Skuteczne sposoby na pozbycie się trądziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 15:05   #1
disenle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Exclamation

Krostki na polikach


Hej wszystkim. Na mojej twarzy , na policzkach pojawiają się krostki . Byłam już z tym u dermatologa, przepisał mi płyn ale pomógł tylko na chwilę a był stosowany według zaleceń . Mam 13 lat .

POMOCY !!!
disenle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:42   #2
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
Citrosept i przyszcze

witam orientuje sie moze ktos jak sie stosuje ten cudowny preparat? czytałam na kilku forach ze kilka kropel na wilgotne ręce. na jedenej ze stron spotykałam sie ze stwierdzeniem ze cos takiego jest szkodliwe poniewaz citrosept jest bardzo silnie skoncentrowany. było tam tez napisane kilka recept na domowe mazidła z citroseptem ale jak dla mnie maja za duzo skadników i taka mieszanka bedzie sporo kosztowac a sam citrosept do najtańszych specyfików nie nalezy.. ma ktos moze sprawdzone pomysły jak sie nim skutecznie posłużyc??
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 21:06   #3
laura999
Raczkowanie
 
Avatar laura999
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 164
Dot.: Citrosept i przyszcze

Cytat:
Napisane przez delan0ue Pokaż wiadomość
witam orientuje sie moze ktos jak sie stosuje ten cudowny preparat? czytałam na kilku forach ze kilka kropel na wilgotne ręce. na jedenej ze stron spotykałam sie ze stwierdzeniem ze cos takiego jest szkodliwe poniewaz citrosept jest bardzo silnie skoncentrowany. było tam tez napisane kilka recept na domowe mazidła z citroseptem ale jak dla mnie maja za duzo skadników i taka mieszanka bedzie sporo kosztowac a sam citrosept do najtańszych specyfików nie nalezy.. ma ktos moze sprawdzone pomysły jak sie nim skutecznie posłużyc??

Ja kilka lat temu ten specyfik piłam...ale nie zauważyłam poprawy zdrowia.
Może na cerę stosowany zewnętrznie działa inaczej, nie wiem..
laura999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:02   #4
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Citrosept i przyszcze

Nie mozna stosowac nierozcienczonego citroseptu bezposrednio na skore. Mozna dodac kilka kropel do maseczki do twarzy (ja tak robilam wielokrotnie, ale nie zuwazylam zadnego jego dzialania). Oczywiscie przeznaczony jest on z zalozenia do picia (rozciencza sie w wodzie lub soku pomaranczowym). Pilam kilka miesiecy i tez nie zauwazylam zadnego wplywu na moj organizm poza tym, ze przytylam 5 kg Niestety dopiero potem sie doczytalam w internecie, ze wiele osob tak wlasnie skonczylo po citrosepcie. Nawet wyslalam do producenta majla z zapytaniem, ile toto ma kalorii, ale mi nie raczyli nawet odpisac Jest chyba gdzies caly watek o citrosepcie, jak dla mnie ten preparat to pic na wode.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 11:05   #5
Justyna15
Raczkowanie
 
Avatar Justyna15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 32
Skuteczne sposoby na pozbycie się trądziku

Cześć! Zakładam ten wątek ponieważ mam wielki problem ale też chciałabym, aby znajdowały się tu skuteczne i wypróbowane sposoby na pozbycie się tych okropnych pryszczy.Mam tylko tydzień.Jeszcze kilka dni temu się cieszyłam z powodu wyjazdu ( rodzinne święta), miałam czystą twarz bez niczego czerwonego. A teraz jest okropnie, nie są to takie pryszcze że aż giganty, ale są bardzo czerwone i dość płytkie.Takich najtrudniej mi się pozbyć.bardzo proszę o porady jak najszybciej.Przypominam, że mam tylko tydzień a bardzo mi zależy.Wizytę u dermatologa mam za późno i już nic nie da się zrobić.jestem pewna, że macie jakieś sprawdzone domowe sposoby.Dzięki bardzo, będe wdzięczna za każdą pomoc.Pozdrawiam
Justyna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 15:07   #6
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Skuteczne sposoby na pozbycie się trądziku

moze sprobuj maseczek na tradzik, po wielu z nich znikaja pryszcze, a napewno nie sa takie czerwone. polecic moge maseczke z pomidorami z Oriflame i z firmy Dermaglin maseczkę przeciwtrądzikową
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 16:53   #7
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Skuteczne sposoby na pozbycie się trądziku

Wyszukiwarka i kilkadziesiąt wątków na ten temat.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.