Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-18, 11:23   #1441
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Ja osobiście swoje N1 kupiłam za granicą - przeżyłam szok, gdy weszłam na dział z kosmetykami i na stoisku L'oreal zobaczyłam WSZYSTKIE odcienie True Match'a we wszystkich trzech gamach! Naprawdę dużo tego jest!
Wil, czy ja mogę w takim razie poprosić o fotki porównawcze N1 z czymś powszechnie znanym?
udało mi się przez all kupić W1, ale jest odrobinę zbyt żółte, a z kolei testowane C1 zbyt różowe, a N1 nigdy na oczy nie widziałam i dlategom taka ciekawa
z góry dziękuję
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:24   #1442
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
kolejna galeria? to ja mogę dorzucić 2 zdjęcia z MM
cmokisia, wpędzasz mnie w kompleksy
zakaz fotografowania
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:32   #1443
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
Wil, czy ja mogę w takim razie poprosić o fotki porównawcze N1 z czymś powszechnie znanym?
udało mi się przez all kupić W1, ale jest odrobinę zbyt żółte, a z kolei testowane C1 zbyt różowe, a N1 nigdy na oczy nie widziałam i dlategom taka ciekawa
z góry dziękuję
moznaby spróbować wymieszać W1 z C1
Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
cmokisia, wpędzasz mnie w kompleksy
zakaz fotografowania
ups to się porobiło
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:45   #1444
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zgadzam się, cmoksia- piękne zdjęcia
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:49   #1445
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Chciałam zrobić porównanie podkładów na kartce, ale tam różnice są średnio widoczne, nawet gołym okiem, niezależnie od śwatła - w domu czy na pochmurnym dworze. Na ręce trochę lepiej, ale wciąż nie to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na kartce.JPG (43,8 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na dłoni.JPG (45,1 KB, 188 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:49   #1446
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
moznaby spróbować wymieszać W1 z C1
tez tak kombinowałam, ale boję się o rezultat
niedługo mój TŻ jedzie z Polski do bardziej cywilizowanych krajów i zastanawiam się nad zleceniem zakupów, dlatego prosiłam Wil o testy porównawcze N1
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 11:57   #1447
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja dziś wypróbowałam w końcu Oriflame, ten odcień Porcelain i jestem bardzo zadowolona- chyba kupie całe opakowanie Natomiat dziś w sklepie usłyszałam- co Pani taka blada??? Dodam, że tonem hm... wręcz oskarżycielskim Wczoraj przyciemniłam troche włosy(naturalnie mam średnio- ciemno brązowe, przyciemniam, żeby nadać połysk), może stąd ten kontrast z bladą skórą
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 12:15   #1448
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

I jeszcze trochę:
-pudry które moim zdaniem nie zaszkodzą bladolicym plus biała baza która rozjaśnia skórę
-kompakty
-korektory (te, które wyszły na kartce na pomarańczowo, na skórze są beżowe; te które na szaro-buro na skórze są żółtawe) plus baza rozświetlająca PS niewidoczna na białej kartce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudry.JPG (116,7 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kompakty.JPG (99,3 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg korektory.JPG (43,1 KB, 102 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 12:47   #1449
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
kolejna galeria? to ja mogę dorzucić 2 zdjęcia z MM

Dodane Ale do innych Wizażanek miałabym prośbę o pisanie PW z linkiem do fot, bo ja aż tak dokładnie wątku nie monitoruję

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 13:11   #1450
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Już zaraz lecę Tż molestować o kartę pamięci do aparatu i zrobię zdjęcie N1 . Hmmm... mogę jedynie porównać z moją ukochaną Neutrogeną (niestety mało znane i niedostępne u nas) i z Vichy Normateint opal. Nie mam akurat żadnych bardziej popularnych podkładów
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 13:16   #1451
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Dodane Ale do innych Wizażanek miałabym prośbę o pisanie PW z linkiem do fot, bo ja aż tak dokładnie wątku nie monitoruję

w takim razie przepraszam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 13:40   #1452
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Oto True Match N1. Się mi starsznie dużo chlapnęło z buteleczki (mam bez pompki). Jak wspomniałam wyżej - nie mam żadnych innych popularnych podkładów w domu do porównania

sylwiani mam nadzieję, że dobrze widać na tym zdjęciu. Btw skrót od wilhelmina to mina, nie wil, ale nie szkodzi Pozdrawiam!


Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
i jak to zrobić, by utrzymać całe dłonie w nieskazitelnej bieli?
mam ten sam problem! mam strasznie siemną skórę na dłoniachc w porównaniu z resztą ciała, a chciałabym je utrzymać jasne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkład.jpg (44,6 KB, 143 załadowań)
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 13:44   #1453
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
w takim razie przepraszam
Ależ nie masz za co Po prostu to najlepszy sposób, żeby przypadkiem nic mi nie umknęło
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 15:14   #1454
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Loss_lauri nie dubluj proszę postów, możesz je edytować jeśli chcesz jeszcze coś dodać.
I dziewczyny błagam, przenieście pogaduchy o filtrach na biochemię, to nie jest odpowiednie forum na takie rozmowy.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 15:49   #1455
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Oto True Match N1. Się mi starsznie dużo chlapnęło z buteleczki (mam bez pompki). Jak wspomniałam wyżej - nie mam żadnych innych popularnych podkładów w domu do porównania
True Match w odcieniu N1 jest bardzo ładny na tym zdjęciu. Pamiętam jak bardzo chciałam go kupić ale najjaśniejsze N i W zaczynały sie chyba od 4 albo 3 w znanych mi drogeriach.

Fajnie,że porównałaś go do Vichy opal bo teraz bardziej można sobie wyobrazić ten odcień i zamówić np w sieci, skoro tak trudno go upolować w sieci.

Załączam zdjęcia jasnoskórej Ann Hathaway
Nie przypominam sobie, żeby akurat te były w tym wątku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anne-hathaway-picture-1.jpg (40,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anne-hathaway-picture-2.jpg (36,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anne-hathaway-picture-3.jpg (50,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr61.jpg (28,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anne-hathaway1.jpg (11,9 KB, 64 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 16:07   #1456
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

madziu, ja nie wiem jak tego komapktu uzywać....gąbeczka odpada, bo indianiec, pędzel ok, ale krycie mniejsze....
dziś miałam rano na policzku różowawe (w sensie naczynkowe) kółko, pędzlem nie pokryło,gabeczki uzywać nie chcialam, więc sobie wykombinowałam, że nałożę palcem. I efekt jak po uzyciu gąbeczki-zamiast różowej plamki na policzku, miałam rudą. Bez sensu.
Tak sprawuje się ten kompakt na filtrze zmatowionym skrobią. Być może na zwykłym kremie będzie lepiej, ale dużo mnie to nie pociesza, bo kupiłam ten kompakt z myslą o filtrach właśnie...
Więc albo leciutki krycie (chyba to mi zostaje), albo rudy pyszczek ( )
ogólnie głupio mam, bo, jak madzia pieknie to ujęła, nie chciałabym żeby 76zł poszło sie czesać

Madziu, jeśli chodzi o dermablend to miałam próbki własnie w kolorze opal i dla mnie nie dość że za ciemny, to jest to wstrętna, ciapowata pasta do butów. I taki też efekt daje na mojej twarzy. Rozprowadza sie jak tępa guma. Wiem , że sa osoby zadowolone z tego podkładu, ale ja do nich nie należe. A zaznaczam że ogólnie jestem wielbicielką kryjących podkładów...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 16:14   #1457
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
madziu, ja nie wiem jak tego komapktu uzywać....gąbeczka odpada, bo indianiec, pędzel ok, ale krycie mniejsze....
dziś miałam rano na policzku różowawe (w sensie naczynkowe) kółko, pędzlem nie pokryło,gabeczki uzywać nie chcialam, więc sobie wykombinowałam, że nałożę palcem. I efekt jak po uzyciu gąbeczki-zamiast różowej plamki na policzku, miałam rudą. Bez sensu.
Tak sprawuje się ten kompakt na filtrze zmatowionym skrobią. Być może na zwykłym kremie będzie lepiej, ale dużo mnie to nie pociesza, bo kupiłam ten kompakt z myslą o filtrach właśnie...
Więc albo leciutki krycie (chyba to mi zostaje), albo rudy pyszczek ( )
ogólnie głupio mam, bo, jak madzia pieknie to ujęła, nie chciałabym żeby 76zł poszło sie czesać
To dziwne z tym kompaktem.
Ja nakładam czasami gąbeczką DP na filtr zmatowiony pudrem jedwabnym i nie ciemnieje. Wiadomo, że przez to że wtedy mocniej kryje - jest bardziej widoczny, ale odcień ten sam.

Ale miałam tak kiedyś z Creme Puff Max Factora - ale to był straszny, przerażająco ciemny koszmarek. I ciemniał tak potwornie nałożony gąbeczką, nawet na lekki krem nawilżający.

Mam nadzieję, że opanujecie jakąś solidna metodę, która pozwoli Wam nakładać kompakt i zachować właściwości kryjące bez efektu indianina,

Dodam, że u mnie DP lepiej kryje jeśli nałożę go takim płaskim pędzelkiem (od brązera Clinique) niż dużym pędzlem do pędzla.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 16:26   #1458
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dzięki maju

i dzięki agniesko za wklejenie zdjęć porównawczych podkładów. Fajny kolorek ma ta isadora. Ale jeszcze nigdzie nie spotkałam tego odcienia. Musze pobuszować
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 17:23   #1459
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Rzadko coś dodaję od siebie, ale cały czas śledzę wątek i pielęgnuję swą bladość.

I chciałam się tak trochę pochwalić, że wreszcie znalazłam puder w kamieniu dla siebie , mianowicie Constance Carroll 18 Ivory. Jest niemal biały i zostawia taką śliczną bladą poświatę na twarzy . Pewnie był już ów odcień tu omawiany, ale chciałam się tylko podzielić z Wami moją radością z tej zdobyczy

POZDRAWIAM
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 19:55   #1460
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
madziu, ja nie wiem jak tego komapktu uzywać....gąbeczka odpada, bo indianiec, pędzel ok, ale krycie mniejsze....
dziś miałam rano na policzku różowawe (w sensie naczynkowe) kółko, pędzlem nie pokryło,gabeczki uzywać nie chcialam, więc sobie wykombinowałam, że nałożę palcem. I efekt jak po uzyciu gąbeczki-zamiast różowej plamki na policzku, miałam rudą. Bez sensu.
Tak sprawuje się ten kompakt na filtrze zmatowionym skrobią. Być może na zwykłym kremie będzie lepiej, ale dużo mnie to nie pociesza, bo kupiłam ten kompakt z myslą o filtrach właśnie...
Więc albo leciutki krycie (chyba to mi zostaje), albo rudy pyszczek ( )
ogólnie głupio mam, bo, jak madzia pieknie to ujęła, nie chciałabym żeby 76zł poszło sie czesać

Madziu, jeśli chodzi o dermablend to miałam próbki własnie w kolorze opal i dla mnie nie dość że za ciemny, to jest to wstrętna, ciapowata pasta do butów. I taki też efekt daje na mojej twarzy. Rozprowadza sie jak tępa guma. Wiem , że sa osoby zadowolone z tego podkładu, ale ja do nich nie należe. A zaznaczam że ogólnie jestem wielbicielką kryjących podkładów...
Evitka dzisiaj testowałam pędzlem nromalnym (nie płaskim) do pudru i pierwsza warstwa rzeczywiście super kolorek ale prawie bez krycia - więc trzasnęłam jeszcze jedną warstwę - nie był to indianiec ale zaczęło się odznaczać od szyi szłu można dostać, bo potem cały dzień myślę co myślą o mnie wszystcy ci którzy na mnie patrzą . Jutro w towarzystwie kumpeli przetestuję wszystkie warianty bo może ja sama mam skrzywione spojrzenie i przesadzam (bo już tak jestem wrażliwa na inny kolor twarzy niż reszta ehhhh). Oczywiście dam znać co wyszło z badań doświadczalnych

M.
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:10   #1461
Wiedźma Kati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzisiaj wypróbuje maseczkę z alg, pisałyście o niej w którymś podsumowaniu- byłam we Wrocławiu i kopiłam coś takiego na stoisku z jakimiś kosmetykami naturalnymi- ciekawe, jak podziała

Loss_lauri, nie wiem, czy Ci to pomoże, ale cześć kremów do rąk ma działanie wybielające; kiedyś używałam takiego Rossmannowskiego w słoiczku, ale nie wiem, czy jeszcze można go kupić, chyba ogórkowy Ziaji będzie działał podobnie- innych pomysłów nie mam, na filtrach znam sie b. kiepsko.
__________________
To jest prawdą, całą prawdą, na pewno i bez kłamstwa:
To co jest na dole jest takie jak to co jest na górze; a to co jest na górze jest takie jak to co jest na dole. Poprzez to dokonują się wszelkie cuda. (Tablica Szmaragdowa)
Wiedźma Kati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:18   #1462
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
i dzięki agniesko za wklejenie zdjęć porównawczych podkładów. Fajny kolorek ma ta isadora. Ale jeszcze nigdzie nie spotkałam tego odcienia. Musze pobuszować
Proszę IsaDora jest bezapelacyjnie najjaśniejsza z całego mojego zbioru. Ja te nowe odcienie (przynajmniej Sheer to Cover) widziałam w Superpharmie na Bielanach, może w innych też będzie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:34   #1463
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Wiedźma Kati Pokaż wiadomość

Loss_lauri, nie wiem, czy Ci to pomoże, ale cześć kremów do rąk ma działanie wybielające; kiedyś używałam takiego Rossmannowskiego w słoiczku, ale nie wiem, czy jeszcze można go kupić, chyba ogórkowy Ziaji będzie działał podobnie- innych pomysłów nie mam, na filtrach znam sie b. kiepsko.

Ja właśnie ostatnio szukałam tej rossmanowskiej słoiczkowej serii i nie znalazłam a szkoda, bo słyszałam, że można tam było niezłe cuda znaleźć za grosze. Tym kremem ogórkowym Ziaji to mnie zainteresowałaś. Jutro popędzę do drogerii go poszukać

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Proszę IsaDora jest bezapelacyjnie najjaśniejsza z całego mojego zbioru.
Przyznam, że aż się zdziwiłam, gdy zobaczyłam tak jaśniutką Isa Dorę u Ciebie! Ostatnio wybrałam się na poszukiwania właśnie ładnej Isa Dory, ale u mnie najniższa była 60, która jednak jest stanowczo za ciemna.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Załączam zdjęcia jasnoskórej Ann Hathaway
Nie przypominam sobie, żeby akurat te były w tym wątku
Ojej! Ja nawet nie wiedziałam, że Anne Hathaway jest taka bladziutka! Zawsze mi się wydawało, że ma raczej śniadą karnację. Ma ładne oczy, ale nie wiem dlaczego zawsze mnie raziły jej usta. Wyglądają na takie trochę sztuczne
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:45   #1464
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja nie cierpie mojej bladej cery przy szaro-jasnych oczach wygląda okropnie
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:48   #1465
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Przyznam, że aż się zdziwiłam, gdy zobaczyłam tak jaśniutką Isa Dorę u Ciebie! Ostatnio wybrałam się na poszukiwania właśnie ładnej Isa Dory, ale u mnie najniższa była 60, która jednak jest stanowczo za ciemna.
60 w Sheer to Cover? Nr 60 w tym podkładzie nie występuje http://estyl.pl/sklep/customer/produ...cat=339&page=1
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:51   #1466
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
I jeszcze trochę:
-pudry które moim zdaniem nie zaszkodzą bladolicym plus biała baza która rozjaśnia skórę
-kompakty
-korektory (te, które wyszły na kartce na pomarańczowo, na skórze są beżowe; te które na szaro-buro na skórze są żółtawe) plus baza rozświetlająca PS niewidoczna na białej kartce
Agnieska, jak używasz tej bazy Chanel? Konkretnie chodzi mi o to, czy nadaje się ona jako rozświetlacz - czy np. możnaby się nią posmarować i przypudrować - bez żadnych podkładów itp armat? Czy to po prostu zwykły silikon wygładzający skórę, czy ma też jakieś działanie rozjaśniające, wyrównujące koloryt?
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:57   #1467
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Agnieska, jak używasz tej bazy Chanel? Konkretnie chodzi mi o to, czy nadaje się ona jako rozświetlacz - czy np. możnaby się nią posmarować i przypudrować - bez żadnych podkładów itp armat? Czy to po prostu zwykły silikon wygładzający skórę, czy ma też jakieś działanie rozjaśniające, wyrównujące koloryt?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-159243 Rozświetlacz? W znaczeniu operowania kolorem - to tak, choć przy bardzo jasnych skórach to ona niewiele już rozjaśni
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 20:57   #1468
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
60 w Sheer to Cover? Nr 60 w tym podkładzie nie występuje http://estyl.pl/sklep/customer/produ...cat=339&page=1

Aga, Twojego nr 49 też na tej stronce nie ma

I weź no mi koleżanko poleć jakiś porządny korektor na różne tam takie lepiej który z tych, które sfotografowałaś, byłby taki naj? A może jakiś inny? Muszę sobie w końcu coś do tego bladego lica kupić, bo znów mam jakieś krostki podrażnieniowe...
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 21:02   #1469
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mogę zaprotesować przecie zakazie rozmów o filtrach? Jak dla mnie są one nierozerwalnie związane z bladością i chyba nikt nie zaprotestuje, jak powiem, że służą do jej podkreślania
Co do dłoni: ja smaruję je sprayem biodermy po każdym myciu. Też mam ten problem, że filtr szybko się ściera jednak u mnie dłonie są wogóle nieopalone w przeciwieństwie do odcinka rąk między łokciem i nadgarstkiem (najciemniejsza część mojego ciała).

Cybercat11 a ja bym właśnie chciała takie niesamowicie jasne oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1243381549_l1-vi.jpg (54,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 306485691_a098cbc457_o.jpg (55,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg main_pict.jpg (29,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (47,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lina1.jpg (56,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 112947383_27af84ceaa_o.jpg (42,4 KB, 32 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 21:03   #1470
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-159243 Rozświetlacz? W znaczeniu operowania kolorem - to tak, choć przy bardzo jasnych skórach to ona niewiele już rozjaśni
O, właśnie o porcelanową laleczkę mi chodziło Dziękuję!
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.