Tż-et i koleżanka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 00:16   #1
smutny_glupolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6

Tż-et i koleżanka


.

Edytowane przez smutny_glupolek
Czas edycji: 2012-07-06 o 14:52
smutny_glupolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 00:31   #2
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: Tż-et i koleżanka

A nie możecie mieszkać razem? Skoro on woli mieszkać z koleżanką, a nie z tobą to dla mnie sprawa jest jasna i klarowna.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 00:39   #3
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez smutny_glupolek Pokaż wiadomość
Mój tż-et od października będzie mieszkał ze swoją bardzo dobrą koleżanką a ja nie umiem tego zaakceptować... Wszystko było jeszcze nawet ok dopóki w czasie rozmowy moje koleżanki (z którymi szukam mieszkania) zaproponowały żartem, że one się wprowadzą we dwie do wolnego pokoju (w mieszkaniu w którym będzie mieszkał mój tż-et i ta koleżanka) a ja do pokoju tż-ta na co ona, że takie mieszkanie jest niezdrowe i będziemy się nawzajem odwiedzać Miłe to nie było że podjęła już decyzję za nas a mój tż-et się nawet nic nie odezwał... Zapewne przesadzam ale po prostu chciałam się wygadać i poznać obiektywną opinię
Nie za bardzo rozumiem dlaczego w ogóle z facetem nie chcecie mieszkać razem, tylko on ze swoją koleżanką, a Ty ze swoimi koleżankami

I moim zdaniem w takiej sytuacji jaką opisujesz, facet powinien był zareagować. Nie zareagował. Byłabym bardzo niezadowolona i dążyła do wyjaśnienia tej sytuacji z facetem.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 00:39   #4
Omega6
Przyczajenie
 
Avatar Omega6
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 27
Dot.: Tż-et i koleżanka

Mój facet zrobiłby wszystko żeby mieszkać ze mną. Chociaż zapewne są faceci którzy potrzebują trochę przestrzeni, ale w takiej sytuacji decydują się na zamieszkanie samemu albo z kumplami, ale nie z koleżanką...
Omega6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 00:45   #5
smutny_glupolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Tż-et i koleżanka

.

Edytowane przez smutny_glupolek
Czas edycji: 2012-07-06 o 14:52
smutny_glupolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 06:18   #6
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
ostatnio zaproponował mi żebym zamieszkała w tym jednym wolnym pokoju w tym mieszkaniu tylko że to jest pokój 2-osobowy a ja nie chce mieszkać z inną dziewczyną w jednym pokoju ani płacić co miesiąc 700zł za cały pokój... Poza tym intuicja mi mówi, że ta jego koleżanka by nie chciała żebym tam mieszkała
Dwuosobowy pokój, w sam raz dla Ciebie i TŻ.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 07:24   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tż-et i koleżanka

argument "wspolne mieszkanie zniszczy nasz zwiazek" jest mocno z d.py. czemu wy nie mozecie razem zamieszkac w pokoju dwuosobowym?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 07:37   #8
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Tż-et i koleżanka

On z Tobą nie chce mieszkać, bo to popsuje wasze relacje?
Zapytaj go, jak więc on wyobraża sobie wasz związek za kilka lat. Co, dalej "chodzenie" ze sobą?

Masakra.
Pogadaj z nim poważnie na temat tej sytuacji, o koleżance, o waszych relacjach. To jedyna szansa na rozwiązanie.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:17   #9
aqu
Raczkowanie
 
Avatar aqu
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 279
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Bo on najpierw ze mną mieszkać nie chciał (według niego to może zepsuć relacje między nami), później dowiedziałam się że zamieszka z tą koleżanką,
To nie jest normalne.
I ja też nie potrafiłabym tego zaakceptować.

A tak z ciekawości zapytam - jak jego zdaniem wspólne mieszkanie może zepsuć relacje między Wami?

Edytowane przez aqu
Czas edycji: 2012-06-30 o 09:20
aqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:17   #10
berry_black
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 127
Dot.: Tż-et i koleżanka

Mieszkanie z Toba popsuje wasze relacje, a mieszkanie z jakas kolezanką już waszych relacji nie popsuje? Zeby sie nie zdziwil...
berry_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:40   #11
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Tż-et i koleżanka

Autorko zapytam inaczej niż wizażanki.
Ile jesteście ze sobą? I ile macie lat?

Bo jeśli jesteście ze sobą krótko i/lub jesteście młodzi, to w sumie się nie dziwię. Może Twój chłopak nie dojrzał jeszcze do etapu mieszkania razem. Poza tym zaproponował Ci pokój, a Ty odmówiłaś. A nie każdy musi chcieć mieszkać z kimś w jednym pokoju (nawet jeśli to ukochana osoba).

Z kolei jeśli jesteście ze sobą już dłużej, to wtedy rzeczywiście jest to wszystko dziwne.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 09:45   #12
smutny_glupolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Tż-et i koleżanka

.

Edytowane przez smutny_glupolek
Czas edycji: 2012-07-06 o 14:52
smutny_glupolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:52   #13
aqu
Raczkowanie
 
Avatar aqu
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 279
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
. Ja już to zaakceptowałam, że nie zamieszkamy jeszcze w tym roku razem ale nie mogę zdzierżyć tej jego koleżanki...
Dla mnie to naprawdę dziwna sytuacja więc wcale Ci się nie dziwie. Nawet jeśli nie jesteście gotowi na wspólne mieszkanie, to dlaczego on nie znajdzie kolegi jako współlokatora, tylko inna dziewczynę?
aqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:54   #14
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez smutny_glupolek Pokaż wiadomość
Nie mam zielonego pojęcia. Tzn on teraz się zapiera, że chce ze mną mieszkać ale w osobnych pokojach a w jednym w ostateczności. Tu też chodzi o to że umowę podpisuje się na 10 miesięcy i gdybyśmy się rozstali to byłby problem... Ja już to zaakceptowałam, że nie zamieszkamy jeszcze w tym roku razem ale nie mogę zdzierżyć tej jego koleżanki... Naprawdę bardzo chciałam ją polubić ale jak ona wyjechała z tym teksem, że takie wspólne mieszkanie w jednym pokoju jest niezdrowe i będziemy się odwiedzać czyli zadecydowała już za nas... Albo mówi, że u mojego tż-ta w pokoju będzie trzymała część swoich ciuchów bo w swoim pokoju się może nie pomieścić

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------



on ma 22 lata a ja 20, jesteśmy ze sobą prawie rok więc ja wiem, że to nie jest jakoś szczególnie długo
To dosyć dobre podejście moim zdaniem. Mieszkanie razem w jednym pokoju to nie taka sielanka jak się na początku wydaje

Tu akurat ma rację. Mieszkanie w jednym pokoju może się udać, ale wtedy trzeba się naprawdę dogadywać. I wiedzieć, że się ze sobą wytrzyma, czyli najpierw pomieszkać w pokojach oddzielnych. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Nie wiem, co w tym takiego bulwersującego Sama jak mieszkałam ze znajomymi to część rzeczy trzymałam u nich w pokoju, bo mój był mikroskopijny, a potem zmieniliśmy mieszkanie i mieliśmy pokój jeden zwykły i jeden przechodni i każdy swoje rzeczy trzymał wszędzie w sumie.

22 letni mężczyzna może ale nie musi być dojrzały do mieszkania razem. Jest młody i zapewne nie chce się pchać we wspólne życie, wymagające 100% zaangażowania.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez aqu Pokaż wiadomość
Dla mnie to naprawdę dziwna sytuacja więc wcale Ci się nie dziwie. Nawet jeśli nie jesteście gotowi na wspólne mieszkanie, to dlaczego on nie znajdzie kolegi jako współlokatora, tylko inna dziewczynę?
Podejrzewam, że tę koleżankę zna, pewno dosyć dobrze i woli mieszkać z kimś z kim się dogaduje, niż z ledwo co poznaną osobą, albo kims z ogłoszenia
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 09:54   #15
Nessigri
Raczkowanie
 
Avatar Nessigri
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 388
Dot.: Tż-et i koleżanka

Nie dziwię się, że mieszkanie Twojego TŻ z koleżanką Ci nie odpowiada. Ja również bym tego nie zaakceptowała. Podobnie jak dziewczyny nie rozumiem, w jaki sposób wspólne mieszkanie miałoby zepsuć relacje między Wami Przecież związek do tego właśnie zmierza. Koniecznie też porozmawiałabym z TŻ na temat opisanej sytuacji z koleżanką. Powinien wtedy zareagować i dać jej do zrozumienia, że nie ona decyduje z kim on będzie mieszkał.
Nessigri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:14   #16
Aernax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 120
GG do Aernax
Dot.: Tż-et i koleżanka

Większych bzdur dawno nie czytałam. I tyle się trąbi o tym, żeby dojrzewać do decyzji, które się podejmuje, żeby nie robić nic na siłę, że na wszystko przyjdzie czas. I co z tego? Nic, bo jak facet po roku związku nie czuje się gotowy by zamieszkać z ukochaną, to jest ostatnim dziwakiem i jak on śmie, a cała sprawa "wygląda podejrzanie".

Wszystkim entuzjastkom wspólnego mieszkania, najlepiej jeszcze w jednym pokoju "i to już", polecam postąpić wedle własnych rad, a niejedną będzie można spotkać na wątku rozstaniowym po miesiącu.

Niestety, mieszkanie z partnerem wymaga nie tylko entuzjazmu, ale i rozumu, świadomości podejmowanych decyzji.
Aernax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:26   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez smutny_glupolek Pokaż wiadomość
Naprawdę bardzo chciałam ją polubić ale jak ona wyjechała z tym teksem, że takie wspólne mieszkanie w jednym pokoju jest niezdrowe i będziemy się odwiedzać czyli zadecydowała już za nas... Albo mówi, że u mojego tż-ta w pokoju będzie trzymała część swoich ciuchów bo w swoim pokoju się może nie pomieścić
jak na moje to panienka ostrzy sobie zeby na twojego faceta.
a tekst z tymi ciuchami-> o_O niech wezmie mniej, zeby sie zmiescila. autentycznie nie wyobrazam sobie chodzic po swoje ciuchy do pokoju wspollokatora.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:26   #18
smutny_glupolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez Aernax Pokaż wiadomość
Większych bzdur dawno nie czytałam. I tyle się trąbi o tym, żeby dojrzewać do decyzji, które się podejmuje, żeby nie robić nic na siłę, że na wszystko przyjdzie czas. I co z tego? Nic, bo jak facet po roku związku nie czuje się gotowy by zamieszkać z ukochaną, to jest ostatnim dziwakiem i jak on śmie, a cała sprawa "wygląda podejrzanie".

Wszystkim entuzjastkom wspólnego mieszkania, najlepiej jeszcze w jednym pokoju "i to już", polecam postąpić wedle własnych rad, a niejedną będzie można spotkać na wątku rozstaniowym po miesiącu.

Niestety, mieszkanie z partnerem wymaga nie tylko entuzjazmu, ale i rozumu, świadomości podejmowanych decyzji.
Gdybyś przeczytała dokładnie moje posty to byś wiedziała, że ja go nie chce zmusić do wspólnego mieszkania, nie mam o to do niego pretensji że jeszcze zamieszkać ze mną nie chce tylko nie umiem zaakceptować tej jego współlokatorki
smutny_glupolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 10:28   #19
Nessigri
Raczkowanie
 
Avatar Nessigri
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 388
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jak na moje to panienka ostrzy sobie zeby na twojego faceta.
a tekst z tymi ciuchami-> o_O niech wezmie mniej, zeby sie zmiescila. autentycznie nie wyobrazam sobie chodzic po swoje ciuchy do pokoju wspollokatora.
Też tak uważam
Nessigri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 10:32   #20
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez Aernax Pokaż wiadomość

Niestety, mieszkanie z partnerem wymaga nie tylko entuzjazmu, ale i rozumu, świadomości podejmowanych decyzji.


Dlaczego mamy zmuszać kogoś do wspólnego mieszkania jeżeli on tego nie chce i wie, że nie zrobiłoby to dobrze związkowi. Każdy do takiej decyzji dojrzewa w swoim tempie i nie jest powiedziane, że po roku musi być na to gotowy.

Co do mieszkania z koleżanką, też bym nie była zadowolona. Inaczej jakby w mieszkaniu była większa grupa znajomych, ale jeśli mieszkają w 2 osoby no to ciężko mi to sobie wyobrazić.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez smutny_glupolek Pokaż wiadomość
Gdybyś przeczytała dokładnie moje posty to byś wiedziała, że ja go nie chce zmusić do wspólnego mieszkania, nie mam o to do niego pretensji że jeszcze zamieszkać ze mną nie chce tylko nie umiem zaakceptować tej jego współlokatorki
Myślę, że post Aernax był skierowany do wizażanek dających Ci rady o wspólnym mieszkaniu a nie do Ciebie.
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 11:06   #21
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez Lina9213
Co do mieszkania z koleżanką, też bym nie była zadowolona. Inaczej jakby w mieszkaniu była większa grupa znajomych, ale jeśli mieszkają w 2 osoby no to ciężko mi to sobie wyobrazić.
Dokładnie. W sumie będą mieszkać jak para, w sensie mieć mieszkanie dla siebie i nikogo więcej. Nie podobałoby mi się to, zwłaszcza gdybym tej "koleżanki" TZta nie znała.
Czy Twój facet, Autorko, nie może wynająć pokoju z kimś innym (niekoniecznie z Tobą, jeśli jezcze nie chce)? Nie ma innych znajomych, którzy zaczynają od października studia w tym mieście?
Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jak na moje to panienka ostrzy sobie zeby na twojego faceta.
a tekst z tymi ciuchami-> o_O niech wezmie mniej, zeby sie zmiescila. autentycznie nie wyobrazam sobie chodzic po swoje ciuchy do pokoju wspollokatora.
Całkowicie popieram. Też sobie nie bardzo mogę wyobraźć taki układ. Nie mówiąc o tym, że na miejscu Autorki pewnie oczami wyobraźni widziałabym tą dziewczynę latającą ze stanikiem i stringami w ręce przed nosem faceta, bo "ona akurat bieliznę trzyma w jego pokoju"
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 11:34   #22
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Tż-et i koleżanka

Nie zgodziła bym się na to żeby mój facet mieszkał z koleżanką.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 11:43   #23
smutny_glupolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Dokładnie. W sumie będą mieszkać jak para, w sensie mieć mieszkanie dla siebie i nikogo więcej. Nie podobałoby mi się to, zwłaszcza gdybym tej "koleżanki" TZta nie znała.
Czy Twój facet, Autorko, nie może wynająć pokoju z kimś innym (niekoniecznie z Tobą, jeśli jezcze nie chce)? Nie ma innych znajomych, którzy zaczynają od października studia w tym mieście?
Ma innych znajomych bo teraz idzie na 3 rok ale on twierdzi, że zależy mu nie na mieszkaniu z tą koleżanką tylko na tym konkretnie mieszkaniu. Nie będą mieszkać tylko we dwoje bo tam jest jeszcze pokój 2-osoby który raczej będzie zamieszkały przez kolejne 2 dziewczyny...
smutny_glupolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 11:51   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Całkowicie popieram. Też sobie nie bardzo mogę wyobraźć taki układ. Nie mówiąc o tym, że na miejscu Autorki pewnie oczami wyobraźni widziałabym tą dziewczynę latającą ze stanikiem i stringami w ręce przed nosem faceta, bo "ona akurat bieliznę trzyma w jego pokoju"
ja mialam raczej wizje jak laska wchodzi w staniku i stringach do pokoju, bo chce wziac swoje ciuchy
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 12:00   #25
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez smutny_glupolek Pokaż wiadomość
Ma innych znajomych bo teraz idzie na 3 rok ale on twierdzi, że zależy mu nie na mieszkaniu z tą koleżanką tylko na tym konkretnie mieszkaniu. Nie będą mieszkać tylko we dwoje bo tam jest jeszcze pokój 2-osoby który raczej będzie zamieszkały przez kolejne 2 dziewczyny...
Bardziej chodziło mi o jakąś mieszankę ludzi, a nie że facet będzie mieszkał z 3dziewczynami.

Zależy mu na mieszkaniu, ale chyba bardziej powinno mu zależeć na Twoim dobry samopoczuciu i waszym związku, gdzie może się to pogorszyć jak będzie mieszkał z koleżanką. Mieszkanie ważniejsze od relacji między wami, no halo.
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 12:35   #26
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Tż-et i koleżanka

A ja tam uważam, że przesadzasz. Nie znam oczywiście dobrze sytuacji, ale zakładam, że ta koleżanka to jakaś bliższa znajoma tż, a nie laska, którą poznał tydzień temu. To chyba normalne, że woli mieszkać z kimś znajomym.Teraz doczytałam, że będą tam mieszkać jeszcze dodatkowe 2 osoby, więc w ogóle nie widzę problemu. Teksty tej dziewczyny odebrałabym jako żart, a nawet jeżeli ma chrapkę na Twojego chłopaka, to chyba chłopak ma swój rozum i się nie da. a jeżeli się da, to trudno, przynajmniej szybciej się przekonasz o tym jaki jest.

Nie rozumiem tego parcia na mieszkanie razem. Matko oni mają po 20-22 lata i są razem od roku. Naprawdę uważacie, że to odpowiedni czas na mieszkanie razem? i to jeszcze w jednym pokoju..

Sama mam dobrych parę lat więcej. Z chłopakiem jestem podobnie jak autorka od roku i mieszkanie razem jeszcze nam nie w głowie i też się niedługo wyprowadzam i chcę zamieszkać sama, albo z kumplami. Ależ jestem okropna i niedojrzała
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 13:55   #27
Asji
Zadomowienie
 
Avatar Asji
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 763
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez smutny_glupolek Pokaż wiadomość
Ma innych znajomych bo teraz idzie na 3 rok ale on twierdzi, że zależy mu nie na mieszkaniu z tą koleżanką tylko na tym konkretnie mieszkaniu. Nie będą mieszkać tylko we dwoje bo tam jest jeszcze pokój 2-osoby który raczej będzie zamieszkały przez kolejne 2 dziewczyny...
Ok, nie doczytałam. Wydaje mi się, że wszystko zależy od tego jakie konkretna osoba wyznaczy granice - mi nie podobałoby się mieszkanie mojego faceta z trójką innych dziewczyn, w tym z taką, która chce przerzucić część garderoby do jego pokoju (nawet jeśli to jego dobra znajoma). Przyjrzałabym się jaką listę priorytetów ma ten facet i czy aby mój psychiczny komfort nie spadł na niej za daleko.
Czy te 2 kolejne osoby w mieszkaniu muszą być koniecznie dziewczynami? Nie mogą być faceci?
Cytat:
Napisane przez cochonnetta
A ja tam uważam, że przesadzasz. Nie znam oczywiście dobrze sytuacji, ale zakładam, że ta koleżanka to jakaś bliższa znajoma tż, a nie laska, którą poznał tydzień temu. To chyba normalne, że woli mieszkać z kimś znajomym.
Wiesz, ja np nie miałabym nic przeciwko takiemu układowi ale pod warunkiem, że bym przynajmniej trochę znała tą dziewczynę i wiedziała, że jest w porządku + gdyby nie było akcji typu: trzymanie jej ubrań u niego.
Cytat:
Teksty tej dziewczyny odebrałabym jako żart, a nawet jeżeli ma chrapkę na Twojego chłopaka, to chyba chłopak ma swój rozum i się nie da. a jeżeli się da, to trudno, przynajmniej szybciej się przekonasz o tym jaki jest.
Tylko po co świadomie stwarzać takie sytuacje?
Cytat:
Nie rozumiem tego parcia na mieszkanie razem. Matko oni mają po 20-22 lata i są razem od roku. Naprawdę uważacie, że to odpowiedni czas na mieszkanie razem? i to jeszcze w jednym pokoju..
Ja nie uważam, jeśli nie chcą jeszcze razem mieszkać to nie. Nie widzę w tym nic dziwnego.
Asji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 14:08   #28
smutny_glupolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Tż-et i koleżanka

Cytat:
Napisane przez Asji Pokaż wiadomość
Wiesz, ja np nie miałabym nic przeciwko takiemu układowi ale pod warunkiem, że bym przynajmniej trochę znała tą dziewczynę i wiedziała, że jest w porządku + gdyby nie było akcji typu: trzymanie jej ubrań u niego.
Znam ją trochę i staram się ją polubić ale nie wychodzi... i to nie jest jakieś uprzedzenie z góry bo np jego drugą bliską koleżankę bardzo polubiłam

do tego zabolało mnie, że powiedział że nie zrezygnuje z tego mieszkania tylko dlatego że ja tam chce...

Edytowane przez smutny_glupolek
Czas edycji: 2012-06-30 o 14:14
smutny_glupolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 14:22   #29
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Tż-et i koleżanka

Ja znam pary które są w podobnej sytuacji jak Ty. Mój kolega mieszka z dwoma koleżankami, z jedną zmieniał już trzy razy mieszkanie, po prostu dobrze się dogadują i nie łączy ich NIC, znają się tyle lat. W dodatku obie te dziewczyny się nie lubią. Po prostu ta para ma po 20 lat i nie uważają jeszcze, że są na tyle dojrzali by już mieszkać razem. Nie nakręcajmy dziewczyny, nie zawsze jest tak, że jak chłopak mieszka ze znajomą to musi się dziać nie wiadomo co. Może faktycznie uważa, że jeszcze trochę za wcześnie na mieszkanie, w dodatku w jednym pokoju, każdy może mieć inne podejście do tej sprawy.

Może mi umknęło ale czy ta dziewczyna ma chłopaka? Ile już się znają?
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 14:47   #30
Valpurga
Raczkowanie
 
Avatar Valpurga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 50
Dot.: Tż-et i koleżanka

Szczerze powiedziawszy widzę chyba najgorszy scenariusz. Twój Tż będzie jechał na 2fronty.
"Koleżanka" nie tylko do płacenia mieszkania ale i do bzykania. Nie uwierzę, że facet mając okazję mieszkać ze swoją partnerką na "Heja!" wybiera koleżankę. Jesteś pewna, że to jedynie znajoma a nie FF?
__________________
Szkarłatny płatek i Biały.
Valpurga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.