Szczeniak Shitzu+pekińczyk - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 17:33   #31
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

U mnie nie zmienia.... Jesli sie nie uwaza na suke to nalezy ja wysterylizowac.
I nie miec potem problemow typu 'Boze co ja zrobie z tymi szczeniakami??' Proste.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 21:41   #32
Linquini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 33
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Monica88 jak chcesz kupić pieska bez rodowodu, to tu lepiej nie pisz, bo Cię te wszystkie Motylki i inne zjedzą żywcem, one kundelka by z domu wywaliły, więc mówię Ci, to są szpanerki i lepiej tu o krzyżówkach nie mówić, psa mają dla szpanu, i co z tego że kundelek, czy jakiś mix, ważne że są zdrowe i wszystkie takieee koooooochane, a co to kogo obchodzi czy rasowe, zal mi takich ludzi, monica88 jak go będziesz kochać i dbać o niego to go kup, bo najważniejsza jest miłość do psa, a nie jego pochodzenie, oczywiście trzeba tez o niego zadbać, posdrawiam,bo widze ze jesteś jedyną która odwarzyła się napisać tu o mixie piesków i wielkie uszanowanie, i nie przejmuj się ich GŁUPIMI UWAGAMI, one są chore na głowy.

Do tych szpanerek:

Jeżeli Monice88 podoba się taki piesek, i jest zbadany i szczepiony, jest gwarancja że nie ma wad, to czemu ma nie kupić, jak jej się podoba, gdybym był takim kundelkiem, to normalnie pozagryzałbym was xD psdr
Linquini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 22:12   #33
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez Linquini Pokaż wiadomość
Monica88 jak chcesz kupić pieska bez rodowodu, to tu lepiej nie pisz, bo Cię te wszystkie Motylki i inne zjedzą żywcem, one kundelka by z domu wywaliły, więc mówię Ci, to są szpanerki i lepiej tu o krzyżówkach nie mówić, psa mają dla szpanu, i co z tego że kundelek, czy jakiś mix, ważne że są zdrowe i wszystkie takieee koooooochane, a co to kogo obchodzi czy rasowe, zal mi takich ludzi, monica88 jak go będziesz kochać i dbać o niego to go kup, bo najważniejsza jest miłość do psa, a nie jego pochodzenie, oczywiście trzeba tez o niego zadbać, posdrawiam,bo widze ze jesteś jedyną która odwarzyła się napisać tu o mixie piesków i wielkie uszanowanie, i nie przejmuj się ich GŁUPIMI UWAGAMI, one są chore na głowy.

Do tych szpanerek:

Jeżeli Monice88 podoba się taki piesek, i jest zbadany i szczepiony, jest gwarancja że nie ma wad, to czemu ma nie kupić, jak jej się podoba, gdybym był takim kundelkiem, to normalnie pozagryzałbym was xD psdr
Najbardziej głupie uwagi są Twoje - bo nie rozumiesz, ze to nie chodiz o rase - sama autorka podkresla, ze bedzie miec mixa dwoch ras - wiec jednak ma to znaczenie...
nie zycze sobie, zebys pisala o mnie, jako o osobie, ktora wyrzucialaby kuindelka z domu - bo NIC o mnie nie wiesz... mialam ich x i wielu z nich pomoglam... mysle, ze Ty nigdy nie interesowalas sie pomoca bezdomnym psom...gdyby tak byl- automatycznie zrozumialabys, ze tak naprawde walczac z bezdomnoscia i okrucienstwem wobec psow - walczymyz ludzmi, ktorzy rozmnazaja psy - to dla zdrowotnosci suki, to dla zarobku - bo pies przypomina dana rase...

Twoj post zglaszam jako obrazliwy - bo daleko mi do szpanerki - tak samo,. jak Tobie do zrozumienia problemu.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2008-11-18 o 22:13
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 06:48   #34
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez Linquini Pokaż wiadomość
Do tych szpanerek:
Jeżeli Monice88 podoba się taki piesek, i jest zbadany i szczepiony, jest gwarancja że nie ma wad, to czemu ma nie kupić, jak jej się podoba,
odniose sie tylko do tego fragmentu, bo reszta poniżej poziomu krytyki
Na przyszłosc radze ci nauczyc sie czytac ze zrozumieniem, bo masz ewidentny problem z tym. Niby czytasz co pisze ale totalnie nie rozumiesz.

jestem bardzo ciekawa kto da jej gwarancje ze pies jest zdrowy i bez wad wet? niektore wady wychodza po czasie i co wtedy?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 07:04   #35
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Ja równiez zgłaszam postLinquini jako obrazliwy. Psa mamy dla szpanu?? Kundelka bysmy wywalily?? WEZ DZIEWCZYNO POMYSL, ZANIM COS NAPSESZ!! Tak jak pisala carolinascotties gdybys raczyla przeczytac wszystko co napisalysmy to wiedzialabys, ze walczymy z bezdomnościa i pomagamy psą! O rany - ale mnie krew zalala
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 07:58   #36
aferaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 236
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Ja też jestem szpanerka. Mam pytanie do nieszpanerek. Od 2 lat mam psa prawie shih tzu, pochodzi pewnie z jakieś domowej hodowli, został wywalony na ulicę, jest prawie ślepy, bardzo agresywny, każda pielęgnacja możliwa jest po środkach uspokajających. Może któraś z tych, co to pieski biorą do kochania pokocha go?

Tobie Linquini radzę ugryźć się czasem w język jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. Tak się składa, że zwykle te szpanerki najwięcej pomagają psom podobnym do rasy, którą się hoduje. Ja nie muszę opowiadać tobie ile psów z pseudo miałam u siebie i ile kasy odjęłam sobie od mojej własnej gęby, żeby im pomóc. Więc teksty o szpanerkach zachowaj dla siebie. Szpanować to ja mam czym i nie muszę machać tobie przed nosem rodowodami moich psów.

Trzęsie mnie jak czytam, że kumdelki zawsze będą. Od kogo, to zależy?? Ufo je spuszcza do Polski czy nieodpowiedzialni ludzie dopuszczają do tego. Kundelki fakt, cieszą się zdrowiem, bo nikt nie widzi tego ile szczeniaków rodzi się w warunkach takich, że jak przeżyje pierwsze tygodnie, to już będzie żyć i żyć, bo to jak dżungla.

A dziewczynie, która pisze, że bierze miksa shih i pekina mogę powiedzieć, że to dwie różne rasy. Ja akurat mam i to i to. Dekoratorka a skąd u ciebie pewność, że nie będzie miała problemów z wychowaniem? Shih i pekin, to dwa zupełnie różne charaktery. Pekin, to mały lew a shih uparty słodziak. Ciężko jest przewidzieć jak taka krzyżówka bedzie wyglądała a już charakter, to prawdziwa zagadka.

Dodam tylko, że pekińczyk jest najstarszą rasą. Początki jego hodowli sięgają 2000 lat wstecz. Pierwszy poetycki wzorzec rasy dotyczy pekina właśnie. Hodowla zawsze opierała się na znajomości drzewa genealogicznego. Ludzie potrafili to zrozumieć tyle lat temu a jak widać dla przeciętnej, współczesnej kobiety w Polsce jest to wciąż trudne.
Hodowane w Chinach przez cesarzową shih też miały rodowody wypisywane pracowicie na starych papirusach przez jej enuchów. To był dopiero szpan!!!!!
aferaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 08:29   #37
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez Linquini Pokaż wiadomość
Monica88 jak chcesz kupić pieska bez rodowodu, to tu lepiej nie pisz, bo Cię te wszystkie Motylki i inne zjedzą żywcem, one kundelka by z domu wywaliły, więc mówię Ci, to są szpanerki i lepiej tu o krzyżówkach nie mówić, psa mają dla szpanu, i co z tego że kundelek, czy jakiś mix, ważne że są zdrowe i wszystkie takieee koooooochane, a co to kogo obchodzi czy rasowe, zal mi takich ludzi, monica88 jak go będziesz kochać i dbać o niego to go kup, bo najważniejsza jest miłość do psa, a nie jego pochodzenie, oczywiście trzeba tez o niego zadbać, posdrawiam,bo widze ze jesteś jedyną która odwarzyła się napisać tu o mixie piesków i wielkie uszanowanie, i nie przejmuj się ich GŁUPIMI UWAGAMI, one są chore na głowy.

Do tych szpanerek:
Jeżeli Monice88 podoba się taki piesek, i jest zbadany i szczepiony, jest gwarancja że nie ma wad, to czemu ma nie kupić, jak jej się podoba, gdybym był takim kundelkiem, to normalnie pozagryzałbym was xD psdr



Glupota i nieswiadomosc nie zna granic. W dodatku upor w glupocie to dopiero cos.
Linquini, Ty tez masz 14 lat??? Bo rozumujesz jak Dekoratorka, dziecinnie. Mam zabawke i bede ja miala, na zlosc innym. To co oboje tutaj prezentujecie to dziecinada. Ile mamy tlumaczyc na czym polega rasowosc psa/kota??? I nikt, ale to nikt nie da tej dziewczynie gwarancji na zdrowie i brak wad tego mieszanca! Ja bym wrecz dala gwarancje, ze to wszystko ujawni sie pozniej i co wtedy??
A Ty szpanerka nie jestes??? Przeciez Twoj shih ma metryczke. Wiec dlaczego nie masz psa ze schronu czy od pseudo skoro tak to polecasz?????!!!!!!!!
No wlasnie. Wiec nie oceniaj innych. Pomysl nad soba.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 12:28   #38
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

wedlug mnie rodowod jest wazny,ale niech nie przeslania wam oczu i nie gadajcie ,ze tylko 'rasowce' mozna kochac. A jezeli ktos kupi pieska od pseudohodowcy,bo jest taki wedlug was 'glupi' to czy ten pies nie zasluguje na milosc !!! Czy to jego wina,ze mial takiego wlasciciela !!!!

I wiem,ze linquini ma troche racji,ale z drugiej strony to prawda ,ze nic nie mozesz o nich wiedziec ?? Jesli ktos jest na tym forum to chyba nie dla szpanu ????!!! Po co mialby niby wchodzic . Ja uwazam ze niby te 'szpanerki' chca tu wchodzic i pomagac ,ale one maja swoje zdanie i nie dopuszczaja faktu,ze ktos moze sie z nimi nie zgodzic. Oczywiscie calkowicie sie z nimi zgadzam i uwazam ze rasowy=rodowodowy . Ale czasem mozecie odpuscic !!?? Kundle tez sa sliczne i kochane :zakochany:

Edytowane przez dekoratorka 14 l
Czas edycji: 2008-11-19 o 12:32
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 12:39   #39
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Glupota i nieswiadomosc nie zna granic. W dodatku upor w glupocie to dopiero cos.
Linquini, Ty tez masz 14 lat??? Bo rozumujesz jak Dekoratorka, dziecinnie. Mam zabawke i bede ja miala, na zlosc innym. To co oboje tutaj prezentujecie to dziecinada. Ile mamy tlumaczyc na czym polega rasowosc psa/kota??? I nikt, ale to nikt nie da tej dziewczynie gwarancji na zdrowie i brak wad tego mieszanca! Ja bym wrecz dala gwarancje, ze to wszystko ujawni sie pozniej i co wtedy??
A Ty szpanerka nie jestes??? Przeciez Twoj shih ma metryczke. Wiec dlaczego nie masz psa ze schronu czy od pseudo skoro tak to polecasz?????!!!!!!!!
No wlasnie. Wiec nie oceniaj innych. Pomysl nad soba.

Cosmaa po pierwsze to co Cię obchodzi moj wiek !! Sama kiedys mialas tyle lat. A co uwazasz,ze 14-latki nie mogą miec swojego zdania??? Jestem znowu glupia ,bo mam 14 lat ;/

Uwazasz ,ze chcemy komus cos za zlosc zrobic ,ze musze miec psa i koniec jak ci tylko probuje uswiadomic od pocztku,ze nie mozesz narzucac komus swojego zdania !! Moze tego nie rozumiesz ,a moze nie chcesz zrozumiec !!! Na wiosne bede miala shita oczywiscie z rodowodem ,wiec czego ode mnie chcesz ,przepraszam ????

Wiesz co myslalam ,ze to forum gdzie mozna wyrazac swoje zdanie i nie wszyscy musza je podzielac ,ale ze od razu od dzieci czy od glupcow wyzywac jak nazwalas ta starsza panią !!! Linquinu miala w pewnym sensie racje,ale nie umiala tego sprecyzowac odpowiednio... Nie chodzi o to ,ze jestesice szpanerkami czy ze wyrzucicie kundla,ale po prostu nie umiecie pogodzic się ze zdaniem innych Tak wy jestescie najwazniejsi,jesli tak uwazacie to dlaczego ja 'gorsza' mam tu byc ?? Juz niebawem nikt tu nie zechce wchodzic ,dlatego ja probuje to zmienic i sie nie poddam,a nie na 'dzien dobry' 'zegnam'

Edytowane przez dekoratorka 14 l
Czas edycji: 2008-11-19 o 12:49
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 18:58   #40
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez dekoratorka 14 l Pokaż wiadomość
Cosmaa po pierwsze to co Cię obchodzi moj wiek !! Sama kiedys mialas tyle lat. A co uwazasz,ze 14-latki nie mogą miec swojego zdania??? Jestem znowu glupia ,bo mam 14 lat ;/

Uwazasz ,ze chcemy komus cos za zlosc zrobic ,ze musze miec psa i koniec jak ci tylko probuje uswiadomic od pocztku,ze nie mozesz narzucac komus swojego zdania !! Moze tego nie rozumiesz ,a moze nie chcesz zrozumiec !!! Na wiosne bede miala shita oczywiscie z rodowodem ,wiec czego ode mnie chcesz ,przepraszam ????

Wiesz co myslalam ,ze to forum gdzie mozna wyrazac swoje zdanie i nie wszyscy musza je podzielac ,ale ze od razu od dzieci czy od glupcow wyzywac jak nazwalas ta starsza panią !!! Linquinu miala w pewnym sensie racje,ale nie umiala tego sprecyzowac odpowiednio... Nie chodzi o to ,ze jestesice szpanerkami czy ze wyrzucicie kundla,ale po prostu nie umiecie pogodzic się ze zdaniem innych Tak wy jestescie najwazniejsi,jesli tak uwazacie to dlaczego ja 'gorsza' mam tu byc ?? Juz niebawem nikt tu nie zechce wchodzic ,dlatego ja probuje to zmienic i sie nie poddam,a nie na 'dzien dobry' 'zegnam'

Po 1.Tak, tez mialam kiedys tale lat, ale wtedy nie klocilam sie z doroslymi.
Po 2. Prosilam tylko zebys zdecydowala w koncu na jakiej jestes pozycji. Co z tego ze uwazasz ze rodowod jest wazny i mowisz ze rozumiesz nasze racje, skoro popierasz pseudohodowle i mieszance roznych ras? :/
Po 3. Sadze ze doskonale rozumiem co Linguini mial/miala na mysli, bo potrafie czytac, a Ty nie musisz wypowiadac sie za nia/niego.
Po 4. Nic nie poradze, ze starsza pani zrobila co zrobila, to Ty jej doradzalas nie ja..
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 12:54   #41
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Po 1.Tak, tez mialam kiedys tale lat, ale wtedy nie klocilam sie z doroslymi.
Po 2. Prosilam tylko zebys zdecydowala w koncu na jakiej jestes pozycji. Co z tego ze uwazasz ze rodowod jest wazny i mowisz ze rozumiesz nasze racje, skoro popierasz pseudohodowle i mieszance roznych ras? :/
Po 3. Sadze ze doskonale rozumiem co Linguini mial/miala na mysli, bo potrafie czytac, a Ty nie musisz wypowiadac sie za nia/niego.
Po 4. Nic nie poradze, ze starsza pani zrobila co zrobila, to Ty jej doradzalas nie ja..
Po 1. ja nie kloce sie z doroslymi !! Tylko grzecznie mowie co o tym wszystkim mysle ....

a po 2. przeczytaj jeszcze raz wszystkie moje notki
a po 3.
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 15:00   #42
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

dekoratorka - kuzwa jak jeszcze raz napiszesz o tym kochaniu tylko rasowców i zasługiwaniu na milosc to normalnie chyba mnie zbanuja tutaj!!!!!!!! Wpisz sobie w wyszukiwarke interesującą cie fraze i przestan pisac glupoty skoro odpowiedzi na to padaly juz x razy!!!!! Miej szacunek dla naszego czasu!!!!
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:28   #43
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez kukis Pokaż wiadomość
dekoratorka - kuzwa jak jeszcze raz napiszesz o tym kochaniu tylko rasowców i zasługiwaniu na milosc to normalnie chyba mnie zbanuja tutaj!!!!!!!! Wpisz sobie w wyszukiwarke interesującą cie fraze i przestan pisac glupoty skoro odpowiedzi na to padaly juz x razy!!!!! Miej szacunek dla naszego czasu!!!!

Przeopraszam ,jesli trace twoj czas to po co mi odpisujesz i jeszcze przeklinasz ???? Dla Ciebie to nie ma sensu to trudno ,daj sobie luzu... Wiem ,ze to walkujemy 1000 razy i tez mnie to meczy ,ale jak widze co niektorzy wypisuja to juz nie moge i potem caly czas sie powtarzam.

Przepraszam.
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:31   #44
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Pisze to, zeby nikt juz niemkrzywdzil zwierzat!! Kurde wskarz mi tam przeklenstwo!!
Skoro ty sie zalamujesz to co my mamy powiedziec??
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 16:49   #45
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Dobrze kukis ja wiem ,ale po co cały czas to samo wałkować !!!!!

A jeśli chcec przekonac kogoś to nie możecie na "dzień dobry" od razu na niego jechać itd... Może jesli zrobimy to na spokojnie to zrozumie ,a tak to prędzej będzie wolał stąd uciec !!!
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 16:55   #46
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

No wlasnie po co?? Po co wciaz piszecie o tym samym??

Zrobimy?? Ty nic w tym kierunku nie robisz, tylko ich popierasz...
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:15   #47
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez kukis Pokaż wiadomość
No wlasnie po co?? Po co wciaz piszecie o tym samym??

Zrobimy?? Ty nic w tym kierunku nie robisz, tylko ich popierasz...

Ja ich nie popieram !!! Przecież zawsze się ich pytam wszystkiego po kolei gdzie kupiły ,dlaczego itd... Dopiero pozniej staram się im wytlumaczyc ,ze zle zrobily. Jak juz o tym wiedzą i przyznają się do błedu to staram się pomoc. Nic więcej ! Ja nie popieram pseudo ,ale muszą mieć w kims oparcie ,są nowe i nie mogą mysleć,ze na wizażu się tylko ludzi wyzywa. Musi być ktoś kto im to wyjaśni na spokojnie.

Ale przecież ich nie popieram !!! WIelokrotnie już to pisałam, może przeczytaj moje notki od początku.
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:19   #48
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Bede omijac posty Dekoratorki. Dla mnie sa bez sensu i skladu i szkoda mi czasu.

Ostatnia rzecza jaka do niej skieruje to to, ze nie potrafi okreslic swojej pozycji w tej sprawie, nie rozumie sensu naszych wypowiedzi, popiera kazdego kogo sie da (Powtarza co pisalysmy, jednoczesnie wrecz namawia zeby nas nie sluchac i robic jak sie uwaza, bo ona swojej racji nie narzuca - racji ktorych nie ma) byle by talko zdobyc czyjas sympatie. Mi na tym nie zalezy, by mnie tutaj ktos lubil. Mowie co mysle, twardo przy tym stoje, bo wiem ze mam racje. I powiem szczerze ze jak czytam co ta mala pisze to naprawde mam ochote 'wymuszac' swoje zdanie, stanac nad co poniektorymi i kazac robic to co sie powinno.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:25   #49
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

I właśnie o tym mowię...
Nie chce mi się już nawet nic wyjaśniać ,bo to jest bez sesnu.

Po prostu ludzie są rozni.
A ja nie chce taka być

Pozdrawiam Cosmaaa
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 17:35   #50
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
co ta mala pisze
A myslałam ,że tu się traktuje wszystkich równo.
I tych młodszych i tych starszych,dlatego nie piszę do Ciebie Szanowna Pani , ponieważ myslałam,że wszyscy są równi. A skoro ty się do mnie tak bezpośrednio wzracasz to miło by Ci było gdybym napisała : " co ta stara pisze"... Na pewno nie i mi tez nie jest miło Przepraszam za ten przykład ,ale tak naprawdę nigdy bym tak nie napisała...

Może już skonczymy ten temat ...
To studnia bez dna
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:46   #51
kukis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 670
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Dekoratorka - to dlaczego piszesz niektórym - "zapewne cie tutaj zaczna wyzywac, ale nie przejmuj sie tym"?? Mozesz mi to wyjasnic??
__________________
Nie mogłem w to uwierzyć, lecz Ty wiedziałaś już,
Że to śmierć odwiedziła nasz dom.
I krzyczałem - nie zabieraj Jej,
Zostaw Małą, zostaw proszę cię,
Ale ona tylko uśmiechnęła się, mówiąc - ma już tylko mnie...

kukis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:53   #52
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

oj Dziewczyny - nie ma co się kłócić...

najważniejsze jest to - żeby wyjaśniać ludziom, co znaczy rasowy=rodowodowy... tłumaczyć, że nie jest to przeciwko nim...ale prowadzi do bezdomości, do eksploatowania suk... i do wspierania giełdowego handlu -brzydko mówiąc- podróbami ras... jeśłi ktoś chce mieć psa, który wygląda jak rasowy - ale nie stać go na zakup psa rasowego - bo z rodowodem - to to dopiero jest chore - i przypomina szpanerstwo - bo "dałem za tego niby Labka tylko 300zł" - i wszyscy widzą, że mam Labka....
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 17:58   #53
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez dekoratorka 14 l Pokaż wiadomość
A myslałam ,że tu się traktuje wszystkich równo.
I tych młodszych i tych starszych,dlatego nie piszę do Ciebie Szanowna Pani , ponieważ myslałam,że wszyscy są równi. A skoro ty się do mnie tak bezpośrednio wzracasz to miło by Ci było gdybym napisała : " co ta stara pisze"... Na pewno nie i mi tez nie jest miło Przepraszam za ten przykład ,ale tak naprawdę nigdy bym tak nie napisała...

Może już skonczymy ten temat ...
To studnia bez dna

Nie mialam na celu obrazenia Ciebie. Sama lubie jak sie mnie nazywa mala, ot taka pieszczota. Poza tym, nie obraz sie ale jestes mala :P i niewiele wiesz, ale mam nadzieje ze w koncu jestes na tym forum zeby sie dowiedziec.
Tylko prosze, zanim cos napiszesz, poprzesz kogos to sie zastanow i okresl swoja pozycje. ALbo woz albo przewoz. Bo raz popierasz nas, czyli te ktore uswiadamiaja i tluka non stop skad sie powinno brac zwierzeta, a po chwili mowisz: zrob jak chcesz, my i tak Cie bedziemy wspierac. Rpzumiem, ze wiekszosc z osob ktore tutaj zagladaja chca porady lub wsparaci. My radzimy: nie nakrecaj pseudo i wspieramy- zwierzeta
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:08   #54
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Nie mialam na celu obrazenia Ciebie. Sama lubie jak sie mnie nazywa mala, ot taka pieszczota. Poza tym, nie obraz sie ale jestes mala :P i niewiele wiesz, ale mam nadzieje ze w koncu jestes na tym forum zeby sie dowiedziec.
Tylko prosze, zanim cos napiszesz, poprzesz kogos to sie zastanow i okresl swoja pozycje. ALbo woz albo przewoz. Bo raz popierasz nas, czyli te ktore uswiadamiaja i tluka non stop skad sie powinno brac zwierzeta, a po chwili mowisz: zrob jak chcesz, my i tak Cie bedziemy wspierac. Rpzumiem, ze wiekszosc z osob ktore tutaj zagladaja chca porady lub wsparaci. My radzimy: nie nakrecaj pseudo i wspieramy- zwierzeta


Bo wiesz ja jestem i nie zmienię zdania ,że jestem po waszej stronie,ale czasem mi się robi żal takich dziewczyn ,bo kiedyś na dogomanii jak napisałam,że mam yorka bez rodowodu nawet nie wytłumaczyłam,że od wujka to już mnie zaczeły wyzywać i dobrze wiem jak one się muszą czuć. Wiem ,że trzeba im to uświadomić,ale tylko powiedzieć spokojnie a nie tak ....

Bo jak ktoś jest bardzo uparty i na pewno nie zmieni zdania to po co dalej się z nim kłocic ... To jest bez sensu. "Dziad mowi do obrazu,a obraz ani razu." Więc dlatego po prostu piszę ,że będziemy ją wspierać,aby wiedziała,że jej za to nie zabijemy i że jest człowiekiem. A każdy człowiek zasługuje na udzielenie mu pomocy. Bóg także zawsze wybaczał.
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:19   #55
dekoratorka 14 l
Raczkowanie
 
Avatar dekoratorka 14 l
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 166
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez kukis Pokaż wiadomość
Dekoratorka - to dlaczego piszesz niektórym - "zapewne cie tutaj zaczna wyzywac, ale nie przejmuj sie tym"?? Mozesz mi to wyjasnic??

Chodzi o to ,że nie że nie mają się przejmować waszymi SLOWAMI ,ktore są absolutnie zgodne. Ale tym ,że wy właśnie nie dopuszczacie slow innych , nie umiecie słuchac ... Mają się nie przejmować jesli powiecie im coś złego wrecz takiego wiesz... Np. ,że ale głupia jestes ze to i to... czy to tylko wina twojej glupoty, bo juz takie slowa tu przeczytalam i nie zaprzeczaj. A nie lepiej byłoby powiedzieć to tak : wiesz co nie masz racji to jest tak i tak zamiast : ty nie masz o tym zadnego pojecia ile masz lat z 10 , tylko przez twoja glupote to zrobilas itd...

Cosmaa,
tak wiem ,ze nie jestem super znawczynią psow [jak wy] ,ale cos o nich wiem nie jestem zupełnie tepa I jestem wlasnie na tym forum ,zeby sie douczać i wspierac innych ,ale to wy powinniscie to robic ,bo jestescie ekspertami od ktorych rowniez ja mam przyjemność pobierać naukę.
dekoratorka 14 l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 19:33   #56
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Ja sie za experta nie uwazam. Daleko mi do niego.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:36   #57
pauladragon13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...Świat pełen marzeń...
Wiadomości: 221
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Cytat:
Napisane przez dekoratorka 14 l Pokaż wiadomość
Okej jesli to byl przypadek okej

I przestancie w koncu osadzac ta dziewczyne juz nie raz mowilam ,ze to forum nie osadza innych tylko daje im rady !!! Możecie wyrazić swoje zdanie raz i drugi,ale po co o nie walczyc i straszyc nowych uzytkownikow !!! Ja wiem ze rodowod jest bardzo wazny i calkowicie was popieram,ale nie przesadzajcie.

Jej kuzyn ma dac tego pieska pewnie jej to zaproponowal. Okazja się nadazyla i co miała nie skorzystac jesli caly czas marzyla o piesku??? Jeseli mowi ze przemyslana jest to w 100% decyzja to bardzo dobrze i cieszę się z jej mądrosci. To byl wypadek nie pseudohodowca , wiec nikt nie moze brac od niego tych psinek.Jesli nikt by ich nie wzial to co by sie z nimi stalo. ??? Zaloze sie ,ze nie dal rady by sam utrzymac nie wiem np. 5 doroslych psow. Predzej czy pozniej by umarly czy zachorowaly. Nie lepiej zeby ona wziela pieska i okazala mu milosc i się nim zajela !!

Ludzie ona chciala rady ,a nie na 'dzien dobry' gadania jaka to jest nierazsadna ... Nie tak ostroo... Przepraszam,ale to jest moje zdanie jesli sie z nim nie zgadzacie to Ok nie wszyscy muszą je podzielac....


Jesli chodzi o rade dotyczaca zalatwiania czy innych spraw to co bys chciala wiedziec ??
Bo np. nie mozesz się pytac ile czasu zajmie Twojemu pieskowi nauka na dworze się zalatwiania ,bo to zalezy od pieska.
Jesli odpowiednio go wychowasz to nie bedzie Ci sprawial problemow
Jesli chcesz jeszcze jakies rady to wal i zawsze mozesz tez do mnie pisac na prywatne wiadomosci

Pozdrawiam



Zgadzam się jeśli ma okazję może wziąć pieska.
__________________
I U.S.A.
pauladragon13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:23   #58
Monica88
Raczkowanie
 
Avatar Monica88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 45
GG do Monica88
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Każdy ma swój rozum...nie po to napisałam to co napisałam, żeby się spierać kto ma rację. Szanuje wasze zdanie...tylko szkoda że przez to że mój pies będzie jak to mówicie zwykłym "kundelkiem", nikt nie ma nic więcej do powiedzenia w charakterze porad itd...przykre ale widocznie taka jest specyfika tego forum.
Monica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 20:24   #59
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

pies bedzie kundelkiem, to bylo wiadome od poczatku
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 21:24   #60
Monica88
Raczkowanie
 
Avatar Monica88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 45
GG do Monica88
Dot.: Szczeniak Shitzu+pekińczyk

Widze że ktoś ma tutaj tendencję do powtarzania się...jeśli to sprawia Ci przyjemność to prosze bardzo...
Monica88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.