Inglot cz. II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 20:24   #3871
_Betty
Raczkowanie
 
Avatar _Betty
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: Inglot cz. II

nie wiecie czy dostanę klej duo na wyspie?
__________________
WWW.BEATAJAREMKO.BLOGSPOT.COM
_Betty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:11   #3872
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez _Betty Pokaż wiadomość
nie wiecie czy dostanę klej duo na wyspie?
Dostaniesz, ja u siebie dostałam ewentualnie zamów na wyspie
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:29   #3873
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

a ja dzisiaj kupilam sobie swój pierwszy róż w kremie nr 84juz nie moge sie doczekac kiedy go wypróbuje chociaz troche sie obawiam czy nie zrobie sobie dwóch placków
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 07:57   #3874
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj kupilam sobie swój pierwszy róż w kremie nr 84juz nie moge sie doczekac kiedy go wypróbuje chociaz troche sie obawiam czy nie zrobie sobie dwóch placków
Raczej nie zrobisz sobie placków Róże w kremie Inglota są bardzo dobrej jakości i nie ma problemów z ich aplikacją. Musisz tylko pamiętać żeby zaczynać od małej ilości i jeśli zauważysz, że jest za mało, to dokładaj aż do uzyskania efektu na jakim Ci zależy
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 09:15   #3875
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

włąsnie go dzisiaj użylam ..ślicny jest mama tylkopytanie czy nakladacie róż wklepując go palcem na policzku czy raczej rozcieracie?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 09:31   #3876
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
włąsnie go dzisiaj użylam ..ślicny jest mama tylkopytanie czy nakladacie róż wklepując go palcem na policzku czy raczej rozcieracie?
Ja robię różnie - czasami wklepuję, a czasami rozcieram. Rób tak, jak Ci jest wygodniej
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 13:59   #3877
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Inglot cz. II

pojechalam dzis po blyszczyk sleek cream 95 i eyeliner w zelu iii dorwalam za 9 zl puder prasowany kolorek y49 - jako brazer na lato za ta cene bardzo fajny
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 15:25   #3878
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Inglot cz. II

Polecam wspomniane wcześniej róże Testowałam niedawno na sobie ten brzoskwiniowy odcień i wyszedł bardzo naturalny rumieniec.

Poza tym ostatnio pani z Inglota wyczarowała mi paletkę 6 pięknych cieni do powiek w tym 407! Bardzo dobry pomysł z tymi wymiennymi cieniami. No i umówiłam się ok 25. 05 na darmowy makijaż, zobaczymy co z tego wyniknie
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań

Edytowane przez phero_nike
Czas edycji: 2012-05-12 o 15:27
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 19:27   #3879
renferek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 169
Dot.: Inglot cz. II

Czy któraś z Was posiada może kredkę Soft Precision Eyeliner 44, to taki beżowy kolor i może coś powiedzieć na temat jej jakości/trwałości?
renferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:33   #3880
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Przychodzę do Was z pytaniem odnośnie Inglotowskich podkładów. Wiem, że już kiedyś niektóre z Was pisały na ten temat, ale byłabym wdzięczna gdybyście mi napisały czy możecie polecić któryś z fluidów. Miałam kiedyś ten z serii YSM i niestety nie sprawdził mi się Czego oczekuję od podkładu? Średniego krycia, ładnego wtapiania się w cerę, nie podkreślania suchych skórek, efektu "glow" na skórze, w miarę dobrej trwałości, nie ciemnienia w ciągu dnia i jasnego odcienia (zbliżonego do 150 Buff Colorstay lub 51 Bourjois HM). Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
Mam ten sam typ i odcień skóry oraz identyczne wymagania i doszło do tego, że nie nakładam w ogóle podkładu, bo nic jasnego, nieróżowego i niepodkreślającego suchych skórek nie mogę sobie znaleźć. Z Inglotowskich podkładów kolor znajdziesz, ale gorzej z jego włąściwościami. Próbowałam kiedyś rozświetlającego i wydawał się całkiem podobny do HM, trochę zaznaczał skórki. Z nie-Inglotowskich fajny jest Rimmel Wake me up, ale kolor 100 jest ciemnawy i szybko schodzi. Jak coś znajdziesz ciekawego, daj znać.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 21:41   #3881
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam ten sam typ i odcień skóry oraz identyczne wymagania i doszło do tego, że nie nakładam w ogóle podkładu, bo nic jasnego, nieróżowego i niepodkreślającego suchych skórek nie mogę sobie znaleźć. Z Inglotowskich podkładów kolor znajdziesz, ale gorzej z jego włąściwościami. Próbowałam kiedyś rozświetlającego i wydawał się całkiem podobny do HM, trochę zaznaczał skórki. Z nie-Inglotowskich fajny jest Rimmel Wake me up, ale kolor 100 jest ciemnawy i szybko schodzi. Jak coś znajdziesz ciekawego, daj znać.
Właśnie tak myślałam, że nic ciekawego nie znajdę w Inglocie Mam Rimmela Wake me up, ale jakoś nie powalił mnie na kolana Jestem już zła na te wszystkie podkłady Wątpię w to abym znalazła coś odpowiedniego dla Nas Tyle kasy wydanej na te podkłady i żaden się nie sprawdził Oczywiście jeśli tylko cokolwiek cudem uda mi się znaleźć, to na pewno odezwę się
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 13:13   #3882
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślałam, że nic ciekawego nie znajdę w Inglocie Mam Rimmela Wake me up, ale jakoś nie powalił mnie na kolana Jestem już zła na te wszystkie podkłady Wątpię w to abym znalazła coś odpowiedniego dla Nas Tyle kasy wydanej na te podkłady i żaden się nie sprawdził Oczywiście jeśli tylko cokolwiek cudem uda mi się znaleźć, to na pewno odezwę się
Ja mam podkład we fluidzie Sephory (rozświetlający Brightening & hydrating foundation) i jestem całkiem zadowolona. Posiadam odcień Ivory, czyli jasny. Nie jestem specem od podkładów, ale moim zdaniem dobrze się sprawdza. Ładnie wtapia się w skórę i dobrze rozprowadza (paluszkami). Skórki czasem podkreśla, choć rzadko. Co do krycia. Ja nie mam większych problemów z cerą, więc mi absolutnie wystarcza do zakrycia sporadycznie wyskakujących krostek itp. Poza tym rozświetla. Nie zawsze jest to pożądany efekt jednak ja uważam, że jest w sam raz. Najlepiej pójdź do S. i przetestuj na sobie

Ach, jeszcze odnośnie trwałości. Z tym może być nieco gorzej. Dla mnie nie ma problemu, ponieważ i tak bardzo malutko go nakładam, jest naprawdę wydajny, ale pod koniec dnia może już go w ogóle nie być na skórze
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań

Edytowane przez phero_nike
Czas edycji: 2012-05-13 o 13:16
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:24   #3883
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Ja mam podkład we fluidzie Sephory (rozświetlający Brightening & hydrating foundation) i jestem całkiem zadowolona. Posiadam odcień Ivory, czyli jasny. Nie jestem specem od podkładów, ale moim zdaniem dobrze się sprawdza. Ładnie wtapia się w skórę i dobrze rozprowadza (paluszkami). Skórki czasem podkreśla, choć rzadko. Co do krycia. Ja nie mam większych problemów z cerą, więc mi absolutnie wystarcza do zakrycia sporadycznie wyskakujących krostek itp. Poza tym rozświetla. Nie zawsze jest to pożądany efekt jednak ja uważam, że jest w sam raz. Najlepiej pójdź do S. i przetestuj na sobie

Ach, jeszcze odnośnie trwałości. Z tym może być nieco gorzej. Dla mnie nie ma problemu, ponieważ i tak bardzo malutko go nakładam, jest naprawdę wydajny, ale pod koniec dnia może już go w ogóle nie być na skórze
Bardzo dziękuję za tak dokładny opis podkładu Jak będę kiedyś w Sephorze (bo znajduje się daleko od mojego miejsca zamieszkania), to na pewno poproszę o próbkę
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:33   #3884
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za tak dokładny opis podkładu Jak będę kiedyś w Sephorze (bo znajduje się daleko od mojego miejsca zamieszkania), to na pewno poproszę o próbkę
Jak chcesz mogę ''pokombinować'', bo ja mam S. bliziutko (nie domku, ale pracy ;p ), więc mogę poprosić panie o próbkę i ci przesłać? (ewentualnie odlać z mojego, bo i tak czuję, że zużyję go za 2 lata xD)
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:36   #3885
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Jak chcesz mogę ''pokombinować'', bo ja mam S. bliziutko (nie domku, ale pracy ;p ), więc mogę poprosić panie o próbkę i ci przesłać? (ewentualnie odlać z mojego, bo i tak czuję, że zużyję go za 2 lata xD)
Dziękuję Ci serdecznie za propozycję, ale nie będę Ci robiła kłopotu
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 13:43   #3886
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci serdecznie za propozycję, ale nie będę Ci robiła kłopotu
Ach, ta grzeczność! Gdyby to był jakiś kłopot to uwierz, że nie byłoby propozycji. To jak? (jak się zdecydujesz to pisz śmiało na pw, coby wątku inglotowego nie zaśmiecać
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:29   #3887
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

orientujecie sie czy którys z róży w kremie ma odcień brzoskwiniowy?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 15:41   #3888
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
orientujecie sie czy którys z róży w kremie ma odcień brzoskwiniowy?
Dołączam się do pytania
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 20:08   #3889
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. II

Wydaje mi się, że czystej brzoskwini nie ma. Może nr 91? Taki brązowo-brzoskwiniowy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 20:29   #3890
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że czystej brzoskwini nie ma. Może nr 91? Taki brązowo-brzoskwiniowy.
musze obadac to , wolałabym bez brązu
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 10:53   #3891
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Inglot cz. II

Eh, kupiłam sobie konturówkę do powiek w żelu w pięknym odcieniu fioletu( nr 73) Takiego gówna to ja jeszcze nie widziałam
Jestem wściekła bo w tej cenie kupiłabym sobie cienie, z którym byłabym zadowolona.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 10:56   #3892
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Eh, kupiłam sobie konturówkę do powiek w żelu w pięknym odcieniu fioletu( nr 73) Takiego gówna to ja jeszcze nie widziałam
Jestem wściekła bo w tej cenie kupiłabym sobie cienie, z którym byłabym zadowolona.
Co jest nie tak z Twoim eyelinerem w żelu?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 11:40   #3893
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Eh, kupiłam sobie konturówkę do powiek w żelu w pięknym odcieniu fioletu( nr 73) Takiego gówna to ja jeszcze nie widziałam
Jestem wściekła bo w tej cenie kupiłabym sobie cienie, z którym byłabym zadowolona.
jest suchy i ciężko się nakłada? jeśli tak dokup duraline i używaj razem wtedy nie ma problemu
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 19:55   #3894
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, byłam jeszcze raz obadać te nowe róże i...

Jest czysta czerwień! Numerka nie pomnę, ale jest .
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 20:56   #3895
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Inglot cz. II

a ja popatrzyłam na róże w kremie i faktycznie nie ma czystej brzoskwini,nr 92 jest taki brązowo-brzoskwiniowy ale to nie to czego szukam, za to kupilam podklad równoważacy do mlodych cer czy jakoś tak bo mi on pasuje mimo że nie jestem już młoda
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 21:18   #3896
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
jest suchy i ciężko się nakłada? jeśli tak dokup duraline i używaj razem wtedy nie ma problemu
Może to głupie pytanie, ale jaki jest sens kupowania eyelinera w żelu zeby potem ratować go Duraline? (ja rozumiem, ze ten liner jakiś felerny się trafił... i tak trzeba)... ale czy jest jakaś różnica między kreską robioną cieniem za pomocą duraline a linerem w żelu?
Zastanawiam się właśnie co byłoby lepsze: czy kupić duraline i robić kreski za pomocą cieni (wiem, że plusem jest to ze mogłabym mieć praktycznie każdy kolor kreski) czy zainwestować w zelowy eyeliner, bo kredki zuzywam w ekspresowym tempie... no a każde 40zl na konturówke piechotą nie chodzi Jak jest z trwałością kresek robionych cieniami z duraline? Czy mozecie mi coś polecić w tej kwestii?
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 21:33   #3897
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie, ale jaki jest sens kupowania eyelinera w żelu zeby potem ratować go Duraline? (ja rozumiem, ze ten liner jakiś felerny się trafił... i tak trzeba)... ale czy jest jakaś różnica między kreską robioną cieniem za pomocą duraline a linerem w żelu?
Zastanawiam się właśnie co byłoby lepsze: czy kupić duraline i robić kreski za pomocą cieni (wiem, że plusem jest to ze mogłabym mieć praktycznie każdy kolor kreski) czy zainwestować w zelowy eyeliner, bo kredki zuzywam w ekspresowym tempie... no a każde 40zl na konturówke piechotą nie chodzi Jak jest z trwałością kresek robionych cieniami z duraline? Czy mozecie mi coś polecić w tej kwestii?
ja Ci powiem tak, duraline zawsze się przydaje, jest bardzo wydajny, wielofunkcyjny i to naprawdę dobry zakup. A poza tym praktycznie nie jest się w stanie zużyć linerów w żelu zanim wyschną, a duraline kropelka i malujesz nimi cały czas. Jak już wydała dziewczyna te 30 parę złotych na liner to lepiej go uratować kupując duraline, niż wyrzucić do kosza
a kreski robię takie i takie, lubię i kredki i cienie i linery żelowe, ale cieniami rzadko mi się chce bawić zazwyczaj
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 22:27   #3898
maggdaa78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 110
Dot.: Inglot cz. II

Jest kolejna kolekcja lakierów Inglota tym razem oddychających piękne kolory korale,mięta,zieleń,niebi eskości, szarości.
maggdaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 08:55   #3899
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
ja Ci powiem tak, duraline zawsze się przydaje, jest bardzo wydajny, wielofunkcyjny i to naprawdę dobry zakup. A poza tym praktycznie nie jest się w stanie zużyć linerów w żelu zanim wyschną, a duraline kropelka i malujesz nimi cały czas. Jak już wydała dziewczyna te 30 parę złotych na liner to lepiej go uratować kupując duraline, niż wyrzucić do kosza
a kreski robię takie i takie, lubię i kredki i cienie i linery żelowe, ale cieniami rzadko mi się chce bawić zazwyczaj
dzięki za wyczerpującą odpowiedź w sumie nie wpadłam na to, ze te eyelinery wczesniej czy pozniej zaschną i tak trzeba je będzie ratować
Przy następnej okazji przyjrzę się lepiej i eyelinerom i duraline.
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 09:12   #3900
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam jeszcze raz obadać te nowe róże i...

Jest czysta czerwień! Numerka nie pomnę, ale jest .
Świetna wiadomość Muszę udać się do Inglota i obadać tę czerwień
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.