Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-24, 16:54   #2911
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
cyknij jakieś foto tych falek

pozyczyłam kabel no i nie moge zadnych zdjec zrobic ;/

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no to i tak trochę pospałaś

ja mam dzisiaj zamułe i ogólnie jestem jakaś taka przybita, chyba znów łapię jesienną depreche

u mnie mgły brak, ale ta koszmarna szarówka za oknem budzi we mnie rozpacz żadnego kolorowego elementu nie widzę
podobno zaleca się skoczenie na solarium na poprawę humoru i złapanie troche witaminy D

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo prosze o pomoc, wczoraj farbowalam wlosy ( tylko odrosty) kupilam kolor z londy świetlany blond, wyszedl mi za ciemny taki mysi blond z poswatą szarego, nie czuje sie dobrze w tym odcieniu tym bardziej ze odrost bardzo rozni sie od pozostalych wlosow ktore sa jasniejsze, czy moge ponownie nalozyc farbe na odrosty i w jakim najlepiej odcieniu aby nie wyszedl szary tylko taki jasny slomkowy blond
po 1- pierwszy post ->> FOTY!
mysle, ze mozesz nałożyc, ale pokaz najpierw jak to wyglada

Cytat:
Napisane przez Airrazor Pokaż wiadomość
A farba nie bedzie za mocna ? Szkoda mi tych włosów bo jednak troche czasu je zapuszczam Czy może lepiej pasemka ?
mocny to byłby rozjasniacz a nie farba
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
W ogóle niedługo moje urodziny (11stego ) i wybieram sie niebawem do fryzjera...ale sama nie wiem co sobie zrobić myślałam nad ombre hair ale wy mi go odradzacie
ombre nie!!
zrób sobie jakieś refleksy lepiej

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja na moment
zdecydowalam sie na tusz z maybelline ten zolty
do tego kupilam szminke "light nude" i cien 3 kolorowy(bez braz szary)
szminke juz uzylam nie jest matowa a z polyskiem
cieniami jutro sie pobawie

no i dostalismy z tz zaproszenie na zwiedzenie parlamentu europejskiego jak otworzylam skrzynke na listy to myslalam ze to zart jakis
no nic pewnie sie tam wybierzemy bo nie wypada nie isc
fotki zrobione na szybciaka nizej a ja uciekam dalej
dobrego wieczorka
oo my bylismy w liceum w Strasburgu w parlamencie europejskim pamietam, ze jego gmach zrobil na mnie mega wrazenie
a kosmetyki fajne, tez mialam chetke na ten tusz


miłego wieczorku
ja uciekam na niemiecki a potem na piwko ze znajomymi

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-11-24 o 17:08
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:08   #2912
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Bunny no to nie zazdroszczę charakterku teściowej Apodyktyczna kobieta - nie lubię takich i ja tez jestem taka że nie dam sobie przerządzać

Ja tez mam ten żółty z maybelline i uważam że jest najlepszy, dla mnie jest lepszy nawet od MaxFactor False Lash Effect bo szybciej i łatwiej pomalować nim rzęsy bez paćkania po powiece a efekt podobny u MF jest ten feler że ta szczoteczka jest mega gruba i zawsze się usmaruję jak małe dziecko ale efekty są super
__________________

1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:13   #2913
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo prosze o pomoc, wczoraj farbowalam wlosy ( tylko odrosty) kupilam kolor z londy świetlany blond, wyszedl mi za ciemny taki mysi blond z poswatą szarego, nie czuje sie dobrze w tym odcieniu tym bardziej ze odrost bardzo rozni sie od pozostalych wlosow ktore sa jasniejsze, czy moge ponownie nalozyc farbe na odrosty i w jakim najlepiej odcieniu aby nie wyszedl szary tylko taki jasny slomkowy blond
Zrobiłam swego czasu dokładnie to samo - bo ta farba wychodziła pięknie jasno i popielato na grubych włosach znajomej - na moich cienkich wyszła ciemna. O dziwo!
Odczekałam trochę ponad tydzień i nałożyłam Garnier Color Narurals 111 - wyrównała mi za ciemny odrost z resztą jasnych włosów.
Nie mam białych/platynowych, raczej jasny blond, jakby perłowo-beżowy. Powodzenia
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:30   #2914
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
smaruj rzęski smaruj
będę będę
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jakie perfumki???
nie olejuj częściej niż raz w tygodniu bo obciąży Ci to włosy, kiedyś poruszałyśmy ten temat i bunny też o tym mówiła
podrobke jpg classique i podrobke cerruti 1881

moje wlosy to ostatnio tragedia, wiec spokojnie moge olejowac
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja wam powiem ze mam niezla sieke
po 2 dniach z tesciowa sklocilam jego rodzine i sama prawie zerwalam wczoraj wieczorem z tz mam juz tego dosc... nie bedzie mi tu do lbn przyjezdzala wariatka i mnie obrazala publicznie
a skoro tz nie umie mnie bronic ani stanac po mojej stronie to niech sie goni i doszlo w koncu. teraz jego matka pow. ze nie chce mnie wiecej widziec i nie wyobraza sobie wspolnych wyjsc , a na tz za☠☠☠ala focha i ze ona sobie sama poradzi jak tak!
najlepsze ze ja juz od 2-3 lat prosilam by ograniczal nam kontakty, tylko ona usilnie sie pchala ze mna widziec no to wyszlo... a zostawil nas same doslownie na godzine i bach!
wreszcie bede miec swiety spokoj od tej szajbuski
i wreszcie moge do was wrocic a nie zawracac dupe duperelami
a weekend mam w szkole i 2 egz.
ale okropna baba wspolczuje Ci i jedynym wyjsciem z tej sytuacji jest unikanie kontaktu, ale jak widac trudno o to...
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Juz pisałam nie raz Dla mnie podkład idealny. Może wypunktuje
1- nie miałam problemu z doborem koloru do mojej jasnej karnacji, odcienie są podzielone na te z różowym pigmentem i te z żółtym
2 - bardzo ładnie wtapia się w skóre, dobrze się rozprowadza
3- nie czuć go na twarzy
4- krycie powiedzialabym średnie - dla mnie wystarczające, dla większych niespodzianek używam korektora
5- ładnie, naturalnie rozświetla (ma drobinki ale mi to akurat nie przeszkadza, są delikatne, drobne i wg mnie nienahalne )
6- trzyma sie na twarzy w miare długo, ja go i tak zawsze pudruje i w tym czasie jest w stanie wytrzymać te 10h spokojnie
7 - nie wysusza skóry
8- nie jest trudno go zmyć, nie wchodzi w pory, tzn. miałam np podkłady gdzie przy zmywaniu czułam jakby ten podkład siedział mi głęboko w porach skóry Tutaj tego nie ma
9-fajna pompka i można sobie dowolnie dozować ilość
zgadzam sie ze wszystkim, poza punktem 6 poniewaz nie stosuje na niego pudru, wiec nie wiem jak to jest, ale ze wszystkim innym w 100%
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej ja na moment
zdecydowalam sie na tusz z maybelline ten zolty
do tego kupilam szminke "light nude" i cien 3 kolorowy(bez braz szary)
szminke juz uzylam nie jest matowa a z polyskiem
cieniami jutro sie pobawie

no i dostalismy z tz zaproszenie na zwiedzenie parlamentu europejskiego jak otworzylam skrzynke na listy to myslalam ze to zart jakis
no nic pewnie sie tam wybierzemy bo nie wypada nie isc
fotki zrobione na szybciaka nizej a ja uciekam dalej
dobrego wieczorka
ja tez mialam ten tusz kilka razy
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
podobno zaleca się skoczenie na solarium na poprawę humoru i złapanie troche witaminy D
ooo to moze ja powinnam tez pojsc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 17:44   #2915
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cześć

ja już po pracy i jeszcze tylko jutro na 10 godzin i weekend
a w poniedziałek wypłata

Tak piszecie o o0kropnych teściowych,a moja jest bardzo fajna
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:00   #2916
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Tak piszecie o o0kropnych teściowych,a moja jest bardzo fajna
Moja też

Marlenko myślę, że mogłabyś spróbować tą farbą co farbuje Lady

Infatuated - ja jak olejuję włosiątka to owijam folią żeby nic nie ubrudzić i na to czapkę żeby im cieplej było bo wg mojej pokrętnej logiki (mogę się mylić) jest im cieplej i lepiej piją? Dodatkowo na poduchę kładę jakiś ręcznik bo i tak zawsze spod spodu gdzieś mi jakieś kłaki wychodzą, a i czasem folia się z głowy zsunie jak się wiercę więc tak dla świętego spokoju kładę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:10   #2917
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
masz rację właśnie wertuję net tzn mam już poleconego lekarza ale nie wiem jeszcze jak się do niego dostać, z tego co znalazłam to przyjmuje na pewno w jednej prywatnej przychodni ale ponoć też w refundowanej, jutro będę dzwonić i pytać a Ty miałaś też kamice nerkową? przepraszam na pewno pisałaś ale nie pamiętam

masz rację Tż nie ma się co obrażać albo jest z Tobą i Cię wspiera albo z mamusią

to cieszę się, że szampon przypasował
tak mialam i mam kamice nerek i piasek. do tego przewlekle stany zapalne pecherza i cewki moczowej- bez nerek- na szczescie nerki nie zalapaly przy okazji ale mialam i krwiomocz dluzszy czas...
2x bakterie w pecherzu- wyszlo na posiewie e.coli i klebsiella pneumoniae- wtedy mialam leczenie tym nolicinem po miesiac czasu i potem doszlo do ataku kolki nerkowej- bo kamyk ugrzezl i szpital 2 tyg.
jak juz wyszlam to mialam dalej leczenie u urologa- ginjalem- taki lek co rozbija kamyki i sie na zielono po nim sika ale juz nic nie boli... pozniej jeszcze rovatinexem na resztki zlogow w nerkach i do dzis spokoj- choc mialam raz atak kolki nerkowej ale na usg nie bylo widac zadnego zaklinowania i mnie do domu puscili, kazali wziac ciepla kapiel i duzo pic- i sikac na potege i przeszlo.
ale jak sie mialo kamice to ona bedzie wracala...
ja czuje jak mnie czasem nerki bola, sa takie dni i wtedy duzo pije- nawet 4l wody na dobe i po kilku dniach bol mija....
na pewno nie wolno zmarznac, trzeba uwazac zeby pupy nie podwialo i pic, pic...
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no muszę sie uspokoić bo normalnie zeświruje ale z tą bielizną masz racje chyba wyprasuje ale ile to roboty no ciuchy mi niestety dotyka bo nie da rady inaczej ... jutro rano jade na kontrole to zobaczymy co i jak będzie... mam nadzieje ze dobrze
no roboty jest ja wiem sama mam 116 par gaci
akurat mysle ze na 1 pralke ci wejdzie tylko potem to wysuszyc i poprasowac
wiesz to mniej chodzi o ciuchy wierzchnie, bardziej chodzi o te przy ciele wlasnie bielizna, podkoszulki... zeby na tym nie lezala.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć

ja już po pracy i jeszcze tylko jutro na 10 godzin i weekend
a w poniedziałek wypłata

Tak piszecie o o0kropnych teściowych,a moja jest bardzo fajna
princesska naprawde zazdroszcze takich fajnych tesciowych
z ktorymi mozna pojsc gdzies, pogadac o wszystkim, doradza, pomoga ale bez narzucania swojego zdania, pchania sie mlodym pod koldre
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 18:13   #2918
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
pozyczyłam kabel no i nie moge zadnych zdjec zrobic ;/



podobno zaleca się skoczenie na solarium na poprawę humoru i złapanie troche witaminy D


po 1- pierwszy post ->> FOTY!
mysle, ze mozesz nałożyc, ale pokaz najpierw jak to wyglada



mocny to byłby rozjasniacz a nie farba


ombre nie!!
zrób sobie jakieś refleksy lepiej

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



oo my bylismy w liceum w Strasburgu w parlamencie europejskim pamietam, ze jego gmach zrobil na mnie mega wrazenie
a kosmetyki fajne, tez mialam chetke na ten tusz


miłego wieczorku
ja uciekam na niemiecki a potem na piwko ze znajomymi

no zrobie chyba refeleksy tylko nie wiem czy jasne czy ciemne a co do solarki to warto od czasu do czasu sobie pójść nawet dla samej poprawy humoru właśnie

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Moja też

Marlenko myślę, że mogłabyś spróbować tą farbą co farbuje Lady

Infatuated - ja jak olejuję włosiątka to owijam folią żeby nic nie ubrudzić i na to czapkę żeby im cieplej było bo wg mojej pokrętnej logiki (mogę się mylić) jest im cieplej i lepiej piją? Dodatkowo na poduchę kładę jakiś ręcznik bo i tak zawsze spod spodu gdzieś mi jakieś kłaki wychodzą, a i czasem folia się z głowy zsunie jak się wiercę więc tak dla świętego spokoju kładę

podziwiam Was, że możecie tak w tych czapach spać
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:49   #2919
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

hej!

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać, że dziś Jan zjadł pierwszą zupę!! mojej produkcji, bo słoikiem tak pluł, że nie nadążałam łapać
o to już prawdziwy facet a jak tam wrażenia po pierwszej zupkowej kupce ?
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
miałam takie długie, że jak sobie teraz pomyślę to mnie trafia za zapięcie od stanika
mam takie jedno zdjęcie z czasów zaprzeszłych


piękne z pierwszego rzutu oka to mi Soche przypominasz
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja niestety na dłużej

Mam pytanie-jak nakładacie olej na włosy na noc, to owijacie w folie czy normalnie się kładziecie na czyms na poduszce? ja zwykle owijałam ale dziś spróbowałam bez niczego, ręcznik sobie rozłożyłam na poduszce tylko zastanawiam się czy się w takim wypadku dobrze się wchłania
ja zazwyczaj nakładam wieczorkiem tak koło 18-19 .oo i nakładam reklamówkę i noszę ją dopko nie kładę się spać ,a potem zaplatam włoski w warkocz i idę spać już bez reklamówki
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja wam powiem ze mam niezla sieke
po 2 dniach z tesciowa sklocilam jego rodzine i sama prawie zerwalam wczoraj wieczorem z tz mam juz tego dosc... nie bedzie mi tu do lbn przyjezdzala wariatka i mnie obrazala publicznie
a skoro tz nie umie mnie bronic ani stanac po mojej stronie to niech sie goni i doszlo w koncu. teraz jego matka pow. ze nie chce mnie wiecej widziec i nie wyobraza sobie wspolnych wyjsc , a na tz za☠☠☠ala focha i ze ona sobie sama poradzi jak tak!
najlepsze ze ja juz od 2-3 lat prosilam by ograniczal nam kontakty, tylko ona usilnie sie pchala ze mna widziec no to wyszlo... a zostawil nas same doslownie na godzine i bach!
wreszcie bede miec swiety spokoj od tej szajbuski
i wreszcie moge do was wrocic a nie zawracac dupe duperelami
a weekend mam w szkole i 2 egz.
no faktycznie się narobiło
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Tak piszecie o o0kropnych teściowych,a moja jest bardzo fajna
to się ciesz kobieto dopóki możesz

wiecie mam taki odrost że juz mnie wkurza i mam ochotę pofarbować a jutro minie dopiero 2 tygodnie od farbowania
mam straszną ochotę wypróbować tego wellatona może go wypróbuję póki mam jeszcze taki nierzucający się odrost ,a jak nie wypali to i tak mam garnierka w zapasie i przyszedł mi nowiuśki świeżutki oks 12%
mam wrażenie, że ten garnierek mi się jakby wypłukuje z włosków taki ciepławy się zrobił, a zaraz po farbowaniu był taki srebrzysto perłowy z ciepławym refleksem a teraz to całkowicie ciepły i znów od spodu mam żółto rudawe włosy ja już nie wiem co się dzieje niby odrost się tak nieodznacza jak wcześniej ale kolor się wypłukuje i włoski mi się tak nie błyszczą jak to było po C12
jak się wkurzę to jeszcze dziś jak mi Tż kupi wellatona wypróbuję na pasemku z 9% i z 12% porównam i jak będzie ładnie to farbuje całą głowę
wiem pomyslicie ,że jestem szalona i świruję ale poprostu nie wychodzi mi tak jak wcześniej i żadna farba mi nieodpowiada przez to ciągle myslę o tych włosach i mi to spokoju nie daje wciąż szukam tej idealnej

dziewczynki dziękuję wam za życzonka powrotu do zdrowia ale i tak mnie kaszel chce zamęczyć

Koteczko trzymam kciuki, żeby z małą było wszystko ok
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:50   #2920
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Patrzcie jaka śliczna i te włosy

http://facet.wp.pl/gid,13913349,img,...a-galeria.html Moja faworytka
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 18:51   #2921
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
chyba się pospieszyłam ze stwierdzeniem, że moje fale zmierzają ku wymarciu
dziś wyjątkowo nie wysuszyłam idealnie do konca bo miałam w miedzyczasie tel i się tak fajnie ułozyly, w takie miękkie, grube fale, no az zdziwiona jestem że mi się podoba ale to dlatego, że nie mam pudla od góry tylko zaczynają falować od ucha i w dół coraz bardziej no to zostawie dziś już takie, zobaczymy jak beda sie spisywać
no widzisz
a co ja bym dała za fale no ale spiralki też są niezłe...

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
jak Jasio zacznie chodzić to będą już długie

a co do alfy to ufam Ci i nie stresuję
tak sądzisz
skład alfy czytałam i chyba nic zabójczego nie znalazłam...

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja wam powiem ze mam niezla sieke
po 2 dniach z tesciowa sklocilam jego rodzine i sama prawie zerwalam wczoraj wieczorem z tz mam juz tego dosc... nie bedzie mi tu do lbn przyjezdzala wariatka i mnie obrazala publicznie
a skoro tz nie umie mnie bronic ani stanac po mojej stronie to niech sie goni i doszlo w koncu. teraz jego matka pow. ze nie chce mnie wiecej widziec i nie wyobraza sobie wspolnych wyjsc , a na tz za☠☠☠ala focha i ze ona sobie sama poradzi jak tak!
najlepsze ze ja juz od 2-3 lat prosilam by ograniczal nam kontakty, tylko ona usilnie sie pchala ze mna widziec no to wyszlo... a zostawil nas same doslownie na godzine i bach!
wreszcie bede miec swiety spokoj od tej szajbuski
i wreszcie moge do was wrocic a nie zawracac dupe duperelami
a weekend mam w szkole i 2 egz.

no i masz wariatkę z głowy!

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
kurde ale ci ładnie było w tych włoskach !!!
Wróć do nich
wracam ale to ciężko jest...
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
W ogóle niedługo moje urodziny (11stego ) i wybieram sie niebawem do fryzjera...ale sama nie wiem co sobie zrobić myślałam nad ombre hair ale wy mi go odradzacie
nie rób
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
nie jest to intensywny żółty jak sie na łapkę wyleje myślę, że nie ma się czego obawiać, ja przynajmniej na razie niczego nie zauważyłam niepokojącego

ale pięknie jak mogłaś ściąć?



dziękuje kochana ale na nery zawsze dostaje cipronex i na szczęście zawsze szybko pomaga powinnam dziś już zacząć brać ale odpukać boli jakoś mniej poczekam na wyniki dzisiejsze jak będzie coś niepokojącego to wezmę a jak nie to pójdę jeszcze raz do tej lekarki i się zapytam co uważa, że mam robić...
do urologa już mam skierowanie, tylko muszę mieć dzień wolny, żeby pojechać, poszukać i zapisać się
nie wiem jak mogłam jakaś pomroczność mnie napadła
olejek nabyłam i będę smarować

a do urologa zapisz się na lindleya mnie operował dr borkowski i go szczerze polecam!
albo takie ciacho, chyba madej miał na nazwisko
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´

Edytowane przez asia_102
Czas edycji: 2011-11-24 o 18:52
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 18:56   #2922
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Bunny pozwolę sobie wysłać do Ciebie PW,mam kilka pytań a nie chcę na forum tak

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
no widzisz
a co ja bym dała za fale no ale spiralki też są niezłe...



tak sądzisz
skład alfy czytałam i chyba nic zabójczego nie znalazłam...



no i masz wariatkę z głowy!


wracam ale to ciężko jest...

nie rób


nie wiem jak mogłam jakaś pomroczność mnie napadła
olejek nabyłam i będę smarować

a do urologa zapisz się na lindleya mnie operował dr borkowski i go szczerze polecam!
albo takie ciacho, chyba madej miał na nazwisko
dzwoniłam na Lindleya ale już za późno nikt nie odbierał ale póki co udało mi się zapisać tu obok mnie na Chmielnej do urologa na 20 grudnia.. kupa czasu no będę dzwonić gdzie indziej jeszcze może uda się coś wcześniej. To jest maleństwo 3mm średnica, pewnie można to lekami wyleczyć dlatego chciałabym jak najszybciej pójść do specjalisty
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:02   #2923
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

jasne snow dawaj
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:05   #2924
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef
Problem pomozcie !

Witam

Mam taki problem. Mialam dlugo blond wlosy cos mi odbilo i przemalowalam je na ciemno. Malowalam 3 razy farba By FAMA braz... Chcialam wrocic do blondu, robilam 2 razy juz pasemka ale wlosy odpadaly mi razem z folia (pewnie dlatego ze te blond wlosy moje byly biale jak sciana, czesto je rozjasnialam - robilam pasemka). Pytanie mam takie ze fryzjerka cche mi polozyc dekoloryzator na wlosy i polozyc farbe blond. Boje sie ze jesli po rozjasniaczu mi odpadaly to co ten dekoloryztor zrobi... Prosze doradzcie nie chce zostac bez wlosow a i tak juz duzo scialm.
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:27   #2925
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jasne snow dawaj
poszło
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 19:40   #2926
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

a snow i zapomnialam jeszcze...
dla urologa bedzie wazne czy bola cie nerki? jak czesto i jak dlugo?
jak czesto masz/mialas zapalenia pecherza- powiklane czy nie? czym leczone? czy to bylo posexowe czy np. z przeziebienia czyli siedzenia na zimnym-ja zawsze mialam posexowe a przynajmniej w 99%.
czy mialas zapalenie nerek jak czesto?
i czy ktos w rodzinie ma kamice- czy sie leczy, czy mial ataki itp.
najlepiej od razu przygotuj sobie odp a jakby nie pytal, bo sa tacy rytynowcy to sama do niego gadaj.
moze cie tez zapytac o budowe ciala- czy gin jakis wad ci nie stwierdzil w budowie jak np. u mojej sis mala macice, a u mnie na usg wyszlo ze mam maly pecherz i przy wypelnieniu go zaledwie do polowy ja juz odczuwam mus do pojscia do kibelka , a w ostatecznosci zechciec sam cie zbadac.
i w sumie tyle.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:38   #2927
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

ależ miałam dziś niefajny dzień
jutrzejszy zapowiada się równie "miło", mam spadek formy

idę spać, dobranoc
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:42   #2928
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

podrobke jpg classique i podrobke cerruti 1881


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Tak piszecie o o0kropnych teściowych,a moja jest bardzo fajna
moja jest przekochana
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość


o to już prawdziwy facet a jak tam wrażenia po pierwszej zupkowej kupce ?

piękne z pierwszego rzutu oka to mi Soche przypominasz
Socha fajna
a kupa bez zmian... może troszkę bardziej wonna
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Patrzcie jaka śliczna i te włosy

http://facet.wp.pl/gid,13913349,img,...a-galeria.html Moja faworytka
ładna
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dzwoniłam na Lindleya ale już za późno nikt nie odbierał ale póki co udało mi się zapisać tu obok mnie na Chmielnej do urologa na 20 grudnia.. kupa czasu no będę dzwonić gdzie indziej jeszcze może uda się coś wcześniej. To jest maleństwo 3mm średnica, pewnie można to lekami wyleczyć dlatego chciałabym jak najszybciej pójść do specjalisty
Snow, jedź na ostry dyżur! powiedz, że Cię boli - zrobią Ci od ręki usg, rtg i analizę krwi/moczu
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:42   #2929
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

rano czułam się jak nowo narodzona a teraz umieram
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 20:48   #2930
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość


dzisiaj sa otrzesiny ug, oczywiscie nie ide
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:50   #2931
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rano czułam się jak nowo narodzona a teraz umieram
Nie bardzo rozumiem o co chodzi
jak nas opuścisz? czego nie chcesz cytować?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 20:51   #2932
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Patrzcie jaka śliczna i te włosy

http://facet.wp.pl/gid,13913349,img,...a-galeria.html Moja faworytka
ładna fakt
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ależ miałam dziś niefajny dzień
jutrzejszy zapowiada się równie "miło", mam spadek formy

idę spać, dobranoc
oj ja wczoraj miałam taki dziś lepiej
Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość





Socha fajna
a kupa bez zmian... może troszkę bardziej wonna
no właśnie o to mi chodziło dlatego zapytałam

siedzę właśnie z wellatonem na głowie i trochę szczypie i odczuwam takie mrowienie tez tak miałyście i postanowiłam zaryzykować na oks 9% orginalnym z pudełka bo wiem że kiedyś nieźle mi wzięła w ciągu kilku minut
póki co zapowiada się ciekawie zobaczymy co z tego wyniknie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:07   #2933
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem o co chodzi
jak nas opuścisz? czego nie chcesz cytować?
padam po siłce
będę z Wami duchem

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ależ miałam dziś niefajny dzień
jutrzejszy zapowiada się równie "miło", mam spadek formy

idę spać, dobranoc
wczoraj miałam tak dzisiaj myślałam że lepiej ale nie do końca
dobranoc

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Asia o jednak wellaton
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:10   #2934
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Lady
ale ja sie pytam dlaczego tak!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:16   #2935
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

[/COLOR]Asia o jednak wellaton
ryzyk fizyk musiałam przetestować
swoją drogą tez bym poszła na siłownie ale nie mam żadnej pod nosem a z dojazdem do najbliższej to trochę by mi zajęło
miałam zacząć jeździć na rowerku od dziś ale zapomniałam

gdzie reszta kobitek się podziewa
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:24   #2936
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Czesc blondynki
Wodze ze u Was humorki i ze zdowiem nie za dobrze.
U mnie tez nic nowego a raczej chyba deprecha nadchodzi ale co tam.
Kitka trzymaj sie!! Duzo sil na jutro
Snow ojejku znowu Cie to biedulko dopadlo. trzymam kciukasy za wyzdrowienie i aby juz niebolalo
Lady na silke sie zapislas. super !!!!
Kotka tobiE tez duzo sil na pinki
Asia od Jasia rosnie aniołek rosnie. a wloski odrosna dond wory
Yatta no prosze,wczoraj o Tobie myslalam a tu dzis wchodze i Widze ze juz jestes
Asiabb farbowanko zapodalas? Super bedzie co ogladac
Reszty grzechow niepamietam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:26   #2937
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lady
ale ja sie pytam dlaczego tak!
zaczyna się ciężki okres
ten weekend mnie zniszczy

wczoraj np. czytałam a nie miałam jakoś ochoty udzielać się, mam nadzieję, że to minie

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ryzyk fizyk musiałam przetestować
swoją drogą tez bym poszła na siłownie ale nie mam żadnej pod nosem a z dojazdem do najbliższej to trochę by mi zajęło
miałam zacząć jeździć na rowerku od dziś ale zapomniałam

gdzie reszta kobitek się podziewa
pochwal się jak wyszło

zakwasów to ja dostanę chyba szyji od kręcenia za karkówą
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:28   #2938
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cześć Adzi
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:29   #2939
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc blondynki
Wodze ze u Was humorki i ze zdowiem nie za dobrze.
U mnie tez nic nowego a raczej chyba deprecha nadchodzi ale co tam.
Kitka trzymaj sie!! Duzo sil na jutro
Snow ojejku znowu Cie to biedulko dopadlo. trzymam kciukasy za wyzdrowienie i aby juz niebolalo
Lady na silke sie zapislas. super !!!!
Kotka tobiE tez duzo sil na pinki
Asia od Jasia rosnie aniołek rosnie. a wloski odrosna dond wory
Yatta no prosze,wczoraj o Tobie myslalam a tu dzis wchodze i Widze ze juz jestes
Asiabb farbowanko zapodalas? Super bedzie co ogladac
Reszty grzechow niepamietam
Adzi
siłka mus
a u Ciebie jak z farbowaniem? nadal C12? słyszałaś że wycofują?
u nas szaleństwo teraz na wellaton 12/1
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-24, 21:32   #2940
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc blondynki
Wodze ze u Was humorki i ze zdowiem nie za dobrze.
U mnie tez nic nowego a raczej chyba deprecha nadchodzi ale co tam.
Kitka trzymaj sie!! Duzo sil na jutro
Snow ojejku znowu Cie to biedulko dopadlo. trzymam kciukasy za wyzdrowienie i aby juz niebolalo
Lady na silke sie zapislas. super !!!!
Kotka tobiE tez duzo sil na pinki
Asia od Jasia rosnie aniołek rosnie. a wloski odrosna dond wory
Yatta no prosze,wczoraj o Tobie myslalam a tu dzis wchodze i Widze ze juz jestes
Asiabb farbowanko zapodalas? Super bedzie co ogladac
Reszty grzechow niepamietam
witaj skarbeńku gdzie Ty się podziewałaś ? jaka deprecha ani się waż smucić
co tam u Ciebie, jak włoski?
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zaczyna się ciężki okres
ten weekend mnie zniszczy

wczoraj np. czytałam a nie miałam jakoś ochoty udzielać się, mam nadzieję, że to minie

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



pochwal się jak wyszło

zakwasów to ja dostanę chyba szyji od kręcenia za karkówą
tez tak nieraz mam a nieraz to aż bym mogła pisać i pisać o byle czym
jeszcze 15 minut
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.