Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA czIII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 11:57   #1681
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
24,9 tak było na letniej i też na to czekam
oochh czekam na ten moment
sukienki po 25, spodnie po 30, swetry po 30.Kieedyyyyy tak będzie
już bym tak chciała coś kupić, ale narazie nie ma co, bo ceny wg mnie są za wysokie.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 12:06   #1682
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kreolka7 Pokaż wiadomość
tak z dziecięcego, wzięłam rozmiar 35 i mam nadzieję, że będą dobre... bo nie starczyło mi kasy żeby kupić 35 i 36 i potem któreś oddać. Widziałam na zdjęciu te buty i wyglądają na prawdę fajnie poza tym cena też jest kusząca 149 zł.
Spódniczki jedna taka żakardowa a druga z podwójnego materiału czy jakoś tak? No ba pewnie, że wrzucę zdjęcia . Tym razem może na sobie
Kurde a ja weszłam to już nie było tych większych rozmiarów butów tak, właśnie o te spódniczki mi chodzi
Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Powiedzcie prosze jak wyglada sprawa z jeansami z bershki ? Nigdy nie kupowalam a widzialam wczoraj sporo ciekawych. Czy sie rozciagaja ?
Ja też mam spodnie tylko z Bershki i z Pulla, z Pulla w ogóle się nie rozciągają, a z Bershki strasznie rozciągnęły mi się takie za 59,90, więc takich tanich już nie kupuję. Mam z kolei kilka par za 79,90 i te rozciągnęły się tylko nieznacznie. Te jeszcze droższe też się nie rozciągają

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
oochh czekam na ten moment
sukienki po 25, spodnie po 30, swetry po 30.Kieedyyyyy tak będzie
już bym tak chciała coś kupić, ale narazie nie ma co, bo ceny wg mnie są za wysokie.
Ja też już chcę na razie trzymam się twardo
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 12:10   #1683
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Ja też mam spodnie tylko z Bershki i z Pulla, z Pulla w ogóle się nie rozciągają, a z Bershki strasznie rozciągnęły mi się takie za 59,90, więc takich tanich już nie kupuję. Mam z kolei kilka par za 79,90 i te rozciągnęły się tylko nieznacznie. Te jeszcze droższe też się nie rozciągają


Ja też już chcę na razie trzymam się twardo
Ja takżeee
Wytrwałam w postanowieniu że nie kupię nic między letnimi i zimowymi wyprzedażami, to i teraz wytrwam.Ciekawe kiedy coś ruszą

Mi spodnie z bershki się nie rozciągnęły, prócz takich tych ze splotem punto roma, nigdy nic nie kupię z tego typu

Jeansy kupiłam za 45zł one były chyba z tych za 80zł no to tylko w pasie tak się rozchodzą. na zimowych kupiłam dwie pary kolorowych spodni, to też tak w pasie sie rozciągają i mi troche spadają.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 12:14   #1684
08051991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Dziewczyny, mam pytanie. Jeżeli chcę zwrócić rzeczy ze sklepu online normalnie w stacjonarnym sklepie, to oni od razu mi pieniądze oddają przy kasie, czy mam czekać aż mi prześlą na Paypala z online sklepu. Bo w końcu nie wiem jak to jest. Z góry dziękuję za odpowiedź.
08051991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 12:16   #1685
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja takżeee
Wytrwałam w postanowieniu że nie kupię nic między letnimi i zimowymi wyprzedażami, to i teraz wytrwam.Ciekawe kiedy coś ruszą
teraz jest w ogóle dziwnie, bo co tydzień przeceniają coś innego
Cytat:
Napisane przez 08051991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Jeżeli chcę zwrócić rzeczy ze sklepu online normalnie w stacjonarnym sklepie, to oni od razu mi pieniądze oddają przy kasie, czy mam czekać aż mi prześlą na Paypala z online sklepu. Bo w końcu nie wiem jak to jest. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Prześlą na Paypala
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 12:19   #1686
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
teraz jest w ogóle dziwnie, bo co tydzień przeceniają coś innego
Prześlą na Paypala
Aaa dziękuje
własnie, jak oni teraz przeceniają?Nie jestem na bierząco, czytam Was tylko bo napewno zrobi się ruch jak będzie taniutko
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 12:35   #1687
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

minika_69 udało mi się u siebie znaleźć te botki

Zoobserwowalam ze Dziewczyny sprzedające miały peło kartek a4 z naklejkami wyprzedazowymi : "19.90 , 29.90 " itp wiec moze cos sie szykuje nie chciały mi nic niestety powiedziec choć staralam sie wyciagnac

Teraz czekam na kolejne obnizki -ale takie wieksze , bo dzis poleglam na spodniach w zarze

Przyszedl mi plaszcz ze Stradiego i sama nie wiem czy oddac czy zostawic , chyba dodam fotke zeby Was sie poradzic
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 13:28   #1688
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Bo one nigdy nic nie powiedzą
Raz przy kasie jak stałam jedna do drugiej mówi że kolejna obniżka, zaraz się skapnęły ze słucham i głupie udały że niee niee u nich
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 13:36   #1689
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Przymierzała tą spódniczkę http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...mi%2Bw%2Btalii i porażka. Nie mogłam jej przez uda przecisnąć , nawet rozmiar L a na co dzień noszę S/M. Tam jest jakiś suwak? Bo szukałam i nie mogłam znaleźć
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 14:04   #1690
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Martolek wiem ze z tych Zarowych z działu dziecięcego jedne 38 sie uchowały (widziałam je 2 dni temu) w Blue City

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

dixie1990 też mam nadzieje ze potanieją
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 14:07   #1691
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

A jak to jest z pogłębianiem wyprz w pullu? Bo własnie odkryłam że mają kolekcje dziecięcą
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 14:37   #1692
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Bo one nigdy nic nie powiedzą
Raz przy kasie jak stałam jedna do drugiej mówi że kolejna obniżka, zaraz się skapnęły ze słucham i głupie udały że niee niee u nich
ja właśnie nie rozumiem... wiem, że polityka sklepu zabrania udzielania im takich informacji, ale są to dziewczyny takie jak my - coś by sie stało, gdyby sprzedały nam taką informacje?
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 15:10   #1693
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Odebrałam dzisiaj te jeansy http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...5%BCinsy%2BBSK , ktoś o nie pytał, materiał fajny, gruby no i ogólnie wyglądaja na porządne, są wąskie i przylegające po całości, stan mają dosyć wysoki. Ja sie jeszcze nad nimi zastanawiam

A i jeszcze widziałam tą koszule ale tylko jasną http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...zula%2BBershka ma krój taki troche nietoperzowaty, ale jest fajna , mam nadzieje ze w czwartek będzie juz tańsza

Edytowane przez agniieesszzka
Czas edycji: 2013-01-08 o 15:20
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 15:17   #1694
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

dzieki za szeroki odzew w takim razie moze zaryzykuje i zakupie jakies jeansy, ale chyba poczekam az jeszcze troche ceny spadna
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:12   #1695
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ja właśnie nie rozumiem... wiem, że polityka sklepu zabrania udzielania im takich informacji, ale są to dziewczyny takie jak my - coś by sie stało, gdyby sprzedały nam taką informacje?
No ja własnie tez nie rozumiem.
Nic by im się nie stalo jak widza dziewczyne która kupuje coś za dużą kase jak by powiedziały żeby poczekała do jutra bo będzie obniżka
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:14   #1696
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez agniieesszzka Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj te jeansy http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...5%BCinsy%2BBSK , ktoś o nie pytał, materiał fajny, gruby no i ogólnie wyglądaja na porządne, są wąskie i przylegające po całości, stan mają dosyć wysoki. Ja sie jeszcze nad nimi zastanawiam
o czekałam na twoją paczkę razem z tobą!
możesz napisać jaki wzięłaś rozmiar i jak wypada ta rozmiarówka? widzę, że na stronie już tylko 32 zostały, nie wiem czy się wcisnę
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:21   #1697
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
No ja własnie tez nie rozumiem.
Nic by im się nie stalo jak widza dziewczyne która kupuje coś za dużą kase jak by powiedziały żeby poczekała do jutra bo będzie obniżka
Kiedyś pracowałam w butiku i nam mówili, że przychodzą kontrole udające klientów i sprawdzają co się dzieje w sklepie. Może w Bershce też tak jest
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:34   #1698
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Kiedyś pracowałam w butiku i nam mówili, że przychodzą kontrole udające klientów i sprawdzają co się dzieje w sklepie. Może w Bershce też tak jest
napewno maja jakieś kontrole, nawet moja przyjaciółka w Żabce miała
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:43   #1699
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Myslicie,że dołaża jakieś rzeczy,podobają mi się bluzka,koszulka,ta szara z aplikacja cekinowa,ale nie ma zadnego rozmiaru,a szkoda...
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:46   #1700
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Pokaż wiadomość
Myslicie,że dołaża jakieś rzeczy,podobają mi się bluzka,koszulka,ta szara z aplikacja cekinowa,ale nie ma zadnego rozmiaru,a szkoda...
Myślę że dołożą. nie wszystko ale część dołoża. przeciez dopiero co przeceny się zaczęły
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:02   #1701
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kreolka7 Pokaż wiadomość
Dziś dostanę spódnice ze stradiego i kliknęłam buty z Zary z ćwiekami bo pojawiły się rozmiary jupiiiii !
Pokaż spódniczkę
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:15   #1702
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
o czekałam na twoją paczkę razem z tobą!
możesz napisać jaki wzięłaś rozmiar i jak wypada ta rozmiarówka? widzę, że na stronie już tylko 32 zostały, nie wiem czy się wcisnę
wzięłam 42 i są dobre, w pasie mają 39cm a w biodrach 50cm, z wymiarów wydają sie mniejsze i na pierwszy rzut oka nie wyglądają na swój rozmiar.
Myśle ze rozmiarówka standardowa.

Ja bym na twoim miejscu chyba poczekała do czwartku, cos mi sie wydaje że dorzucą rozmiary z tych spodni bo w innych krajach jest ich cala rozmiarówka. Tak samo miałam z butami w zeszłym tygodniu, było tylko 36, a po północy jak obniżali ceny niektórych rzeczy to podorzucali rozmiary

Edytowane przez agniieesszzka
Czas edycji: 2013-01-08 o 17:21
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:40   #1703
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

dziewczyny a obniżka będzie teraz w czwartek czy piatek? bo w tamtym tyg. był to piątek, a zawsze byl czwartek i juz nie wiem pytanie głównie do dziewczyn pracujacych w bsk
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:41   #1704
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

byłam dziś w złotyc tarasach- w bershy i pullu. Moim zdaniem przybyło trochę ciuchów. Dziewczyny wykładały buty. Więc wrzucam na luz i spokojnie czekam na dalsze obnizki.
Kupiłam tylko komin
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:16   #1705
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
dziewczyny a obniżka będzie teraz w czwartek czy piatek? bo w tamtym tyg. był to piątek, a zawsze byl czwartek i juz nie wiem pytanie głównie do dziewczyn pracujacych w bsk
A no rzeczywiście ostatnio były przeceniane rzeczy w piątek, ciekawe jak to bedzie
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:37   #1706
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez agniieesszzka Pokaż wiadomość
wzięłam 42 i są dobre, w pasie mają 39cm a w biodrach 50cm, z wymiarów wydają sie mniejsze i na pierwszy rzut oka nie wyglądają na swój rozmiar.
Myśle ze rozmiarówka standardowa.

Ja bym na twoim miejscu chyba poczekała do czwartku, cos mi sie wydaje że dorzucą rozmiary z tych spodni bo w innych krajach jest ich cala rozmiarówka. Tak samo miałam z butami w zeszłym tygodniu, było tylko 36, a po północy jak obniżali ceny niektórych rzeczy to podorzucali rozmiary
dzięki za wymiary widzę, że będę musiała czekać do czwartku, bo celowałam w rozmiar 34, ale chyba 36 będę musiała wziąć, mam nadzieję, że dołożą
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:56   #1707
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
No ja własnie tez nie rozumiem.
Nic by im się nie stalo jak widza dziewczyne która kupuje coś za dużą kase jak by powiedziały żeby poczekała do jutra bo będzie obniżka
równie dobrze owa kupujaca laska moglaby byc tajemniczym klientem i sprzedawczyni moglaby mieć spore problemy, ze udziela takie info
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:59   #1708
dixie1990
Zakorzenienie
 
Avatar dixie1990
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 146
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez mon88 Pokaż wiadomość
równie dobrze owa kupujaca laska moglaby byc tajemniczym klientem i sprzedawczyni moglaby mieć spore problemy, ze udziela takie info
Dokladnie , w kazdej pracy trzeba sie pilnowac
dixie1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:43   #1709
agnieszka171
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 33
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

już nie mogę się doczekać czwartku albo piątku koszyk zapełniony, choć nie mogłam się doczekać i zamówiłam pare rzeczy
agnieszka171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:52   #1710
kreolka7
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 377
Dot.: Wiosna, lato, jesień, zima- BERSHKOHOLIZM wciąż nas trzyma- wszystko o BERSHKA

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Pokaż spódniczkę
Zrobię fotki jutro w dzień bo dzisiaj dosłownie padam!Byłam z dzieckiem u znajomych i czuję się jakby mnie walec przejechał...Moje pierwsze odczucia są takie, że obie są na mnie za duże... wydaje mi się, że jestem do nich za niska. Do szpilek pewnie byłyby ok ale ja raczej chodzę na płaskich więc zastanawiam się co z nimi zrobić. Obiecuję, że wrzucę fotki wytrzymajcie moje drogie maniaczki
kreolka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.