Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-24, 10:46   #1
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861

Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)


Zainspirowana wątkiem integrującym panny młode z Warszawy, zakładam ten wątek. Być może są tu jakieś dziewczyny z Łodzi i okolic, które planują zamążpójście? Jeśli tak - odezwijcie się

Ja za mąż wychodzę 03.06.2006 roku.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 12:40   #2
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Smile Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Dołączam do grona przyszłych mężatek z Łodzi

Ja wychodze za mąż 09.09.2006

Co prawda jeszcze nie zaczęłam gonić po sklepach za suknią i innymi ważnymi rzeczami ale kościół i sala są załatwione.
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 12:53   #3
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cieszę się, że nie jestem sama

Ja mam póki co:
- kościół
- kamerzystę
- fotografa (mój brat cioteczny )

Restauracji cały czas szukamy, bo nie robimy wesela, tylko obiad dla najbliższych
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 17:44   #4
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Akane
Restauracji cały czas szukamy, bo nie robimy wesela, tylko obiad dla najbliższych
moja kolezanka miała obiad w Zgierzu w rest. "Mysliwskiej", nie wiem cz to nie za daleko dla ciebie... chociaz ona tez z Łodzi. A w jakiej dzielnicy szukasz to moze cos podpowiem?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:04   #5
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

ja jeszcze daty nie mam, ślub w odległej przyszłości (najszybciej za dwa lata) ale wątek bede śledziła żeby tak juz na przyszłość wiedzieć bo jak sobie pomyślę o tych wszystkich przygotowaniach i wogóle to mamy ochotę uciec gdzieś daleko i po cichutku się hajtnąć
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:22   #6
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ja też z Łodzi ślubik będzie 26,08,2006 do tej pory mamy:
-salę
-dj
-kamerzystę
-fotografa
-zaproszenia
narazie przygotowania stanęły w miejscu bo w kościele jeszcze nie mają kalendarza
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 21:27   #7
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Ela
moja kolezanka miała obiad w Zgierzu w rest. "Mysliwskiej", nie wiem cz to nie za daleko dla ciebie... chociaz ona tez z Łodzi. A w jakiej dzielnicy szukasz to moze cos podpowiem?
Zgierz to faktycznie trochę daleko... Co do dzielnicy, to najlepiej centrum (ślub będzie w Katedrze, więc gościom łatwiej by było dotrzeć na miejsce), ale może być i bardziej odległa dzielnica - byle w miarę dostępna i osiągalna dzięki komunikacji miejskiej
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 10:24   #8
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Coś w tym kościele strasznie sie ociągają, zastanawiam się czy to nie ten sam gdzie ja mam brać ślub. W mojej parafii przy ustalaniu daty ksiądz powiedział, ze co 3 m-ce mamy przychodzić i potwierdzać termin. Czy u kogos tez tak jest?
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:06   #9
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez aguśkaN
Coś w tym kościele strasznie sie ociągają, zastanawiam się czy to nie ten sam gdzie ja mam brać ślub. W mojej parafii przy ustalaniu daty ksiądz powiedział, ze co 3 m-ce mamy przychodzić i potwierdzać termin. Czy u kogos tez tak jest?
W Katedrze byliśmy we wrześniu i na nasz termin (03.06.2006) było już kilka par. Z trudem się wcisnęliśmy. Trochę więc dziwne, że w innych kościołach tak grymaszą z zapisywaniem z wyprzedzeniem... Potwierdzać niczego nie musimy, dostaliśmy ulotkę z informacją jakie dokumenty i kiedy musimy donieść, namiary na organistę itd. Ogólnie super wrażenie
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 14:07   #10
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Niestety u mnie w kościele ksiądz stwierdził, że na razie wystarczy wyznaczony termin.
O wszystkich dokumentach, naukach dopiero ok. 5 m-cy wcześniej nam powie.
Powiedział też, że różnie to jeszcze może być np. że ja wyjde jeszcze w tym czasie z 2 razy za mąż, a mój narzeczony z raz.
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 15:41   #11
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
sala na obiad w Łodzi

Cytat:
Napisane przez Akane
Zgierz to faktycznie trochę daleko... Co do dzielnicy, to najlepiej centrum (ślub będzie w Katedrze, więc gościom łatwiej by było dotrzeć na miejsce), ale może być i bardziej odległa dzielnica - byle w miarę dostępna i osiągalna dzięki komunikacji miejskiej
jesli w katedrze to na Czerwonej jest "dom lekarza" ??? tak to sie nazywa??? podobno super tylko musisz miec znajomego lekarza ktory mówgły tam cie wprowadzić, bo wiem ze na takich "lekarskich" warunkach wynajmują salę.

Opcja 2 - na pieszo mozna iść stołówka PŁ- tam robią ludzie wesela, widziałam kilka razy.

3- koło ronda lotników jest rest. "Rajdowa", a przy kościuszki "Europa"

4- na Retkinskiej jest mala sala na małe przyjęcia "Ambrozja"

4- w sierpniu byłam na weselu na Piłsudskiego przy drukarni, wejscie jest z boku budynku drukarni od strony agencji rolnej

5- Pałac Mlodziezy na wyszynskiego

.... jak cos jeszcze wymysle to dopiszę
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 05:21   #12
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Dzięki Elu za podpowiedzi Ale "Europy" to już nie ma z kilkanascie lat Mieszkam w pobliżu, mijam ją codziennie w drodze do pracy - ostatnio zaczął się tam remont, ale chyba po prostu przekształcają ten lokal w coś innego.
O Pałacu Młodzieży też myślałam, znam ten budynek doskonale, bo miałam przyjemność współorganizować tam dwa konwenty - niestety, z tego co się dowiedział mój narzeczony wynika, że nasz termin jest zajęty
Zastanawiam się jeszcze nad WATRĄ na Biegańskiego, podobno znajomi mojej mamy urządzają tam różne imprezy okolicznościowe. Muszę podjechać i zapytać. Zainteresuję się też bliżej Ambrozją Dzięki raz jeszcze
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 15:07   #13
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Akane
Dzięki Elu za podpowiedzi Ale "Europy" to już nie ma z kilkanascie lat
taaak? no ale nie no kilkanaśie to na pewno nie, na kilka się zgodze. 10 lat ja mieszkam w Łodzi

A na Łagiewnickiej...."Oskar"? ?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 20:57   #14
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Ela
taaak? no ale nie no kilkanaśie to na pewno nie, na kilka się zgodze. 10 lat ja mieszkam w Łodzi
Hmmm... ostatni raz byłam tam chyba w wieku lat 8-9 (zabierał mnie tam ojciec przy okazji swoich sporadycznych pobytów w Łodzi). Lat mam 24, więc od 15 lat mnie tam nie było, a z dużym prawdopodobieństwem mogę przyjąć, że Europę zamknęli w dość krótkim czasie (dwa, trzy lata?) od mojej ostatniej w niej wizyty Naturalnie budynek stał nadal (z neonem czy co to oni tam mieli na dachu ), więc mogło się wydawać, że wciąż restauracja jest czynna. Swoją drogą ciekawe, co teraz w niej będzie

Cytat:
Napisane przez Ela
A na Łagiewnickiej...."Oskar"? ?
A to nie znam, będę musiała sprawdzić... Czeka mnie w ogóle trochę spacerów po tych lokalach

Raz jeszcze dziękuję za podpowiedzi
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 22:49   #15
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ja biorę ślub (tylko cywilny) w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, więc to już naprawdę niedługo. Mimo to kilka spraw mamy jeszcze do załatwienia - menu w restauracji, fotografa, garnitur dla pana młodego (jak go znam, to kupimy w ostatniej chwili), buty dla mnie;-). Nie chcemy wystawnego ślubu, tylko kolację dla najbliższych. Wesele z setką w większości obcych gości byłoby zupełnie wbrew nam. Będzie kameralnie, rodzinnie i świątecznie

Edytowane przez Halszka
Czas edycji: 2005-11-28 o 22:50 Powód: literówka
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 05:31   #16
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Halszka: witaj wśród nas

W Boże Narodzenie to faktycznie już niedługo (ech, wstępnie z moim narzeczonym też myśleliśmy o świętach, ale nie wyrobilibyśmy się finansowo). Powiedz proszę, w której restauracji urządzacie przyjęcie? Jestem właśnie na etapie szukania jakiejś kameralnej, przytulnej (i niedrogiej ) restauracji, im więcej będę miała namiarów tym lepiej
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 09:58   #17
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ja również bardzo sie cieszę, ze jest Nas coraz więcej. Będziemy mogły podzielić się wrażeniami i doświadczeniami. Fajnie jest mieć obok osoby, które przezywają tak ważne w życiu wydarzenie jakim jest slub

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mężatki
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 10:25   #18
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Agusia: dokładnie Bałam się, że nie będzie tu w ogóle dziewczyn z Łodzi, które dopiero przymierzają się do zamążpójścia. Ale okazuje się, że jest nas trochę
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 11:25   #19
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Zarezerwowalismy restaurację Zielińskich na Piotrkowskiej, tzn. jedną salę na ok. 20 osób. W przyszłym tygodniu idziemy wybrać menu Oprócz nas ma być jeszcze jedna para pietro niżej.
Te przygotowania rozwlekają się w czasie, ponieważ oboje mamy bardzo mało czasu, pracujemy, meblujemy od podstaw mieszkanie. W sumie to bardzo przyjemny okres mimo że łaczy się z takim szczególnym stresem i napięciem ;-)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe łódzkie Panny Młode
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 11:50   #20
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Halszko a jaki strój wybrałaś? Piszesz, że to będzie cywilny ślub. Czy bedzie to jakaś typowa suknia ślubna czy coś skromniejeszego?
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 13:48   #21
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Nie, w sukni ślubnej czułabym się dziwnie. Może gdyby był to ślub kościelny, to owszem... ;-)
Na cywilny zaplanowałam taftową spódnicę w kolorze fioletu łaczonego ze ze starym złotem, top z fioletowego aksamitu z koronką i bolerko ;-) z cekinami. Nie mam jeszcze butów do tego kompletu. Dotychczas myślałam o pantoflach z wężowej skórki z klamerkami, ale mają odkryte palce, a to podobno zła wróżba ;-) Wszystkie ciuchy kupiłam w Zarze, spódnicę w Promodzie z
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 06:54   #22
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Troszke mnie tu z powodu nadmiaru pracy nie było, ale wróciłam i cieszę się bo miło jest poczytać o tak daleko idących przygotowaniach i zobaczyć, że przyszłych mężatek z Łodzi jest co raz więcej Tak jak Akane myślałam, ze nie będzie wogole dziewczyn z Łodzi a tymczasem jestem mile zaskoczona Dobrze wiedziec, że mamy się do kogo zwrócić o wsparcie w tym szalonym czasie przygotwań
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-02, 13:16   #23
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witajcie Kilka miesięcy temu przeglądałam strony z sukniami ślubnymi. Znalazłam jedną sukienkę, która mnie urzekła, ale okazało się, że salonu niestety nie ma nawet w poblizu Łodzi. Dziś ponownie weszłam na tą stronkę i okazało się, że ta firma otworzyła salon w Rzgowie w PTAKu
Powiedzcie mi co sądzicie o sukience z kolekcji classic 2005 model AFTER DARK http://www.karina.net.pl/

Pozdrawiam
[IMG]file:///C:/PROGRAM%20FILES/GADU-GADU/skins/modern/linia.gif[/IMG]

aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 08:02   #24
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

aguśkaN: co do sukni, to najważniejsze, żeby Tobie się podobała i żebyś dobrze się w niej czuła Ile głów - tyle opinii, są różne gusta (i całe szczęście, bo jakby każda panna młoda miała taką samą kieckę, to dopiero byłby cyrk ). Przymierz, obejrzyj się w lustrze - jeśli będziesz zadowolona, uznasz że to właśnie ta jedyna - to bierz

Mnie zaczyna w ogóle chyba coś powoli odbijać... Do ślubu pół roku, a mnie już zaczyna się on śnić po nocach Chwilami wpadam w panikę, że jeszcze tyle zostało do załatwienia (z nieszczęsnym kursem przedmałżeńskim na czele...).
No właśnie, dziewczyny - gdzie robiłyście swój kurs?
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 12:27   #25
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez aguśkaN
Witajcie Powiedzcie mi co sądzicie o sukience z kolekcji classic 2005 model AFTER DARK http://www.karina.net.pl/
z tej kolekcji classic wybrałabym do przymiarki moze ze 3 modele, m.in. tą, bo: jest prosta, nie biała-ciekawa, skromna ale pewne elementy ją ubogacają (ale te kokardki na ramionach do zlikwidowania), cena przystepna.
Jak powiedziałam przymierzyłabym, bo na zdjęciu wygląda ciekawie, a jaka rzeczywistośc ...hym.

w Avangardzie fajna jest AV 522, AV 523, AV 504
i z 2004 r tez cos by sie wybrało.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 08:25   #26
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Dziękuję z ocenę
Halszko Twoje typy też bardzo mi sie podobają, ale są bardziej w stylu eleganckim. Ja wymarzyłam sobie do ślubu wianek z żywych kwiatów i myślę, ze bardziej pasowałaby suknia w stylu romantycznym.
Jeżeli któraś z Was znajdzie cos w takim stylu to wklejcie zdjęcie lub link. Będę bardzo wdzięczna Już dostaje kociokwiku na myśl o wyborze sukienki [IMG]file:///C:/PROGRAM%20FILES/GADU-GADU/emots/1/glupek.gif[/IMG]
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 08:32   #27
aguśkaN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
GG do aguśkaN
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Elu przepraszam za to, ze pomyliłam Cię z Halszką Mam nadzieję, ze mi to wybaczysz
Widać, że już się denerwuje a ślub dopiero we wrześniu albo już we wrześniu.

Pozdrawiam
aguśkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 13:40   #28
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ja się trochę podłamałam, bo Klub Lekarza (podpowiedziany przez Elę i którym byłam zachwycona) odpada - termin mają zajęty Szukamy więc dalej (agusia - jutro przedzwonię do tego, który Ty mi podsunęłaś ).

Do załatwienia został nam już właściwie tylko lokal, ciuchy i formalności (najbardziej wciąż przeraża mnie kurs przedmałżeński, na który totalnie nie mam czasu )
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 13:41   #29
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Dubel - sorki.. Szkoda, że nie można już wyrzucić zdublowanej wypowiedzi
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 13:41   #30
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Agusiu, jeszcze jedno - sukienki pooglądaj sobie tutaj: http://www.mojslub.pl/suknie/suknie_1.html
Może jakaś subtelna wpadnie Ci w oko
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 21:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.