Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 18:05   #1771
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

dziewczyny Jezus Maria pomocy ;( ostatnia miesiączka była jaka była..trwała 3 dni, była skąpiutka (normalnie tydzień się ze mnie leje)
przed okresem zero objawów, w dodatku spóźniony o tydzień... teraz to samo. Nie bolą mnie piersi, węzły, nic wypadają mi włosy, na paznokciach pojawiły się pęcherzyki, brzuch wywalony. [Z facetem kochałam się 5tego kwietnia, zabezpieczeni (prezerwatywą). Nawet nie miał wytrysku. Przed stosunkiem był petting...] potem okres wystąpił normalnie (27go) a teraz jest jak jest i to drugi raz.. bardzo się boję. Nawet moja mama już zaczyna sugerować ciąże mam niedoczynność tarczycy i depresje, robiono mi tsh i wyszło zaniżone, endokrynolog mówi, że te zaburzenia mogą wystąpić przez depresje, ale mój stan jest niezmienny od 4 lat... co ja mam myśleć jak na razie w mojej głowie kłębią się myśli samobójcze...
__________________
Crosstown traffic !
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:36   #1772
ghdds
Raczkowanie
 
Avatar ghdds
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 488
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Zabezpieczałaś się więc prawdopodobieństwo ciąży jest znikome... zrób test.
__________________

ghdds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:41   #1773
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ladylay Pokaż wiadomość
dziewczyny Jezus Maria pomocy ;( ostatnia miesiączka była jaka była..trwała 3 dni, była skąpiutka (normalnie tydzień się ze mnie leje)
przed okresem zero objawów, w dodatku spóźniony o tydzień... teraz to samo. Nie bolą mnie piersi, węzły, nic wypadają mi włosy, na paznokciach pojawiły się pęcherzyki, brzuch wywalony. [Z facetem kochałam się 5tego kwietnia, zabezpieczeni (prezerwatywą). Nawet nie miał wytrysku. Przed stosunkiem był petting...] potem okres wystąpił normalnie (27go) a teraz jest jak jest i to drugi raz.. bardzo się boję. Nawet moja mama już zaczyna sugerować ciąże mam niedoczynność tarczycy i depresje, robiono mi tsh i wyszło zaniżone, endokrynolog mówi, że te zaburzenia mogą wystąpić przez depresje, ale mój stan jest niezmienny od 4 lat... co ja mam myśleć jak na razie w mojej głowie kłębią się myśli samobójcze...
Zamiast się zamartwiać idź do lekarza - od 5 kwietnia minęło już sporo czasu, na USG ciąża byłaby spokojnie widoczna, ale szczerze mówiąc wątpię czy jesteś w ciąży. Raczej zwalałabym to wszystko na tarczycę.
Do gina marsz!

ghdds,
test ciążowy przy problemach z tarczycą nie jest wiarygodny.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 19:17   #1774
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

kobieto, spokojnie, to nie musi byc wina ciazy, poza tym od kwietnia mailabys juz jakies objawy
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 21:00   #1775
eriksonka
Raczkowanie
 
Avatar eriksonka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Miasto festiwali ;)
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ladylay Pokaż wiadomość
dziewczyny Jezus Maria pomocy ;( ostatnia miesiączka była jaka była..trwała 3 dni, była skąpiutka (normalnie tydzień się ze mnie leje)
przed okresem zero objawów, w dodatku spóźniony o tydzień... teraz to samo. Nie bolą mnie piersi, węzły, nic wypadają mi włosy, na paznokciach pojawiły się pęcherzyki, brzuch wywalony. [Z facetem kochałam się 5tego kwietnia, zabezpieczeni (prezerwatywą). Nawet nie miał wytrysku. Przed stosunkiem był petting...] potem okres wystąpił normalnie (27go) a teraz jest jak jest i to drugi raz.. bardzo się boję. Nawet moja mama już zaczyna sugerować ciąże mam niedoczynność tarczycy i depresje, robiono mi tsh i wyszło zaniżone, endokrynolog mówi, że te zaburzenia mogą wystąpić przez depresje, ale mój stan jest niezmienny od 4 lat... co ja mam myśleć jak na razie w mojej głowie kłębią się myśli samobójcze...
Też myślę, że to wina tarczycy, przez to może sie nieźle okres poprzestawiać.
Głowa do góry i nie zadręczaj sie tak
__________________
Czas na brzegu szklanki tkwi póki co...
eriksonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 21:57   #1776
dzagodaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Boze dziewczyny pomozcie !! Otoż : kochalam sie z chlopakiem w prezerwatywie, przed jego koncem, wyciagnal swojego penisa z pochwy a mi sie okres spoznia juz 6 dzien !! Zwykle, okres przesuwa sie co dwa dni: teraz mial byc 27, bo w tamtym miesiacu mialam 25.. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?? W niedziele, i dzis bolal mnie brzuch, piersi ale teraz te objawy zanikly.. Prosze -POMOZCIE ;((. Sluz nadal mi sie wydobywa... ale juz sama nie wiem co mam o tym myslec...
Nie wiem, czy to opoznienie moze byc przez steres(ciagle o tym mysle i sie zamartwiam ;((), czy mzoe przez zmiane pogody?? Ostatnio tez, zaczelam sie ze tak powirem odchudzac-cwiczenia, brak slodyczy, mniejsza ilosc jedzenia itp...

Edytowane przez dzagodaaa
Czas edycji: 2009-07-01 o 22:04
dzagodaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 22:38   #1777
123asia
Rozeznanie
 
Avatar 123asia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 518
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez dzagodaaa Pokaż wiadomość
Boze dziewczyny pomozcie !! Otoż : kochalam sie z chlopakiem w prezerwatywie, przed jego koncem, wyciagnal swojego penisa z pochwy a mi sie okres spoznia juz 6 dzien !! Zwykle, okres przesuwa sie co dwa dni: teraz mial byc 27, bo w tamtym miesiacu mialam 25.. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?? W niedziele, i dzis bolal mnie brzuch, piersi ale teraz te objawy zanikly.. Prosze -POMOZCIE ;((. Sluz nadal mi sie wydobywa... ale juz sama nie wiem co mam o tym myslec...
Nie wiem, czy to opoznienie moze byc przez steres(ciagle o tym mysle i sie zamartwiam ;((), czy mzoe przez zmiane pogody?? Ostatnio tez, zaczelam sie ze tak powirem odchudzac-cwiczenia, brak slodyczy, mniejsza ilosc jedzenia itp...
Z tego co ja wiem to ćwiczenia przyśpieszają okres. Mimo to, ogólnie z tego co napisałaś wynika,że raczej NIE jesteś w ciąży.
123asia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 00:10   #1778
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ladylay Pokaż wiadomość
jak na razie w mojej głowie kłębią się myśli samobójcze...
Nie rozumiem, dziecko jest takim nieszczęściem że można się przez nie zabijać??? To po co uprawiasz sex dziewczyno? A może podwiązanie jajowodów byłoby dobrym rozwiązaniem?



Cytat:
Napisane przez dzagodaaa Pokaż wiadomość
kochalam sie z chlopakiem w prezerwatywie, przed jego koncem, wyciagnal swojego penisa z pochwy
Mi tez sie spoznia, juz 8 dni i nic z tego nie wynika
Nie denerwuj sie, a wtedy okres na pewno sie pojawi.
Pomysl racjonalnie: do zapłodnienia potrzebne jest jajeczko + plemnik. Plemniki byly w prezerwatywie, w dodatku w momencie wytrysku prezerwatywa byla poza tobą, wiec czy moglo dojsc do polaczenia plemnika z jajeczkiem???
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 00:13   #1779
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Też mam podobny problem
Od początku roku miałam cykle jak w zegarku- 26 dni. Tym razem jest inaczej Okres powinnam dostać w poniedziałek i nadal go nie mam. Było małe co nieco w płodne dni, ale zabezpieczyliśmy się i wszystko było OK. W sobotę i niedzielę miałam klasyczne objawy PMS, później się uspokoiło. Wczoraj miałam temperaturę 37. Dzisiaj rano sobie zmierzyłam i miałam 36,5. Normalnie aż się ucieszyłam. Niestety do tej pory @ się nie pojawił Miał ktoś coś podobnego?
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 08:13   #1780
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Też mam podobny problem
Od początku roku miałam cykle jak w zegarku- 26 dni. Tym razem jest inaczej Okres powinnam dostać w poniedziałek i nadal go nie mam. Było małe co nieco w płodne dni, ale zabezpieczyliśmy się i wszystko było OK. W sobotę i niedzielę miałam klasyczne objawy PMS, później się uspokoiło. Wczoraj miałam temperaturę 37. Dzisiaj rano sobie zmierzyłam i miałam 36,5. Normalnie aż się ucieszyłam. Niestety do tej pory @ się nie pojawił Miał ktoś coś podobnego?
Z tego wynika, że za 1,2 dni dostaniesz @
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 09:39   #1781
dzagodaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

dziekuje Wam dziecwzyny ) ogolnie, to moje cykle sa nieregularne, bo np w tamtym roku tez jakos w tym czasie to spoznil mi sie 2 tyg!! a tak co miesiac przesuwa sie co 2 dni... Bez sensu to wszystko, ale dziekuje-uspokoilyscie mnie ). Trzeba czekac
dzagodaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 09:42   #1782
eriksonka
Raczkowanie
 
Avatar eriksonka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Miasto festiwali ;)
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez dzagodaaa Pokaż wiadomość
Boze dziewczyny pomozcie !! Otoż : kochalam sie z chlopakiem w prezerwatywie, przed jego koncem, wyciagnal swojego penisa z pochwy a mi sie okres spoznia juz 6 dzien !! Zwykle, okres przesuwa sie co dwa dni: teraz mial byc 27, bo w tamtym miesiacu mialam 25.. Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze?? W niedziele, i dzis bolal mnie brzuch, piersi ale teraz te objawy zanikly.. Prosze -POMOZCIE ;((. Sluz nadal mi sie wydobywa... ale juz sama nie wiem co mam o tym myslec...
Nie wiem, czy to opoznienie moze byc przez steres(ciagle o tym mysle i sie zamartwiam ;((), czy mzoe przez zmiane pogody?? Ostatnio tez, zaczelam sie ze tak powirem odchudzac-cwiczenia, brak slodyczy, mniejsza ilosc jedzenia itp...
Też ostanio miałam podobnie jak Ty. Nawkręcałam sobie schizów i sie stresowałam strasznie a okres spóźnił mi sie tydzień, jak nigdy. Też go dostaniesz prędzej czy później, tymbardziej, że była gumka i nie skończył w Tobie. Spokojnie
__________________
Czas na brzegu szklanki tkwi póki co...
eriksonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 09:59   #1783
dzagodaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

dziekuje ;**, bo juz mialam czarne mysli, a ze ja panikara to lezki w oczkach tez ;PP.
dzagodaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 10:37   #1784
amishi
Raczkowanie
 
Avatar amishi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam,
dzisiaj w nocy podczas stosunku z moim chłopakiem wyczułam, że prezerwatywa pękła. Mój partner zdążył wycofać się jeszcze przed wytryskiem. Do teraz nie wiem co mogło być przyczyną dodam, że używamy zawsze gumek Durex kupionych tylko w aptece.
Jak myślicie jakie są szanse, że jestem w ciąży?

Proszę o szybkie odpowiedzi, ponieważ zastanawiam się nad wizytą u ginekologa żeby przepisał mi tabletki "po" ale wydaje mi się to nie do końca potrzebne ponieważ nie skończył we mnie. Jak myślicie?
__________________
Żyję tak,
jak chcę !


MATURA 2010
amishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 10:51   #1785
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez amishi Pokaż wiadomość
Witam,
dzisiaj w nocy podczas stosunku z moim chłopakiem wyczułam, że prezerwatywa pękła. Mój partner zdążył wycofać się jeszcze przed wytryskiem. Do teraz nie wiem co mogło być przyczyną dodam, że używamy zawsze gumek Durex kupionych tylko w aptece.
Jak myślicie jakie są szanse, że jestem w ciąży?

Proszę o szybkie odpowiedzi, ponieważ zastanawiam się nad wizytą u ginekologa żeby przepisał mi tabletki "po" ale wydaje mi się to nie do końca potrzebne ponieważ nie skończył we mnie. Jak myślicie?
1. Jak długie masz cykle?
2. Którego dnia cyklu nastąpiło to "wydarzenie"?

Cykl liczy się od 1 dnia @ do ostatniego przed @.
1 dzień @ = 1 dzień cyklu.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 10:57   #1786
amishi
Raczkowanie
 
Avatar amishi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

1. ok 32 dni
2. 9 dzień cyklu
__________________
Żyję tak,
jak chcę !


MATURA 2010
amishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 11:03   #1787
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez amishi Pokaż wiadomość
1. ok 32 dni
2. 9 dzień cyklu
Moim zdaniem prawdopodobieństwo ciąży nikłe - tym bardziej, że wytrysk był na zewnątrz...
ale rób jak uważasz.

Zwróć tez uwagę czy już pojawił sie u ciebie śluz płodny (choć pewnie za 2 dni dopiero powinien być) - ciągnący się, jak białko kurzego jaja.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 12:12   #1788
tatiancia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 29
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

hmm to zaraz po krwawieniu tez mozna zajść? ja zawsze kocham sie z narzeczonym bez zabezpieczenia do srodka po okresie tzn od jakiś 3 miesięcy, ale mam długie i nieregularne cykle. To sie teraz zastanawiam no niby wiem że zdarzają sie takie przypadki jestem tego swiadoma ale troche sie zdziwiłam
__________________
pamiętaj że to, co Cię nie zabije, wzmocni!
tatiancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 12:53   #1789
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez tatiancia Pokaż wiadomość
hmm to zaraz po krwawieniu tez mozna zajść? ja zawsze kocham sie z narzeczonym bez zabezpieczenia do srodka po okresie tzn od jakiś 3 miesięcy, ale mam długie i nieregularne cykle. To sie teraz zastanawiam no niby wiem że zdarzają sie takie przypadki jestem tego swiadoma ale troche sie zdziwiłam




można.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 13:05   #1790
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Z tego wynika, że za 1,2 dni dostaniesz @
Nadal czekam Temperatura rano: 36,7, a teraz skoczyła do 37 Nie podoba mi się to
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 13:21   #1791
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez tatiancia Pokaż wiadomość
hmm to zaraz po krwawieniu tez mozna zajść? ja zawsze kocham sie z narzeczonym bez zabezpieczenia do srodka po okresie tzn od jakiś 3 miesięcy, ale mam długie i nieregularne cykle. To sie teraz zastanawiam no niby wiem że zdarzają sie takie przypadki jestem tego swiadoma ale troche sie zdziwiłam
To sie nie zdziw jak ktoregos razu test wyjdzie pozytywnie Jesli nie ma owulacji w jednym cyklu, to prawdopodobnie jajeczko pojawi sie w nastepnym cylku, zaraz po krwawieniu Ziostra mojego TZ w ten wlasnie sposob zaszla w ciaze (sex w 1 dzien po miesiaczce)
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 16:08   #1792
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Nadal czekam Temperatura rano: 36,7, a teraz skoczyła do 37 Nie podoba mi się to
Mierzysz temp. przez cały cykl? W tym samym czasie? Jeśli nie, to nie możesz oceniać swojego cyklu. Trzeba mierzyć temperaturę codziennie, o stałej porze, aby cokolwiek wywnioskować. Jednorazowe pomiary nic nie dają.
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:14   #1793
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez tatiancia Pokaż wiadomość
hmm to zaraz po krwawieniu tez mozna zajść? ja zawsze kocham sie z narzeczonym bez zabezpieczenia do srodka po okresie tzn od jakiś 3 miesięcy, ale mam długie i nieregularne cykle. To sie teraz zastanawiam no niby wiem że zdarzają sie takie przypadki jestem tego swiadoma ale troche sie zdziwiłam
Można jeśli cykl jest krótki, a pierwsze objawy płodności pojawiają się zaraz po @. Musiałabyś u siebie obserwować kiedy pierwszy raz po @ pojawia się u Ciebie śluz płodny.
Z wyznaczaniem niepłodności przedowulacyjnej jest więcej zachodu i większa niepewność co do dni niepłodnych niż z niepłodnością poowulacyjną. Dlatego też niepłodność przedowulayjną nazywa sie niepłodnością względną (ze względu na ewentualną możliwość poczęcia), a niepłodność poowulacyjną za niepłodność bezwzględną (bo nie ma wtedy możliwości poczęcia).

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolekKB
Nadal czekam Temperatura rano: 36,7, a teraz skoczyła do 37 Nie podoba mi się to

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Mierzysz temp. przez cały cykl? W tym samym czasie? Jeśli nie, to nie możesz oceniać swojego cyklu. Trzeba mierzyć temperaturę codziennie, o stałej porze, aby cokolwiek wywnioskować. Jednorazowe pomiary nic nie dają.
aniolekKB,
po kiego grzyba mierzysz temperaturę w czasie dnia???
To kompletny bezsens.
Liczy sie tylko pomiar poranny - tak jak napisała bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb o stałej porze (różnica 1h jest bez znaczenia), przed wstaniem z łóżka.
Tempeartura w ciagu dnia wzrasta - to NORMA. I nie wiem czemu ci się coś niepodoba???
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:18   #1794
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
aniolekKB,
po kiego grzyba mierzysz temperaturę w czasie dnia???
To kompletny bezsens.
Liczy sie tylko pomiar poranny - tak jak napisała bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb o stałej porze (różnica 1h jest bez znaczenia), przed wstaniem z łóżka.
Tempeartura w ciagu dnia wzrasta - to NORMA. I nie wiem czemu ci się coś niepodoba???
Wiem, wiem, ale zaczęłam schizować, bo już dawno nie miałam takiego opóźnienia. Na szczęście już wszystko OK @ się zjawiła
A na przyszłość postaram się nie być taka zeschizowana, bo mam nadzieję, że już nie dopuścimy do takiej sytuacji Dzięki za wszystkie rady
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:25   #1795
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ale zaczęłam schizować, bo już dawno nie miałam takiego opóźnienia. Na szczęście już wszystko OK @ się zjawiła
A na przyszłość postaram się nie być taka zeschizowana, bo mam nadzieję, że już nie dopuścimy do takiej sytuacji Dzięki za wszystkie rady
No widzisz
przecież ci pisałam, że @ lada moment
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:49   #1796
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Kurde ja też popadam w ciązową paranoje, ogólnie biore tabletki anty od roku już, w przyszły piątek mam dostać okres i od 5 dni strasznie mnie bolą sutki (ale tylko wtedy gdy dotykam) ;\ i mam takie okrąglejsze piersi,tabletki biore regularnie i nie brałam leków, które wchodzą w reakcje z nimi.
Pamietąm,że w zeszłym cyku tez mnie sutki pobolewały. Teraz nie wiem co mysleć, bo jestem straszliwą panikarą, zanim zaczęłam brać tabletki to nawet wydawało mi się, że w brzuchu mi się rusza:P:P:P
Czy bolące sutki są tylko objawem ciązy, czy mogą boleć bez powodu:P???, dodam,że bolą mnie od imprezy,która się zakończyła z TŻ dość namiętnie, więc możliwe,że to przez niego, tylko że to już minęło sporo czasu;\\\
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:10   #1797
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez tatiancia Pokaż wiadomość
hmm to zaraz po krwawieniu tez mozna zajść? ja zawsze kocham sie z narzeczonym bez zabezpieczenia do srodka po okresie tzn od jakiś 3 miesięcy, ale mam długie i nieregularne cykle. To sie teraz zastanawiam no niby wiem że zdarzają sie takie przypadki jestem tego swiadoma ale troche sie zdziwiłam
no powinnas troche sie jeszcze doedukowac jesli nie chcesz miec potomka narazie moja nauczycielka tez zaszla w ciaze w trakcie miesiaczki
to wszystko mozna okreslic tylko jak stosujesz metode pomiaru temperatury i obserwacji sluzu, bo czasem owulacja moze byc w trakcie okresu.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ruumi Pokaż wiadomość
Kurde ja też popadam w ciązową paranoje, ogólnie biore tabletki anty od roku już, w przyszły piątek mam dostać okres i od 5 dni strasznie mnie bolą sutki (ale tylko wtedy gdy dotykam) ;\
ja mysle ze to przed okresem, albo TŻ ci troche zmasakrowal.. mnie caly czas sutki bolą a jakos nie boje sie ze jestem w ciazy chociaz tabsow nie biore nie martw sie, jesli tabletki sa przyjmowane poprawnie to nie ma raczej szans na ciaze, poza tym masz jeszcze tydzien do okresu

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2009-07-02 o 20:39
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:19   #1798
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

stram się opanować ale nie stety opanowałam fora i tam wszędzie,że jak bolą sutki to napewno jest to ciąza;\ no i dużo jest też o wpadkach przy braniu tabletek;\
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:40   #1799
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

najlepiej sie naczytac takich beznadziejnych for, gdzie np. w drugi dzien po stosunku zaparcia, albo bol brzucha to napewno ciaza
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 21:37   #1800
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
najlepiej sie naczytac takich beznadziejnych for, gdzie np. w drugi dzien po stosunku zaparcia, albo bol brzucha to napewno ciaza
taaa... prawie poród
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.