Essence cz. II - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-27, 09:56   #1471
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Essence cz. II

Poleciłybyście jakiś fajny błyszczyk Essence, który by spełniał moje wymagania??
(ładny zapach, bezbarwny badz o jasnym kolorze, byle by nie pociemniał mi ust, co zdarza się u mnie przy prawie każdym błyszczyku, taki naturalny w miare efekt, bez brokatu)
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:08   #1472
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość



Nie sądzę to nie sprzedawczynie z Natur decydują o tym, tylko zapewne dystrybutor niemiecki i polski...
owszem, ale to kierownicy skladaja zamowienia do dystrybutora.. no i pomijajac ten aspekt, to dystrybutor przeciez ma wyniki sprzedazy. skoro momentalnie sie rozeszlo i nie zalega na polkach to dystrybutor sprzedal swoje produkty, wiec by znow miec zysk, znowu bedzie chcial cos sprzedac.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:27   #1473
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Essence cz. II

nowka1 - ja również pozdrawiam jeszcze świątecznie
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:30   #1474
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Korektory z Essence mają ciemne kolory więc raczej żaden nie będzie dla Ciebie dobry pod oczy ja mam dwa takie fajne pod oczy jeden to Maybelline, a drugi z Miss Sporty, przy czym Miss Sporty jest bardziej nawilżający i ma jaśniejszy kolor ale mniej kryje, za to rozświetla - ale sprawdź sama. On kosztuje 4,99 (to ten do konektora ) a może Ci przypasuje
Miss sporty ma wdług mnie ogólnie dobre korektory...Sama osobiście od lat używam antybakteryjnego so clear. Idealny na "niespodzianki". A od dłuższego czasu czaję się na ten od konektora. A po twoim opisie jeszcze bardziej. Tylko ciągle nie moge trafić na najjaśniejszy odcień. Ciągle go nie ma.

ejaj nie wiem , czy w essence teraz taki jest...No chyba , że ten powiększający usta volume up! Jest transparentny i dostępny w trzech kolorach , w tym bezbarwny. Nie wiem czy w pozostałych błyszczykach essence znalazłoby się coś "naturalnego". Bo w większości mają błyszczące drobinki. Co prawda nie jakieś nachalne brokatowe , ale jednak są.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:32   #1475
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
owszem, ale to kierownicy skladaja zamowienia do dystrybutora.. no i pomijajac ten aspekt, to dystrybutor przeciez ma wyniki sprzedazy. skoro momentalnie sie rozeszlo i nie zalega na polkach to dystrybutor sprzedal swoje produkty, wiec by znow miec zysk, znowu bedzie chcial cos sprzedac.
Zamówienie zamówieniem, ale kiedy zostanie zrealizowane to kierownik sklepu nic do tego nie ma. A co do wyników sprzedaży - oni pewnie o tym wiedzą, ale nie działa to w ten sposób że przyspieszą ukazywanie się limitowanek Dla nich jakaś limitowanka Essence to pikuś - popatrz, ile w Polsce jest stoisk Essence w których limitowanki się pojawiają, popatrz że każda z nich to jedna mała seryjka w której są zaledwie 3-4 sztuki kilku produktów. Zobacz jak niewiele tego jest na taki kraj jak Polska, i jak niewielki zysk z tego mają. W Niemczech rozprowadzają tego o wiele więcej i dlatego własny rynek jest dla nich kluczowy.
__________________


Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2008-12-27 o 10:35
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:35   #1476
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość

ejaj nie wiem , czy w essence teraz taki jest...No chyba , że ten powiększający usta volume up! Jest transparentny i dostępny w trzech kolorach , w tym bezbarwny. Nie wiem czy w pozostałych błyszczykach essence znalazłoby się coś "naturalnego". Bo w większości mają błyszczące drobinki. Co prawda nie jakieś nachalne brokatowe , ale jednak są.
Wiem wiem, chodzi mi o to, żeby nie byl to perfidny brokat, ktory po wyschnieciu blyszczyku pozostanie.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie

Edytowane przez ejaj
Czas edycji: 2008-12-27 o 10:41
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:45   #1477
LittleMo
Raczkowanie
 
Avatar LittleMo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 238
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Wiem wiem, chodzi mi o to, żeby nie byl to perfidny brokat, ktory po wyschnieciu blyszczyku pozostanie.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...yk-do-ust.html

mam taki, lubię są odcienie bez brokatu
LittleMo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 10:52   #1478
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez LittleMo Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...yk-do-ust.html

mam taki, lubię są odcienie bez brokatu
Jego niestety juz nie ma. Tzn. kiedy essence wprowadziło kilka nowych produktów , to kilka starych wycofali. Chyba , żeby go poszukać wśród "pozostałości" w Naturze.

ejaj to w takim razie raczej znajdziesz coś dla siebie. Ja bardzo lubię ten xxl 02 it-piece. Ładny , dość delikatny fekt. No i są jeszcze essence'owe balsamy do ust.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-12-27 o 10:54
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:57   #1479
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Essence cz. II

Szkoda, że nia ma, bo właśnie na tego miałam chętkę ;p
No coż, pojadę ktoregoś razu do Naturki i popróbuje ;p (jak będzie się dało, bo te ekspedientki Natur zawsze nademną stoją i tylko patrzą czy czegoś nie wynoszę. :/)
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 10:58   #1480
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Zamówienie zamówieniem, ale kiedy zostanie zrealizowane to kierownik sklepu nic do tego nie ma. A co do wyników sprzedaży - oni pewnie o tym wiedzą, ale nie działa to w ten sposób że przyspieszą ukazywanie się limitowanek Dla nich jakaś limitowanka Essence to pikuś - popatrz, ile w Polsce jest stoisk Essence w których limitowanki się pojawiają, popatrz że każda z nich to jedna mała seryjka w której są zaledwie 3-4 sztuki kilku produktów. Zobacz jak niewiele tego jest na taki kraj jak Polska, i jak niewielki zysk z tego mają. W Niemczech rozprowadzają tego o wiele więcej i dlatego własny rynek jest dla nich kluczowy.
skoro im sie produkty dobrze sprzedaja to beda dawac wiecej. owszem, ze wiekszy rynnek jest dla nich rynkiem lepszym, ale skoro spzedaz wzrasta to zapewne zwieksza ilosc produktow na tym rynku. gdyby nie mieli zysku, w ogole w polsce by sie nie pojawialy limitowanki
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 11:47   #1481
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Korektory z Essence mają ciemne kolory więc raczej żaden nie będzie dla Ciebie dobry pod oczy ja mam dwa takie fajne pod oczy jeden to Maybelline, a drugi z Miss Sporty, przy czym Miss Sporty jest bardziej nawilżający i ma jaśniejszy kolor ale mniej kryje, za to rozświetla - ale sprawdź sama. On kosztuje 4,99 (to ten do konektora ) a może Ci przypasuje



Nie sądzę to nie sprzedawczynie z Natur decydują o tym, tylko zapewne dystrybutor niemiecki i polski...
zrobilam mi ochote na ten korektor MS musze go poszukac tylko zebym dobry wziela
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 11:53   #1482
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie tylko Ty tak na nie czekalas patrz jak oni nas olewaja!!
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 11:58   #1483
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
bedziemy sie dopiero pocieszac jak arctica nie bedzie ale nie kraczmy moze przynajmniej tym slicznym arktycznym rozem sie pocieszymy!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 12:11   #1484
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
bedziemy sie dopiero pocieszac jak arctica nie bedzie ale nie kraczmy moze przynajmniej tym slicznym arktycznym rozem sie pocieszymy!
OK, OK, to teraz już ciii... na ten temat...
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 12:40   #1485
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
skoro im sie produkty dobrze sprzedaja to beda dawac wiecej. owszem, ze wiekszy rynnek jest dla nich rynkiem lepszym, ale skoro spzedaz wzrasta to zapewne zwieksza ilosc produktow na tym rynku. gdyby nie mieli zysku, w ogole w polsce by sie nie pojawialy limitowanki
Mówię, limitowanki nie są dla nich specjalnym źródłem zysku w Polsce i nie będą dopóki Essence dostępne jest tylko w Naturach i to nie wszystkich. I nie będą ich dawać więcej. Poza tym niedostarczenie niektórych limitowanek do Polski to kwestia niedogadania się między polskim a niemieckim dystrybutorem, bo dla nich to sprawa zapewne dość mało istotna. To koncern, który ma wiele osobnych marek (np. Essence, Catrice, P2) i dla nich jakaś tam pojedyncza limitowanka Essence nie ma znaczenia, i nie przywiązują do tego większej uwagi. Dlatego większość jest a niektórych nie ma i my nic w tym zmienić nie możemy...
Zysk z Essence mają, i widać jest zadowalający, ale jedna niewprowadzona limitowanka na kilka nie robi im znacznej różnicy. Przecież zwiększają ilość produktów - nowe, które się pojawiły w Niemczech, są już w Polsce (podkład, błyszczyki, cienie).
__________________


Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2008-12-27 o 12:44
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 14:11   #1486
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Essence cz. II

Ale niestety nie wprowadzili wszystkich cieni, błyszczyków - i nie wiadomo, czy dystrybutor sprawdza rynek, czy Natury nie zdecydowały sie...
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 14:14   #1487
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Essence cz. II

W moim DMie też nie ma wszystkiego - jest tylko to co i w Polsce
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 14:21   #1488
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Essence cz. II

To może jeszcze przyjdą te błyszczyki w tubkach
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 15:20   #1489
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Mówię, limitowanki nie są dla nich specjalnym źródłem zysku w Polsce i nie będą dopóki Essence dostępne jest tylko w Naturach i to nie wszystkich. I nie będą ich dawać więcej. Poza tym niedostarczenie niektórych limitowanek do Polski to kwestia niedogadania się między polskim a niemieckim dystrybutorem, bo dla nich to sprawa zapewne dość mało istotna. To koncern, który ma wiele osobnych marek (np. Essence, Catrice, P2) i dla nich jakaś tam pojedyncza limitowanka Essence nie ma znaczenia, i nie przywiązują do tego większej uwagi. Dlatego większość jest a niektórych nie ma i my nic w tym zmienić nie możemy...
Zysk z Essence mają, i widać jest zadowalający, ale jedna niewprowadzona limitowanka na kilka nie robi im znacznej różnicy. Przecież zwiększają ilość produktów - nowe, które się pojawiły w Niemczech, są już w Polsce (podkład, błyszczyki, cienie).
zgadzam się i tez polemizowałabym z tezą iż limitowanki dobrze sprzedają się w Polsce. Nie każdy siedzi na wizażu A w moich Gliwickich Naturach nie zauważyłam specjalnego zainteresowania tą marką, a już w szczególności Essence. Kosmetyki zalegają po kilka kolekcji w tył, a że cen im nie obniżają pewnie zepsują się na półce. Dla przykładu obecna limitówka GR została ogołocona jedynie z kredek z brokatem. Pudełka z pudrem nabłyszczającym i cieniami nietknięte (a każdego było po dosłownie 6 sztuk).
To że kilka z nas kolekcjonuje te kosmetyki wcale nie przekłada się na ogólnopolskie zainteresowanie. Oczywiście tutaj problemem jest sposób dystrybucji i kompletny brak reklamy. Gdyby koncern chciał zadbać o polski rynek z pewnością znaleźliby nabywców. Ale tu w grę wchodzi chyba jakaś dziwna polityka niemieckich firm, które wolą na Polakach nie zarobić, pewnie z założenia Mogę się mylić bo to wątek na inny temat, ale zauważyłam to już na przykładzie kilku innych marek- szczególnie turystycznych
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2008-12-27 o 15:21
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 16:25   #1490
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Ejaj, błyszczyk XXL bezbarwny nie ma błyszczących drobinek, ale na ustach daje efekt mokrych ust, takiej tafli - oczywiście to zależy od tego jak dużo się go nałoży .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 16:30   #1491
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Ejaj, błyszczyk XXL bezbarwny nie ma błyszczących drobinek, ale na ustach daje efekt mokrych ust, takiej tafli - oczywiście to zależy od tego jak dużo się go nałoży .
Tafla lodu - fajnie to brzmi
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 17:48   #1492
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Essence cz. II

W "mojej" Naturze w Magnolii zostały dwa opakowania Diamentowych rzęs i z 3 błyszczyki, i to wszystko z GR. Szukałam AOH ale nie ma I w ogóle na nic się dzisiaj nie zdecydowałam.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 17:57   #1493
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

a mi dziś spadł AOH w łazience i się zupełnie pokruszył!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 18:14   #1494
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
a mi dziś spadł AOH w łazience i się zupełnie pokruszył!


Ja się od swojego AOH'a już chyba zupełnie uzależniłam, wcześniej nie lubiłam tego typu rozświetlaczy i tym podobnych, a teraz używam codziennie .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 18:31   #1495
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Essence cz. II

ja zakupie AOH by dolaczyc do grona AOH bo widze modny to kosmetyk,ale przeraza mnie ze bedzie ta warstwa brokatowa, szybko ona schodzi?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 18:38   #1496
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Essence cz. II

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;10229427]ja zakupie AOH by dolaczyc do grona AOH bo widze modny to kosmetyk,ale przeraza mnie ze bedzie ta warstwa brokatowa, szybko ona schodzi?[/quote]

ja tak samo boje się tego brokatu ;p
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 18:41   #1497
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Essence cz. II

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;10229427]ja zakupie AOH by dolaczyc do grona AOH bo widze modny to kosmetyk,ale przeraza mnie ze bedzie ta warstwa brokatowa, szybko ona schodzi?[/QUOTE]
od razu
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 18:41   #1498
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość


Ja się od swojego AOH'a już chyba zupełnie uzależniłam, wcześniej nie lubiłam tego typu rozświetlaczy i tym podobnych, a teraz używam codziennie .
no ja też używałam codziennie, jak nie na siebie to mamę maziałam. A teraz muszę go kochac takim jakim jest, pokruszony...

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;10229427]ja zakupie AOH by dolaczyc do grona AOH bo widze modny to kosmetyk,ale przeraza mnie ze bedzie ta warstwa brokatowa, szybko ona schodzi?[/quote]

jak jesteś zdeterminowana to w 5sek
ja ściągnęłam chusteczką, a co się będę z brokatem męczyć
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 19:00   #1499
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Essence cz. II

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;10229427]ja zakupie AOH by dolaczyc do grona AOH bo widze modny to kosmetyk,ale przeraza mnie ze bedzie ta warstwa brokatowa, szybko ona schodzi?[/quote]

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
ja tak samo boje się tego brokatu ;p
Bez przesady - tego brokatu nie jest aż tak dużo. Jak chcecie bardzo szybko pozbyć się go to zróbcie tak jak radzi rozwielitka i po problemie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 19:05   #1500
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Essence cz. II

no to chyba tak zrobie, bo nie lubie takiego nachalnego blyszczenia,tylko teraz kwestia gdzie nakladac rozswietlacz to bede miec problem
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.