciaki były wysyłane na miesięczny obóz na ranczo. Na początku spali w namiotach ,a jeśli przestrzegali zasad obozu dostawali się wyżej do sali itd.
Flai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 13:58   #52
Jesienny Listek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 102
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Ja oglądałam odcinek który leci właśnie na TVNie (leci dalej ale jest tak tragiczny że nie zamierzam oglądać do końca) i jestem w szoku. Ta rodzina do której przyjechały dziewczyny jest straszna, żadnego porozumienia kobiety z dziewczynami, jak pracowały u niej w sklepie to traktowała je jak śmieci. Żeby nawet odezwać się nie mogły? Porażka i czemu to niby ma służyć?
Nie ma próby zrozumienia dziewczyn, szczerych rozmów, tylko mają się słuchać i tyle.
Jesienny Listek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 15:27   #53
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Oglądam czasami ten program... Bardziej żeby się pośmiać. Ci "surowi rodzice" są tragiczni, aż szkoda mi tych "niegrzecznych dzieciaków".
Nie wiem, czy ktoś to już tu napisał, ale te dzieciaki to są aktorzy ( a raczej statyści) tacy sami/a wręcz ci sami, występują tez w innych produkcjach tvn np ukrytej prawdzie czy detektywach. Wysyłanie prawdziwych nastolatków gdzies do obcych ludzi nie będących prawnei ich opiekunami/pedagogami, do tego wbrew ich woli, byłoby chyba nawet nielegalne
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 10:20   #54
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ktoś to już tu napisał, ale te dzieciaki to są aktorzy ( a raczej statyści) tacy sami/a wręcz ci sami, występują tez w innych produkcjach tvn np ukrytej prawdzie czy detektywach. Wysyłanie prawdziwych nastolatków gdzies do obcych ludzi nie będących prawnei ich opiekunami/pedagogami, do tego wbrew ich woli, byłoby chyba nawet nielegalne
oni muszą wyrazić zgodę


podejrzewam, że w przypadkach, gdy "młodzi-gniewni" są prawdziwi, to zostają przekupieni przez rodziców
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 11:53   #55
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
oni muszą wyrazić zgodę


podejrzewam, że w przypadkach, gdy "młodzi-gniewni" są prawdziwi, to zostają przekupieni przez rodziców
A żaden młody gniewny by takiego obciachu by nie chciał
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:31   #56
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
A żaden młody gniewny by takiego obciachu by nie chciał
oj, zdziwiłabyś się
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 14:00   #57
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Obejrzałąm dzisiejszy odcinek i z każdą minutą coraz bardziej przecierałam oczy ze zdziwienia. Być może wszystko było ustawione, ale jeśli nie to współczuję jednej z bohaterek.
W skrócie: dziewczyna miała 13 lat, mieszkała z matką i z chorą na schizofrenię siostrą.

Rozwaliły mnie rozmowy surowej matki z tą dziewczynką:
- dlaczego nie mogę używać komórki?
- a po co Ci ona?
- do dzwonienia, chciałabym porozmawiać przez telefon
- z nami możesz rozmawiać
- nie mam z panią o czym rozmawiać
I tu zaczął się wywód surowej matki, bo przecież dziewczyna powinna woleć z nimi rozmawiać

Po chwili:
- mieszkam z mamą i z siostrą
- a tato?
- nie mieszka z nami, w ogóle nie utrzymuje z nami kontaktu
- jak się z tym czujesz?
No na pewno jest zachwycona .

Następnego dnia dziewczyny musiały szorować kible w przedszkolu, potem sprzątały salę, w której bawią się dzieci, następnie gotowały obiad i na koniec sprzątały całą kuchnię. Surowa matka podsumowała wszystko słowami: do perfekcyjnej pani domu jeszcze Wam dużo brakuje.

Kolejnego dnia dziewczyny miały sprzątać w wolontariacie. Kobieta, która nadzorowała ich pracę, zaczęła wypytywać bohaterkę o chorobę siostry. 13-latka stwierdziła, że nie chce o tym rozmawiać. Efekt? Surowa matka kazała jej następnego dnia za to przeprosić .

Jeśli ten odcinek nie był ustawiany od początku do końca to zastanawiam się jakim kretynem trzeba być, żeby zachowywać się jak ta matka.
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:58   #58
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Anethka
tez przecierałam oczy ze zdumienia, jak można w tak kretyński sposób "wymuszać" na dziecku jakaś postawę.... a z tym sprzątaniem w wolontariacie to myślałam, że padnę ... kobita stała nad nimi i wypytywało o wszystko niczym policja na przesłuchaniu.... w życiu bym się nie zgodziła, żeby ktoś tak dziecko uczył dobrego wychowania
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 21:39   #59
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Surowi rodzice nowy sezon, odcinek 1:
rodzice moim zdaniem 10/10
w końcu nie ktoś kto ma 15 dzieci, jest idealnym katolikiem (odcinek 2 rumunia, zmuszanie do wejścia do kościoła, chryste panie co to za cyrk ), w końcu nie ktoś kto każe im wstawać o 5 rano przerzucać gnój na roli i orać 132409238904 hektarów ich ziemi

spoko ludzie
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 06:53   #60
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: "Surowi rodzice" - program na TVN

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Surowi rodzice nowy sezon, odcinek 1:
rodzice moim zdaniem 10/10
w końcu nie ktoś kto ma 15 dzieci, jest idealnym katolikiem (odcinek 2 rumunia, zmuszanie do wejścia do kościoła, chryste panie co to za cyrk ), w końcu nie ktoś kto każe im wstawać o 5 rano przerzucać gnój na roli i orać 132409238904 hektarów ich ziemi

spoko ludzie
Moi sąsiedzi z rodzinnego miasta.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 23:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.