Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 19:47   #1561
Ingus18
Zadomowienie
 
Avatar Ingus18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Dzieki za odpowiedz. Tylko cholera mój chłopak już sobie wbił do głowy że napewno jestem w ciąży. Napewno bedziemy uważać nop i wybieram sie do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne bo czasem trudno zapanowac nad emocjami
Ingus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:26   #1562
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

to mu to wybij z glowy. ja mam zupelnie innego faceta. jak ja mysle ze jestem w ciazy to on w to nie wierzy (bo mamy duzo zabezpieczen) i mowi zebym nawet tak nie myslala i to pomaga mam oparcie a potem po wszystkim wiem ze mial jak zawsze racje.

moim zdaniem mala szansa na ciaze, ale zawsze jakas tam jest. nie stresuj sie, rob codziennie goraca kapiel a okres przyjdzie lada dzien jesli w ciagu tygodnia nei przyjdzie to powtorz test.
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 20:51   #1563
Deysi32
Raczkowanie
 
Avatar Deysi32
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 43
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
to mu to wybij z glowy. ja mam zupelnie innego faceta. jak ja mysle ze jestem w ciazy to on w to nie wierzy (bo mamy duzo zabezpieczen) i mowi zebym nawet tak nie myslala i to pomaga mam oparcie a potem po wszystkim wiem ze mial jak zawsze racje.

moim zdaniem mala szansa na ciaze, ale zawsze jakas tam jest. nie stresuj sie, rob codziennie goraca kapiel a okres przyjdzie lada dzien jesli w ciagu tygodnia nei przyjdzie to powtorz test.
Wy tu o tym zeby tylko nie bylo ciazy a ja tak sie jeszcze cieszylam rano ze jestem bo wczoraj wyszedl mi test z 2 kreskami (fakt ze ta druga slabiutka) A 2 godziny temu zaczelam bardzo lekko plamic i od razu wzielam druga tabletke luteiny .To bedzie gdzies 3 tydzien ciazy o ile ona jest Po za tym mam problem z prolaktyna chociaz ja zbilam i jest juz ok to nadal biore bromergon ,W piatek mam spotaknie u endrokrynologa. Mam nadzieje ze bedzie ok
Deysi32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:14   #1564
Ingus18
Zadomowienie
 
Avatar Ingus18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Mówisz że ciepła kąpiel pomaga... nawet nie wiedziałam... U nas w zwiazku to ja jestem tą optymistka i to ja musze mówić że wszystko bedzie dobrze
Mam wielka nadzieje że wszystko sie unormuje i okres sie pojawi
Ingus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:54   #1565
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
po 2 tygodniach od stosunku zrob test ciazowy. my nie jestesmy wrozki wiec ci nie powiemy
hammie, zawsze myslalam ze nimi jestesmy
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:56   #1566
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 038
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
hammie, zawsze myslalam ze nimi jestesmy
internetowe wrozki
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 21:59   #1567
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

u mnie goracy prysznic pomaga. ja to rozumuje tak, ze wysoka temperatura rozszerza naczynia krwionosne. alkohol tez, ale upijac cie tu nie bedziemy
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 22:06   #1568
Ingus18
Zadomowienie
 
Avatar Ingus18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Teraz wiem że czasem przyda sie troche rozsądku... Czekam z utesknieniem na okres a co do kąpieli nie ma problemu bo je uwielbiam
Ingus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:08   #1569
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Deysi32 Pokaż wiadomość
Wy tu o tym zeby tylko nie bylo ciazy a ja tak sie jeszcze cieszylam rano ze jestem bo wczoraj wyszedl mi test z 2 kreskami (fakt ze ta druga slabiutka) A 2 godziny temu zaczelam bardzo lekko plamic i od razu wzielam druga tabletke luteiny .To bedzie gdzies 3 tydzien ciazy o ile ona jest Po za tym mam problem z prolaktyna chociaz ja zbilam i jest juz ok to nadal biore bromergon ,W piatek mam spotaknie u endrokrynologa. Mam nadzieje ze bedzie ok
Hmm.. Myślę, że w Twoim przypadku najlepiej będzie zrobić test z krwi. Jednak jeśli jesteś w ciąży, to te plamienia powinny być skonsultowane z lekarzem. Jeśli do jutra nie przejdą, to powinnaś udać się jak najszybciej do lekarza. Trzymam kciuki, abyś była w ciąży i wszystko było ok

Ingus18 tak jak hammie pisze, zastosuj ciepłą kąpiel i powiedz chłopakowi, że nie powinien się tak stresować Na prawdę szanse są małe. Jeśli on będzie panikował, to Ty też. A stres nie jest "przyjacielem" miesiączki
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:12   #1570
Ingus18
Zadomowienie
 
Avatar Ingus18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Musze z nim pogadać. Odezwe sie za kilka dni. Jeszcze raz dzieki za rady. Pozdrawiam
Ingus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:19   #1571
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

Cytat:
Napisane przez sylwia_222 Pokaż wiadomość
mam pytanie. współżyłam z chłopakiem i obawiam się czy jestem w ciąży. rodzaj zabezpieczenie to stosunek przerywany, ja miałam pierwszy dzień płodny, to było po imprezie na której troche wypilismy, a słyszałam ze alkohol tez zmnijsza mozliwośc zajscia w ciąze. moj chlopak mowił ze tez mu bylo cieżko sie spuscic. ale i tak obawy zostały. prosze o pomoc. Jaka jest mozliwość zajscia w ciążę???
Jesteś , gratuluję
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 22:20   #1572
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jesteś , gratuluję
wiedziałam
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:37   #1573
kochammisie
Raczkowanie
 
Avatar kochammisie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

A ja również się boje że w ciązy bede i to niestety ja musze byc ta optymistka... hmmm moj facet kompletnie sie zalamal... dzwonilam dzis do niego a on mowi ze jest zdołowany... tłumaczyłam ze nawet gdyby to damy jakos rade...ON chyba boi sie ze wszystko na niego spadnie.. hmmm nie chce go niczym obciążac... Myśle ze jakos to bedzie kurcze jak to ja chcialabym aby on mnie wspieral ... brakuje mi tego.. Ehhh dzisiejsi faceci ... Zazdroszcze tym dziewczyna, o takim jak Hammie... maja oparcie w facecie Czuja sie pewnie...
kochammisie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:44   #1574
Ingus18
Zadomowienie
 
Avatar Ingus18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 033
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez kochammisie Pokaż wiadomość
A ja również się boje że w ciązy bede i to niestety ja musze byc ta optymistka... hmmm moj facet kompletnie sie zalamal... dzwonilam dzis do niego a on mowi ze jest zdołowany... tłumaczyłam ze nawet gdyby to damy jakos rade...ON chyba boi sie ze wszystko na niego spadnie.. hmmm nie chce go niczym obciążac... Myśle ze jakos to bedzie kurcze jak to ja chcialabym aby on mnie wspieral ... brakuje mi tego.. Ehhh dzisiejsi faceci ... Zazdroszcze tym dziewczyna, o takim jak Hammie... maja oparcie w facecie Czuja sie pewnie...
Oj też zazdroszcze takim dziewczyna... Moj to jeszcze bardziej mnie stresuje i dobija. Chociaż przez telefon probuje go uspokojic... Szkoda słow na facetów... Nie no czasami tylko
Ingus18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 22:47   #1575
kochammisie
Raczkowanie
 
Avatar kochammisie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 54
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

Hej mam taki problem... Współżyłam z chłopakiem 19 czerwca a15 czzerwca zaczął sie okres. Cykle mam regularnie co 28 dni ... Kochalismy sie i pękła nam prezerwatywa .. Z kalendarzyka płodnosci wynika ze mialam dni niepłodne a od 24 czerwca zaczynaja sie płodne.. hmmm skoro plemnik moze przezyc 5 dni przy dobrych warunkach to czy istnieje duze ryzyko ze zajde lub zaszłam w ciąże???
kochammisie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 00:12   #1576
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

a jestes pewna ze to byly dni nieplodne? mierzysz temperature, obserwujesz śluz?
jeśli tak, to nie sądzę żebyś zaszła w ciążę 5 dni przed dniami płodnymi.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 01:21   #1577
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

czy wy wiecie co to w ogole jest anytkoncepcja?? to jest cos, dzieki czemu nie zastanawiacie sie "jestem w ciazy czy nie" !!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 06:11   #1578
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

Do autorki: Jeżeli za antykoncepcje uznajesz stosunek przerywany i wypity wcześniej alkohol to ja ci życzę, żebyś nie oszalała przy ósemce dzieci...i przy okazji gratuluję fantazji.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 08:22   #1579
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez kochammisie Pokaż wiadomość
A ja również się boje że w ciązy bede i to niestety ja musze byc ta optymistka... hmmm moj facet kompletnie sie zalamal... dzwonilam dzis do niego a on mowi ze jest zdołowany... tłumaczyłam ze nawet gdyby to damy jakos rade...ON chyba boi sie ze wszystko na niego spadnie.. hmmm nie chce go niczym obciążac... Myśle ze jakos to bedzie kurcze jak to ja chcialabym aby on mnie wspieral ... brakuje mi tego.. Ehhh dzisiejsi faceci ... Zazdroszcze tym dziewczyna, o takim jak Hammie... maja oparcie w facecie Czuja sie pewnie...
Jestem w szoku.. wygląda to tak, jakby Twój facet bał się odpowiedzialności, a facet który decyduje się na współżycie z partnerką powinien być świadomy także możliwości ciąży (i decydując się na współżycie brać tę możliwość pod uwagę).. Rozumiem, że to nie jest łatwe do przyjęcia, ale jego zachowanie Ci w niczym nie pomoże, a dodatkowo zestresuje
Ja bym się zastanowiła, czy Twój TŻ w ogóle dojrzał do seksu..

Trzymam kciuki, żebyś jednak w ciąży nie była
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 09:23   #1580
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

Cytat:
Napisane przez kochammisie Pokaż wiadomość
Hej mam taki problem... Współżyłam z chłopakiem 19 czerwca a15 czzerwca zaczął sie okres. Cykle mam regularnie co 28 dni ... Kochalismy sie i pękła nam prezerwatywa .. Z kalendarzyka płodnosci wynika ze mialam dni niepłodne a od 24 czerwca zaczynaja sie płodne.. hmmm skoro plemnik moze przezyc 5 dni przy dobrych warunkach to czy istnieje duze ryzyko ze zajde lub zaszłam w ciąże???
Jaki masz problem skoro dostalas okres?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 09:38   #1581
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??


Stosunek przerywany to nie jest rodzaj zabezpieczenia!
Jesli miałaś dni płodne i sie kochaliscie i to na całego bo bez zabezpieczenia to nie dość ze gratuluje bezmyślności to radze zrobic test bo jest duze prawdopodobienstwo że w ciąży możesz być
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 09:42   #1582
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

A mam jeszcze jedno pytanie: nie taniej było kupić gumkę niż upajać się alkoholem bo wtedy "jest mniejsze prawdopodobieństwo, że się zajdzie w ciążę"- no owszem jest jak wypije za dużo i "nie będzie w stanie"
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 09:42   #1583
tatiancia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 29
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Ja też NIE ROZUMIEM takich facetów, z reguły są to osoby między 17 18-23 rokiem życia porażka jak dla mnie dlatego ja sobie wziełam nieco starszego od siebie Jak u mnie było podjerzenie ciąży to mój powtarzał mi że bedzie nas kochał a mnie jeszcze bardziej i że chcialby dziewczynke żeby była podobna do mnie W pewnym momencie zaczął do mnie mówić w liczbie mnogiej Dziewczyny może porozmawiajcie poważnie ze swoimi facetami może trzeba im co nieco wytłumaczyć
__________________
pamiętaj że to, co Cię nie zabije, wzmocni!
tatiancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:10   #1584
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 038
Dot.: Pomocy!! Czy jestem w ciąży??

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
A mam jeszcze jedno pytanie: nie taniej było kupić gumkę niż upajać się alkoholem bo wtedy "jest mniejsze prawdopodobieństwo, że się zajdzie w ciążę"- no owszem jest jak wypije za dużo i "nie będzie w stanie"
Dokladnie. Zastanawiam sie skad sie bierze taka totalna bezmyslnosc. Poczatkowo chcialam zwalic wine na system nauczania w PL, ze nie ma wychowania do zycia w rodzinie, ze nikt nie tlumaczy mlodym ludziom co i jak. Ale przeciez mnostwo ludzi nie ma takich problemow, wiec to chyba nie w tym tkwi problem.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:18   #1585
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Czy testy mogą sie mylić? Wyszlo mi negatywne.Oczywiście moj Tz zawiedziony okresu nie ma od tygodnia, a objawy okresowe sa juz od ponad tygodnia. Odkad rzucilam antykoncepcje hormonalna okres mialam doslownie co 28 dni, raz moze dwa dni mi sie spoznilo. Szczerze to juz sie zaczelam martwic, ze spoznienie moze wziac sie od jakiejs choroby skoro test negatywny. Trzza sie do gina zarejestrowac...

Dzisiaj na kafeterii wyczytalam posty kobiet, tkrocyh testy sie mylily. Pokazywaly negatywne, aw rzeczywistosci byla ciaza....ponoc takie bledy biora sie od zlych warunkow przetrzymywania testow.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:21   #1586
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Czy testy mogą sie mylić? Wyszlo mi negatywne.Oczywiście moj Tz zawiedziony okresu nie ma od tygodnia, a objawy okresowe sa juz od ponad tygodnia. Odkad rzucilam antykoncepcje hormonalna okres mialam doslownie co 28 dni, raz moze dwa dni mi sie spoznilo. Szczerze to juz sie zaczelam martwic, ze spoznienie moze wziac sie od jakiejs choroby skoro test negatywny. Trzza sie do gina zarejestrowac...

Dzisiaj na kafeterii wyczytalam posty kobiet, tkrocyh testy sie mylily. Pokazywaly negatywne, aw rzeczywistosci byla ciaza....ponoc takie bledy biora sie od zlych warunkow przetrzymywania testow.
oczywiście, że test może się pomylić czasami jest to jakaś wadliwa partia, czasami złe wykonanie.. różnie bywa
dlatego radzi się test powtórzyć (innej firmy) albo wybrać na test z krwi
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:24   #1587
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

A jeszcze takie glupie pytanie. Bola was czasami sutki przed okresem?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:46   #1588
Kia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Hej chcialabym zebyscie mi poradzily bo nie wiem co robic przez 2 miesiace bralam tabletki antykoncepcyjne potem przerwalam przez ostatni miesiac kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia. @powinnam dostac 24 czerwca czyli spoznia sie juz 10 dni mam powiekszone i bolace piersi, boli mnie podbrzusze i kreci mi sie w glowie robilam 2 testy i wyszly negatywne nie wiem czy moge byc w ciazy czy nie..? prosze pomozcie.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

sory tam mialo byc ze @ powinnam dostac 14 czerwca
Kia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 10:47   #1589
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A jeszcze takie glupie pytanie. Bola was czasami sutki przed okresem?
mnie nie bolą ale ja łykam tabsy i ogółem nie mam żadnych objawów nadchodzącego krwawienia :P

Cytat:
Napisane przez Kia24 Pokaż wiadomość
Hej chcialabym zebyscie mi poradzily bo nie wiem co robic przez 2 miesiace bralam tabletki antykoncepcyjne potem przerwalam przez ostatni miesiac kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia. @powinnam dostac 24 czerwca czyli spoznia sie juz 10 dni mam powiekszone i bolace piersi, boli mnie podbrzusze i kreci mi sie w glowie robilam 2 testy i wyszly negatywne nie wiem czy moge byc w ciazy czy nie..? prosze pomozcie.
tak, możesz być w ciąży jeśli współżyłaś bez zabezpieczenia (ciężko mi stwierdzić czy te testy są wiarygodne bo nie wiem ile minęło od ostatniego stosunku i kiedy je dokładnie robiłaś - po spodziewanym terminie miesiączki czy przed itp))
równie dobrze, okres może Ci się spóźniać z powodu odstawienia tabsów - często właśnie ma miejsce taka sytuacja
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 12:03   #1590
tusia11554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Proszę o pomoc

Mam pytanie do pana doktora czy w ciąży pozamacicznej wyczówa sie pod skórą po lewej stronie na wysokości biodra guz wielkości jajka lub może troszke mniejszy. Jestem w ciąży i obawiam się że może być to ciąża pozamaciczna lub poprostu wyczówam dziecko????
tusia11554 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.