Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 17:37   #3991
vikka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja jestem już po i niestety nie wyszło wszystko tak jak sobie planowałam. Do tej pory jako czytelniczka teraz jednak chcę przekazać swoją opinię niestety niepochlebną aby uczulić inne osoby. Szczerze powiem, że jestem wściekła. Zaplanowaliśmy wesele w zamku w Rydzynie. Od początku prowadziliśmy ustalenia z sympatycznymi i przejętymi naszym wydarzeniem osobami. Podpisaliśmy umowę i wszystkie dalsze ustalenia przebiegały nienagannie. W międzyczasie zamek ze względu na swoje długi wypowiedział umowę dotychczasowym restauratorom i wpadł na pomysł, żeby samemu prowadzić gastronomię. Mimo obietnic, że będziemy mogli wybrać sobie z kogo usług skorzystamy skończyło się jednak na tym, że postawiono nas przed faktem dokonanym - albo decydujemy się i robimy wesele na obecnie proponowanych przez zamek warunkach albo mamy szukać sobie innego miejsca. I to na krótko przed terminem przyjęcia kiedy mieliśmy już wszystko uzgodnione. Brak słów jak się wówczas poczuliśmy. Dziękujemy dotychczasowym restauratorom za ich wkład, zaangażowanie, życzliwość i pomoc przy organizacji naszego wesela. Bardzo nam pomogli. Zarządcy zamku jednak proponujemy żeby zastanowił się poważnie nad sposobem prowadzenia działalności. W zamku jest brudno, potrawy z nowej kuchni niczym nie zachwycają, na szklankach były odciski paluchów, jeden z kelnerów to chyba częstuje się trunkami w trakcie przyjęcia, "wyremontowane" pokoje to nie ten standard a stawianie klientów w roli petentów należy już nie do obecnej epoki!!! W cenie, za którą organizowane było nasze przyjęcie mogliśmy otrzymać znacznie więcej i lepiej.
vikka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:47   #3992
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Angelikada masz zdjęcia tych swoich obrączek? Jestem ciekawa jakie wybraliście...

Edytowane przez Mysia Bogusia
Czas edycji: 2012-05-30 o 09:50
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:02   #3993
asiunia180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
GG do asiunia180
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez weronika 555 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie zamawiacie bukiet slubny w Lesznie ?
Ja akurat zamawiam bukiet w Kwiaciarni Zuza, przekonała mnie do siebie szefowa z którą miałam przyjemność rozmawiać. Mam nadzieje że się nie zawiodę
asiunia180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 10:12   #3994
Antepenultimate
Raczkowanie
 
Avatar Antepenultimate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 97
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny!
Ja mam problemik z welonem i włosami ;/
Kupiłam taki 2 m 80 cm jestem w nim zakochana, no ale mam dosyć krótkie włosy, myślicie, że jakaś Pani fryzjerka z Leszna sobie poradzi z wpięciem welonu, dodam że welon jest na grzebyk.
Antepenultimate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 15:59   #3995
Caprie
Raczkowanie
 
Avatar Caprie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 92
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cześć Dziewczyny, ja ślub mam w przyszłym roku ale zastanawiamy się nad Willą Aurorą, powiedzcie mi jak wygląda tam z cenami?
__________________
Wiara czyni cuda
Caprie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:46   #3996
18Anka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LeSzNo
Wiadomości: 121
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Caprie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, ja ślub mam w przyszłym roku ale zastanawiamy się nad Willą Aurorą, powiedzcie mi jak wygląda tam z cenami?
My mieliśmy wesele teraz w sobotę w Villi Aurora jesteśmy bardzo zadowoleni innej sali juz bym nie wybrała.
My płaciliśmy 160zł od osoby bez pieczywa i bez owoców.
18Anka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:53   #3997
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia8262 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziekuję! Juz sie umawiam na wizytę!
ja mam namiar na dziewczyne ktora robi rzesy 1:1 i jest duuuużo tańsza od tej Pani o której piszecie... a ta dzwieczyna jest tak dokładna, perfekcyjna , ja i moje wszystkie znajome już od dawna korzystamy z jej usług, ona pochodzi z pod leszna więc pewnie dlatego jak na małe miasto ma zdecydowanie taniej, w lesznie bywa często więc jesli chcecie to moge dać namiar, wszystkie kosmetyki ma z najwyższej półki a nie tak jak większość kosmetologów na średnim poziomie. szczerze polecam jak chcecie mieć porządnie zrobione.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Antepenultimate Pokaż wiadomość
Myślę, że Zuza to dobry wybór robią cuda! Zresztą zerknij sobie na ich stronkę, mają galerię bukietów ślubnych co do Milaszewskich to nie ciekawe opinie słyszałam, no ale wiesz ile ludzi tyle opinii
mój wybór też padł na kwiaciarnię Zuza widziałam już nie jeden bukiet w ich wykonaniu także super to im wychodzi

dla mnie zmorą jest fryzjer, jeszcze nigdy w życiu nie byłam zadowolona z uczesania ;/

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

[QUOTE=angelikada;34357889]mamy mamy oczywiście, Pani Joasia Pawłowska na organach i dodatkowo mini schola moje dwie siostry i gitara i możliwe że skrzypce. Polecam serdecznie Panią Joasie bo ona cudownie gra i spiewa!

ja też chciałabym numer do Pani Joasi, chociaż mam slub w kościele św Antoniego a tam ponoć ksiądz nie bardzo godzi się na takie zamiany organisty... ktoś próbował tam negocjować ?
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 09:44   #3998
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mysia Bogusia Pokaż wiadomość
Angelikada masz zdjęcia tych swoich obrączek? Jestem ciekawa jakie wybraliście...
wybraliśmy dokładnie takie:
http://www.ak-bizuteria.pl/zlote-obr...oe4,id667.html

złoto akurat na tym zdjęciu jest matowe ale my chcieliśmy błyszczące i takie nam zrobili więc nie ma problemu z jakimiś drobnymi zmianiami

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

[QUOTE=Madrala86;34419281]ja mam namiar na dziewczyne ktora robi rzesy 1:1 i jest duuuużo tańsza od tej Pani o której piszecie... a ta dzwieczyna jest tak dokładna, perfekcyjna , ja i moje wszystkie znajome już od dawna korzystamy z jej usług, ona pochodzi z pod leszna więc pewnie dlatego jak na małe miasto ma zdecydowanie taniej, w lesznie bywa często więc jesli chcecie to moge dać namiar, wszystkie kosmetyki ma z najwyższej półki a nie tak jak większość kosmetologów na średnim poziomie. szczerze polecam jak chcecie mieć porządnie zrobione.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------


mój wybór też padł na kwiaciarnię Zuza widziałam już nie jeden bukiet w ich wykonaniu także super to im wychodzi

dla mnie zmorą jest fryzjer, jeszcze nigdy w życiu nie byłam zadowolona z uczesania ;/

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez angelikada Pokaż wiadomość
mamy mamy oczywiście, Pani Joasia Pawłowska na organach i dodatkowo mini schola moje dwie siostry i gitara i możliwe że skrzypce. Polecam serdecznie Panią Joasie bo ona cudownie gra i spiewa!

ja też chciałabym numer do Pani Joasi, chociaż mam slub w kościele św Antoniego a tam ponoć ksiądz nie bardzo godzi się na takie zamiany organisty... ktoś próbował tam negocjować ?


podaj maila to Ci wyśle do niej numer
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 10:34   #3999
martinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
GG do martinkaa
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mamutek Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy zauważyłyście ale O. Bortel niestety od dobrych 3 lat nie aktualizował strony internetowej. Ja widziałam wiele Jego fotek, które robił w ostatnich 2 latach i są naprawdę wyjątkowe Wiele moich koleżanek miało Olka na ślubie i mają przepiękne fotki. Ja sama po obejrzeniu kilkudziesięciu stron z fotkami wybrałam właśnie Olka Facet ma super wyczucie, potrafi wychwycić najważniejsze nie zawsze widoczne dla oczu momenty
Niestety ale nie moge sie zgodzic z Twoja opinią...Miałam na swoim slubie robione zdjeci awląsnie przez Pana Olka Bortela
Nie mówie ze fotki sa złe ale porównujac z innymi zdjeciami kolezanek które maja zdjecia zrobione przez innych fotografów ( jeden PRZYPADEK z LESZNA I DWA Z POZNANIA) MUSZE Z PRZYKROŚCIA STWIERDZIC ZE NASZE SA NAJSŁABSZE... MAŁO UROZMAICONE... TE Z SESJI W MIARE OK. ALE Z ZABAWY I KOSCIOŁA :-( ...SPODZIEWAŁAM SIE CZEGOŚ WIECEJ...
ALE TO KWESTIA GUSTU...
martinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:04   #4000
kasia8262
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

[QUOTE=Madrala86;34419281]ja mam namiar na dziewczyne ktora robi rzesy 1:1 i jest duuuużo tańsza od tej Pani o której piszecie... a ta dzwieczyna jest tak dokładna, perfekcyjna , ja i moje wszystkie znajome już od dawna korzystamy z jej usług, ona pochodzi z pod leszna więc pewnie dlatego jak na małe miasto ma zdecydowanie taniej, w lesznie bywa często więc jesli chcecie to moge dać namiar, wszystkie kosmetyki ma z najwyższej półki a nie tak jak większość kosmetologów na średnim poziomie. szczerze polecam jak chcecie mieć porządnie zrobione.[COLOR="Silver"]



W takim razie bardzo proszę o namiar na tą dziewczynę od rzęs. Ile w takim razie bierze ta kobietka za rzęsy? I gdzie je wykonuje? Gdzies w salonie czy w domu?



---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

A jesli chodzi o fryzure slubna to goraco wam dziewczyny polecam Justynę z Ważkowa. Ma obok domu swoj zakład fryzjerski. Wiele razy juz sie zawiodlam na fryzjerze ale do niej mogę pojsc z zamknietymi oczami! Cala moja rodzina do niej chodzi i nawet dziewczyny z poznania i wroclawia przyjezdzaja do niej i to dlatego ma dosc odlegle terminy wiec wizyte u niej trzeba planowac z wiekszym wyprzedzeniem. Ja fryzure probna u niej mam juz za tydzien we wtorek. Choc umawialam sie na wizyte w marcu juz byl problem gdzie mnie zmiescic w notatniku.

Edytowane przez kasia8262
Czas edycji: 2012-05-31 o 11:05
kasia8262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 12:28   #4001
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez martinkaa Pokaż wiadomość
Niestety ale nie moge sie zgodzic z Twoja opinią...Miałam na swoim slubie robione zdjeci awląsnie przez Pana Olka Bortela
Nie mówie ze fotki sa złe ale porównujac z innymi zdjeciami kolezanek które maja zdjecia zrobione przez innych fotografów ( jeden PRZYPADEK z LESZNA I DWA Z POZNANIA) MUSZE Z PRZYKROŚCIA STWIERDZIC ZE NASZE SA NAJSŁABSZE... MAŁO UROZMAICONE... TE Z SESJI W MIARE OK. ALE Z ZABAWY I KOSCIOŁA :-( ...SPODZIEWAŁAM SIE CZEGOŚ WIECEJ...
ALE TO KWESTIA GUSTU...
To nie jest kwestia gustu, ale Twojej oceny. Zdjęcia są Wasze i wy macie pełne prawo je oceniać. Z tego co piszesz, nie są z gruntu złe, ale nie tak dobre jak inne. No cóż. Z ciekawości, co to za fotografowie z Leszna i Poznania, których prace bardziej ci się podobają?
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 13:03   #4002
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

[QUOTE=kasia8262;34423017][QUOTE=Madrala86;34419281]ja mam namiar na dziewczyne ktora robi rzesy 1:1 i jest duuuużo tańsza od tej Pani o której piszecie... a ta dzwieczyna jest tak dokładna, perfekcyjna , ja i moje wszystkie znajome już od dawna korzystamy z jej usług, ona pochodzi z pod leszna więc pewnie dlatego jak na małe miasto ma zdecydowanie taniej, w lesznie bywa często więc jesli chcecie to moge dać namiar, wszystkie kosmetyki ma z najwyższej półki a nie tak jak większość kosmetologów na średnim poziomie. szczerze polecam jak chcecie mieć porządnie zrobione.[COLOR="Silver"]



W takim razie bardzo proszę o namiar na tą dziewczynę od rzęs. Ile w takim razie bierze ta kobietka za rzęsy? I gdzie je wykonuje? Gdzies w salonie czy w domu?



---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------


wysłałam Ci na priv namiar na Natalie 100 zl mniej ! o ile nie więcej ok 150zł bierze, zależy ile tych rzęs.

co do tych rzęs to ja nie zakładam bo swoje mam bardzo długie i gęste ale moja siostra i mama zakładały to u nich efekt super, one mają swoje takie krotkie a jak Natalia im założyła to masakra nie mogły się napatrzeć na siebie hehe, w ogóle wygoda bo wyglądają bardzo naturalnie a zarazem jak wytuszowane, fajny sposób teraz na lato, nie trzeba ich malować kiedy latem czy nad wodą ten makijaż jednak się rozpływa. wiem, że rzęsy zakłada z firmy Nouvea Lashes bo właśnie mam ulotke przed sobą. może spróbuj sobie u niej zrobić makijaż próbny na ślub, przekonasz się jakie ma kosmetyki i jaki talent chociaż coś wspominałaś, że ślub masz niedługo to nie wiem jak w soboty z jej terminami ;/ ja miałam problem się wcisnąć w terminarz na czerwiec bo idę na ślub do kuzyna ;/ na szczęście mam urlop więc pazurki zrobi mi w ciągu tygodnia (żele hybrydowe z OPI GelColor , które przepuszczają powietrze) - bardzo naturalnie to wygląda i na swój ślub też się na takie zdecyduję, nie będę niczym ozdabiać czy jakoś tak, po prostu zwykły francuski zrobię.

Edytowane przez Madrala86
Czas edycji: 2012-05-31 o 13:32
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:56   #4003
kasia8262
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

A czy ta dziewczyna "od rzęs" ukonczyla jakis kurs czy tak po prostu zaklada bo umie? Zalezy mi na tym zeby byla to sprawdzona kosmetyczka bo juz raz sie brzydko naciełam. A jak jest z makijazem u niej? Czy duzo bierze? Ja ogolnie chcialam malowac sie sama bo zawsze wszyscy mowili wkolo ze mam talent i tak strasznie boje sie ze jak ktos zrobi mi makijaz przed slubem to bede go szybko zmywac bo nie bedzie w moim stylu lub po prostu nie bedzie mi sie podobac a po co dodatkowy stres? Ale z drugiej strony to moj dzien i fajnie byloby gdyby ktos zrobil to za mnie i musze jeszcze wziasc pod uwage to ze pewnie bede bardzo zestresowana i makijaz moze nie wyjsc tak jak bym chciała.
kasia8262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:13   #4004
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia8262 Pokaż wiadomość
A czy ta dziewczyna "od rzęs" ukonczyla jakis kurs czy tak po prostu zaklada bo umie? Zalezy mi na tym zeby byla to sprawdzona kosmetyczka bo juz raz sie brzydko naciełam. A jak jest z makijazem u niej? Czy duzo bierze? Ja ogolnie chcialam malowac sie sama bo zawsze wszyscy mowili wkolo ze mam talent i tak strasznie boje sie ze jak ktos zrobi mi makijaz przed slubem to bede go szybko zmywac bo nie bedzie w moim stylu lub po prostu nie bedzie mi sie podobac a po co dodatkowy stres? Ale z drugiej strony to moj dzien i fajnie byloby gdyby ktos zrobil to za mnie i musze jeszcze wziasc pod uwage to ze pewnie bede bardzo zestresowana i makijaz moze nie wyjsc tak jak bym chciała.
oczywiście, że ma ukończony kurs, ma dyplom i dodatkowo ukończyła studia w Poznaniu a nie jakieś tam studium kosmetyczne czy jakieś tam badziewia jest kosmetologiem a nie zwykłą kosmetyczką, robi to już tyle czasu, że jej doświadczenie jest bardzo duże.
jeśli boisz się makijazu to zrób sobie próbny, ja u niej robie na każdą imprezkę więc nigdy nie zdażyło się tak, że byłam niezadowolona a za każdym razem ma inny pomysł na mnie ja też zawsze robilam sobie sama ale tak jak mówisz na takie szczególne okazje fajnie jest wyglądać inaczej niż zwykle, pozatym nie chce nic sugerować ale np mnie nie stać na to żeby mieć takie kosmetyki jak ona ma typu fluid za 250zł czy inne i jak wymaluje sie swoimi to chociaz bardzo starałabym sie to efekt nigdy nie bedzie taki sam.. cena makijażu to 35zl, a slubny to 60 a wtym juz cena próbnego jest, z tego co wiem to makijaze robi w lesznie z wieksza iloscia osob na dany dzien, tzn jesli ty np twoja mama siostra czy kuzynka to ona przyjedzie a jesli jedna osoba to jej sie nie oplaca przyjezdzac
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:39   #4005
kasia8262
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 28
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ok, namówilas mnie! W weekend bede do niej dzwonic i umowie sie na makijaz i na rzesy, może jeszcze siostra i mama się skuszą! Bardzo Ci dziekuje za wszystkie info!
kasia8262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:00   #4006
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez kasia8262 Pokaż wiadomość
Ok, namówilas mnie! W weekend bede do niej dzwonic i umowie sie na makijaz i na rzesy, może jeszcze siostra i mama się skuszą! Bardzo Ci dziekuje za wszystkie info!
hehe nie ma za co
nie polecałabym jej gdybym nie była nią zachwycona!
z resztą co tu będę pisać, sama się przekonasz a potem napisz jakie Twoje wrażenia
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:29   #4007
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Angelikada widzę, że mamy podobny gust. My wybraliśmy takie obrączki:
http://www.ak-bizuteria.pl/zlote-obr...e30,id693.html
Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę je na żywo
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 10:53   #4008
kano1003
Raczkowanie
 
Avatar kano1003
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 456
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mysia Bogusia Pokaż wiadomość
Angelikada widzę, że mamy podobny gust. My wybraliśmy takie obrączki:
http://www.ak-bizuteria.pl/zlote-obr...e30,id693.html
Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę je na żywo
Piękne są. Sama chcę bardzo podobne tylko całe z żółtego złota.
__________________
09.06.14 II kreseczki
14.02.15 Maksiu
kano1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:59   #4009
meteorites2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez MaryAnn2 Pokaż wiadomość
To nie jest kwestia gustu, ale Twojej oceny. Zdjęcia są Wasze i wy macie pełne prawo je oceniać. Z tego co piszesz, nie są z gruntu złe, ale nie tak dobre jak inne. No cóż. Z ciekawości, co to za fotografowie z Leszna i Poznania, których prace bardziej ci się podobają?
Podbijam pytanie o fotografów z leszna

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez thorass Pokaż wiadomość
a mnie się wydaje że pod tym postem kryje się któryś z fotografów,
a co ciekawsze klikając na ostatniego wychodzi ze poleca kamerzystów z Camon
podejrzane to takie trochę :P
ktoś zadał sobie tyle trudu żeby podliknować strony tych fotografów
i czemu tylko tych czterech? co trafnie zauważyła "milenujdka"
któraś z forumowiczek pisze że inny fotograf nie aktualizował strony przez 3 lata, skąd ta precyzyjna wiedza?
pewnie to karalne nie jest, ale tym samym karalne nie będzie jeśli napiszę co sądzę moim skromnym zdaniem... zauważam u Bortela że pewna rutyna u tego fotografa już się wkrada, coraz bardziej...
w plenerach pojawiają się te same miejsca, te same motywy np. kieliszki,
czy nie da się bardziej kreatywnie? wiecznie smutne miny, powaga...
wiecznie motyw drogi, zdjęć przy samochodzie na drodze i znów miny jak na skazaniu... część zdjęć jest taka że ludzie wyglądają jakby uszło z nich zycie, tępo patrzą w dal... rozumiem że taka maniera... taki artyzm?
każdy ma prawo do swojego zdania, więc pod wpływem tej dyskusji przejrzałam galerię a ponieważ amatorsko na razie robię zdjęcia, to
zauważyłam co zauważyłam...
Też jestem w trakcie poszukiwania fotografa, więc bardzo chętnie dowiem się, który jest "bardziej kreatywny".I chętnie obejrzę sobie jego prace
meteorites2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 13:27   #4010
ewaaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Ja dzisiej z przyjaciółką przeszłam się po salonach ślubnych w Poznaniu. Jako pierwszy odwiedziłyśmy salon Gracja na ul. Srzeleckiej bo byla tam upatrzona przeze mnie sukienka. Wrażenia bardzo pozytywne!Pani Agata to anioł. Przymierzyłam ową sukienke i jeszcze jakies 5 innych (jakie chciałam) pani nie robiła z tego problemu wręcz przeciewnie służyła pomocą, podawała dodatkowo welon, bolerko i odpowiadała na każde moje pytanie.
Następnie pojechałyśmy na ul Głogowską i poprosu MASAKRA weszłyśmy chyba do 6 salonów i miałam wrażenie, że panie dosłownie nas "olały" prawie nikt na nas nie zwrócił uwagi. Jedna pani tak bardzo była pochłonięta pisaniem smsa że chyba nawet nie zauważyła jak wyszłyśmy! Nie zrobiło to na mnie pozytywnego wrażenia.
Na koniec udałyśmy się do salonu Dominika także na ul. Głogowskiej i tam było zupełnie inaczej. Pani Kasia powiedziła pare słów o mojej sylwetce i typie urody, co do mnie pasuje co nie, jaki fason sukienki, jaki kolor- podejście bardzo profesjonalme. Chciałabym jeszcze przejść się po salonach w Lesznie, ale wydaje mi się, że i tak wróce po sukienke do salonu Gracja

Edytowane przez ewaaa87
Czas edycji: 2012-06-01 o 13:29
ewaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:28   #4011
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny co sądzicie o tych sukienkach??? Planuję sobie uszyć jedną z nich. Jestem ciekawa waszych opinii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,4 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,3 KB, 76 załadowań)
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 17:36   #4012
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mysia Bogusia Pokaż wiadomość
Angelikada widzę, że mamy podobny gust. My wybraliśmy takie obrączki:
http://www.ak-bizuteria.pl/zlote-obr...e30,id693.html
Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę je na żywo

no śliczna jest ! musieli niedawno ją dodać bo aż się dziwie że jej nie widziałam wszystkie przeglądałam i jej nie widziałam ale jest na prawde super na pewno na żywo będzie Ci się podobać tak jak i nam nasze!!
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 19:27   #4013
Caprie
Raczkowanie
 
Avatar Caprie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 92
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mysia Bogusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tych sukienkach??? Planuję sobie uszyć jedną z nich. Jestem ciekawa waszych opinii

piękne!
__________________
Wiara czyni cuda
Caprie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 19:33   #4014
Caprie
Raczkowanie
 
Avatar Caprie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 92
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

To i ja Wam Kobietki pokażę sukienkę którą mam upatrzoną już od dwóch lat a jeszcze rok na mnie bedzie czekala... po prostu nie wyobrażam sobie innej, chociaż nie wiem gdzie ją znajdę albo choć podobną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (20,8 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 881_786.jpg (17,0 KB, 47 załadowań)
__________________
Wiara czyni cuda
Caprie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 22:00   #4015
angi_885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 103
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Caprie Pokaż wiadomość
To i ja Wam Kobietki pokażę sukienkę którą mam upatrzoną już od dwóch lat a jeszcze rok na mnie bedzie czekala... po prostu nie wyobrażam sobie innej, chociaż nie wiem gdzie ją znajdę albo choć podobną.
San Patrick, La sposa, Pronovias Jeszcze pamiętam te piękne hiszpańskie kolekcje

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia Bogusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tych sukienkach??? Planuję sobie uszyć jedną z nich. Jestem ciekawa waszych opinii
Obie są śliczne, ale moją faworytką jest 1
angi_885 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 07:59   #4016
Mysia Bogusia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia Bogusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 105
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Caprie Pokaż wiadomość
To i ja Wam Kobietki pokażę sukienkę którą mam upatrzoną już od dwóch lat a jeszcze rok na mnie bedzie czekala... po prostu nie wyobrażam sobie innej, chociaż nie wiem gdzie ją znajdę albo choć podobną.

Piękna jest!!!! też brałam ją pod uwagę dla siebie, ale jak zobaczyłam tamte to się zakochałam. Po prostu cuuudna... taka skromna bez falban, wielkiego koła i milionów dodatków...

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez angi_885 Pokaż wiadomość
San Patrick, La sposa, Pronovias Jeszcze pamiętam te piękne hiszpańskie kolekcje

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Obie są śliczne, ale moją faworytką jest 1

Mnie też się bardziej podoba ta pierwsza, uwielbiam sukienki z krótkim rękawkiem
Mysia Bogusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 17:10   #4017
asiunia180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
GG do asiunia180
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez Mysia Bogusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tych sukienkach??? Planuję sobie uszyć jedną z nich. Jestem ciekawa waszych opinii
Obie sukienki bardzo ładne. Tylko trzeba mieć do nich odpowiednią figurę z dobrze zarysowaną talią i być wysokim. Marzyła mi się sukienka w takim stylu niestety jestem zbyt niska i drobna. Najlepiej wyglądam więc w sukienkach typu princesa
asiunia180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 19:50   #4018
Madrala86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 86
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

wszystkie są śliczne ale dobrze radzę sobie przymierzyć taki krój w jakimś salonie, ja od zawsze marzylam o greckiej a wyglądałam okropnie i czar prysł poszukiwania zaczęły się od nowa. także na tych modelkach 2metrowych i ważących 50kg na super zdjęciach większość wygląda rewelacyjnie
Madrala86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 19:54   #4019
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

a czy któraś z Dziewczyn korzysta z uslugi uszycia sukni slubnej? czy znacie pania ktora szyje suknie slubne we wloszakowicach? ja chcialabym zeby ona mi uszyla, tylko boje sie ze jej nie wytlumacze co chce bo chce z 3 sukienek zrobic 1 tzn dodatki z kazdej inne .
a co do Poznania tez bylam na glogowskiej w 4 sklepach pod rzad. Bylam u Pani Kasi i ogolnie jej sposob bycia jakos do mnie nie przemawiał. oczywisce dowiedzialam sie wiele potrzebnych rzeczy, ale odnoscie sukienki to nie, przymierzylam jedna i nic konkretrnego mi nie powiedziala.
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 08:41   #4020
ewaaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Faktycznie pani Kasia z salonu Dominika ma specyficzny styl bycia. Ja raczej nie zdecyduje się na uszycie tam sukni bo jednak zamim na coś się zdecyduje to wolałabym to przymierzyć i zobaczyć jak w tym wygładam i się czuje, a poza tym bałabym się, że to będzie bardziej jej wizja sukienki niż moja. Jak na razie marzy mi się ta :
http://www.sinceritybridal.com/wedding_dress/3637
co o niej sądzicie ?
ewaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.