Inspiracja do konkursu Photo Grants Challenge - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 10:00   #1
ewa_ewcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1

Inspiracja do konkursu Photo Grants Challenge


Cześć,

potrzebuję Waszej pomocy. Chciałbym wziąć udział w ciekawym konkursie, który znalazłam w necie Photo Grants Challenge. Poszukuję inspiracji dla jednego zdjęcia mówiącego o sztuce wolności, życia w demokratycznym państwie. Jestem dopiero początkująca jeśli chodzi o fotografię, ale tu w konkursie można wygrać kurs lub warsztat fotografii - moje marzenie.
Podpowiecie coś?
ewa_ewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:40   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Inspiracja do konkursu Photo Grants Challenge

Cytat:
Napisane przez ewa_ewcia Pokaż wiadomość
Cześć,

potrzebuję Waszej pomocy. Chciałbym wziąć udział w ciekawym konkursie, który znalazłam w necie Photo Grants Challenge. Poszukuję inspiracji dla jednego zdjęcia mówiącego o sztuce wolności, życia w demokratycznym państwie. Jestem dopiero początkująca jeśli chodzi o fotografię, ale tu w konkursie można wygrać kurs lub warsztat fotografii - moje marzenie.
Podpowiecie coś?
Podpowiemy: bez ciężkiej pracy i choćby odrobiny kreatywności nigdzie nie zajdziesz. Więc wysil się, skoro fotografia to Twoja pasja, albo daj sobie spokój.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 22:54   #3
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Inspiracja do konkursu Photo Grants Challenge

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Podpowiemy: bez ciężkiej pracy i choćby odrobiny kreatywności nigdzie nie zajdziesz. Więc wysil się, skoro fotografia to Twoja pasja, albo daj sobie spokój.
Ehhh, albo ja jestem jakiś przewrażliwiony, albo coś mi tu nie pasuje (a właściwie wszystko pasuje), tzn: pierwsza wiadomość napisana przez użytkownika, w dniu rejestracji, i właściwie nie ma w niej nic oprócz nazwy konkursu, jego tematyki, oraz nagród, a użytkownik po napisaniu tej wiadomości nie odwiedził forum
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 22:43   #4
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Inspiracja do konkursu Photo Grants Challenge

Cytat:
Napisane przez magrad Pokaż wiadomość
Ehhh, albo ja jestem jakiś przewrażliwiony, albo coś mi tu nie pasuje (a właściwie wszystko pasuje), tzn: pierwsza wiadomość napisana przez użytkownika, w dniu rejestracji, i właściwie nie ma w niej nic oprócz nazwy konkursu, jego tematyki, oraz nagród, a użytkownik po napisaniu tej wiadomości nie odwiedził forum
nie wiem, może nie dostała odpowiedzi na tacy to się 'wysilać' dalej nie będzie na innym podforum padła parę dni temu prośba o wymyślenie nazwy dla firmy agentka szybko się zmyła, gdy przeczytała parę dosadnych wypowiedzi.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 13:00   #5
michaladamczyk
Przyczajenie
 
Avatar michaladamczyk
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Inspiracja do konkursu Photo Grants Challenge

Cytat:
Podpowiemy: bez ciężkiej pracy i choćby odrobiny kreatywności nigdzie nie zajdziesz.
Dokładnie Fotografów jest od groma, konkurencja duża... jeśli sama sobie nie poradzisz, to nikt Cię nie będzie prowadził za rączkę. Takie konkursy wygrywają ludzie z zacięciem, pomysłem i prawdziwą pasją. Z resztą moim zdaniem dobry fotograf musi mieć w sobie "artystyczną duszę", a taka osoba raczej nie ma problemu ze znalezieniem inspiracji
michaladamczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 15:07   #6
maggda07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Inspiracja do konkursu Photo Grants Challenge

Sam konkurs wygląda ciekawie, ale jak się okazuje, ja jestem trochę za stara. Kurs fotografii przydałby się jako coś twórczego na dobry początek Nowego Roku. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zdjęcia można wysyłać do 4 stycznia.
maggda07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 17:39   #7
wera1115
Raczkowanie
 
Avatar wera1115
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: Inspiracja do konkursu Photo Grants Challenge

Hej i jak wam się podobają wyróżnione zdjęcia? Fajnie byłoby wygrać jakiś kurs/warsztat. Nawet lepiej niż fanty. Dlatego nie dziwię się, że mimo, iż to była pierwsza edycja było tylu chętnych.
wera1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-25 18:39:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.