Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-01, 09:09   #1411
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Na dzień dobry kwiatuszek.
Kończy mi się matrix nawilżający i poszukuję teraz coś nowego do mycia włosków, niestety dalej suchych .
Przeanalizowałam wasze propozycje w innym wątku, wszyscy wiemy w jakim, ale poszukam jeszcze coś innego. I teraz mam malutką prośbę, czy to do czegoś się nadaje:
Tołpa, Optimum Nature, Szampon regenerujący torfowo-ziołowy (włosy suche i zniszczone)

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidoproryl betaine, peg-15 cocopolyamine, propylene glycol (an) peg-55 propylene glycol oleate, sodium chloride, water (and) polysorbate 20 (and) alcohol denat., (and) aesculus hippocastanum (horse chestnut) seed extract (and) retinyl palmitate (and) tocopherol (and) paba (and) inositol (and) panthenol (and) linoleic acid (and) biotin, hydrolyzed collagen, parfum, peg-20 glyceryl oleate, peat extract, tretrasodium edta, methylparaben, 2-bromo 2-nitropropane 1,3 diol

i to:
Joanna Pantivit, szampon regenerująco-nawilżający
Skład:
Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate, Laureth-10, Cocamide MEA, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Soyamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Styene/Acrylates Copolymer, glycerin, oryza Sativa, Pentylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Sine Adipe Lac, Panthenol, Disodium EDTA, parfum, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citric Acid, Sodium Chloride, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazoline , Methylisothiazoline

i jeszcze to:
Vichy, Dercos, Szampon odżywczo-regenerujący

skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Dimethicone, Sodium Chloride Cetyl Alcohol, Hydroxystearyl Cetyl Ether, Glycerin, Butylparaben, Carbomer, Cocamide MIPA, DMDM Hydantoin, Ethylparaben, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Isobutylparaben, Methylparaben, 2-Oleamido-1,3-Octadecanol, Phenoxyethanol, PPG-5-Ceteth-20, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Methylparaben, Parfum

Wogule to się chyba na joannę z miodem i cytryna skuszę .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 10:59   #1412
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Mam prośbę o analizę dwóch szamponów

Physiogel
Skład: Sodium Cocoamphoaceate, Disodium Cocoamphodiaceate, Sodium Laureth Sulphate, Polysorbate 20, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Methyl Gluceth-20, Citric Acid, Aqua

i

Capitis Duo (szampon przeciwłupieżowy)
Skład wg INCI: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine,
glycol distearate, sodium chloride, ketoconazole, selenium sulfide,
peg/ppg-20/6 dimethicone, carbomer, sodium hydroxide,
parfum/hydroxycitronellal, citronellol, lilial, lyral/, c.i 42090 /

Byłam dziś u dermatolożki i kazała kupić któryś z tych szamponów (albo jeszcze Seboradin Niger) - powiedziała, że skóra swędzi mnie dlatego, że mam lekki łojotok i do tego łupież.
Czy któryś z tych szamponów pomoże i nie podrażni bardziej?
Chciałabym zamówić dziś w aptece i nie wiem który

Dziękuję bardzo
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:44   #1413
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Średnio mi sie ten skład podoba. Z jednej strony odżywcza glycine i regenerujący panthenol oraz wyciąg z papai na niezłych miejscach w składzie, a z drugiej psujący to wrażenie konserwant i zapach wyprzedzający te składniki.
Po papai znowu przerwa na konserwant i dopiero po nim dwie kolejne odżywcze substancje...
Początek składu to antystatyk i propylene glycol, który zatrzymuje wilgoć.
Namieszane.
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Uff, tu już lepiej i producent tak nie szalał ze składem a i sam preparat wygląda na nieco bardziej odżywczy - więcej protein, kolagen...
Część składników jest taka sama, jak te użyte w Kuracji Enzymatycznej, zapewne w celu wzmocnienia efektu ich działania.
Dodano kondycjonujący behentrimonium chloride, a także dwa powłokotwórcze silikony, które wygładzą powierzchnię włosa.
Na moje oko - lepszy od poprzednika.

Dziękuje za analize Jest to kuracja którą stosuje się razem ( nigdy osobno ) Jak na dwa użycia jestem zadowolona ,zobaczymy jak dalej
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:51   #1414
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Estelle dzięki wielkie za analizy.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:13   #1415
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo prosze o analizę....


Head & shoulders 2w1 codzienna pielęgrnacja

Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Zinc Carbonate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Zinc Pyrithione, Dimethicone,Cetyl ,Alcohol, Parfum, Polyquatermium-10,Sodium Xylenesulfonate, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate,Butylphenyl Methylpropional, Ammonium Laureth Sulfate, Linalool, Sodium Diethylenetriamine, Pentamethylene, Phosponate,Hexyl Cinnamal, Magnesium Carbonate Hydeoxide,Benzyl Alcohol, Etidronic Acid, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene , Citronellol, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Methylchloroisothiazolino ne, DMDM Hydantoin, Cl 60730, Disodium EDTA, Methulisothiazolinone, Cl 42090.

Edytowane przez kasiaczek141
Czas edycji: 2008-10-07 o 14:27
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 11:17   #1416
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam
Moja siostra przytachała dziś od fryzjerki "cud- maskę" z proteinami mleka.
Przeanalizowałam skład wraz z Virkowym słownikiem, i szału to ja tu nie widzę.. a same proteiny przy końcu składu.

Mila Professional, Maska mleczna do włosów.
Skład:
Aqua, Cetearyl alcohol, Cetrimonium chloride, Dipalmitolethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

bubel?
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 22:56   #1417
ijanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 16
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

By;abym wdzieczna za analizę, czy te produkty są cokolwiek warte. Staram się zregenerowac włosy, te odżywki dostalamw preznecie.

Elseve RE-nutrion mleczko królewskie odżywka
skład:
AQUA, CYLOPENTASLOXANE, MYRISTYL, ALCOHOL, STERAMIDOPROPYL DIMETHYLAMHE, DISTEAROYLETHYL HYDROXERHYMOHUM METHOSULFATE, CETYL ALCOHOL, DMHLDIMETHICOME/DIMETHICOME COPOLYMER, CI 19140/YELLOW 5, CI 15988/ YELOW 6, DODECENE, HYDROXETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, SAFFLOWER GLUCOSIDE, PPG-1 TRIDECETH-6, ARGHIHE, POLQUATERNIUM-37, CLOREHEXIDNE DIGLUCOHATE, POLOXAMER 407, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALKOHOL, PARAFFINUM UQUIDUM,/MINERAL OIL, CITRIC ACD, CETRIMOHUM CHLORIDE, BUTYLPHEMYL METHYLPROPIONAL, LAURYL PEG/PPG 18/18 METHICOHE COUMARIH, HEXYL CINNAMAL, ROYAL JELLY/ROYAL JELLY EXSTRAT, PARFUM/FRAGRANCE

Elseve RE-nutrion mleczko królewskie maseczka
skład:
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ESTERS, ISOPROPYL MYRISTATE, CI 19140/YELOWW 5, CI 15985/YELLOW 6, QUATERNIUM-80, SAFFLOWER GLUCOSIDE, ARGININE, PPG-1 TRIDECETH-6, POLYSORBATE 20, POLYQUATERNIUM-37, CHLORHEXIDINE DIHYDROCHLORIDE, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL, METHYLPARABEN, CITRIC ACID, BUTYLPHENYL METHYLRPOPIONAL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, ROYAL JELLY, PARFUM
ijanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 20:19   #1418
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Schwarzkopf, Shauma Kids, Szampon z odżywką 2in1

Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, PEG-7 glyceryl cocoate, Sodium chloride, Sodium benzoate, Citric acid, Parfum, Polyquaternium-10, Laureth-2-Niacinamide, Panthenol, Propylene glycol, PEG-55 Propylene glycol oleate, Denatonium benzoate, CI 15985, CI 14700.

__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 16:17   #1419
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Dziewczyny kupiłam w Schleckerze spray do loków. Proszę o rozszyfrowanie składu.
STYLE MAX , Locken spray , Schlecker
Skład: Aqua, Hydrolyzed Corn Starch, Propylene glycol, PVP/VA Copolymer, PVP, Phenoxyethanol, Sorbitol, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Methylparaben, Panthenol, Parfum, Carbomer, Aminomethyl Propanol, Disodium Edta, Benzophenone-4.
Pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:48   #1420
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Oliwka pielegnacyjna, Babydream
Cytat:
Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.
Jako,że funduszy brak na takie cuda jak olejek kokosowy to kupiłam te oliwkę z myślą, że będe ją kłaśc na włoski razem z olejkiem rycynowym. Nada się na włosie?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:35   #1421
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

kilka produktow z the body shop, ktore mnie zaciekawily sklady ze strony, mam nadzieje, ze bez bledow.

Brazil Nut Define & No Frizz- cos co podkreca skret wlosow, specyfik do ukladania, przynajmniej ja go tak rozumiem
Aqua (Water) (Solvent/Diluent), Cyclomethicone (Emollient), Glycerin (Humectant), Caprylic/Capric Triglyceride (Emollient), Sodium Chloride (Salt) (Viscosity Modifier), Bertholletia excelsa (Brazil Nut Oil) (Emollient), Dimethicone Copolyol (Skin/Hair Conditioning Agent), Oryza sativa (Rice Bran Oil) (Emollient), Persea gratissima (Avocado Oil) (Emollient), PPG-3 Myristyl Ether (Emollient), Propylene Glycol (Humectant), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (Stabiliser/Viscosity Modifier), Rosa canina (Rose Hips Oil) (Emollient), Potassium Sorbate (Preservative), Propylparaben (Preservative), Methylparaben (Preservative), Oryzanol (Skin Soothing Agent), Parfum (Fragrance), Hypericum perforatum (St John's Wort Extract) (Natural Additive), Achillea millefolium (Yarrow Extract) (Natural Additive), Panax ginseng (Ginseng Extract) (Natural Additive), Tocopherol (Antioxidant), Caramel (Colour)

Olive Glossing Conditioner -odzywka do wlosow
Aqua (Water) (Solvent/Diluent), Cetearyl Alcohol (Emulsifier), Olea europaea (Olive Oil) (Emollient), Glycerin (Humectant), Cetrimonium Chloride (Hair Conditioner), Benzyl Alcohol (Preservative), Amodimethicone (Hair Conditioning Agent), Phenoxyethanol (Preservative), Hydroxyethylcellulose (Stabiliser/Thickener), Parfum (Fragrance), Mel (Honey (Mel)) (Natural Additive), Wheat Amino Acids (Hair Conditioning Agent), Sodium Chloride (Salt) (Viscosity Modifier), Disodium EDTA (Chelating Agent), Tocopherol (Antioxidant), Trideceth-12 (Surfactant), Citric Acid (pH Adjuster), Alpha-Isomethyl Ionone (Fragrance Ingredient), Linalool (Fragrance Ingredient), Coumarin (Fragrance Ingredient), Citral (Fragrance Ingredient), Eugenol (Fragrance Ingredient), Potassium Sorbate (Preservative), Limonene (Fragrance Ingredient), Methyl 2-Octynoate (Fragrance Ingredient), Citronellol (Fragrance Ingredient), Geraniol (Fragrance Ingredient)


Bilberry Colour Protect Conditioner
-odzywka do wlosow farbowanych
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja Oil, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Dimethicone, Parfum, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Butylene Glycol, Pentasodium Pentetate, Vaccinium Myrtillus Extract, Disodium EDTA, Helianthus Annuus Seed Extract, Tocopherol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Lactic Acid
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 14:47   #1422
loloita20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Kurcze zastoj sie zrobił w składach a tu ciagle jakies nowe dochodzą...pewnie dziewczyny nie maja czasu no ale badzmy cierpliwe ja rowzniez poprosze o jeden skladzik i bede na niego czekała ile bedzie trzeba...

Maska rozświetlająca włosy MARION:
woda,cetyl alkohol,cetrimonium chloride,polyquaternium 70,dipropylene glycol,cetearyl alkohol,ceteareth-20,silk protein,prunus amygdalus dylcis oil,parfum,methylparaben,propylparab en,benzyl alcohol,methylchloroisoth iazolinone,Citric acid.

Wydaje mi sie czy za duzo jest w niej konserwantow???
loloita20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:09   #1423
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Na dzień dobry kwiatuszek.
Kończy mi się matrix nawilżający i poszukuję teraz coś nowego do mycia włosków, niestety dalej suchych .
Przeanalizowałam wasze propozycje w innym wątku, wszyscy wiemy w jakim, ale poszukam jeszcze coś innego. I teraz mam malutką prośbę, czy to do czegoś się nadaje:
Tołpa, Optimum Nature, Szampon regenerujący torfowo-ziołowy (włosy suche i zniszczone)

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidoproryl betaine, peg-15 cocopolyamine, propylene glycol (an) peg-55 propylene glycol oleate, sodium chloride, water (and) polysorbate 20 (and) alcohol denat., (and) aesculus hippocastanum (horse chestnut) seed extract (and) retinyl palmitate (and) tocopherol (and) paba (and) inositol (and) panthenol (and) linoleic acid (and) biotin, hydrolyzed collagen, parfum, peg-20 glyceryl oleate, peat extract, tretrasodium edta, methylparaben, 2-bromo 2-nitropropane 1,3 diol
ja bym nie probowala, moze niezle podsuszyc, a Ty tego wlasnie chcesz uniknac

po samym skladzie pomyslalabym, ze jest raczej przeznaczony dla wlosow przetluszczajacych sie, ktore troche wypadaja

dla suchych raczej
i to:
Cytat:
Joanna Pantivit, szampon regenerująco-nawilżający
Skład:
Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate, Laureth-10, Cocamide MEA, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Soyamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Styene/Acrylates Copolymer, glycerin, oryza Sativa, Pentylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Sine Adipe Lac, Panthenol, Disodium EDTA, parfum, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citric Acid, Sodium Chloride, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazoline , Methylisothiazoline
pogrubione subs, ktore ew moga odzywic i nawilzyc(gliceryna, ekstrakt z ryzu, mleko, pantenol)

ale mam wątpliwosci, czy do suchych, kreconych wlosow sie nada

potencjalnych wysuszaczy tez jest troche

Cytat:
Vichy, Dercos, Szampon odżywczo-regenerujący

skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Dimethicone, Sodium Chloride Cetyl Alcohol, Hydroxystearyl Cetyl Ether, Glycerin, Butylparaben, Carbomer, Cocamide MIPA, DMDM Hydantoin, Ethylparaben, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Isobutylparaben, Methylparaben, 2-Oleamido-1,3-Octadecanol, Phenoxyethanol, PPG-5-Ceteth-20, Propylene Glycol, Propylparaben, Sodium Methylparaben, Parfum

Wogule to się chyba na joannę z miodem i cytryna skuszę .
ten podoba mi sie najbardziej, ze wzgledu na pogrubione-proteiny,pseudoceramidy, no i niesmiertelna gliceryne.

ale ma dimetikon i nie wiem czy sluza Ci silikonowe szampony, ale generalnie powinien ten szamponik myc bez wysuszania

a moze mycie odzywka byloby rozwiazaniem? albo chociaz odzywka na zmiane z szamponem?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:19   #1424
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

wiem, ze juz zakupilas, ale moze sie komus przyda
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mam prośbę o analizę dwóch szamponów

Physiogel
Skład: Sodium Cocoamphoaceate, Disodium Cocoamphodiaceate, Sodium Laureth Sulphate, Polysorbate 20, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Methyl Gluceth-20, Citric Acid, Aqua

mój szamponik

z kosmetycznego punktu widzenia-bardzo neutralny szampon do stosowania na codzien miedzy szamponami leczniczymi do wlosow raczej normalnych/dzieciecych(ani tlustych ani bardzo suchych)

2 pierwsze srodki myjace z gatunku delikatnych, SLES jako detergent pomocniczy prawdopodobnie, wiec raczej nie wysuszy tak jak w klasycznych szamponach

brak barwnikow i srodkow zapachowych to duzy plus, jezeli ma sie wrazliwa skore

nie ma subs typowo pielegnujacych, bo nie po to zostal stworzony


Cytat:
Capitis Duo (szampon przeciwłupieżowy)
Skład wg INCI: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine,
glycol distearate, sodium chloride, ketoconazole, selenium sulfide,
peg/ppg-20/6 dimethicone, carbomer, sodium hydroxide,
parfum/hydroxycitronellal, citronellol, lilial, lyral/, c.i 42090 /

porzadny, leczniczy szamponik z ketokonazolem, zawiera dodatkowo siarczek selenu, ktory wspomaga walke z lupiezem/łojotokiem/lzs, bo dziala przeciwgrzybiczo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:27   #1425
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez kasiaczek141 Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o analizę....


Head & shoulders 2w1 codzienna pielęgrnacja

Skład:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Zinc Carbonate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Zinc Pyrithione, Dimethicone,Cetyl ,Alcohol, Parfum, Polyquatermium-10,Sodium Xylenesulfonate, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate,Butylphenyl Methylpropional, Ammonium Laureth Sulfate, Linalool, Sodium Diethylenetriamine, Pentamethylene, Phosponate,Hexyl Cinnamal, Magnesium Carbonate Hydeoxide,Benzyl Alcohol, Etidronic Acid, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene , Citronellol, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Methylchloroisothiazolino ne, DMDM Hydantoin, Cl 60730, Disodium EDTA, Methulisothiazolinone, Cl 42090.
pogrubiłam subs leczniczą- pirytionian cynku-dziala przeciwlupiezowo, moze dlatego H&S ma tylu fanow.

niestety sklad jest potencjalnie podrazniajacy, ma SLS, zwiazek, ktory wlasciwie nie wystepuje juz w szamponach, bo czesto podraznia.

srodki zapachowe wysoko w skladzie, szampon jest barwiony, powinien silnie myc, co moze byc wadą.

dimetikon jako niby odzywka, moze obciazac.

wrazliwcom absolutnie odradzam, lepiej kupic 100x lepszy szampon Catzy, ma bardziej prosty i bezpieczniejszy sklad, a jest skuteczny, bo ma taka sama subs lecznicza
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:30   #1426
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
Witam
Moja siostra przytachała dziś od fryzjerki "cud- maskę" z proteinami mleka.
Przeanalizowałam skład wraz z Virkowym słownikiem, i szału to ja tu nie widzę.. a same proteiny przy końcu składu.

Mila Professional, Maska mleczna do włosów.
Skład:
Aqua, Cetearyl alcohol, Cetrimonium chloride, Dipalmitolethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

bubel?
moze nie bedzie taka zla
bialka wyodrebnione z mleka obecne, powinna troche odzywic, ale nie nakladalabym jej na skore glowy, bo jest szansa podraznienia
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:43   #1427
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez ijanka Pokaż wiadomość
By;abym wdzieczna za analizę, czy te produkty są cokolwiek warte. Staram się zregenerowac włosy, te odżywki dostalamw preznecie.

Elseve RE-nutrion mleczko królewskie odżywka
skład:
AQUA, CYLOPENTASLOXANE, MYRISTYL, ALCOHOL, STERAMIDOPROPYL DIMETHYLAMHE, DISTEAROYLETHYL HYDROXERHYMOHUM METHOSULFATE, CETYL ALCOHOL, DMHLDIMETHICOME/DIMETHICOME COPOLYMER, CI 19140/YELLOW 5, CI 15988/ YELOW 6, DODECENE, HYDROXETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, SAFFLOWER GLUCOSIDE, PPG-1 TRIDECETH-6, ARGININE, POLQUATERNIUM-37, CLOREHEXIDNE DIGLUCOHATE, POLOXAMER 407, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALKOHOL, PARAFFINUM UQUIDUM,/MINERAL OIL, CITRIC ACD, CETRIMOHUM CHLORIDE, BUTYLPHEMYL METHYLPROPIONAL, LAURYL PEG/PPG 18/18 METHICOHE COUMARIH, HEXYL CINNAMAL, ROYAL JELLY/ROYAL JELLY EXSTRAT, PARFUM/FRAGRANCE

Elseve RE-nutrion mleczko królewskie maseczka
skład:
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ESTERS, ISOPROPYL MYRISTATE, CI 19140/YELOWW 5, CI 15985/YELLOW 6, QUATERNIUM-80, SAFFLOWER GLUCOSIDE, ARGININE, PPG-1 TRIDECETH-6, POLYSORBATE 20, POLYQUATERNIUM-37, CHLORHEXIDINE DIHYDROCHLORIDE, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL, METHYLPARABEN, CITRIC ACID, BUTYLPHENYL METHYLRPOPIONAL, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, ROYAL JELLY, PARFUM
hmm
na czerwono-mleczko krolewskie(pszczele)
tego mleczka naprawde malutko wrzucili, chyba symbolicznie, nie wydaje mi sie, zeby w takich ilosciach zdzialalo cuda z przesuszonymi wlosami

pogrubione-aminokwas arginina, pielegnuje wlosy, fajny skladnik

maska wydaje sie bardziej nawilzajaca od odzywki i jak juz cos, to stawialabym na nią.

ale generalnie, bez zachwytow
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:46   #1428
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Schwarzkopf, Shauma Kids, Szampon z odżywką 2in1

Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, PEG-7 glyceryl cocoate, Sodium chloride, Sodium benzoate, Citric acid, Parfum, Polyquaternium-10, Laureth-2-Niacinamide, Panthenol, Propylene glycol, PEG-55 Propylene glycol oleate, Denatonium benzoate, CI 15985, CI 14700.

jak dla mnie to taki przecietniaczek, w dodatku mocno perfrumowany i barwiony, jezeli nie ma sie wrazliwej skory glowy, to powinno byc ok
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 16:05   #1429
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jak dla mnie to taki przecietniaczek, w dodatku mocno perfrumowany i barwiony, jezeli nie ma sie wrazliwej skory glowy, to powinno byc ok
dziekuje bardzo
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 16:56   #1430
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez agnes7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam w Schleckerze spray do loków. Proszę o rozszyfrowanie składu.
STYLE MAX , Locken spray , Schlecker
Skład: Aqua, Hydrolyzed Corn Starch, Propylene glycol, PVP/VA Copolymer, PVP, Phenoxyethanol, Sorbitol, PEG-40, Hydrogenated Castor Oil, Methylparaben, Panthenol, Parfum, Carbomer, Aminomethyl Propanol, Disodium Edta, Benzophenone-4.
Pozdrawiam
pogrubione to substancje utrwalajace fryzure, tworza niewidzialny filtr
na zielono substancje nawilzajace
na niebiesko filtr UVB

generalnie nie jest zle, nie powienien wysuszac jak typowe srodki do stylingu, bo nie zawiera alkoholu
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 17:03   #1431
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Oliwka pielegnacyjna, Babydream
Jako,że funduszy brak na takie cuda jak olejek kokosowy to kupiłam te oliwkę z myślą, że będe ją kłaśc na włoski razem z olejkiem rycynowym. Nada się na włosie?
Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.
to wcale zly pomysl nie jest, jest tresciwie
ale proponowalabym zrobic takiego mixa: olejek rycynowy+oliwka+prosta maska typu Gloria w proporcjach 1:1:3 i nosic taki kopresik godzinke przed myciem szamponem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:14   #1432
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Dziękuję bardzo za analizę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:19   #1433
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
to wcale zly pomysl nie jest, jest tresciwie
ale proponowalabym zrobic takiego mixa: olejek rycynowy+oliwka+prosta maska typu Gloria w proporcjach 1:1:3 i nosic taki kopresik godzinke przed myciem szamponem
Dziękuje za analizę.
Myje włosy rano, takie różne mazidła stosuje na noc najczęściej, ale może w jakaś sobotę spróbuję tak Chyba nie zaszkodzi jak zostawię na całą noc?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:25   #1434
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Truskawkowawiosna dzieki za analizę. Tak myśałam ze dimetikon to sylikon...
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:50   #1435
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez blonndee Pokaż wiadomość
kilka produktow z the body shop, ktore mnie zaciekawily sklady ze strony, mam nadzieje, ze bez bledow.

Brazil Nut Define & No Frizz- cos co podkreca skret wlosow, specyfik do ukladania, przynajmniej ja go tak rozumiem
Aqua (Water) (Solvent/Diluent), Cyclomethicone (Emollient), Glycerin (Humectant), Caprylic/Capric Triglyceride (Emollient), Sodium Chloride (Salt) (Viscosity Modifier), Bertholletia excelsa (Brazil Nut Oil) (Emollient), Dimethicone Copolyol (Skin/Hair Conditioning Agent), Oryza sativa (Rice Bran Oil) (Emollient), Persea gratissima (Avocado Oil) (Emollient), PPG-3 Myristyl Ether (Emollient), Propylene Glycol (Humectant), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (Stabiliser/Viscosity Modifier), Rosa canina (Rose Hips Oil) (Emollient), Potassium Sorbate (Preservative), Propylparaben (Preservative), Methylparaben (Preservative), Oryzanol (Skin Soothing Agent), Parfum (Fragrance), Hypericum perforatum (St John's Wort Extract) (Natural Additive), Achillea millefolium (Yarrow Extract) (Natural Additive), Panax ginseng (Ginseng Extract) (Natural Additive), Tocopherol (Antioxidant), Caramel (Colour)
hmm, chyba to z zalozenia kosmetyk wygladzajacy, przeciwdzialajacy puszeniu sie, a nie do ukladania lokow, ale moge sie mylic

pogrubilam typowe odzywcze/nawilzajace, czyli generalnie upiekszajace wlos skladniki

sklad rzeczywiscie bogaty, suche, porowate wlosy powinny byc wniebowziete

ale z drugiej strony moze niezle obciazac, wiec wlascicielki raczej cienkich i rzadkich wlosow powinny miec sie na bacznosci(ciezkie oleje+silikony)

ja bym raczej uzywala tego jako maski przed umyciem wlosow, bo napraawde moze byc smalczyk


Cytat:
Olive Glossing Conditioner -odzywka do wlosow
Aqua (Water) (Solvent/Diluent), Cetearyl Alcohol (Emulsifier), Olea europaea (Olive Oil) (Emollient), Glycerin (Humectant), Cetrimonium Chloride (Hair Conditioner), Benzyl Alcohol (Preservative), Amodimethicone (Hair Conditioning Agent), Phenoxyethanol (Preservative), Hydroxyethylcellulose (Stabiliser/Thickener), Parfum (Fragrance), Mel (Honey (Mel)) (Natural Additive), Wheat Amino Acids (Hair Conditioning Agent), Sodium Chloride (Salt) (Viscosity Modifier), Disodium EDTA (Chelating Agent), Tocopherol (Antioxidant), Trideceth-12 (Surfactant), Citric Acid (pH Adjuster), Alpha-Isomethyl Ionone (Fragrance Ingredient), Linalool (Fragrance Ingredient), Coumarin (Fragrance Ingredient), Citral (Fragrance Ingredient), Eugenol (Fragrance Ingredient), Potassium Sorbate (Preservative), Limonene (Fragrance Ingredient), Methyl 2-Octynoate (Fragrance Ingredient), Citronellol (Fragrance Ingredient), Geraniol (Fragrance Ingredient)
ta odzyweczka powinna przypasc do gustu osobom o dlugich, przesuszonych i porowatych wlosach.

jak poprzedni kosmetyk, moze byc ciezka, wiec zalecalabym obchodzic sie z nia podobnie

ma silikon, ale ten z gatunku "upiekszajacych", a nie tylko oblepiajacych, wiec moze nie bedzie tak zle(jezeli ktos ma cienkie wlosy i generalnie unika silikonow)

Cytat:

Bilberry Colour Protect Conditioner
-odzywka do wlosow farbowanych
Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja Oil, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Dimethicone, Parfum, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Butylene Glycol, Pentasodium Pentetate, Vaccinium Myrtillus Extract, Disodium EDTA, Helianthus Annuus Seed Extract, Tocopherol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Lactic Acid
hmm

niby nie jest zle, na czerwono olej sojowy-moze sluzyc wysuszonym wlosom, pogrubione: pantenol,gliceryna czarna borowka, olej slonecznikowy-pelnia role kondycjonerow

na niebiesko filtr UVA
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:52   #1436
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez loloita20 Pokaż wiadomość
Kurcze zastoj sie zrobił w składach a tu ciagle jakies nowe dochodzą...pewnie dziewczyny nie maja czasu no ale badzmy cierpliwe ja rowzniez poprosze o jeden skladzik i bede na niego czekała ile bedzie trzeba...

Maska rozświetlająca włosy MARION:
woda,cetyl alkohol,cetrimonium chloride,polyquaternium 70,dipropylene glycol,cetearyl alkohol,ceteareth-20,silk protein,prunus amygdalus dylcis oil,parfum,methylparaben,propylparab en,benzyl alcohol,methylchloroisoth iazolinone,Citric acid.

Wydaje mi sie czy za duzo jest w niej konserwantow???
wydaje Ci się, skladniki pochodzenia roslinnego trzeba czyms konserwowac po prostu

olej ze slodkich migdalow i proteiny jedwabiu to skladniki pielegnujace wlosy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:57   #1437
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Dziękuje za analizę.
Myje włosy rano, takie różne mazidła stosuje na noc najczęściej, ale może w jakaś sobotę spróbuję tak Chyba nie zaszkodzi jak zostawię na całą noc?
mysle, ze nie ma jak zaszkodzic, co najwyzej bedziesz miala problem z domyciem

ale w glowe bym nie wcierala
Cytat:
Napisane przez kasiaczek141 Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna dzieki za analizę. Tak myśałam ze dimetikon to sylikon...
dimetikon nalezy do grupy silikonow, najczesciej wystepuje w odzywkach i szamponach, nie kazdy go lubi, bo czasem obciaza wlosy i krocej wydaja sie swieze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 11:17   #1438
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
j

ten podoba mi sie najbardziej, ze wzgledu na pogrubione-proteiny,pseudoceramidy, no i niesmiertelna gliceryne.

ale ma dimetikon i nie wiem czy sluza Ci silikonowe szampony, ale generalnie powinien ten szamponik myc bez wysuszania

a moze mycie odzywka byloby rozwiazaniem? albo chociaz odzywka na zmiane z szamponem?
Wogule to kawał dobrej roboty zrobiłaś, pomogłaś kilku dziewczynom - dzięki ci za to .

Już wiem na czym stoję - dzięki twojej pomocy.
Wolę silikonów w szamponach nie używać jednak, na końcówki włosa je zacznę stosować bo mi się kruszą .
Odzywkę do mycia spróbuję niedługo- niech eva szampon się skończy i gloria maska przyjdzie .
Tym czasem kupiłam joannę z miodem i cytryną, zamówiłam też maseczkę z tej serii - i czekam .
__________________
Zapuszczam, nie farbuję i wzorowo pielęgnuję loki już od 26.12.2007 r.



kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:15   #1439
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez pompolinka Pokaż wiadomość
witam zwracam sie z prosba o zanalizowanie szamponu Pollena-Savona, Familijny szampon aloesowy z witaminami.
Skład:aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamide dea, aloe arborescens extract, polyqatemium 7, parfum (benzyl salicylate, limonene), polysorbate 20 horsechestnut extract/ aesculushippocastanum/ linoleic acid, retinyl palmitate, tocopherol, calcium pantothenate, citric acid, phenoxyethanol, methylibromo glutaronitrile, methylchloroisothiazolino ne, methyisothiazolinone CI 42051, CI 19140.

kompletnie sie na tym nie znam, i nie wiem co siedzi w tym skladzie ale wydaje mi sie ze za duzo chemi uzywam tego szamponu sporadycznie, do zmycia maski z olejku rycynowego lub nafty i w tym sprawdza sie niezle

z gory dziekuje za analize, pozdrawiam
Nie wygląda źle, ale może podrażniać [SLES i sól w czołówce].
Dość sensownie umieszczony ekstrakt z aloesu [nawilża, łagodzi], dodatkowo wzbogacono skład o wyciąg z kasztanowca, witaminki też widzę
W sumie w porządku.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 12:35   #1440
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Prosze o porownanie skladow :

KALLOS - Crema al latte.
Aqua, Cetearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Cocoyl Gluutamate, Methylisothiazolinone.

oraz

KALLOS - Crema al latte.
Aqua, Cetearyl alkohol, Cetrimonium Cloride, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Parfum, Hydrolized Milk Protein, Phenoxyethanol, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.
Pierwszy skład wydaje się być bogatszy [dwa odżywcze hydrolizaty mleczne], w drugim natomiast na początek dodano kondycjoner - cetrimonium chloride a proteiny mleczne przesunęły się pozycją przed konserwant.
Wiele zależy od użytych stężeń poszczególnych składników.
Ciężko ocenić, który lepiej zadziała, są to bardzo, bardzo podobne produkty.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (0 użytkowników i 6 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.