Luteina 50 - proszę, pomóżcie!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-08, 13:54   #1
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580

Luteina 50 - proszę, pomóżcie!!!!!!!


Dziewczyny, dotychczas miałam regularny okres, tzn. do lipca. Powinnam dostać okres 26 lipca, ale nie dostałam,więc poszłam do ginekologa. Przepisał mi Luteinę 50 i od razu tego samego dnia dostałam okres, czyli 3 sierpnia. Gdy tylko dostałam okres przestałam brać tabletki, więc przyjęłam raptem 3 tabletki. No i w tym miesiącu nie mam okresu. Nie dostałam ani 3 ani 4 więc zaczęłam brać Luteinę. Przestałam brać 6 wieczorem, bo chciałam zaczekać że sam przyjdzie, ale nadal nic. Czy Luteina mogła mi opóźnić okres? POMÓŻCIE.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

bardzo Was proszę o poradę!!!!!!!!!
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 23:36   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Luteina 50 - proszę, pomóżcie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez blue_dress Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dotychczas miałam regularny okres, tzn. do lipca. Powinnam dostać okres 26 lipca, ale nie dostałam,więc poszłam do ginekologa. Przepisał mi Luteinę 50 i od razu tego samego dnia dostałam okres, czyli 3 sierpnia. Gdy tylko dostałam okres przestałam brać tabletki, więc przyjęłam raptem 3 tabletki. No i w tym miesiącu nie mam okresu. Nie dostałam ani 3 ani 4 więc zaczęłam brać Luteinę. Przestałam brać 6 wieczorem, bo chciałam zaczekać że sam przyjdzie, ale nadal nic. Czy Luteina mogła mi opóźnić okres? POMÓŻCIE.

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

bardzo Was proszę o poradę!!!!!!!!!
A na wizycie co Ci gin powiedział? Że masz brać luteinę tylko ten jeden raz? No raczej nie powinna opóźnić okresu, ale jeśli ponownie zaczęłaś brać do aż do okresu. Ja np mam brać luteinę ale przez okresu 6 miesięcy, od 16 dnia cyklu przez 10 dni, no ale to co innego ^^ Najlepiej zadzwoń/idź do gina
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 23:47   #3
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Luteina 50 - proszę, pomóżcie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
A na wizycie co Ci gin powiedział? Że masz brać luteinę tylko ten jeden raz? No raczej nie powinna opóźnić okresu, ale jeśli ponownie zaczęłaś brać do aż do okresu. Ja np mam brać luteinę ale przez okresu 6 miesięcy, od 16 dnia cyklu przez 10 dni, no ale to co innego ^^ Najlepiej zadzwoń/idź do gina
Miałam brać tylko ten raz Luteinę przez 14 dni jeśli się nie dostanę okresu, ale dostałam,więc odstawiłam. Sama nie wiem, z TŻ uprawialiśmy seks bez zabezpieczeń ale nie skończył w środku,a właściwie jeszcze długo było do końca,bo sam dokończył. Była też sytuacja, że TŻ kończył w moich ustach i za wcześnie odstawiłam i trochę spermy spadło mi na bluzkę- boję się, że może jednak nie tylko.

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

I nie wiem czy mogę zadzwonić do ginekologa, bo może jednak powiedzieć, że z taką sprawą to osobiście żeby dostał kasę, a nie tak telefonicznie..
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 02:01   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Luteina 50 - proszę, pomóżcie!!!!!!!

Z tego co piszesz to ciąża bardzo mało prawdopodobna. Zadzwoń, jak się nic nie dowiesz to się pofatygujesz, a może uda się telefonicznie załatwić sprawę
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 01:49   #5
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Luteina 50 - proszę, pomóżcie!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz to ciąża bardzo mało prawdopodobna. Zadzwoń, jak się nic nie dowiesz to się pofatygujesz, a może uda się telefonicznie załatwić sprawę
ciąża z orala faktycznie nie wchodzi w grę, ale stosunek przerywany nie jest antykoncepcją. ryzyko istnieje.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-10 02:49:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.