Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-23, 08:10   #181
sensitiveskin
Raczkowanie
 
Avatar sensitiveskin
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 279
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

69love69, to napisz. W najgorszym razie nic z tego nie wyjdzie, czyli w sumie dla nas, samotnych, żadne novum. W sumie nic nie tracisz
sensitiveskin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 08:27   #182
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez sensitiveskin Pokaż wiadomość
69love69, to napisz. W najgorszym razie nic z tego nie wyjdzie, czyli w sumie dla nas, samotnych, żadne novum. W sumie nic nie tracisz
Hahab nie ma to jak optymistyczne podejscie

Pewnie tak tez zrobie, chociaz ja bede miec jaja w tej sytuacji:p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 08:33   #183
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Tez Ci radze napisać jeżeli masz się stresowac lubię jasne sytuacje, wiele razy wszystko niepotrzebnie przeciagalam łudząc się że coś z tego wyjdzie. Jednak szkoda czasu.... I boli wtedy bardziej.

Załamałyście mnie trochę opinią nt Tindera. Sama zaczęlam działać tam, na razie poznalam dwie osoby wydają się spoko. Jedyna wada jak na razie to multum obcokrajowców siedzących na nim a niestety, zauwazylam że traktują Polki jak jakieś łatwe sz..ty którym zamahaja przed oczami paszportem amerykańskim czy angielskim i już myślą że je mają w garści ...hehe skreslam od razu takich.

Edytowane przez 201703081551
Czas edycji: 2015-06-23 o 08:35
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 09:28   #184
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Ja w ogóle myślę że mamy podobne spostrzeżenia i doświadczenia. Może umawiałyśmy się z tymi samymi facetami?
Mozliwe Choc ja osobiscie nic nie mam do niskiego poczucia wlasnej wartosci, wiekszosc z nas kiedys sie z nim borykala albo boryka nadal. Tylko uwazam, ze niskie poczucie jest zrodlem wielu nazwijmy to zbiorczo "dziwnych" i niezrozumialych zachowan (oczywiscie pomijajac to, ze ktos moze nie chciec czy byc faktycznie niezainteresowany). A roozwiazanie jest proste, tylko bardzo trudne w wykonaniu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 11:13   #185
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

ja właśnie wczoraj usunęłam Tinder, nie ma co tam siedzieć, już byłam długo i poznałam tylko dziwnych facetów. gadam tylko z dwoma teraz, ten pierwszy non stop chce się spotkać ale tutaj nagle nie ma czasu itd... a wciąż pisze pierwszy a non stop coś mu wypada jak mamy się spotkać.

drugi znowu nie ma pracy i podejrzewam ze pali co dziennie zielsko ale jest bardzo miły wiec zobaczymy.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:47   #186
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

To napisałam, parę godzin temu, póki co cisza
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:47   #187
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

CO tu taka cisza dziisaj, halo halo koleżanki
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 20:52   #188
No_wlasnie_co
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 25
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
CO tu taka cisza dziisaj, halo halo koleżanki

Wszyscy wzieli przykład z Twojego kolegi :P
Ja się umówiłam na ten tydzień na randkę z portalu. Jak znowu wyjdzie nijako, to usuwam profil.
No_wlasnie_co jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:53   #189
klushka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 33
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Chyba pogoda przymuliła wszystkich
klushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:53   #190
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
CO tu taka cisza dziisaj, halo halo koleżanki
Ja się uczę...
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:54   #191
klushka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 33
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Tak z ciekawości się spytam... ile wam zajęło po zakończeniu związku "ogarnięcie się" na tyle, by móc znowu zacząć chodzić na randki?
U mnie minęły trzy miesiące (ja zerwałam) i jakoś w najbliższej przyszłości nie mogę sobie wyobrazić, że z kimś się umawiam... Jakoś chyba mnie zraziło :P
klushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:54   #192
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Wreszcie nie będę mieć jutro do nadrabiania tyle Może na randki wybyły? Mam nadzieję, że jutro już będzie ładniejsza pogoda, bo przy tych deszczach mam bardzo niskie ciśnienie, a tu nawet faceta nie ma, żeby je podniósł :P
__________________
Daj włos! Fundacja Rak`n`roll -25 cm, 01.07.2019
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 20:56   #193
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez No_wlasnie_co Pokaż wiadomość
Wszyscy wzieli przykład z Twojego kolegi :P
Ja się umówiłam na ten tydzień na randkę z portalu. Jak znowu wyjdzie nijako, to usuwam profil.
Oj no lepiej nie, kij z nim, ale z Wami jeszcze chętnie trochę podyskutuję
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 21:01   #194
_plinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 693
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez klushka Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości się spytam... ile wam zajęło po zakończeniu związku "ogarnięcie się" na tyle, by móc znowu zacząć chodzić na randki?
U mnie minęły trzy miesiące (ja zerwałam) i jakoś w najbliższej przyszłości nie mogę sobie wyobrazić, że z kimś się umawiam... Jakoś chyba mnie zraziło :P
Zależy od relacji, czy był to długi związek, jakie uczucia, zaangażowanie, powód rozstania i najważniejsze - czy ewentualnie był kandydat na randki Każdy ma inny czas wychodzenia ze związku, więc nie ma się co sugerować.
Ja po jednym związku, w którym wypaliło się z dwóch stron wszystko, szybko poszłam na randkę i spotykałam się z innym facetem. A po drugim, gdy ja zerwałam, ale ciężko było mi się ogarnąć psychicznie, musiało minąć kilka miesięcy.
__________________
Daj włos! Fundacja Rak`n`roll -25 cm, 01.07.2019
_plinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 21:06   #195
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez klushka Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości się spytam... ile wam zajęło po zakończeniu związku "ogarnięcie się" na tyle, by móc znowu zacząć chodzić na randki?
U mnie minęły trzy miesiące (ja zerwałam) i jakoś w najbliższej przyszłości nie mogę sobie wyobrazić, że z kimś się umawiam... Jakoś chyba mnie zraziło :P
Wszystko zalzy od tego jakie to bylo rozstanie :d Ja po rozstaniu poczulam ogromna ulge, ale umawiac sie z facetami na randki zaczelam po jakichs 7 miesiacach. I nie dlatego, ze sie jakos otrzasalam po rozstaniu, ale po prostu nie mialam ochoty na poznawanie, chcialam zajac sie soba, odpoczac Fajny to byl okres.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 21:07   #196
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez klushka Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości się spytam... ile wam zajęło po zakończeniu związku "ogarnięcie się" na tyle, by móc znowu zacząć chodzić na randki?
U mnie minęły trzy miesiące (ja zerwałam) i jakoś w najbliższej przyszłości nie mogę sobie wyobrazić, że z kimś się umawiam... Jakoś chyba mnie zraziło :P
Ja z kolei nigdy nie byłam w związku Z jednym się spotykałam raz na dwa tygodnie przez pół roku i to tyle. Związek to to nie był, relacja bardziej
Coraz bardziej zaczyna mi doskwierać, leci mi 26 rok życia a tu w życiu uczuciowym jedynie porażka na porażce
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 21:26   #197
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Ja z kolei nigdy nie byłam w związku Z jednym się spotykałam raz na dwa tygodnie przez pół roku i to tyle. Związek to to nie był, relacja bardziej
Coraz bardziej zaczyna mi doskwierać, leci mi 26 rok życia a tu w życiu uczuciowym jedynie porażka na porażce


Same here
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 22:23   #198
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Same here
A o co chodzi z tym facetem do torego napisalas i Ci nie odpisal Bo chyba cos mnie ominelo:P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 22:24   #199
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Hehe mnie ratują tylko randki internetowe...inaczej mialabym w ogóle posuchę.... Nie wiem czy tylko ja tak mam, ze nie potrafię nikogo poznać na poważnie w realu? nie licząc tych którzy wybitnie nie są w moim typie (nie chodzi nawet o wygląd...) lub takich co mnie wystawili...eh

Ps. 69love69 i jak odezwał się? To jest ktoś poznany na necie (wybacz ze nie w temacie )?
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 22:26   #200
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez klushka Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości się spytam... ile wam zajęło po zakończeniu związku "ogarnięcie się" na tyle, by móc znowu zacząć chodzić na randki?
U mnie minęły trzy miesiące (ja zerwałam) i jakoś w najbliższej przyszłości nie mogę sobie wyobrazić, że z kimś się umawiam... Jakoś chyba mnie zraziło :P
Mi kilka miesięcy, ale to było bardziej przyzwyczajenie się i zaakceptowanie nowego stanu rzeczy niż zbieranie się po rozstaniu. Długo byliśmy razem i było mi strasznie dziwnie i nieswojo potem, ale wiedziałam że rozstanie było słuszną decyzją.
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 22:48   #201
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Hehe mnie ratują tylko randki internetowe...inaczej mialabym w ogóle posuchę.... Nie wiem czy tylko ja tak mam, ze nie potrafię nikogo poznać na poważnie w realu? nie licząc tych którzy wybitnie nie są w moim typie (nie chodzi nawet o wygląd...) lub takich co mnie wystawili...eh

Ps. 69love69 i jak odezwał się? To jest ktoś poznany na necie (wybacz ze nie w temacie )?

Ja ogolnie nie mam problemow z poznawaniem kogos w realu, ale wiekszosc z tych osob nie jest zainteresowana rozwijaniem znajomosci na odleglosc,Natomiast znaczna czesc tych osob poznaje w miescie "wypadowym" jak odwiedzam znajomych ze studiow, kuzynki etc. Natomiast sama mieszkam w malym miasteczku, gdzie wszyscy sie znaja i niebardzo jest tu kogo poznawac. No chybaze takich mlokosow po 19, 20, 21 lat ALbo starszych , tylko takich co to od rana stoja pod sklepem z piwem
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 02:56   #202
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez klushka Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości się spytam... ile wam zajęło po zakończeniu związku "ogarnięcie się" na tyle, by móc znowu zacząć chodzić na randki?
U mnie minęły trzy miesiące (ja zerwałam) i jakoś w najbliższej przyszłości nie mogę sobie wyobrazić, że z kimś się umawiam... Jakoś chyba mnie zraziło
ja tez zerwałam i w sumie byl to bardzo poważny związek ale zaczęłam chodzić na randki dość szybko, może z 2 miesiące po byłam na pierwszej

dzisiaj miałam randkę z chłopakiem poznanym na Tinder. zabrał mnie do kina, za wszystko zapłacił, nawet taksówkę do domu mi zamówił. a bronilam sie ostro ale ogólnie to albo się wstydził albo po prostu tak ma... bardzo mało mówi, ja gadalam najwięcej a on w sumie trochę tylko. .. ale miły bardzo i nie próbował mnie pocałować (może mu się nie podobam ? ; ( )
jak odchodził to powiedział ze ma nadzieję że się jeszcze zobaczymy i od razu napisał wiadomość ze dziękuję za miły wieczór.
miła odmiana
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.

Edytowane przez MonnieB
Czas edycji: 2015-06-24 o 02:58
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 06:11   #203
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A o co chodzi z tym facetem do torego napisalas i Ci nie odpisal Bo chyba cos mnie ominelo:P
Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Ps. 69love69 i jak odezwał się? To jest ktoś poznany na necie (wybacz ze nie w temacie )?

To koleś, którego poznałam w zeszły weekend na imprezie i spędziłam z nim parę dobrych godzin
W nd wieczorem napisal mi sms i gadalismy chwile na fejsie, w pon rano zamienilismy 3 slowa i moja ostatnia wiadomosc do teraz jest niby nie przeczytana.

Na imprezie i po alko to kazdy odwazny zeby sie za laski zabierac i zaliczac, ale odpisac sms, ze nie ma ochoty sie spotkac to juz zaden nie ma odwagi;ptaki chojraki


Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
ja tez zerwałam i w sumie byl to bardzo poważny związek ale zaczęłam chodzić na randki dość szybko, może z 2 miesiące po byłam na pierwszej

dzisiaj miałam randkę z chłopakiem poznanym na Tinder. zabrał mnie do kina, za wszystko zapłacił, nawet taksówkę do domu mi zamówił. a bronilam sie ostro ale ogólnie to albo się wstydził albo po prostu tak ma... bardzo mało mówi, ja gadalam najwięcej a on w sumie trochę tylko. .. ale miły bardzo i nie próbował mnie pocałować (może mu się nie podobam ? ; ( )
jak odchodził to powiedział ze ma nadzieję że się jeszcze zobaczymy i od razu napisał wiadomość ze dziękuję za miły wieczór.
miła odmiana

może w końcu ktoś normalny :d My takie odzywczajone od normalnych kulturalnych zachowań, że aż się dziwimy czy tak powinno być

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2015-06-24 o 06:31
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 07:11   #204
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
To koleś, którego poznałam w zeszły weekend na imprezie i spędziłam z nim parę dobrych godzin
W nd wieczorem napisal mi sms i gadalismy chwile na fejsie, w pon rano zamienilismy 3 slowa i moja ostatnia wiadomosc do teraz jest niby nie przeczytana.

Na imprezie i po alko to kazdy odwazny zeby sie za laski zabierac i zaliczac, ale odpisac sms, ze nie ma ochoty sie spotkac to juz zaden nie ma odwagi;ptaki chojraki





może w końcu ktoś normalny :d My takie odzywczajone od normalnych kulturalnych zachowań, że aż się dziwimy czy tak powinno być

Serio ? Znów to wszystko wina facetów ?!

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
ja tez zerwałam i w sumie byl to bardzo poważny związek ale zaczęłam chodzić na randki dość szybko, może z 2 miesiące po byłam na pierwszej

dzisiaj miałam randkę z chłopakiem poznanym na Tinder. zabrał mnie do kina, za wszystko zapłacił, nawet taksówkę do domu mi zamówił. a bronilam sie ostro ale ogólnie to albo się wstydził albo po prostu tak ma... bardzo mało mówi, ja gadalam najwięcej a on w sumie trochę tylko. .. ale miły bardzo i nie próbował mnie pocałować (może mu się nie podobam ? ; ( )
jak odchodził to powiedział ze ma nadzieję że się jeszcze zobaczymy i od razu napisał wiadomość ze dziękuję za miły wieczór.
miła odmiana
Miła odmiana.

Ciekawe czy po prostu normalny chłopak czy jakieś ciepłe kluchy.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 07:36   #205
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Serio ? Znów to wszystko wina facetów ?!

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Haha no takie życie

Jakby sie zachowywali prościej to nie byłoby problemu. A tak po co sie odzywać żeby zaraz i tak w sumie olać sprawę. Zawracanie dupy;p

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2015-06-24 o 07:37
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 07:49   #206
Dark secret love
Przyczajenie
 
Avatar Dark secret love
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 6
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
hej witamy

co masz na myśli przez ciężki charakter ? bo ja też taki mam niestety :-(
Dużo by pisać na ten temat W skrócie, żyję w swoim świecie, po swojemu. Ludzie na siłę chcą mnie zmieniać, a ja tego bardzo nie lubię. Przez co nie pasuję to większości ludzi

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Hehe mnie ratują tylko randki internetowe...inaczej mialabym w ogóle posuchę.... Nie wiem czy tylko ja tak mam, ze nie potrafię nikogo poznać na poważnie w realu? nie licząc tych którzy wybitnie nie są w moim typie (nie chodzi nawet o wygląd...) lub takich co mnie wystawili...eh
Ja też mam problem z poznawaniem normalnych facetów w realu. Ogólnie mało poznaję ludzi, więc facetów takich w moim typie spotykam od święta. A co do portali randkowych to tez nie jest lepiej, korzystałam kiedyś z dwóch najpopularniejszych, wytrzymałam tam ok. tygodnia i usuwałam. Randki oczywiście żadnej nie zaliczyłam. Może jednak mam zbyt wysokie wymagania
Dark secret love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 08:22   #207
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Ja wczoraj byłem pierwszy dzień na kursie na prawko to większość dziewczyn. Z 10-15 ładnych.
Pod koniec miałem zagadać ale coś mnie tknęło żeby jednak tego nie robić. Miałem racje.

Jak wróciłem do domu to wyglądałem jak Wiedźmin po eliksirach tylko bez żyłek. (byłem na odczulaniu a później nie wolno ćwiczyć, po godzinie na siłowni sobie przypomniałem).
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 09:15   #208
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

a ja ostatnio czuje sie jakaś przyblokowana,zahamowana i nie mam motywacji..
nie wiem, czy to kwestia pogody bo jestem osobą na która pogoda ma wielki wpływ
ale nie nie wiem już co z tym zrobić
chyba potrzebuje jakiegoś kopa porządnego
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 09:22   #209
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez Dark secret love Pokaż wiadomość


Ja też mam problem z poznawaniem normalnych facetów w realu. Ogólnie mało poznaję ludzi, więc facetów takich w moim typie spotykam od święta. A co do portali randkowych to tez nie jest lepiej, korzystałam kiedyś z dwóch najpopularniejszych, wytrzymałam tam ok. tygodnia i usuwałam. Randki oczywiście żadnej nie zaliczyłam. Może jednak mam zbyt wysokie wymagania
Ja mam dziś randkę z Tindera... zobaczymy jak to będzie na poprzedniej z innym facetem było fajnie, nawet ją powtórzyliśmy i niby mamy się widzieć trzeci raz, ale gość się odzywa średnio co 2-3 dni i piszę od niechcenia... powoli więc odpuszczam

Przypomniała mi się jeszcze jedna historia. Dziś zagadał do mnie na facebooku kolega. Pisał już pół roku temu, że mu się strasznie podobam i namawiał na randkę. W końcu się z nim umówiłam, było fajnie, zaproponował kolejną i... się nie odezwał. Po ok. miesiącu napisał, że przeprasza za tamto i że tak mu się podobam, że muszę koniecznie się z nim umówić. Dałam mu więc szansę, bo mimo wszystko fajny się wydawał... Oczywiście do randki doszło, ale po niej znowu się nie odezwał mimo że obiecał no i teraz pisze kolejny raz po pary miesiącach czy się z nim nie spotkam... haha niedoczekanie Tym razem ja nie odpisałam. No ale właśnie, po co takie coś? no i nie dawajcie drugiej szansy, to seria nigdy się nie sprawdza
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 10:19   #210
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez mroja Pokaż wiadomość
Przypomniała mi się jeszcze jedna historia. Dziś zagadał do mnie na facebooku kolega. Pisał już pół roku temu, że mu się strasznie podobam i namawiał na randkę. W końcu się z nim umówiłam, było fajnie, zaproponował kolejną i... się nie odezwał. Po ok. miesiącu napisał, że przeprasza za tamto i że tak mu się podobam, że muszę koniecznie się z nim umówić. Dałam mu więc szansę, bo mimo wszystko fajny się wydawał... Oczywiście do randki doszło, ale po niej znowu się nie odezwał mimo że obiecał no i teraz pisze kolejny raz po pary miesiącach czy się z nim nie spotkam... haha niedoczekanie Tym razem ja nie odpisałam. No ale właśnie, po co takie coś? no i nie dawajcie drugiej szansy, to seria nigdy się nie sprawdza
Serio - to jakiś debil. Nie marnuj czasu na taką znajomość.

Nigdy nie zrozumiesz motywów działania takiej osoby, dopóki nie zaczniesz się babrać w jej życiu. Wtedy zobaczysz, że może np. raz na pół roku ma depresje, bo gdzieś tam zniknęły koleżanki, albo może ma chwile wolnego bo np. studia się skończyły czy praca, no i się odzywa zdesperowany.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-13 14:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.