Dzieci na wieczorze panieńskim - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-14, 15:31   #1
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826

Dzieci na wieczorze panieńskim


Jak w temacie: dzieci na wieczorze panieńskim. I od razu zaznaczam, że to nie są dzieci młodej.

Jest taka sytuacja. Organizujemy wieczór panieński koleżanki (bezdzietnej). Uczestniczki mają w sumie czworo dzieci - jedno moje, drugie świadkowej i jeszcze jedna dziewczyna ma dwójkę. Wiek od 6 miesięcy do 2,5 roku. Oprócz tego trzy zaproszone dziewczyny dzieci nie mają.

Ustalałyśmy plan wieczoru i atrakcje. Spokojnie, żadne torty z penisem Miało być między innymi wyjście do salonu na manicure.

Wczoraj świadkowa napisała na grupie na Fejsie wiadomość, że wybrany salon jednak odpada, bo dopytała i... nie ma w nim miejsca, gdzie dzieci by się mogły bawić, i wlaścicielka w ogóle nie życzy sobie, żeby klientki przychodziły z dziećmi, bo miała już przypadki, że dziecko zrzuciło ze stołu lampę itp. Mądra kobieta, nawiasem mówiąc. Ale co się okazało?

Że... świadkowa i ta druga dziewczyna uznały to za wręcz oczywiste, że przychodzą z dziećmi. I że to w ogóle miała być świetna okazja, żeby zrobić sobie paznokcie, bo przecież reszta dziewczyn będzie mogła rzucić okiem na latorośl

Mnie się wydało równie oczywiste, że dziecko może na parę godzin zostać z tatusiem, no i że w ogóle wieczór panieński to nie jest kinder bal

Laski odpisały, że:
- dziecko nie może zostać z ojcem, bo mąż się nie odnajduje w siedzeniu w domu z dwulatkiem,
- a w ogóle to ona wszędzie z dzieckiem chodzi,
- nie chce zaproszeń na imprezę, gdzie jej dzieci nie są mile widziane,
- przecież dzieci należy socjalizować, a nie trzymać w domu do osiemnastki.

Cóż. Najśmieszniejsze chyba jest to, że akurat to moje dziecko jest z tej czwórki najmłodsze.

Prosze bardzo o szczerą opinię - czy to ja jestem wyrodną matką, czy serio zabieranie dzieci na wieczory panieńskie jest w dzisiejszych czasach absolutnie normalne
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:02   #2
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Jak w temacie: dzieci na wieczorze panieńskim. I od razu zaznaczam, że to nie są dzieci młodej.

Jest taka sytuacja. Organizujemy wieczór panieński koleżanki (bezdzietnej). Uczestniczki mają w sumie czworo dzieci - jedno moje, drugie świadkowej i jeszcze jedna dziewczyna ma dwójkę. Wiek od 6 miesięcy do 2,5 roku. Oprócz tego trzy zaproszone dziewczyny dzieci nie mają.

Ustalałyśmy plan wieczoru i atrakcje. Spokojnie, żadne torty z penisem Miało być między innymi wyjście do salonu na manicure.

Wczoraj świadkowa napisała na grupie na Fejsie wiadomość, że wybrany salon jednak odpada, bo dopytała i... nie ma w nim miejsca, gdzie dzieci by się mogły bawić, i wlaścicielka w ogóle nie życzy sobie, żeby klientki przychodziły z dziećmi, bo miała już przypadki, że dziecko zrzuciło ze stołu lampę itp. Mądra kobieta, nawiasem mówiąc. Ale co się okazało?

Że... świadkowa i ta druga dziewczyna uznały to za wręcz oczywiste, że przychodzą z dziećmi. I że to w ogóle miała być świetna okazja, żeby zrobić sobie paznokcie, bo przecież reszta dziewczyn będzie mogła rzucić okiem na latorośl

Mnie się wydało równie oczywiste, że dziecko może na parę godzin zostać z tatusiem, no i że w ogóle wieczór panieński to nie jest kinder bal

Laski odpisały, że:
- dziecko nie może zostać z ojcem, bo mąż się nie odnajduje w siedzeniu w domu z dwulatkiem,
- a w ogóle to ona wszędzie z dzieckiem chodzi,
- nie chce zaproszeń na imprezę, gdzie jej dzieci nie są mile widziane,
- przecież dzieci należy socjalizować, a nie trzymać w domu do osiemnastki.

Cóż. Najśmieszniejsze chyba jest to, że akurat to moje dziecko jest z tej czwórki najmłodsze.

Prosze bardzo o szczerą opinię - czy to ja jestem wyrodną matką, czy serio zabieranie dzieci na wieczory panieńskie jest w dzisiejszych czasach absolutnie normalne
Byłoby mi przykro jako przyszłej pannie młodej, że znajome potraktowały ten czas, jako okazje do wyrwania sie z domu na manicure, w trakcie ktorego dziecko bedzie zaopiekowane przez ciotki. Jestem bezdzietna i wiem, ze bawilabym sie zle - nie lubie spedzac za duzo czasu w towarzystwie dzieci, a szczegolnie wtedy, gdybym chciala 'opic' swoj panienski, czyli czas skupienia na przyszlej PM, a nie dzieciach gosci.
Głupi pomysl, jak nie wiem. OZM.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:04   #3
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Jak w temacie: dzieci na wieczorze panieńskim. I od razu zaznaczam, że to nie są dzieci młodej.

Jest taka sytuacja. Organizujemy wieczór panieński koleżanki (bezdzietnej). Uczestniczki mają w sumie czworo dzieci - jedno moje, drugie świadkowej i jeszcze jedna dziewczyna ma dwójkę. Wiek od 6 miesięcy do 2,5 roku. Oprócz tego trzy zaproszone dziewczyny dzieci nie mają.

Ustalałyśmy plan wieczoru i atrakcje. Spokojnie, żadne torty z penisem Miało być między innymi wyjście do salonu na manicure.

Wczoraj świadkowa napisała na grupie na Fejsie wiadomość, że wybrany salon jednak odpada, bo dopytała i... nie ma w nim miejsca, gdzie dzieci by się mogły bawić, i wlaścicielka w ogóle nie życzy sobie, żeby klientki przychodziły z dziećmi, bo miała już przypadki, że dziecko zrzuciło ze stołu lampę itp. Mądra kobieta, nawiasem mówiąc. Ale co się okazało?

Że... świadkowa i ta druga dziewczyna uznały to za wręcz oczywiste, że przychodzą z dziećmi. I że to w ogóle miała być świetna okazja, żeby zrobić sobie paznokcie, bo przecież reszta dziewczyn będzie mogła rzucić okiem na latorośl

Mnie się wydało równie oczywiste, że dziecko może na parę godzin zostać z tatusiem, no i że w ogóle wieczór panieński to nie jest kinder bal

Laski odpisały, że:
- dziecko nie może zostać z ojcem, bo mąż się nie odnajduje w siedzeniu w domu z dwulatkiem,
- a w ogóle to ona wszędzie z dzieckiem chodzi,
- nie chce zaproszeń na imprezę, gdzie jej dzieci nie są mile widziane,
- przecież dzieci należy socjalizować, a nie trzymać w domu do osiemnastki.

Cóż. Najśmieszniejsze chyba jest to, że akurat to moje dziecko jest z tej czwórki najmłodsze.

Prosze bardzo o szczerą opinię - czy to ja jestem wyrodną matką, czy serio zabieranie dzieci na wieczory panieńskie jest w dzisiejszych czasach absolutnie normalne
Co do pogrubionego to jak dla mnie żenada
Moim zdaniem jeśli nie jest zaznaczone, że zaproszenie z dzieckiem to chyba wiadomo ze ono nie jest zaproszone? W życiu nie przyszłoby mi do głowy żeby zabierać dziecko na imprezę tego typu.
Przede wszystkim powinny pamiętać, że to impreza dla panny młodej, a nie jakiś ich sposób na to, żeby ktoś im się zajął dzieckiem. Tylko raczej nie pytajcie jej o opinie, bo pewnie nie będzie chciała żeby tuż przed ślubem ktoś się na nią obraził, lepiej załatwcie to między sobą.
Jak dla mnie nie jesteś wyrodną matką, po prostu nie zabierasz dziecka na imprezę raczej dla niego nie odpowiednią, bo pewnie będzie chociażby sporo alkoholu
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:18   #4
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Ludzie nie przestają mnie zadziwiać
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:21   #5
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
a nie jakiś ich sposób na to, żeby ktoś im się zajął dzieckiem.
No mnie się właśnie wydawało, że to jest doskonała okazja, żeby ktoś się zajął dzieckiem, tylko że ja to rozumiałam raczej w tę stronę, że mamuśka ma wychodne, a dziecię może zostać z tatą

Dziewczyny uważają, że przecież młoda jest "ciocią" (przyszywaną, to są koleżanki, nie rodzina) i na pewno nie będzie miała nic przeciwko, jak Julka i Kubuś przyjdą. Poważnie Oczywiście mam nadzieję, że uda się uniknąć pytania jej o zdanie, ale serio nie wiem, co mam robić - laski na mnie naskoczyły, że "jako matka powinnam je zrozumieć", ja ich totalnie nie rozumiem, a reszta siedzi cicho.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:22   #6
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Ale że serio?
Dzieci na wieczorze panieńskim, czy to wieczorem, czy też w dzień, brzmi jak mało śmieszny żart

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:26   #7
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Niektóre kobiety, to serio nie mają za grosz przyzwoitości... To nie kinder bal, a wieczór panieński, panna młoda ma być w centrum i dobrze się bawić, a nie niańczyć cudze dzieci.
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-14, 16:29   #8
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Byłoby mi przykro jako przyszłej pannie młodej, że znajome potraktowały ten czas, jako okazje do wyrwania sie z domu na manicure, w trakcie ktorego dziecko bedzie zaopiekowane przez ciotki. Jestem bezdzietna i wiem, ze bawilabym sie zle - nie lubie spedzac za duzo czasu w towarzystwie dzieci, a szczegolnie wtedy, gdybym chciala 'opic' swoj panienski, czyli czas skupienia na przyszlej PM, a nie dzieciach gosci.
Głupi pomysl, jak nie wiem. OZM.


Dziwi mnie, że ludziom nie wstyd. Wieczór panieński jest organizowany dla przyszłej panny młodej i jest to impreza dla dorosłych. Jeśli panna młoda uwielbia przebywanie się z cudzymi dziećmi i to dla niej największa frajda, super, natomiast jeśli nie, to jest to kompletnie nie na miejscu.

A to, że ktoś ma a nie męża który się "nie odnajduje" w domu z dzieckiem to nie problem organizatorki.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:31   #9
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
A to, że ktoś ma a nie męża który się "nie odnajduje" w domu z dzieckiem to nie problem organizatorki.
No właśnie akurat mąż świadkowej się nie odnajduje

Dziękuję za opinie. Może im pokażę ten wątek, może przemówi
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:33   #10
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Poradź którejs, zeby zlozyla wniosek o odebranie ojcu praw rodzicielskich, skoro posiedzenie w domu z dwulatkiem go przerasta
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:37   #11
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
No mnie się właśnie wydawało, że to jest doskonała okazja, żeby ktoś się zajął dzieckiem, tylko że ja to rozumiałam raczej w tę stronę, że mamuśka ma wychodne, a dziecię może zostać z tatą

Dziewczyny uważają, że przecież młoda jest "ciocią" (przyszywaną, to są koleżanki, nie rodzina) i na pewno nie będzie miała nic przeciwko, jak Julka i Kubuś przyjdą. Poważnie Oczywiście mam nadzieję, że uda się uniknąć pytania jej o zdanie, ale serio nie wiem, co mam robić - laski na mnie naskoczyły, że "jako matka powinnam je zrozumieć", ja ich totalnie nie rozumiem, a reszta siedzi cicho.

no to trzeba damom wyjaśnić, że wieczór panieński to taka impreza kręcąca się wokół panny młodej, która powinna być w centrum uwagi. to nie jest z całą pewnością impreza organizowana dla nich, żeby mogły wyrwać się z domu i zrobić pazurki, podczas gdy ktoś inny (być może nawet panna młoda!) będzie im pilnował pociechy. dzieci ograniczają, bo już teraz damy oczekują, że znajdziecie inny lokal manikiurowy, bo ten wybrany dzieci nie wpuści. na samej imprezie możecie wpaść na jakiś fajny pomysł, który okaże się niestety niewykonalny, bo dzieci. jeśli one nie potrafią się pogodzić z faktem, że dzieci wiążą się z ograniczeniami, a w dodatku zrosły się z nimi i nigdzie nie wyobrażają sobie ruszyć się bez nich, no to niestety, ale powinny zostać w swoich domach.


co za chory pomysł. wszystkie będziecie pewnie pić alkohol, ale będziecie się musiały pilnować/powstrzymywać, bo dzieci. a jak któreś będzie miało gorszy dzień i będzie płakać non stop? szok.

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2018-05-14 o 16:40
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-14, 16:37   #12
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

to wieczór panny młodej a nie kinderbal.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:41   #13
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
No mnie się właśnie wydawało, że to jest doskonała okazja, żeby ktoś się zajął dzieckiem, tylko że ja to rozumiałam raczej w tę stronę, że mamuśka ma wychodne, a dziecię może zostać z tatą

Dziewczyny uważają, że przecież młoda jest "ciocią" (przyszywaną, to są koleżanki, nie rodzina) i na pewno nie będzie miała nic przeciwko, jak Julka i Kubuś przyjdą. Poważnie Oczywiście mam nadzieję, że uda się uniknąć pytania jej o zdanie, ale serio nie wiem, co mam robić - laski na mnie naskoczyły, że "jako matka powinnam je zrozumieć", ja ich totalnie nie rozumiem, a reszta siedzi cicho.
Czy one na pewno sa jej koleżankami? Jak nie mają z kim zostawić dziecka to niech po prostu nie przychodzą
W drugą stronę - dzieci na kawalerskim nikt by nie wpadł
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 16:53   #14
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Jakieś jaja

W życiu by mi nie przyszło do głowy, że na wieczór panieński ktoś będzie dzieci targał. Pomysł jak pomysł, już pomijam, ale sposób argumentacji OZM jak nic
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 17:15   #15
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Jako matka dwójki dzieci (5 i 3 lata) pomysł uczestnictwa dzieci w wieczorze panieńskim uważam za IDIOTYCZNY. Niech wynajmą opiekunkę na te kilka godzin skoro tatuś nie potrafi sam się dzieckiem zająć.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 17:20   #16
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Mam małe dziecko i w życiu nie przyszłoby mi do głowy żeby zabierać je na tego typu imprezę! No nie pojmuje po prostu tego pomysłu
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 17:30   #17
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

"Madki" znowu zaskakują. Na ten moment jestem bezdzietna, ale o ile nic nie mam do dzieci i sama chciałabym takowe mieć, tak nie mam pojęcia co trzeba mieć w głowie żeby wpaść na pomysł zabrania dziecka na panieński, przecież to jest jakaś abstrakcja totalna! Taka impreza to idealna okazja dla matki, żeby właśnie wyrwać się z domu, pobyć z przyjaciółkami, zaszaleć, zrelaksować się, a nie szlajać się z dzieciakiem. Jako PMce byłoby mi strasznie przykro, bo ten dzień ma być przede wszystkim dla niej, a nie dla dzieciaków koleżanek i szczerze mówiąc to po takim pomyśle zaproszonych pań to chyba by mi się odechciało całkowicie takiej imprezy w ich towarzystwie...

Cytat:
dziecko nie może zostać z ojcem, bo mąż się nie odnajduje w siedzeniu w domu z dwulatkiem,
Cóż, trzeba było się nie rozmnażać z taką dupą wołową. A potem się dziwić skąd się biorą ci wszyscy niedzielni tatusiowie, którzy pobawią się z dzieckiem pięć minut klockami, czy autkami, w piłkę chwilę pokopią, ale zaopiekować się, przebrać, przewinąć, wykąpać, uśpić to już be. Naprawdę, takie kobiety mam wrażenie same w pewien sposób kastrują swoich facetów i zamiast jednego dziecka w domu mają dwoje. Dorosły chłop nie umie się zająć własnym dzieckiem, no nadzwyczajne.

Cytat:
w ogóle to ona wszędzie z dzieckiem chodzi,
Wyrazy współczucia.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2018-05-14 o 17:31
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 18:33   #18
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Masakra, nie wyobrażam sobie dzieci na swoim wieczorze panieńskim, chociaż dzieci ogólnie lubię.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 18:42   #19
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 688
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Chore.
Biorę ślub w tym roku, dwie z trzech moich najbliższych koleżanek mają dzieci <roku, które bardzo, bardzo lubię, jednego jestem nawet chrzestną. Ale gdyby któraś wpadła na to, żeby zabrać je na mój panieński to bym podziękowała za taką imprezę.



To jest wieczór, kiedy się zwykle spontanicznie robi, a na pewno mówi durne rzeczy, nawet jeśli tego nie ma w planie. Nie wyobrażam sobie się powstrzymywać przed jakimiś wspominkami, żeby dziecko przypadkiem nie usłyszało (w przypadku większych), albo zamiast bawić się z dziewczynami - co chwile robić przerwy, bo niemowlak ryczy, bo trzeba dać cyca, bo cokolwiek.
1b006c1cc4b33fb32b0a741c96d131cb0dc83f78_5f5d531644303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-14, 18:51   #20
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Ciekawe, czy jakby na wieczorze panieńskim byli tańczący striptiz panowie, to też by tak ochoczo brały swoje dzieci? Panowie mogliby za niańki robić w przerwie od tańca, czemu jeszcze nie wpadły na ten pomysł, dwie pieczenie na jednym ogniu

Ogólnie ich zachowanie to żenada. A to, że jedna ma dupę wołową zamiast faceta to tylko i wyłącznie jej problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 19:03   #21
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Nie wpadłabym na to, że ktoś przytarga dzieci na wieczór panieński

Może zróbcie jednak imprezę w klubie i tort z penisami, może zmienią zdanie
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 19:11   #22
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;83576031]Nie wpadłabym na to, że ktoś przytarga dzieci na wieczór panieński

Może zróbcie jednak imprezę w klubie i tort z penisami, może zmienią zdanie [/QUOTE]

ze striptizem
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 19:13   #23
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Zawsze kiedy sobie pomyślę, że Wizaż mnie już chyba niczym nie zaskoczy, pojawia się coś takiego...

Nie, zabieranie dzieci na wieczory panieńskie nie jest normalne.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 19:27   #24
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Jako przyszła panna młoda wyszłabym bez słowa, gdyby ktoś mi bez uprzedzenia pojawił z dzieckiem, aż tak mi na wieczorze panieńskim nie zależy.

Co innego, gdyby to było uzgodnione, wtedy nawet pomogłabym znaleźć jakąś pomoc.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 19:34   #25
Maly_Wredny_Troll
Przyczajenie
 
Avatar Maly_Wredny_Troll
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Według mnie Twoje znajome mają braki w kulturze osobistej. Zwykła przyzwoitość nakazuje, żeby dzieci na takie okazje nie zabierać.

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Laski odpisały, że:
- dziecko nie może zostać z ojcem, bo mąż się nie odnajduje w siedzeniu w domu z dwulatkiem,
- a w ogóle to ona wszędzie z dzieckiem chodzi,
- nie chce zaproszeń na imprezę, gdzie jej dzieci nie są mile widziane,
- przecież dzieci należy socjalizować, a nie trzymać w domu do osiemnastki.
Pogrubione to dla mnie hit .
Maly_Wredny_Troll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 19:51   #26
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Cytat:
Napisane przez Maly_Wredny_Troll Pokaż wiadomość
Według mnie Twoje znajome mają braki w kulturze osobistej. Zwykła przyzwoitość nakazuje, żeby dzieci na takie okazje nie zabierać.



Pogrubione to dla mnie hit .
Dla mnie też. Mam dwulatka, mój mąż nawet ostatnio wpadł na pomysł żeby z dzieckiem z miasta na weekend wyjechać, oni się mieli dotlenic a ja wyspać, manicure, laserowa depilacja itd

Co do wieczoru panienskiego - ja bym nie wyszła ale dosadnie powiedziała co myślę.
Pewnie też zmieniła swiadkowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 20:27   #27
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

byłam 2 tyg temu na panieńskim, były na nim "dzieciate" dziewczyny. nikt nawet się nie zająknął o zbieraniu dzieci, mimo że cały panieński to był tylko grill w niedużym gronie.

dla mnie to chore. i w ogóle jakiś syndrom nieprzeciętej pępowiny
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 21:31   #28
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Dla mnie to również wariactwo. Dzieci na panieńskim - no tego jeszcze nie grali
A ten tekst o tym, że mąż z dzieckiem zostać nie może to już kosmos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 00:12   #29
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
- dziecko nie może zostać z ojcem, bo mąż się nie odnajduje w siedzeniu w domu z dwulatkiem,
To jest jego zakichany obowiązek (wynikający z przepisów prawa), żeby się własnym dzieckiem opiekować, żeby matka nie musiała go brać na imprezę zakrapianą alkoholem. Co za patologia.

Coś czuję, że ten wątek ma szanse na zostanie perełką.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-05-15 o 00:14
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 04:02   #30
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Dzieci na wieczorze panieńskim

Na wieczór panieński mojej koleżanki dwie panny chciały przyjść z dziećmi, no przecież pm puści im bajkę i nie będą przeszkadzać nikomu. Udało nam się to wyperswadowac że świadkowa, ale jedna przyszła z mężem, no on jej nie puści samej na imprezę, bo faceci w klubie mogą ja zaczepiac i chcieć z nią tańczyć.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-02 18:38:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.