Zych&Staszewski- POMÓ¯CIE !!!! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i u¿ytkowników w zakresie mody. Wejd¼ i poznaj odpowiedzi na nurtuj±ce pytania. Zadaj w³asne.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-11-30, 17:31   #1
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 18 748

Zych&Staszewski- POMÓ¯CIE !!!!


Dziewczyny szukam strony internetowej firmy Zych&Staszewski lub sklepu internetowego, gdzie s± sprzedawane buty tej firmy.

Poszukujê jednego modelu ich kozaczków, któe widzia³am w sklepie, ale rozmiar by³ za ma³y i nie bêdzie ju¿ wiêkszego w tym sklepie, dlatego chcê poszukaæ tych kozaczków innymi kana³ami.

Szuka³am ju¿ na wszelkie sposoby przez wyszukiwarkê, ale nic nie znalaz³am, chocia¿ to s± niby markowe buty i do najtañszych nie nale¿±- kozaczki kosztowa³y 330 z³.

Mo¿e kto¶ wie, gdzie mie¶ci siê siedziba tej firmt, albo wie, gdzie mo¿na znale¼æ ich samych b±d¼ ich buty w internecie.

BARDZO WAS PROSZÊ POMÓ¯CIE !!!!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-30, 18:01   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomo¶ci: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓ¯CIE !!!!

W google na wiekszosci znalezionych stron powtarza sie :

ZYCH I STASZEWSKI SP ZOO
Obuwie damskie
Typ dzia³alno¶ci: Producent · Ilo¶æ zatrudnionych: 11-50
Ul. Krucza 15/17 Antoniew 95-070 Aleksandrów Lódzki - POLSKA - Tel: +48 (42) 712 55 88 - Fax: +48 (42) 712 55 88
__________________


sweeney jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-30, 19:40   #3
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 18 748
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓ¯CIE !!!!

Cytat:
Napisane przez sweeney Poka¿ wiadomo¶æ
W google na wiekszosci znalezionych stron powtarza sie :

ZYCH I STASZEWSKI SP ZOO
Obuwie damskie
Typ dzia³alno¶ci: Producent · Ilo¶æ zatrudnionych: 11-50
Ul. Krucza 15/17 Antoniew 95-070 Aleksandrów Lódzki - POLSKA - Tel: +48 (42) 712 55 88 - Fax: +48 (42) 712 55 88
SWEENEY JESTE¦ WIELKA !!!!
STRASZNIE CI DZIÊKUJÊ !!!!

Jutro tam dzwoniê
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-10, 17:45   #4
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 245
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓ¯CIE !!!!

No wlasnie, a propos butow tej firmy, dalej nie maja strony internetowej ogromna szkoda. Pojedyncze sztuki mozna gdzie niegdzie ogladnac na aukcjach lub w sklepie internetowym z butami polskich, markowych firm a ja tak bardzo chcialabym zobaczyc cala ich oferte, ogladnac katalog, aktualne kolekcje. Dzis mierzylam ich buty, cos wspanialego, przesliczne, wygodne. W poniedzialek wroce do sklepu i chyba zdecyduje sie na kupno jednej z par ktora zrobila na mnie najwieksze wrazenie. Buty nie sa tanie, te ktore najbardziej mi sie podobaly kosztuja 179 zl. W sklepie interentowym srednia cena butow tej firmy to 150 zl zastanawiam sie czy ktoras z Was jest posiadaczka tychze i co o nich sadzicie
aprilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-23, 21:03   #5
ewelss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓ¯CIE !!!!

Mam czarne szpilki tej firmy. Musia³am kupiæ co¶ mega wygodnego (czasem w pracy muszê wytrzymaæ 11 godzin na "szczud³ach" ). Zap³aci³am za nie 199 z³, maj± 2-letni± gwarancjê. Pierwszy tydzieñ chodzenia w nich to by³ koszmar, patrz±c na nie chcia³o mi siê p³akaæ, dzi¶ nie wyobra¿am sobie eleganckiego wyj¶cia bez nich, idealnie dopasowa³y siê do mojej problemowej stopy. Maj± 12 cm obcas, s± przepiêkne
ewelss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 08:09   #6
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 288
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓ¯CIE !!!!

Czy kto¶ wie, w których sklepach w £odzi znajdzie siê ich buty?
__________________
To bêdzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-02-24, 14:14   #7
marek593
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Zych&Staszewski- POMÓ¯CIE !!!!

Witam,

Chcia³bym przestrzec przed zakupami w firmie Zych&Staszewski (sklep modiz.pl). Otrzymane czó³enka by³y bardzo niskiej jako¶ci. Produkt zosta³ m.in. z tego powodu niezw³ocznie zwrócony. Zwrot towaru sprawi³ mi jednak sporo problemów i niepotrzebnych nerwów, przed którymi chcia³bym Was ostrzec.

Sprzedawca nie odebra³ zwracanej przesy³ki w ci±gu 14 dni (pomimo dwukrotnego awizo), w zwi±zku z tym wróci³a ona do mnie. Za¿yczy³ sobie ponown± wysy³kê na mój koszt i to we wskazanej przez niego formie. Zap³aci³em zatem dwukrotnie za wysy³kê, na zwrot pieniêdzy czeka³em ponad miesi±c od z³o¿enia odst±pienia od umowy, w miêdzyczasie sklep mailowo i telefonicznie kilkukrotnie zapewnia³ mnie, ¿e wy¶le pieni±dze "jutro rano"...ogólnie szkoda kasy i nerwów.
marek593 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Moda


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 15:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.