Zespół na wesele - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-19, 21:07   #61
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Dot.: Znacie zespół muzyczny SHAKERS z Poznania???

Dziękuje za informacje. Pozytywne informacje Podobnież grają oni w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Tak? Chłopcy też śpiewają??? Na jakich koncertach śpiewa ta dziewczyna ze zespołu??? Zależy mi aby gościom się podobało i aby zespół był na poziomie.

Edytowane przez myszolinka
Czas edycji: 2006-09-19 o 21:08 Powód: poprostu
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 17:21   #62
mizusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dot.: ZESPÓŁ na wesele - który godny polecenia?

Zgadzam się z "bienioka". Nie ma co żałować kasy na dobrą kapelę bo to przecież podstawa wesela!!! Ważne jest też żeby to byli ludzie z wykształceniem muzycznym a nie jakieś "głuchawe bolki". Jeśli chodzi o zespół Xedos to jestem pewna że nie śpiewają z playbacku. Razem z nimi studiowałam na kierunku muzycznym (UMCS) i wiem że gardzą czymś takim (z resztą tak jak ja!!!). Jak ktoś chce się przekonać to niech zadzwoni do nich w niedziele i się przekona jak mają zmęczony głos po całej nocy śpiewania. Nie są tani to fakt ale nie lecą "na karpia" i grają ambitny taneczny repertuar. Ja zresztą też się na nich zdecydowałam i będą u mnie grali w przyszłym roku w sierpniu. No i nie biorą żadnych dopłat nad ranem bo grają do ostatniego gościa. Jak widzisz można znaleźć jeszcze zespół który nie śpiewa "na rybkę".

Edytowane przez mizusia
Czas edycji: 2010-07-20 o 01:03
mizusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 18:07   #63
Monola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 35
Szukam zespółu po lub w trakcie nauki w Akademi Muzycznej - Śląsk

Witam
Szukam zespołu na wesele który jest w trakcie badz tez po ukonczeniu Akademi Muzycznej najlepiej z woj.Śląskiego

Pozdrawiam
Monola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:44   #64
iwona24z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
polecam zespół z Krakowa ich namiary gg-6511114 , e-mail zespolMuzyczny24@interia. pl polecam

u mnie grał właśnie 2-osobowy zespół niedrogi i zabawa była świetna bawili się wszyscy niezależnie od wieku. jeżeli chcecie ich stronka http://zespolmuzyczny1.blog.onet.pl polecam ich .

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-12 o 15:26 Powód: post pod postem
iwona24z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 06:36   #65
Rysiek M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: Poszukuję orkiestry na sierpień 2007 z woj. łódzkiego (okolice Radomska)!!!

Cytat:
Napisane przez sabotażystka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Poszukuję orkiestry na wesele, które mam nadzieję odbędzie się własnie w sierpniu 2007 . Narazie z tego co sie zorientowałam orkiestry do których dzwoniłam mają pozajmowane terminy.
BYłabym wdzięczna za jakiś kontakty!
I jeszcze jedno: orkiestry naturalnie mają byc naprawdę fajne i najlepiej sprawdzone.
Pozdrawiam!
Skontaktuj się na MAIL: bajrys@poczta.onet.pl
Pozdrawiam
Rysiek
Rysiek M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 18:04   #66
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Zespół muzyczny KLAXON - opinie

Czy któraś z Was kojarzy zespół Klaxon? Zastanawiam się nad ich wynajęciem na swoje wesele, ale nie wiem jak naprawdę grają. Proszę o Wasze opinie...
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 10:33   #67
kasiak73
Raczkowanie
 
Avatar kasiak73
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Zespół na wesele

Pomózcie szukam zespołu na wesele
Wesele 11 sierpnia i wiem że trzeba juz szukać
Może ktoś zna jakiś fajny zespół
Najlepiej żeby grali na żywo i był to cały zespół
Mieszkam w małopolsce
kasiak73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 17:48   #68
Snowlove
Raczkowanie
 
Avatar Snowlove
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 303
Wiem, że jakieś 4 lata temu Hotel Papuga w Bielsku polecal niesamowity zepsół. I grali też poza hotelem, no ale w hotelu mi powiedzieli ż emi takiej informacji nie udzielą chybaże będzie u nich wesele. Tylko ja nie znam nazwy zepsółu i nie mam namiarów Może ktoś z was skojarzy?? Zespół to faceci pochodzenia rumuńskiego, ale maja polskiego agenta i wokalista jest bardzo przystojny i jak to wszyscy określili lepszy od Rickiego Martina

A jeszcze mam pytanie o zespół Strefa Zero z Poznania. Ktoś coś onich wie?? Jakie ceny i jaka opinia?? No i czy dojeżdżaja na dalsze odległości Poznań-Katowice

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-12 o 15:27 Powód: post pod postem
Snowlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 12:46   #69
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Zespół na Wesele

My z moim Tż nigdy nie chcielismy zespołu i na szczeście sie udało, choc niełatwo było nam znależć DJa w Tarnowie. Jakos nikt o niczym takim nie słyszał.
Zagrał dla nas DJ z Bochni- no rewelacja. Był DJem i wodzirejem w jednym.
Młody chłopak ale wiedział co robi!
I nie ot taki z ulicy tylko podpisalismy umowe ze wszystkimi szczegółami.

DJ to jest plus, bo jest tylko jeden i nie trzeba płacic za jedzenie dla calej kapeli. Przywiózl scaly sprzet (oswietlenie, itp.)

Goscie bawili sie wysmienicie i nawet moja babcia tanczyla.
Muzyka byla zroznicowana i nie bylo ciszy podczas jedzenia tak jak to bywa w przypadku kapeli, a byla spokojna cicha muzyka.

Jezeli ktos chce, moge podac kontakt!
pozdrawiam

Edytowane przez tarasia
Czas edycji: 2006-12-10 o 17:28
tarasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 10:18   #70
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Zespół na Wesele

Witaj Tarasia!! Mam pytanko odnośnie DJa na weselu. Byłam na tego typu imprezach, ale wszędzie grała orkiestra. Powiem szczerze, ze nie zawsze mi się podobało, bo okropnie fałszowali i robili co chwile przerwy!! Ja na swoim weselu bardzo bym chciała DJa. Napisz proszę jak go znalazłaś? Czy robiłaś swoją listę utworów, czy zdałaś się na DJa? A jak to wygląda na błogosławieństwu w domu? I czy grała muzyka jak wychodziliście z Męzem z klatki? A no i jeszcze ostatnie pytanie.......jak wyglądały oczepiny? Troszkę dużo pytań, ale byłabym wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi.
Pozdrawiam
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 12:54   #71
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Zespół na Wesele

reniabg juz odpowiadam ( mam nadzieje ze wyczerpujaco)

Znalazlam go przypadkiem, a wlasciwie moj maz, tak rozmawial zjednym panem i tak jakos wyszlo. Popytaj w sklepach muzycznych. Bo w takim miejscu okazal sie byc nasz DJ Czasami bywa tez tak, ze DJ jest przypisany do restauracji, wiec mozesz bezposrednio w knajpie zapytac czy maja kontakt do jakiegos DJa. a jak nie, to moze w dyskotece.

Jak chcesz to moge przeslac kopie umowy, ktora podpisywalismy-tak dla przykladu. zeby bylo na pewniaka!

W sprawie utworow zdalismy sie na DJa, jedyne co, to zalezalo mi na piosenkach po rosyjsku, wiec przekazalam mu swoja plytke.
On tylko zapytal w jakim wieku beda goscie i powiedzial ze sie sam zajmie wszystkim. No i oczywiscie o pierwszy taniec tez zapytal.
Zagral sporo wloskich kawalkow, takich popularnych jak Azzuro itp.

My bralismy slub cywilny wiec blogoslawienstwa nie chcielismy
Umowilismy sie z panem na konkretna godzine w restauracji, i on tam byl juz przygotowany. Wczesniej zapytal tez czy chcemy miec oczepiny, a poniewaz wyrazilismy zgode to bylo rzucanie bukietu(nie mialam welonu) i a moj Tż rzucal krawat. I jeszcze parekonkursow(chyba standardowych) np taniec par meskich -dosc zabawna sprawa

Dj dogadal sie sam z obsluga i sam zapowiadal, odczytywal dedykacje itp.
Bylo naprawde suuper!!
tarasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 00:41   #72
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Zespół na Wesele

Dzięki z odpowiedz tarasia!! Bardzo wyczerpująco!! Jeśli to nie kłopot z przesłaniem kopii umowy, to byłabym wdzięczna . Fajnie, że WAM wszystko się udało!! Mam także jeszcze prośbę.......ja uwielbiam rosyjską piosenkę Białyje rozy (jakos tak), ale mam tylko jakąś podróbkę!! Mogłabyś mi podrzucic fajne utworki rosyjskie? Pisałaś tez o włoskich....ja mam tylko Felicita, Ci Sara, Sara perche ti amo. Sama robię listę dla DJa, więc poszukuję wszystkiego!! moj adres renata.kordecka@interia.p l pozdrawiam i dziękuję!!
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 16:56   #73
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Zespół na Wesele

Wyslalam pare piosenek na maila, ale cos sie ich nie da zabardzo wysylac wiec napisze pare innych tytulow piosenek
Tina Karol - Show me your love (Ukraina)
Blestyashie-Ogonyok
ASORTI - KRASIVAYA LYUBOV
Via Slivki - Oblaka
Evgeniya Vlasova - Veter nadezhdy
tarasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 10:23   #74
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Zespół na Wesele

Tarasia!!!!!!!!!!!! Dziękuję Wszystkie cztery pioseneczki działają A lista jest bardzo pomocna!! Ale juz kilka z wytypowanych piosenek była na mojej liście


Pozdrawiam i dzięki!!

Ps. A niewiesz, kto wykonuje piosenkę BIAŁYJE ROZY? Bardzo mi na niej zależy.....
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:27   #75
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Zespół na Wesele

Hmm... szczerze mowiac to nie mam pojecia kto to spiewa. Ta piosenka jest taka stara...
Jedno jest pewne- to spiewal mezczyzna
znalazlam w necie JURIJ SZATUNOW albo Laskoviy May.
Dam znac kiedy sie dowiem...
polecam sie na przyszlosc
a kiedy slub??
tarasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 18:03   #76
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: Zespół na Wesele

No dzięki!! A ja tyle szukalam i nie mogłam znalezć wykonawcy!! Jak uda mi sie dostać do tego utworu, to napiszę, czy o ten chodzi. dzięki za wszystko - jestes kochana . A z narzeczonym planujemy ślub na wrzesień lub pazdziernik. Zalezy kiedy sala będzie miała wolny termin. Na razie jesteśmy na etapie poszukiwań odpowiedniej restauracji, ktora pomieści około 120 osób .
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 18:08   #77
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Zespół na Wesele

To super. My bralismy slub 14.10.2006 wiec polecam ta date
Bedziemy w kontakcie (z ta umowa)
tarasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:52   #78
marta45
Raczkowanie
 
Avatar marta45
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 40
Dot.: Zespół na Wesele

Czy ktos ma namiary na DJ'a z okolic POZNANIA??? Wesele 1 wrzesnia, ale juz chcemy wszystko zalatwic. Z gory dziekuje!
marta45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 14:25   #79
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: zespoł - śląsk/małopolska

Cytat:
Napisane przez Emilla Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić zespół z Gliwic - Ratoro (http://www.ratoro.pl/ ). Trzech chłopaków, grają na gitarach (elektrycznych) i takim czymś jak organki.
Grali u mnie na weselu (8 lipca). Imprezę poprowadzili dokładnie tak, jak chcieliśmy: inteligentnie, KULTURALNIE, z humorem, bez zabaw z podtekstem erotycznym, muzyka była dostosowana do wieku gości (od 11 do 84 lat) - bardzo zróżnicowana, ale nie prymitywna (!) oraz, co bardzo ważne - nie pili alkoholu!
Cena za usługę nie była zbyt wygórowana, jak na profesjonalny, 3-osobowy zespół.
Dzięki za namiary Też ich sobie zarezerwowałam na 14 lipca. Sprawiają miłe wrażenie, mam nadzieję, że moje wesele uda się tak samo jak Twoje
Pozdrawi am
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 18:11   #80
kasia_sloneczko
Zadomowienie
 
Avatar kasia_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sulistrowice
Wiadomości: 1 326
Dot.: zespoł - śląsk/małopolska

Nie wiem czy którejś z was się to przyda, ale polecam zespół z Rawicza (woj.wielkopolskie) "TACY SAMI". To młodzi faceci, po szkołach muzycznych, potrafiący zagrać chyba wszystko.Jest ich 5, ale na swoje wesele poprosiłam ich jeszcze o dookoptowanie trębacza.Za całą szóstkę zapłaciłam 2000 zł, dojechali 60 km wraz ze sprzętem i nie wzięli za dojazd ani grosza. Zabawa była świetna, grali do 6 rano i podobało się wszystkim, ponieważ mieli bardzo urozmaicony repertuar.A co najważniejsze kilka miesięcy przed ślubem wysłałam im mp3 z utworami, które chciałam usłyszeć, a których nie znali i świetnie odrobili to zadanie domowe.Chętnie służę ich namiarami.
kasia_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 08:42   #81
złośnica 81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 26
Cytat:
Napisane przez kasia_sloneczko Pokaż wiadomość
Nie wiem czy którejś z was się to przyda, ale polecam zespół z Rawicza (woj.wielkopolskie) "TACY SAMI". To młodzi faceci, po szkołach muzycznych, potrafiący zagrać chyba wszystko.Jest ich 5, ale na swoje wesele poprosiłam ich jeszcze o dookoptowanie trębacza.Za całą szóstkę zapłaciłam 2000 zł, dojechali 60 km wraz ze sprzętem i nie wzięli za dojazd ani grosza. Zabawa była świetna, grali do 6 rano i podobało się wszystkim, ponieważ mieli bardzo urozmaicony repertuar.A co najważniejsze kilka miesięcy przed ślubem wysłałam im mp3 z utworami, które chciałam usłyszeć, a których nie znali i świetnie odrobili to zadanie domowe.Chętnie służę ich namiarami.
Byłabym wdzięczna za namiary Z góry dziękuję.

Czy ktoś z Was mógłby polecic dobrą orkiestrę na wesele z okolic Wrocławia i Dolnego Śląska?Wesele juz 27.10.2007 a orkiestry brak
__________________
Basia

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-12 o 15:31 Powód: post pod postem
złośnica 81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:02   #82
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Zespół na Wesele

Dziewczyny, mam problem Nie mogę się skontaktowac z bienioką, a bardzo chciałabym od niej uzyskac namiar na jej zespół weselny. Czy któraś z Was prosiła ją o tel. zespołu i mogłaby mi go podac? Jeśli nie, to czy może grał u Was jakiś zespół w tym stylu? (opis zespołu bienioki to post 91 ) Bardzo prosiłaby o jakąś wiadomośc na PW.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 16:04   #83
Amalthea
Raczkowanie
 
Avatar Amalthea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lilac Wood
Wiadomości: 123
Dot.: Zespół na Wesele

Przepraszam, ale widzę, że tu sporo osób poszukuje zespołu na wesele, a ja jestem zdesperowana, bo ślub 30 czerwca, a my zespołu nie mamy!!!

Może ktoś zna jakiś fajny, nieduży zespół (3 osoby najlepiej, albo 2 - niestety mała sala)??? Jestem z województwa zachodniopomorskiego (Choszczno)
Amalthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 18:59   #84
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Zespół na Wesele

A my mamy fantastycznego DJ/Wodzireja z okolic Warszawy, który umie rozruszać nawet największego sztywniaka i fantastycznie poprowadzi każde wesele w takim stylu jaki sobie zażyczycie. Byłam na weselu, które prowadził i kiedy zobaczyłam wujka (około 60-tki strasznego sztywniaka) który tańczył twista to padłam. A mój tata - człowiek nigdy nie tańczący - po prostu zrywał parkiet; nie wspominając już o mojej osobie, pod koniec imprezy szalałm już na boso

Jakby ktoś chciał namiary to bardzo chętnie podam na priw lub mail
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:34   #85
adamsband
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zespół na Wesele

spotkałem sie tutaj z różnymi teoriami i nie mam zamiaru z nikim sie sprzeczac.Każdy ma swoje racje i poglady. Pani Eli pragne tylko zaproponować kontakt z nami przez naszą strone
link usunięty
Nasza wokalistka dziewczyna po wyższej szkole muzycznej na dziale wokalistyki na pewno chętnie zaśpiewa ave maria w kościele.......zapraszam na prezentacje. Oczywiście pod warunkiem że będzie miała w tym czasie wolne od grania.
Co do pewnego sporu DJ czy zespól .... wydaje mi sie ,że to wszystko zależy i od upodobań i .........od człowieka ,który imprezę prowadzi.
Jeżeli ktoś prowadząc wesele około północy jest pijany ....to oznacza że to jest nieodpowiedzialny człowiek i nie szanuje swoich gości - przecież on jest w pracy !!!!
Jeżeli np.zespół muzyczny gra wyłącznie stare kawałki .....no to fakt.... mi tez by sie to nie podobało.
Ale jeżeli czy zespół czy DJ nie prowadzi konferansjerki....robi zabawy nie ustalone z młodymi lub wbrew ich woli ...... to ja przepraszam.... moim zdaniem to wina człowieka ..........,a nie instytucji ,która nazywa sie DJ lub zespół !!!!!!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-03-21 o 15:54
adamsband jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 14:39   #86
adamsband
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam zespółu po lub w trakcie nauki w Akademi Muzycznej - Śląsk

Cytat:
Napisane przez Monola Pokaż wiadomość
Witam
Szukam zespołu na wesele który jest w trakcie badz tez po ukonczeniu Akademi Muzycznej najlepiej z woj.Śląskiego

Pozdrawiam
witam
link usunięty
Co prawda nie wszyscy....ale większość ludzi "po" lub " w trakcie" katowickiej akademii.
pozdrawiam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2007-03-21 o 16:01
adamsband jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 13:36   #87
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: Zespół na Wesele

Cytat:
Napisane przez adamsband Pokaż wiadomość
spotkałem sie tutaj z różnymi teoriami i nie mam zamiaru z nikim sie sprzeczac.Każdy ma swoje racje i poglady. Pani Eli pragne tylko zaproponować kontakt z nami przez naszą strone
Nasza wokalistka dziewczyna po wyższej szkole muzycznej...
u ła... a to tak nie przypadkiem nieopłacona reklama?

Edytowane przez freshona
Czas edycji: 2007-03-24 o 14:36
freshona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 19:27   #88
ewelajla85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7
Exclamation ZESPOł WESELNY:)-jaki??? PISZCIE!!!

SłUCHAJCIE MAM PYTANIE, JESTEM SPOD PUłAW W LUBELSKIEM, ZAMóWIłAM SOBIE NA MOJE WESELE NA ZA ROK ZESPół Z WRONOWA POD PUłAWAMI-OPINIE ZNAJOMYCH NA ICH TEMAT Są CUDOWNE ZNACIE ZESPół EL-TRANS???????
A TAK WOGóLE TO JAKI POWINIEN BYć TEN WYMARZONY ZESPół????

: jupi::j upi::ju pi::jup i:
ewelajla85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 13:19   #89
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: ZESPOł WESELNY:)-jaki??? PISZCIE!!!

Tez pochodzę spod Puław (mieszkam w Łodzi) . Wesele miałam w Zajeździe w Sarnach.
Ale tego zespołu nie znam.
Dobry zespół powinien grac to ,co zyczą sobie ci co im płacą.
Powinni grać a nie siedzieć za stołem, bo nie za to im płacą
Powinni byc elegancko ubrani, a nie jak na wiejska zabawę.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:52   #90
awystepek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ok.Krakowa
Wiadomości: 186
Dot.: ZESPOł WESELNY:)-jaki??? PISZCIE!!!

Wedlug mnie najlepszy zespól na wesele to USC z Tarnobrzegu.
awystepek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-30 13:25:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.