Rossmann - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 09:38   #3361
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Simplysetka Pokaż wiadomość
LolaBunny maly OT jak sobie zrobic w awatarze taki napis WIZAZ.PL?

nie wiem xD hehe
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:43   #3362
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: rossmann

wystarczy wkleic swoje zdjecie na wizaz i samo sie zrobi a potem je skopiowac
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:43   #3363
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: rossmann

A co sądzicie o balsamach do Ciała z ISANY?
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:08   #3364
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dokładnie przecież wszędzie można zobaczyć jak wyglądają szczoteczki od tuszu, w gazetach, w internecie, w reklamach... moim zdaniem tusze powinny być zabezpieczone przed otwarciem
ten nie był zabezpieczony co znaczy że ktoś już go wcześniej otwierał no wybacz ale zdjecie a rzeczywistość to nie to samo a co dopiero reklama tam każdy daje mega rzęsy ... A nie kupię tuszu za 50 zł nie sprawdzająć go wcześniej

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Przecież szczoteczki są narysowane...Testery zależą od firmy, a nie drogerii u mnie MF też nie ma testerów tuszów. Nie powinnaś otwierać, bo jeśli nie zdecydowałabyś się na kupno ktoś dostałby wyschnięty tusz
Jak napisałam wyżej ten był już otwarty nie fatygowałabym się otwierać go z folii bo sama dobrze wiem ze wysycha od pierwszego otwarcia ...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:13   #3365
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
ten nie był zabezpieczony co znaczy że ktoś już go wcześniej otwierał no wybacz ale zdjecie a rzeczywistość to nie to samo a co dopiero reklama tam każdy daje mega rzęsy ... A nie kupię tuszu za 50 zł nie sprawdzająć go wcześniej

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Jak napisałam wyżej ten był już otwarty nie fatygowałabym się otwierać go z folii bo sama dobrze wiem ze wysycha od pierwszego otwarcia ...
chciałabyś kupić kosmetyk który ktoś już otwierał?? i nie kosmetyk za 5 zł tylko za 50.. bo ja nie dlatego tego nie popieram
__________________

Edytowane przez nynka87
Czas edycji: 2010-08-06 o 10:17 Powód: literówka
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:22   #3366
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
chciałabyś kupić kosmetyk który ktoś już otwierał?? i nie kosmetyk za 5 zł tylko za 50.. bo ja nie dlatego tego nie popieram
a czy doczytałaś ze był już otwarty? skoro firma ma takie ceny to powinni mieć również testery nie uważasz?
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:29   #3367
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
ten nie był zabezpieczony co znaczy że ktoś już go wcześniej otwierał no wybacz ale zdjecie a rzeczywistość to nie to samo a co dopiero reklama tam każdy daje mega rzęsy ... A nie kupię tuszu za 50 zł nie sprawdzająć go wcześniej
Aha, czyli jak szczoteczka by Ci się nie spodobała to zostawiasz używany tusz dla innych kupujących? Wybacz, ale dla mnie jest to niszczenie towaru. Tak samo jakbyś nadgryzła batonik, żeby spróbować czy jest dobry :/ Moim zdaniem ochroniarz postąpił słusznie, co więcej rzadko się zdarza, że zwracają uwagę na otwieranie towaru, więc tym bardziej brawa dla niego.
A zasadnicze pytanie- kupiłaś ten tusz?

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
a czy doczytałaś ze był już otwarty? skoro firma ma takie ceny to powinni mieć również testery nie uważasz?
to chyba powinnaś mieć pretensje do firmy, a na przyszłość, albo kupować w ciemno, albo takiej firmy- która testery zapewnia
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 10:30   #3368
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Aha, czyli jak szczoteczka by Ci się nie spodobała to zostawiasz używany tusz dla innych kupujących? Wybacz, ale dla mnie jest to niszczenie towaru. Tak samo jakbyś nadgryzła batonik, żeby spróbować czy jest dobry :/ Moim zdaniem ochroniarz postąpił słusznie, co więcej rzadko się zdarza, że zwracają uwagę na otwieranie towaru, więc tym bardziej brawa dla niego.
A zasadnicze pytanie- kupiłaś ten tusz?
Po pierwsze napisałam że był otwart czy celowo to pomijacie? Napisałam również, że nie otworzyłabym gdyby był zafoliowany a NIE BYŁ. Więc skoro był już otwarty to możnaby pomyśleć że to tester. Nie nie kupiłam z czego jestem zadowolona bo był beznadziejny i tylko wkurzałabym się że wydałam tyle kasy na badziew. Z mojej strony EOT możecie dać sobie spokój.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:31   #3369
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
a czy doczytałaś ze był już otwarty? skoro firma ma takie ceny to powinni mieć również testery nie uważasz?
zasadnicze pytanie - czy tusze w rossmanie są zabezpieczane przed otwarciem jakąś folią?? ja się z tym nie spotkałam widziałam za to na standach MF właśnie szczoteczki od każdego tuszu
poza tym nie wyobrażam sobie malować rzęs testerem którym malowało się już x osób
Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Aha, czyli jak szczoteczka by Ci się nie spodobała to zostawiasz używany tusz dla innych kupujących? Wybacz, ale dla mnie jest to niszczenie towaru. Tak samo jakbyś nadgryzła batonik, żeby spróbować czy jest dobry :/ Moim zdaniem ochroniarz postąpił słusznie, co więcej rzadko się zdarza, że zwracają uwagę na otwieranie towaru, więc tym bardziej brawa dla niego.
A zasadnicze pytanie- kupiłaś ten tusz?
dokładnie

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Po pierwsze napisałam że był otwart czy celowo to pomijacie? Napisałam również, że nie otworzyłabym gdyby był zafoliowany a NIE BYŁ. Więc skoro był już otwarty to możnaby pomyśleć że to tester. Nie nie kupiłam z czego jestem zadowolona bo był beznadziejny i tylko wkurzałabym się że wydałam tyle kasy na badziew. Z mojej strony EOT możecie dać sobie spokój.
to skąd wiesz ze był już otwarty skoro nie był zafoliowany?
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:37   #3370
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Po pierwsze napisałam że był otwart czy celowo to pomijacie? Napisałam również, że nie otworzyłabym gdyby był zafoliowany a NIE BYŁ. Więc skoro był już otwarty to możnaby pomyśleć że to tester. Nie nie kupiłam z czego jestem zadowolona bo był beznadziejny i tylko wkurzałabym się że wydałam tyle kasy na badziew. Z mojej strony EOT możecie dać sobie spokój.
po pierwsze jak już pisała nynka tusze w rossmannie nie są foliowane, a nie powinny, więc nie wiem skąd wiesz, że był już otwierany.
Po drugie weszłaś do sklepu, użyłaś tuszu, nie kupiłaś go. Pan na Ciebie nakrzyczał i przyszłaś się tu poskarżyć szukając poparcia?
Kupuję tusz zawsze w ciemno oglądając wcześniej tusz na swatchach i zdjęciach, kiedyś jeden wysechł niespodziewanie szybko. To właśnie przez takich "macaczy"
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:15   #3371
Simplysetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wystarczy wkleic swoje zdjecie na wizaz i samo sie zrobi a potem je skopiowac
Fiolusiek, ale gdzie wkleic? mozesz wytlumaczyc krok po kroku
Simplysetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:24   #3372
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Soline Pokaż wiadomość
dzięki Dziewczyny, bo już zaczęłam się martwić
johambina widzę, że jesteśmy z jednego miasta.. w którym rossmannie go widziałaś? byłam w galerii, w centrum, przy Hali Polonii i nie było
A ja polecam poszukać w Puchatku tam przeważnie jest wszystko
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:36   #3373
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Serio wystarcza Wam zdjęcie szczoteczki tuszu? to dla mnie jesteście genialne bo dla mnie zdjęcie nie jest wystarczające ani przy kupnie tuszu ani cienia ani błyszczyka w średnio statystycznych drogeriach sa testery to, że nie ma w R. uważam za małe zainteresowanie klientem. Deo bez psikania tez kupujecie? Dziewczyny to, że dla Was zdjęcie wystarcza nie oznacza, że dla innych jest ono wystarczające. Moim zdaniem skoro firma nie daje testwrów to w tak duzym koncernie powinni wystawiac po jednym z tuszy do testowania i tyle. Przeciez sa testery duzo tanszych cieni i błyszczyków, czy podkładu. Ja musze zobaczyć szczoteczkę an żywo i jak nie ma testeru nie kupuję, ale to akurat strata do R. bo ide do innej drogerii gdzie testery są
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:42   #3374
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Serio wystarcza Wam zdjęcie szczoteczki tuszu? to dla mnie jesteście genialne bo dla mnie zdjęcie nie jest wystarczające ani przy kupnie tuszu ani cienia ani błyszczyka w średnio statystycznych drogeriach sa testery to, że nie ma w R. uważam za małe zainteresowanie klientem. Deo bez psikania tez kupujecie? Dziewczyny to, że dla Was zdjęcie wystarcza nie oznacza, że dla innych jest ono wystarczające. Moim zdaniem skoro firma nie daje testwrów to w tak duzym koncernie powinni wystawiac po jednym z tuszy do testowania i tyle. Przeciez sa testery duzo tanszych cieni i błyszczyków, czy podkładu. Ja musze zobaczyć szczoteczkę an żywo i jak nie ma testeru nie kupuję, ale to akurat strata do R. bo ide do innej drogerii gdzie testery są
tak ale skoro ich nie ma to nie jesteśmy upoważnione do tego żeby sobie otwierać kosmetyki...
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:54   #3375
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Serio wystarcza Wam zdjęcie szczoteczki tuszu? to dla mnie jesteście genialne
Jeśli są testery to czasami oglądam, przeważnie kupuję na podstawie zdjęcia- jeszcze nigdy nie żałowałam A błyszczyki zupełnie w ciemno kupuję
Ale faktycznie moim zdaniem tusze powinny być pozaklejane choćby taśmą klejącą(czasami w naturach widziałam) i np jeśli nie ma testerów pozostawiony jeden. Natomiast robienie sobie samemu testera i jeszcze mazanie nim po rzęsach jest karygodne.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 11:55   #3376
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
tak ale skoro ich nie ma to nie jesteśmy upoważnione do tego żeby sobie otwierać kosmetyki...
No, ale czy zdjęcie folii (nie wiadomo po co) nie jest zachętą? tym bardziej skoro nie ma testerów? być może koleżanka zrobiła to odruchowo? przeciez mogła nie wiedzieć, że nie ma testerów w R.
Nie każdy kupuje tusz patrząc na fotkę. A R. sam sobie winien, bo nie rozumiem w takim razie ich polityki: nie ma testerów, ale folie ściągają ze wszystkich. Umie to ktos wyjaśnić?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:02   #3377
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: rossmann

słabo mi się robi, gdy pomyślę , ze mogę kupić taki "testowany" tusz
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:15   #3378
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No, ale czy zdjęcie folii (nie wiadomo po co) nie jest zachętą? tym bardziej skoro nie ma testerów? być może koleżanka zrobiła to odruchowo? przeciez mogła nie wiedzieć, że nie ma testerów w R.
Nie każdy kupuje tusz patrząc na fotkę. A R. sam sobie winien, bo nie rozumiem w takim razie ich polityki: nie ma testerów, ale folie ściągają ze wszystkich. Umie to ktos wyjaśnić?
jakie folie??
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
słabo mi się robi, gdy pomyślę , ze mogę kupić taki "testowany" tusz
mi też
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:25   #3379
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
słabo mi się robi, gdy pomyślę , ze mogę kupić taki "testowany" tusz
Skoro wszystkie tusze są wystawione bez ochronnej folii to wszystkie moga być tak otwierane, choćby przez pracowników wczesniej i nigdy pewności, że nie były otworzone sie nie ma. Dlatego nie rozumiem polityki sklepów R. ściągnięcie folii z tuszy plus wystawienie ich, a nie postawienie testera. Ktos nie zorientowany odruchowo może otworzyć, wcale nie specjalnie, mysląc, że to tester.

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
jakie folie??
Na tuszach które ja kupuję sa folie takie sztywne, które zabezpieczają właśnie przez otworzeniem go. Mało kupuje tuszy w R., ale nie pamiętam by u nich jakikolwiek tusz miał tę folię. W Drogerii Natura mają, być może tez nie wszystkie, ale mają.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:56   #3380
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: rossmann

Niestety większość kosmetyków nie jest zabezpieczona folią ani w żaden inny sposób. Tak więc biorąc jakiś kosmetyk zawsze zastanawiam się, który wziąć - w początku, srodka a może z końca i potrafię nieraz z kilka minut wybierać. Niektórych rzeczy z zasady nie kupuję, np. błyszyków z pacynką(czy jak to się zwie), bo świadomość, że ktoś być może to otworzył, użył i zostawił masę bakterii, wirusów, grzybów itp. a ja to nałożę na usta jest dla mnie odrażająca. Ale brud i zarazki to jedna z moich fobii
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:06   #3381
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Niektórych rzeczy z zasady nie kupuję, np. błyszyków z pacynką(czy jak to się zwie), bo świadomość, że ktoś być może to otworzył, użył i zostawił masę bakterii, wirusów, grzybów itp. a ja to nałożę na usta jest dla mnie odrażająca. Ale brud i zarazki to jedna z moich fobii
Dla mnie, jak i pewnie dla większości to jest okropne stąd powinny być wszędzie testery do maziania, a pełnowartościowe opakowania zapakowane w folię żeby mieć 100% pewnośc w tym temacie.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:42   #3382
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: rossmann

I dlatego wolę kupować tusze na allegro.. jeśli wiem, że ktoś ma ich bardzo dużo to na pewno ich nie otwiera sobie.. poza tym ostatnio kupiłam MF False Effect i dostałam zafoliowany.
Macacze tuszów
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 16:00   #3383
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
A ja polecam poszukać w Puchatku tam przeważnie jest wszystko
nie chadzam do Puchatka odkąd spytałam ekspedientkę o jakiś produkt a ta z mina obrażonej (no przeciez przeszkodzilam pociskac pierdoły....) że przecież wszystko widać.... i zdziwiona, że nie umoałam czegoś znaleźć...w związku z jej odpowiedzią poprosiłam zeby mi pokazała to o co pytam i.... o dziwo.... sama nie umiała znaleźć mowi samo za siebie
poza tym do Puchatka mi daleko.....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 18:01   #3384
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dla mnie, jak i pewnie dla większości to jest okropne stąd powinny być wszędzie testery do maziania, a pełnowartościowe opakowania zapakowane w folię żeby mieć 100% pewnośc w tym temacie.

Wlasnie powinny a nie sa. Mnie tez zdjecia szczoteczek nie wystarczaja, bo ja praktycznie gazet nie kupuje i nie mam pojecia jak szczoteczka wyglada. czasami u Maybelline czy MF sa pogladowe szczoteczki na regale, ale ja wole widziec jeszcze konsystencje tuszu, bo jak bedzie za rzadki to mimo porzadnej szczotki bedzie sklejal. U mnie w Rossmannie przy zadneij firmie nie ma testerow tuszy, sa inne testery( pomadki, pudr,y podklady, korektory, blyszczyki itp, ale nie tusze) Co do folii to wydaje mi sie ze te firmy nie pakuja kazdego egzemplarzu w folie. Bylam swiadkiem jak babka wykladala towar na szafe i jedynie co to tusze byly zalakowane w folie, ale po ok 4szt lub wiecej. raz chcialam kupic tusz maybelline w granatowym albo szarym kolorze i nie bylo na szafie, wiec poporsilam pania zeby zobaczyla w szfladzie poid szafa czy maja jeszcze ten kolor. Kolor byl, a tusz byl zalakowany po 4 szt. Jak rozwalila folie miala luzem te tusze i tak je wylozyla potem na polke.
Wracajac do testerow. Mysle ze dorgeria by nie zbankrutowalam gyby sama przeznaczyla jeden egzemplarz na tester skoro firma nie dala. ja sie testerami tuszu nie maluje, ale lubi zerknac jak sie tusz zachowuje na danej szczotce i jak wyglada szczotka. fakt ze w drogeriach gdzie testery sie zdarzaja, czasami sa bardzo wyschniete, wiec przynajmniej obejrze szczotke.
nauczylam sie z wlasnego doswiadczenia, ze nawet jak nie ma testera a tusz znam i moge go kupic bez ogladania wczensiej to lekko otwieram. Czc wtedy czy latwo skuwka puszcza czy jest opor, a jak pewnosci nie mam to nawet lekko wyciagam szczotke tak zeby widziec ten patyczek na ktorym sie szczotka znajduje, a szczotka nadal jest w opakowaniu, widac wtedy czy wylot z opakowania jest obmaziany tuszem, a co za ytm idzie czy ktos juz ten tusz otwieral. jak wszystko gra ide do kasy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 19:45   #3385
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Widzialam ostatnio w rossie nowe pedzle premium, mialy drewniane raczki i byly krotsze, ale dokladnie sie nie przygladalam. Widzialam tylko do pudru, do rozu byly stare z czarna raczka
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:00   #3386
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Widzialam ostatnio w rossie nowe pedzle premium, mialy drewniane raczki i byly krotsze, ale dokladnie sie nie przygladalam. Widzialam tylko do pudru, do rozu byly stare z czarna raczka
ciekawią mnie te pędzle, byłam w 3 ross i ich nie widziałam
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:24   #3387
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Wlasnie powinny a nie sa. Mnie tez zdjecia szczoteczek nie wystarczaja, bo ja praktycznie gazet nie kupuje i nie mam pojecia jak szczoteczka wyglada. czasami u Maybelline czy MF sa pogladowe szczoteczki na regale, ale ja wole widziec jeszcze konsystencje tuszu, bo jak bedzie za rzadki to mimo porzadnej szczotki bedzie sklejal. U mnie w Rossmannie przy zadneij firmie nie ma testerow tuszy, sa inne testery( pomadki, pudr,y podklady, korektory, blyszczyki itp, ale nie tusze) Co do folii to wydaje mi sie ze te firmy nie pakuja kazdego egzemplarzu w folie. Bylam swiadkiem jak babka wykladala towar na szafe i jedynie co to tusze byly zalakowane w folie, ale po ok 4szt lub wiecej. raz chcialam kupic tusz maybelline w granatowym albo szarym kolorze i nie bylo na szafie, wiec poporsilam pania zeby zobaczyla w szfladzie poid szafa czy maja jeszcze ten kolor. Kolor byl, a tusz byl zalakowany po 4 szt. Jak rozwalila folie miala luzem te tusze i tak je wylozyla potem na polke.
Wracajac do testerow. Mysle ze dorgeria by nie zbankrutowalam gyby sama przeznaczyla jeden egzemplarz na tester skoro firma nie dala. ja sie testerami tuszu nie maluje, ale lubi zerknac jak sie tusz zachowuje na danej szczotce i jak wyglada szczotka. fakt ze w drogeriach gdzie testery sie zdarzaja, czasami sa bardzo wyschniete, wiec przynajmniej obejrze szczotke.
nauczylam sie z wlasnego doswiadczenia, ze nawet jak nie ma testera a tusz znam i moge go kupic bez ogladania wczensiej to lekko otwieram. Czc wtedy czy latwo skuwka puszcza czy jest opor, a jak pewnosci nie mam to nawet lekko wyciagam szczotke tak zeby widziec ten patyczek na ktorym sie szczotka znajduje, a szczotka nadal jest w opakowaniu, widac wtedy czy wylot z opakowania jest obmaziany tuszem, a co za ytm idzie czy ktos juz ten tusz otwieral. jak wszystko gra ide do kasy.
Właściwie mogę sie podpisac pod wszystkim, co napisałas

Ja mam jeszcze odruch wąchania tuszu

I nie winię klientek, że otwierają skoro cos nie zafoliowane, a testera brak. Poza tym to nie sa rzeczy za 5zł, więc juz przez to powinny być testery. R. pod tym względem nie dba o klientki.

Nie wiedziałam, że maja pakowane po 4sztuki, dziwnie jakoś tym badrziej, że w innych drogeriach w folii sa pojedyncze egzemplarze.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 08:59   #3388
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
nie chadzam do Puchatka odkąd spytałam ekspedientkę o jakiś produkt a ta z mina obrażonej (no przeciez przeszkodzilam pociskac pierdoły....) że przecież wszystko widać.... i zdziwiona, że nie umoałam czegoś znaleźć...w związku z jej odpowiedzią poprosiłam zeby mi pokazała to o co pytam i.... o dziwo.... sama nie umiała znaleźć mowi samo za siebie
poza tym do Puchatka mi daleko.....
To ja tam nie miałam jeszcze takiego bliskiego zderzenia z ekspedientką Lubię najbardziej tamtego Rossa ze względu na asortyment, a też mi tam daleko, ale jak jestem w centrum to właśnie tam idę
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 09:51   #3389
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez evciap0 Pokaż wiadomość
To ja tam nie miałam jeszcze takiego bliskiego zderzenia z ekspedientką Lubię najbardziej tamtego Rossa ze względu na asortyment, a też mi tam daleko, ale jak jestem w centrum to właśnie tam idę
a z ktorej części czwy jestes?
ja w sumie najbliżej mam na kwadratach bo z 3 wieszczy to najbliżej tam

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

aha... już wiem co miałam jeszcze dodać....
całkowicie się z wami zgadzam z tymi tuszami... R nie dba o klientki ale cóż wymagac od klientek skoro sprzedawczynie same odkręcają tusze i pokazują że są... nie wiem w jakim celu... że co? niby że udawadniają że w środku tusz jest? wierzcie mi, że pojęcia nie mam po co tak robia ale robią... któras z was nawet opisywała taką sytuację....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 09:55   #3390
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dla mnie, jak i pewnie dla większości to jest okropne stąd powinny być wszędzie testery do maziania, a pełnowartościowe opakowania zapakowane w folię żeby mieć 100% pewnośc w tym temacie.
dokładnie
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.