Krok przed weselem: Zaręczyny - GDZIE? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-15, 19:08   #1
OliwierB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 121

Krok przed weselem: Zaręczyny - GDZIE?


Witam drogie Panie,
mam mętlik w głowie, bo szukam szukam i już sam nie wiem co będzie fajne, bo jest tego w bród.

Chciałbym się oświadczyć w najblizszym czasie, a nawet w najbliższy weekend. Pierścionek już zorganizowałem, czekam na telefon żeby go odebrać więc do weekendu się wyrobie.
Pomyślałem, z racji tego ze trochę krucho z czasem, to zrealizuje to w jakimś fajnym hotelu z/lub bez SPA i na nich przerzucę trochę obowiązku.
Może fajnie jakby było jacuzzi w apartamencie i na prawdę nastrojowy wystrój. Z racji tego, ze chce zachować to w tajemnicy, zagraniczne eskapady odpadają, chyba że gdzieś względnie blisko. Szkoda mi także czasu (jestem z KRK) więc dobrze gdyby nie był to Szczecin albo Gdańsk.

Czy któraś z Was ma pomysł, który hotel spełni oczekiwania i zrealizuje zamysł? Cena nie ma większego znaczenia, raczej liczy się efekt niż pieniądze. Ma to być ważna chwila, i chciałbym żeby wszystko było perfect. Z racji, że co wymyśle to realizuje, już jutro chciałbym to bookować, żeby wszystko było gotowe.

Potrzebuje czegoś ekstra.

Edytowane przez OliwierB
Czas edycji: 2018-05-15 o 19:30
OliwierB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 13:42   #2
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Krok przed weselem: Zaręczyny - GDZIE?

Cytat:
Napisane przez OliwierB Pokaż wiadomość
Szkoda mi także czasu
Ależ Ty romantyczny

Co do meritum nie pomogę, bo jestem z daleka, ale sorry, musiałam, ten tekst mnie rozwalił
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 10:29   #3
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: Krok przed weselem: Zaręczyny - GDZIE?

Jeśli Twoja przyszła narzeczona lubi takie miejsca typu SPA, luksusowe hotele itp, to może i to nie najgorszy pomysł....ale powiem Ci szczerze, że mi byłoby trochę przykro. Że facet po prostu "kupił" oświadczyny. Co innego, jeśli na przykład odbędą się one w hotelu, nie koniecznie 5-gwiazdkowym, w którym na przykład byliście pierwszy raz razem, albo z którym wiążą się jakieś wyjątkowe wspomnienia. Wtedy jak najbardziej jest to dobry pomysł
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 15:11   #4
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Krok przed weselem: Zaręczyny - GDZIE?

tez poleciłabym ci miejsce, które w jakiś sposób jest ważne DLA WAS - hotel polecany na forum niekoniecznie "załatwi" sprawę
Pomyśl, może jest jakiś lokal szczegolnie bliski sercu Twojej wybranki
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-05 16:11:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.