Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 19:41   #661
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

oliwki tez uzywam a tego krokosza jak mam chec sie pobawic chyba lepszy efekt by byl jakbym go pila bo jest bogaty w kwasy omega a z ta herbatka to juz mega przegiecie.....i ktos dal sie faktycznie na to nabrac? o cukrze wlasnie wyczytalam na wizazu ze jest niedobry i zmienilam na sol ktora jest rewelacyjna i dodatkowo rozjasnia i zasusza ranki i blizny
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:46   #662
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

no jasne, jak go masz to testuj, a noz widelec )
.....a kolo z tego co mowil, to troche sprzedal tej mikstury, bubek jeden !
fajnie, ze sol ci pomaga, tylko trzeba uwazac po goleniu, zeby nie szczypalo
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 07:21   #663
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

pod koniec kwietnia ide do dermy wiec moze da mi cos zluszczajacego na te blizny....choc z lekarzami nigdy nie wiadomo sol troszke szczypie jak mam ranki ale nawet mi to nie przeszkadza zbytnio najgorsze jest to ze pojawiaja sie czasem takie grudki czerwone-stan zapalny-jak pod skora jest jeszcze wlosniety wlos i to jest najgorsze bo tych wrostow troche jeszcze jest...
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:05   #664
eweling
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa/Bialystok
Wiadomości: 18
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

cześć Dziewczyny,

wracam po krótkiej przerwie, przeczytalam zaległe wiadomości, nie jest tego za dużo ... jak ktoś napisał 90% kobietek ma idealne nogi i zero problemów z wrastającymi włosami:/.
Nie napisze nic odkrywczego bo nie odnalazlam jakiegos 'skutecznego' środka na ta nasza dolegliwosc:/
moge tylko dodac, ze zaczelam golic wlosy na rekach - woskiem-plastrami veet- i tez mi wrastaja:/, a odrost jest po 5 dniach tak jak po depilatorze, a nie magicznych 4-5 tyg!. (p.s. rzadko, ale czasem i brwi jakies pojedyncze wloski potrafia mi wrastac!, a no i 'pod pepkiem - tak tez chyba nie mam skrawka ciala pozbawionego tej dolegliwosci)
lydki nadal maltretuje codziennie maszynka +mydlo siarkowe
uda depilator- czasem cos wrasta
bikini - pensetka- wlosow mniej i slabsze ale mocne wrosty:/

wiosna & lato ida duzymi krokami, a ja znow czuje ze zakupione sukienki i spodnice beda sie kurzyc w szafie:/

pozdrawiam serdecznie!
milego dnia
eweling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:44   #665
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

a ja zaczęłam peelingować całe nogi gąbką syrenką ( tą antycellulitową) jest bardzo mocna i dobrze złuszcza, jak mocny peeling solny.
i kwas migdałoy też dobrze na mnie działa, blizną są coraz mniej widoczne.
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 19:04   #666
joasia7070
Raczkowanie
 
Avatar joasia7070
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 32
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Hej ja już wiem że nie zdążę ze swoimi nogami to lata ciekawe czy zdążę do następnego ... maści, kremy??? pomyłka przynajmniej u mnie... tylko czas ale ile?? mam 17 lat od 3 nie mogę normalnie pokazać nóg zbliża się lato a ja jestem coraz bardziej w dole chyba muszę się pogodzić że przez całą moją młodość tak będzie a może słyszałyście o usuwaniu takich przebarwień u kosmetyczki? albo co powiecie na jakiś podkład na nogi wiem jestem zdesperowana... pozdrawiam
joasia7070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:35   #667
amanar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Hej! mam ten sam problem co Wy! Czytam i czytam i jestem załamana, ani moje metody nie sluża ani wy nie macie rozwiazan

Poki co u mnie najlepsze metody daje peeleing przed depilacja (polecam krem do peelingu stop no 36- niedrogi a jeden z bardziej skutecznych). Uzywam tez soli kuchennej, wazne zeby peeling trwal dlugo i ze 3 razy na tydz. depiluje raz na tydz, ale zastanawima sie nad tym zeby depilowac raz na 2 tyg, bo latwiej poradzic sobie z masakra :/
przez pol tyg stosuje Squamax zamiast balsamu, a przez drugie pol balsam opozniajacy odrost (licze na cud i do tego czesto z alantanem plus w kremie uzywam ich. alantan stosuje tez zaraz p depilacji.

Ostatnio wpadl mi w rece artykul na temt laseru do domowego uzycia. Czy ktos stosowal? Cholerstwo jest drogie, do tego nie wiem czy dziala na wlosy blond. Bo wlosy mam niby blond ale cholernie upierdliwe.

Juz mi zaczelo duzo wiesiec (problem z bliznami i wrastaniem i jeansami lu dlugimi spodnicami latem mam od 7 lat, koszmar gdy sobie to uswiadomilam

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Tu podaje link na ktory trafilam http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/70,rio-laser-hair-remover.html
Cena jest spora ale jesli jest skuteczny to sporo tanszy od nieosiagalnej dla mnie depilacji u kosmetyczki. A moze idzie znalesc taki w sklepie? ktos cos wie na temat?
amanar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 15:04   #668
anniemarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Unhappy Wrastające włoski pod pachami

Mam bardzo uporczywe włosy pod pachami, są grube i szorstkie. Golę zwykłą golarką przy użyciu dużej ilości pianki, po każdym goleniu nagładam grubą warstwe kremu nawilżającego. Mimo to włoski mi wrastają, czasem zostają plamy, które długo schodzą, a skóra jest podrażniona. Oprócz tego właściwie powinnam golić się codziennie, ale ze względu na podrażnienia tego nie robię. Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu??
Proszę o odpowiedzi (zdesperowana - zbliża się lato)
anniemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:25   #669
Annie17
Przyczajenie
 
Avatar Annie17
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
GG do Annie17 Send a message via Skype™ to Annie17
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Hej! Ja miałam taki problem: nieważne czego używam, włoski i tak wrastają... Próbowałam wszystkiego... Maszynka, wosk, depilator... A skoro i tak wrastają, to używam depilatora. Chociaż nie są takie grube i odrastają po czasie i coraz ich mniej.
Na początku problem dotyczył kolan - wydłubywałam włoski igłą. Ale od kiedy stosuję krem Oxeril, nie mam tego problemu. Okolice bikini... Jest troszkę gorzej. Raz doszło nawet do tego, że próbowałam te włoski zetrzeć pumeksem. Straszne! Teraz... po długim czasie jest trochę lepiej. Śladów nie mam wcale, a pojedyncze włoski wydłubuję igłą i potem odkażam.
Nie wiem, co zrobiłabym gdyby były tak głęboko wrośnięte pod skórę. W sumie.. może i są tam, ale ich nie widać. Radzę tylko zostawić to w spokoju lub pochodzić po różnych specjalistach. Pozdrawiam.
Annie17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 18:56   #670
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Wrastające włoski pod pachami

Dziewczyny a nie pomyślałyście nigdy o laseroterapii? Po co walczyć z wrastającymi włoskami skoro można poprostu pozbyć się tego problemu? Ja skorzystałam i serdecznie polecam, zainteresowanym polecam strone kliniki - ctl. laser. wroc.pl , na przebarwienia na nogach najlepsze są moim zdanie kway AHA wykonywane przez kosmetyczki
majkens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 19:18   #671
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez joasia7070 Pokaż wiadomość
Hej ja już wiem że nie zdążę ze swoimi nogami to lata ciekawe czy zdążę do następnego ... maści, kremy??? pomyłka przynajmniej u mnie... tylko czas ale ile?? mam 17 lat od 3 nie mogę normalnie pokazać nóg zbliża się lato a ja jestem coraz bardziej w dole chyba muszę się pogodzić że przez całą moją młodość tak będzie a może słyszałyście o usuwaniu takich przebarwień u kosmetyczki? albo co powiecie na jakiś podkład na nogi wiem jestem zdesperowana... pozdrawiam
przestan! masz nie pokazywac nog bo masz blizny i krostki? ja mam niesamowicie pocharatane nogi i czarne punkciki, nie spotkalam sie jeszcze na zywo by czyjes nogi wygladaly jak moje ale to nie powod zeby w lecie parowala sie w dlugich porach... polecam tez opalic nogi lub uzyc samoopalacza by przebarwienia na nogach nie byly takie widoczne dziewczyny nie dajmy sie zwariowac. moje nogi wygladaja jak wygladaja a nikt nigdy nie zwrocil mi uwagi ze cos jest z moja skora nie tak...
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 22:55   #672
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski pod pachami

Cytat:
Napisane przez anniemarie Pokaż wiadomość
Mam bardzo uporczywe włosy pod pachami, są grube i szorstkie. Golę zwykłą golarką przy użyciu dużej ilości pianki, po każdym goleniu nagładam grubą warstwe kremu nawilżającego. Mimo to włoski mi wrastają, czasem zostają plamy, które długo schodzą, a skóra jest podrażniona. Oprócz tego właściwie powinnam golić się codziennie, ale ze względu na podrażnienia tego nie robię. Jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu??
Proszę o odpowiedzi (zdesperowana - zbliża się lato)
ja mysle, ze tutaj to najlepszy bylby laser - niestety, bo drogo... ale jak tu smarowac sie tlustym kremem pod pachami? szczerze wspolczuje...
poza tym jak wszystkim tobie tez polecam srodek ingrow go, jest skuteczny dla mnie, i jeszcze potwierdzila to jedna wizazanka
to jest taki plyn, nieco drazniacy zwlaszcza po goleniu ale skuteczny i w takim "miejscu" to ciezko cos doradzic. a probowalas wosku? lub pesetki pod pachami? depilacja plus ingrow go = spokoj na dluzej

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia7070 Pokaż wiadomość
Hej ja już wiem że nie zdążę ze swoimi nogami to lata ciekawe czy zdążę do następnego ... maści, kremy??? pomyłka przynajmniej u mnie... tylko czas ale ile?? mam 17 lat od 3 nie mogę normalnie pokazać nóg zbliża się lato a ja jestem coraz bardziej w dole chyba muszę się pogodzić że przez całą moją młodość tak będzie a może słyszałyście o usuwaniu takich przebarwień u kosmetyczki? albo co powiecie na jakiś podkład na nogi wiem jestem zdesperowana... pozdrawiam
joasiu - ja mialam podobnie, od 16 roku zycia, albo i wczesniej - od kiedy tylko zaczelam podkradam mamie depilator walczylam z tym cholerstwem...juz czasemi tracilam nadzieje, ale jakos sie udalo i zeszle wakacje nie bylam juz tak skrepowana swoimi lydkami jak wczesniej (a mam juz 22 lata), jakos udalo mi sie z tym wygrac, czego i tobie zycze.
jesli chodzi o podklad to raczej odradzam, moze zwyczajnie "splynac" ale niezle sa rajstopy w sprayu, trzeba tylko kolor dobrze dobrac
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 09:47   #673
anniemarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: Wrastające włoski pod pachami

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
ja mysle, ze tutaj to najlepszy bylby laser - niestety, bo drogo... ale jak tu smarowac sie tlustym kremem pod pachami? szczerze wspolczuje...
poza tym jak wszystkim tobie tez polecam srodek ingrow go, jest skuteczny dla mnie, i jeszcze potwierdzila to jedna wizazanka
to jest taki plyn, nieco drazniacy zwlaszcza po goleniu ale skuteczny i w takim "miejscu" to ciezko cos doradzic. a probowalas wosku? lub pesetki pod pachami? depilacja plus ingrow go = spokoj na dluzej
Też myślałam już o laserze, ale narazie nie ma na to funduszy. Wosk na mnie nie działa. Dzięki za pomoc, spróbuję tego ingrow go.
anniemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:45   #674
YadhiraCarillo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Szukałam na tym forum odpowiedzi jak naprawić moje koszmarne nogi i bikini. Czuję się więc w obowiązku napisać co mi pomaga.
Stosuję 1 raz na tydzień peeling kawowy (kawa z odpadków z ekspresu automatycznego), albo peeling cukrowy (świetnie pachnie ) Farmony. Czasem używam też soli z minerałami z morza martwego.
Myję nogi żelem do mycia Oxeril, przemywam wodą utlenioną, a potem smaruję nogi Oxerilem w kremie. Mam jeszcze sporo blizn - przebarwień po stanach zapalnych. Z tym walczę serum i kremem na noc na przebarwienia Dermacos Anti-Spot Farmony i muszę napisać że widzę dużą poprawę. Stosowałam też krem na przebarwienia Iwostin. Na zupełne wyleczenie trzeba poczekać, natomiast wyraźną poprawę już zauważyłam. Niestety nie miałam tego szczęścia stosując horrendalnie drogi krem No-scar.
Czasem muszę pogrzebać. Po sterylnym zabiegu smaruję maścią Curiosin która dla mnie jest bardzo dobra. Nie zawiera antybiotyku. Trzeba poczekać aż wyschnie na powierzchni rany - wtedy tworzy taką skorupkę i nie potrzeba plastra.
Z depilatora nie zrezygnowałam. Nie potrafię.
Trzymajcie się i powodzenia!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
YadhiraCarillo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 22:51   #675
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

mam ten sam problem nic nie pomagało...zaczęłam tydzień temu kurację pumeksową, delikatnie co drugi dzień jeżdze po nogach pumeksem, potem balsam Garniera. Narazie nie widze stanów zapalanych...narazie wszystko sie, goi nie ma nowych wrastajacych włósków Dam znać za tydzień co z nogami.
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:15   #676
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
mam ten sam problem nic nie pomagało...zaczęłam tydzień temu kurację pumeksową, delikatnie co drugi dzień jeżdze po nogach pumeksem, potem balsam Garniera. Narazie nie widze stanów zapalanych...narazie wszystko sie, goi nie ma nowych wrastajacych włósków Dam znać za tydzień co z nogami.
pumeksem???


Dziewczyny najważniejsze to stosować peelingi (12h przed i po depilacji + regularnie przynajmniej 2 - 3 razy w tygodniu ), dobrze nawilżać skórę, ale nie tłustymi, ciężkimi kosmetykami (masło po depilacji odpada ).
Zwracałyście uwagę, czy depilujecie się "z włosem", "pod włos", jedno i drugie, a może w ogóle nie zwracacie na to uwagi? Moja znajoma wyrywała włosy W BOK teraz ma straszne problemy z wrastającymi włoskami..

Niestety stosowanie depilatoru daje duże prawdopodobieństwo wrastających włosków
Najmniejsze jest przy goleniu się zwykłą żyletką z 2 - 3 ostrzami, bo włosy są ścinane tuż przy skórze i nie mają za bardzo gdzie wrastać Niestety wiadomo, że taka metoda daje uczucie gładkich nóg tylko przez kilka - kilkanaście godzin
Jeżeli chodzi o wosk, to nie mam za bardzo doświadczenia, bo używałam ze 2 razy, ale wyrwało mi tylko kilka moich cieniutkich jaśniutkich włosów..
Pasta cukrowa - stosuję i polecam, w moim przypadku wrastających włosków nie ma prawie w ogóle (było troszkę na początku, przez nieumiejętne stosowanie ), co nie zmienia faktu, że nie zamierzam ryzykować i peelingi oraz nawilżacze stosuję zawsze
Kremy u mnie nie zadziałały .
Laser.. marzy się chyba każdej kobiecie Nie ma to jak machnąć całe ciałko (oprócz głowy oczywiście ) i mieć święty spokój na zawsze Zwłaszcza strategiczne miejsca jak np. okolice bikini czy pachy byłyby w tym wypadku dużą ulgą Oczywiście bariera nie taka łatwa do pokonania dla większości z nas - koszty

Jestem jednak pewna, że kiedyś załatwię sobie taki zabieg laserem, bo po przeliczeniu jest to ogromna oszczędność czasu i w sumie pieniędzy też
Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z tym cho.ler.stwem
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 22:37   #677
joasia7070
Raczkowanie
 
Avatar joasia7070
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 32
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

heh to jak my sobie w te lato poradzimy????
joasia7070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 23:22   #678
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja nie wiem, zaczynam watpić... tych wrastających wlosów się chyba w życiu nie pozbęde...
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 06:43   #679
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

tez juz po troche brak mi sil....20 czerwca ide na wesele i ciekawe co ja ubiore....chyba worek pokutny :/ depilator juz odstawilam, smaruje antybiotykami i raz gorzej raz lepiej :/ 28kwietnia mam znowu wizyte u dermy....zobaczymy co powie
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 21:35   #680
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

usia a jak olej krokoszowy? wlosow mniej jest? bo jestem ciekawa...
dziewczny, nie zalamyac sie, ja wiem najgorzej jest jak zaczyna sie robic cieplutko na dworze i wszyscy sciagaja ze siebie szmaty.... ale nie dajcie za wygrana
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:41   #681
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

od tygodnia mam kurację pumeksem i działa ani pół wrośniętego nowego włoska !

czym pozbyć się ciemnych plamek po poprzednich ?
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 06:25   #682
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

olej krokoszowy nie dziala, dosc dobrze nawilza/natluszcza ale zapach niezbyt przyjemny kurde najgorsze bedzie to cholerne wesele.....no przeciez nie pojde w spodniach zaczynam sie powaznie zastanawiac nad laserem....
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:09   #683
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
od tygodnia mam kurację pumeksem i działa ani pół wrośniętego nowego włoska !

czym pozbyć się ciemnych plamek po poprzednich ?

nie wiem czy taka kuracja moze byc dla Ciebie szczesliwa. moja babcia przez rok (straszna czyscioszka i pedantka) szorowala lydki i kolana pumeksem co 2gi dzien. teraz ma brzydka taka szorstka skore, musi stosowac codziennie masci z mocznikiem...
tak wiec, ostroznie z tym pumeksem!
ja stosuje gabke syrene... wyleczylam nia i zwyklymi maslami ziaji swoj prawy golen z brzydkich blizn... sa prawie blade i z daleka niewidoczne... teraz zabiore sie jeszcze za lewa lydke. ktora jest koszmarna mam na niej takie wypukle czerwonawe blizno-rany, ktore non stop rozdrapuje dobrze, ze mam w domu elocom... zrobie sobie 2 tygodniowa kuracje, zobaczymy czy cos z tego wyjdzie...
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:14   #684
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
ja stosuje gabke syrene... wyleczylam nia i zwyklymi maslami ziaji swoj prawy golen z brzydkich blizn... sa prawie blade i z daleka niewidoczne... teraz zabiore sie jeszcze za lewa lydke. ktora jest koszmarna mam na niej takie wypukle czerwonawe blizno-rany, ktore non stop rozdrapuje dobrze, ze mam w domu elocom... zrobie sobie 2 tygodniowa kuracje, zobaczymy czy cos z tego wyjdzie...
potwierdzam syrenka jest supeeeer pumeksu bym siie raczej nie tknela,zreszta przy tylu rankach raczej bym sobie zaszkodzila bardziej ciekawi mnie ten elocom....coz to takiego
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 09:48   #685
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

http://www.atopowe-zapalenie.pl/foru...pic.php?t=1323
hyc, tu znajdziesz wiecej informacji

mnie przepisal go lekarz na lokcie (łuszczyca), ale smaruję sobie też syfki (ale jednak te, na którym już jest strup). szybciej goi mi sie skora. jednakowoz jest to steryd i nie mozna go dluzej stosowac...
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:53   #686
korali
Przyczajenie
 
Avatar korali
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
GG do korali
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Ja sie chyba zastrzele trafiłam na te wszystkie rzezczy które normalnie chyba kobiet nie dotyczą małe piersi potfornie łamiace się i rozdwajające paznokcie i na koniec ciemne wrastajace włosy z którymi sobie juz kompletnie nie radze :/ wiec dziewczyny pomyslcie że zawsze może być gorzej (niestety mnie się już to nietyczy)
korali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 12:12   #687
cooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 73
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja sobie robię podczas prysznica peeling a poźniej dobrze nawilżam skórę, odżwyką do skóry. Słyszałam, ze z tej samej serii co ja mam z nanobase, jest jeszcze też krem przeci wrastaniu włosków po goleniu, keranorm. Niby bardzo dobry bo koleżanka cały czas stosuje i bardzo sobie chwali. Jakości Vichy tylko sporo taniej, więc się nie przeinwestowuje
cooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 20:58   #688
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez korali Pokaż wiadomość
Ja sie chyba zastrzele trafiłam na te wszystkie rzezczy które normalnie chyba kobiet nie dotyczą małe piersi potfornie łamiace się i rozdwajające paznokcie i na koniec ciemne wrastajace włosy z którymi sobie juz kompletnie nie radze :/ wiec dziewczyny pomyslcie że zawsze może być gorzej (niestety mnie się już to nietyczy)
Słoneczko, uwierz, może być gorzej
Dodaj do wymienionych wyżej cech: wysokie czoło, jasne brwi, 'marmurek' pojawiający się na rękach i nogach, kiedy jest zimno, mnóstwo piegów i pieprzyków, włosy w kolorze mysiego blondu oraz 'podłużny' podbródek (mimo, że jestem bardzo chuda..) zamiast ślicznie wciętego, tworzącego z szyją kąt prosty, z pięknie zarysowaną brodą i rzuchwą... Oto ja
Ale liczy się punkt widzenia Mam ładne oczy, jestem szczupła, wysoka, mam ładne, pełne usta, gładką cerę bez trądziku, lubię swój charakter..
Buziak Więcej wiary w siebie

Dziewczyny poleciłam mojej koleżance peeling kawowy, a ona po nim ma teraz na nogach jakieś dziwne "łuski" Nie wiem, co to jest, ale głupio mi teraz, bo tak ją zachęcałam do tego peelingu, bo u mnie się sprawdza od wielu lat..
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 13:05   #689
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez korali Pokaż wiadomość
Ja sie chyba zastrzele trafiłam na te wszystkie rzezczy które normalnie chyba kobiet nie dotyczą małe piersi potfornie łamiace się i rozdwajające paznokcie i na koniec ciemne wrastajace włosy z którymi sobie juz kompletnie nie radze :/ wiec dziewczyny pomyslcie że zawsze może być gorzej (niestety mnie się już to nietyczy)
na paznokcie mogę ci poradzić odżywkę keratynową firmy GAL ! jest REWELACYJNA a przy tym niedroga

ja wyleczyłam tak swoje paznokcie z opłakanego stanu (po pracy w laboratorium chemicznym) i mojej mamy (łamały jej się okropelnie i do tego płatkami łuszczyły jej się kolkejne warstwy płytki paznokcia)
teraz obie mamy zdrowsze i twardziutkie

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość

Dziewczyny poleciłam mojej koleżance peeling kawowy, a ona po nim ma teraz na nogach jakieś dziwne "łuski" Nie wiem, co to jest, ale głupio mi teraz, bo tak ją zachęcałam do tego peelingu, bo u mnie się sprawdza od wielu lat..
może źle nawilżyła skórę po nim ???
przy suchej skórze tak się czasem zdarza...
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:37   #690
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez mirrera Pokaż wiadomość
może źle nawilżyła skórę po nim ???
przy suchej skórze tak się czasem zdarza...
Może.. Ale ja mam suchą skórę i nic mi się nie dzieje..
Już myślałyśmy, że może ma uczulenie na ten peeling, ale ona codziennie pije kawę i soli czy cynamonu też przecież się używa do potraw..
Myślisz, że powinna iść z tym do dermatologa? Czy po prostu powiedzieć jej, żeby może zrezygnowała z tego peelingu
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.