Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-20, 18:54   #1
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Smile

Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi


Witam mam nadzieje ze ktoś dołączy do mnie w ogole jestem beznadziejna w pisaniu takich postow ale mam nadzieje ze jakos was zachęce jeszcze 2013 r ważyłam wiecej niz 100 kg dzis waze 63 ale to i tak nie to czego pragne moja wymarzona waga to 57 kg samej ciezko sie zrzuca kg wiec zapraszam do mnie kobietki






https://docs.google.com/spreadsheets...gid=1956711492 Tabelka na wymiary

Edytowane przez sabina1991
Czas edycji: 2015-10-23 o 15:18
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 09:41   #2
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Ja z chęcią dołączę długa droga za Tobą, gratulacje!

Obecnie ważę ok. 67 kg, o siebie walczę ponownie od 18 pazdziernika.

Ponownie, bo miałam 4 miesiące przerwy od ćwiczeń, od 2 mies siedzący tryb życia no i pora wrócić do siebie

Kiedyś (4-5 lat temu) byłam fit, teraz też do tego dążę

Obecnie wyglądam jak mała kluska, kondycja do tyłka, po zwykłych przysiadach zakwasy.

Dieta w ponad 90% ogarnięta, także pora ruszać przed siebie i... Mam nadzieję, że wątek nie umrze

Mierzyłaś się? Może zrobimy tabelę z pomiarami w 1 poście
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 10:51   #3
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Dziękuję ze dołączyłaś do mnie to świetny pomysł z ta tabelka jak wrócę z pracy to napisze swoje pozdrawiam A i zachęcam inne dziewczyny do dołączenia
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 14:55   #4
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Może z wami mi się uda

162cm wzrostu, 61kg. Dążę do 52kg.
Jak będę w domu, wrzucę wymiary

U mnie problem jest taki, że całymi dniami jestem poza domem i jak wracam to idę spać i ostatnie o czym myślę to szykowanie sobie jedzenia na następny dzień. W efekcie jem dużo śmieci
Od wczoraj się pilnuję i nie jem syfu, obym wytrwała
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 15:24   #5
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Hejo mam ten sam problem co ty przez prace jem śmieciowe jedzenie ciesze sie ze dolaczasz do nas w grupie raźniej i lepsza motywacja jest pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

No to tak mam 164 cm wzrostu waże 63 kg
moje wymiary
szyja 32 cm :P
ramie 27 cm
biust 82 cm
talia 66 cm
brzuszek :P 75 cm
biodra 86 cm
tyłek 88 cm
uda 48 cm
No i to na tyle myśle ze najlepiej mierzyc sie raz w miesiacu co wy na to ?
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 19:22   #6
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Dziewczyny, widziałam na yt gościa, co raz w tygodniu w wolny dzien sobie przygotowywał jedzenie - wszystko kroił, porcjował, tak że wystarczało tylko wrzucic na patelnie/do garnka i już :P wtedy się oszczędza sporo czasu dziennie na tych podstawowych czynnosciach. A śmieciowe jedzenie też trzeba przeciez przygotować. Szybka kanapka może być zdrowa. Niekoniecznie trzeba na nią ładować tonę sera, przeciez pokrojenie pomidora zajmuje tyle samo czasu ;-)
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 20:37   #7
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Niby tak ale gorzej jak się mieszka z facetem co nie lubi jeść zdrowo i w tedy musiała bym robić. 2obiady
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 22:07   #8
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałam na yt gościa, co raz w tygodniu w wolny dzien sobie przygotowywał jedzenie - wszystko kroił, porcjował, tak że wystarczało tylko wrzucic na patelnie/do garnka i już :P wtedy się oszczędza sporo czasu dziennie na tych podstawowych czynnosciach. A śmieciowe jedzenie też trzeba przeciez przygotować. Szybka kanapka może być zdrowa. Niekoniecznie trzeba na nią ładować tonę sera, przeciez pokrojenie pomidora zajmuje tyle samo czasu ;-)
Czy ja wiem, chipsy albo burgera przygotowuje się wyjmując z opakowania
Nie wiem jakie śmieciowe jedzenie przygotowuje się długo

Wiele warzyw też pokrojonych na początku tygodnia szybciej wyschnie i zwiędnie. Imho słaba metoda, do mnie nie przemawia

Idę sobie szykować pudding chia na jutro


No dobrze to moje wymiary:
waga 61kg
wzrost 162cm
szyja 32
ramię 28
cycki 89
talia 68
brzuch 84
poślady 100
udo 57
łydka 37
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 22:51   #9
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cześć dziewczyny
Chętnie dołączę

Potrzebuję się wziąć za siebie! Odkąd zaczęłam drugi kierunek strasznie się zapuściłam, kiedyś chodziłam na fitness kilka razy w tygodniu, miałam kondycję, energię. Teraz jestem bez energii, ćwiczę rzadko, nie mogę się zmotywować. Ponadto pracuję w miejscu, gdzie na 12 godzin pracy czasem nie mam naprawdę jak zjeść i jedyne co mi się uda, to coś w locie, albo co trzymam w kieszeni fartucha (coby klient, który zaraz może nadejść nie widział :P) . Poza tym moi współpracownicy żywią się syfnie i co chwilę coś we mnie wmuszają- to ciasteczka, to czekoladę, to jakieś ciasteczko, a w odmawianiu jestem beznadziejna. W konsekwencji nie jadam prawie normalnego jedzenia.

Na dodatek mój chłopak jada tylko owsiankę z mlekiem, a na pozostałe posiłki- biały ryż z kurczakiem.
Zupełny brak czasu. Brak większych środków.

No i zostałam małą kluseczką z wystającym będenkiem

Dzisiaj dieta niespecjalnie, natomiast poćwiczyłąm- 15 min z Mel B ogólny, ABS i Cassey Ho- lean legs. Więc jest baza. Może za niedługo zyskam kondycję, by ćwiczyć interwały.


Pozdrawiam
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 23:22   #10
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Chętnie dołączę

Potrzebuję się wziąć za siebie! Odkąd zaczęłam drugi kierunek strasznie się zapuściłam, kiedyś chodziłam na fitness kilka razy w tygodniu, miałam kondycję, energię. Teraz jestem bez energii, ćwiczę rzadko, nie mogę się zmotywować. Ponadto pracuję w miejscu, gdzie na 12 godzin pracy czasem nie mam naprawdę jak zjeść i jedyne co mi się uda, to coś w locie, albo co trzymam w kieszeni fartucha (coby klient, który zaraz może nadejść nie widział :P) . Poza tym moi współpracownicy żywią się syfnie i co chwilę coś we mnie wmuszają- to ciasteczka, to czekoladę, to jakieś ciasteczko, a w odmawianiu jestem beznadziejna. W konsekwencji nie jadam prawie normalnego jedzenia.

Na dodatek mój chłopak jada tylko owsiankę z mlekiem, a na pozostałe posiłki- biały ryż z kurczakiem.
Zupełny brak czasu. Brak większych środków.

No i zostałam małą kluseczką z wystającym będenkiem

Dzisiaj dieta niespecjalnie, natomiast poćwiczyłąm- 15 min z Mel B ogólny, ABS i Cassey Ho- lean legs. Więc jest baza. Może za niedługo zyskam kondycję, by ćwiczyć interwały.


Pozdrawiam
Ty nie pisałaś kiedyś na Jak zakochać się w Polaku?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 08:39   #11
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Tak, to ja, cześć Mitsukki /no i zakochałam się w Polaku/ :P

Macie jakieś postanowienia co do dietki?
Ja na pewno chcę maksymalnie ograniczyć słodycze (te gotowce przynajmniej), pierwszy test będzie w sobotę (wesele), a potem w niedzielę (na pewno moja znajoma, którą odwiedzam coś upichci)...

Poza tym staram się ograniczyć kawę, mięso, mleko, z nabiału pozostawić kefir, chleb oczywiście tylko razowy/ żytni/ z ziarnami.
Chcę wprowadzić zielone, rozgrzewające szejki z imbirem, orzechy. Piję też sok z pokrzywy, ni
e mogę się zmusić do octu jabłkowego przed posiłkami, poza tym błonnik z probiotykami. Do picia yerba, pokrzywa i rumianek. Wprowadzę czystek.

CHciałąbym jeszcze ssać olej, ale doby mi zabraknie, hehe.

Co do ćwiczeń- w weekendy niepracujące będę chodzić z TŻ na siłownię i saunę (ma karnet i może mnie wziąć), a na codzień to ćwiczonka z Tiffany Rothe, Mel B, Jillian Michales i Cassey ho. Inne trenerki poszukiwane

Wymiary jutro, miłego dnia wszystkim

__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 08:49   #12
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Tak, to ja, cześć Mitsukki /no i zakochałam się w Polaku/ :P

Macie jakieś postanowienia co do dietki?
Ja na pewno chcę maksymalnie ograniczyć słodycze (te gotowce przynajmniej), pierwszy test będzie w sobotę (wesele), a potem w niedzielę (na pewno moja znajoma, którą odwiedzam coś upichci)...

Poza tym staram się ograniczyć kawę, mięso, mleko, z nabiału pozostawić kefir, chleb oczywiście tylko razowy/ żytni/ z ziarnami.
Chcę wprowadzić zielone, rozgrzewające szejki z imbirem, orzechy. Piję też sok z pokrzywy, ni
e mogę się zmusić do octu jabłkowego przed posiłkami, poza tym błonnik z probiotykami. Do picia yerba, pokrzywa i rumianek. Wprowadzę czystek.

CHciałąbym jeszcze ssać olej, ale doby mi zabraknie, hehe.

Co do ćwiczeń- w weekendy niepracujące będę chodzić z TŻ na siłownię i saunę (ma karnet i może mnie wziąć), a na codzień to ćwiczonka z Tiffany Rothe, Mel B, Jillian Michales i Cassey ho. Inne trenerki poszukiwane

Wymiary jutro, miłego dnia wszystkim

Haha, no sporo dziewczyn z tamtego wątku już się zakochało w Polaku, był nawet ślub, szykuje się kolejny
Ja się jeszcze nie zakochałam Może jednak jakiś nie-polak jest mi przeznaczony


Ja domyślnie chciałabym zejść do 1200/dzień, ale będę to robić stopniowo Na razie staram się nie jeść syfiastych rzeczy, żadnych słodyczy, wczoraj naszykowałam sobie jedzenie na dzisiaj do pracy
Mam ze sobą kurczaka w mleku kokosowym z curry i quinoa. I pudding chia z suszonymi owocami i ziarnami.
Może przetrwam na tym 8h
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 09:52   #13
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Haha, no sporo dziewczyn z tamtego wątku już się zakochało w Polaku, był nawet ślub, szykuje się kolejny
Ja się jeszcze nie zakochałam Może jednak jakiś nie-polak jest mi przeznaczony


Ja domyślnie chciałabym zejść do 1200/dzień, ale będę to robić stopniowo Na razie staram się nie jeść syfiastych rzeczy, żadnych słodyczy, wczoraj naszykowałam sobie jedzenie na dzisiaj do pracy
Mam ze sobą kurczaka w mleku kokosowym z curry i quinoa. I pudding chia z suszonymi owocami i ziarnami.
Może przetrwam na tym 8h
O kurczaki, co za zmiany

1200 to trochę mało... chyba, że w ogóle nie ćwiczysz.
U mnie problem z dostępnością fajnych składników- teraz nie mieszkam blisko żadnego centrum handlowego i wybór dość ograniczony... a mleko kokosowe uwielbiam, ale 10 zł za puszkę nie dam... :P jak robisz pudding? bo mi chyba nie wychodzi taki jak trzeba :P

Ja kalorii liczyć nie będę, nie mam do tego cierpliwości :P


__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 09:59   #14
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
O kurczaki, co za zmiany

1200 to trochę mało... chyba, że w ogóle nie ćwiczysz.
U mnie problem z dostępnością fajnych składników- teraz nie mieszkam blisko żadnego centrum handlowego i wybór dość ograniczony... a mleko kokosowe uwielbiam, ale 10 zł za puszkę nie dam... :P jak robisz pudding? bo mi chyba nie wychodzi taki jak trzeba :P

Ja kalorii liczyć nie będę, nie mam do tego cierpliwości :P


Pudding już oszamałam, był bardzo mniam
Zalałam chia mlekiem kokosowym, pomieszałam, wstawiłam do lodówki Potem pomieszałam kilka razy, żeby było równo i tyle

No nie ćwiczę za bardzo Tańczę, ale nie spalam tym miliona kalorii
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 10:14   #15
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, chipsy albo burgera przygotowuje się wyjmując z opakowania

Nie wiem jakie śmieciowe jedzenie przygotowuje się długo



Wiele warzyw też pokrojonych na początku tygodnia szybciej wyschnie i zwiędnie. Imho słaba metoda, do mnie nie przemawia

A no chyba ze chipsy i burgery, to ok :P u mnie śmieciowe były np frytki, tortille, kanapki z serem i majonezem, jajecznica na boczku i inne takie.

Ja trzymam warzywa w zamrazarce w razie co i nic im nie ma przez długi czas tak samo jak np. Maliny czy inne owoce sezonowe.

Prawda jest taka, że zawsze ktoś znajdzie jakąś wymówkę mi przygotowanie jedzenia na cały dzień zajmuje jakieś 20-30 minut:P z czego gotuję tylko kasze/ryż/ziemniaki/makaron/strączki (no tu gotowanie dłuższe, ale nie siedzę przy piecu, tylko np ćwiczę) i ewentualnie śniadanie (jak mam czas, to leci np. owsianka, albo jaglanka (ok. 5 min)). warzywa/owoce jem na surowo (umycie i pokrojenie w trakcie gotowania powyższych).Jak mam więcej czasu, to machnę jakąś pastę do kanapek (co starcza mi na kilka dni).

A jak mam więcej czasu w ciągu dnia, to gotuję zupę

Mięsa nie jem, ale metoda krojenia akurat do tego się sprawdzi, a u mnie w domu właśnie na przygotowanie mięsa zawsze schodziło najwięcej czasu.

Kupuję krojony chleb, kiedyś kroiłam sery/wędliny (czasem w sklepach kroją sami), przez co przy kanapkach najwięcej czasu schodziło na jedzenie

Obecnie mam pokrojone grzyby, pietruszkę, koperek, szczypiorek - takie rzeczy, po które sięgam codziennie, a których przygotowanie mi troche zajmowało :P tak samo jak mam chwilę wolnego, to obieram orzechy, także w ciągu dnia nie tracę na to czasu. Mam też słoik posiekanych (żeby na szybko do czegoś dodać).





Aaa wrzucę jeszcze obecne wymiary (z 18.10.2015)
Waga: 67.2 kg
Udo: 58.5
Brzuch: 93.5
Talia: 77
Łydka: 36.5
Biodra: 103.5
Biceps: 25.5

U mnie celem jest lepsza kondycja, lepsze zdrowie ogólne no i utrata kg. Celuję w 1-2 kg na miesiąc, więc powolny spadek, ale nigdzie mi się nie spieszy :P jem dużo, nie zamierzam schodzić z kaloriami, bo przestałam liczyc kalorie, a sprawdzam wartości odżywcze w sensie witaminy i minerały, jem tyle, żeby zaspokoić wszystko (suplementuję tylko b12 i niedługo zacznę wit. d, innych suplementów brać nie chcę).

Jako, że długo nie ćwiczyłam, to zaczynam od 20-25 minutowych ćwiczeń (zestaw 10 minute trainer od Tonyego Hortona, ja ćwiczę 2 filmy dziennie), po tym podnoszę poprzeczkę wyżej, ogólnie celem sportowym na dziś jest wyrobić kondychę do ponownego zrobienia insanity.

Zrobiłam sobie system nagród, za ten miesiąc kupuję nową matę do ćwiczeń



A ta tabelka, może ją zrobię, mam dziś chwilę czasu, to powpisuje wszystkich no i wrzucę linka, będziemy edytować co miesiąc i śledzić wyniki


edit.
mam tabelkę

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Wpisałam to, co wiedziałam, jak coś chcecie dopisać to dopisujcie

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-10-22 o 13:15
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:21   #16
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

[QUOTE=Maggie_90;53193709]O kurczaki, co za zmiany

Super ze dolaczylas do nas
Wogole ja to leń jestem pracuje w markecie wiec wszystkie promocje itp mnie ciagna dzis te paczki ehh nwm jak sie opanowac nie potrafie
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:30   #17
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
A no chyba ze chipsy i burgery, to ok :P u mnie śmieciowe były np frytki, tortille, kanapki z serem i majonezem, jajecznica na boczku i inne takie.

Ja trzymam warzywa w zamrazarce w razie co i nic im nie ma przez długi czas tak samo jak np. Maliny czy inne owoce sezonowe.

Prawda jest taka, że zawsze ktoś znajdzie jakąś wymówkę mi przygotowanie jedzenia na cały dzień zajmuje jakieś 20-30 minut:P z czego gotuję tylko kasze/ryż/ziemniaki/makaron/strączki (no tu gotowanie dłuższe, ale nie siedzę przy piecu, tylko np ćwiczę) i ewentualnie śniadanie (jak mam czas, to leci np. owsianka, albo jaglanka (ok. 5 min)). warzywa/owoce jem na surowo (umycie i pokrojenie w trakcie gotowania powyższych).Jak mam więcej czasu, to machnę jakąś pastę do kanapek (co starcza mi na kilka dni).

A jak mam więcej czasu w ciągu dnia, to gotuję zupę

Mięsa nie jem, ale metoda krojenia akurat do tego się sprawdzi, a u mnie w domu właśnie na przygotowanie mięsa zawsze schodziło najwięcej czasu.

Kupuję krojony chleb, kiedyś kroiłam sery/wędliny (czasem w sklepach kroją sami), przez co przy kanapkach najwięcej czasu schodziło na jedzenie

Obecnie mam pokrojone grzyby, pietruszkę, koperek, szczypiorek - takie rzeczy, po które sięgam codziennie, a których przygotowanie mi troche zajmowało :P tak samo jak mam chwilę wolnego, to obieram orzechy, także w ciągu dnia nie tracę na to czasu. Mam też słoik posiekanych (żeby na szybko do czegoś dodać).


Aaa wrzucę jeszcze obecne wymiary (z 18.10.2015)
Waga: 67.2 kg
Udo: 58.5
Brzuch: 93.5
Talia: 77
Łydka: 36.5
Biodra: 103.5
Biceps: 25.5

U mnie celem jest lepsza kondycja, lepsze zdrowie ogólne no i utrata kg. Celuję w 1-2 kg na miesiąc, więc powolny spadek, ale nigdzie mi się nie spieszy :P jem dużo, nie zamierzam schodzić z kaloriami, bo przestałam liczyc kalorie, a sprawdzam wartości odżywcze w sensie witaminy i minerały, jem tyle, żeby zaspokoić wszystko (suplementuję tylko b12 i niedługo zacznę wit. d, innych suplementów brać nie chcę).

Jako, że długo nie ćwiczyłam, to zaczynam od 20-25 minutowych ćwiczeń (zestaw 10 minute trainer od Tonyego Hortona, ja ćwiczę 2 filmy dziennie), po tym podnoszę poprzeczkę wyżej, ogólnie celem sportowym na dziś jest wyrobić kondychę do ponownego zrobienia insanity.

Zrobiłam sobie system nagród, za ten miesiąc kupuję nową matę do ćwiczeń



A ta tabelka, może ją zrobię, mam dziś chwilę czasu, to powpisuje wszystkich no i wrzucę linka, będziemy edytować co miesiąc i śledzić wyniki


edit.
mam tabelkę

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Wpisałam to, co wiedziałam, jak coś chcecie dopisać to dopisujcie
Dzisiaj się obkupiłam w dużo świeżych, TŻ przyniesie jeszcze melona i dynię. Nie mogę go przekonać do czegoś innego niż białego ryzu

CO do wymiarów- może podawajmy jeszcze wzrost A możemy efekty sprawdzać co 2 tygodnie? Bez jakichkolwiek rezultatów do miesiąca boję się, że się zniechęcę :P
Nie mam dużo d zrzucenia, może 3 i 4 kilo, ale bardzo zależy mi na wyszczupleniu nóg, tej części ciała u siebie nie lubię, no i wzmocnienie kondycji, włosów, paznokci, mięśni brzucha.

Moje wymiary:
Wzrost: 171 cm
Waga: jutro się dowiem :P
Udo (najszersze miejsce): 53,5
Kolano: 37 cm
Brzuch: 83,5
Talia: 71
Łydka: 35,5
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:22   #18
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
A no chyba ze chipsy i burgery, to ok :P u mnie śmieciowe były np frytki, tortille, kanapki z serem i majonezem, jajecznica na boczku i inne takie.

Ja trzymam warzywa w zamrazarce w razie co i nic im nie ma przez długi czas tak samo jak np. Maliny czy inne owoce sezonowe.

Prawda jest taka, że zawsze ktoś znajdzie jakąś wymówkę mi przygotowanie jedzenia na cały dzień zajmuje jakieś 20-30 minut:P z czego gotuję tylko kasze/ryż/ziemniaki/makaron/strączki (no tu gotowanie dłuższe, ale nie siedzę przy piecu, tylko np ćwiczę) i ewentualnie śniadanie (jak mam czas, to leci np. owsianka, albo jaglanka (ok. 5 min)). warzywa/owoce jem na surowo (umycie i pokrojenie w trakcie gotowania powyższych).Jak mam więcej czasu, to machnę jakąś pastę do kanapek (co starcza mi na kilka dni).

A jak mam więcej czasu w ciągu dnia, to gotuję zupę

Mięsa nie jem, ale metoda krojenia akurat do tego się sprawdzi, a u mnie w domu właśnie na przygotowanie mięsa zawsze schodziło najwięcej czasu.

Kupuję krojony chleb, kiedyś kroiłam sery/wędliny (czasem w sklepach kroją sami), przez co przy kanapkach najwięcej czasu schodziło na jedzenie

Obecnie mam pokrojone grzyby, pietruszkę, koperek, szczypiorek - takie rzeczy, po które sięgam codziennie, a których przygotowanie mi troche zajmowało :P tak samo jak mam chwilę wolnego, to obieram orzechy, także w ciągu dnia nie tracę na to czasu. Mam też słoik posiekanych (żeby na szybko do czegoś dodać).





Aaa wrzucę jeszcze obecne wymiary (z 18.10.2015)
Waga: 67.2 kg
Udo: 58.5
Brzuch: 93.5
Talia: 77
Łydka: 36.5
Biodra: 103.5
Biceps: 25.5

U mnie celem jest lepsza kondycja, lepsze zdrowie ogólne no i utrata kg. Celuję w 1-2 kg na miesiąc, więc powolny spadek, ale nigdzie mi się nie spieszy :P jem dużo, nie zamierzam schodzić z kaloriami, bo przestałam liczyc kalorie, a sprawdzam wartości odżywcze w sensie witaminy i minerały, jem tyle, żeby zaspokoić wszystko (suplementuję tylko b12 i niedługo zacznę wit. d, innych suplementów brać nie chcę).

Jako, że długo nie ćwiczyłam, to zaczynam od 20-25 minutowych ćwiczeń (zestaw 10 minute trainer od Tonyego Hortona, ja ćwiczę 2 filmy dziennie), po tym podnoszę poprzeczkę wyżej, ogólnie celem sportowym na dziś jest wyrobić kondychę do ponownego zrobienia insanity.

Zrobiłam sobie system nagród, za ten miesiąc kupuję nową matę do ćwiczeń



A ta tabelka, może ją zrobię, mam dziś chwilę czasu, to powpisuje wszystkich no i wrzucę linka, będziemy edytować co miesiąc i śledzić wyniki


edit.
mam tabelkę

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Wpisałam to, co wiedziałam, jak coś chcecie dopisać to dopisujcie





dzieki za tabelke

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Dziewczyny dajecie mi kopa koniec z slodyczami koniecccccc od dziś bede uważać na to co jem
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:25   #19
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez sabina1991 Pokaż wiadomość
dzieki za tabelke

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Dziewczyny dajecie mi kopa koniec z slodyczami koniecccccc od dziś bede uważać na to co jem
Masz kopa

Ja dzisiaj piłam czystek i w ogóle nie mam apetytu Odrzuca mnie, a od słodkiego to już w ogóle.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 17:26   #20
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Masz kopa

Ja dzisiaj piłam czystek i w ogóle nie mam apetytu Odrzuca mnie, a od słodkiego to już w ogóle.
A ja zjadłam pączka
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:34   #21
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez sabina1991 Pokaż wiadomość
A ja zjadłam pączka

I dobrze! To pączek pożegnalny!

Ostatnia pamiatka po tym, jak smakuje niezdrowe ciało!

Teraz do roboty
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:34   #22
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

hej mozna dołączyć?

ja od pazdziernika się odchudzam, jem zdrowo i ćwiczę T25
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:37   #23
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
I dobrze! To pączek pożegnalny!

Ostatnia pamiatka po tym, jak smakuje niezdrowe ciało!

Teraz do roboty
Boje sie że braknie mi sil nwm sama jak wczesniej moglam zgubic 50 kg jak teraz 6 nie moge ehhh

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
hej mozna dołączyć?

ja od pazdziernika się odchudzam, jem zdrowo i ćwiczę T25
Witaj miedzy nami i nie pytaj czy można bo czym nas więcej tym lepiej
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:40   #24
Gaia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 119
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Witajcie chętnie będę z Wami na wątku. Na początku miałam tak, jak Wy, odchudzałam się, teraz już wiem, ze to złe określenie, które właściwe zmieniło się w styl życia i pasje. już spory czas ćwiczę na siłowni, do tego joguje. Dietę mam , ale ortodoksem nie jestem i czasem wciagam coś śmieciowego (najcześciej wykładalam sie w kinie na nachosach z sosem serowym....mmmmmm ) ale i na to znalazłam sposób ��
W razie czego służę pomocą i motywacja
Jeśli chodzi o słodycze , na rynku jest mnóstwo zamienników (bez aspartamu) wiec idzie sobie poradzić, choć ja parcie na słodkie mam tylko kilka dni w miesiącu (2-3 przed okresem ) to ratuje się gorzka czekolada i właśnie słodyczami bez cukru. Właśnie ciućkam werther's oryginal ��
Jeśli chodzi o potrawy dietetyczne - rownież mogę pomoc, naprawdę z ryżu, kurczaka i warzyw można wyczarować cuda! i dodam, ze sama miałam w domu opornego na diety typa �� tylko ziemniaki i schabowe by jadł, ale jak zaczęłam czarować, to sam się wkręcił i nawet zaczął chodzić na siłownie
Jakbyście chciały o coś pytać to śmiało, jeśli będę wiedziała z chęcią pomogę
Gaia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:42   #25
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Gaia89 Pokaż wiadomość
Witajcie chętnie będę z Wami na wątku. Na początku miałam tak, jak Wy, odchudzałam się, teraz już wiem, ze to złe określenie, które właściwe zmieniło się w styl życia i pasje. już spory czas ćwiczę na siłowni, do tego joguje. Dietę mam , ale ortodoksem nie jestem i czasem wciagam coś śmieciowego (najcześciej wykładalam sie w kinie na nachosach z sosem serowym....mmmmmm ) ale i na to znalazłam sposób ��
W razie czego służę pomocą i motywacja
Jeśli chodzi o słodycze , na rynku jest mnóstwo zamienników (bez aspartamu) wiec idzie sobie poradzić, choć ja parcie na słodkie mam tylko kilka dni w miesiącu (2-3 przed okresem ) to ratuje się gorzka czekolada i właśnie słodyczami bez cukru. Właśnie ciućkam werther's oryginal ��
Jeśli chodzi o potrawy dietetyczne - rownież mogę pomoc, naprawdę z ryżu, kurczaka i warzyw można wyczarować cuda! i dodam, ze sama miałam w domu opornego na diety typa �� tylko ziemniaki i schabowe by jadł, ale jak zaczęłam czarować, to sam się wkręcił i nawet zaczął chodzić na siłownie
Jakbyście chciały o coś pytać to śmiało, jeśli będę wiedziała z chęcią pomogę
U mnie najwiekszy problem jest taki ze mialam swoj rytm dnia tak potrafilam sie odzywiac zdrowo ale zrobilam sobie przerwe ktora nie potrafie zakonczyc no i ta praca na nic czasu a tylko kusi
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 17:44   #26
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Chce sie wam pochwalić tyle osiagnełam jak na razie 11139956_954701161248066_1710433707335206430_n.jpg
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:02   #27
Gaia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 119
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez sabina1991 Pokaż wiadomość
Chce sie wam pochwalić tyle osiagnełam jak na razie Załącznik 6075539

Brawo! Szacun!
Gaia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:06   #28
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez Gaia89 Pokaż wiadomość

Brawo! Szacun!
Dziekuje
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:17   #29
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

Cytat:
Napisane przez sabina1991 Pokaż wiadomość
Boje sie że braknie mi sil nwm sama jak wczesniej moglam zgubic 50 kg jak teraz 6 nie moge ehhh

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Witaj miedzy nami i nie pytaj czy można bo czym nas więcej tym lepiej
Końcówka jest najtrudniejsza

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Gaia89 Pokaż wiadomość
Witajcie chętnie będę z Wami na wątku. Na początku miałam tak, jak Wy, odchudzałam się, teraz już wiem, ze to złe określenie, które właściwe zmieniło się w styl życia i pasje. już spory czas ćwiczę na siłowni, do tego joguje. Dietę mam , ale ortodoksem nie jestem i czasem wciagam coś śmieciowego (najcześciej wykładalam sie w kinie na nachosach z sosem serowym....mmmmmm ) ale i na to znalazłam sposób ��
W razie czego służę pomocą i motywacja
Jeśli chodzi o słodycze , na rynku jest mnóstwo zamienników (bez aspartamu) wiec idzie sobie poradzić, choć ja parcie na słodkie mam tylko kilka dni w miesiącu (2-3 przed okresem ) to ratuje się gorzka czekolada i właśnie słodyczami bez cukru. Właśnie ciućkam werther's oryginal ��
Jeśli chodzi o potrawy dietetyczne - rownież mogę pomoc, naprawdę z ryżu, kurczaka i warzyw można wyczarować cuda! i dodam, ze sama miałam w domu opornego na diety typa �� tylko ziemniaki i schabowe by jadł, ale jak zaczęłam czarować, to sam się wkręcił i nawet zaczął chodzić na siłownie
Jakbyście chciały o coś pytać to śmiało, jeśli będę wiedziała z chęcią pomogę


Ja tak szczerze wolałabym zjeść kebsa dużo bardziej niż coś słodkiego. Generalnie ze słodkim nigdy nie miałam wielkiego problemu ale fast food'y kochałam

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sabina1991 Pokaż wiadomość
Chce sie wam pochwalić tyle osiagnełam jak na razie Załącznik 6075539
Gratki
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:19   #30
sabina1991
Raczkowanie
 
Avatar sabina1991
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 60
Dot.: Walczmy o siebie bo nikt inny za nas tego nie zrobi

No to jutro na zakupy po zdrowa zywnosc
sabina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 09:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.