Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 12:29   #931
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Franek mnie udało się ufarbować na biało za 1 razem farba xxl 00A, ale ponoć ciężko to dostać..

Mysia świetne masz te loczki, naprawdę Moje włosy na mokro są jeszcze bardziej skręcone niż Agaty a mimo to po wyschnięciu są proste jak druciki. Zawsze mi się marzyły takie fale jak u aktorek z seriali brazylijskich Niestety ja mam grube włosy i jest ich dużo i włosy są za ciężkie, więc szybko loki czy fale się prostują Dawno dawno temu, na studniówkę zrobiłam sobie loki i od momentu wyjścia od fryzjera do pojechania na makijaż i powrotu do domu by się ubrać, włosy były już kompletnie proste! A uprzedzałam fryzjerkę, że ciężko się kręcą więc nałożyła tonę pianki i posadziła pod dmuchawą, ale i tak nic to nie dało :/

Adzi.. boże glutek.. hmm nie potrafię sobie tego wyobrazić jak zrobię będę się martwić, choć recenzja kotki nie nastraja optymizmem

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aha... no to super ja zamierzam cały czas pić tylko w niedziele zawsze mam przerwę no to czekam do grudnia mam nadzieje ze na wypadanie pomoze tez... bo ostatnio jakby wiecej ich wypadało może już przesilenie jesienne je wzywa... albo ten szampon przeciw wypadaniu dziala odwrotnie... no nie wiem ale narazie w panikę nie wpadam

Mnie też jakby więcej wypada. Ale nie jestem w stanie określić czy to wina przesilenia bo niedawno zmieniłam szampon.. zobaczymy uszy do góry i bierzemy się za picie siemia Mmm.. już się cieszę..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:35   #932
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

To że wypada to chyba przesilenie, zawsze tak jest na jesień, głowy do góry

Adzi właśnie to się moździerzyk nazywa słowa mi zabrakło

Yatamanka moje są falowane jak umyje, potem proste.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:35   #933
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aha... no to super ja zamierzam cały czas pić tylko w niedziele zawsze mam przerwę no to czekam do grudnia mam nadzieje ze na wypadanie pomoze tez... bo ostatnio jakby wiecej ich wypadało może już przesilenie jesienne je wzywa... albo ten szampon przeciw wypadaniu dziala odwrotnie... no nie wiem ale narazie w panikę nie wpadam
Mi jeszcze przed rokiem włosy leciały jak wściekle,potem doszły jeszcze eksperymenty z farbowaniem.Od początku tego roku podjęłam walkę o piękne włosy i po prostu już wiem ze len bardzo mi pomógł.Teraz to tracę może 10 włosków przy myciu a tak po za tym to w ogóle nie wypadają.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:39   #934
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Adzi napisz mi koniecznie jak już się zdecydujesz czym bedziesz malować odrosty. Może skusze sie na to samo, szczególnie że chyba teraz kolory mamy podobne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 12:41   #935
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To że wypada to chyba przesilenie, zawsze tak jest na jesień, głowy do góry

Adzi właśnie to się moździerzyk nazywa słowa mi zabrakło

Yatamanka moje są falowane jak umyje, potem proste.
No to mielić masz już w czym,zabieraj się do roboty.
I na zdrówko.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Adzi napisz mi koniecznie jak już się zdecydujesz czym bedziesz malować odrosty. Może skusze sie na to samo, szczególnie że chyba teraz kolory mamy podobne
No na razie mam mętlik w głowie.Będę pomału szukać.Jak już się zdecyduje to dam znać.

Yattamanka
Ty tez zasuwaj do drinkowania.Będzie dobrze wprawisz się.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-27 o 12:49
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:02   #936
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Franek80 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałem Rozjaśniacz do włosów BLOND PLATIN firmy Leo
otwieram a tam w środku jest sam proszek myślałem, że będzie też woda utleniona więc gdzie mam takową kupić ;p?

P.S Do mysia. Czyli żadnych odżywek nie stosować tylko samą maskę?
jak juz rozjasnisz tak mocno włosy, to tak byłoby najlepiej.

przy preparatach profesjonalnych tak jest, ze jest sam proszek. Dokup sobie w hurtowni albo na stronie wodę 9%

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Adzi Ja mam takie Sante:

http://www.sante.pl/k47/ziarna_kasze/ziarna

To mam go mielic jeszcze?

Mysia superNie wiem jak Ty to zrobilas czytalam watki ale za duzo tam mycia, odżywkowania, spłukiwania i znowu odzywkowania potem recznik, oj roboty by było
I jeszzce znaleźć te produkty co polecają
Ja tez padłam głowe dałabym sobie uciąc, ze mam poniszczone włosy.. a to były falki! Dziękuję Agatko, kochana jestes!
Roboty jest dużo, ale warto. Kiedys robiłam namiętnie trwałą, zeby miec loki, a teraz moge sobie nosic i tak i tak. Dla mnie bomba.

Po kolei, co zrobiłam według zasad dla CG (czyli curly girl-kręconowłosej):
1. Prosty szampon - ja uzyłam Joanna rzepa ale moze byc kazdy inny byle bez pegów w składzie i silikonów, zwykle z najnizszej półki cenowej-pollena eva, malwa ziołowy itp

2. Odżywka bez silikonów i pegów- ja uzyłam garnier restructure volume, ale moze byc dulgon albo mrs potters
nałozyłam ja normalnie od skalpu po konce i rozczesałam włosy grzebieniem z szerokim rozstawem, ja mam drewniany hand made, ale podobno nie ma to na mokro znaczenia.

3. Płukanie. Najpierw ciepła woda, a potem zimna. Odciskam włosy palcami , zeby się z nich nie lało.

4. Odżywka bez spłukiwania. ja mam balsam joanna miod i mleko, ale moze byc np z nivei do loków. Wgniotłam ta odzywkę tak jakbym wyciskała loki. Wgniatałąm chwilke, zeby odciec wode.

5. Recznikowanie. Rozłozyłam sobie ręcznik z materiału, ale moze byc koszyulka, byle nie ręcznik frotte, na podłodze, schyliłam sie i zawiazałam rnormalnie turban tak smao, jak zawsze. Bez żadnego zawijania i innych tam takich. Pochodizłam w tym z 10 minut, zreszta jak zawsze w turbanie, co by mi włoski odciekły.

6. Stylizacja. Zdjęłam ręcznik, dałam piankę wielkosci mandarynki i juz. Zostawiłam sobie, zeby wyschło. Koniec.

Chyba nie jakies tam takie straszne? Po prostu bez rozczesywania po myciu i troche delikatniej. 90% sukcesu to byłą zmiana produktów do mycia.


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Mysia piękne te fale Ci wychodzą.Takie jak od linijki.Ja mam puszyste włosy i gdy bym je tak gniotła to bym siano wygniotła.Ale mam bardzo podatne włosy na kręcenie jeśli tego chce.Ale po ostatnich kombinacjach się wyprostowały.No nic nawet mi to pasuje.Ale odkąd pamiętam strasznie mnie drażniły te moje fale dunaju,a już najgorzej było jak miałam grzywkę a wyszłam na wilgotne powietrze,jak widać chcemy mieć zawsze to czego nie mamy.
ja tam nic własciwie nie gniołam. To wgniecenie pianki, to juz było na ukształtowane loczki. Moze spróbuj mojej metody? ładnie by Ci było w loczkach

w ogole bardzo dziekuje! równe? niestety prawa strona kreci sie trochę lepiej niz lewa, ale jeszcze tego nie rozgryzłam.


Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Mysia ślicznie efekt powalający nie dziwne, że tak na mężulka działasz

Ja też mam falki i jak nic z włosami robic mi się nie chce (tj. suszyc, prostowac) to wgniatam piankę i gotowe
Używam tej
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...mo-ochrona.htm
i mogę ją szczerze polecic mi przypasowała
dziękuję ślicznie! mąz to patrzył na te moje fale z takim szokiem, że nigdy jego miny nie zapomne. Tyle lat ma żone, widział ją w setkach sytuacji, ale że ma falujace włosy, to nigdy by nie pomyslał. Dopytywał sie, czy przypadkiem czegos z nimi nie zrobiłam.

Tą piankę musze sobie kupic, moze jeszcze lepiej mi skręci pasma najmniej podatne.

Oj jak mi juz długie urosna, to dopiero fajny efekt będzie.

---
no sama uwierzyc nie moge, ze od 2 niemal lat walczyłam z kaskiem na głowie.. a tu taka niespodzianka.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:17   #937
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

mysia m
Kochana ja wiem ze było by dobrze w lokach ale ja się nie lubię w nich.No chyba jak miałam długie to wtedy spinałam je w koczka.A jeśli chodzi o stronę na której się bardziej kręcą to jest sprawka asymetrii.Człowiek nie jest asymetryczny i dlatego jedna polówka od drugiej może się ciut różnic.Ale jeśli będziesz często powtarzać takie układanie włosów przyzwyczaja się.Mnie uczono ze z asymetria za bardzo nie można wygrać,co najwyżej starać się to troszkę wyrównać różnice.Tak samo jest z oczkami czy brwiami jeśli chodzi o makijaż.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-09-27 o 13:18
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 13:40   #938
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Boże dziewczyny!! Jak Wy się rozpisujecie

Franek ja robię podkład na same odrosty palette deluxe 100 i potem syoss 9-5 na same odrosty i na koniec malaksuje na 5-10 minut i już

a pisałam, o mojej kondycji dlatego, że ja schodziłam na taki blond z włosów farbowanych na czarno, więc mają prawo się zniszczyc

Dziewczyny kiedy po zrobieniu kolczyka w pępku moge iśc na solarium??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-27 o 13:50
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:45   #939
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

o jak nie lubisz sie w loczkach, to prostuj ja jeszcze nie wiem czy się w loczkach lubię.. same loczki mi się podobają. Musze zobaczyc jak mi sie bedzie z nimi spało i jak beda sie prezentowac na drugi czy 3ci dzien, bo to moze byc kłopot. Ale wreszcie moje włosy wyglądają na takie żywe i prawdziwe, takie naturalne. A jak suszyłam na szczotce, to robił mi się taki puff.

z asymetrią pewnie masz rację. na buzi mi nie przeszkadza, a mam dosc asymetryczną- calkiem rózne brwi i oczy tez. jednak włoski mogłbyby byc równiejsze. mam nadzieje, ze sie przyzwyczają. Fajnie jest móc całkiem zrezygnowac z suszarki. Tylko porost trudniej będzie mierzyc
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:47   #940
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziękuję ślicznie! mąz to patrzył na te moje fale z takim szokiem, że nigdy jego miny nie zapomne. Tyle lat ma żone, widział ją w setkach sytuacji, ale że ma falujace włosy, to nigdy by nie pomyslał. Dopytywał sie, czy przypadkiem czegos z nimi nie zrobiłam.

Tą piankę musze sobie kupic, moze jeszcze lepiej mi skręci pasma najmniej podatne.

Oj jak mi juz długie urosna, to dopiero fajny efekt będzie.

---
no sama uwierzyc nie moge, ze od 2 niemal lat walczyłam z kaskiem na głowie.. a tu taka niespodzianka.
Nie ma za co mam nadzieję, że Tobie również ta pianka przypasuje.
To teraz życzę żeby pędem rosły
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 13:53   #941
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

EwCiA000
no jesteś w końcu i co w końcu kupiłaś do tych włosków???a ja zdecydowałam ze na odrost zrobię ten delux 100 .... mam nadzieje ze ładnie wyjdzie a jakby coś się zżółcilo za bardzo to czeka syoss
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 14:03   #942
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o jak nie lubisz sie w loczkach, to prostuj ja jeszcze nie wiem czy się w loczkach lubię.. same loczki mi się podobają. Musze zobaczyc jak mi sie bedzie z nimi spało i jak beda sie prezentowac na drugi czy 3ci dzien, bo to moze byc kłopot. Ale wreszcie moje włosy wyglądają na takie żywe i prawdziwe, takie naturalne. A jak suszyłam na szczotce, to robił mi się taki puff.

z asymetrią pewnie masz rację. na buzi mi nie przeszkadza, a mam dosc asymetryczną- calkiem rózne brwi i oczy tez. jednak włoski mogłbyby byc równiejsze. mam nadzieje, ze sie przyzwyczają. Fajnie jest móc całkiem zrezygnowac z suszarki. Tylko porost trudniej będzie mierzyc
No ja akurat już długo,długo nie prostuje włosków i na razie nie zamierzam do tego wracać.Tak strasznie zniszczyłam wcześniej włosy ze nie chce nawet patrzeć na prostownice.Ale bardzo mi się włosy wyprostowały przez rozjaśnianie.Teraz wystarczy ze wysuszę chłodnym powietrzem i są prościutkie.
To niech ci rosną szybko i zdrowo.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 14:19   #943
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
EwCiA000
no jesteś w końcu i co w końcu kupiłaś do tych włosków???a ja zdecydowałam ze na odrost zrobię ten delux 100 .... mam nadzieje ze ładnie wyjdzie a jakby coś się zżółcilo za bardzo to czeka syoss
no jestem
kupiłam herbal maskę i szampon "nawilżenie po brzegi"
a kiedy farbujesz kochana??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 14:44   #944
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no jestem
kupiłam herbal maskę i szampon "nawilżenie po brzegi"
a kiedy farbujesz kochana??
ewciu w sobotę już się doczekać nie mogę!!!
zdam relacje zaraz po
a ty testuj szamponik i maskę i pisz jakie efekty!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:14   #945
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ewciu w sobotę już się doczekać nie mogę!!!
zdam relacje zaraz po
a ty testuj szamponik i maskę i pisz jakie efekty!!!
no wczoraj użyłam tego herbal i jest dobrze te włosy, które mi wyschły przed spaniem są mięciutkie, ale ta częśc z którymi poszłam spac to misz masz na głowie ale ogólnie fajne są

to czekam z niecierpliwością ja planuje zrobic tak za dwa tygodnie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:21   #946
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Wróciłam ze sklepu i nie kupiłam lnu.. wymiękłam
Zresztą usprawiedliwiam się sama przed sobą tym, że nie mogę brać tyle rzeczy na raz bo nie wiem co ma wpływ na włoski a co nie.

Myślę, że jak skończę obecną serię radicala to wtedy wezmę się za len. W ogóle to zauważyłam, że po zmianie szamponu z pharmacerisa na alpecin porost mi zmalał Czyżby to jednak pharmaceris takie cuda działał? No właśnie widzicie nie wiem, tyle tego używam na raz
Tak po namyśle, wydaje mi się, że bardziej zależy mi na tym by były zdrowe niż by szybko rosły (choć tęsknota za kiteczką rośnie ). Bardzo się cieszę, że mimo iż nie używam tych całych silikonów to włoski i tak są mięciuchne i błyszczą
Zamierzam po odstawieniu radicala zainwestować w to mleczko do włosów kerastase, którym zachwycała się Agata - może wtedy będą jeszcze piękniej lśniły

Najgorsze chyba jest to, że nie mogę się zdecydować na kolor.. teraz zrobię skandynawskim bo mi się zostało pudełko więc szkoda mi wyrzucać, a następnie zrobię stockholmem i zobaczymy jak to wyjdzie.. ale to jeszcze dłuuugo
No i te clipy... Ach tak bym chciała sobie je zafundować ale z tym też jeszcze długo muszę poczekać bo nawet nie miałabym teraz ich do czego przyczepić, a i koloru nie mam ustalonego.. ale może na sylwestra.. może może

Ale się rozpisałam...
P.s zgadnijcie co wcinam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:36   #947
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wczoraj użyłam tego herbal i jest dobrze te włosy, które mi wyschły przed spaniem są mięciutkie, ale ta częśc z którymi poszłam spac to misz masz na głowie ale ogólnie fajne są

to czekam z niecierpliwością ja planuje zrobic tak za dwa tygodnie
ja to weteran 2,5 cm odrostu... szok ze tyle i tak wytrzymałam...
no to sie ciesze ze włoski mieciutkie oby tak dalej!

Yattamanka rozpisuj sie, rozpisuj lubimy cie słuchać
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-09-27 o 15:38
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 15:58   #948
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja to weteran 2,5 cm odrostu... szok ze tyle i tak wytrzymałam...
no to sie ciesze ze włoski mieciutkie oby tak dalej!
nom
mi już teraz przeszkadza, a jeszcze mam czekac dwa tygodnie

Kotka zastanawiam się nad grzywką, co myślisz??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-27 o 16:05
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:21   #949
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
nom
mi już teraz przeszkadza, a jeszcze mam czekac dwa tygodnie

Kotka zastanawiam się nad grzywką, co myślisz??
hmmm
mysle ze coś takiego http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...:0&tx=82&ty=69

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...t:429,r:16,s:0

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...5&tx=118&ty=58
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 16:23   #950
Frozen_Lust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Hej

Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek. Mianowicie rozjaśnilam sobie ostatnio włosy i wyszedł bardzo bardzo bardzo jasny żółty blond. Mam duże bardzo ciemne, wrecz czarne oczy i skóre skłonną do zaczerwienienia i nieładnego zielononiebieskiego odcienia. Nie wiem jaki kolor blondu by do mnie pasował - czy bardziej chłodny jakiś popielaty, srebrny czy może ten zlocisty nie jest złym pomysłem? Bo chce kupic farbe i połozyc na obecny kolor.
Bardzo bardzo prosze o pomoc bo juz sama nie wiem co robić.
Pozdrawiam
Frozen_Lust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:25   #951
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Frozen_Lust Pokaż wiadomość
Hej

Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek. Mianowicie rozjaśnilam sobie ostatnio włosy i wyszedł bardzo bardzo bardzo jasny żółty blond. Mam duże bardzo ciemne, wrecz czarne oczy i skóre skłonną do zaczerwienienia i nieładnego zielononiebieskiego odcienia. Nie wiem jaki kolor blondu by do mnie pasował - czy bardziej chłodny jakiś popielaty, srebrny czy może ten zlocisty nie jest złym pomysłem? Bo chce kupic farbe i połozyc na obecny kolor.
Bardzo bardzo prosze o pomoc bo juz sama nie wiem co robić.
Pozdrawiam
a moze wklej jakies foto??? bo jakoś nie mogę sobie ciebie wyobrazić
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:32   #952
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

no takie jak kiedyś miałam, ale ja bardziej myslałam o prostej
a tak po za tym to aneta zając ma tutaj bardzo ładny kolor
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-09-27 o 16:34
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 16:36   #953
Frozen_Lust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka17 Oto moje zdjecie. Mina poważna

Edytowane przez Frozen_Lust
Czas edycji: 2010-10-10 o 08:37
Frozen_Lust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:34   #954
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mysia a myślisz że mi też służyłby wasz sposób dla kręconowłosych?
Bo ja mam takie włoski-daję foto po umyciu, rozczesaniu i naturalnym wyschnięciu.
Jaki mam typ loków?
W tym temacie jestem ciemna.

Załącznik 3435694

Załącznik 3435695
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 17:37   #955
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Matko ile naskrobalyscie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Snowhite, nutrisse wypłukuje sie z predkością błyskawicy, za tydzien zapomnisz o ciemnirjsyzm odcieniu. A tak na marginesie- ładnie wyszło Ale rozumiem jak to jest zdradzic swój ulubiony kolor
dziekuje dla mnie to jednak nie to, czuje sie nieswojo i tak powazniej. Ale skoro tak szybko sie wyplukuje to palam nadzieja kupilam dzis przeciwlupiezowy fructis i niedlugo ide dzialac.


Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość

Snow, nie dobijaj sie. Teraz wiesz co cie zdobi a co nie, to bardzo cenna wiedza i dosc kosztowna.
A polecam zielona jasminowa, jest super. Ja zwyklej zielonej nawet aromatyzowanej nie trawie, a ta mi ladnie wchodzi.
.
oj tak kosztowna szczegolnie, kosztowalo mnie to wiele nerwow
powiadasz zielona jasminowa brzmi troche bardziej apetycznie przy najblizszych zakupach zapewne sie w nia zaopatrze, dziekuje

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Jestes kochana nie wiem co Ty widzisz w moich włosach, ale to bardzo miłe
One tak wyglądają, jak ich nie rozczesze po myciu i nie nałoze prostujacej odżywki z silikonami. Spróbuj, moze u Ciebie tez zadziała?

Juz troche podeschły i wygladaja tak, jak na zdjęciu. Takie dziwne sa. W niektórych miejscach prostawe, w niektórych falowane. Ale moze jak zadbam na skręt z naciskiem, to będa lepsze? Nic mi nie szkodzi, to spróbuję. Musze kupic pianke do loków, to moze lepiej bedzie je falowac.

Nie patrz na odrost 4 tygodnie i ma juz 2 cm.



za3cim pewnie dojdziesz, ale co to za sens nakładac na włosy 9% i za kazdym razem katowac przez godzinę? Uwazam, ze lepiej zrobic 12%, dojsc do żółtego i wybielic farbą. Zapytaj Ewciaoo jak robi sobie białe włosy. Zdajsie robi podkąłd paleta 12% a potem farbe.
Ale wszytsko zalezy od tego jak Ci sie rozjasniają, jakiej sa długosic i w jakiej formie.
przesliczne masz wlosy, naprawde jestem w szoku i takie wygladzone te fale no cudo! ja swoje naturalne tez mam takie krecono-falowane czego usilnie pozbywam sie od polowy gimnazjum gdy to po raz pierwszy dorwalam prostownice ale po takich zdj az kusi zeby samemu sprobowac wieczorkiem moze wkleje fotke na mokro i wilgotnie to poradzisz co z tym fantem zrobic

Cytat:
Napisane przez Frozen_Lust Pokaż wiadomość
Kotka17 Oto moje zdjecie. Mina poważna
hmm ze wzgledu na oczy ja widzialabym Cie w zlotym blondzie ale nie wiem jak to sie ma do cery, nie znam sie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 18:12   #956
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny a powiedzcie Waszym zdaniem dobrze wyglądam w tym blondzie? nie jestem jakaś mało wyraźna i powiedzcie mi w jaki makijażu mnie widzicie?? będę wdzięczna i jakie Waszym zdaniem pasują kolory do mnie??
umiem dobierac fajnie ciuchy, ale maluje się najnormalniej w świecie, a chciałabym zmienic coś doradźcie coś fajnego dla mnie
myślę tez nad grzywką
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:03   #957
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie Waszym zdaniem dobrze wyglądam w tym blondzie? nie jestem jakaś mało wyraźna i powiedzcie mi w jaki makijażu mnie widzicie?? będę wdzięczna i jakie Waszym zdaniem pasują kolory do mnie??
umiem dobierac fajnie ciuchy, ale maluje się najnormalniej w świecie, a chciałabym zmienic coś doradźcie coś fajnego dla mnie
myślę tez nad grzywką
o makijażu się nie wypowiem, bo ja sama chcieć to bym chciała wykonywać piękne makijaże a w praktyce to nie wychodzi

a co do grzywki, to faktycznie jak sie uprzesz to też uważam, że taka jaką ma Zając by Ci pasowała.. ale taka prosta już niestety nie (pamiętam to Twoje zdjęcie w czarnych które pokazywałaś). Już mówię dlaczego.. otóż masz bardzo drobną buzię więc zasłaniając sobie grzywką czoło powodujesz, że wizualnie robi się ona jeszcze mniejsza. A dodając do tego, że masz młodo wyglądającą buzie ta grzywka powoduje, że wyglądasz dziecinnie (przepraszam, pisząc to nie miałam na uwadze sprawiać Ci przykrości czy Cię wkurzać - broń boże).
Taką specyficzną urodę masz po prostu i nie bardzo pasuje Ci taka grzywencja.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:44   #958
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yattamanka Ach ty chipsiaro pewnie chipsy wcinałaś.Skoro wcierasz recitala i te szampony to może rzeczywiście daj se spokój.Ale len nie zaszkodzi od wewnątrz.Ale Twój wybór.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:48   #959
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yattamanka Ach ty chipsiaro pewnie chipsy wcinałaś.Skoro wcierasz recitala i te szampony to może rzeczywiście daj se spokój.Ale len nie zaszkodzi od wewnątrz.Ale Twój wybór.
Ach rozgryzłaś mnie
Len oczywiście nie zaszkodzi, ale jakoś nie mogę się zmusić. A tak zanim skończę wcierać radicala to akurat psychicznie się przygotuje do picia glutków
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 19:54   #960
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ach rozgryzłaś mnie
Len oczywiście nie zaszkodzi, ale jakoś nie mogę się zmusić. A tak zanim skończę wcierać radicala to akurat psychicznie się przygotuje do picia glutków


---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mysia a myślisz że mi też służyłby wasz sposób dla kręconowłosych?
Bo ja mam takie włoski-daję foto po umyciu, rozczesaniu i naturalnym wyschnięciu.
Jaki mam typ loków?
W tym temacie jestem ciemna.

Załącznik 3435694

Załącznik 3435695
No bardzo ładne te fale-loczki.ja to bym na to piankę dala i pewnie by się skręt zaostrzył.Wymiękam jak patrze na Twoje włosy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.