Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 18:20   #121
almera
Raczkowanie
 
Avatar almera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to almera
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszła za pierwszego to bym miała męża alkoholika, spędzającego czas wiecznie na piciu, zabawie i piciu, piciu do rana, piciu do upadłego, piciu w każdej wolnej chwili i w ogóle piciu ;-)
almera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 11:25   #122
ewelins
Raczkowanie
 
Avatar ewelins
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnów, małopolska
Wiadomości: 61
GG do ewelins Send a message via Skype™ to ewelins
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Swietny watek! Gratuluje pomyslu
Az sama skusilam sie na chwile refleksji... I tak:
1- (mialam 15 lat) obecnie pan geodeta Pewnie mialabym fajny samochod, piekne mieszkanie w Krakowie i coz... nudne zycie Byl mily, opiekunczy ale... strasznie nudny i chyba najbardziej zakochany w mamusi
2 - (mialam 16lat) O tutaj to by byla historia!! Pewnie bylabym juz z 5 lat po slubie, mialabym conajmniej 2 dzieci, mieszkalabym teraz w Chicago i pewnie sprzatala na domkach A moj chorobliwie zakochany i zazdrosny maz trzymalby mnie na lancuszku przed swiatem O zgrozo!! Nawet nie chce o tym myslec bo dostaje gesiej skorki
3 - (mialam 17 lat) Hmm... tu moglo byc cikawie i milo gdyby o mnie powalczyl Hehe... Bylabym zona wlasciciela kancelarii prawniczej. Fajny chlopak byl ale.... mial juz rywala numer... 4
4 - moj Kochany MEZUS Nasz zwiazek przed slubem trwal 6,5 roku a niedlugo bedzie rok jak jestesmy malzestwem Jestem bardzo szczesliwa i tak bardzo zakochana jak przed laty... A moze nawet jeszcze bardziej
Z perspektywyy patrzac jak to dobrze, ze dokonalam wlasciwego wyboru
ewelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 02:38   #123
malwina_f
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszla za maz za tego kretyna pewnie mieszkalabym w zapadlej dziurze i miala 6 dzieci , a on by tylko chlal i pieniążki wydawal. Teraz ma dziecko, ktorego nie jest pewny czy jest ojcem , bo jego wlasny ojciec sypial tez z tą dziewczyną . fuj...
malwina_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 15:26   #124
JaMadziaJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

z pierwszym...hmmm...gdybym za pierwszego wyszła to pewnie mieszkalibysmy w małym mieszkanku na bloku z jego rodzicami i mieli duuuzo dzieci...
Z drugim.pewnie dawałabym mu jakies przeciwbolowe leki na głowe...
z trzecim??...pewnie bym juz niezyła albo była wdową...
JaMadziaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 07:06   #125
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Bardzo sympatyczny watek...

Gdybym wyszla za maz za mojego pierwszego to:
- bylabym naprawde bogata kobieta ... i nieszczesliwa, bo jego interesuje tylko biznes, pieniadze i samochody, kolejnosc rozna zalezy od dnia ale to sa dla niego priorytety.

Ja bylam z nim 2 lata i wystarczy.
Dla pieniedzy nie sprzedam swojej wolnosci.
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 08:38   #126
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez sylvetti Pokaż wiadomość
(..)mąż by mnie torturował psychicznie, twierdząc, że to on "męzczyzna" wie najlepiej co i kiedy trzeba Bogu niech będa dzieki, że to się rozleciało

A jesli wyjdę za mąż za mojego obecnego faceta to Wam napisze
Dodam jeszcze że ten pierwszy na każdym kroku wykorzystywałby moją wrodzoną umiejętnośc radzenia sobie doskonale z problemami dnia codziennego, sam udając że nie ma o niczym pojecia-bo tak wygodniej...
Ale jeśli przychodzi co do czego to on i tak wie najlepiej

Miałabym pewnie nerwice depresyjno-lękową albo inne cholerstwo ...
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 16:06   #127
ana maria
Raczkowanie
 
Avatar ana maria
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: moje małe niebo...
Wiadomości: 166
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

facet nr 1-miły,zwariowany i chyba najprzystojniejszy ze wszystkich-najprawdopodobniej nigdy nie doszło by do slubu,poniewaz obaj bylismy(i jestesmy)tak zwariowani,że po prostu nie mielibyśmy na to czasu!(bardzo dobrze go wspominam)

facet nr 2-sympatyczny,ale bardzo tajemniczy,uwielbialam jego niebieskie oczy-czułabym sie jakbym zyła z agentem FBI,ale niesamowicie seksownym.

facet nr 3-jedyny ,z którym żaluję,że byłam!wszyscy znali by nowinki z naszego zycia erotycznego,nie mogłam miec do niego zaufania!

facet nr 4-jedyny chłopak na swiecie,który mial identyczny charakter,poczucie humoru i podejscie do zycia jak ja.byc może nawet jakos by nam sie układało,gdyby nie to,ze prędzej dostałabym ataku epilepsji,bo tak mnie zaskakiwal(lubie to ,ale bez przesady).nie wiedziałabym co mnie w zyciu czeka,ale gosciu calekiem do rzeczy

facet nr 5-moj skarb,kochany misio,zazwyczaj ma inne zdanie niz ja(przez co nigdy sie nie nudzimy!),czuje sie przy nim bezpieczna.to przy nim moje zagmatwane zycie sie ustabilizowało.


aha,jeszce cos...bardzo fajny wątek1!!

facet nr 5-
ana maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-27, 16:57   #128
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

gdybym za niego wyszła byłabym teraz w ciąży z pierwszym dzieciaczkiem, chodzilibyśmy po górach a pomimo tego byli coraz grubsi, pewnie ważyłabym jakieś 15kg więcej niż teraz musiałabym znosić wizyty bezdzietnej cioci która nie pałała do mnie sympatią i martwiłabym się o to jak związać koniec z końcem z jego nauczycielskiej pensji bo ja musiałabym przerwać studia z powodu ciąży i siedziałabym na bezrobociu.
zapomniałam dodać że okropnie bym się nudziła a na spacery do końca mojego życia a przynajmniej do rozwodu chodziłabym jedną wybraną ścieżką ... jak dobrze że się rozstaliśmy
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb

Edytowane przez bzyczka1
Czas edycji: 2007-08-27 o 20:26
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 17:13   #129
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

siedziałabym teraz we Francji jako żona lekarza i może miałabym wymarzoną hodowlę dogów niemieckich i duży dom na przedmieściu Reims z ogrodem i sadem. No i z człowiekiem z lekka nieokrzesanym, ale szczerym i dobrym.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 19:56   #130
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

fantastyczny wątek

gdybym wyszła za swojego pierwszego chłopca z przedszkola to bym była żoną księdza ;D

a tak na poważniej to mój pierwszy chłopiec od całowania jest teraz magistrem inżynierem mechanikiem, sympatycznym, misiowatym i nudnym. Pewnie byłabym bogata i znudzona i pewnie bym go zdradzała.... na osłodę miałabym za szwagierkę najlepszą przyjaciółkę (tak przez przypadek to był jej brat)

a gdybym wyszła za pierwszego, z którym spałam...... no cóż, prawie tak się stało, nawet byliśmy zaręczeni.... byłabym umęczona żoną która wraca z pracy i od razu przywdziewa fartuch żeby posprzątać i przygotowac posiłek dla pana męża, który cały dzień sziedzi w domu i gra w gry komputerowe. Nie wyszłam za niego bo nie byłąm gotowa do opieki nad dzieckiem. I wcale nie mówię o ciąży
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 08:06   #131
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cześć dziewczyny a ja miałam bardzo fajnego pierwszego chłopaka. Dawał mi kwiaty, dobrze całował, całował też moją mamę w rękę i zabierał na długie spacery do lasu I wiecie czemu z nim zerwałam?!

Bo był chudy!!!! Wariatka ze mnie, co? Ale jak ma się 15 lat, a chłopak jest tyczką (ja miałam już wtedy krągłości) to myślałam, ze jestem grubsza od niego. Poszedł na Prawo, mieszka chyba w Poznaniu.

Jego rodzice mają domek z ogródkiem i pewnie by nam się dobrze wiodło. Pewnie już byśmy byli po ślubie. Ale i tak bardziej kocham mojego U (jak Ukochany) więc chyba dobrze że tak się stało
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 08:55   #132
karola1502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Gdybym wyszla za tego pierwszego, to juz z pewnoscia bylabym po rozwodzie, bo pierwszy nie wybaczylby mi, ze dowalilam mu rogi z tym drugim, ktory byl o wiele wieksza miloscia od pierwszego.
A poniewaz watek dotyczy "tych pierwszych" dyskretnie przemilcze cala reszte.
hej umnie by bylo zapewnie tak samo z pierwszym rozwod i topewnie po miesiacu a nastepnych niechce mi sie wspominac za duzo bylo ale teraz mam kogos kogo kocham i jestem zareczona pozdrawiam
karola1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:30   #133
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Super wątek, ale się uśmiałam

Cytat:
Napisane przez almera Pokaż wiadomość
Gdybym wyszła za pierwszego to bym miała męża alkoholika, spędzającego czas wiecznie na piciu, zabawie i piciu, piciu do rana, piciu do upadłego, piciu w każdej wolnej chwili i w ogóle piciu ;-)
Miałabym tak samo, pewnie stałybyśmy się pokrótce przyjaciółkami Poza tym żyłabym "na kocią łapę" (nie akceptował związków małżeńskich) i nie miałabym orgazmów

Z drugim bym się zanudziła na śmierć, stałabym się nudną i zgorzkniałą kurą domową i też nie miałabym zbyt atrakcyjnego życia seksualnego
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 11:36   #134
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

mój pierwszy nie byłby chętny do nauki
drugi nie skończył zawodówkii wyjechał do pracy za granice
trzeci nie skończył studiów bo wolał wycjechac za granicę
czwarty studiuje zaocznie i pracuje źle bym nie miała bo pracy się nie boi ale po studiach tez chce wyjechać więc zapewne gdybym nie była z TŻ teraz byłabym za granicą w pracy
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 20:25   #135
germgabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Oj, gdybm wyszla za mego pierwszego faceta to juz dawno bylo by po rozwodzie...jak przypadkiem czasem go widze, to zastanawiam sie nad soba i nie moge uwierzyc gdzie ja mialam glowe....
germgabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 07:37   #136
karola1502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

hej ja tak samojak ty jak widze swojego bylego to sie zastanawiam gdzie ja mialam oczy normalnie teraz to sie go wstydze wogule ze go znam ogolnie zrobil sie taki menelowaty wienc wiesz zadna atrakcja hehe ogolnie strasznie mnie brzydzi naszczescie teraz juz go nie widze czesto
__________________
karola1502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 07:45   #137
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszla za mojego pierwszego faceta bylabym zdradzana, oszukiwana i Bog wie co jeszcze, z czasem pewnie bym sie z nim rozwiodła...
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 09:26   #138
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

A ja mieszkałabym w Londynie miałabym z 7 dzieci <był bardzo wierzący i był przeciwny zabezpieczeniom> i byłabym znudzona i samotna, bo jest pracocholikiem. Rozwiodłabym sie...

Podobnie jak germgabi i karola1502 zastanawiam sie gdzie ja miałam oczy
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 13:46   #139
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszła za mąż za swojego pierwszego faceta to byłabym cholernie bogatą kobietą , ale czy szczęśliwą ???

Daje sobie 50/50 szans, w każdym razie głupio bym nie zrobiła , oczywiście napisałam to ironicznie....
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 11:43   #140
kilusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

ja własnie wychodzę za mąz za mojego pierwszego chłopaka i pierwszą miłość) jako nastolatkowie spotykaliśmy sie około 2 lat jednak niedośwaidczenie i chęć poznawania świata sprawiła, że się rozstaliśmy.oboje nie mieliśmy ze sobą kontaktu przez wiele lat, on był w związku, ja jednak nie mogłam sobie ułożyć życia, los tak sprawił, że znowu zaczęliśmy sie spotykać a wszyscy znajomi mi mówili, że jeszce się zejdziemy więć to chyba przeznaczenie)pozdrawia m
kilusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 12:32   #141
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez kilusiowa Pokaż wiadomość
ja własnie wychodzę za mąz za mojego pierwszego chłopaka i pierwszą miłość) jako nastolatkowie spotykaliśmy sie około 2 lat jednak niedośwaidczenie i chęć poznawania świata sprawiła, że się rozstaliśmy.oboje nie mieliśmy ze sobą kontaktu przez wiele lat, on był w związku, ja jednak nie mogłam sobie ułożyć życia, los tak sprawił, że znowu zaczęliśmy sie spotykać a wszyscy znajomi mi mówili, że jeszce się zejdziemy więć to chyba przeznaczenie)pozdrawia m
Historia jak z romatycznego filmu....
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 12:40   #142
extravaganza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 188
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

To byłabym najszczęśliwszą kobietą pod Słońcem...
Nie napiszę więcej, tylko dodam, że takie wypowiedzi:
Cytat:
Napisane przez kilusiowa Pokaż wiadomość
ja własnie wychodzę za mąz za mojego pierwszego chłopaka i pierwszą miłość) jako nastolatkowie spotykaliśmy sie około 2 lat jednak niedośwaidczenie i chęć poznawania świata sprawiła, że się rozstaliśmy.oboje nie mieliśmy ze sobą kontaktu przez wiele lat, on był w związku, ja jednak nie mogłam sobie ułożyć życia, los tak sprawił, że znowu zaczęliśmy sie spotykać a wszyscy znajomi mi mówili, że jeszce się zejdziemy więć to chyba przeznaczenie)pozdrawia m
sprawiają, że nie umiera we mnie nadzieja i wiara...
__________________
Усни, я буду рядом,
Всегда я буду рядом,
В жизни или в смерти...
Всё, что есть, поверь,
тебе.
Всё, что есть, отдам тебе.
extravaganza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 13:16   #143
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

N o to mój pierwszy eks siedzi teraz w Szkocji i lubi przeróżne używki, ja z kolei studiowałam resocjalizację i nie bardzo mi te używki pasowały by.
Dajmy na to że nigdy byśmy się nie pobrali, chyba że pojawiło by się dziecko, on był w Warszawie ja w Jeleniej Górze więc musielibyśmy się akoś zejśc, no i bym wyjechała z nim do tej Szkocji, to bym studiów tak jak on nie skończyła
Pracowa bym w niewymarzonym zawodzie, bo kto by mnie w Szkocji jako pedagoga przyjął i było by oj już nie chce mi się myślec aż się boję
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 18:56   #144
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszła za pierwszego, to... byłabym zakonnicą? Bo on teraz jest księdzem
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 10:18   #145
Ruda Paskuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 7
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Hyhy... ciekawy temat

Gdybym wyszła za mojego pierwszego faceta, z którym byłam tak "na serio" pewnie zmusiliby mnie do stania się jednym ze świadków Jehowy, siedziałabym teraz gdzies w Stanach, pracując, gotując obiadki i zajmując się domem. Teściowie by mnie nienawidzili i uprzykrzali życie na każdym kroku .

Gdybym wyszła za drugiego siedziałabym teraz w Anglii i próbowała związać koniec z końcem, mieszkając w małym mieszkaniu z 10 osobami, i martwiąc się jak włożyć jedzenie do lodówki między puszki piwa i butelki wódki .

A gdybym wyszła za trzeciego budowałoby mi się małe mieszkanko, byłabym szczęśliwa, bo miałabym nie tylko mężczyznę mojego życia, ale i człowieka który mnie rozumie. No i dlatego właśnie za tego trzeciego wychodzę .

Ruda Paskuda
Ruda Paskuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 12:39   #146
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Cytat:
Napisane przez taka_jedna Pokaż wiadomość
W przyszłym roku powiem Wam jak to będzie, ponieważ wychodzę za mąż za mojego pierwszego, jedynego i ukochanego i nie marzę o żadnym innym.
To dokładnie tak jak ja
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 14:05   #147
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

gdybym wyszla za maz za swojego pierwszego chlopaka ??

hmyyy... plan wyglada tak ze za 2 latka wlasnie za niego wychodze

jestesmy ze soba 4lata po mojej maturze wyprowadzilismy sie do Anglii, jak narazie wszystko pieknie sie uklada i nie wyobrazam sobie zycia z kims innym.. chociaz jestesmy zupelnie inni swietnie sie uzupleniamy
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 16:29   #148
marii**
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 57
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Gdybym wyszła za pierwszego faceta, z którym byłam dwa lata w liceum, mieszkałabym za oceanem i chodziłabym z nim na treningi (jest koszykarzem). Poza tym pływałabym w forsie martwiąc się czy nam jej wystarczy jak juz koszykarzem nie będzie bo wydawanie pieniędzy było tym co kochał równie jak sport. A niestety była to jedyna rzecz, która umie robic bo zrezygnował ze szkoły jak tylko dostał szanse wyjazdu i tak się nasze drogi rozeszły. Gdybym wyszła za drugiego, miałabym męża narkomana, a wokół zero znajomych bo wszystkim moim kolegom powybijałby zeby i połamał rece bo był niesamowicie zazdrosny i agresywny. Z moimi kolejnymi dwoma facetami z którymi byłam juz w króciutkich zwiazkach byliśmy zupełnie niedobrani charakterami, wiec byłabym nieszczesliwa. A teraz jestem narzeczoną najcudowniejszego faceta na świecie, z którym jesteśmy dopasowani idealnie i rozumiemy się bez słów
marii** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 18:04   #149
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Smile Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

A ja gdybym wyszla za swojego pierwszego faceta to podejzewam ze bylabym bardzo szczesliwa tak jak jestem teraz szczesliwa ze swoim Tezetem. W moim byłym bylam bardzo zakochana ale to dobry facet niestety nie poukladalo sie man i rozstalismy sie w przyjazni i do tej pory jestesmy dobryi przyjaciólmi ja mam teraz swojego nazeczonego a on narzeczona i cieszymy sie nawzajem ze nam sie uklada. Wiec gdyby los nie sprawil ze my sie rozstali to pewnie by my byli teraz szczesliwym alzenstwem

pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 18:22   #150
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Gdybyście wyszły za mąż za swojego pierwszego faceta to.......................

Nic dobrego by z tego nie wyszło, pewnie by latał za panienkami na prawo i lewo i pewnie nie byłabym szczęśliwa i raczej nie trwało by to zbyt długo : (
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.