"Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-31, 20:00   #1
lolo1508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49

"Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.


Wiem, że były miliony takich wątków, jednak to dla mnie dość ważne. Do rzeczy.

Jestem w związku od 1,5 roku.
Odżywiam się prawidłowo, ginekolog twierdzi, że wszystko jest dobrze. Ostatnio zauważyłam, że nie odpowiada mi smak ust chłopaka, który chwilę wcześniej robił mi minetkę. W rozmowie powiedział : "przyzwyczaiłem się do tego". Zszokowana zapytałam, co właściwie miał na myśli, bo do tej pory podczas każdego zbliżenia aż domagał się, by zejść w dół.
Powiedziałam mu, że zrobiło mi się przykro, bo zawsze twierdził, że to uwielbia, więc zaczął się tłumaczyć. Stwierdził, że na początku była to dla niego nowość (pierwsza partnerka seksualna), było całkiem ok. Po jakimś czasie po braniu antybiotyku miałam infekcję, a wtedy smak mu nie odpowiadał i zraziło go to. Podobno teraz znowu jest ok.

Skoro jest ok, to dlaczego mówi, że się przyzwyczaił? Co to znaczy "ok"? Czyli jednak mu nie odpowiada? Niby mówi, że musiał się przyzwyczaić, a jednak bez minetki praktycznie nie ma żadnego zbliżenia, nieważne o jakiej porze dnia czy nocy się to dzieje. To brzmi jak... "nie smakuje mi, ale będę robił to non stop". Gdzie tu logika?
lolo1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 20:03   #2
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Skoro robi i chce robić to w czym widzisz problem?
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 20:18   #3
lolo1508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Skoro robi i chce robić to w czym widzisz problem?
Widzę problem w tym, że to zabrzmiało tak, jakby nadal mu smak nie odpowiadał, a jednak jakby się do tego zmuszał. Niby jest "ok", ale i tak coś mu nie pasuje. Po prostu zabolało.
lolo1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 20:25   #4
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Robi to z miłości i jego priorytetem była Twoja przyjemność - ciesz się! W sumie to trochę się dziwię, że mając świadomość o infekcji zgodziłaś się na minetkę. Przeczekałabym do momentu pozbycia się tej przykrej dolegliwości i wtedy powróciła do zabaw.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 20:31   #5
lolo1508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
W sumie to trochę się dziwię, że mając świadomość o infekcji zgodziłaś się na minetkę. Przeczekałabym do momentu pozbycia się tej przykrej dolegliwości i wtedy powróciła do zabaw.
Wtedy jeszcze nie byłam świadoma. Bolało mnie, myślałam, że to nic wielkiego. Nie przechodziło, więc zabawy z chłopakiem się skończyły. Pojawiły się kolejne objawy, zapisałam się na wizytę do ginekologa. Biedny, wystraszył się, jak zażartowałam, że przerwa na pół roku .
lolo1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 20:38   #6
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Napisane przez lolo1508 Pokaż wiadomość
Widzę problem w tym, że to zabrzmiało tak, jakby nadal mu smak nie odpowiadał, a jednak jakby się do tego zmuszał. Niby jest "ok", ale i tak coś mu nie pasuje. Po prostu zabolało.
Nawet jeśli się zmusza to chce ci sprawić przyjemność. Nie szukaj dziury w całym
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 20:38   #7
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Dziewczyno, nie masz już z czego robić problemów?
Może masz specyficzny smak, który mu nie przeszkadzał, tylko musiał się przyzwyczaić. Może smak mu nieco przeszkadzał, ale tak lubił całokształt zabawy, że i tak chciał się angażować, a po jakimś czasie przestał na smak zwracać uwagę? Opcji masz miliony - fakty są niezmienne - lubicie to i robicie to. Po cholerę rozgrzebywać temat?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 20:41   #8
lolo1508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Okej, okej, pewnie macie rację. Dotknęło mnie i tyle Dzięki!
lolo1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 20:44   #9
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Dodam tylko, że do wszystkiego można się przyzwyczaić. Mi kiedyś nie podobał się smak TŻ, a teraz mogę powiedzieć, że całkiem mi smakuje. :-D

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 20:49   #10
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Napisane przez lolo1508 Pokaż wiadomość
Okej, okej, pewnie macie rację. Dotknęło mnie i tyle Dzięki!
Co cię dotknęło? to że mu nie smakowało aż tak? Jesteś zła na kubki smakowe? to nie jest od niego zależne...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 21:02   #11
lolo1508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Co cię dotknęło? to że mu nie smakowało aż tak? Jesteś zła na kubki smakowe? to nie jest od niego zależne...
Myślę, że raczej to, że zawsze zarzekał się, że to jedna z najlepszych rzeczy w łóżku i smakuję genialnie, a tu się okazuje, że jednak niekoniecznie Żyję w błogiej nieświadomości, a tu nagle poof..
lolo1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 21:05   #12
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Napisane przez lolo1508 Pokaż wiadomość
Myślę, że raczej to, że zawsze zarzekał się, że to jedna z najlepszych rzeczy w łóżku i smakuję genialnie, a tu się okazuje, że jednak niekoniecznie Żyję w błogiej nieświadomości, a tu nagle poof..
Nigdy nie miałaś potrawy która za pierwszym razem była taka jakaś... no bez zachwytu, a po jakimś czasie stała się ulubionym daniem?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 22:02   #13
lolo1508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 49
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Nigdy nie miałaś potrawy która za pierwszym razem była taka jakaś... no bez zachwytu, a po jakimś czasie stała się ulubionym daniem?
Jasne, że miałam, ale w tym przypadku potrawa na początku powinna być przeciętna, później beznadziejna, a w końcu oceniłby ją jako co najwyżej zjadliwą
Jak zwykle potwierdziło się na forum, że za dużo myślę. Spróbuję dowiedzieć się szczegółów na temat "potrawy" i może cokolwiek jeszcze się rozjaśni
lolo1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 00:51   #14
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Napisane przez lolo1508 Pokaż wiadomość
Jasne, że miałam, ale w tym przypadku potrawa na początku powinna być przeciętna, później beznadziejna, a w końcu oceniłby ją jako co najwyżej zjadliwą
Jak zwykle potwierdziło się na forum, że za dużo myślę. Spróbuję dowiedzieć się szczegółów na temat "potrawy" i może cokolwiek jeszcze się rozjaśni
tylko po co ci to drążyć? On to UWIELBIA i ciągle do tego dąży, sama to widzisz, może warto to zaakceptować zamiast analizować poziom lubienia bądź nie poszczególnych czynników? to co piszesz chwilowo wygląda jak rozmowa z żoną z seksistowskich żartów - nie ważne co powiesz i tak da radę zinterpretować to przewrotnie, czepiając się słówek, wyciągając miliardowe dno i freudowskie pomyłki nawet z najprostszej wypowiedzi.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 15:43   #15
Adonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Przyjemność z robienia minetki, a smak i zapach kobiecej muszelki to są dwie odrębne sprawy. Ciekawe ile pań, bo mi przyznali się do tego tylko najbliżsi koledzy i to z dużymi oporami, zdaje sobie sprawę, że często facet w trakcie pieszczenia językiem tego cudownego skądinąd miejsca, stara się oddychać ustami blokując przepływ powietrza przez nos. Do smaku, no cóż, trzeba przywyknąć. W młodości napięcie seksualne jest tak duże, że się nie zwraca uwagi na takie „drobiazgi”, a później to już sprawa przyzwyczajenia. Całkowicie pomijam tu sprawę braku higieny.
Adonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:09   #16
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Napisane przez lolo1508 Pokaż wiadomość
Wiem, że były miliony takich wątków, jednak to dla mnie dość ważne. Do rzeczy.

Jestem w związku od 1,5 roku.
Odżywiam się prawidłowo, ginekolog twierdzi, że wszystko jest dobrze. Ostatnio zauważyłam, że nie odpowiada mi smak ust chłopaka, który chwilę wcześniej robił mi minetkę. W rozmowie powiedział : "przyzwyczaiłem się do tego". Zszokowana zapytałam, co właściwie miał na myśli, bo do tej pory podczas każdego zbliżenia aż domagał się, by zejść w dół.
Powiedziałam mu, że zrobiło mi się przykro, bo zawsze twierdził, że to uwielbia, więc zaczął się tłumaczyć. Stwierdził, że na początku była to dla niego nowość (pierwsza partnerka seksualna), było całkiem ok. Po jakimś czasie po braniu antybiotyku miałam infekcję, a wtedy smak mu nie odpowiadał i zraziło go to. Podobno teraz znowu jest ok.

Skoro jest ok, to dlaczego mówi, że się przyzwyczaił? Co to znaczy "ok"? Czyli jednak mu nie odpowiada? Niby mówi, że musiał się przyzwyczaić, a jednak bez minetki praktycznie nie ma żadnego zbliżenia, nieważne o jakiej porze dnia czy nocy się to dzieje. To brzmi jak... "nie smakuje mi, ale będę robił to non stop". Gdzie tu logika?
Jeżusie, co to za problemy z odwłoka ?!
Srom nie jest do jedzenia, więc nie dziw się, że nie smakuje jak ambrozja
Ciesz się, że chłopak chce Ci robić dobrze ustami mimo wszystko.
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:21   #17
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

...ile ja bym dała żeby mój facet choć raz na miesiąc mi zrobił minetkę...serio... ciesz się, że mimo tego, że nie jest to powalające doznanie smakowe to jednak twój TŻ to robi bo wie, że lubisz
ingula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:28   #18
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

No ale nie rozumiem, przecież miejsca intymne nie muszą być smaczne w dosłownym znaczeniu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 11:49   #19
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
No ale nie rozumiem, przecież miejsca intymne nie muszą być smaczne w dosłownym znaczeniu
Dokładnie! Z jednej strony uwielbiam smak mojego partnera, z drugiej... jak bym dostała toto na talerzu miałabym poważny problem z przełknięciem. Kontekst w tej sytuacji wszystko zmienia.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 14:22   #20
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

wydziwiasz kobieto facet chce i się sam domaga żeby Cię językiem pieścisz a Ty masz schizę, że do końca mu to nie smakuje. a co tu jest do smakowania? cipka to nie deser truskawkowy
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:46   #21
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Tak właśnie wygląda prawdziwa miłość
Klips na nos i za ojczyznę
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 21:43   #22
AlternatywnaKawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 320
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Tak mi przyszło na myśl... Wiele kobiet połyka spermę swoich facetów nie dlatego, bo uwielbiają jej smak, konsystencję czy zapach. Połykają, bo wiedzą, że sprawia to nieziemską przyjemność facetom. I chociaż nie czerpią z tego fizycznej przyjemności (jak np jedząc coś niesamowicie pysznego) to wystarcza im świadomość, że facetowi jest dobrze.
Myślę, że w tej sytuacji jest podobnie. Sama czynność dla mężczyzn jest przyjemna, bo kobiecie jest dobrze, aczkolwiek smak czy zapach na pewno nie jest jakimś rarytasem. Ot, zjadliwe, do przeżycia. Ale chcą to robić. Jedni z miłości, inni po to by stanąć na wysokości zadania. Tak jak i kobiety. Wg mnie to cała filozofia. Skoro twierdzi, że jest ok to widocznie jest ok. Jest wystarczająco dobrze, że nie chce z tego rezygnować. Gdyby było tragicznie to pewnie by się zniechęcił.
AlternatywnaKawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 12:57   #23
mamnatosposob
Przyczajenie
 
Avatar mamnatosposob
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 22
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Najważniejsze, że Twój facet nie robi z tego problemu. Zwłaszcza, że powiedział to tak, by Ciebie w żaden sposób nie urazić. To tylko fizjologia, nie ma czego roztrząsać, jeśli dbasz o higienę. A jeżeli chciałabyś poczuć się bardziej komfortowo, możesz zainwestować np. w żel smakowy i w ten sposób urozmaicać Wasze zbliżenia.
__________________
<ciach_reklama>
mamnatosposob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:05   #24
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: "Przyzwyczaiłem się do tego" - smak muszelki.

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Dziewczyno, nie masz już z czego robić problemów?
Może masz specyficzny smak, który mu nie przeszkadzał, tylko musiał się przyzwyczaić. Może smak mu nieco przeszkadzał, ale tak lubił całokształt zabawy, że i tak chciał się angażować, a po jakimś czasie przestał na smak zwracać uwagę? Opcji masz miliony - fakty są niezmienne - lubicie to i robicie to. Po cholerę rozgrzebywać temat?


Dokładnie. Każdy" smakuje inaczej" i wcale nie jest tak że przysysamy się tu i tam do partnera i czujemy niebo . To jest trochę" inny" smak do którego się przyzwyczajamy. To nie znaczy że czynność nas nie podnieca lub się nam nie podoba.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-08 14:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.