Bezdzietne z wyboru / Nie chcę mieć dzieci cz II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-26, 15:35   #31
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez queenie777 Pokaż wiadomość
No, ale jak masz do wyboru gumkę kontra wzdęcia, tycie, bóle głowy, mdłości i brak ochoty na seks to wybierzesz gumkę.
Ja brałam 4 rodzaje tabletek wszystkie niby nowoczesne, kupę kasy za nie dawałam i ani one ani te tańsze tradycyjne nie służyły mi. Widać nowoczesne, nie nowoczesne nie są dla każdego....
albo ginekolog nie potrafi dobrać odpowiedniej metody/odpowiednich tabletek bo i tak się zdarza. Mój pierwszy ginekolog nie potrafił zrozumieć, że mam migreny tak silne, że mnie pogotowie w nocy zabiera na izbę i że to od plastrów evra, zmieniłam ginekologa, zmieniłam metodę antykoncepcji i jest super.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 15:37   #32
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
jak z kazdym zabiegiem, ale warto wygoda straszna

a facetow, wiekszosc moich znajomych jest po takim zabiegu
A to jakaś ironijka, czy Ty tak na poważnie?

Ja niestety mam wokół siebie takich ludzi, że tematu nawet nie ma co zaczynać. Większosc myśli, że w przypadku mężczyzn wazektomia to prawie obcięcie jąder, kastracja. Nie znam żadnego faceta ani kobiety po takim zabiegu. Przynajmniej nikt się nie przyznał.

Cytat:
choćby nie wiem jak cienkie to jest dyskomfort. Ja biorę tabletki i nie ma porównania, nie potrafiłabym wrócić do gumek.
Ja przy tabsach nie czułam zupełnie NIC. Wiec to dla mnie żadne rozwiązanie, nawet gdybym mogła je brać.

Już nawet pomijając komfort, strach całe życie na gumkach, bo jednak kiedyś może pęknąć.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 15:53   #33
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

ja nie mogę brać żadnej antykoncepcji hormonalnej, nie mogę mieć też spirali. Gumek używamy normalnych. Dla mnie zabieg byłby na duży plus.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 15:55   #34
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
A to jakaś ironijka, czy Ty tak na poważnie?

Ja niestety mam wokół siebie takich ludzi, że tematu nawet nie ma co zaczynać. Większosc myśli, że w przypadku mężczyzn wazektomia to prawie obcięcie jąder, kastracja. Nie znam żadnego faceta ani kobiety po takim zabiegu. Przynajmniej nikt się nie przyznał.
ja bardzo na powaznie, o tych co pisze to kazdy ma 2 lub wiecej dzieci i ustalili ze to juz napewno koniec. W moim towarzystwie mowi sie o tym bardzo otwarcie. Dla faceta to naprawde prosty zabieg. Dla kobiet jest wieksze ryzyko chodz sa jzu metody ktore nie wymagaja ciecia. Moj TZ byl gotowy na taki zabieg.
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 15:59   #35
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
ja nie mogę brać żadnej antykoncepcji hormonalnej, nie mogę mieć też spirali. Gumek używamy normalnych. Dla mnie zabieg byłby na duży plus.
A czemu nie mozesz spirali?

Ja tez mocno sie zastanawiam nad czyms innym niz gumki - wlasnie rozwazalam ta spirale... albo zastrzyki - wygodniejsze niz tabletki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 16:00   #36
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
ja bardzo na powaznie, o tych co pisze to kazdy ma 2 lub wiecej dzieci i ustalili ze to juz napewno koniec. W moim towarzystwie mowi sie o tym bardzo otwarcie. Dla faceta to naprawde prosty zabieg. Dla kobiet jest wieksze ryzyko chodz sa jzu metody ktore nie wymagaja ciecia. Moj TZ byl gotowy na taki zabieg.
No to jestem zaskoczona.

Skąd zatem pochodzisz OYE? Pakuje swoje manatki z mojego zacofanego padołka i jadę mieszkać tam, gdzie Ty!
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 16:06   #37
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

mam skłonności do stanów zapalnych miednicy małej, przydatki, jajniki. Lekarze odradzają chociaż ja bym chciała. No i oczywiście nie rodziłam więc to jest dodatkowy problem dla niektórych. Więc nam pozostają gumki albo radykalne ciachnięcie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 16:10   #38
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
No to jestem zaskoczona.

Skąd zatem pochodzisz OYE? Pakuje swoje manatki z mojego zacofanego padołka i jadę mieszkać tam, gdzie Ty!
od 25 lat mieszkam w US
podobno w US 1 z 5 facetow decyduje sie na taki zabieg
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2014-04-26 o 16:19
OYE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 16:13   #39
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
od 25 lat mieszkam w US
Aha, to nie mam już wiecej pytań w tej kwestii
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 17:13   #40
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Ja z moja panią zabezpieczamy się podwójnie.Ona tabletki ja gumki do tego jeszcze Ale na taki zabieg chętnie bym poszedł
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 18:51   #41
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
od 25 lat mieszkam w US
podobno w US 1 z 5 facetow decyduje sie na taki zabieg
No to faktycznie tam to co innego.
A są tam jakieś ograniczenia dla kobiet? Że po urodzeniu dziecka czy coś?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 19:05   #42
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

melduję się
jednak nie na społecznościach, moze to i dobrze

ja biorę tabsy, nie mają jakichś większych skutków ubocznych, nie tyję, nie puchnę itp, libido trochę mniejsze, ale to się da załatwić
choć szukam gina-endo, który zrobi mi komplet badań, a nuż znajdzie mi inne, lepsze tabsy

gdzieś tam powoli rozwijam z mężem temat wazektomii, ale to tak delikatnie
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:25   #43
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
ja bardzo na powaznie, o tych co pisze to kazdy ma 2 lub wiecej dzieci i ustalili ze to juz napewno koniec. W moim towarzystwie mowi sie o tym bardzo otwarcie. Dla faceta to naprawde prosty zabieg. Dla kobiet jest wieksze ryzyko chodz sa jzu metody ktore nie wymagaja ciecia. Moj TZ byl gotowy na taki zabieg.
My się na poważnie z mężem nad tym zastanawiamy,ale to raczej on poddałby się zabiegowi-jeszcze zobaczymy co zdecydujemy,ale rozważamy to,kiedy syn się urodziPigułek nie chcę, brałam daaawno temu i więcej nie chcę, gumek też za studenciaka się używało,ale to było dno w porównaniu z ,,bez"
Także to chyba jedyna opcja, bo więcej niż dwójki nie chcemy i nigdy nie chcieliśmy.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A czemu nie mozesz spirali?

Ja tez mocno sie zastanawiam nad czyms innym niz gumki - wlasnie rozwazalam ta spirale... albo zastrzyki - wygodniejsze niz tabletki.
O właśnie-spirala to też wyjście
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:27   #44
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

kobietki kochane naprawdę gdyby można było to byśmy gumki zamienili na coś. Niestety, ni dy rydy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 19:36   #45
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

ja się zastanawiam nad spiralą, mam nadzieję, że jakiś gin mi założy, jak zobaczy pieniążki mam niestety przeciwwskazania do tabletek
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 20:01   #46
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
kobietki kochane naprawdę gdyby można było to byśmy gumki zamienili na coś. Niestety, ni dy rydy.
Npr?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 20:21   #47
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Npr?

Idealna propozycja dla na-wieki-bezdzietnych
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 20:25   #48
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

A powiedzcie mi dziewczyny czy taki zabieg nie ma wpływu na erekcje u faceta lub jakies inne uposledzenie które mogłoby utrudniac lub uniemozliwic pozniejsze współżycie ? Moja pani troche sie tego obawia i nie do konca jest przekonana przez to do takowej metody.
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 20:34   #49
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny czy taki zabieg nie ma wpływu na erekcje u faceta lub jakies inne uposledzenie które mogłoby utrudniac lub uniemozliwic pozniejsze współżycie ? Moja pani troche sie tego obawia i nie do konca jest przekonana przez to do takowej metody.
Wszystko wygląda tak jak wygladało przedtem, tylko, ze w spermie nie ma plemników. polecam Ci bardzo obszerny temat na kafeterii (wiem, wiem), wypowiada się tam sporo facetów po zabiegu, wymieniają opinie. Swego czasu z eksem czytaliśmy tam o tym.
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 20:46   #50
Rafik 84
Raczkowanie
 
Avatar Rafik 84
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 92
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Wszystko wygląda tak jak wygladało przedtem, tylko, ze w spermie nie ma plemników. polecam Ci bardzo obszerny temat na kafeterii (wiem, wiem), wypowiada się tam sporo facetów po zabiegu, wymieniają opinie. Swego czasu z eksem czytaliśmy tam o tym.
Ok dziekuje bardzo za namiary nie omieszkam przestudiowac
Rafik 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:14   #51
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

heloł, jestem i ja!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:45   #52
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Melduję się i ja

Tak apropos nieposiadania dzieci, myślałam ostatnio sporo o kwestiach technicznych Mianowicie o antykoncepcji.

Jeszcze jak byłam w związku to mój facet był też bardzo antydzieciowy i zastanawiał sie nad wazektomią. (ja nie mogę hormonów).
Co myslicie o takim rozwiązaniu w przypadku bezdzietnych par, które dziecka nigdy nie planują? Z tego co wiem niestety cześć lekarzy wykonujących te zabiegi wymaga już posiadania potomstwa i określonego wieku u mężczyzny. Metoda wydaje się jednak stosunkowo pewna, niezbyt droga, a o skutkach ubocznych (na razie) za bardzo nie słychać.
W mojej bliskiej rodzinie jest taki przypadek. Wujek ma za soba ten zabieg (z tym, ze to amerykanin i zabieg w stanach, wiec nie wiem jakie wymogi maja tamtejsi lekarze odnosnie posiadania potomstwa ) On i ciotka nie maja biologicznych dzieci, zadoptowali dziecko jeszcze dlugo przed zabiegiem.
A co mysle o takim rozwiazaniu? skoro ktos nie chce miec dzieci,jest dorosly, pewny swojej decyzji...na pewno nie neguje.


Witam sie i ja mamuska
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:13   #53
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

To tamten topik juz nie dziala? w sensie jest zamkniety/nie da sie dopisac? Bo chcialam cos komus napisac, podczytywalam sobie w pracy, ale nie moglam za bardzo pisac...
no nic, w kazdym razie pozdrawiam wszystkich na nowym topiku
wlasnie sporbowalam, i mozna tam dalej pisac, ale nie wiem, czy jest sens, skoro wszyscy sie tu przeniesli
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:15   #54
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

trzeba poprosić Modkę o zamknięcie tamtego wątku
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:49   #55
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Wszystko wygląda tak jak wygladało przedtem, tylko, ze w spermie nie ma plemników. polecam Ci bardzo obszerny temat na kafeterii (wiem, wiem), wypowiada się tam sporo facetów po zabiegu, wymieniają opinie. Swego czasu z eksem czytaliśmy tam o tym.


Ja nigdy na ten temat nie rozmawiałam, ale chciałabym faceta który nie miałby nic przeciwko u siebie jak i u mnie.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 23:15   #56
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Korzystając z okazji otworzenia nowego wątku bardzo proszę o przyjęcie mnie do grona bezdzietnych z wyboru.

Jeszcze do niedawna miałam nadzieję że z czasem obudzi się we mnie pragnienie posiadania dziecka ale z biegiem lat coraz głębiej jestem przekonana, że nie chcę dzieci i nie nadaję się na matkę.
I dobrze mi z tym.
U mnie to samo. w prawdzie musialam sie rozwiesc z pierwszym mezem, bo mu sie odwidzialo, potem chwila stresu z drugim mezem :-D koniec koncow, nie musze sie poswiecac wydajac na swiat potomka

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Melduję się i ja

Tak apropos nieposiadania dzieci, myślałam ostatnio sporo o kwestiach technicznych Mianowicie o antykoncepcji.

Jeszcze jak byłam w związku to mój facet był też bardzo antydzieciowy i zastanawiał sie nad wazektomią. (ja nie mogę hormonów).
Co myslicie o takim rozwiązaniu w przypadku bezdzietnych par, które dziecka nigdy nie planują? Z tego co wiem niestety cześć lekarzy wykonujących te zabiegi wymaga już posiadania potomstwa i określonego wieku u mężczyzny. Metoda wydaje się jednak stosunkowo pewna, niezbyt droga, a o skutkach ubocznych (na razie) za bardzo nie słychać.
J i moja przyjaciolka namawiamy naszych mezow na to Niestety panowie maja pewne obawy grrr

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
a ja się boję zabiegów i jak bym nie musiała to bym nie ingerowała w organizm.
Ja tez sie boje, myslalam o powiazaniu jajowodow, ale balam sie, niech to juz moj maz zalatwi ze swoi 'wackiem'

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
No właśnie mam to samo, od hormonów się prawie zakrzepicy dorobiłam. Po 2 miesiącach brania.
To msamo

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
znam bardzo dobrze kobiete ktora miala taki zabieg, zero skutkow ubocznych
Moja ex tesciowa miala strasznie sie roztyla, tylko nie wiem, czy to nie bylo czasem takie tlumaczenie sie, bo byla strasznie lasa na dobre zarelko

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
od 25 lat mieszkam w US
podobno w US 1 z 5 facetow decyduje sie na taki zabieg
25lat, nie wiem, czy Ci mowilam, ale super mowisz po polsku i potrafisz dobrze sie wyslowic. U mnie w sierpniu stuknie 21 lat jak nie mieszkam w Polsce, i zauwazylam, ze mam problem czasem z wyslowieniem sie(czesto wychodze na gbura ), w kazdym razie gratuluje

Cytat:
Napisane przez Rafik 84 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny czy taki zabieg nie ma wpływu na erekcje u faceta lub jakies inne uposledzenie które mogłoby utrudniac lub uniemozliwic pozniejsze współżycie ? Moja pani troche sie tego obawia i nie do konca jest przekonana przez to do takowej metody.
No wlasnie, jesli moj maz i maz prxyjaciolki jeszcze tego nie zrobili, bo sie wlasnie tego obawiaja :-D
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 06:08   #57
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
To tamten topik juz nie dziala? w sensie jest zamkniety/nie da sie dopisac? Bo chcialam cos komus napisac, podczytywalam sobie w pracy, ale nie moglam za bardzo pisac...
no nic, w kazdym razie pozdrawiam wszystkich na nowym topiku
wlasnie sporbowalam, i mozna tam dalej pisac, ale nie wiem, czy jest sens, skoro wszyscy sie tu przeniesli
skopiuj wiadomość ze "starego" wątku, na którą chciałaś odpowiedzieć i pisz już tutaj - wszyscy już raczej zostaną przy nowej części
tamten twątek wpisałam na Technicznym do zamknięcia
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 07:17   #58
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Tinkerbell daj linka w pierwszym poście do poprzedniej części w razie gdyby kogoś na wspominki wzięło.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 07:53   #59
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Link w pierwszym poście raz proszsz!
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 07:59   #60
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Link w pierwszym poście raz proszsz!
No i git
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 08:12:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.