Klocki LEGO - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 10:27   #31
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Klocki LEGO

Korzystnie wychodzi to 200 klocków

Ja kupiłam taki, młode ma dopiero rok,
i chciałam coś z figurkami, zwierzątkami

http://allegro.pl/klocki-lego-duplo-...267992447.html
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 10:31   #32
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Klocki LEGO

Tez fajny zestaw. Moj jeszcze nie ma 2 lat, ale chcialam wziac wlasnie cos bardziej "normalnego" na poczatek. Bez zwierzatek itd. Raczej cos zeby najpierw nauczyl sie laczyc klocki.
Mamy dosc podobne zwierzatka, z mata, taki zestaw "farma". Wiec w lego chcialam dokupic pozniej.
Tylko chce na tym wyjsc jak najlepiej finansowo... Tylko niektore ceny naprawde powalaja na kolana.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:15   #33
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: Klocki LEGO

My kupiliśmy młodemu duży zestaw Duplo jak miał ok. 15 mcy. Taki, tylko to mniejsze pudełko było inne: http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/T...66310(0044500) .
Od razu się nimi bawił, najpierw nas obserwował a potem szybko sam załapał jak je złączać i rozłączać. Potem na gwazdkę dokupiliśmy mu wóz strażacki (miał ponad półtora roku). Wszystko było i jest hitem do dzisiaj . Ja generalnie polecam Duplo .

Chyba dla dziecka nie ma większego znaczenia, czy wszystkie klocki są z jednej serii. Bardziej dla nas . Nasze klocki są wszystkie wymieszane w jednym pudełku a Aleks wyciąga i tak te, które w danej chwili potrzebuje .

Edytowane przez kotikaa
Czas edycji: 2012-04-16 o 11:29
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:20   #34
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Klocki LEGO

Link, ktory podalas mi nie dziala.
Ja chyba wezme ta wielka paczke XXL i ew. na poczatek dokupie jakies uzywane (znalazlam pare dosc tanich zestawow), pozniej juz bedziemy kupowac nowe
Podoba mi sie jeszcze taka plyta http://allegro.pl/duplo-lego-plyta-z...271178374.html

Macie taka? Uzywaja dzieci? Wyglada na przydatna
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:23   #35
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Klocki LEGO

Ja przymierzam się do duplo dla synka (16 miesięcy).
Z tym, że patrzę czym się interesuje (a są to "brum brumy" czyli samochody) więc żeby go zainteresować na pierwszy ogień pójdzie transporter samochodów: http://allegro.pl/klocki-lego-duplo-...280598314.html

Do tego kolejka jixin.

Jak się spodoba i załapie łączenie klocków to z czasem będę dokupować inne zestawy, może pudełka klocków takie ogólne żeby miał z czego budować.
__________________


Edytowane przez sanetka
Czas edycji: 2012-04-16 o 11:26
sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:30   #36
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Link, ktory podalas mi nie dziala.
Ja chyba wezme ta wielka paczke XXL i ew. na poczatek dokupie jakies uzywane (znalazlam pare dosc tanich zestawow), pozniej juz bedziemy kupowac nowe
Podoba mi sie jeszcze taka plyta http://allegro.pl/duplo-lego-plyta-z...271178374.html

Macie taka? Uzywaja dzieci? Wyglada na przydatna
Już działa .
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 11:55   #37
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Link, ktory podalas mi nie dziala.
Ja chyba wezme ta wielka paczke XXL i ew. na poczatek dokupie jakies uzywane (znalazlam pare dosc tanich zestawow), pozniej juz bedziemy kupowac nowe
Podoba mi sie jeszcze taka plyta http://allegro.pl/duplo-lego-plyta-z...271178374.html

Macie taka? Uzywaja dzieci? Wyglada na przydatna
My mamy kilka płyt mniejszych i bardzo przydatne są
Kupiliśmy nowe, bo używane na allegro do takich cen dochodziły, że nie opłacało się
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 12:02   #38
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Link, ktory podalas mi nie dziala.
Ja chyba wezme ta wielka paczke XXL i ew. na poczatek dokupie jakies uzywane (znalazlam pare dosc tanich zestawow), pozniej juz bedziemy kupowac nowe
Podoba mi sie jeszcze taka plyta http://allegro.pl/duplo-lego-plyta-z...271178374.html

Macie taka? Uzywaja dzieci? Wyglada na przydatna
Ja też chce kupić tą płytę, albo dwie. Już nie raz by się przydały .
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:08   #39
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Klocki LEGO

Fajne rzeczy tutaj wstawiacie, bede sie musiala zastanowic nad jakims zestawem. Podoba mi sie ZOO
sheryl a gdzie kupowalas? Online?
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 13:16   #40
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Klocki LEGO

Ja wybieram takie sklepy online, które mają odbiór osobisty w moim mieście. I różnie to bywa, jedne komplety są taniej u jednego sprzedawcy, inne u drugiego... A płytki to akurat kupowałam w BUWie, w stacjonarnym sklepie Lego.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 23:11   #41
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Klocki LEGO

I juz kupilismy Lego
Wlasciwie to wtedy jak pisalam ostatnie posty. Wybralismy sie do sklepu Lego (nawet nie wiem jaka jest nazwa, w kazdym razie sa tam same zabawki Lego, niektore w cenach takich jak na internecie, wiec oplaca sie kupowac tam).
WSZYSTKIE zabawki poszly w kat. Maly bawi sie juz tylko Lego. Zaluje ze nie kupilam wczesniej tych klockow
Mamy karton kreatywnych (z super pokrywka, w ktorej mozna sortowac), farmera z quadem i duza plyte do budowania. A juz planujemy kupic wiecej
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 06:10   #42
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
I juz kupilismy Lego
Wlasciwie to wtedy jak pisalam ostatnie posty. Wybralismy sie do sklepu Lego (nawet nie wiem jaka jest nazwa, w kazdym razie sa tam same zabawki Lego, niektore w cenach takich jak na internecie, wiec oplaca sie kupowac tam).
WSZYSTKIE zabawki poszly w kat. Maly bawi sie juz tylko Lego. Zaluje ze nie kupilam wczesniej tych klockow
Mamy karton kreatywnych (z super pokrywka, w ktorej mozna sortowac), farmera z quadem i duza plyte do budowania. A juz planujemy kupic wiecej
U nas też to jest najlepsza z wszystkich zabawek
A zestawów i klocków mamy mnóstwo (mąż sobie rekompensuje braki lego z dzieciństwa )
A tak serio, mały dostaje lego duplo od 1,5 r.ż. Od 3 r.ż. buduje takie cuda, że mnie czasami zatyka. Uważam, że te klocki rewelacyjnie rozwijają wyobraźnię.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 07:30   #43
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Klocki LEGO

Mój mąż też chyba rekompensuje sobie brak lego w dzieciństwie (miał wielkie pudło do podziału z braćmi). Nasz synek ma 3 lata i 3 miesiące, a ma całe pudło. Tż od listopada wydał na klocki około 2 tyś. Teraz mają zakaz kupowania nowych.
Nie wiem czy ktoś wcześniej pisał, ale my z podobnych do duplo mieliśmy kolejkę jixin. Fajna, ale niestety u nas popsuła się dosyć szybko.
A z lego polecam Kreatora http://www.ceneo.pl/4739886 Jest naprawdę fajny i bawialny.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:52   #44
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Klocki LEGO

sheryl to mozecie robic zdjecia jego budowli Nie moge sie doczekac az moj maly zacznie tyle budowac, mamy jeszcze duzo czasu Ja stawiam wlasnie na takie podstawowe klocki zeby rozwijac wyobraznie, budowac samemu jak najwiecej, ale oczywiscie z czasem jakis zestaw tematyczny tez dostanie

passionfruit fajny ten zestaw, ale u nas jeszcze minie sporo czasu zanim maly do tego dorosnie Teraz mamy tylko duplo.

My oboje mielismy Lego w dziecinswie, ja cale pudlo do podzialu z bratem. TZ kilka razy wiecej niz ja i faktycznie teraz to ja wiecej wyszukuje zestawow, ogladam, wszystko chce kupic, a TZ mowi, ze juz dosc

Swoja droga podobaja mi sie te zestawy Lego Harry Potter. Ciekawe. Ale podejrzewam, ze zanim mi maly dorosnie to juz dawno beda wyprzedane. a szkoda.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:15   #45
Groszek bez Marchewki
Raczkowanie
 
Avatar Groszek bez Marchewki
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 360
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Mój mąż też chyba rekompensuje sobie brak lego w dzieciństwie (miał wielkie pudło do podziału z braćmi). Nasz synek ma 3 lata i 3 miesiące, a ma całe pudło. Tż od listopada wydał na klocki około 2 tyś. Teraz mają zakaz kupowania nowych.
.


Jak byłam mała to bawiłam się głównie Lego, lalki i inne zabawki aż tak mnie nie kręciły. Teraz nasz mały jak dorośnie dostanie po mnie moje Lego. Super, że Lego sprzed 20 lat pasują do tych kupionych dzisiaj
Groszek bez Marchewki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 09:17   #46
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Klocki LEGO

Jeszcze co do tej kolejki Jixin - tez chcialam kupic, ale naczytalam sie, ze podobno tak szybko sie psuje i ogolnie klocki moze i pasuja do duplo, ale juz dorzej z jakoscia
Wiec wole pooszczedzac i stawiac glownie na Lego duplo.
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 23:51   #47
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Mój mąż też chyba rekompensuje sobie brak lego w dzieciństwie (miał wielkie pudło do podziału z braćmi)..
No, ja ani mąż nie mieliśmy . W naszych czasach były ciężko dostępne i tylko w Pewexie.

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Jeszcze co do tej kolejki Jixin - tez chcialam kupic, ale naczytalam sie, ze podobno tak szybko sie psuje i ogolnie klocki moze i pasuja do duplo, ale juz dorzej z jakoscia
Wiec wole pooszczedzac i stawiac glownie na Lego duplo.
No właśnie. Pasuje, ale jakość już nie ta.
Tak samo MegaBlocks. Wszyscy mówili, że są kompatybilne z lego. Ok, dostaliśmy takie w prezencie, ale okazuje się, że takie idealne nie są. Są trochę luźne, a konstrukcja (mamy Tomka i cyrk) chwieje się, nie wszędzie styka i nie trzyma tak dobrze jak ta zbudowana z klocków lego.

A propos zestawów jeszcze, okazuje się, że pudło samych klocków luzem było (u nas) lepszym zakupem niż zestawy. Zestawy fajne, kuszą, ale to właśnie z samych klocków dziecko najfajniejsze rzeczy wyczarowuje
(przynajmniej nasze dziecko)
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 08:31   #48
madziq111
Raczkowanie
 
Avatar madziq111
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk => Ireland
Wiadomości: 106
Dot.: Klocki LEGO

Mój synuś miał 22 mięsiące kiedy na dobre zainteresował się klockami lego duplo (wczesniej bawił się klockami "waflami"), i tak do tej pory (minęło pół roku) nie ma dnia żeby się nimi nie bawił!
My mamy podstawowy zestaw, nie żaden tematyczny, ale zabawa jest super, buduje np. domek, garaż dla autek, zauważyłam też że od kilku tygodni buduje symetrycznie

Uważam że warto zainwestować w te klocki bo mają mnóstwo zalet: są porządnie wykonane, jest duży wybór zestawów, no i są idealne do małych rączek.
madziq111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 06:39   #49
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
No, ja ani mąż nie mieliśmy . W naszych czasach były ciężko dostępne i tylko w Pewexie.


No właśnie. Pasuje, ale jakość już nie ta.
Tak samo MegaBlocks. Wszyscy mówili, że są kompatybilne z lego. Ok, dostaliśmy takie w prezencie, ale okazuje się, że takie idealne nie są. Są trochę luźne, a konstrukcja (mamy Tomka i cyrk) chwieje się, nie wszędzie styka i nie trzyma tak dobrze jak ta zbudowana z klocków lego.

A propos zestawów jeszcze, okazuje się, że pudło samych klocków luzem było (u nas) lepszym zakupem niż zestawy. Zestawy fajne, kuszą, ale to właśnie z samych klocków dziecko najfajniejsze rzeczy wyczarowuje
(przynajmniej nasze dziecko)
Ja jako dziecko dostalam uzywane klocki i dopiero jak juz bylam spooooro wieksza (wlasciwie pod koniec mojej zabawy lego) dostalam od mamy malutki zestawik.
A teraz mojemu z checia bym kupila wszystkie zestawy Sama wiem ile dziecko potrafi siedziec przy lego. Chociaz przyznam szczerze, ze wolalabym juz inwestowac w te zwykle, a nie duplo. Wychodza taniej, wiecej da sie zbudowac... Z drugiej strony widzialam w sklepie zestawy z Pottera czy Star Wars za 500 - 600zl. Szczeka mi opadla.

Cytat:
Napisane przez madziq111 Pokaż wiadomość
Mój synuś miał 22 mięsiące kiedy na dobre zainteresował się klockami lego duplo (wczesniej bawił się klockami "waflami"), i tak do tej pory (minęło pół roku) nie ma dnia żeby się nimi nie bawił!
My mamy podstawowy zestaw, nie żaden tematyczny, ale zabawa jest super, buduje np. domek, garaż dla autek, zauważyłam też że od kilku tygodni buduje symetrycznie

Uważam że warto zainwestować w te klocki bo mają mnóstwo zalet: są porządnie wykonane, jest duży wybór zestawów, no i są idealne do małych rączek.
My jeszcze nie jestesmy na takim etapie Mlody dopiero uczy sie laczyc te klocki, wiec sam buduje glownie wiezyczki. Ja jemu pomagam i wtedy wychodzi nam domek, garaz itd. On jeszcze ew. wklada ludziki do samochodow



A co myslicie o tym zestawie? http://allegro.pl/klocki-lego-duplo-...302051466.html
Wydaje sie ciekawszy niz Zoo. Moze sprawie mlodemu na dzien dziecka albo urodziny. Akurat na allegro wychodzi taniej, bo w sklepie stacjonarnym widzialam za ok. 250...
Macie jeszcze jakis inny zestaw, ktory mozecie polecic?
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 08:11   #50
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Klocki LEGO

cholera napisałam wczoraj do Was długiegooo posta i mi wcięło ...
MNie się podoba ostatnio dla POli lego friends
Bruno ma rok i 2 m i super bawi się zwierzątkami i ludzikami oraz pięknie burzy budowle zbudowane przez POlę Pola nie leci na wielkość zestawów bardzo lubi te małe ze zwierzątkami
Rajem dla nas była wyprawa na "pchle targi" w Holandii, ogromna ilość klocków posortowanych tematycznie za maluśkie kwoty
obkupiliśmy się ciut Poli podoba się seria bajkowych księżniczek tylko dlaczego jest tak mocno różowa
mam 2 kolejki z Jixin kupione 3 lata temu mocno używane nadal dają radę tory idealnie pasują do duplo kolory poszczególnych elementów w moich zestawach są "bledsze" i bardziej szorstkie, ale pasują naprawdę dobrze - myślę, że może pogorszyła sie jakość bo jak to tłumaczyć inaczej
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 18:15   #51
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Chociaz przyznam szczerze, ze wolalabym juz inwestowac w te zwykle, a nie duplo. Wychodza taniej, wiecej da sie zbudowac...
Męża też ciągnie bardziej w stronę lego... Ale wiesz, czytałam na jakimś forum, że dzieciaki długo lubią się bawić duplo i że czasami zdarza się w zabawie, że starsze rodzeństwo woli klocki młodszego.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 18:48   #52
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Klocki LEGO

sheryl, to u nas chyba wyjątkowe dziecko. Mój synek jak tylko zobaczył pierwszy zestaw lego od razu zapomniał o duplo. Z lego da się więcej zbudować. Pierwszy zestaw dostał miesiąc przed trzecimi urodzinami i w sumie od razu potrafił (z pomocą męża) sam zbudować samochód z instrukcji.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:05   #53
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Klocki LEGO

Passion, bo chłopak konstruktor Ci się trafił
Ja mam cały czas wrażenie, że za drobne jest tym bardziej teraz gdy jest Bruno. I faktycznie starsze dzieci też chętnie się duplo bawią szczególnie kolejką
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:25   #54
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
sheryl, to u nas chyba wyjątkowe dziecko. Mój synek jak tylko zobaczył pierwszy zestaw lego od razu zapomniał o duplo. Z lego da się więcej zbudować. Pierwszy zestaw dostał miesiąc przed trzecimi urodzinami i w sumie od razu potrafił (z pomocą męża) sam zbudować samochód z instrukcji.
Nie, no zapewne nie dotyczy to wszystkich dzieci... Wyczytałam, że niektóre tak lubią... A my mamy taki mały samochodzik z lego ... i w sumie... mały też potrafi go złożyć...
Myślę, że my też niedługo przejdziemy na lego Rzeczywiście, możliwości jest mnóstwo...
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2012-04-26 o 20:27
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 07:52   #55
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Passion, bo chłopak konstruktor Ci się trafił
Ja mam cały czas wrażenie, że za drobne jest tym bardziej teraz gdy jest Bruno. I faktycznie starsze dzieci też chętnie się duplo bawią szczególnie kolejką
Jak bym Jaś miał młodszą przeszkadzajkę to bym się zastanowiła czy kupić Lego

Ps. A z duplo jaś buduje tunele dla samochodów lego, więc też czasem się przydadzą
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 14:49   #56
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Klocki LEGO

No super, ale do tego sklepu mam kilkaset km słowo honoru, że wysyłka taniej mnie wyniesie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 15:19   #57
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Klocki LEGO

Ja niby sobie lego friends kupiłam. Stoi w kuchni, dzieciaki pożyczają a potem z powrotem przynoszą. ) (Tylko głowę lalce wymieniłam, ta z ninjago bardziej do mnie podobna)

- Mama, Ty sobie lego kupiłaś ?
To takie lego dla mam ?

Edytowane przez 749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Czas edycji: 2012-04-29 o 15:20
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 09:53   #58
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: Klocki LEGO

Lego super sprawa i dla tych większych i tych mniejszych muszę się chyba rozejrzeć trochę, bo te które wrzuciła ollencja są extra! sama takie bym chciała!
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 09:57   #59
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Klocki LEGO

Olencja a powiedz one mają wielkość jak zwykłe lego
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 10:12   #60
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Klocki LEGO

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Olencja a powiedz one mają wielkość jak zwykłe lego
małe lego, to od 4+
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.