www.imprezazbarmanem.pl korzystał ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 15:46   #1
asuseee1992
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Exclamation

www.imprezazbarmanem.pl korzystał ktoś?


Cześć !

Szukając dzisiaj barmana na wesele trafiłam na tą stronę www.imprezazbarmanem.pl, po jej przeglądnięciu zdecydowałam się zadzwonić- przemówił do mnie opis oferty- bardzo bogaty oraz galeria, Pan z którym rozmawiałam okazał się bardzo konkretny i bardzo przekonujący, dostałam pełną ofertę na mail, z tego co się dowiedziałam działają kompleksowo, podpisujemy umowę, wpłacamy zaliczkę, przyjeżdzają obsługują, rozliczamy się do kwoty wcześniej umówionej- podobno nie liczą drinków ile im pójdzie to tyle zarobią wiecej lub mniej, sprzątają po sobie, składają się a my o nic się nie martwimy.

ale przechodząc do sedna sprawy, korzystał ktoś?
bo nie chcę podpisywać w ciemno.
asuseee1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 16:49   #2
ktrn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 33
Dot.: www.imprezazbarmanem.pl korzystał ktoś?

byłam na weselu kuzynki, byli panowie z tej firmy kiedyś nazywali się inaczej mauritius chyba, POLECAM, ))) śliczne i pyszne drinki robili i to do samego rana, chociaż rano to nikt już o drinkach nie myślał tylko o wodzie mineralnej hehe;DDD
ktrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 18:30   #3
katik1992
Przyczajenie
 
Avatar katik1992
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: www.imprezazbarmanem.pl korzystał ktoś?

nie byłam, ale słyszałam chyba od znajomej o panach z imprezazbarmanem, że fajnie rozkręcają imprezki, podczas wesela robią jakieś śmieszne konkursy, może nie są najtańszymi barmanami ale podobno rewelacja...
zresztą co tanie to drogie tutaj płaci się za jakość.. więc pocztą pamtoflową mogę polecić
katik1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 08:35   #4
olemme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 15
Dot.: www.imprezazbarmanem.pl korzystał ktoś?

rany, jak Ci zależy to się zapytam jk się nazywał pewien barman na weselu, to co on robił... to jakiś kosmos... drinki robione przy pomocy ciekłego azotu, etc... no cuda wianki. kosztował jakieś 1500zł + dojazd.
olemme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 21:35   #5
asuseee1992
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: www.imprezazbarmanem.pl korzystał ktoś?

Byłam dzisiaj na próbie barmanów z imprezazbarmanem robią na prawdę cuda, mają świetne pomysły a drinki molekularne zawracają w głowie, podpisałam umowę jestem pewna, że bd zadowolona.

POLECAM.
asuseee1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:40   #6
asuseee1992
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3
Dot.: www.imprezazbarmanem.pl korzystał ktoś?

Po ciężkich przeprawach z milionami spraw na głowie, tysiącem problemów i bagażem nerwów, oświadczam, że wstąpiłam w związek małżeński, ślub udany w 10000%, wesele także, słońce dopisało, trochę śnieg wdał się w paradę ale było Ok, ale nawiązując do tematu postu to, wszystko co było na próbie to totalne nic, barmani szaleli za barem robili kosmicznie fajne drinki, gości przy barze nie brakowało, pracowali tak, że pewnie lód przy barze nawet topniał, każdy odchodził z drinkiem, wszystko co było w umowie jak i na papierze to zostało spełnione w 100%, kilka stolików zrezygnowało z picia alkoholu i zaczęli zamawiać tylko drinki z karty)

Polecam tylko imprezazbarmanem.pl
asuseee1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 14:52   #7
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: www.imprezazbarmanem.pl korzystał ktoś?

Cytat:
Napisane przez asuseee1992 Pokaż wiadomość
Po ciężkich przeprawach z milionami spraw na głowie, tysiącem problemów i bagażem nerwów, oświadczam, że wstąpiłam w związek małżeński, ślub udany w 10000%, wesele także, słońce dopisało, trochę śnieg wdał się w paradę ale było Ok, ale nawiązując do tematu postu to, wszystko co było na próbie to totalne nic, barmani szaleli za barem robili kosmicznie fajne drinki, gości przy barze nie brakowało, pracowali tak, że pewnie lód przy barze nawet topniał, każdy odchodził z drinkiem, wszystko co było w umowie jak i na papierze to zostało spełnione w 100%, kilka stolików zrezygnowało z picia alkoholu i zaczęli zamawiać tylko drinki z karty)

Polecam tylko imprezazbarmanem.pl
To na festyn fantastyczni bo na wesele to za bardzo szaleni,barman na weselu powinien byc niewidoczny tylko drinki powinno widać
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.