TRX Fitness - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-30, 08:07   #1
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340

TRX Fitness


Szukałam, ale nie znalazłam podobnego tematu.
1827822449.jpgTRX-Suspension-Straps.jpg
Na siłowni, do której uczęszczam, wiosną pojawił się jeden komplet TRX. Faceci kombinowali co i jak. Teraz od dwóch miesięcy są wprowadzone na stałe zajęcia na TRX-sie. Osobno dla Pań i dla Panów. Ja oczywiście dołączyłam do grupy męskiej . Większy wycisk.
Czy któraś z Was też uczęszcza na zajęcia z TRX-em? Jakie są Wasze wrażenia? Osobiście uważam to za niezły spalacz i fajnie rzeźbi sylwetkę. Dla mnie to jest takie fajne urozmaicenie -ćwiczę tylko na siłowni.
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 07:25   #2
Jormungandr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: TRX Fitness

Nie chcąc już chodzić na siłownię, do kompletu który mam w domu, czyli drążka i schodów zaopatrzyłem się w TRX co spowodowało, że prawie wszystkie ćwiczenia z tych najważniejszych mogę zrobić w domu TRX jest o tyle fajny, że można na nim dowolnie kontrolować intensywność ćwiczeń (czytaj obciążenie z jakim robisz ćwiczenia). Można z niego korzystać bardziej aerobowo, jak na tych zajęciach na które uczęszczasz, ale ja robię na nim trening siłowy i jest nieźle Najfajniejsze jest to, że mogę go zabrać wszędzie, co powoduje, że czasem podczas biegania po lesie po prostu podwieszam się do ambony myśliwskiej i robię trening siłowy. Jak widzisz ja jestem fanem
Jormungandr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 19:22   #3
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: TRX Fitness

witam, dzisiaj bylam na pierwszych zajeciach i jestem zachwycona
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 11:00   #4
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: TRX Fitness

Odświeżam w nadziei, że znajdzie się więcej dziewczyn, które chodzą czy chodziły na zajęcia na TRX i podzielą się swoimi wrażeniami Jakie efekty? Typowe zajęcia kładą nacisk jakoś szczególnie na któreś partie mięśniowe czy na wszystkie po równo? Jak one wyglądają? Rozgrzewka też jest na tym sprzęcie?

Edytowane przez FanaticaDelDembow
Czas edycji: 2013-05-04 o 11:05
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:34   #5
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: TRX Fitness

hej, ja ćwiczę na trx, ale nie na zajęciach zorganizowanych, tylko indywidualnie. Inspirację czerpię głównie z netu. Nagrałam nawet kilka krótkich filmików ze swoimi ćwiczeniami, niestety trudno znaleźć mi kogoś w sieci, kto dałby mi wskazówki i wkazał błędy.
Generalnie trening na linkach jest świetny. Daje dużego kopa, podnosi poziom endorfinek (przynajmniej u mnie) i mam wrażenie, że pozytywnie wpływa na sylwetkę.
Wg mnie warto spróbować, jest to coś nowego i przede wszystkim na trx można ćwiczyć wszystkie mięśnie - wystarczą dwie lub cztery linki, czyli minimum sprzętu.
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 19:06   #6
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: TRX Fitness

Witam, może uda mi się pobudzić wątek do życia. Pod choinką znalazłam swoje prywatne i osobiste pasy TRX. Od ubiegłej soboty ćwiczę na nich godzinę dziennie. Odrzuciłam na bok wszystkie moje hantle,gryfy i ekspandery. Trening na pasach daje nieźle w kość.
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 18:15   #7
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: TRX Fitness

Chodzę na zorganizowane zajęcia na TRX od października i stały się one jednymi z moich ulubionych zajęć. Od zawsze miałam bardzo słabe mięśnie rąk i barki, mimo ćwiczeń. TRX wyraźnie mi je wzmocnił. Trening świetnie również działa na mój kręgosłup. Przez te parę miesięcy nabrałam już w miarę wprawy. Na początku przy niektórych ćwiczeniach latałam na boki, mięśnie nie dawały rady. Teraz potrafię wykonywać prawie wszystkie ćwiczenia w miarę stabilnie

Na zajęciach robimy przez 3/4 czasu kombinacje ćwiczeń na nogi, ręce, barki a na koniec 1/4 to praktycznie sam brzuch.
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 18:41   #8
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: TRX Fitness

Widziałam zestawy TRX do kupienia, ale dziewczyny jak to się montuje? Informacja na allegro 'łatwy montaż do ramy drzwi' nic mi nie mówi. Trzeba coś wiercić w ścianie? Wynajmuje pokój i nie mogę montować nic na stałe
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 05:18   #9
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: TRX Fitness

Zaczepiasz o górę drzwi, zamykasz je... i już
Pamiętaj tylko, że musisz ćwiczyć raczej po tej stronie drzwi, w którą one się nie otwierają.

Jak tutaj: http://danielluka.w.interii.pl/rip6.jpg
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 08:20   #10
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: TRX Fitness

Odswiezam!
Moja znajoma od marca 4 razy w tygodniu cwiczy TRX + dieta i schudla 8 kg (w cm napewno wiekszy ubytek, bo tez jest o wiele bardziej umiesniona a miesnie sporo waza jak wiadomo).
Niesamowicie jej sie wyrzezbila sylwetka, a brzuch to normalnie kaloryfer
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-11 09:20:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.