Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-17, 22:26   #1021
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Widzę, że wątek padł
Szkoda bo szukam motywacji. Chce popracować nad mięśniami, ale jeszcze brakuje mi planu
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 23:01   #1022
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

ewunia: watek padl, ale ja cwicze
zaczelam dzisiaj squats challenge, i przymierzam sie do treningu silowego, bo chodakowska mnie nudzi
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:57   #1023
vette
Zadomowienie
 
Avatar vette
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 988
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
ewunia: watek padl, ale ja cwicze
zaczelam dzisiaj squats challenge, i przymierzam sie do treningu silowego, bo chodakowska mnie nudzi
Szkoda czasu na chodakowska ale to tylko moje zdanie Silowy najepszy na wszystko.
Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek padł
Szkoda bo szukam motywacji. Chce popracować nad mięśniami, ale jeszcze brakuje mi planu
Ja czytam i kibicuje ! No i dalej cwicze silowo mimo, ze cel wagowy juz osiagnelam. Stracilam 5 kg i jestem gotowa na lato
Kocham zelastfo i skakanke
vette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 13:52   #1024
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Szkoda czasu na chodakowska ale to tylko moje zdanie Silowy najepszy na wszystko.


Ja czytam i kibicuje ! No i dalej cwicze silowo mimo, ze cel wagowy juz osiagnelam. Stracilam 5 kg i jestem gotowa na lato
Kocham zelastfo i skakanke
masz racje i sprobuje na pewno, ale na razie nie mam warunkow w domu, a dziecka nie chce zostawiac na kilka godzin, zebym mogla sobie pocwiczyc jeszcze bede miala na to czas jak podrosnie. Na razie cwicze to co kiedys wyrzezbilo ladnie moje cialo tak, ze bylam z niego zadowolona. i byl w tym killer ch odakowskiej ktorej nie lubei i nie uwazam za jakas wielka instruktorke. ale skoro wtedy sprawdzil sie w warunkach domowych to mysle ze teraz tez sie sprawdzi, tym bardziej ze nie mam zadnych nadprogramowych kg.

a polecilabys cos z treningpw silowych ktore mozna wykonywac w domu? byc moze jakis srzet w garazu bym znalazla?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 18:21   #1025
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Podczytuję,ale nie pisuję

blogerka-też mogę polecić siłowy treening w warunkach domowych! Zajmuje coś około godziny
W razie co to pisz pw to podeślę inf
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 12:01   #1026
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Ja też dalej walczę o super figurę.

Ćwiczę może już nie tylke co dawniej, ale za to mam bardzo dużo roboty w ogrodzie, a to czasami daje większy wycisk niż gimnastyka w domu. W weekend pracowałam około 6 godzin z widłami i grabiami - moje ręce mają na parę dni dość.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:48   #1027
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cześć
Było tak fajnie, ja szczupła, opychałam się czym się dało aż tu dzisiaj...nie dopiełam spodni Oszukały mnie kilogramy choć nadal nie wiem jak to możliwe. Kilogramy bez zmian a centymetrów przybyło.

Zaczynam diete SB i jutro po 12ej idę na fitness. Zapisałam się też na lipolize żeby wspomóc działania. Jeśli jutro nie dojdę na fitness to normalnie sie załamię, a wybieram się tam od przeszło miesiąca W ogóle łapie mnie jakaś depresja i myślę, że mojemu organizmowi brakuje takiego cięższego ruchu. Trzymajcie za mnie kciuki żeby się jutro powiodło.

Widzę, że wątek padł...ech najwyzej popiszę sama ze sobą

Pochwale się, że dzisiaj skonczyłam upierdliwą kurację trądzikową, trwała 8 miesięcy. . Było ciężko, ale efekty świetne!!! Mam śliczną, gładką buźkę!!!

Napisze sobie menu na jutro żebyładnie się go jutro trzymać

1. śniadanie
jogurt nturalny z otrebami

2. sniadanie
mozarella z pomidorami

3. obiad
zupa porowa z klopsikami

4.podwieczorek
pewnie znowu zupa bo ja uwielbiam zupy, a szczególnie tą
5. kolacja
serek wiejski ze szczypiorkiem

No to niech moc jutro będzie ze mną

Kto dołącza do mnie???
Jak toś przestrzega diety to fajnie byłoby sie powymieniać dietytycznymi przepisami
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 21:20   #1028
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Cześć
Było tak fajnie, ja szczupła, opychałam się czym się dało aż tu dzisiaj...nie dopiełam spodni Oszukały mnie kilogramy choć nadal nie wiem jak to możliwe. Kilogramy bez zmian a centymetrów przybyło.

Zaczynam diete SB i jutro po 12ej idę na fitness. Zapisałam się też na lipolize żeby wspomóc działania. Jeśli jutro nie dojdę na fitness to normalnie sie załamię, a wybieram się tam od przeszło miesiąca W ogóle łapie mnie jakaś depresja i myślę, że mojemu organizmowi brakuje takiego cięższego ruchu. Trzymajcie za mnie kciuki żeby się jutro powiodło.

Widzę, że wątek padł...ech najwyzej popiszę sama ze sobą

Pochwale się, że dzisiaj skonczyłam upierdliwą kurację trądzikową, trwała 8 miesięcy. . Było ciężko, ale efekty świetne!!! Mam śliczną, gładką buźkę!!!

Napisze sobie menu na jutro żebyładnie się go jutro trzymać

1. śniadanie
jogurt nturalny z otrebami

2. sniadanie
mozarella z pomidorami

3. obiad
zupa porowa z klopsikami

4.podwieczorek
pewnie znowu zupa bo ja uwielbiam zupy, a szczególnie tą
5. kolacja
serek wiejski ze szczypiorkiem

No to niech moc jutro będzie ze mną

Kto dołącza do mnie???
Jak toś przestrzega diety to fajnie byłoby sie powymieniać dietytycznymi przepisami
Ewunia-zajrzyj na wątek south beach bo zdecydowanie ZA MAŁO jedzenia!!!!!Do każdego posiłku muszą być warzywa.
Najlepiej będzie jak zajrzysz na wątek,poczytasz to co jest tam napisane na pierwszej stronie i zobaczysz,że przy tak małej ilości jedzenia prędzej utyjesz niz schudniesz...
Tam też znajdziesz link do watku z przepisami

http://blog.polskiesouthbeach.pl/
http://kuchnianaplazy.blox.pl/html

Powodzenia!
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2013-06-02 o 21:21
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 22:02   #1029
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Ewunia-zajrzyj na wątek south beach bo zdecydowanie ZA MAŁO jedzenia!!!!!Do każdego posiłku muszą być warzywa.
Najlepiej będzie jak zajrzysz na wątek,poczytasz to co jest tam napisane na pierwszej stronie i zobaczysz,że przy tak małej ilości jedzenia prędzej utyjesz niz schudniesz...
Tam też znajdziesz link do watku z przepisami

http://blog.polskiesouthbeach.pl/
http://kuchnianaplazy.blox.pl/html

Powodzenia!
Cześć Dygotko!!! Na Ciebie to zawsze mozna liczyć no i na Dagada
Obejrzę stronki i zapewniam Cie, że u mnie warzywek nie zabraknie

Dasz mi jutro kopa ok. godziny 10ej zebym ruszyła dupsko na fitness??

Co u Ciebie słychać? jak sie czujesz? Mam pytać o wagę???

Blogerko, dopiero teraz sobie przypomniałam o Tobie. U mnie z humorem ostatnio ciężko więc często o czymś zapominam. Jak tam Twoje pośldki? Ja stwierdziłam, że umowię się z trenerką, ale nie wiem czy dam rade w tym tygodniu bo po lipolizie będę mocno obolała.
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 07:39   #1030
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Widzę, że nie tylko u mnie motywacja do ćwiczeń spadła.
Ostatnio jakoś mało tego ruchu - pogoda nie dopisuje więc i w ogrodzie chwilowo nie mogę nic robić (a już nie mogę patrzeć na te chwasty i nie rozgrabione kupki ziemi).

W sobotę zjadłam całą wielką paczkę chipsów, niby pieczonych, ale to żadne rozgrzeszenie. Sama nie wiem co się dzieje.

Jak tak dalej pójdzie to z naszego odchudzania będą nici.
Ja chcę znowu się ruszać, dbać o to co jem i chcę słońca bo bez niego to nic mi się nie chce - mam chwilowo dość deszczu.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:56   #1031
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Nie poszlam na fitness bo stwierdzilam, ze po lipolizie bede tak obolała, że i tak nie dam rady ćwiczyć. Od przyszłego tygodnia zacznę i znajdę sobie na poniedziałek trenera żeby ułozył mi plan ćwiczeń. Byłam za to na basenie i jak na długą przerwę poszlo mi świetnie-84 baseniki wiec w tym tygodniu basenik bedzie. Zupka porowa zrobiona, a teraz bede nakłuwać tyłeczek i brzuszek (robie lipolize), zeby tluszczyk szybciej sie spalil.

Dagada, jiz od przyszlego tygodnia ma byc po 30stopni
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 06:54   #1032
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Nie poszlam na fitness bo stwierdzilam, ze po lipolizie bede tak obolała, że i tak nie dam rady ćwiczyć. Od przyszłego tygodnia zacznę i znajdę sobie na poniedziałek trenera żeby ułozył mi plan ćwiczeń. Byłam za to na basenie i jak na długą przerwę poszlo mi świetnie-84 baseniki wiec w tym tygodniu basenik bedzie. Zupka porowa zrobiona, a teraz bede nakłuwać tyłeczek i brzuszek (robie lipolize), zeby tluszczyk szybciej sie spalil.

Dagada, jiz od przyszlego tygodnia ma byc po 30stopni
Byłoby fajnie bo jak tak dalej pójdzie to mnie ten deszcz utopi. Wszędzie stoi woda i nie mogę dokończyć prac na ogrodzie.

Wczoraj byłam na zumbie, a dzisiaj chcę pokręcić hula hop i zrobić trochę ćwiczeń na brzuch, uda i pośladki.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 09:03   #1033
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

jeszcze nie wzielam sie za trenig silowy, bo ciagle nie mam czasu zeby wziac sie za czytanie o nim - mam zamiar zaglebic sie w forum sfd.

cwicze sobie z chodakowska (tak, wiem - ja tez za nia nie przepadam) oraz zuzka, do tego jestem w polowie wyzwania na posladki.

obecnie wrocilam do swojej wagi sprzed ciazy, przytylam 3 kg i waze 53 kg. Tak sobie mysle, ze chyba zaczely mi wracac miesnie, bo jem caly czas tak samo.
Posladki tez mi troche "urosly" nie mam juz takich zwisow.

moze sie ludze, ale wydaje mi sie, ze rozstep miesni brzucha tez sie zmniejszyl i obcnie jest na niecaly palec - a przestalam w ogole ciwczyc brzuch - robie tylko krotkie spiecia miesni, trzymajac oburacz brzuch po bokach - wycztylam to na sfd.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Cześć
Było tak fajnie, ja szczupła, opychałam się czym się dało aż tu dzisiaj...nie dopiełam spodni Oszukały mnie kilogramy choć nadal nie wiem jak to możliwe. Kilogramy bez zmian a centymetrów przybyło.

Zaczynam diete SB i jutro po 12ej idę na fitness. Zapisałam się też na lipolize żeby wspomóc działania. Jeśli jutro nie dojdę na fitness to normalnie sie załamię, a wybieram się tam od przeszło miesiąca W ogóle łapie mnie jakaś depresja i myślę, że mojemu organizmowi brakuje takiego cięższego ruchu. Trzymajcie za mnie kciuki żeby się jutro powiodło.

Widzę, że wątek padł...ech najwyzej popiszę sama ze sobą

Pochwale się, że dzisiaj skonczyłam upierdliwą kurację trądzikową, trwała 8 miesięcy. . Było ciężko, ale efekty świetne!!! Mam śliczną, gładką buźkę!!!

Napisze sobie menu na jutro żebyładnie się go jutro trzymać

1. śniadanie
jogurt nturalny z otrebami

2. sniadanie
mozarella z pomidorami

3. obiad
zupa porowa z klopsikami

4.podwieczorek
pewnie znowu zupa bo ja uwielbiam zupy, a szczególnie tą
5. kolacja
serek wiejski ze szczypiorkiem

No to niech moc jutro będzie ze mną

Kto dołącza do mnie???
Jak toś przestrzega diety to fajnie byłoby sie powymieniać dietytycznymi przepisami
chyba przechodze przez ten sam etap - poczatkowo keidy Borys byl bardzo wymagajacy moglam jesc wszytsko, bo i tak spalalam przy nim, nawet nie cwiczac.
a teraz? jest juz spokojniej z dzieckiem to i wlasnie cm ptrzybywa.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Cześć Dygotko!!! Na Ciebie to zawsze mozna liczyć no i na Dagada
Obejrzę stronki i zapewniam Cie, że u mnie warzywek nie zabraknie

Dasz mi jutro kopa ok. godziny 10ej zebym ruszyła dupsko na fitness??

Co u Ciebie słychać? jak sie czujesz? Mam pytać o wagę???

Blogerko, dopiero teraz sobie przypomniałam o Tobie. U mnie z humorem ostatnio ciężko więc często o czymś zapominam. Jak tam Twoje pośldki? Ja stwierdziłam, że umowię się z trenerką, ale nie wiem czy dam rade w tym tygodniu bo po lipolizie będę mocno obolała.
hej Ewunia
ogladalam ostatnio na tvn style proghram o powiekdzaniu posladkow wlasnie i mi sie z Toba skojarzylo
moje nadal male, ale juz nie mam takiego pociazowego plaskodupia ze zwisem
robie sobie przysiady (150 dzisiaj) i sa fajniejsze juz
mysle, ze trening z trenerka moze Ci pomoc ja niestety nie mam czasu na takie atrakcje.
ale juz zapowiedzialam TZ ze od stycznia (jak mlody skonczy rok) zaczynam chodzic na silownie

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko u mnie motywacja do ćwiczeń spadła.
Ostatnio jakoś mało tego ruchu - pogoda nie dopisuje więc i w ogrodzie chwilowo nie mogę nic robić (a już nie mogę patrzeć na te chwasty i nie rozgrabione kupki ziemi).

W sobotę zjadłam całą wielką paczkę chipsów, niby pieczonych, ale to żadne rozgrzeszenie. Sama nie wiem co się dzieje.

Jak tak dalej pójdzie to z naszego odchudzania będą nici.
Ja chcę znowu się ruszać, dbać o to co jem i chcę słońca bo bez niego to nic mi się nie chce - mam chwilowo dość deszczu.
o, mam tak samo ..
jak tu dbac o linie do bikini, jak pogoda do dupy
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:11   #1034
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Hop hop

Jestem. Z nowa wagą. Mianowicie 60,00 kg Ostatnio pisałam tu w lutym i było 63 kg. (mój podpis).
Nie obijać się!
Ja ćwiczę na orbitreku, na zmianę z Deanne Berry. No i mniej jem (nie podjadam itp). Lecz pozwalam sobie bez wyrzutu na małe słodkości od czasu do czasu, szczególnie w weekendy (uwielbiam piec ciacha ).

Teraz planuję jeszcze spadek wagi o te 2-3 kg i powoli rzeźbienie brzucha. Zacznę chyba o 8-min abs, potem może A6W ?
Już jestem blisko mojego celu 57 kg do sierpnia

Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie się.

PS. Ja też miałam załamkę i chyba z 3 tyg nic nie robiłam w celu schudnięcia. Są takie momenty, trudne do przezwyciężenia ale siła konieczności wciśnięcia się w spodnie z Zary r. 36 jest większa!
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 11:43   #1035
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Jestem kilogram od celu

A Wy gdzie jesteście? Oj cienizna.
Sama ze sobą nie będę pisać.
Leniuchy
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 19:27   #1036
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Jestem kilogram od celu

A Wy gdzie jesteście? Oj cienizna.
Sama ze sobą nie będę pisać.
Leniuchy
Gratuluję Fajnie że chudniesz pomału- bez głodówek. Oby kg nigdy nie wróciły
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 19:48   #1037
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

ooo, szukałam tego tematu dzisiaj i znaleźć nie mogłam

Dziewczyny gdzie jesteście? Jak Wam idzie?

La Monica gratulacje ja też chcę do 57 kg zejść, znowu mi się przytyło, ale wzięłam się za siebie
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:54   #1038
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

hej dziewczyny, ja ze swojego ciala po ciazy jestem juz zadowolona, gdyby nie to ze mi sie wydaje ze moje miesnie brzucha nadal nie sa takie jak byc powinny... sama nie wiem, moze mam ciagle rozstep?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 15:13   #1039
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

2 dni temu zobaczyłam 57 kg na wadze Tym razem nie dzięki ćwiczeniom tylko serkowi wiejskiemu

andzya dzięki! Ale nie poprzestanę na laurach, chcę ciągle ćwiczyć, zastanawiam się nad bieganiem, pomoże mi też na moje skołatane nerwy
blogerka- brzuch najdłużej wraca do formy, niestety.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 18:56   #1040
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
2 dni temu zobaczyłam 57 kg na wadze Tym razem nie dzięki ćwiczeniom tylko serkowi wiejskiemu

andzya dzięki! Ale nie poprzestanę na laurach, chcę ciągle ćwiczyć, zastanawiam się nad bieganiem, pomoże mi też na moje skołatane nerwy
blogerka- brzuch najdłużej wraca do formy, niestety.

niestety,
moj wizualnie jest idealny juz!
tylko nie podoba mi sie, ze sie marszczy kiedy siadam, bo przed ciaza byl napiety niczym struna
i niestety ciagle mi sie wydaje, ze miesnie nadal nie te
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 21:19   #1041
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
2 dni temu zobaczyłam 57 kg na wadze Tym razem nie dzięki ćwiczeniom tylko serkowi wiejskiemu

andzya dzięki! Ale nie poprzestanę na laurach, chcę ciągle ćwiczyć, zastanawiam się nad bieganiem, pomoże mi też na moje skołatane nerwy
blogerka- brzuch najdłużej wraca do formy, niestety.
Az mnie zaskoczylas- serek wiejski ma jakies cudowne dzialanie???
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 12:04   #1042
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
niestety,
moj wizualnie jest idealny juz!
tylko nie podoba mi sie, ze sie marszczy kiedy siadam, bo przed ciaza byl napiety niczym struna
i niestety ciagle mi sie wydaje, ze miesnie nadal nie te
Dokładnie. Mój też przy siedzeniu nie wygląda idealnie No i boczki są jeszcze niewielkie, myślę, że szybko je zgubię. Na brzuch robię 8 minutówki, dla kogoś nudne a ja je uwielbiam i robię z przerwami od...2 lat już?

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Az mnie zaskoczylas- serek wiejski ma jakies cudowne dzialanie???
5 dni na śniadanie serek wiejski z jakimś warzywem bądź owocem....działa cuda (bez pieczywa). Potem 5 dni mleko z płatkami rano, dla odmiany. Oczywiście bez obżerania się. Potem II śniadanie np. banan albo jogurt, popołudniu kawa + ciastko np. 1 szt Delicji, późny obiad -porcja normalna, no i bez kolacji. Plus ćwiczenia (nieregularnie ostatnio) ale teraz mam miesiąc przerwy, bardzo długo się nie mogłam wyleczyć z zapalenia oskrzeli i potem angina mnie rozłożyła, chorowałam cały sierpień.

Więc wracam na plac boju
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:04   #1043
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mój też przy siedzeniu nie wygląda idealnie No i boczki są jeszcze niewielkie, myślę, że szybko je zgubię. Na brzuch robię 8 minutówki, dla kogoś nudne a ja je uwielbiam i robię z przerwami od...2 lat już?



5 dni na śniadanie serek wiejski z jakimś warzywem bądź owocem....działa cuda (bez pieczywa). Potem 5 dni mleko z płatkami rano, dla odmiany. Oczywiście bez obżerania się. Potem II śniadanie np. banan albo jogurt, popołudniu kawa + ciastko np. 1 szt Delicji, późny obiad -porcja normalna, no i bez kolacji. Plus ćwiczenia (nieregularnie ostatnio) ale teraz mam miesiąc przerwy, bardzo długo się nie mogłam wyleczyć z zapalenia oskrzeli i potem angina mnie rozłożyła, chorowałam cały sierpień.

Więc wracam na plac boju
kiedyś na diecie właśnie takie śniadania i drugie śniadania jadałam, na obiady mięso / ryba z warzywami i na kolację znowu serek wiejski. Też zero pieczywa. I schudłam jakieś 8 kg.
i to na trwałe - oczywiście z ćwiczeniami i oczywiście średnio raz na półtora tygodnia miałam duże odstępsta od takiej diety.
Ale skutek jest taki że po ciązy nie mogę juz na serki wiejskie patrzec ;P wiec teraz jadam na sniadania tylko musli zbozowe z owocami i mlekiem albo ciemne pieczywo z wedlina. Ew jajecznica albo jako sadzone
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 19:01   #1044
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość



5 dni na śniadanie serek wiejski z jakimś warzywem bądź owocem....działa cuda (bez pieczywa). Potem 5 dni mleko z płatkami rano, dla odmiany. Oczywiście bez obżerania się. Potem II śniadanie np. banan albo jogurt, popołudniu kawa + ciastko np. 1 szt Delicji, późny obiad -porcja normalna, no i bez kolacji. Plus ćwiczenia (nieregularnie ostatnio) ale teraz mam miesiąc przerwy, bardzo długo się nie mogłam wyleczyć z zapalenia oskrzeli i potem angina mnie rozłożyła, chorowałam cały sierpień.

Więc wracam na plac boju
oj nieładnie.
Taką dietą to sobie rozwalisz metabolizm, spalisz mięśnie- może i schudniesz ale kosztem zdrowia- i trwałym zaburzeniem przemiany materii.

Serek wiejski to przetworzony syf- a jak jeszcze ten light- to aż się boję. Jeśli już ser to jedz normalny twaróg półtłusty.
Węgle na śniadanie zjeść trzeba!
Mleko z płatkami to znowu same węglowodany.
Kawa i delicje- no tego to chyba nie trzeba komentować.
Zjadłaś tak na prawdę jeden porządny posiłek- i to domyślam się że bardzo mały ilościowo- więc raczej nie dostarczyłaś odpowiednich wartości odżywczych.
Kolację białkową trzeba zjeść na 2 godziny przed snem. Niejedzenie kolacji to zabójstwo dla organizmu.

Ja rozumiem że się cieszysz- bo schudłaś- ale na takiej diecie to na pewno nie zleciał tłuszcz - i w dłuższej perspektywie przyniesie ci to same szkody.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.