Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 12:30   #1
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256

Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.


Witam wszystkie Wizażanki.

Lojalnie piszę ze swojego konta, ponieważ bezsensowne byłoby dla mnie zakładanie nowego, żeby się ukryć

Od jakiegoś miesiąca spotykam się z nowym facetem, wiedziałam, że jest po kilkuletnim związku, ale ja sama jestem po przejściach, więc nie przeszkadzało mi to, ważniejsze dla mnie było to, jak się przy nim czułam, a uwierzcie, przy nim po raz pierwszy (a już wcześniej spotykałam się z innymi facetami) od rozstania z ex czułam się cudownie.
Nie miałam przy nim żadnych wątpliwości, zaczęło mi zależeć, bo dość intensywnie się spotykamy, on nocuje u mnie itd. Nie jest typem wylewnej osoby, ale również dało się odczuć, że na mnie jemu zależy.

W każdym razie, chciałabym opisać wczorajszą sytuację, bo to nieco zbiło mnie z tropu. Był u mnie i gdy poszedł pod prysznic, pomyślałam, że sprawdzę jak mnie zapisał w telefonie. Nie jestem osobą, która kontroluje faceta i grzebie mu po prywatnych wiadomościach, ale gdy odblokowałam telefon otworzyła się skrzynka z wiadomościami. Widziałam smsy od siebie, a pod spodem były od innej dziewczyny z buziaczkami.
Nie mogłam się powstrzymać i sprawdziłam smsy z nią
Dzień po tym, jak poszliśmy po raz pierwszy do łóżka, pisał jej, że poznał dwie dziewczyny, jedna jest skomplikowana, więc nie wie, czy cokolwiek z tego będzie, a druga to totalny pustak. Jak się później okazało, ja jestem tą pierwszą, ale o tym za moment.
Z smsów wywnioskowałam, że do niej dzwonił i ona gadała niemiłosierne głupoty, bo była pijana. Gdy był u mnie w sobotę na noc, ona mu napisała, że idzie do łóżka, czy coś w stylu, on jej zapytał, czy jest nago. W dodatku w smsach do niej umieszczał buziaczki, a muszę dodać, że do mnie prawie wcale tak nie pisze.

Gdy wyszedł spod prysznica, chciał mnie dotykać, ale ja zdenerwowana całą sytuacją, powiedziałam, żeby poszedł lepiej do nagiej X. On również się zdenerwował i stwierdził że wychodzi, bo nie toleruje czytania jego smsów (a ja toleruję wypytywania innych, czy są nago ) i powiedział, że swoim zachowaniem prawdopodobnie przekreśliłam to, co jest między nami. (potem się tłumaczył, że wcale tak nie uważa.)

Pod wpływem emocji, rozpłakałam się. On wtedy został i zaczął tłumaczyć,że to jego była sprzed 7 lat, nie ta, o której pisałam na początku, że ona się do niego przyczepiła, a ich wiadomości są przepełnione ironią i ja tego nie rozumiem...
Został u mnie na noc, a przez sen zaczął gadać "nie chcę tu być, spie*****" cokolwiek to miało znaczyć...
Oczywiście rano, jak gdyby nigdy nic, wstał, nie był na mnie zły i wręcz umówił się ze mną na jutro.

Ja przysięgam, że nie wiem, co o tym wszystkim myśleć i potrzebuję obiektywnej opinii.... Założyłam ten wątek, ponieważ nie chciałabym wpakować się w kolejne bagno.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.

Edytowane przez oh Mandy
Czas edycji: 2012-05-24 o 12:32
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:37   #2
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki.

Lojalnie piszę ze swojego konta, ponieważ bezsensowne byłoby dla mnie zakładanie nowego, żeby się ukryć

Od jakiegoś miesiąca spotykam się z nowym facetem, wiedziałam, że jest po kilkuletnim związku, ale ja sama jestem po przejściach, więc nie przeszkadzało mi to, ważniejsze dla mnie było to, jak się przy nim czułam, a uwierzcie, przy nim po raz pierwszy (a już wcześniej spotykałam się z innymi facetami) od rozstania z ex czułam się cudownie.
Nie miałam przy nim żadnych wątpliwości, zaczęło mi zależeć, bo dość intensywnie się spotykamy, on nocuje u mnie itd. Nie jest typem wylewnej osoby, ale również dało się odczuć, że na mnie jemu zależy.

W każdym razie, chciałabym opisać wczorajszą sytuację, bo to nieco zbiło mnie z tropu. Był u mnie i gdy poszedł pod prysznic, pomyślałam, że sprawdzę jak mnie zapisał w telefonie. Nie jestem osobą, która kontroluje faceta i grzebie mu po prywatnych wiadomościach, ale gdy odblokowałam telefon otworzyła się skrzynka z wiadomościami. Widziałam smsy od siebie, a pod spodem były od innej dziewczyny z buziaczkami.
Nie mogłam się powstrzymać i sprawdziłam smsy z nią
Dzień po tym, jak poszliśmy po raz pierwszy do łóżka, pisał jej, że poznał dwie dziewczyny, jedna jest skomplikowana, więc nie wie, czy cokolwiek z tego będzie, a druga to totalny pustak. Jak się później okazało, ja jestem tą pierwszą, ale o tym za moment.
Z smsów wywnioskowałam, że do niej dzwonił i ona gadała niemiłosierne głupoty, bo była pijana. Gdy był u mnie w sobotę na noc, ona mu napisała, że idzie do łóżka, czy coś w stylu, on jej zapytał, czy jest nago. W dodatku w smsach do niej umieszczał buziaczki, a muszę dodać, że do mnie prawie wcale tak nie pisze.

Gdy wyszedł spod prysznica, chciał mnie dotykać, ale ja zdenerwowana całą sytuacją, powiedziałam, żeby poszedł lepiej do nagiej X. On również się zdenerwował i stwierdził że wychodzi, bo nie toleruje czytania jego smsów (a ja toleruję wypytywania innych, czy są nago ) i powiedział, że swoim zachowaniem prawdopodobnie przekreśliłam to, co jest między nami. (potem się tłumaczył, że wcale tak nie uważa.)

Pod wpływem emocji, rozpłakałam się. On wtedy został i zaczął tłumaczyć,że to jego była sprzed 7 lat, nie ta, o której pisałam na początku, że ona się do niego przyczepiła, a ich wiadomości są przepełnione ironią i ja tego nie rozumiem...
Został u mnie na noc, a przez sen zaczął gadać "nie chcę tu być, spie*****" cokolwiek to miało znaczyć...
Oczywiście rano, jak gdyby nigdy nic, wstał, nie był na mnie zły i wręcz umówił się ze mną na jutro.

Ja przysięgam, że nie wiem, co o tym wszystkim myśleć i potrzebuję obiektywnej opinii.... Założyłam ten wątek, ponieważ nie chciałabym wpakować się w kolejne bagno.
Dziewczyno uciekaj od niego to raz.
A dwa zazwyczaj jak się coś podsłuchuje - to podsłucha się o sobie, a jak się grzebie to wygrzebie na swój temat lub coś krzywdzącego

Facet jest nielojalny w stosunku do Ciebie, ponieważ omawia Twoją osobę z innymi pannami porównuje do innych? Ja nie chciałabym urządzać konkursu, która jest bardziej księcia godna z tamtą "pustą" dziewczyną. Za kogo on się uważa?
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:40   #3
Milka199
Raczkowanie
 
Avatar Milka199
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 396
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
On wtedy został i zaczął tłumaczyć,że to jego była sprzed 7 lat, nie ta, o której pisałam na początku, że ona się do niego przyczepiła, a ich wiadomości są przepełnione ironią i ja tego nie rozumiem...
Chyba w to nie uwierzyłaś Koleś działa na dwa fronty a Ty się jeszcze zastanawiasz co z tym robić? Odpuść sobie go, no chyba że masz ochotę być zabawką na którą on nie może się zdecydować.
Milka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:44   #4
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Zdecydowanie "nie" dla tego kolesia. Skoro już na wstępie masz szeroką konkurencję, to później możesz się rozczarować. Jak widać do tych z typu "wierni" on nie należy, szkoda Cię dla niego, niech naga X się nim zajmie.
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:48   #5
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Na pewno wzięłabym go na spory dystans, jeśli nie od razu rzuciła, jak wspomniała już Ostre Wasabi.

Nie cierpię facetów, którzy zawsze dla takowych dwuznacznych sms-ów stosuję tę samą wymówkę bo to moja była się mnie uczepiła.
Poza tym, gdyby mu tak strasznie źle było z tym jej 'uczepieniem się', to raczej by się jej nie zwierzał, kogo poznał i jakie są jego nowo poznane znajome
A już pytanie o to, czy jest nago
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:49   #6
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Pogoń go.... Trefny model. Śmierdzi na km... Ja pierdziu!!! Oni na prawdę są bez boga!!!!!!!
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:50   #7
beata0208
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 27
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Szkoda dla niego Twojego czasu! Nie warto... Facet musi być lojalny w stosunku do kobiety. Ta sytuacja jest chora- uciekaj od niego.
beata0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 12:50   #8
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Kojarzę Cię z rozstaniowego. Pisałaś, że miałaś ciężkie przejścia z eksem.
Po co Ci kolejne ciężkie przejścia?
Daj spokój, chyba się nie dałaś nabrać, na te bzdury, które Ci opowiada.
Kręci z kilkoma osobami na raz, burak i tyle
Ja bym się trzymała na Twoim miejscu z dala od faceta który ma takie bliskie kontakty z byłą, kto wie, czy nadal jej nie bzyka.
Masakra.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2012-05-24 o 12:52
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 12:55   #9
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
Na pewno wzięłabym go na spory dystans, jeśli nie od razu rzuciła, jak wspomniała już Ostre Wasabi.

Nie cierpię facetów, którzy zawsze dla takowych dwuznacznych sms-ów stosuję tę samą wymówkę bo to moja była się mnie uczepiła.
Poza tym, gdyby mu tak strasznie źle było z tym jej 'uczepieniem się', to raczej by się jej nie zwierzał, kogo poznał i jakie są jego nowo poznane znajome
A już pytanie o to, czy jest nago
Szczerze mówiąc to mnie najbardziej zdenerwowało, bo wtedy akurat był u mnie na noc i pieprzył, że chciałby, żebym była jego dziewczyną.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:01   #10
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Ale masakra, koleś chciał się nieźle urządzić raz jedna raz druga... :/ Aż dziw mnie bierze za każdym razem kiedy czytam takie historie, że takie świnie istnieją!
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:04   #11
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Daj spokój, chyba się nie dałaś nabrać, na te bzdury, które Ci opowiada.
Kręci z kilkoma osobami na raz, burak i tyle
Ja bym się trzymała na Twoim miejscu z dala od faceta który ma takie bliskie kontakty z byłą, kto wie, czy nadal jej nie bzyka.
Masakra.
Popieram
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 13:05   #12
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Z jednej strony nie chcę go oskarżać, bo nie wiem, czy to jest jego była, nie znam jej, może dla niego to były ironiczne smsy, szkoda, że jak dla mnie miały inny wydźwięk, poza tym ja jakoś nie piszę do kolegów, a zwłaszcza byłych facetów, czy są nago, z drugiej strony nie chcę go bronić, bo umiem spojrzeć na to krytycznym okiem i znając siebie, odsunę się od niego, o ile tego definitywnie nie zakończę.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:07   #13
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Dlatego uwazam, ze lepiej poczekac z pojsciem do łozka poki sie kogos lepiej nie pozna i nie zaufa. Bezpieczniej.
No cóz, poznajecie się, poki co on nie traktuje Cie powaznie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:08   #14
beata0208
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 27
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Wahasz się, co zrobić - skoro pytasz o radę? Życie powinno dokopać Ci do dupy jeszcze bardziej! A tak na poważnie - facet już wystarczająco udowodnił, jaki jest dupkiem! Nie warto!

P.S. facet? To świnia - nie facet:/
beata0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:09   #15
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Przechodzi ludzkie pojęcie... Ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała tylko skreśliła takiego dupka. Nie uwierzyłaś chyba w te jego wymówki?
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:11   #16
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Przechodzi ludzkie pojęcie... Ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała tylko skreśliła takiego dupka. Nie uwierzyłaś chyba w te jego wymówki?
Szczerze mówiąc, wisi mi, czy to jego była, czy koleżanka, liczy się fakt - co go to interesuje, czy jest nago, mało tego, będąc wówczas u mnie.

Nie trudno się nie zgodzić "im mniej wiesz, tym lepiej śpisz", co mnie podkusiło, żeby ten telefon w ogóle dotykać.
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:14   #17
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Z jednej strony nie chcę go oskarżać, bo nie wiem, czy to jest jego była, nie znam jej, może dla niego to były ironiczne smsy, szkoda, że jak dla mnie miały inny wydźwięk, poza tym ja jakoś nie piszę do kolegów, a zwłaszcza byłych facetów, czy są nago, z drugiej strony nie chcę go bronić, bo umiem spojrzeć na to krytycznym okiem i znając siebie, odsunę się od niego, o ile tego definitywnie nie zakończę.
już go tłumaczysz ...
Mandy, jesli placzesz przez dopiero co poznanego faceta,to bardzo kiepsko to rokuje
o ile pamiętam jesteś jakoś na początku studiów? to świetny okres na poznawanie wielu różnych ludzi, kobiet, mężczyzn, może pobądź trochę też sama

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość

Nie trudno się nie zgodzić "im mniej wiesz, tym lepiej śpisz", co mnie podkusiło, żeby ten telefon w ogóle dotykać.
Taa, twoja wina, że ruszyłaś telefon, bo jest afera to on zachowuje się dwuznacznie
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:15   #18
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Ty nie pytasz innych, czy są nago, on tak. Zdarzają się i tacy ludzie, nic nie poradzisz.
Ja też jestem osobą, która ma świetny kontakt ze swoimi byłymi - spotykamy się, gadamy, opowiadamy co tam u nas słychać. I jakoś nie mam ochoty żadnego z nich znowu przelecieć - dlatego uważam, że demonizujesz.
Powiem ci też, że tak jak moi obecni partnerzy lubią moich byłych, to obecne dziewczyny moich byłych nie lubią mnie - i nawet nie chcą mnie poznać. A szkoda, bo może by zrozumiały, że nei interesuje się ich wybrankami ze względów romansowych... - Może zaproponuj, żebyście spotkali się we trójkę?
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:15   #19
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Tak jasne teraz tłumaczyć "a może to ironiczne" "a może to koleżanka" ... Facet nie jest w porządku i tyle

No jasne niech jeszcze trójkącik zrobią:d Myślę, że na czas pobytu u autorki mogliby by się powstrzymać z tymi smsami jeśli takie ironiczne były .
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 13:19   #20
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki.

Lojalnie piszę ze swojego konta, ponieważ bezsensowne byłoby dla mnie zakładanie nowego, żeby się ukryć

Od jakiegoś miesiąca spotykam się z nowym facetem, wiedziałam, że jest po kilkuletnim związku, ale ja sama jestem po przejściach, więc nie przeszkadzało mi to, ważniejsze dla mnie było to, jak się przy nim czułam, a uwierzcie, przy nim po raz pierwszy (a już wcześniej spotykałam się z innymi facetami) od rozstania z ex czułam się cudownie.
Nie miałam przy nim żadnych wątpliwości, zaczęło mi zależeć, bo dość intensywnie się spotykamy, on nocuje u mnie itd. Nie jest typem wylewnej osoby, ale również dało się odczuć, że na mnie jemu zależy.

W każdym razie, chciałabym opisać wczorajszą sytuację, bo to nieco zbiło mnie z tropu. Był u mnie i gdy poszedł pod prysznic, pomyślałam, że sprawdzę jak mnie zapisał w telefonie. Nie jestem osobą, która kontroluje faceta i grzebie mu po prywatnych wiadomościach, ale gdy odblokowałam telefon otworzyła się skrzynka z wiadomościami. Widziałam smsy od siebie, a pod spodem były od innej dziewczyny z buziaczkami.
Nie mogłam się powstrzymać i sprawdziłam smsy z nią
Dzień po tym, jak poszliśmy po raz pierwszy do łóżka, pisał jej, że poznał dwie dziewczyny, jedna jest skomplikowana, więc nie wie, czy cokolwiek z tego będzie, a druga to totalny pustak. Jak się później okazało, ja jestem tą pierwszą, ale o tym za moment.
Z smsów wywnioskowałam, że do niej dzwonił i ona gadała niemiłosierne głupoty, bo była pijana. Gdy był u mnie w sobotę na noc, ona mu napisała, że idzie do łóżka, czy coś w stylu, on jej zapytał, czy jest nago. W dodatku w smsach do niej umieszczał buziaczki, a muszę dodać, że do mnie prawie wcale tak nie pisze.

Gdy wyszedł spod prysznica, chciał mnie dotykać, ale ja zdenerwowana całą sytuacją, powiedziałam, żeby poszedł lepiej do nagiej X. On również się zdenerwował i stwierdził że wychodzi, bo nie toleruje czytania jego smsów (a ja toleruję wypytywania innych, czy są nago ) i powiedział, że swoim zachowaniem prawdopodobnie przekreśliłam to, co jest między nami. (potem się tłumaczył, że wcale tak nie uważa.)

Pod wpływem emocji, rozpłakałam się. On wtedy został i zaczął tłumaczyć,że to jego była sprzed 7 lat, nie ta, o której pisałam na początku, że ona się do niego przyczepiła, a ich wiadomości są przepełnione ironią i ja tego nie rozumiem...
Został u mnie na noc, a przez sen zaczął gadać "nie chcę tu być, spie*****" cokolwiek to miało znaczyć...
Oczywiście rano, jak gdyby nigdy nic, wstał, nie był na mnie zły i wręcz umówił się ze mną na jutro.

Ja przysięgam, że nie wiem, co o tym wszystkim myśleć i potrzebuję obiektywnej opinii.... Założyłam ten wątek, ponieważ nie chciałabym wpakować się w kolejne bagno.
Moim zdaniem trafiłaś na playboya -lovelasa. Ja na Twoim miejscu dałabym sobie z nim spokój. No chyba, że chcesz tylko seksu bez zobowiązań ale i wtedy bym uważała bo nie masz pewności z iloma kobietami on tak naprawdę sypia.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:20   #21
beata0208
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 27
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Moim zdaniem trafiłaś na playboya -lovelasa. Ja na Twoim miejscu dałabym sobie z nim spokój. No chyba, że chcesz tylko seksu bez zobowiązań ale i wtedy bym uważała bo nie masz pewności z iloma kobietami on tak naprawdę sypia.
Pewnie sam nie wie- bo nie potrafi liczyć...
beata0208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:24   #22
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Mandy, uciekaj.


Kojarze Twoj poprzedni zwiazek. Facet byl burakiem. Ten tutaj nalezy do tej samej kategorii. Wydajesz sie fajna dziewczyna, zdecydowanie stac Cie na wiecej.

Nawet sie nie zastanawiam, zakladaj buciki i w droge. Jak najdalej od nastepnego palanta.

Trzymaj sie .

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Z jednej strony nie chcę go oskarżać, bo nie wiem, czy to jest jego była, nie znam jej, może dla niego to były ironiczne smsy, szkoda, że jak dla mnie miały inny wydźwięk, poza tym ja jakoś nie piszę do kolegów, a zwłaszcza byłych facetów, czy są nago, z drugiej strony nie chcę go bronić, bo umiem spojrzeć na to krytycznym okiem i znając siebie, odsunę się od niego, o ile tego definitywnie nie zakończę.
Masz skrzywione myslenie ofiary. Wiesz, ze poprzednio bylo zle, ale na sile chcesz sie przekonac, ze tym razem bedzie lepiej. Nie bedzie.
Nie usprawiedliwiaj buractwa. Sama staraj sie byc lepsza, trzymaj poziom, ale od innych tez pewnego poziomu wymagaj.

Nie usprawiedliwiaj goscia, nie wazne czy to byla ex, kolezanka czy pani roznoszaca gazetki z Auchan.
Nie zapominaj tez, ze facet leci na dwa fronty.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-05-24 o 13:35
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:29   #23
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34303036]Mandy, uciekaj.


Kojarze Twoj poprzedni zwiazek. Facet byl burakiem. Ten tutaj nalezy do tej samej kategorii. Wydajesz sie fajna dziewczyna, zdecydowanie stac Cie na wiecej.

Nawet sie nie zastanawiam, zakladaj buciki i w droge. Jak najdalej od nastepnego palanta.

Trzymaj sie .

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------



Masz skrzywione myslenie ofiary. Wiesz, ze poprzednio bylo zle, ale na sile chcesz sie przekonac, ze tym razem bedzie lepiej. Nie bedzie.
Nie usprawiedliwiaj buractwa. Sama staraj sie byc lepsza, trzymaj poziom, ale od innych tez pewnego poziomu wymagaj.

Nie usprawiedliwiaj goscia, nie wazne czy to byla ex, kolezanka czy pani roznoszaca gazetki z Auchan.
Nie zapominaj tez, ze facet leci na dwa frony.[/QUOTE]

Dokładnie tak!!! Nie tłumacz go przed sobą i nie wierz w jego bajeczki..Fakt jest faktem.
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:31   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Oh Mandy, ohhhh, Mandy (!) - czemu znowu pakujesz się w jakieś dziwne historie? Dwóch, czy trzech Twoich poprzednich facetów to byli jacyś niefajni, czy wręcz bardzo niefajni gości, a Ty nadal się niczego nie nauczyłaś? Zrób sobie urlop od związków, serio. Szlaban i koniec, póki nie rozkminisz czemu spośród spotkanych na swojej drodze facetów wybierasz tych najgorszych. Musisz do tego dojść - czy to w Tobie jest problem, czy w otoczeniu z jakimś się zadajesz, czy w nadmiernej desperacji lub tolerancji dla buractwa, a może wszystko po trochu? Przemyśl to, a od tego gościa wiej gdzie pieprz rośnie. Przecież dobrze wiesz - w duchu - że to skończy się kolejną katastrofą i Twoją załamką.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:52   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

skoro on juz na poczatku takie akcje odwala to nie rokuje dobrze.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:58   #26
Isandri
Raczkowanie
 
Avatar Isandri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 347
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Mandy, chłopak jest wobec Ciebie nielojalny. Złapałaś go za rękę na tym, że kręci na dwa fronty i jeszcze zastanawiasz się co zrobić? A to tłumaczenie o byłej sprzed 7 lat to jakaś żenada
Swoją drogą, zadziwia mnie bezczelność niektórych facetów... Plują dziewczynie w twarz i wmawiają, że to deszcz pada
Isandri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 14:08   #27
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Ja tylko dodam, ze jak z nim zostaniesz, to za jakis czas spodziewaj sie identycznej sytuacji. A i tez przygotuj sie na to, ze facet straci do Ciebie zupelnie szacunek i bedzie mial Cie za nic - wlasnie dlatego, bo szanujaca sie dziewczyna takich rzeczy nie wybacza i on o tym wie. Ten zwiazek juz w tym momencie jest spisany na kleske. Takich rzeczy sie nie wybacza, nie tlumaczy - masz naoczne dowody. Zachowaj resztke godnosci i utnij z nim kontakt.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 14:38   #28
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Ja bym go olała. Pomijając już dziewczyny do których pisał, sam fakt, że nadał Ci status "skomplikowanej" jest dla mnie co najmniej nieprzyjemny.
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 14:53   #29
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;34303930]Ja tylko dodam, ze jak z nim zostaniesz, to za jakis czas spodziewaj sie identycznej sytuacji. A i tez przygotuj sie na to, ze facet straci do Ciebie zupelnie szacunek i bedzie mial Cie za nic - wlasnie dlatego, bo szanujaca sie dziewczyna takich rzeczy nie wybacza i on o tym wie. Ten zwiazek juz w tym momencie jest spisany na kleske. Takich rzeczy sie nie wybacza, nie tlumaczy - masz naoczne dowody. Zachowaj resztke godnosci i utnij z nim kontakt.[/QUOTE]

Zgadzam się w 100%. To nawet jeszcze nie jest związek a on już takie dzikie akcje odwala... Chcesz być z kimś takim? Z oszustem, który testuje sobie z którą dziewczyną będzie mu lepiej? I nieważne kim była tamta panna, do której pisał - czy to była, czy koleżanka, czy dziewczyna, którą traktował na podobnych zasadach jak Ciebie. Liczy się fakt, że gość nie jest wart Twojej uwagi.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Ja np. do niedawna miałam układ z facetem, który trwał dosyć krótko, była przyjaźń + seks, spotkaliśmy się zaledwie kilkanaście razy, ale od początku powiedzieliśmy sobie że to tylko taka przelotna znajomość i jeżeli pojawi się ktoś inny, to zakończymy ten układ. Niedawno poznałam fajnego chłopaka. Nie jesteśmy ze sobą, ale spotykamy się, chodzimy na randki, poznajemy się. Może coś z tego będzie, może nie... W tym momencie nie wiem. Natomiast gdy poznałam jego, zaraz szczerze porozmawiałam z przyjacielem, że nie mogę z nim sypiać, bo czułabym się nielojalnie wobec tamtego. Teraz od czasu do czasu ze sobą rozmawiamy, kolegujemy się, ale z układu się wyplątałam. Gdyby temu "Twojemu gościowi" na Tobie zależało, chciałby żeby między Wami coś było poważniejszego, to by się tak nie zachowywał, zakończyłby wcześniejsze znajomości, a nie rozpowiadał, że jesteś skomplikowana.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 14:58   #30
milionmalychkawalkow
Zadomowienie
 
Avatar milionmalychkawalkow
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Habana
Wiadomości: 1 305
Dot.: Nowy facet i na wstępie dziwne sytuacje.

Nadał jej status 'skomplikowanej' na samym początku, prawda? Nie uwierzę, że żadna z was po poznaniu jakiegoś faceta nigdy ani słowem nic nie pisnęła o nim swojej kumpeli. No kaman.
__________________


IG
👊 🔥♀ 💥 ✊
intersekcjonalizm | siostrzaństwo | moc kobiet
g i r l o n f i r e
milionmalychkawalkow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.