Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 18:36   #2791
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Ja powoli mam już dość... waga ciągle stoi. Śmigam na siłowni, staram się odstawić wszystko co niezdrowe i nic. Nie widzę sensu w takim odchudzaniu
co Ty mówisz? ile ważysz obecnie? nie poddawaj się, ruszy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 18:42   #2792
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
co Ty mówisz? ile ważysz obecnie? nie poddawaj się, ruszy
Tyle co pisałam po powrocie na wątek, czyli 64,5 -65 kg.
Mam ochotę wcisnąć w siebie całą pizze i olać to całe odchudzanie
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:03   #2793
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Ja powoli mam już dość... waga ciągle stoi. Śmigam na siłowni, staram się odstawić wszystko co niezdrowe i nic. Nie widzę sensu w takim odchudzaniu
Głowa do góry! Mi też stoi w miejscu póki co, ale na pewno niedługo ruszy
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:08   #2794
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Tyle co pisałam po powrocie na wątek, czyli 64,5 -65 kg.
Mam ochotę wcisnąć w siebie całą pizze i olać to całe odchudzanie
to najgorsze rozwiązanie, jak waha nie spada mimo naszych ćwiczeń, diety, iwem to jest demotywujące, mamy ochotę się poddać, ale nie rób tego, przeczekaj
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:46   #2795
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Ja to wszystko wiem, ale to nie zmienia faktu, ze motywacja w takich sytuacjach jest równa zero...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:50   #2796
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

musisz jakoś przetrwać, to trudne.. często tak mam, ale musisz być silna
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:03   #2797
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Hej dziewczyny!

Dolaczam sie do postnego niejedzenia slodyczy Zaczelam dopiero od dzisiaj, czli pierwszy dzien

Co do wlosow, to dopisuje sie do dlugowlosych dziewczyn, bo wczoraj po poczytaniu Was z ciekawosci poprosilam TZ o zmierzenie ich dlugosci i wyszlo ok 60cm, mam brazowe proste wlosy, strasznie geste (marza mi sie krecone ) i chcialam zrobic trwala, ale nikt nie chce sie podjac, bo za grube .
Tequila podziwiam Twoja odwage u fryzjerki, ja chodze na podcinanie i cieniowanie raz na rok, bo tez sie zawsze boje ze mi obetnie za krotko, co sie zreszta zdarzylo juz kilka razy, ale chociaz szlag mnie trafial, to jakos jednak placilam i wychodzilam (niezadowolona). Nastepnym razem pojde za Twoim przykladem moze

Veiovis kochana nie zniechecaj sie Poczytaj sobie, moze masz efekt plateau- to taki czas zastoju, kiedy organizm przestawia sie na dalsze chudniecie i przygotowuje na nowa- mniejsza wage Po ciazy musialam zrzucic 25kg i udalo mi sie 2 lata temu, ale po drodze tez mialam kilka takich kryzysow, nawet po kilka tygodni! A pozniej waga leciala znowu w dol
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 21:19   #2798
hurricanegirl
Raczkowanie
 
Avatar hurricanegirl
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 481
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Veiovis - fakt, takie momenty strasznie demotywują i najchętniej byśmy je zajadły. No ale co tym zyskamy? Jedynie wzrost wagi, a tego przecież nie chcemy. Prędzej czy później waga poleci w dół, ja też teraz jestem na etapie 'zastoju' mimo, że w tym tygodniu wyjątkowo się starałam

Monte_ - ja zawsze narzekałam na moje włosy i chciałam mieć proste, wystarczy rozczesać i ładnie wyglądają a z kręconymi zawsze jest roboty No ale ostatnio je polubiłam

Sikorka0204 - Ty to już w ogóle jesteś weteranką, tyle kg za Tobą A jak rozmiar, poleciał w dół?
__________________

hurricanegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:37   #2799
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
plastikowa biedronka wracaj szybko na dobrą drogę! (i do nas)
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Plastikowa biedronka odzywaj się, nigdzie nie znikaj! to rozkaz miło, jak mówicie co u Was, nie tylko o diecie
Cytat:
Napisane przez tequila_sunrise25 Pokaż wiadomość
Plastikowa biedronka Nie łam się.Z twoim chudym tyłkiem nie masz się co przejmować
Dzięki dziewczyny Ja nie znikam całkowicie, powiem wam, że brakuje mi czasu na wszystko, dlatego ostatnio mam kryzys. Raczej nie przytyłam, bo we wszystko się mieszczę Ale wkurza mnie to, że jestem ostatnio przemęczona, więc jem cokolwiek, byle by zjeść. Dlatego pomyślałam sobie, że przetrwam ten czas i pewnie tu wrócę. Mimo, że na ćwiczenia to już w ogóle czasu brak Bo w sumie to jakbym się porządnie wzięła za jakąś siłówkę to i dieta nie byłaby bardzo potrzebna. Bardziej zależy mi na ujędrnieniu i wyrzeźbieniu ciała niż na chudnięciu. Ale przez pracę i studia naprawdę nie mam czasu, a jak mam czas to nie mam siły, bo jedyne o czym marzę to po prostu odpocząć...
Ale wiosna tuż tuż, zrobi się cieplej, zaczną się świeże warzywka, lżejsze jedzenie...
Postaram się znaleźć chociaż czas na zdrowe i lżejsze posiłki. I postaram się odzywać tu czasem
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 22:52   #2800
hurricanegirl
Raczkowanie
 
Avatar hurricanegirl
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 481
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

I po ćwiczeniach :
- 8 min abs
- ćwiczenia z Callanetics na nogi
- 1000 ściśnięć piłki udami
- 500 skoków na skakance
- 400 krążeń biodrami
- 200 skrętów do tyłu
- 200 skrętów na boki
- 300 nożyc
- 300 unoszeń nóg leżąc na boku
- 50 unoszeń bioder
- rowerek w powietrzu (500)
- rozciąganie
+ 45 min aerobiku wcześniej

Plastikowa biedronka - fajnie, że jednak tu do Nas zaglądasz Oj ja też czekam na wiosnę, koktajle ze świeżych owoców i warzyw
__________________

hurricanegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 06:55   #2801
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Wstawac spiochy!

Jejku jak u nas wieje w Gdansku, cala noc gwizdalo. Ja juz po sniadanku, teraz popijam kawke
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 07:56   #2802
tequila_sunrise25
Raczkowanie
 
Avatar tequila_sunrise25
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 290
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cześć dziewczynki.U mnie @ więc się nie ważę.Wczoraj dałam sobie taki wycisk przy ćwiczeniach,że aż mnie mięśnie dosłownie parzyły
Veiovis Trzymaj się,a zobaczysz że kg.spadną.Ja wiem jak to jest,też miałam tak że dieta,ćwiczenia a waga w miejscu,ale spadła-nie ma siły.Musi spaść!
Plastikowa Biedronka Z tym zmęczeniem i ogólną niechęcią do życia,to dużo ludzi tak ma-zbliża się "wiosenne przesilenie" a jak masz niskie ciśnienie,to tym bardziej możesz narzekać na złe samopoczucie.
Monte No wiesz z tą sytuacją u fryzjera,nie chcę dawać złego przykładu,ale myślę że dobrze zrobiłam
__________________
"Uśmiecham się co rano.Jestem dobrą dziewczyną,tylko ludzie mnie wku * wiają.Bóg mnie stworzył,diabeł-opętał.Na zawsze więc pozostanę grzeszna i święta"
"Nie dość,że nie mam się w co ubrać,to jeszcze szafa pęka mi w szwach!"
tequila_sunrise25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:16   #2803
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Dzięki dziewczyny! Jesteście kochane!
Przez ostatnie parę dni mam średni humor i nastrój. I jeszcze ta wstrętna pogoda... W takich chwilach naprawdę mam ochotę poprawić sobie humor jakimś grzesznym jedzeniem, ale bardzo mocno zapadły mi w pamięć słowa (z książki o której pisałam kiedyś tam), że takie chwilowe obżarstwo poprawia humor na czas jedzenia, a potem psychicznie czujemy się jeszcze gorzej bo przecież znowu nie dotrzymałyśmy diety.

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Co do wlosow, to dopisuje sie do dlugowlosych dziewczyn, bo wczoraj po poczytaniu Was z ciekawosci poprosilam TZ o zmierzenie ich dlugosci i wyszlo ok 60cm, mam brazowe proste wlosy, strasznie geste (marza mi sie krecone ) i chcialam zrobic trwala, ale nikt nie chce sie podjac, bo za grube .
A jaką chcesz trwałą zrobić?

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Jejku jak u nas wieje w Gdansku, cala noc gwizdalo. Ja juz po sniadanku, teraz popijam kawke
U mnie też strasznie wieje, niech już będzie wiosna
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:34   #2804
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Tequila z tym fryzjerem to dalas akurat mi dobry przyklad, bo nastepnym razem nie bede sie patyczkowac Moj problem polega na tym, ze jestem zbyt mila dla ludzi

Veiovis chcialam sobie zrobic takie skrety na duzych walkach, ale mi powiedziano, ze z takimi grubymi i gestymi wlosami to nie wyjdzie
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 08:43   #2805
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez Monte_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Dolaczam sie do postnego niejedzenia slodyczy Zaczelam dopiero od dzisiaj, czli pierwszy dzien

Co do wlosow, to dopisuje sie do dlugowlosych dziewczyn, bo wczoraj po poczytaniu Was z ciekawosci poprosilam TZ o zmierzenie ich dlugosci i wyszlo ok 60cm, mam brazowe proste wlosy, strasznie geste (marza mi sie krecone ) i chcialam zrobic trwala, ale nikt nie chce sie podjac, bo za grube .
Tequila podziwiam Twoja odwage u fryzjerki, ja chodze na podcinanie i cieniowanie raz na rok, bo tez sie zawsze boje ze mi obetnie za krotko, co sie zreszta zdarzylo juz kilka razy, ale chociaz szlag mnie trafial, to jakos jednak placilam i wychodzilam (niezadowolona). Nastepnym razem pojde za Twoim przykladem moze

Veiovis kochana nie zniechecaj sie Poczytaj sobie, moze masz efekt plateau- to taki czas zastoju, kiedy organizm przestawia sie na dalsze chudniecie i przygotowuje na nowa- mniejsza wage Po ciazy musialam zrzucic 25kg i udalo mi sie 2 lata temu, ale po drodze tez mialam kilka takich kryzysow, nawet po kilka tygodni! A pozniej waga leciala znowu w dol
Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Ja nie znikam całkowicie, powiem wam, że brakuje mi czasu na wszystko, dlatego ostatnio mam kryzys. Raczej nie przytyłam, bo we wszystko się mieszczę Ale wkurza mnie to, że jestem ostatnio przemęczona, więc jem cokolwiek, byle by zjeść. Dlatego pomyślałam sobie, że przetrwam ten czas i pewnie tu wrócę. Mimo, że na ćwiczenia to już w ogóle czasu brak Bo w sumie to jakbym się porządnie wzięła za jakąś siłówkę to i dieta nie byłaby bardzo potrzebna. Bardziej zależy mi na ujędrnieniu i wyrzeźbieniu ciała niż na chudnięciu. Ale przez pracę i studia naprawdę nie mam czasu, a jak mam czas to nie mam siły, bo jedyne o czym marzę to po prostu odpocząć...
Ale wiosna tuż tuż, zrobi się cieplej, zaczną się świeże warzywka, lżejsze jedzenie...
Postaram się znaleźć chociaż czas na zdrowe i lżejsze posiłki. I postaram się odzywać tu czasem
Cytat:
Napisane przez hurricanegirl Pokaż wiadomość
I po ćwiczeniach :
- 8 min abs
- ćwiczenia z Callanetics na nogi
- 1000 ściśnięć piłki udami
- 500 skoków na skakance
- 400 krążeń biodrami
- 200 skrętów do tyłu
- 200 skrętów na boki
- 300 nożyc
- 300 unoszeń nóg leżąc na boku
- 50 unoszeń bioder
- rowerek w powietrzu (500)
- rozciąganie
+ 45 min aerobiku wcześniej

Plastikowa biedronka - fajnie, że jednak tu do Nas zaglądasz Oj ja też czekam na wiosnę, koktajle ze świeżych owoców i warzyw
Cytat:
Napisane przez tequila_sunrise25 Pokaż wiadomość
[B]Cześć dziewczynki.U mnie @ więc się nie ważę.Wczoraj dałam sobie taki wycisk przy ćwiczeniach,że aż mnie mięśnie dosłownie parzyły

u mnie zbliża sią @, dlatego też się nie ważę a u fryzjerki bardzo dobrze zrobiłaś, ktoś nie ma pojęcia co się do niego mówi, nie rozumie prostych zwrotów to nie powinien mieć do czynienia z tą pracą, powaznie ja bym na nią naskoczyła, w maju planuję podciąć ze 2-3 cm, to jak mi ruszy więcej to ubiję na miejscu

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Jesteście kochane!
Przez ostatnie parę dni mam średni humor i nastrój. I jeszcze ta wstrętna pogoda... W takich chwilach naprawdę mam ochotę poprawić sobie humor jakimś grzesznym jedzeniem, ale bardzo mocno zapadły mi w pamięć słowa (z książki o której pisałam kiedyś tam), że takie chwilowe obżarstwo poprawia humor na czas jedzenia, a potem psychicznie czujemy się jeszcze gorzej bo przecież znowu nie dotrzymałyśmy diety.
ja zawaliłam tydzień, no ale trudno, dalej trzeba się starać, na pewno tego nie rzucę.. o nie, nie chcę przez to jeszcze raz przechodzić, bo i tak chce schudnąć, więc im wcześniej to lepiej, źle się czuję ze sobą, a jeszcze gorzej to nie chcę..
masz rację, jak miałam te imprezy to miałam ochotę to rZucić, bo tak się objadłam, w czwartek w domui były ciastka itp i przysięgam miałam się na nie rzucić, ale pamietam, jak obiecałam Wam, że nie tknę słodyczy i udało się
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:11   #2806
li90
Raczkowanie
 
Avatar li90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 337
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Hej dziewczynki Wróciłam po ciężkim tygodniu. Zaliczyłam to, co mogłabym zaliczyć przez obecności Ciężka nauka popłaciła
Przede mną jeszcze jeden, ostatni już egzamin. W poniedziałek trzymać kciuki

A wagowo jestem zszokowana, bo rano wyszło 62,8! Nie wiem jakim cudem, bo dietowo nie było dobrze w tym tygodniu. Ale nie było też opychania się
Wczoraj np. zjadłam spagetti z biedronki, ale to grzecznie na kolację. Kalorycznie w zasadzie wychodziło dobrze.
Ale to w zasadzie taki jednorazowy występek, bo te sklepowe nie są dobre... jak zupka:/ Wole te domowe. Makaron ciągnący się z jakimś mięskiem i sosikiem, ale stop, stop, stop. Nie mówię już nic więcej na ten temat.
Zastanawiam się czy moja waga dobrze chodzi.
I jestem w szoku, bo zaczynałam z wagą 68,9 a jest już 62,8 :O

Edytowane przez li90
Czas edycji: 2012-02-25 o 10:14
li90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:45   #2807
tequila_sunrise25
Raczkowanie
 
Avatar tequila_sunrise25
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 290
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

[/B]
Cytat:
Napisane przez li90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Wróciłam po ciężkim tygodniu. Zaliczyłam to, co mogłabym zaliczyć przez obecności Ciężka nauka popłaciła
Przede mną jeszcze jeden, ostatni już egzamin. W poniedziałek trzymać kciuki

A wagowo jestem zszokowana, bo rano wyszło 62,8! Nie wiem jakim cudem, bo dietowo nie było dobrze w tym tygodniu. Ale nie było też opychania się
Wczoraj np. zjadłam spagetti z biedronki, ale to grzecznie na kolację. Kalorycznie w zasadzie wychodziło dobrze.
Ale to w zasadzie taki jednorazowy występek, bo te sklepowe nie są dobre... jak zupka:/ Wole te domowe. Makaron ciągnący się z jakimś mięskiem i sosikiem, ale stop, stop, stop. Nie mówię już nic więcej na ten temat.
Zastanawiam się czy moja waga dobrze chodzi.
I jestem w szoku, bo zaczynałam z wagą 68,9 a jest już 62,8 :O
Ja oczywiście będę trzymać kciuki
Co do wagi to ja też się ważyłam na mojej (prawie nowa,tania też nie była) a jednak źle ważyła.Dla porównania jak masz możliwość to zważ się gdzie indziej;
__________________
"Uśmiecham się co rano.Jestem dobrą dziewczyną,tylko ludzie mnie wku * wiają.Bóg mnie stworzył,diabeł-opętał.Na zawsze więc pozostanę grzeszna i święta"
"Nie dość,że nie mam się w co ubrać,to jeszcze szafa pęka mi w szwach!"
tequila_sunrise25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:54   #2808
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

li90 no to super 6 kg to już sporo czujesz różnicę? inni widzą
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:31   #2809
zlossi
Raczkowanie
 
Avatar zlossi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 402
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

a ja nie mogę się zważyć, bo jestem u chłopaka a tu waga szfankuje.. ;(

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez hurricanegirl Pokaż wiadomość
I po ćwiczeniach :
- 8 min abs
- ćwiczenia z Callanetics na nogi
- 1000 ściśnięć piłki udami
- 500 skoków na skakance
- 400 krążeń biodrami
- 200 skrętów do tyłu
- 200 skrętów na boki
- 300 nożyc
- 300 unoszeń nóg leżąc na boku
- 50 unoszeń bioder
- rowerek w powietrzu (500)
- rozciąganie
+ 45 min aerobiku wcześniej

Plastikowa biedronka - fajnie, że jednak tu do Nas zaglądasz Oj ja też czekam na wiosnę, koktajle ze świeżych owoców i warzyw
boże jak Ty pięknie ćwiczysz !

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez li90 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki wróciłam po ciężkim tygodniu. Zaliczyłam to, co mogłabym zaliczyć przez obecności :d ciężka nauka popłaciła :d
przede mną jeszcze jeden, ostatni już egzamin. W poniedziałek trzymać kciuki

a wagowo jestem zszokowana, bo rano wyszło 62,8! Nie wiem jakim cudem, bo dietowo nie było dobrze w tym tygodniu. Ale nie było też opychania się :d
wczoraj np. Zjadłam spagetti z biedronki, ale to grzecznie na kolację. Kalorycznie w zasadzie wychodziło dobrze.
Ale to w zasadzie taki jednorazowy występek, bo te sklepowe nie są dobre... Jak zupka:/ wole te domowe. Makaron ciągnący się z jakimś mięskiem i sosikiem, ale stop, stop, stop. Nie mówię już nic więcej na ten temat.
Zastanawiam się czy moja waga dobrze chodzi.
I jestem w szoku, bo zaczynałam z wagą 68,9 a jest już 62,8
gratuluję !! Sama chciałabym zobaczyć spadek...
__________________
159 cm 58--57--56--55--54--53.3--52--51--50--49

`Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód`[


* piję skrzyp! piję pokrzywę!
25.06.12
zlossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 12:17   #2810
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

a ja najpierw 10 min ćwiczenia -brzuszki, skręty itp taka rozgrzewka, a potem 45 min na orbi
jestem po II sniadaniu wieśniak z truskawkami, a na obiad makaron pełnoziarnisty z twarogiem
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:14   #2811
tequila_sunrise25
Raczkowanie
 
Avatar tequila_sunrise25
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 290
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

u mnie dzisiaj
parówka (sokołów 93%) 2 kromki grahama z pomidorem,ogórkiem i rzodkiewką.
mandarynka i garść fistaszków żurek ( w wersji light)
Na kolację nie mam pomysłu.Postanowiłam sobie po 15-tej nie jeść węgli-szczególnie pieczywa. Ćwiczenia 100 brzuszków
1.5 godz.Callanetics
70 przysiadów
8 min.buns
150 agrafka.
Teraz idę na spacer-ładnie słoneczko świeci,a później reszta ćwiczeń
[/LEFT][/LEFT]
__________________
"Uśmiecham się co rano.Jestem dobrą dziewczyną,tylko ludzie mnie wku * wiają.Bóg mnie stworzył,diabeł-opętał.Na zawsze więc pozostanę grzeszna i święta"
"Nie dość,że nie mam się w co ubrać,to jeszcze szafa pęka mi w szwach!"

Edytowane przez tequila_sunrise25
Czas edycji: 2012-02-25 o 13:15
tequila_sunrise25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:36   #2812
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

tequila oddaj trochę słoneczka u mnie szaro, buro i ponuro
ja też mam takie postanowienie, i m później to mniej węgli, a kolacja już bez pieczywa, bo i tak potrafiłam..

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

2 osoby się tylko zważyły? a co z resztą?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:55   #2813
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Hej. Ja też mam dzisiaj @. Moja waga to 73,3kg wcześniej było 73,6kg. Spadek nie wielki, ale leżałam chora, diety nie było jako takiej, ćwiczeń też nie bo siły nie miałam. Ale za to mam znowu motywację i chęci do walki mimo, że mi nie lecą te kg jakoś rewelacyjnie.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 14:00   #2814
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;32541904]Hej. Ja też mam dzisiaj @. Moja waga to 73,3kg wcześniej było 73,6kg. Spadek nie wielki, ale leżałam chora, diety nie było jako takiej, ćwiczeń też nie bo siły nie miałam. Ale za to mam znowu motywację i chęci do walki mimo, że mi nie lecą te kg jakoś rewelacyjnie.[/QUOTE]

ja tak samo @ będzie lada moment.. i podobnie wstąpiła we mnei motywacja, mimo że waga od dłuższego czasu utrzymuje sie na jednakowym poziomie..
kiedyś ruszy to ćwiczenia dają mi taką siłę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 14:08   #2815
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
ja tak samo @ będzie lada moment.. i podobnie wstąpiła we mnei motywacja, mimo że waga od dłuższego czasu utrzymuje sie na jednakowym poziomie..
kiedyś ruszy to ćwiczenia dają mi taką siłę
Ja na @ czekałam od wtorku, ale miałam dużo stresu i choroba i mi się przesunęło. Ale się zważyłam bo chciałam wiedzieć na czym stoję, a skoro mam teraz więcej wody w organizmie więc być może jest mniej na wadze Nie ważne ile i tak mam zamiar ćwiczyć.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:08   #2816
syjusia
Raczkowanie
 
Avatar syjusia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 132
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Hmmm 68,6 mogło być lepiej
Postaram się lepiej wypaść przy następnym ważeniu
syjusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:12   #2817
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

syjusia i tak gratuluję 4 kg za Tobą
przywieźli zakupy u mnie, tyle pyszności, kupili owoce itp, nic niezdrowego nie ruszam, na IV posiłek kefir albo maslanka, może kiwi do tego dodam
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:18   #2818
syjusia
Raczkowanie
 
Avatar syjusia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 132
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
syjusia i tak gratuluję 4 kg za Tobą
przywieźli zakupy u mnie, tyle pyszności, kupili owoce itp, nic niezdrowego nie ruszam, na IV posiłek kefir albo maslanka, może kiwi do tego dodam
Dziękuję nie popatrzyłam na to pod tym kontem. Oj joj joj same smakowe rzeczy, chyba skoczę do sklepu po maślankę A mi parę nie planowych rzeczy dziś wpadło(jakiś herbatnik bardzo mało słodki i sporo paluszków juniorków) ponieważ do południe spędziłam poza domem.
syjusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:34   #2819
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Ja zobaczyłam dzisiaj na wadze 64 czyli 1,5 kg mniej jakim cudem mi to się udało to niewiem
Pozatym się zmierzyłam i straciłam po 2 cm w biodrach i w taliii.
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:36   #2820
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez anega Pokaż wiadomość
Ja zobaczyłam dzisiaj na wadze 64 czyli 1,5 kg mniej jakim cudem mi to się udało to niewiem
Pozatym się zmierzyłam i straciłam po 2 cm w biodrach i w taliii.
ja też chcę ale ja nie zasłużyłam, za bardzo popłynęłam w tym tygodniu z dietą
a Tobie gratuluję
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.