Aparaty ortodontyczne cz.II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 17:11   #1501
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez klamaja Pokaż wiadomość
wklejam z tej strony fotke całej gamy kolorowych gumeczek. Może pomoże nam w dylematach kolorowych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg max_5121.jpg (49,8 KB, 82 załadowań)
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 17:28   #1502
klamaja
Rozeznanie
 
Avatar klamaja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 601
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
wklejam z tej strony fotke całej gamy kolorowych gumeczek. Może pomoże nam w dylematach kolorowych
te gumki sa najtańsze mo kosztuja jakies 1.44 bodajże tylko nie wiem jaki jest koszt przesyłki
Nom i niestety ale całej tej gamy tam nie ma do kupienia sa kolorki:
biały, błękitny, niebieski, brązowy, czrwony, fioletowy, jasno-zielony, zielony, jasno-rózowy, rózowy, pomarańczowy i zółty
klamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 17:35   #1503
klamaja
Rozeznanie
 
Avatar klamaja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 601
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

przesyłka najtańsza jest za 7 zł, a nawet znalazłam sklep stomatologiczny tej firmy w róznych miastach np. w poznaniu http://company.yellowpages.pl/Polska...121/index.html moze i tam mozna kupic te gumaski
klamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 17:47   #1504
bbatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Witam wszystkich użytkowników forum, a zwłaszcza tego wątku. Jestem tutaj po raz pierwszy i muszę się przyznać, że bardzo ucieszyłam się z faktu jego odnalezienia.
To niesamowicie pocieszające kiedy spotyka się ludzi mających podobne problemy. Ja mam niesamowite kompleksy jeśli chodzi o moje ząbki i chciałabym w końcu coś z tym zrobić.

Jestem z południa kraju, ze śląska, a dokładnie z okolic Cieszyna
Jeśli ktoś również jest z tego rejonu lub posiada info na temat dobrego ortodonty w okolicy to bardzo proszę o porady - gdzie się udać itp.

Ps. przyznam, że ze względu na obszerność tego wątku na forum nie udało mi się jeszcze w całości z nim zapoznać dlatego jeśli się powtarzam to bardzo wszystkich przepraszam
bbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 18:16   #1505
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez klamaja Pokaż wiadomość
znalazłam jakis sklep internetowy gdzie maja ligaturki tanio ale nie wiem jeszcze czy mozna kupic pojedynczo i czy w ogóle kupic sie da

kurcze to chyba przeplacilam troszke, ostatnio czytalam na innym forum ze ligaturki kosztuja 5 zl i przesylka tez calkiem tania mialam gdzies tego linka ale skasowalam juz bo nie bylo tam bezbarwnych gumek tylko jakies inne kolorki. a jakie chcialas sobie fundnac??
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 18:17   #1506
Tsu
Wtajemniczenie
 
Avatar Tsu
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 763
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

To masz osobny wątek o dobrych ortodontach - tam poszukaj lub zapytaj o dobrego
Tsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 19:13   #1507
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

klamaja tu masz całą gamę kolorowych ligaturek do kupienia, tylko trochę drogo, bo 5zł za sztukę chyba http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=225227396
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 19:19   #1508
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,pisze do Was bo mam problem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Zauwazyłam wczoraj ze zrobił mi sie kamien spory na zębach(z tyłu i pod aparatem) no szoruje te zeby i zwykłą pastą i Elmex,co teraz bedzie????
czy w aparacie moge usunąc chociaz kamien ten z tyłu???
Czy polecicie mi jakis płyn lub specjalną pielegnacje zebów ???? nigdy kamienia nie miałam,a teraz szok!!!!!!!!:confuse d:

Napiszcie cos.
ojej, to żaden problem często zdarza się tak że przy aparacie pojawia się tendencja do odkładania kamienia i osadu (ojjj wiem coś o tym...) możliwości są właściwie dwie: albo pójdziesz na piaskowanie i ściąganie kamienia (orto i dentystka powiedziały mi że nie ma ŻADNYCH przeciwwskazań, aparat na pewno nie ucierpi ) albo poczekasz do ściągnięcia aparatu i wtedy doprowadzisz zęby do porządku (bo skoro tak Ci się odkłada kamień, to prawdopodobnie niedługo po czyszczeniu będziesz miała powtórkę z rozrywki...). Ja na początku noszenia czyściłam zęby, tzn miałam piaskowanie i ściaganie kamienia i po miesiącu odłożył się nowy. Teraz chciałam iść znowu, ale orto mi właśnie powiedziała że to nie ma większego sensu bo za miesiąc, dwa nie będzie śladu po czyszczeniu...
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 19:34   #1509
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Uwaga uwaga, za chwile wyruszam na zakładanie aparatu. Martwie się że tak późno no ale... Jak wróce to wkleje zdjęcia
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 20:52   #1510
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga, za chwile wyruszam na zakładanie aparatu. Martwie się że tak późno no ale... Jak wróce to wkleje zdjęcia
Ahtaga!! no to witamy w gronie zadrutowanych no i czekamy na fotki

powiem Wam że w czwartek orto tak mi poskręcała zęby że ja skręcałam się z bólu... ale już mija powoli kurczę powinnam chudnąć przez ten aparat... szkoda tylko że czekoladę można ssać btw sztukę jedzenia kukurydzy opanowuję do perfekcji

11 miesięcy noszenia żelastwa już za mną
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 21:02   #1511
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

ja bylam wczoraj na wizycie. jestem juz na etapie zamykania szpar. bola mnie zeby jak nie iwme co, mysle ze przez to, ze zalozyla mi taka gumke po jednej i drugiej stronie (ktora mozna porownac do cienkiej gumowej gumki od wlosow), ktora laczy zab przez szpara z zebem za szpara. i ciagnie mnie jak nie wiem co. a jak smiesznie wyglada, heh.
co dokoloru moich zebow, mam zolte. juz sie nie moge doczekac,jak pojde na zdjecie aparatu i od razu pojde nawybielenie. bo watpie zeby jakas pasta czy cos pomoglo. ech, nie lubie tych paru dni po wizycie.
truskava jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 21:17   #1512
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez rutka_86 Pokaż wiadomość
smv fajne kolorki wg mnie zmiana gumek wg wlasnego widzimisie to debilizm bo dajac nowe gumki zmieniamy nacisk druta ;/ wiem bo pytalam czemu mi nie zmieniala gumek, no ale jak kto lubi, a pozniej bedzie, ze sie zle poprzesuwaly albo cos zreszta gumki gumkom nierowne ;/ ogolnie jestem na nie dla samodzielnych praktyk tego typu
dedbilizm dzięki kasiek , ale..kazdy ma swoje zdanie..
bez urazy oczywiscie ;] ale chodzi mi o to ze orto ma pojecie co robi, a zmianianie samemu gumek nie jest dobrym pomyslem ze wzgledu na to ze mozna wszystko popsuc ale pewnie to tez zalezy od wady, najlepiej skonsultowac z orto :P

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
Ahtaga!! no to witamy w gronie zadrutowanych no i czekamy na fotki

powiem Wam że w czwartek orto tak mi poskręcała zęby że ja skręcałam się z bólu... ale już mija powoli kurczę powinnam chudnąć przez ten aparat... szkoda tylko że czekoladę można ssać btw sztukę jedzenia kukurydzy opanowuję do perfekcji

11 miesięcy noszenia żelastwa już za mną
gratulacje za mna juz poltora roku ;/ mialbyc koniec a tu taki figiel
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 21:35   #1513
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Hej oj ale mnie tu dawno nie było. Wieki chyba minęły mi za 5 dni minie 9 miesięcy noszenia aparaciku ząbki coraz ładniejsze... przerwy między jedynkami już od dawna nie ma... Dwójkę mi dziś podłączyła do łuku i już się pomalutku prostuje Orto powiedziała, że do 2 miesięcy będzie się prostować... więc super mam nadzieję, że będę nosić tylko półtora roku idę się dalej uczyć buziaki 3majcie się
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 23:10   #1514
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Czy macie problem z narastającymi dziąsłami?
Ja już noszę przeszło 1,5 roku aparat i mam chyba o połowę mniejsze zęby niż wcześniej
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-11, 23:42   #1515
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

a więc wklejam fotke. Wizyta minela calkiem przyjemnie, pierscienie bez problemu weszły Ciesze sie że obyło sie bez łuku podniebnego
Miałam wielki dylemat z gumkami aż wybrałam perłowe Mam nadzieje że sie nie odbarwia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aparat.jpg (52,1 KB, 110 załadowań)
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 07:55   #1516
zlosnica85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

powoli regeneruję siły po wczorajszej wizycie. Mówię wam jaki hardcore po raz pierwszy bolą mnie zęby . Mam tak obciążone piątki że się jeszcze dziwię ze nie wypadły. Zmieniła mi oba łuki na raz, zamiast kolorowych ligatur znowu dostałam metalowe. Oprócz tego "ósemki" przy piątkach (mają przyciągać piątki do szóstek) i łańcuszek przy trójkach (żeby wędrowały w kierunku piątek). Efekt tego taki że mam cztery druty na piątkach . Szok. Ale nie powiem zębole prostują się pierwszorzędnie
zlosnica85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 08:53   #1517
Misiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: centrum Polski
Wiadomości: 403
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Ehh cześć dziewczynki Wy teraz chwalicie się aparatami, a gdy ja nosiłam mój, 6 lat temu przez 2 lata, to była to całkowita nowość. Ludzie się mnie bali, albo się ze mnie śmiali, tudzież traktowali aparat jako coś zaraźliwego!
Pytali np:
"Jak często jeżdżą tramwaje po twoich szynach?"
Lub przestrzegali:
"Uważaj na złomiarzy, bo cię ukradną dla tego aparatu!"
Szczególnie przeczuleni byli chłopcy:
"Kurde, umówiłbym się z nią bo jest fajna, tylko to COŚ na zębach..." (o tym zdaniu dowiedziałam się przypadkiem, no i wtedy byłam już całkowicie załamana)
Nie ma to jak tolerancja, prawda?
Nienawidziłam aparatu, bo nie dość że bardzo bolało, to jeszcze ludzie mnie traktowali jak ufo Nie wiedziałam, że rodzice mnie nim "ukarali" dla mojego dobra
I dziewczynki! Nie żałuję tego!
Mam uśmiech taki o jakim zawsze marzyłam!
Tak więc warto się pomęczyć
__________________
Jesteśmy razem
od 10 czerwca 2005 r.

Szczęśliwe Małżeństwo
od 8 maja 2010 r.



Jak wskazówki jednego zegara- mają sens tylko wtedy,
gdy dwie!




Misiak87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 08:57   #1518
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

wow wymienic dwa łuki naraz to juz sobie wyobrazam co tam przeżywasz

a co do ligatur to ja non stop nosze metalowe. tyle ze powlekane biała emalią (ale tylko na gorze, na dole zwykłe metalowe)
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 09:04   #1519
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

a czy kazdy nosi wyciagi??? od czegop to zależy??
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 09:07   #1520
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
wow wymienic dwa łuki naraz to juz sobie wyobrazam co tam przeżywasz

a co do ligatur to ja non stop nosze metalowe. tyle ze powlekane biała emalią (ale tylko na gorze, na dole zwykłe metalowe)
jak powlekane emalia ta sa takie?? i to jest cena tak jak zwyklych czy dodatkowo placisz//
wlasnie zastanawialam czy to sa jakies druciki przy tych Twoich zamkach czy gumki bo takie troche inne sa
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 09:31   #1521
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
mam ten sam kolor,zazdroszcze ci tylko,ze masz na 1 luku
btw karolusieńka masz ladne zabki!
mam na 1 luku bo tylko gore mam krzywa, ale nie wiem czy nie obedzie sie bez dolu, w celu wyrownania i cofniecia gornej szczeki narazie w czwartek przyszly ide na zalozenie luku i juz na sama mysl mnie zebole bola

Cytat:
Napisane przez klamaja Pokaż wiadomość
fajne te twoje gumaski
dzieki heheh

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
KAROLINUSIENKO JAKOS NIE POdobaja mi sie te kolorki co ma moja orto..chcialam limonkowo zolto rozowo niebieskie ale takich nie miala wiec wymyslilam taki...hehe na poczekaniu:P
aha... myslalam,ze po prostu takie kolorki lubisz i caly czas zakladasz te same a moze zaryzykuj i zaszalej i odziej swoje zabki w jakis inny kolorek...moze te brzydkie na zabkach beda ladnie wygladaly co

zlosnica85 widze, ze ty tez mialas boilaca wizyte...ja tez dzisiaj cierpie niemlosiernie...

a brzuch mnie tak boli z glodu ze szkoda mowic...nie mam pomyslu co zjesc bo jogurty i kefiry juz mi zbrzydly macie jakies pomysly
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 09:31   #1522
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

jeszcze nie mam dolu bede miec w grudniu ale kazdy nosi wyciagi zeby dobrze ustawic zgryz

karolinusienko zobaczymy...nie podobaja mi sie żarówki-kolory..a takie tam ma, ma tez fajne takie wrzosowe na te sie musze w koncu skusic
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 09:40   #1523
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
jeszcze nie mam dolu bede miec w grudniu ale kazdy nosi wyciagi zeby dobrze ustawic zgryz

karolinusienko zobaczymy...nie podobaja mi sie żarówki-kolory..a takie tam ma, ma tez fajne takie wrzosowe na te sie musze w koncu skusic
ja mialam ostatnio wrzosowe sa sliczne prawie wcale ich nie widac wiec polecam sa bardzo delikatne....no tak jak ma same neonowe kolorki to ja tez bym sie na nie nie skusla hehhe a moze sie spytaj orto czy zamierza miec jakies inne kolorki bo tamte ci sie nie podobaja
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 10:26   #1524
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Hej, wklejam jeszcze jedną fotke mojego aparata robionego w dziennym świetle bo wcześniejsza jakaś żółta wyszła. Ciekawi mnie czy mi sie nie przebarwią. Niby mówiła orto że perłowe nie powinny sie odbarwiać tak jak białe, ale ja jak narazie bede unikała jedzienia kolorowych rzeczy

ps. Ciekawią mnie te czerwone i niebieskie kropeczki na zamkach u żadnej z Was nie widziałam takich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aoaratt.jpg (51,8 KB, 112 załadowań)
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:13   #1525
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

u mnie te kropeczki ejszcze zostaly, to sa znaki dla orto na ktorego zeba ma byc zameczek
ja mialam czerwone i zielone;D

a mnie juz przesaja powoli zabki bolec...ale niemilosiernie za to drut mi sie w policzek wbija normalnie po 1 dniu juz takie ekscesy:P
wiec musialam znow przywtac sie z woskiem;]

ogłaszam wszem i woceb ze dól zakładam w grniu konkretnej daty nie mam bo czekam na rozkład zajec na uczelni i wtedy ustale do wyrwania 6 dolna i 8 dolna hehe ale fajniuchnie;P jeszcze tego nie bylo zebys sie cieszyla wyrwaniem zebow..ale wreszcie i dol bede miala sliiiczny! Poki co góra sie prpstuje;D te cholerne lancuszki od trójek do 6 mnie w jezyk szczypia;P jak przejade jezorem po drucie to jezyk wchodzi mi pod ten lanuszek i sciska hehe...pier myslalam ze moze jakas igłe mma czy co;p a to lyko naprezona Guma;P

ps mialam dzis poprakwe (1 czesc) i jutro 2 czesc (najgorsze przede mną)

ps2. moje dzieciaczkiw szkole to diabły!
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:25   #1526
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
Hej, wklejam jeszcze jedną fotke mojego aparata robionego w dziennym świetle bo wcześniejsza jakaś żółta wyszła. Ciekawi mnie czy mi sie nie przebarwią. Niby mówiła orto że perłowe nie powinny sie odbarwiać tak jak białe, ale ja jak narazie bede unikała jedzienia kolorowych rzeczy

ps. Ciekawią mnie te czerwone i niebieskie kropeczki na zamkach u żadnej z Was nie widziałam takich
tez miałam je na poczatku, potem sie starły, wydaje mi się że są one pomocne przy zakładaniu aparatu , np. kolor żółty na kły, różowy na piatki, itd
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:27   #1527
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

dziewczyny, a moze wiecie co to jest ? było w moim zestawie do czyszczenia i pachnie miętą to takie nici dentystyczne czy co?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ziel.JPG (30,4 KB, 64 załadowań)
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:46   #1528
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
dziewczyny, a moze wiecie co to jest ? było w moim zestawie do czyszczenia i pachnie miętą to takie nici dentystyczne czy co?
z tego co widze to sa nitki dentystyczne mam podobne-oral b hehhehe
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 11:47   #1529
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
z tego co widze to sa nitki dentystyczne mam podobne-oral b hehhehe
heh nitki też mam ale inaczej wygladaja
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-12, 12:00   #1530
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz.II

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
heh nitki też mam ale inaczej wygladaja
no to juz sama nie wiem ale mi to wyglada na nitki wiesz nitka nitce nie rowna

ja mam egzamin 26go... dzisiaj bylam juz w BUL-e i wypozyczylam sobie ksiazki-a co... mam zamiar zaliczyc ten cholerny egzamin!
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.