Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Szko³a i edukacja

Notka

Szko³a i edukacja Szko³a i edukacja, to forum dla osób, które chc± siê uczyæ. Tu dowiesz siê wszystkiego o szko³ach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-08-12, 11:00   #691
katrina4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Zachêcamy do zapisu do Gimnazjum i Liceum dla Doros³ych - zaocznie
W zwi±zku ze zmianami w systemie edukacji, gimnazja s± likwidowane, wraca o¶mioletnia szko³a podstawowa oraz czteroletnie liceum.
To ostatni dzwonek aby ukoñczyæ szko³ê w starym systemie!
Prowadzimy w³a¶nie zapisy na wrzesieñ!
Mamy te¿ najbogatsz± ofertê kierunków szkó³ policealnych!!!
Zachêcamy do rejestracji online nawww.blue.edu.pl oraz do kontaktu z pracownikami sekretariatu szko³y w Rzeszowie przy ul. Grottgera 10 pok 219 b±d¼ telefonicznie 794 422 707
katrina4321 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-22, 12:30   #692
pazurzasta18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Jestem s³uchaczk± w Cosinusie na kosmetyce. Dziewczyny, naprawdê jest za darmo i naprawdê jest fajnie - mogê z czystym sumieniem poleciæ te zajêcia
pazurzasta18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-22, 12:32   #693
pazurzasta18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Cosinus kosmetyka ;)

chodzê i z czystym sumieniem mogê poleciæ. Jest ciekawie (moim zdaniem) no i za darmo
pazurzasta18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-22, 12:42   #694
pazurzasta18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: LO 'Cosinus'-nauka zaoczna.Jak to wygl±da???

cosinus jest ok, z czystym sumieniem mogê poleciæ. Przynajmniej Wwe
pazurzasta18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-08-29, 11:34   #695
uczsie2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 1
Technik us³ug kosmetycznych

Witam,

Zastanawiam siê nad kierunkiem technik us³ug kosmetycznych w szkole policealnej. Zale¿y mi na dobrym trenerze i na tym aby zajêcia odbywa³y siê blisko centrum Wroc³awia. Macie jakie¶ sprawdzone szko³y policealne? Jakie¶ opinie?
uczsie2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-11-23, 14:47   #696
polanka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja poleci³abym Nova, to prawda ¿e egzaminy s± zewnêtrzne, ale nauczyciele super do tego przygotowuj±, zdawalno¶æ jest bardzo wysoka
polanka15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-12-07, 09:20   #697
sniezynka_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomo¶ci: 2
Thumbs up Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Szko³a, jak ka¿da inna. W Cosinusie nie ma odbiegania od normy, jak w innych szko³ach z tego, co s³ysza³am. Jest normalnie, zajêcia odbywaj± siê regularnie. Du¿o praktyki i du¿o pracy, je¶li chcesz siê czego¶ nauczyæ. jestem w grupie zgranych dziewczyn, bo chodzê na florystykê, ale to te¿ taki kierunek, ¿e ciê¿ko o ch³opaków jak dla mnie COSINUS naprawdê jest dobr± szko³±, polecam!
sniezynka_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-01-04, 15:54   #698
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.¶l±skie
Wiadomo¶ci: 3 870
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Od¶wie¿ê temat
Zastanawiam siê nad Technikiem Masa¿yst± w Czêstochowie.
Ma kto¶ mo¿e do¶wiadczenie z t± szko³± / kierunkiem ??
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-04, 16:01   #699
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.¶l±skie
Wiadomo¶ci: 3 870
Cosinus Czêstochowa Masa¿ystka

Witam.
Czy kto¶ ma do¶wiadczenie ze szko³± Cosinus ? A dok³adniej kierunek Technik Masa¿ysta
Podzielcie siê opini± i do¶wiadczeniem.
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-12, 08:36   #700
sniezynka_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez zaiga Poka¿ wiadomo¶æ
Jest taki kierunek w Cosinusie? Bezp³atny? bo pierwsze s³yszê.
Bezp³atne s± naprawdê wszystkie kierunki w 100%. Z tego, co wiem kierunki nieco ró¿ni± s± w zale¿no¶ci, w jakim mie¶cie jest oddzia³. Szko³a policealna jest roczna albo 2-letnia.
sniezynka_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-21, 12:25   #701
teluma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cze¶æ,

obecnie uczêszczam na zajêcia w szkole policealnej Cosinus na kierunku technik us³ug kosmetycznych w Toruniu. Atmosfera w szkole jest fajna Je¶li tak jak ja chcecie siê nauczyæ to siê nauczycie. Zajêcia s± prowadzone w lu¼nej atmosferze i bardzo przystêpnie. Zajêcia teoretyczne solidnie wyk³adane. Pani dyrektor jak i Panie prowadz±ce bardzo ¿yczliwe. Niew±tpliwym plusem jest to, ¿e s± to zajêcia darmowe. Polecam ka¿demu kto siê waha



....
pozdrawiam,
Sylwia Witkowska.
teluma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 13:34   #702
monikan1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

ja polecam NOVA w Lublinie. koñczy³am tam technika us³ug kosmetycznych. Pracownie fajne, du¿o zajêæ praktycznych, co w przypadku tego kierunku jest wa¿ne Bardzo sympatyczne Panie prowadz±ce Planuje od pa¼dziernika zapisaæ siê na wiza¿ystkê za po³owê ceny, poniewa¿ jestem absolwentk± maja fajne promocje
monikan1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-20, 18:32   #703
PatrycjaGreloch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Z czystym sumieniem polecam szko³y Cosinus. Przygodê z t± szko³± zaczê³am jeszcze jako nastolatka robi±c liceum zaoczne, mimo sporej ilo¶ci materia³u i pracy na etat uda³o mi siê j± z powodzeniem skoñczyæ. Oczywi¶cie nie oby³o siê bez pomocy nauczycieli, którzy nie patrzyli na godziny zajêæ tylko zawsze byli pomocni zostaj±c nawet po lekcji ¿eby pomóc z zaleg³ym materia³em. Kolejnym moim wyborem by³a roczna szko³a policealna, kierunek artystyczny 🙂 florystyka. Nawet nie spodziewa³am siê, ¿e ten zawód wygl±da zupe³nie inaczej ni¿ mi siê wydawa³o. Zajêcia praktyczne z uk³adania wi±zanek robimy zawsze na ¿ywych kwiatach, co mnie bardzo mile zaskoczy³o. Do tego lekcje z wyrazu twórczego z przemi³± Pani±, która wk³ada w to ca³e serce. Trzymajcie kciuki, bo jeszcze jeden semestr przede mn±!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180408_163300.jpg (131,0 KB, 24 za³adowañ)
PatrycjaGreloch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-07-07, 10:54   #704
Kacper1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Jestem w szkole policealnej Cosinus we Wroc³awiu klasa 2a Informatyka je¿eli chodzi o czerwiec 2018.
Co mogê powiedzieæ, po drugim semestrze tu. Jestem zdowolony z poziomu, traktuje siê ciebie tu jak cz³owieka i wiele rzeczy praktycznych da siê tu ogarn±æ, nawet jak bêdziesz mieæ jakie¶ problemy to prowadz±cy zajêcia chêtnie ci pomog±. Wiêc szczerze mogê poleciæ.
Kacper #22 Informatyka 2a Wroc³aw
Kacper1995 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-07, 09:36   #705
Myszka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 10
Thumbs up Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja koñczy³am w Cosinusie w £odzi kierunek Kosmetyka. By³o fajnie, du¿o zajêæ praktycznych. Nauczy³am siê sporo i od razu mia³am fach w rêku. Potem robi³am jeszcze kursy z manicuru, hybryd, masa¿u. Pracê znalaz³am jeszcze w trakcie nauki. Polecam
Myszka_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-09, 15:08   #706
kasienka_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Polecam blue w rzeszowie. Jestem na techniku us³ug kosmetycznych i jestem zadowolona. Du¿o zajêæ praktycznych i bardzo fajne zajêcia. Wszystko w jak najlpeszym porz±dku.

Pozdrawiam
kasienka_22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-27, 12:18   #707
xx_oleczka_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Hej dziewczyny

Jestem z krakowskim Cosinusem ju¿ drugi semestr (technik us³ug kosmetycznych) i zdecydowanie polecam t± szko³ê! Wiedza, któr± przekazuj± nauczyciele podczas zajêæ teoretycznych, jest nie tylko utrwalana ale niew±tpliwie poszerzana na zajêciach praktycznych. Wykwalifikowana kadra sprawia, ¿e najbardziej nudny temat staje siê czym¶ co zaintryguje nie jedn± osobê. Podczas zajêæ nigdy nie zdarzy³o siê, ¿eby by³y w pracowniach brakowa³o czegokolwiek. U¶miech na ka¿dym kroku. Zero op³at, zero stresu, super atmosfera, niezast±piona kadra – polecam serdecznie!


Ola
xx_oleczka_xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-09-18, 15:19   #708
kamiloska
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cytat:
Napisane przez xx_oleczka_xx Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny

Jestem z krakowskim Cosinusem ju¿ drugi semestr (technik us³ug kosmetycznych) i zdecydowanie polecam t± szko³ê! Wiedza, któr± przekazuj± nauczyciele podczas zajêæ teoretycznych, jest nie tylko utrwalana ale niew±tpliwie poszerzana na zajêciach praktycznych. Wykwalifikowana kadra sprawia, ¿e najbardziej nudny temat staje siê czym¶ co zaintryguje nie jedn± osobê. Podczas zajêæ nigdy nie zdarzy³o siê, ¿eby by³y w pracowniach brakowa³o czegokolwiek. U¶miech na ka¿dym kroku. Zero op³at, zero stresu, super atmosfera, niezast±piona kadra – polecam serdecznie!
Ola
Te¿ s³ysza³am od znajomej dobre opinie o krakowskim cosinusie i zastanawiam siê nad pój¶ciem na kierunek opiekun medyczny bo interesujê siê tymi tematami i praca w tym zawodzie mi siê teraz marzy. A ¿e s± darmowi to chyba siê zdecydujê.
kamiloska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-03, 17:26   #709
brunecia73
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Moja znajoma robi³a dwa kierunki - opiekun medyczny i masazyste, teraz te kierunki medyczne s± modne chyba dlatego, ze na topie i coraz wiêcej ofert pracy i w Polsce i zagranic± z takim wykszta³ceniem. A Cosinus za darmo w tych kierunkach uczy wiêc jasne ¿e warto korzystaæ
brunecia73 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-15, 13:45   #710
Justynkamaopinie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomo¶ci: 1
Thumbs up Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja aktualnie chodzê do cosinusa na kosmetologie. I jestem zadowolona. Praktyki s± super. Robimy sobie nawzajem zabiegi, masa¿e, henne itp. Nie trzeba chodziæ do kosmetyczki wystarczy przyj¶æ na zajêcia NA teorii jest du¿o notowania ale jest do prze¿ycia. Wystarczy przynie¶æ laptopa i szybko idzie ;p A z nauczycielami mo¿na siê dogadaæ w sprawie zaliczeñ danego przedmiotu. Tak¿e polecam
Justynkamaopinie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-21, 17:58   #711
SanderkaLucyferka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomo¶ci: 1
Szko³a Policealna w Poznaniu - co polecacie, opinie

Szukam szko³y policealnej w Poznaniu, jaki polecacie, mo¿ecie podaæ opinie, je¶li chodzi o kierunek to jeszcze my¶le nad tym
Z góry dziêkuje za odpowied¼ :3
SanderkaLucyferka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-29, 17:31   #712
Lenkka16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 2
Cosinus Wroc³aw - dekorator wnêtrz opinie

Dzieñ dobry wszystkim,

Jestem zainteresowana zapisaniem siê na roczny kurs dekoratora wnêtrz w szkole Cosinus we Wroc³awiu. Z góry informujê, ¿e kurs to nie jedyne moje zajêcie, dziennie studiujê na uczelni, a kurs chcia³abym zrobiæ dodatkowo, ¿eby w przysz³o¶ci mo¿e rozwijaæ siê w tym kierunku.

Czy kto¶ uczêszcza³? Jak wygl±daj± zajêcia, jakie s± przedmioty, czy jest praktyka?

Czekam na Wasze opinie ^^

Edytowane przez Lenkka16
Czas edycji: 2019-01-31 o 14:35 Powód: edycja tekstu, poszerzenie tre¶ci
Lenkka16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-03-19, 20:07   #713
kamis333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomo¶ci: 1
Smile Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Cze¶æ,

W moim przypadku Cosinus mogê poleciæ ca³ym sercem, jestem na kierunku opiekun medyczny ze wzglêdu ze jest niesamowita satyfakcja z pomagania innym oraz jest to bardzo dobrze rokuj±cy zawód na najbli¿sz± przysz³o¶æ, opisze wam jak to wszystko siê zacze³o.
Dopad³ mnie pewnien okres w ¿yciu ze moje dotychczasowe ¿ycie przesta³o mnie satysfakcjonowaæ, ca³y czas szuka³em nowych ¶cie¿ek samorozwoju, d±¿y³em do poprawy mojego statusu spo³ecznego. ¦cie¿ka na dalszy rozwój wydawa³a siê byæ zamkniêta dopóki nie ujrza³em reklamy pewnej szko³y dla doros³ych. U¶wiadomi³em sobie ze przedemn± jeszcze wiele mo¿liwo¶ci dokszta³cenia siê, natomiast nigdy nawet nad tym siê nie zastanawia³em poniewa¿ schemat przekazywany w przez Polsk± o¶wiatê ogranicza³y nasz podgl±d kwestie wykszta³cenia jedynie do poziomu szko³y ponadgminazjalnej. Nie czêkaj±c d³ugo zacz±³em szukaæ szko³y dla mnie, wybór pad³ na Cosinus ze wzglêdu na du¿± w ostatnim czasie popularno¶æ oraz postanowi³em zaryzykowaæ i nie s³uchaæ mieszanych opinii innych s³uchaczy, które jak teraz sie okazuje, w wiêkszo¶ci by³y nie prawdziwe, wszyscy z mojego semestru wypowiadaj± siê bardzo pozytywnie. Uda³em siê do najbli¿szej placówki, z³o¿y³em dokumenty i tego samego dnia by³em ju¿ studentem z rozk³adem zajêæ. Szybko¶æ oraz prostota procederu wprawi³y mnie w os³upienie, szczególnie w czasach dzisiejszej biurokracji. Zosta³y mi udzielone wszystkie niezbêdne informacje, a tak¿e przys³uguj±ce mi prawa oraz ulgi takie jak legitymacja studencka. Cosinus posiada dodatkowe ulgi w wielu lokalach gastronomicznych, wiêc to ca³kiem ciekawy sposób ¿eby zaoszczêdziæ odrobinê z³otówek na posi³ku z dziewczyn± Dziêki legitymacji uzyska³em tez zni¿ki na transport miejski, je¿d¿ê teraz za polowê wcze¶niejszej ceny, a karnet na si³ownie jeszcze nigdy nie by³ taki tani. Dodatkowo dziêki otrzymanej legitymacji w pracy uzyska³em status ucznia dziêki czemu w pracy nie odk³adam sk³adek ZUS przez co moje wynagrodzenie jest znacznie wiêksze ni¿ znajomych z pracy a nawet ludzi zajmuj±cych wy¿sze stanowiska. Jeden dokument, a zwiêkszy³ mój miesiêczny bud¿et o kilkaset z³otych dodatkowo zmniejszaj±c moje wydatki, niesamowite ! Gdy przyszed³ czas na pierwsze zajêcia, nowe twarze, mi³a jak i zabawna atmosfera, a¿ poczu³em siê m³odszy oraz do mojej g³owy zaczê³y wracaæ wspomnienia z najlepszych czasów mojego szkolnictwa. Przechodz±c do samej tre¶ciwo¶ci zajêæ plus nale¿y siê szczególnie wyk³adowcom, którzy zajmuj± wysokie pozycje na okolicznych uniwersytetach oraz s± chêtni dzieliæ siê z nami wiedz±, dodatkowo s± to ludzie z do¶wiadczeniem wiêc wiedz± jak nas najlepiej przygotowaæ do pañstwowych egzaminów. Co do innych s³uchaczy, ka¿dy ma za sob± wyj±tkow± historie, s± to ludzie którzy tez tak jak ja d±¿± do polepszenia jako¶ci ¿ycia najzwyczajniej siê dokszta³caj±c, oraz tez ludzie pracuj±cy ju¿ w swoim zawodzie chc±cy podnie¶æ swój poziom wiedzy. Ka¿da osoba jest istn± skarbnic± wiedzy co do tego jak siê poruszaæ po przysz³ym rynku pracy w kszta³conym zawodzie, szczególnie mi³e jest to, ze od osób pracuj±cych ju¿ w zawodzie, dowiadujemy siê ze o najni¿szej krajowej szybko zapomnimy, warunki pracy bêdziemy stawiaæ my sami, poniewa¿ pracodawca nie zast±pi nas nikim innym ze wzglêdu na deficyt odpowiednio wykszta³conych ludzi nadaj±cych siê do tego zawodu. Rynek pracy okazuje siê ze jest nie tylko w Polsce ale tak¿e i zagranic±, szko³a Cosinus dobrze zdaje sobie z tego sprawê, dlatego mamy wyk³ady z jêzykow obcych zawodowych, dziêki którym mo¿emy zyskaæ pewn± prace zagranic± za pieni±dze ktorych w Polsce mo¿na szukaæ ze ¶wiec±.
Moja edukacja oraz przygoda ze szko³± cosinus co prawda dopiero siê zaczyna, natomiast nie mam w±tpliwo¶ci ze podj±³em trafn± decyzje, poniewa¿ znowu mogê spojrzeæ na moje ¿ycie z lepsz± perspektyw±, z nowymi znajomymi oraz z wiêkszymi finansami na planowanie jutra
Ludzie ró¿ne rzeczy mówi±, dlatego polecam samemu sprawdziæ jak to jest uczyæ sie w Cosinus, rekrutacja trwa dos³ownie chwile a zrezygnowaæ mo¿na w ka¿dym momencie. Ja osobi¶cie tê decyzjê uwa¿am za jedn± z rozs±dniejszych w moim ¿yciu, wiêc sami napewno nie bedziecie ¿a³owaæ
kamis333 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-04-05, 08:13   #714
rabadon1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 1
Lightbulb Zaoczne LO Cosinus 2019

Witam, jestem aktualnie uczniem 2klasy technikum i chcia³bym sie przeniesc do LO w Cosinusie (zaocznie) poniewaz nie daje sobie rady z rozszerzona matematyka, a wiêc tu rodzi sie kilka pytan.

Czy robi±c to liceum zaocznie, muszê sie uczyc tak jak w normalnej szkole? Jest opcja ze nie zdam? Duzo osób twierdzi ze wystarczy chodzic aby zdaæ, to prawda? Boje siê ze po roku nie zdam i porzucê edukacje calkowicie.
Jak z prac± po takiej szkole? Planuje zrobic jeszcze rozne kursy tylko pytanie co jesli nie zdam matury lub nie pojde na studia

Zalozylem ten w±tek z racji ze poprzednie s± stare, a moglo sie co¶ zmienic.
rabadon1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-22, 20:10   #715
WiolaC1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 1
Post Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Witajcie Wszyscy niepewni podjêcia tak prostej, a zarazem wa¿nej decyzji na najbli¿sze 2 lata lub rok
Mam na imiê Wiola, z chêci± podzielê siê z Wami moimi odczuciami zwi±zanymi ze szko³± Cosinus z oddzia³em w Szczecinie.
Zacznê od pocz±tku. Moja przygoda ze szko³a Cosinus by³a bardzo spontaniczna, a jednocze¶nie by³a ostatni± desk± ratunku. Otó¿ dosta³am pracê zwi±zana z ksiêgowo¶ci± ale zupe³nie nie mia³am o tym zielonego pojêcia, by³o to dla mnie jak czarna magia, na dodatek ¿eby by³o ciekawiej, zosta³am z tym zupe³nie sama, bez wsparcia i pomocnej rêki. Po kilku tygodniach wzorowania siê prac± mojej poprzedniczki, zaczê³am szukaæ pomocy w kierunku kursu, szkoleñ. Wracaj±c do domu tramwajem, minê³am szko³ê Cosinus, w oczy rzuci³y mi siê wielkie banery kierunków w tym ten którego najbardziej potrzebowa³am - RACHUNKOWO¦Æ, by³o to jak grom z jasnego nieba, moje przeznaczenie. Nie wiele my¶l±c podjê³am decyzjê na gor±co i korzystaj±c ze smart fonu zapisa³am siê on-line. Ju¿ kolejnego dnia mia³am telefon ze szko³y ¿e zapraszaj± mnie z potrzebnymi dokumentami do sekretariatu. I sta³o siê, przedstawi³am wszystkie stosowne dokumenty, podpisa³am potrzebne formularze i w ci±gu 10 min, sta³am siê czynnym s³uchaczem szko³y policealnej Cosinus, nie pozosta³o mi nic innego jak czekaæ na pierwsze zajêcia( dodam tylko ¿e na moje szczê¶cie trafi³am w ostatni moment, kiedy kompletowali ju¿ grupy).
Id±c na pierwszy zjazd, obawia³am siê ¿e jak d³ugo bêdê musia³a czekaæ a¿ dobrniemy do materia³u który by³ mi pilnie potrzebny w pracy, jak siê okaza³o ju¿ na pierwszych zajêciach, przerobili¶my zagadnienia które spêdza³y mi sen z powiek - jednym s³owem wysz³am zachwycona i na³adowana pozytywn± energi± nie mog±c doczekaæ siê kolejnych zajêæ.
Pocz±tki w cale nie by³y ³atwe , ale widzê postêpy a co najwa¿niejsze chce wynie¶æ z zajêæ jak najwiêcej. Nasza wyk³adowczyni przyk³ada bardzo du¿± wagê do edukacji s³uchaczy, po¶wiêca wiele swoje prywatnego czasu na sprawdzaniu naszej wiedzy, za to te¿ ceniê szko³ê Cosinus, bo to ¶wiadczy tylko o tym jak wielk± wagê przywi±zuj± do wyboru nauczyciela. Wiem ¿e same zajêcia to nie wszystko, od siebie te¿ co¶ trzeba daæ, je¿eli chce siê co¶ osi±gn±æ w ¿yciu. Ja ju¿ wybra³am swój kierunek, teraz czas na Ciebie
WiolaC1988 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-19, 10:34   #716
olszi9900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 3
Post Cosinus Lublin, czy polecacie?

Hej, mam zamiar zapisaæ siê do szko³y Cosinus w Lublinie:jupi :. Polecacie? Ma która¶ jakie¶ do¶wiadczenia zwi±zane z t± szko³±? Jeszcze nie wybra³am kierunku:rolley es:. Mo¿e co¶ polecicie? Z góry dziêki
olszi9900 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-19, 10:47   #717
olszi9900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Ja chodzê do cosinusa w Lublinie i polecam! Na prawdê warto, studiuje te¿ dziennie kosmetologiê, ale zapisa³am siê do policealnej szko³y na weekendy bo na kosmetyce mamy bardzo du¿o zajêæ praktycznych tak¿e mo¿na siê podszkoliæ za darmo
olszi9900 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-19, 11:01   #718
anulaKot9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus - szko³y policealne/licealne dla doros³ych - opinie

Hejka - a ja te¿ w cosinusie w Lublinie siê uczê Super szko³a - polecam - smsami przypominaj± o zajêciach, na lekcjach nie ma spinki. W tym semestrze ju¿ koniec zajêæ wiêc odpoczynek do wrze¶nia
anulaKot9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-20, 06:29   #719
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Cosinus Lublin, czy polecacie?

Cosinus odpada. Lepsze s± samorz±dowe placówki.
Polishwolf97 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-06-24, 13:15   #720
anulaKot9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Cosinus Lublin, czy polecacie?

Ja polecam gor±co - super atmosfera, za nic nie p³acisz. Semestr chodzi³am do ¿aka - a w³a¶ciwie to by³am tam tylko zapisana - bo ci±gle odwo³ywali zajêcia albo jakie¶ inne dziwne historie. Teraz w cosinusie jestem na prawdê zadowolona
anulaKot9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Szko³a i edukacja


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-04-28 16:59:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.