Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 13:25   #31
88minka88
Raczkowanie
 
Avatar 88minka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

dzulia85, jeżeli będziesz, proszę o pomoc
88minka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:39   #32
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

musisz zrobic pigmentacje zeby kolor wyszedl tak jak na palecie iz eby dluzej sie trzymal i tak proponuje CI 9.13 bo 9.22 to bardziej fiolet jasny a oxydant 6% tylko i wylacznie bo 6% jest do przyciemniania, farnowania ton w ton i do rozjasnienia o jeden ton. wiec najpierw nakjladasz mieszanke ze zwykla woda a nastepnie z oksydantem odrazu po nalozeniu mieszanki z woda. farbe z oksydantem jak kupisz majirel to trzytmasz 35 minut a w ulotce bedziesz miala proporcje napisane . z tego co wiem to 40 ml oxydantu na 1/2 tubki ja mam specjalne szeykery wiec nie patrze ile ml powodzenia
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 11:08   #33
88minka88
Raczkowanie
 
Avatar 88minka88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

Cytat:
Napisane przez dzulia86 Pokaż wiadomość
musisz zrobic pigmentacje zeby kolor wyszedl tak jak na palecie iz eby dluzej sie trzymal i tak proponuje CI 9.13 bo 9.22 to bardziej fiolet jasny a oxydant 6% tylko i wylacznie bo 6% jest do przyciemniania, farnowania ton w ton i do rozjasnienia o jeden ton. wiec najpierw nakjladasz mieszanke ze zwykla woda a nastepnie z oksydantem odrazu po nalozeniu mieszanki z woda. farbe z oksydantem jak kupisz majirel to trzytmasz 35 minut a w ulotce bedziesz miala proporcje napisane . z tego co wiem to 40 ml oxydantu na 1/2 tubki ja mam specjalne szeykery wiec nie patrze ile ml powodzenia
Dziękuję bardzo, niebawem odezwę się w wkleję zdjęcia jak wyszło
88minka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:15   #34
mademoiselle koko
Przyczajenie
 
Avatar mademoiselle koko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

ja jednak nie zaryzykowałam z eksperymentami i kupiłam loreal casting perłowy blond. przed farbowaniem miałam prawie białe włosy 3-centymetrowymi odrostami w kolorze ciemnego blondu. efekt, który uzyskałam jest prawie taki, jaki chciałam. włosy na całej długości są w zimnym, ciemniejszym blondzie, odrosty dalej są trochę ciemniejsze, ale różnica jest zdecydowanie mniejsza i nie rzucają się już w oczy. jedyne zastrzeżenie jakie mam, to fakt, że odrosty złapały trochę rudawego odcienia, ale prawie tego nie widać. wydałam 20zł, a jestem bardziej zadowolona niż po ostatniej wizycie u fryzjera.
__________________
lepsza niż wczoraj
mademoiselle koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:46   #35
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

tylko teraz pytanie jak dlugo bedzie sie ten kolor na koncach trzymac zycze powodzenia zeby szybko sie nie splukal
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 12:58   #36
mademoiselle koko
Przyczajenie
 
Avatar mademoiselle koko
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

mam nadzieję, że chociaż 2 tygodnie
__________________
lepsza niż wczoraj
mademoiselle koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 19:46   #37
bubblegun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

Mam pytanie do dzuli86. Mam zamiar za dwa tyg zafarbowac sie na rudo. Marzy mi sie taki kolor, jaki ma modelka na zalaczonym zdjeciu . W zadnym wypadku marchewka.Chce zamowic farbe majirouge 7,40. I tu mam problem bo nie mam pojecia jaki oksydant mam kupic. Zalaczylam tez zdjecia moich wlosow- pierwsze w dziennym swietle , a drugie pod slonce(wlosy mam farbowane).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 107.jpg (28,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m7_40.jpg (114,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 020.jpg (38,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (15,2 KB, 35 załadowań)
bubblegun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 14:44   #38
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

oxydant 6% bo ten sluzy do przyciemniania, farbowania ton w ton i rozjasniania o jeden ton. Ty chcesz przyciemnic troche nadac kolory wiec tylko i wylacznie 6%
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 17:00   #39
bubblegun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

Wielkie dzieki
__________________
kocham Incubusa
bubblegun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 19:47   #40
monaa008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

haj dżulio ;D chce zapytac czy chwyci mi platyna i jasny brąz na moich dość ciemnych aczykolwiek czekoladowych włoskach farbowanych szamponem na 24 mycia ale ostatnio w sylwka i mialam odrost kupilam wiec tani szampon za 3 zlote i pofarbowalam na czekolade juz widac prawie odrost taki jaki byl ,naturalne wlosy to jasny braz, szatynka cos takiego .; ) prosze o odpowiedz bo 7 ide do fryzjera. wyslac fote moze ty mi doradzisz fryzure, kolor pasemek? ale fryzure zeby dlugosci nie zmienia zbyt.
monaa008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 11:46   #41
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

jezeli chodzi o platyne to zalezy od tego jakigo rozjasniacza uzywa fryzjerka i jak dlugo bedzie Ci trzymac pasemka. no i oczywiscie od Twoich wlosow. mozesz wyjsc z platyna ale bedziesz miala zniszczone wlosy albo mozesz wyjsc z pplatyna i miec wlosy w dobrej kondycji to juz zalezy od Twoich wlosow i od tego czego uzywa Twoja fryzjerka. jezeli chodzi o kolor jasniejszy czyli braz to nie wezmie poniewaz farba farby nie rozjasni. jezeli chcesz zeby bylo dobrze myj caly czas do wizyty fryzjera wlosy szamponem przeciwlupiezowym to zmyje jeszcze bardziej kolor. i moze byc tak ze ten kolor z tych jasnych brazow co wybralas moze byc dobry bo kolor sie wyplukal
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 12:27   #42
wakkiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

Pytanie do Dziulia86

Dziulio86 prosze o ratunek:
Na początku roku zachciało mi się ciemnego koloru włosów, od dawna miałam farbowane na blond (farbami profesjonalnymi). Wybrałam farbe z drogerii L'oreal i wyszedł mi ciemny orzech. Po 2-3 miesiącach mi się znudził i znowu chciałam rozjaścić. Wybrałam ponownie farbę z drogeii l'oreal najjaśnieszy blond i kolor się prawie nie zmienił. Gdzieś po 2 tygodniach kupiłam farbe już profesjonalną alcantara i trochę mi się rozjaśniły. Jednak byłam zniecierpliwiona i po kolejnych dwóch tygodniach zrbiłam chyba najgorszą rzecz. Kupiłam w sklepie Palette - intensywny rozjaśniacz. Wczoraj rozjaśniłam nim włosy. Mam na głowie kurczaka, od razu wyszła mi garść włosów i piecze mnie głowa (wiem, mam nauczkę ).
Chcę uzyskac w końcu jakiś ładny jasny zimny blond (myślałam o jakimś perłowym kolorze). Co mam teraz zrobić? Jakiej farby użyć i co zrobić, żeby do końca nie zniszczyć włosów. Mam w domu serum i maseczki profesjonalne, to już nakaładam cały czas coś na głowe. Błagam o pomoc.
__________________


Edytowane przez wakkiki
Czas edycji: 2009-04-22 o 12:37
wakkiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:30   #43
natalinkaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: chorzow
Wiadomości: 22
GG do natalinkaaaa
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

witam ja mam pytanie mam wloski biale i chcialabym sie doradzic jak dbac onie aby kolor sie utrzymywal sa rozjasnione rozjasniaczem tez jestem z zawodu fryzjerka ale moze nie wszystko wiem dlatrego chcialabym sie doradzic pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

sprobuj zrobic plukanke lub szampon rewitalizujacy wlosy z joanny lu innej firmy powinnas dostac w drogeri próbowałas tego aby zbic ten zołty odcien i jaki maja kolor dokladnia twoje wlosy ja tez mam rozjasnione z czarnych i mialam podobne problemy z zołcia ja ty

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

wakkiki
natalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:53   #44
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

DO WAKKIKI!!!
ja na Twoim miejscu nie eksperymentowala sama z zadnymi kolorami tylko wybrala sie do dobrego jakiegos fryzjera ktory zrobi Ci pozadek z kolorem. jak zama bedziesz farbowac to mozesz tylko zrobic gorzej ;/ wydasz wiecej kasy ale bedziesz miala pozadne wloski

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

a propo tych szamponow do wlosow blond mozna sobie zrobic tak ze jak masz zniszczone max wlosy to jak myjesz tym niebieskim szamponem to w jednych miejscach masz ladna platyne a w innych tam gdzie wlos jest zniszczony to masz fiolet. a do tego takie szamponiki dodatkowo wysuszaja wloski wiec do codziennego stosowania nie polecam
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:42   #45
wakkiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

dzięki dziewczyny.

jakiś czas temu pojawił mi sie fiolet na wlosach i nie wiedzialam co jest tego przyczyną, nie skojarzylam tego z tym niebieskim szamponem, a używałam. Właśnie na dniach mialam znowu go użyc, ale już tego nie zrobie. skóra na glowie sie uspokoila, bo uzylam odzywki ziolowej do skory glowy i wlosy na drugi dzien, przy czesaniu tez juz nie wylaza. Co do fryzjera, to ostatnim razem chcialam chodny blond, a też wyszlam z kurczakiem na glowie. Fryzjerka robila mi kolor farbą Majirel majiblond 901-S bardzo jasny popielaty blond. Wiem, że rozwiązaniem byłby balejaż, bo wtedy wychodza mi takie jasne chłodne pasemka, ale chce mieć jednolity kolor na głowie.
__________________

wakkiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 13:27   #46
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

jaki masz kolor wlosow swoj naturalny? a propo majiblond to one zawsze wychodza takie cieplejsze wchodza w taka zolc trzeba miec naprawde jasne swoje wlosy zeby wyszedl idealnie albo chlodnie
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:38   #47
wakkiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

dziulia86 - naturalny mam ciemny blond (mysi). czytałam na forum, że dobrą farbą jest WELLA KOLESTON PERFECT. czy miałaś do czynienia z tą farbą?
__________________

wakkiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:11   #48
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

mialam doczynienia z ta farba i jest wpozadku ale jezeli chodzi o blond to ja mam ogolnie blond na poziomie 7 czyli nie jest za ciemny ani za jasny i robiac taki kolor jaki teraz mam na zdjeciu to rozjasniam odrost do dosc jasnego koloru a na to nakladam farbe popiel i tez tzreba uwazac zeby podklad nie byl za zolty bo wtedy jak nalozysz popiel moga wyjsc zielone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 515f867aa5.jpg (20,0 KB, 180 załadowań)
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:13   #49
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

aaa i to z blondami wszytskimi tak jest bez wzgledu jaka firme wezmiesz. musisz miec dostatnio jasne wlosy albo podklad pod farbe
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 07:21   #50
wakkiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

kolor masz piękny. to jest właśnie to, co chciałam osiągnąć. wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam KOLESTON , ale 7/38. postanowiłam, ze znowu przyciemnię, ale tym razem nie na brąz .
Żeby uzuskac twój kolor, to musiałabym pozbyć się żółci i jeszcze rozjaśnić, ale wtedy miałabym zupełne siano na głowie. mam pytanie, czy jesteś fryzjerką?

A to moje włoski 1,5 roku temu, zanim zachciało mi sie zmian
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (15,6 KB, 144 załadowań)
__________________


Edytowane przez wakkiki
Czas edycji: 2009-04-25 o 07:28
wakkiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:09   #51
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

tak jestem fryzjerka .. ja jeszcze poltora roku temu mialam ciemne wlosy ciemny braz i zanim doszlam do takiego koloru to mina rok powoli schodzilamz ciemnego i powiem szczerze rasna mi na dlugosci nie krusza sie bo tez tzreba odpowiednio pielegnowac rozjasnione wlosy zeby nie miec sianka
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:27   #52
wakkiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

też planowałam przejść z brązu do blondu stopniowo i jak rozjaśniłam farbą alcantara to jeszcze mialam ładne włosy, nie wiem co mnie podkusiło na ta palette. mam jeszcze pytanie, jak teraz na ten żółty nałoze kolor z poziomu 7 z wodą 6%, to moge spodziewać się jakiś niespodzianek, czy raczej nie?

Rodzina męża mieszka w Ełku , jak juz nie bede umiala sobie poradzic z wlosami to sie do ciebie zglosze . zreszta za tydzien mamy w Ełku komunie chrzesniaka meza, dlatego chce sie pozbyc jak najszybciej tej żółci.
__________________

wakkiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 20:24   #53
wakkiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

ten co zamówiłam to jest - złoto perłowy średni blond. matko mam nadzieje, ze nie skoncze z zielonymi wlosami. dzieki za zaproszenie
__________________

wakkiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 11:25   #54
Nataluskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

dzulia86 mam do Ciebie pytanko. Mianowicie mam bardzo jasne włosy, platynowe chłodnego odcienia i chciałabym je zmienić na jakiś żółty blond taki ciepły odcień, coś w stylu kalifornijskiego blondu jak ma pamela anderson a nawet żółtszy.Przynajmniej wtedy moja cera by wyglądała żywiej.Jaka farba pokryje chłodny odcień i da mi taki żółty ?
Nataluskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 16:04   #55
malinaXD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

mam pytanie do dzulia86
mam jasny brąz włosy (naturalnie)
ale chce przemalować na kasztanowy i do tego rude pasemko na grzywce.
co ty na to?
to dobry pomysł,zastanawiam się czy nie będzie to się gryzło.
i wgl.
dzięki za pomoc i cieplutko pozdrawiam
malinaXD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:06   #56
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

Moja koleżanka ma coś podobnego, z tą różnicą, że ona ma kasztanowe włosy i na to rude pasemka i powiem Ci, że ślicznie to u niej wygląda ;-))
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:53   #57
Rica22
Przyczajenie
 
Avatar Rica22
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Góry, nie doliny
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

Cześć kochane dziewczyny, poradzicie mi coś? Na pierwszym zdjęciu to ja, na drugim Kimberly Wyatt (mam obecnie taką fryzurę i kolor jak ona). Rzecz w tym że za jakis czas chciałabym spróbować zejść z platynki na ciemny lodowy blond excell 10 z l'oreala.. co o tym sądzicie?

bardzo proszę o rady
__________________
But I won't cry for yesterday.
There's an ordinary world somehow I have to find.


Life is too important to be taken seriously.
Rica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:41   #58
kasia1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

Jak przyciemnić włosy mam w tej chwili platynowy blond chcialabym uzyskac naturalny bezowy blond.Prosze o pomoc.Dzulia86 Pomoż prosze.P1090250y.JPGe.jpg
kasia1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 00:00   #59
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

Hej dziewczyny

czytam wasze posty i postanowilam sie rowniez odezwac

dzulia86 - swietne, pomocne odp

mam takie problem- wlosy od lat traktuje co 2 mce u fryzjera blond pasemkami. nie sa w dobrej kondycji, ale jeszcze jakos wygladaja...jednak ostatnio kolor jest zszarzaly i wiem, ze moja twarz wygladalaby o niebo lepiej przy jakims pieknym blond odcieniu. chcialam prosic o pomoc czy jest sens farbowac calosc wlosow jedna farba? czy ona mniej niszczy wlosy niz pasemka? obawiam sie, ze odrost bedzie widoczny na wlosach blyskawicznie a co za tym idzie jeszcze czesciej bede poddawac wlosy farbowaniu...

bede wdzieczna za wasze rady, co jest korzystniejsze dla wlosow, co jest wygodniejsze i co nie zrujnuje mojego portfela?

wielkie pozdrowienia
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:33   #60
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: Dziewczyny jak przejść z platyny do takiego koloru"?

moze któras poradzi jak wrócic do platyny ? mam połozone na nia ciemno brazowe pasemka i chce znów miec całe jasne włosy.pomózcie
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.