♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡ - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-29, 12:19   #2011
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
Hej. Zakladacie czerwone wstążeczki na wózek i do lozeczka czy tylko na wózek?

Nie.
Dla mnie to głupie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 12:21   #2012
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

U mnie całkiem gorący dzień dziś Chociaż coś była mowa o burzy i nie wiem czy coś nie wisi w powietrzu. Ale wieczorami już tak szybko robi się ciemno... lato jest takie ulotne Zaraz będą zupełnie zimne noce i poranki, będą lecieć liście... oby była ładna jesień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 12:30   #2013
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Nie.
Dla mnie to głupie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tak samo, nie zamierzam zakładać żadnej wstążki

U nas tez czuć jesień chociaż pogoda długoterminowa mówi ze kilka dni ponad 25° jesscze będzie, zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 12:37   #2014
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Nie zakładam żadnych wstążek, nie wierzę w takie rzeczy, tak jak w pechowy piątek 13, pech gdy czarny kot przebiegnie nam drogę itp. Jak ma się coś stać to się stanie, kawałek szmatki tego nie zatrzyma

zmieniając temat odebrałam wczoraj darmową paczkę ze sklepu name it dla malutkiej, wpadł bodziak i legginsy. Fajna jakość, ceny dość wysokie ale można polować na przeceny, jeśli jest ten sklep w Polsce to polecam
Do tego wpadłam do HM i kupiłam dwa zestawy, akurat -20% na dziecięce, nie mogłam się oprzeć. Zawsze po zakupach mówię, że to już ostatnie i nic więcej nie dokupuje, a kończy się jak zwykle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 13:39   #2015
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Jednak idzie deszcz. Dobrze że jednak nie goliłam tych nóg, bo usnęłam dawno nie miałam drzemki w ciągu dnia ale wzięłam się za sprzątanie i troche mnie to wymęczyło

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 13:43   #2016
kaate233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 75
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

A ja zakladam 😀 Każdy tutaj w okolicy ma taką kokardke w wózku i mówią, że to pomaga żeby nie zauroczyc dziecka także sprawdze 😀
kaate233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 13:44   #2017
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Katarznaka Pokaż wiadomość
Ja się codziennie śpie tylko po kilka godzin, bo pojscie do toalety tak mnie wybudza, ze potem leze godzine, usypiam na godzine i znowu wstaje siku
Mnie moja jiesprawnosc ruchowa dobija. Tyle rzeczy bym jeszcze zrobila a wytoczyć się nie mogę. Mąż i koleżanki mówią, że mi brzuch opadł, a od czwartku jesteśmy donoszeni.
W ogóle teraz nagle wszyscy coś ode mnie chcą, a najbradziej wkurza mnie bratowa męża i teściowa, bo pytały kiedyś o toppery (na urodziny i rocznice), w sumie nic nie dogadalismy konkretnie, a 2 dni temu bratowa pisze, żebym zrobiła ten i ten topper i że teściowa ustalała już z moim mężem. Ja wściekła na męża ide a on, że dzwonila jego mama ale że podobno ze mną już było wszystko ustalone i jeszcze teskt bratowej, że spokojnie mogę zrobić bo to dopiero na 13ego września potrzebują. Powiedzialam jej, że do tej pory to już mogę urodzić, więc raczej nie da rady to byla zdziwniona ale "tyle teraz tych przedwczesnych porodów..." uświadomiłam ją, że jestem już donoszona, więc poród się może zacząć w każdej chwili to sumie nie skomentowała. Jeszcze teściowa bez mojej zgody obiecała znajomej, że zrobie łapacz snów. No uj mnie strzela bo ona obiecuje a jak ja nie zrobie to na nieslowną wyjde ja...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
To im powiedz że jak chcą niech sobie same zrobią bo ty myślisz o porodzie a nie o topperach.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-29, 13:56   #2018
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja nie zakładam wstążki do tego jestem pierwsza w wyśmiewaniu przesądów. Najbardziej mnie śmieszy kiedy ludzie, którzy chodzą do kościoła gadają o przesądach... Przerabiałam to przy terminie ślubu 🤣 że jak? że maj? Np. "w maju ślub szybki grób"🤦☠♀️🤦☠♀️... Jak ktoś tak mówił to pytałam się czy serio tak źle nam życzy 🤣
Co do pogody to u mnie dzisiaj jest tragedia. Pochmurno od rana ale tak parno, że nie ma czym oddychać. I znowu wszystko mi puchnie Marzę o burzy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:01   #2019
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Ja nie zakładam wstążki do tego jestem pierwsza w wyśmiewaniu przesądów. Najbardziej mnie śmieszy kiedy ludzie, którzy chodzą do kościoła gadają o przesądach... Przerabiałam to przy terminie ślubu 🤣 że jak? że maj? Np. "w maju ślub szybki grób"🤦♀️🤦♀️... Jak ktoś tak mówił to pytałam się czy serio tak źle nam życzy 🤣
Co do pogody to u mnie dzisiaj jest tragedia. Pochmurno od rana ale tak parno, że nie ma czym oddychać. I znowu wszystko mi puchnie Marzę o burzy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja może nie o burzy co o takich temperaturach, że nie ma wiatru, jest lekkie słońce, trochę chmurek, jakis sweterek na plecach, tak nie zimno, ale w bezruchu czuć lekki chłodek. Uwielbiam 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:12   #2020
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Ja nie zakładam wstążki do tego jestem pierwsza w wyśmiewaniu przesądów. Najbardziej mnie śmieszy kiedy ludzie, którzy chodzą do kościoła gadają o przesądach... Przerabiałam to przy terminie ślubu że jak? że maj? Np. "w maju ślub szybki grób"... Jak ktoś tak mówił to pytałam się czy serio tak źle nam życzy
Co do pogody to u mnie dzisiaj jest tragedia. Pochmurno od rana ale tak parno, że nie ma czym oddychać. I znowu wszystko mi puchnie Marzę o burzy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też brałam ślub w maju

Szczerze to ja większości tych przesądów nawet nie znam, np z tym cmentarzem
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:17   #2021
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Stypi_89 mam tak samo, w nocy 3-4 razy wstaję na siku i biegiem do łazienki

U mnie też paskudna pogoda dzisiaj, wczoraj było pięknie

Katarznaka rany, masakra z tymi topperami a bratowa jaki tekst brak słów. I jeszcze masz robić łapacz snów... no na bank! Haha, dobre z goleniem nóg 🤣

Też nie znałam przesądu z cmentarzem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-29, 14:20   #2022
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ja może nie o burzy co o takich temperaturach, że nie ma wiatru, jest lekkie słońce, trochę chmurek, jakis sweterek na plecach, tak nie zimno, ale w bezruchu czuć lekki chłodek. Uwielbiam 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tak, ale tylko w ciąży albo jak siedzę w pracy 🤣 bo normalnie to jestem ciepłolubna i takie grzanie się na słoneczku to jest coś co uwielbiam
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Też brałam ślub w maju

Szczerze to ja większości tych przesądów nawet nie znam, np z tym cmentarzem
Słyszałam, że dziecko przed chrztem nawet do kościoła nie powinno iść 🤦☠♀️ ale nie mam pojęcia dlaczego
Bardzo dużo jest przesądów, mój tata kiedyś opowiadał, że moja ś.p. babcia znała chyba wszystkie i jak się urodziłam to wojował z nią w tej sprawie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 14:50   #2023
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Tak jak pisałam nie wierzę w przesądy, ale nie wszystkie są do końca takie głupie, bo np jeżeli rodzice będą spokojniejsi o dziecko jak ta kokardka będzie to czemu nie. No, ale z drugiej strony jest masa przesądów, które niczemu nie służą no chyba, że straszeniu...
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 15:29   #2024
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam nie wierzę w przesądy, ale nie wszystkie są do końca takie głupie, bo np jeżeli rodzice będą spokojniejsi o dziecko jak ta kokardka będzie to czemu nie. No, ale z drugiej strony jest masa przesądów, które niczemu nie służą no chyba, że straszeniu...
Czerwona kokardka chroni przed urokami. Czasy czarownic mamy już za sobą, w innym przypadku dostałabym list z Hogwartu 🤣
A tak serio, czemu nie? Kwestia wiary, lepiej tutaj nie wchodzić w szczegóły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 15:47   #2025
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Czerwona kokardka chroni przed urokami. Czasy czarownic mamy już za sobą, w innym przypadku dostałabym list z Hogwartu 🤣
A tak serio, czemu nie? Kwestia wiary, lepiej tutaj nie wchodzić w szczegóły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A właśnie oglądam Harryego Pottera poraz setny z dziećmi 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 16:05   #2026
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
A właśnie oglądam Harryego Pottera poraz setny z dziećmi 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Harry zawsze spoko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 17:10   #2027
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Harry nigdy się nie nudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 19:10   #2028
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Dokładnie Harry nigdy się nie znudzi! Od piątku ma znowu lecieć na TVN a jak nie TVN to Netflix

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 19:23   #2029
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Dokładnie Harry nigdy się nie znudzi! Od piątku ma znowu lecieć na TVN a jak nie TVN to Netflix

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie lecę z dziećmi od początku na netflixie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-29, 19:24   #2030
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja nawet nie wiedziałam zanim urodziłam 1 córkę, że jest taki "obyczaj" wieszania kokardki na wózku
Mama mnie dopiero uświadomiła. Jak zapytałam po co to kobiety robią to powiedziala że chronią przed zlym urokiem jaki rzucają ludzie kiedy komplementują dziecko na spacerach

Nie, nie... nie wierzę w takie coś. I miałam czarnego kota 9 lat :P
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 19:31   #2031
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ostatnio oglądałam wszystkie części Harry'ego na Netflixie i właśnie widziałam, że od piątku w TV!
Pewnie będę oglądać do pierwszej reklamy a od pierwszej reklamy przełączę na Netflixa 🤣
Po porodzie mam zamiar wrócić znowu do książek bo w ciąży jakoś mi nie po drodze z czytaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 19:46   #2032
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam wszystkie części Harry'ego na Netflixie i właśnie widziałam, że od piątku w TV!
Pewnie będę oglądać do pierwszej reklamy a od pierwszej reklamy przełączę na Netflixa 🤣
Po porodzie mam zamiar wrócić znowu do książek bo w ciąży jakoś mi nie po drodze z czytaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez jakoś nie mogę się skupić na czytaniu, ale zaliczyłam kilka ciekawych tytułów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 20:10   #2033
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ja tez jakoś nie mogę się skupić na czytaniu, ale zaliczyłam kilka ciekawych tytułów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w czasie ciąży królują książki o ciąży i macierzyństwie... Ale męczę się z nimi strasznie Chciałabym jeszcze dokończyć książkę o karmieniu piersią a później wracam do normalnych tytułów chyba, że synuś mi na to nie pozwoli 🤣🤣 w sumie myślałam o kupnie jakiegoś abonamentu z audiobookami i chociaż posłucham w czasie karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 20:17   #2034
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
U mnie w czasie ciąży królują książki o ciąży i macierzyństwie... Ale męczę się z nimi strasznie Chciałabym jeszcze dokończyć książkę o karmieniu piersią a później wracam do normalnych tytułów chyba, że synuś mi na to nie pozwoli 🤣🤣 w sumie myślałam o kupnie jakiegoś abonamentu z audiobookami i chociaż posłucham w czasie karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajny pomysl
Ja też jakoś mam problem z czytaniem w ciąży. Cos pozaczynałam ale nie pokończylam. Lepiej mi idzie malowanie
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 20:32   #2035
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ja tez jakoś nie mogę się skupić na czytaniu, ale zaliczyłam kilka ciekawych tytułów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co czytałaś ciekawego? Ja trochę przeczytałam, ale teraz mam jakieś zmienne wypalenie czekam aż mi to przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam wszystkie części Harry'ego na Netflixie i właśnie widziałam, że od piątku w TV!
Pewnie będę oglądać do pierwszej reklamy a od pierwszej reklamy przełączę na Netflixa 🤣
Po porodzie mam zamiar wrócić znowu do książek bo w ciąży jakoś mi nie po drodze z czytaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja myślałam,że tylko my z siostrą jesteśmy na punkcie HP takie walnięte no milion razy leciał już w tv, a my za każdym razem to oglądamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 20:56   #2036
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Co czytałaś ciekawego? Ja trochę przeczytałam, ale teraz mam jakieś zmienne wypalenie czekam aż mi to przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

A ja myślałam,że tylko my z siostrą jesteśmy na punkcie HP takie walnięte no milion razy leciał już w tv, a my za każdym razem to oglądamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Moja siostra Rosa", "Chłopiec, który poszedł za taką do Auschwitz", "Tatuażysta z Auschwitz", "Oszukana" i tyle chyba w trakcie ciąży o karmieniu i w ogóle o ciąży nie czytam, nawet nie dlatego, że już to przerabiałam, ale z każdym dzieckiem słyszę inne wytyczne, inne rady, zdaje się zawsze na intuicję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-29, 22:05   #2037
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Fajny pomysl
Ja też jakoś mam problem z czytaniem w ciąży. Cos pozaczynałam ale nie pokończylam. Lepiej mi idzie malowanie
Zazdroszczę malowania dla mnie niestety człowiek składa się z kółka i kilku kresek 🤣
Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Co czytałaś ciekawego? Ja trochę przeczytałam, ale teraz mam jakieś zmienne wypalenie czekam aż mi to przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

A ja myślałam,że tylko my z siostrą jesteśmy na punkcie HP takie walnięte no milion razy leciał już w tv, a my za każdym razem to oglądamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PotterheadMój syn od urodzenia będzie miał czytanego Harry'ego 🤣
Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
"Moja siostra Rosa", "Chłopiec, który poszedł za taką do Auschwitz", "Tatuażysta z Auschwitz", "Oszukana" i tyle chyba w trakcie ciąży o karmieniu i w ogóle o ciąży nie czytam, nawet nie dlatego, że już to przerabiałam, ale z każdym dzieckiem słyszę inne wytyczne, inne rady, zdaje się zawsze na intuicję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czytam po prostu piersią, dużo ciekawych rzeczy się tam znajduje pod warunkiem, że nie bierze się na serio wszystkiego. Generalnie ta książka jest tak pro KP, że nawet białaczka jest spowodowana karmieniem mm 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-30, 14:51   #2038
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ale tu dziś cicho, może wszystkie rodzą
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-30, 15:07   #2039
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
Ale tu dziś cicho, może wszystkie rodzą
Ja nie rodzę
Dzieci mnie dziś wykańczają swoim nadmiarem energii
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-30, 15:14   #2040
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Zazdroszczę malowania dla mnie niestety człowiek składa się z kółka i kilku kresek 🤣PotterheadMój syn od urodzenia będzie miał czytanego Harry'ego 🤣
Ja czytam po prostu piersią, dużo ciekawych rzeczy się tam znajduje pod warunkiem, że nie bierze się na serio wszystkiego. Generalnie ta książka jest tak pro KP, że nawet białaczka jest spowodowana karmieniem mm 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie tak jak piszesz chyba ten dystans trzeba zachować jak się to czyta inaczej można się za bardzo nakręcić
a i tak po porodzie hormony same robią taki mętlik w głowie że np mi się wydawało że jak podam ten smoczek czy mm czasami to się świat zawali i ryczałam ;]

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

My dzisiaj odpoczywamy, córa pojechała do dziadków. Jedyne co zrobiłam to pranie i świeczkę
Zamawiamy pizzę.
Mała dzisiaj dużo kopie
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 14:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.