Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorczy. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 00:01   #601
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

wzrost wagi o 5kg jest jednak pewnym efektym jojo, wolę się zdrowo odchudzać i nie zobaczyć nawet +1kg na plusie bo 5kg to dużo, szczególnie dla osoby, która chce schudnąć 6-7kg więc jak wraca mi 5kg to te 2kg to tylko woda więc nie ma to sensu
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 00:09   #602
ewikszczepik
Przyczajenie
 
Avatar ewikszczepik
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Efekt jojo to wzrost wagi powyżej tej, jaka była przed schudnięciem, nie mam racji?
A te 5 kg to nie tylko woda, ale i treść w jelitach. Samych złogów w jelitach dorosły człowiek może mieć ponad 5 kg.
Dla mnie efektem ubocznym jest jakby nie liczyć - (minus) 5 kg i ubrania o 1 rozmiar mniejsze
ewikszczepik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 00:18   #603
ewikszczepik
Przyczajenie
 
Avatar ewikszczepik
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez jeu Pokaż wiadomość
5kg to dużo, szczególnie dla osoby, która chce schudnąć 6-7kg więc jak wraca mi 5kg to te 2kg to tylko woda więc nie ma to sensu
Zauważ, że odnoszę się do samej głodówki jako oczyszczania organizmu, gdzie spadek wagi jest efektem ubocznym. Nie promuję jej jako metody odchudzania. Napisałam posta w temacie, aby bronić głodówki jako formy oczyszczania - głodówki przeprowadzonej mądrze i świadomie.

Osoba, która chce zgubić 6-7 kg, a nie oczyścić "jedynie" organizm, powinna zastosować odpowiednią dietę plus podkręcenie metabolizmu ćwiczeniami fizycznymi. W tym jesteśmy zgodne
ewikszczepik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:11   #604
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

O braku efektu jojo można mówić dopiero po 2 latach a nie po miesiacu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:46   #605
ewikszczepik
Przyczajenie
 
Avatar ewikszczepik
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Myślę, że w świetle artykułu http://www.resmedica.pl/diety/efekt-jo-jo przy głodówce niemożna mówić o efekcie jo-jo. To faktycznie inna kategoria.
A jeśli waga ma powrócić po 2 latach, to już w ogóle nie ma o czym mówić. Zwłaszcza, że głodówkę robi się co roku.

No ale nadal podtrzymuję, że głodówka to nie dieta odchudzająca, a jedynie generalne porządki w organizmie.
ewikszczepik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 21:39   #606
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez ewikszczepik Pokaż wiadomość
Myślę, że w świetle artykułu http://www.resmedica.pl/diety/efekt-jo-jo przy głodówce niemożna mówić o efekcie jo-jo. To faktycznie inna kategoria.
A jeśli waga ma powrócić po 2 latach, to już w ogóle nie ma o czym mówić. Zwłaszcza, że głodówkę robi się co roku.

No ale nadal podtrzymuję, że głodówka to nie dieta odchudzająca, a jedynie generalne porządki w organizmie.
generalne wyjałowienie w org.
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 20:29   #607
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Zaczynam jutro głodówkę. Muszę się oczyścic troszkę Może ktoś się przyłączy??Będzie raźniej
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 14:02   #608
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Ja zaczęłam dzisiaj, bo jak popatrzę jakie świństwa ostatnio za przeproszeniem wpier*iczałam to.. . Ogólnie czuję się jakoś niefajnie więc zaczęłam
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 17:15   #609
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Mi dzisiaj mija dzien drugi, czuję się dobrze, głodna nie jestem także wszystko w jak najlepszym porządku
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 23:10   #610
Mya90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

od jutra mam głodówkę 14 dniową. mam 170 cm i 65 kg. będę piła tylko wodę plus może czasem kawa z mlekiem żeby się obudzić . zobaczymy ile ze mnie zejdzie przez dwa tygodnie. 24 lipca podam wynik.
przygotowywałam się do niej ok 1.5 tygodnia. zobaczymy czy dam radę. któraś jest ze mną?

__MalaCzarna__ jak tam Twoja głodówka? ile rzuciłaś? jak się czujesz?

Edytowane przez Mya90
Czas edycji: 2012-07-08 o 23:12
Mya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 06:46   #611
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Mya90 Pokaż wiadomość
od jutra mam głodówkę 14 dniową. mam 170 cm i 65 kg. będę piła tylko wodę plus może czasem kawa z mlekiem żeby się obudzić . zobaczymy ile ze mnie zejdzie przez dwa tygodnie. 24 lipca podam wynik.
przygotowywałam się do niej ok 1.5 tygodnia. zobaczymy czy dam radę. któraś jest ze mną?

__MalaCzarna__ jak tam Twoja głodówka? ile rzuciłaś? jak się czujesz?
Ty chyba jesteś niepoważna
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 18:23   #612
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Mya90 Pokaż wiadomość
od jutra mam głodówkę 14 dniową. mam 170 cm i 65 kg. będę piła tylko wodę plus może czasem kawa z mlekiem żeby się obudzić . zobaczymy ile ze mnie zejdzie przez dwa tygodnie. 24 lipca podam wynik.
przygotowywałam się do niej ok 1.5 tygodnia. zobaczymy czy dam radę. któraś jest ze mną?

__MalaCzarna__ jak tam Twoja głodówka? ile rzuciłaś? jak się czujesz?
Faktycznie świetny sposób na oczyszczenie organizmu A przez te 14 dni masz urlop, siedzisz w domu, że robisz tak długą głodówkę?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 05:29   #613
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Mya90
__MalaCzarna__ jak tam Twoja głodówka? ile rzuciłaś? jak się czujesz?
Przeprowadziłam głodówkę 6-cio dniową, bo na wiecej nie pozwolił mi chlopak i teściowa Ciągle słyszałam, że się wykończę itp. Nie rozumieją że się bardzo dobrze czułam. Głodu nie czułam wogóle, ale oczywiście "ochotę na coś" miałam, ale bez problemu się powstrzymywałam. Nie wiem ile mnie ubyło na samej głodówce, ale dzisiaj sie ważyłam, a jestem na 3-cim dniu wychodzenia z głodówki, i pokazalo na wadzę -5 kg. I jeszcze niestety wczoraj nie wiem dlaczego ale najadłam się słodyczy i tak mi było niedobrze, jednak żołądek się skurczył, i nie mogł pomieśic. Ale dzisiaj dalej bede stosowała wychodzenie, ten jeden incydent mi nie przeszkodzi

Aaaa no i straciłam 2 cm w udach i w brzuchu na pewno tez nawet więcej, ale nie wiem ile bo na brzuchu to widzę poprostu gołym okiem

Edytowane przez __MalaCzarna__
Czas edycji: 2012-07-10 o 20:17
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 11:19   #614
Diet4life
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Głodówka, nazywana inaczej OCZYSZCZANIEM lub OPERACJĄ BEZ SKALPELA.

Oczyszcza z toksyn, które wydalając się z organizmu powodować mogą mdłości, poczucie osłabienia oraz migreny.

Osobiście doświadczyłam potężnych bólów głowy i wiedziałam, iż mój organizm oczyszcza się.

Głodówkę można stosować raz na rok.
Diet4life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:48   #615
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez __MalaCzarna__ Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam głodówkę 6-cio dniową, bo na wiecej nie pozwolił mi chlopak i teściowa Ciągle słyszałam, że się wykończę itp. Nie rozumieją że się bardzo dobrze czułam. Głodu nie czułam wogóle, ale oczywiście "ochotę na coś" miałam, ale bez problemu się powstrzymywałam. Nie wiem ile mnie ubyło na samej głodówce, ale dzisiaj sie ważyłam, a jestem na 3-cim dniu wychodzenia z głodówki, i pokazalo na wadzę -5 kg. I jeszcze niestety wczoraj nie wiem dlaczego ale najadłam się słodyczy i tak mi było niedobrze, jednak żołądek się skurczył, i nie mogł pomieśic. Ale dzisiaj dalej bede stosowała wychodzenie, ten jeden incydent mi nie przeszkodzi

Aaaa no i straciłam 2 cm w udach i w brzuchu na pewno tez nawet więcej, ale nie wiem ile bo na brzuchu to widzę poprostu gołym okiem
Pisałaś, że głodzisz się po to aby oczyścić organizm a nie schudnąć. To w końcu jak to jest
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:52   #616
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Po kiego grzyba się "oczyszczać" a potem zajadać się syfem
chyba tylko po to, żeby dostać jojem w nagrodę za wytrwałość
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 14:53   #617
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez __MalaCzarna__ Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam głodówkę 6-cio dniową, bo na wiecej nie pozwolił mi chlopak i teściowa Ciągle słyszałam, że się wykończę itp. Nie rozumieją że się bardzo dobrze czułam. Głodu nie czułam wogóle, ale oczywiście "ochotę na coś" miałam, ale bez problemu się powstrzymywałam. Nie wiem ile mnie ubyło na samej głodówce, ale dzisiaj sie ważyłam, a jestem na 3-cim dniu wychodzenia z głodówki, i pokazalo na wadzę -5 kg. I jeszcze niestety wczoraj nie wiem dlaczego ale najadłam się słodyczy i tak mi było niedobrze, jednak żołądek się skurczył, i nie mogł pomieśic. Ale dzisiaj dalej bede stosowała wychodzenie, ten jeden incydent mi nie przeszkodzi

Aaaa no i straciłam 2 cm w udach i w brzuchu na pewno tez nawet więcej, ale nie wiem ile bo na brzuchu to widzę poprostu gołym okiem
A po cholerę "oczyszczałaś" organizm, żeby potem zapchać go syfem (słodyczami) ? I kto tu pisał o tym, że nie chce się odchudzać tylko oczyścić?

Boże widzisz i nie grzmisz
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 20:13   #618
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Pisałaś, że głodzisz się po to aby oczyścić organizm a nie schudnąć. To w końcu jak to jest
Głodziłam się aby się oczyścic i przy okazji zgubic kg. Dziewczyna wyżej pytała ile zrzuciłam z wagi więc jej odpisałam A co do oczyszczania to wydaje mi się że powinnam dłużej stosowac głodówke, bo jakichś dużych zmian nie zauważyłam, np w cerze czy włosach. Na pewno przez jakieś pierwsze 3 dni bołała mnie glowa, poźniej przestała.
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:33   #619
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez __MalaCzarna__ Pokaż wiadomość
Głodziłam się aby się oczyścic i przy okazji zgubic kg. Dziewczyna wyżej pytała ile zrzuciłam z wagi więc jej odpisałam A co do oczyszczania to wydaje mi się że powinnam dłużej stosowac głodówke, bo jakichś dużych zmian nie zauważyłam, np w cerze czy włosach. Na pewno przez jakieś pierwsze 3 dni bołała mnie glowa, poźniej przestała.
"Przy okazji zgubić kg"... A nie odpisałaś, po co oczyszczałaś organizm, skoro później zapchałaś go syfem?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 07:46   #620
arrivederci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Faktycznie świetny sposób na oczyszczenie organizmu A przez te 14 dni masz urlop, siedzisz w domu, że robisz tak długą głodówkę?
tu mya90. nie wiem, chyba zablokowałam sobie konto ;/ no nic.

hej,- od zeszłego piątku byłam na diecie pseudo płynnej. tzn piłam ok 5 l wody dziennie, robiłam sobie szejki domowej roboty z malin, mleka, porzeczek, maślanki, jadłam połowę kromki chleba dziennie. od soboty 7.07 zeszło 3,5 kg. tzn pewnie woda. ale jak na przyjmowanie pokarmu nie jest źle.

jagagaga - mam wakacje. nigdzie akurat w lipcu nie wyjeżdżam więc chciałam schudnąć na sierpień i wrzesień. nie oszukujmy się chcę schudnąć a nie tylko o czyścić organizm jakbym chciała go oczyścić pewnie zrobiłabym coś mniej restrykcyjnego.

od dziś jestem na głodówce chcę pociągnąć do 27 lipca - akurat 2 tygodnie. startuję z wagą 67 kg. ale co dziwne. spadają mi spodnie r 38 ( tzn są bardzo luźne). chcę znów wrócić do 36 bez boczków - waga 59-60. da się zrobić. tylko muszę być skupiona i ogarnięta

poza tym nie podoba mi się moja sylwetka. jestem kolumną z tendencją do 'podwójnych boczków' jak tyję nie idzie to w jedno miejsce, ale we wszystko, całe ciało. najbardziej właśnie boczki, ramiona ( o matko!) i uda. z ud muszę schudnąć najbardziej - 57.5 cm. mam dziwne grudki tłuszczu nad kolanami. a pamiętam, że już tego nie było... poza tym nie podobają mi się moje mięśnie. od chodzenia na siłownię nabrałam masy mięśniowej. schudłam, ale mięśnie ważyły dużo. po zaprzestaniu chodzenia na siłownię przytyłam z ze stresu sesyjnego i muszę się ogarnąć. nie chcę całe życie być uzależniona od siłki i dobrze wyglądać tylko wtedy kiedy na nią chodzę. teraz prawie codziennie biegam więc już plus.


mam koleżankę, która jest jabłkiem i nawet jak była 'tęższa' miała szczupłe nogi. teraz schudła i ma naprawdę ładne. tylko, że brzuch ma większy. ja chyba z moją figurą powinnam ważyć ok 54 kg, żeby takie nogi posiadać. no nic. zazdroszczę innym. tzn niigdy człowiekowi się nie dogodzi. :P
powodzenia innym

Edytowane przez arrivederci
Czas edycji: 2012-07-13 o 07:49
arrivederci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 07:51   #621
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

schudniesz tylko na chwilę, jak zaczniesz jeść wszystko wróci z nawiązką, gratuluję podejścia!

jak chcesz schudnąć to ruch + jedzenie, trzeba jeść żeby schudnąć, to przerażajace jak mało osób zdaje sobie z tego sprawę. powodzenia w gubieniu wody, głodzieniu się na marne, bo i tak wszystko wróci z nawiązka za jakiś czas.
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 07:53   #622
arrivederci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez __MalaCzarna__ Pokaż wiadomość
Przeprowadziłam głodówkę 6-cio dniową, bo na wiecej nie pozwolił mi chlopak i teściowa Ciągle słyszałam, że się wykończę itp. Nie rozumieją że się bardzo dobrze czułam. Głodu nie czułam wogóle, ale oczywiście "ochotę na coś" miałam, ale bez problemu się powstrzymywałam. Nie wiem ile mnie ubyło na samej głodówce, ale dzisiaj sie ważyłam, a jestem na 3-cim dniu wychodzenia z głodówki, i pokazalo na wadzę -5 kg. I jeszcze niestety wczoraj nie wiem dlaczego ale najadłam się słodyczy i tak mi było niedobrze, jednak żołądek się skurczył, i nie mogł pomieśic. Ale dzisiaj dalej bede stosowała wychodzenie, ten jeden incydent mi nie przeszkodzi

Aaaa no i straciłam 2 cm w udach i w brzuchu na pewno tez nawet więcej, ale nie wiem ile bo na brzuchu to widzę poprostu gołym okiem

z jaką wagą startowałaś i ile masz wzrostu? 5 kg w 6 dni to dużo. mi zawsze schodzi jakieś 3,5-4. 5 kg w 10 dni gubię jakoś :P zazdroszczę
arrivederci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 08:35   #623
__MalaCzarna__
Raczkowanie
 
Avatar __MalaCzarna__
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 168
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

jagagaga - no widzisz niestety miałam słabszy dzień i się zasyfiłam tymi słodyczami, ale jestem tylko czlowiekiem i każdy może popełniac błędy. To była moje pierwsza głodówka i tak wyszło niestety ;/ Głodówkę przetrwałam tylko na tym drugim dniu wychodzenia poległam, ale przecież przez tą wpadkę nie mogłam zaczac już normalnie jeśc tylko dalej musiałam wychodzic żeby sobie nie zaszkodzic.
Cytat:
Napisane przez arrivederci Pokaż wiadomość
z jaką wagą startowałaś i ile masz wzrostu? 5 kg w 6 dni to dużo. mi zawsze schodzi jakieś 3,5-4. 5 kg w 10 dni gubię jakoś :P zazdroszczę
Startowałam z wagą 54,2 kg przy wzroście 163 cm i doszłam do 49 kg. A teraz chciałabym utrzymac wagę tak 50 kg, co myślę, że nie będzie trudne, bo pare miesięcy wstecz tyle właśnie ważyłam, bez żadnych głodówek. Tyle że cwiczyłam i biegałam Teraz miałm miesięczną przerwe w cwiczeniach, ale od dzisiaj powróciłam do tych dobrych nawyków
__MalaCzarna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:58   #624
ewikszczepik
Przyczajenie
 
Avatar ewikszczepik
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Mya90 Pokaż wiadomość
od jutra mam głodówkę 14 dniową. mam 170 cm i 65 kg. będę piła tylko wodę plus może czasem kawa z mlekiem żeby się obudzić .
Mam nadzieję, że z tą kawą z mlekiem to żartowałaś?
ewikszczepik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 18:36   #625
dhbeauty
Przyczajenie
 
Avatar dhbeauty
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

witam was dziewczyny, podczytuje was od dawna ale nie mialam nigdy odwagi wypowiedziec sie bo wielokrotnie zaczynalam glodowke ale po 2,3 dniach sie poddawalam
obecnie jestem na 12 dniu glodowki to moja najdluzsza bo mam za soba 8 dniowa w styczniu i 10 dniowa pare lat temu... tym razem postawilam 30-40 dni i nie poddam sie za zadne skarby choc za pare dni obchodze urodziny moze jest to forma prezentu dla samej siebie
do wczoraj bolaly mnie jeszcze plecy a dzis jest ok, poza nieprzyjemnym smakiem w ustach i suchoscia jest znosnie hurray
wacham prawie kazde jedzenie jakie gotuje rodzinie a wczoraj zaciagalam sie piwkiem hehe wydawalo sie takie smaczne, pozatym robie listy potraw,w przyszlosci planuje wypiekac wlasny chleb...a to wszystko z braku smaku w buzi ....bo pewnie po wyjsciu zapomne o tych przepisach hehe
no i tak tylko wam dodam ze mam 28 lat (po jednej ciazy), wzrost 161, waga poczatkowa 74kg, obecna 65, docelowa 55-53
__________________
04.07 - 74kg.........poczatek glodowki
15.07 - 65kg.........12 dzien glodowki
wzrost 161cm
dhbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 14:08   #626
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez dhbeauty Pokaż wiadomość
witam was dziewczyny, podczytuje was od dawna ale nie mialam nigdy odwagi wypowiedziec sie bo wielokrotnie zaczynalam glodowke ale po 2,3 dniach sie poddawalam
obecnie jestem na 12 dniu glodowki to moja najdluzsza bo mam za soba 8 dniowa w styczniu i 10 dniowa pare lat temu... tym razem postawilam 30-40 dni i nie poddam sie za zadne skarby choc za pare dni obchodze urodziny moze jest to forma prezentu dla samej siebie
do wczoraj bolaly mnie jeszcze plecy a dzis jest ok, poza nieprzyjemnym smakiem w ustach i suchoscia jest znosnie hurray
wacham prawie kazde jedzenie jakie gotuje rodzinie a wczoraj zaciagalam sie piwkiem hehe wydawalo sie takie smaczne, pozatym robie listy potraw,w przyszlosci planuje wypiekac wlasny chleb...a to wszystko z braku smaku w buzi ....bo pewnie po wyjsciu zapomne o tych przepisach hehe
no i tak tylko wam dodam ze mam 28 lat (po jednej ciazy), wzrost 161, waga poczatkowa 74kg, obecna 65, docelowa 55-53
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 14:37   #627
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez dhbeauty Pokaż wiadomość
witam was dziewczyny, podczytuje was od dawna ale nie mialam nigdy odwagi wypowiedziec sie bo wielokrotnie zaczynalam glodowke ale po 2,3 dniach sie poddawalam
obecnie jestem na 12 dniu glodowki to moja najdluzsza bo mam za soba 8 dniowa w styczniu i 10 dniowa pare lat temu... tym razem postawilam 30-40 dni i nie poddam sie za zadne skarby choc za pare dni obchodze urodziny moze jest to forma prezentu dla samej siebie
do wczoraj bolaly mnie jeszcze plecy a dzis jest ok, poza nieprzyjemnym smakiem w ustach i suchoscia jest znosnie hurray
wacham prawie kazde jedzenie jakie gotuje rodzinie a wczoraj zaciagalam sie piwkiem hehe wydawalo sie takie smaczne, pozatym robie listy potraw,w przyszlosci planuje wypiekac wlasny chleb...a to wszystko z braku smaku w buzi ....bo pewnie po wyjsciu zapomne o tych przepisach hehe
no i tak tylko wam dodam ze mam 28 lat (po jednej ciazy), wzrost 161, waga poczatkowa 74kg, obecna 65, docelowa 55-53
Ja pierdziu.... Nie wierzę, że kobieta, która ma dziecko może być aż tak nieodpowiedzialna!
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 17:22   #628
dhbeauty
Przyczajenie
 
Avatar dhbeauty
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ja pierdziu.... Nie wierzę, że kobieta, która ma dziecko może być aż tak nieodpowiedzialna!
kochana moja rodzina a zwlaszcza moja mama glodujemy co pare lat juz od bardzo dawna dzieki czemu wchlonely jej sie guzy i miesniaki czuje sie swietnie za kazdm razem po glodowce,
poczyraj moze stronke glodowka.pl lub ksiazke 'glodowka lecznicza' malachowa a potem wystawiaj durne komentarze.....
__________________
04.07 - 74kg.........poczatek glodowki
15.07 - 65kg.........12 dzien glodowki
wzrost 161cm
dhbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 17:50   #629
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez dhbeauty Pokaż wiadomość
kochana moja rodzina a zwlaszcza moja mama glodujemy co pare lat juz od bardzo dawna dzieki czemu wchlonely jej sie guzy i miesniaki czuje sie swietnie za kazdm razem po glodowce,
poczyraj moze stronke glodowka.pl lub ksiazke 'glodowka lecznicza' malachowa a potem wystawiaj durne komentarze.....
aha, aha, jasne
I w jakiż to niby cudowny sposób?
Nie jecie i organizm jest tak wygłodniały, że własne guzy zjada?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:42   #630
ewikszczepik
Przyczajenie
 
Avatar ewikszczepik
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9
Dot.: Głodówka jako sposób na oczyszczenie organizmu, bądź schudnięcie. Wątek zbiorcz

dhbeauty - trzymam za Ciebie kciuki. Skoro wytrzymałaś 12 dni, dasz radę

Dotka90 - Ty też sięgnij po lekturę wskazaną przez osoby doświadczone.

Przeraża mnie ignorancja co poniektórych wypowiadających się tak kategorycznie przeciwko głodówkom.
Osobiście znam 2 osoby z medycznym wykształceniem, które regularnie co roku stosują głodówkę. Ale też znam - o zgrozo - lekarkę, która nigdy nie słyszała, żeby nie jeść przez 14 dni... Mało tego -kiedy przy wywiadzie rodzinnych chorób powiedziałam, że dziadek zmarł na astmę serca, stwierdziła kategorycznie, że nie ma czegoś takiego - albo astma albo choroba serca - wtedy zwątpiłam po raz kolejny w lekarzy internistów...

I tak na marginesie - nigdy nie słyszałyście, że gorączkę się topi a chorobę zagładza??? To poobserwujcie przyrodę. I może przestańcie się wypowiadać w wątku o głodówce. I bez urazy, ale udzielajcie rad w dietach.
ewikszczepik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.