Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-22, 19:45   #931
nikotynkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 136
GG do nikotynkaaa
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

aaa dziewczyny , mam pytanko
strassznie mi siê podobaj± rude w³osy !
pasowa³y by mi ?
czy nie bardzo ?

moja fotka : http://www.voila.pl/365/1kcmw/index.php?get=1&f=1
nikotynkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:46   #932
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kra¶nik/Lublin
Wiadomo¶ci: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Poka¿ wiadomo¶æ
Witamy nowe twarze maniaczek rudego Faktycznie lepiej Ci w tym czerwono-rudym. Z takim rudym, jaki pokaza³a¶ na zdjêciach, to jest trudna sprawa, trzeba to wszystko na czuja robiæ, ale mo¿e Garnier z³ocistomiedziany blond na rozja¶nione w³osy da taki efekt. Trudno powiedzieæ, bo ka¿de w³osy inaczej reaguj± na farby.
nawet du¿o lepiej czu³am siê w tamtym kolorze, ehh... ale dzi¶ widzia³am w markecie tak± szamponetkê z Palety o kolorze podobnym do tego co malowa³am sobie w wakacje hmmm chyba na weekend majowy zaszalejê a pó¼niej bêdê eksperymentowaæ dalej z twa³ymi farbkami i mo¿e trafiê
Cytat:
Napisane przez nikotynkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
aaa dziewczyny , mam pytanko
strassznie mi siê podobaj± rude w³osy !
pasowa³y by mi ?
czy nie bardzo ?

moja fotka : http://www.voila.pl/365/1kcmw/index.php?get=1&f=1
jej masz ¶liczn± karnacjê i ciemne w³oski, naprawdê do twarzy Ci w takim kolorze, ja bym na Twoim miejscu nic nie zmienia³a, masz tak± ¶wietn± ¶ródziemnomorsk± urodê tak mi siê kojarzy
__________________
Ludzie s± jak wiatr. Jedni lekko przelec± przez ¿ycie i nic po nich nie zostaje, drudzy dm± jak wichry, wiêc zostaj± po nich serca z³amane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wiej± jak trzeba. Tyle, ¿eby wszystko na czas mog³o kwitn±æ i owocowaæ. I po tych zostaje piêkno naszego ¶wiata...
Ewa1711 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-23, 12:03   #933
nikotynkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 136
GG do nikotynkaaa
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
jej masz ¶liczn± karnacjê i ciemne w³oski, naprawdê do twarzy Ci w takim kolorze, ja bym na Twoim miejscu nic nie zmienia³a, masz tak± ¶wietn± ¶ródziemnomorsk± urodê tak mi siê kojarzy

hehee dziêkuje bardzo
tylko ¿e jak ka¿da kobieta, potrzebuje jakiejs odmiany hehe
no i no i no i nie wiem no
nikotynkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-23, 13:49   #934
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nikotynkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
aaa dziewczyny , mam pytanko
strassznie mi siê podobaj± rude w³osy !
pasowa³y by mi ?
czy nie bardzo ?

moja fotka : http://www.voila.pl/365/1kcmw/index.php?get=1&f=1
Kolejna czekoladowa brzoskwinka No to tak jak z kole¿ank±, mi siê rudy nie widzi dla Ciebie i chyba tym razem nie zmieniê zdania.
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! £±czmy siê!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-23, 16:48   #935
GreenElfin
Przyczajenie
 
Avatar GreenElfin
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Na prawdê fajnie wygl±dasz dobrze w naturalnym kolorze i nie wiem czy dobrze by³oby ci w rudym.. Masz do¶æ ciemn± karnacje wiêc rudy nie bardzo...;/;/

Jeste¶ na tyle ³adn± dziewczyn± wiêc chyba nie ma powodu aby to zmieniaæ...;]
__________________
Wiecznie potargana, permanentnie niewyspana, piwnooka...;];]
GreenElfin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-23, 17:00   #936
nikotynkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 136
GG do nikotynkaaa
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

ah, skoro tak mowicie to rudego nie bedzie
dziekuje wam <cmok>
nikotynkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-26, 21:45   #937
kami9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

W sumie od zawsze marza mi sie rude w³osy, ale bojê sie cokolwiek robic ze swoimi . Mój kolor w³osów to taki ciemny blond ze zlotymi refleksami, mam piwne oczy.(2 pierwsze zdjêcia) Chcia³abym sama zrobiæ sobie taki kolor jak na za³aczonych zdjeciach, jak my¶licie pasowa³by do mnie ten odcieñ? jaka farba moglabym cos takiego uzyskac?

http://img230.imageshack.us/img230/628/zdjecienn.jpg

http://img10.imageshack.us/img10/169/jjjjjsw.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/1120/voguew.jpg
http://img124.imageshack.us/img124/4939/wewe.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/6...iciawitt32.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/166/328876.jpg
kami9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 10:17   #938
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Na wiêkszo¶ci zdjêæ mi to przypomina kasztanowy rudy, wiêc mo¿e co¶ takiego? Wydaje mi sie ze ten odcien bedzie ci pasowal
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-27, 14:44   #939
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Na wiêkszo¶ci zdjêæ mi to przypomina kasztanowy rudy, wiêc mo¿e co¶ takiego? Wydaje mi sie ze ten odcien bedzie ci pasowal
Zgadzam siê z Tob±, to jest taki kasztanowy rudy, nie bardzo intensywny. Masz tak± urodê, ¿e bêdzie Ci pasowa³ taki odcieñ. Farbuj ¶mia³o!
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! £±czmy siê!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:04   #940
GreenElfin
Przyczajenie
 
Avatar GreenElfin
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Te‼z uwa¿am, ¿e bêdzie ci pasowa³ ja mam taki odcieñ w³osów w zimie... tak to kasztanowy rudy... farbuj i nie pytaj o nic...
__________________
Wiecznie potargana, permanentnie niewyspana, piwnooka...;];]
GreenElfin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-27, 19:59   #941
kami9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

dzieki dziewczyny, zmotywowa³y¶cie mnie strasznie;D dzisiaj pochwali³am siê swoim pomys³em w szkole i powiedzieli, ¿e oszala³am;p czeka mnie d³ugie posiedzenie w rossmanie ;>
kami9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 20:19   #942
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez kami9 Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki dziewczyny, zmotywowa³y¶cie mnie strasznie;D dzisiaj pochwali³am siê swoim pomys³em w szkole i powiedzieli, ¿e oszala³am;p czeka mnie d³ugie posiedzenie w rossmanie ;>
Mnie jak zobaczyli, to powiedzieli, ¿e zwariowa³am. Nie przejmuj siê
Ach, mnie te¿ czeka, bo chyba w ¶rodê lub czwartek bêdê siê ponownie farbowaæ. Ca³y czas nie wiem, któr± farbê wybraæ. Garniera czy mo¿e co¶ z Loreala.
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! £±czmy siê!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:51   #943
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

U mnie by³o tak samo kiedy przyszlam pierwszego dnia po "zarudzeniu sie" :
"Jak ty wygl±dasz?!?"
"Biedna co¶ ci nie wyszlo z farbowaniem i jestes ruda, nikt nie chcialby byc, mam ciocie stylistke moze ci cos pomoze..."
"Tobie sie naprawde podoba rudy?!? Naprawde???"

Hehe, a teraz po dluzszym czasie te same osoby nie wyobrazaja mnie sobie w innym kolorze i nawet im samym zmienil sie drastycznie poglad na rudosc i szukaja odcieni ktore by im pasowaly Tak¿e opinia nie ma sie co przejmowac, ludzie musza sie przyzwyczaic do takiej duzej zmiany w Twoim wizerunku
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:30   #944
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kra¶nik/Lublin
Wiadomo¶ci: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

nie wiem czy to wiosna tak dzia³a na kobietki czy to mo¿e ja tak jestem wyczulona na ten kolor, ale wszêdzie na ulicy widzê RUDOW³OSE we wszelakich odcieniach hehe
__________________
Ludzie s± jak wiatr. Jedni lekko przelec± przez ¿ycie i nic po nich nie zostaje, drudzy dm± jak wichry, wiêc zostaj± po nich serca z³amane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wiej± jak trzeba. Tyle, ¿eby wszystko na czas mog³o kwitn±æ i owocowaæ. I po tych zostaje piêkno naszego ¶wiata...
Ewa1711 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-28, 22:13   #945
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

czy jakas dobra wizazanka z poznania wie gdzie mozna dostac ta cudowna maseczke podkreslajaca kolor z revlonu bo mam dosc wypraw po nia do wroclawia?? btw prosze o szybka odp bo moje wlosy bardzo ptrzebuja jej bardzo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-28, 23:15   #946
freya22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomo¶ci: 2
GG do freya22
Wink Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Dziewczyny, nie jeste¶cie same! ¯eby¶cie Wy wiedzia³y jak na mnie naje¿d¿ali po przefarbowaniu na rudy kolor. W³a¶ciwie to kiedy oglosi³am taki zamiar, to lekko umówi±c inni postukiwali siê po g³owie i mnie brali za wariatkê. Ale w koñcu przesz³am metamorfozê, do¶æ spor±, w skrócie mo¿na by podsumowaæ ciemny blond-> jasny blond-> burgund (nie wiem jak nazwaæ ten kolor, zobaczcie na zdjêciach). Ale faktem jest, ¿e kiedy przysz³am do szko³y po farbowaniu to nie do¶æ, ¿e wszyscy siê gapili, bo nikt nie ma takiego koloru w³osów, to oczywi¶cie jedna bardzo zgry¼liwa "kole¿anka" z klasy, która kompletnie mnie nie trawi, spyta³a siê, czy wyla³am sobie marmoladê na g³owê. Co do ogólnych komentarzy na ulicy to zauwa¿am tendencjê odwotn± - kiedy by³am blondynk± by³o ich sporo, teraz praktycznie siê nie pojawiaj±, ale mo¿e wynika to te¿ z tego, ¿e rzadziej z domu wychodzê (matura...). Dla porównania za³±czam swoj± metamorfozê.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,3 KB, 265 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2,.jpg (22,0 KB, 149 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (24,5 KB, 163 za³adowañ)
freya22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-28, 23:47   #947
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomo¶ci: 3 365
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

uwa¿am ¿e zmiana jest zdecydowanie na korzy¶æ i nie przejmuj sie marmoladowymi komentarzami
sereniti jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:36   #948
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Ewa1711 Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem czy to wiosna tak dzia³a na kobietki czy to mo¿e ja tak jestem wyczulona na ten kolor, ale wszêdzie na ulicy widzê RUDOW³OSE we wszelakich odcieniach hehe
U mnie to samo. Rudy staje siê drugim blondem/br±zem?
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:47   #949
Ewa1711
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1711
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kra¶nik/Lublin
Wiadomo¶ci: 340
GG do Ewa1711
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

freya22 bardzo fajna zmiana kolor wyrazisty i taki mi siê w³asnie najbardziej podoba ja kupi³am sobie dzi¶ szamponetkê (narazie na próbê czy trafiê w ten odcieñ) no i jutro malowanko hehe
kupi³am Palette odcieñ czerwieñ granatu, zobaczymy co z tego wyjdzie

Mini 007 mam nadziejê, ¿e rudy nie bêdzie a¿ tak pospolity
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Palette-Instant-Color-8-Czerwien-granatu-28531-big.jpg (15,3 KB, 33 za³adowañ)
__________________
Ludzie s± jak wiatr. Jedni lekko przelec± przez ¿ycie i nic po nich nie zostaje, drudzy dm± jak wichry, wiêc zostaj± po nich serca z³amane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wiej± jak trzeba. Tyle, ¿eby wszystko na czas mog³o kwitn±æ i owocowaæ. I po tych zostaje piêkno naszego ¶wiata...
Ewa1711 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 13:10   #950
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 2 402
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Te¿ mam wra¿enie ¿e ostatnio jest wielki bum na rude odcienie. Dobrze ¿e narazie nie farbujê
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:39   #951
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 5 676
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

wielu osobom wlosy same z siebie rudziej± latem Zazdroszczê, ja sie musze hennowaæ :P

Osobi¶cie te¿ troche czê¶ciej teraz widzê rude osoby, ale w porównaniu do jasnych blondynek to rudzielców prawie nie ma Wiêc w sumie nie jest mi ¿al mojego blondu, jakby nie patrzeæ, jestem mniej pospolita
Te¿ sie na mnie dziwnie ludzie patrzyli w szkole.... zw³aszcza kole¿anki, które wygl±daj± md³o i zawsze identycznie. Nic do tego nie mam, skoro tak lubi±, tylko nie musz± sie na mnie gapiæ jak na wariatke
__________________


Æwiczê!
Wenress jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:54   #952
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

U mnie te¿ wysyp rudych, ale to pewnie dlatego, ¿e strasznie zwracam uwagê na dziewczyny o tym kolorze w³osów, jak sama sta³am siê ruda. Przy³apujê siê na tym, ¿e my¶lê sobie:"£aa³, chcia³abym mieæ taki odcieñ!"
Freya22, du¿o lepiej Ci w tym kolorze, podkre¶la jasn± cerê.
Ja zazwyczaj s³yszê komentarze typu "o, rude to wredne", ale nie przejmujê siê nimi. Zazdroszcz± cudownego koloru
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! £±czmy siê!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 18:55   #953
kami9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

mam do Was pytanko czy ktora¶ z was mia³a doswiadczenie z szamponem LOREAL CASTING?? zdecydowalam siê nie na trwa³a farbê. Zastanawia³am siê nad kolorkiem BURSZTYN, ORZECH LASKOWY, CAFFE LATE... podobno na kazdych w³osach ³apie inaczej...
zdjecia ze swoim kolorem zamie¶ci³am na koñcu strony 31 oraz kolor jaki chcialabym uzyskac. Boje sie ze po orzechu wyjdzie mi brac a po bursztynie czerwony a nie kasztanowo rudy... my¶licie ¿e dziêki którejs z tych farb uzyskam to co chce?
kami9 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 19:05   #954
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ¦roda Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 3 178
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Ewa1711 Poka¿ wiadomo¶æ
Mini 007 mam nadziejê, ¿e rudy nie bêdzie a¿ tak pospolity
Te¿ mam tak± nadziejê... A kolor ¶wietny

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie te¿ wysyp rudych, ale to pewnie dlatego, ¿e strasznie zwracam uwagê na dziewczyny o tym kolorze w³osów, jak sama sta³am siê ruda. Przy³apujê siê na tym, ¿e my¶lê sobie:"£aa³, chcia³abym mieæ taki odcieñ!"
Freya22, du¿o lepiej Ci w tym kolorze, podkre¶la jasn± cerê.
Ja zazwyczaj s³yszê komentarze typu "o, rude to wredne", ale nie przejmujê siê nimi. Zazdroszcz± cudownego koloru
Te¿ siê przy³apujê na takich my¶lach Nawet znajomi i rodzina zauwa¿yli, ¿e ogl±dam siê za kobietami
Te¿ czasami ³apiê ludzi na takich komentarzach, ale w sensie ¿artobliwym. Na przyk³ad raz mój matematyk, kiedy upiera³am siê przy strasznej bzdurze, powiedzia³: "A ja mówi³em, ¿e rude jest wredne! A teraz siê podpar³a i twierdzi, ¿e ma racjê!" Ale znacznie czê¶ciej s³yszê na bazie siebie, ¿e rude jest mi³e i zabawne :P


Cytat:
Napisane przez kami9 Poka¿ wiadomo¶æ
mam do Was pytanko czy ktora¶ z was mia³a doswiadczenie z szamponem LOREAL CASTING?? zdecydowalam siê nie na trwa³a farbê. Zastanawia³am siê nad kolorkiem BURSZTYN, ORZECH LASKOWY, CAFFE LATE... podobno na kazdych w³osach ³apie inaczej...
zdjecia ze swoim kolorem zamie¶ci³am na koñcu strony 31 oraz kolor jaki chcialabym uzyskac. Boje sie ze po orzechu wyjdzie mi brac a po bursztynie czerwony a nie kasztanowo rudy... my¶licie ¿e dziêki którejs z tych farb uzyskam to co chce?
Castinga raczej nie polecam, tym bardziej na lato... To znaczy, kolory s± w porz±dku (gdzie¶ na pocz±tku mojej metamorfozy jest mój pierwszy odcieñ rudo¶ci, uzyskany w³a¶nie Castingiem), ale niesamowicie szybko schodzi, zw³aszcza latem. Je¶li jednak to Ci nie przeszkadza, to ten szampon jest dobry (pomijaj±c trwa³o¶æ) - mi wyszed³ bardzo naturalny odcieñ.
Mini007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:18   #955
freya22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomo¶ci: 2
GG do freya22
Cool Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Dziêki dziewczyny Podnios³y¶cie mnie na duchu Ogólnie spotykam siê z róznymi komentarzami, choæ chyba minimalnie wiêcej jest takich, ¿e lepiej mi by³o w blond w³osach, ale odnosz±c siê do opinii czarne_pazurki wydaje mi siê, ¿e rzeczywi¶cie taki kolor lepiej podkre¶la blad± cerê I swoj± drog± fajnie, ¿e s³yszê do Was takie mi³e opinie na temat tego koloru Planujê jednak doj¶æ do trochê ja¶niejszego odcienia, ¿eby bardziej rzuca³ siê w oczy. Bo taki jak mam teraz to mo¿e i fajnie wygl±da, ale w s³oñcu. Ogólnie, w normlanym ¶wietle wychodzi du¿o ciemniejszy. Choæ i tak nie mam co narzekaæ bo farba pokry³a ca³± poprzedni± warstwê blondu a kolor wyszed³ praktycznie taki jak na opakowaniu
freya22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-04-30, 20:40   #956
cristallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: nightmare
Wiadomo¶ci: 81
GG do cristallina
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

¦wietny w±tek! Od dawna strasznie podobaj± mi siê rude w³osy, s± przepiêkne, ale nie mia³am nigdy odwagi na na³o¿enie takiego koloru na swoje w³osiska (;. Farbowa³am w³osy ju¿ nie raz, ostatnio co¶ mnie podkusi³o na ciemny br±z :/. Wygl±da³am dobrze, ale czu³am siê ¼le, tak nudno i monotonnie...Teraz siê ju¿ trochê spra³ i mam mo¿na by powiedzieæ - farbowany ¶redni br±z. Póki co robiê sobie przerwê z farbowaniem na jaki¶ czas ¿eby w³oski siê zregenerowa³y(no i blokuje mnie trochê szko³a, mam z powodu tych zmian kolorystycznych ró¿ne nieprzyjemno¶ci, które tylko niepotrzebnie mnie stresuj± :/). Ale jak tylko skoñczê t± szko³ê postanowi³am - robiê siê na rud± piêkno¶æ (;. Nie chcê robiæ sobie marchewki, raczej jaki¶ ciemniejszy odcieñ ...Zastanawiam siê, dzisiaj ogl±da³am t± s³awn± farbê L'oreal odcieñ "Mango", na odwrocie gdzie jest tabelka z pokazanymi efektami na danych kolorach wyj¶ciowych jest te¿ pokazany bardzo ciemny br±z i oczywi¶cie dopisek, ¿e kolor wtedy wyjdzie znacznie ciemniejszy ni¿ na opakowaniu, jestem ciekawa czy w ten sposób osi±gnê³abym to, czego oczekujê, czyli g³êboki, ciemniejszy rudy. Farbowa³a która¶ t± farb± ciemne w³osy? Jakie efekty?

Mam nadziejê, ¿e mogê siê dokleiæ do w±tku?(; Je¶li odpowied¼ na moje pytanie ju¿ pad³a - przepraszam, co¶ mi dzisiaj szukanie w ogóle nie wychodzi .
__________________

cristallina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 09:01   #957
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 233
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

No ja mia³am piêkne rude w³osy, ale co¶ mnie podkusi³o i zafarbowa³am siê na br±z. Oczywi¶cie br±z s³abo z³apa³ i pod s³oñce mam rude, ale to ju¿ nie jest to samo. Marzy mi sie taki jak na zdjêciu U mnie by³a taka historia, ¿e jak siê zafarbowa³am to w szkole mój fizyk zacz±³ komentowaæ jak to nie lubi rudych ludzi, ¿e rude to wredne a jak przysz³o co do czego to ogl±da³ siê za mn± na korytarzu, puszcza³ oczka i siê u¶miecha³. i nie by³o potem problemu z wystawieniem oceny mówi³ '' ruda, wychodzi Ci 2, ale dam Ci 3 bo jeste¶ ruda''
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ginger_by_sadbee.jpg (26,2 KB, 171 za³adowañ)

Edytowane przez Moonspell90
Czas edycji: 2009-05-01 o 09:03
Moonspell90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 09:16   #958
eternal_a
Zadomowienie
 
Avatar eternal_a
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomo¶ci: 1 011
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze nie mogê doszukaæ siê ró¿nicy miêdzy kolorem mango(intensywna mied¼) a papryka(bardzo intensywna mied¼) z Loreal, tej drugiej efektów nigdzie nie mogê znale¼æ, na wiza¿u chyba tylko mango u¿ywaj±
Mój rudy jest aktualnie do¶æ ciemny ale z bardzo jasnym spranym po³yskiem, i nie wiem na któr± siê zdecydowaæ

Farbujê w³osy w³a¶nie Mango, ale raz czy dwa zdarzy³o mi siê u¿yæ Papryki. W sumie wielkiej ró¿nicy nie ma, papryka wychodzi ciut ja¶niejsza, taka bardziej marchewkowa.

Pozdrowienia dla wszystkich rudow³osych
__________________
". . tylko podaruj mi co¶ czego nie zdobêdê sama ( . . .)"
eternal_a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 09:21   #959
czarne_pazurki
Raczkowanie
 
Avatar czarne_pazurki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 327
GG do czarne_pazurki
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Mini007 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ siê przy³apujê na takich my¶lach Nawet znajomi i rodzina zauwa¿yli, ¿e ogl±dam siê za kobietami
Ja te¿ nagminnie ogl±dam siê za rudymi dziewczynami. Pewnego razu widzia³am ¶liczne bli¼niaczki o takim naturalnym rudym i d³uugich w³osach prawie do pasa. Zabi³abym za takie w³osy

Cytat:
Napisane przez freya22 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny Podnios³y¶cie mnie na duchu Ogólnie spotykam siê z róznymi komentarzami, choæ chyba minimalnie wiêcej jest takich, ¿e lepiej mi by³o w blond w³osach, ale odnosz±c siê do opinii czarne_pazurki wydaje mi siê, ¿e rzeczywi¶cie taki kolor lepiej podkre¶la blad± cerê I swoj± drog± fajnie, ¿e s³yszê do Was takie mi³e opinie na temat tego koloru Planujê jednak doj¶æ do trochê ja¶niejszego odcienia, ¿eby bardziej rzuca³ siê w oczy. Bo taki jak mam teraz to mo¿e i fajnie wygl±da, ale w s³oñcu. Ogólnie, w normlanym ¶wietle wychodzi du¿o ciemniejszy. Choæ i tak nie mam co narzekaæ bo farba pokry³a ca³± poprzedni± warstwê blondu a kolor wyszed³ praktycznie taki jak na opakowaniu
Próbuj zej¶æ do ja¶niejszego, bêdzie Ci na pewno jeszcze lepiej, bo bêdzie zbli¿ony do Twojego naturalnego koloru. Ja us³ysza³am na temat w³osów tylko dwa negatywne komentarze: od kole¿anki i nauczyciela historii. Oboje twierdz±, ¿e lepiej mi w moim naturalnym ciemnym br±zie, ale dwie osoby to kropla w morzu tych, które chwal± moj± zmianê.

Cytat:
Napisane przez Moonspell90 Poka¿ wiadomo¶æ
No ja mia³am piêkne rude w³osy, ale co¶ mnie podkusi³o i zafarbowa³am siê na br±z. Oczywi¶cie br±z s³abo z³apa³ i pod s³oñce mam rude, ale to ju¿ nie jest to samo. Marzy mi sie taki jak na zdjêciu U mnie by³a taka historia, ¿e jak siê zafarbowa³am to w szkole mój fizyk zacz±³ komentowaæ jak to nie lubi rudych ludzi, ¿e rude to wredne a jak przysz³o co do czego to ogl±da³ siê za mn± na korytarzu, puszcza³ oczka i siê u¶miecha³. i nie by³o potem problemu z wystawieniem oceny mówi³ '' ruda, wychodzi Ci 2, ale dam Ci 3 bo jeste¶ ruda''
A masz mo¿e zdjêcie swojego rudego? Odkry³am chyba nowe uzale¿nienie-ogl±danie zdjêæ rudych kobiet A z tymi fizykami i fizyczkami to chyba ju¿ tak jest, ¿e s± straasznie przewrotni
__________________
"Out of the ash
I rise with my red hair
And I eat men like air."

Rudzielce! £±czmy siê!

Last.fm

czarne_pazurki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-01, 09:47   #960
cristallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: nightmare
Wiadomo¶ci: 81
GG do cristallina
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwiäzane z farbowaniem

U mnie w szkole raczej by nie by³o tak kolorowo, bo wiem jakie ju¿ teraz wojny robi± o bardziej neutralne kolory i czê¶ciej spotykane, br±zy i blondy...Nie chcê sobie nerwów psuæ, wolê poczekaæ :P. Zreszt± i tak nie mogê sobie wybaczyæ tego br±zu, bo nie wiem nawet jaka farba by teraz z³apa³a tak jak chcê .
__________________

cristallina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.