Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 20:09   #781
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Najpierw muszę zużyć to co mam
Ale zapisuję sobie Waszą propozycję ;D
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 19:59   #782
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

W tamtym tygodniu zamówiłam próbki minerałów Joopa. Status mojej przesyłki na ich stronie ciągle jest "awaiting fulfilment" Czy to normalne? Czy w ogóle powiadamiają o wysłaniu paczki?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 05:25   #783
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez jennifer2006 Pokaż wiadomość
W tamtym tygodniu zamówiłam próbki minerałów Joopa. Status mojej przesyłki na ich stronie ciągle jest "awaiting fulfilment" Czy to normalne? Czy w ogóle powiadamiają o wysłaniu paczki?
z moim ostatnim zamówieniem też tak było, widać nie aktualizują na bieżąco
ale najprawdopodobniej jest już wysłane - ja potwierdzenie dostałam na dzień czy dwa przed tym, jak dotarła do mnie paczka (wysłana następnego dnia po złożeniu zamówienia )
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 10:36   #784
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dziewczyny czy ktoraś z was testowała polski sklep z minerałami joppa? Dowiedziałam się o nim z YT przeglądłam oferte i jestem zainteresowana i to bardzo a opini na KWC nie ma jednak zbyt wiele, póki co testowałam EDM i jestemw trakcie testów Pixie Cosmetics. No i Pixie mi lepiej pasują jak EDM ale tam nie ma póki co u Pani Sylwii korektorów albo róży a tutaj na Joppa są,w dodatku przesyłka z Polski ale sie nie chce naciąć. Czy możecie coś powiedzieć o tym sklepie?
http://mineralscosmetics.pl/
zaznaczam, że nie jest to mój sklep bo mieszkam na innym krańcu Polski a moja przygoda z minerałami dopiero się zaczyna
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 11:11   #785
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Mam pytanie do użytkowniczek Skin Renewal Moisturizer w/ Acai Berry: czy którąś z Was ten krem podrażnił?
Po jego nałożeniu pojawiły mi się czerwone plamy i krostki wokół ust i nosa oraz różowe plamy na całych policzkach . Zazwyczaj takie objawy mam przy okresowo baaaaardzo przesuszonej cerze, ale teraz pod tym względem jest u mnie OK...
Mam bardzo wrażliwą i naczynkową cerą i dużo rzeczy mnie podrażnia, ale skład tego kremu nie wygląda groźnie, więc nie wiem o co kaman .
Czy jest tu może jakaś specjalistka od składów, która byłaby na tyle życzliwa, żeby podpowiedzieć mi, który składnik tego kremu może powodować takie podrażnienia??
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 12:27   #786
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

mnie coś wysypało wokół ust (takie czerwone plamki).. mam to odkąd zaczęłam używać próki tego kremu a pokładałam w nim takie nadzieje:P Może to okresowe, bo wprowadziłam coś nowego? Popróbuję jeszcze, a jak nie ustąpi to pożegnam się z tym kremem Joppy
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 13:12   #787
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam pytanie do użytkowniczek Skin Renewal Moisturizer w/ Acai Berry: czy którąś z Was ten krem podrażnił?
Po jego nałożeniu pojawiły mi się czerwone plamy i krostki wokół ust i nosa oraz różowe plamy na całych policzkach . Zazwyczaj takie objawy mam przy okresowo baaaaardzo przesuszonej cerze, ale teraz pod tym względem jest u mnie OK...
Mam bardzo wrażliwą i naczynkową cerą i dużo rzeczy mnie podrażnia, ale skład tego kremu nie wygląda groźnie, więc nie wiem o co kaman .
Czy jest tu może jakaś specjalistka od składów, która byłaby na tyle życzliwa, żeby podpowiedzieć mi, który składnik tego kremu może powodować takie podrażnienia??
Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
mnie coś wysypało wokół ust (takie czerwone plamki).. mam to odkąd zaczęłam używać próki tego kremu a pokładałam w nim takie nadzieje:P Może to okresowe, bo wprowadziłam coś nowego? Popróbuję jeszcze, a jak nie ustąpi to pożegnam się z tym kremem Joppy
być może chodzi o dodatek acai berry - jest to dość silny antyoksydant, który również wspomaga produkcję kolagenu.
Ja używam tego kremu (jak również moja mama i koleżanka) i nic się takiego nie dzieje. Obie mają dość wrażliwe i naczynkowe cery i nie odnotowały podrażnienia. Owszem, ja początkowo czułam delikatne szczypanie, ale u mnie tak działa raczej dodatek witaminy C w tym kremie.
a może chodzi o dodatek sody w składzie? Wiele osób nie może jej używać...
Podobnie jak kwas alpha liponowy, który tam również jest (a wiem, że ten może podrażniać również, bo moja znajoma zareagowała na kwas alpha liponowy z mazideł właśnie mega podrażnieniem skóry)
Ja osobiście nie mogę używać niacynamidu w dużym stężeniu (powoduje właśnie u mnie reakcję uczuleniową w postaci małych czerwonych plamek), ale w tym kremie mi o dziwo, nie przeszkadza.

Przy tak długim składzie z róznych ekstraktów i składników, ciężko jest wyodrębnić ten, który akurat podrażnia. W każdym bądź razie przy takich objawach - ja bym zdecydowanie go odstawiła.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-06-05 o 13:13
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 19:03   #788
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
być może chodzi o dodatek acai berry - jest to dość silny antyoksydant, który również wspomaga produkcję kolagenu.
Ja używam tego kremu (jak również moja mama i koleżanka) i nic się takiego nie dzieje. Obie mają dość wrażliwe i naczynkowe cery i nie odnotowały podrażnienia. Owszem, ja początkowo czułam delikatne szczypanie, ale u mnie tak działa raczej dodatek witaminy C w tym kremie.
a może chodzi o dodatek sody w składzie? Wiele osób nie może jej używać...
Podobnie jak kwas alpha liponowy, który tam również jest (a wiem, że ten może podrażniać również, bo moja znajoma zareagowała na kwas alpha liponowy z mazideł właśnie mega podrażnieniem skóry)
Ja osobiście nie mogę używać niacynamidu w dużym stężeniu (powoduje właśnie u mnie reakcję uczuleniową w postaci małych czerwonych plamek), ale w tym kremie mi o dziwo, nie przeszkadza.

Przy tak długim składzie z róznych ekstraktów i składników, ciężko jest wyodrębnić ten, który akurat podrażnia. W każdym bądź razie przy takich objawach - ja bym zdecydowanie go odstawiła.

U mnie bylo podobnie a cere mam wrazliwa, naczynkowa i nadreaktywna, przy pierwszych aplikacjach odczuwalam delikatne podszczypywanie skory, ale nigdy skora nie zrobila sie zaczerwieniona.

Podobna reakcje mialam przy kremie podocznym i serum
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:31   #789
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Ja pokochałam pielegnację Joppy
Na dzien uwielbiam green tea&tea tree lotion,na noc serum retinol + victourious lub skin renewal.
Mydełko blemish(dziękuje Cathy)jest też bardzo fajne choć ja niestety nie mogę myć twarzy zbyt często wodą,moja buzia kiepsko reaguje na kranówe.Kremik pod oczy- wreszcie znalazłam krem który naprawdę coś robi z okolicą podoczną,dobrze nawilza i zmarszczek jakby mniej no ale pod oczka też daje serum retinol więc może to zasługa jednego i drugiego.
Jeszcze mam sporo do przetestowania tylko nie chcę wszystkiego na raz
Szykuja się niezłe zakupy
Edit:
Ja mam wrażliwą cerę i równiez podrażnien nie mam.

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-06-05 o 22:35
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:41   #790
Alsilatiel
Raczkowanie
 
Avatar Alsilatiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Republika Zielonego Przylądka
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Kremik pod oczy- wreszcie znalazłam krem który naprawdę coś robi z okolicą podoczną,dobrze nawilza i zmarszczek jakby mniej no ale pod oczka też daje serum retinol więc może to zasługa jednego i drugiego.
Emilo, a kupiłaś je w Polsce? (krem pod oczy Joppa)
Serum retinol nie jest za silne na tę okolicę? Zaciekawiłaś mnie tym serum.
__________________
"Kiedyś Grace Budd powiedziała mi:
-Nie ma nic piękniejszego niż przestrzeń.
A było to w jednej z małych, brudnych, ciemnych stacji metra w Nowym Jorku.Chodziło jej o przestrzeń nie tę, która nas otaczała, ale tę, która dawała się pomyśleć, dawała się stworzyć mocą wyobraźni."

Ryszard Kapuściński


Edytowane przez Alsilatiel
Czas edycji: 2010-06-05 o 22:42 Powód: literówka
Alsilatiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:47   #791
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Alsilatiel Pokaż wiadomość
Emilo, a kupiłaś je w Polsce? (krem pod oczy Joppa)
Serum retinol nie jest za silne na tę okolicę? Zaciekawiłaś mnie tym serum.
Nie kupiłam ogrom próbek na zbiorowym(Aduś),któ re szło do Polski 1 dzień i miałam trochę sampelków z wymianki(enaiv)
próbki sa spore to takie słoiczki wielkosci 2-3 sample EDM
Edit;
Mi krzywdy to seru nie robi ale moze lepiej od razu nie pakować go pod oczy

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2010-06-05 o 22:49
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 23:04   #792
Alsilatiel
Raczkowanie
 
Avatar Alsilatiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Republika Zielonego Przylądka
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Dziękuję W takim razie postaram się wypróbować
__________________
"Kiedyś Grace Budd powiedziała mi:
-Nie ma nic piękniejszego niż przestrzeń.
A było to w jednej z małych, brudnych, ciemnych stacji metra w Nowym Jorku.Chodziło jej o przestrzeń nie tę, która nas otaczała, ale tę, która dawała się pomyśleć, dawała się stworzyć mocą wyobraźni."

Ryszard Kapuściński

Alsilatiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 08:52   #793
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Czaję się i czaję na zamówienie... tylko czekam na zniżkę jakąś by móc wreszcie zamówić pełne wymiary pielęgnacji...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 08:58   #794
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

ooo znizka by sie przydala to moze i ja bym wziela w koncu pelnowymiarowe pudlo
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:12   #795
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

A ja skusilam sie na male zamowienie
  • 1 x 6 pc Sampler Kit (Limit One Per Customer)
    (Foundation Choice 1: FC Light 2, Foundation Choice 2: FC Medium Light 1, Finishing Silk: Dewy Sheer)
  • 1 x Coffee Butter Lip Balm
  • 1 x Melon Crush
  • 1 x Mini Skin Care Kit-
    (Skin Care Kit: Oily/Acne Prone Skin)
  • 1 x Blemish Bar made with Activated Charcoal
  • 1 x Soap Sample
    (Your Choice: Lemongrass Ginseng)
  • 1 x Soap Sample
    (Your Choice: Butter Bar)
Ciekawa jestem jakie sa te pielegnacyjne i czy nie beda takie agresywne (i wysuszajace) w dzialaniu, bo wzielam do skory tlustej na razie. Przy okazji wyprobuje podklady, blyszczyk i bardzo mnie intryguja mydelka.
Nie wiem czy wiecie (pewnie tak ), po dodaniu drugiego mydla do koszyka (sample, pierwsze wzielam cale), otrzymuje sie 25% znizki na kategorie Soap.

Jak sprawdze podklady, to moze skusze sie na te ich niespodzianke, bo czytalam, ze wiele dziewczyn jest zadowolonych

Babushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 13:25   #796
Alsilatiel
Raczkowanie
 
Avatar Alsilatiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Republika Zielonego Przylądka
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Czaję się i czaję na zamówienie... tylko czekam na zniżkę jakąś by móc wreszcie zamówić pełne wymiary pielęgnacji...
Ja się skusiłam na zestaw sampli z Joppy po tym jak Emilia napisała, że do wypróbowania dają całkiem spore ilości Zobaczymy jak się sprawdzą
__________________
"Kiedyś Grace Budd powiedziała mi:
-Nie ma nic piękniejszego niż przestrzeń.
A było to w jednej z małych, brudnych, ciemnych stacji metra w Nowym Jorku.Chodziło jej o przestrzeń nie tę, która nas otaczała, ale tę, która dawała się pomyśleć, dawała się stworzyć mocą wyobraźni."

Ryszard Kapuściński

Alsilatiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 15:43   #797
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

A widze, ze jest polska stronka Niestety wysylka tylko krajowa. A juz myslalm, ze taniej mnie wyniesie niz z USA. No trudno.
Chyba mam kolejny pretekst, zeby sie na urlopik do naszego pieknego kraju wybierac
Babushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:18   #798
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

No więc ja póki co napisałam maila do firmy bo chciałam dopytać w czym są pakowane podkłady i nie mam odpowiedzi
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:32   #799
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Alsilatiel Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na zestaw sampli z Joppy po tym jak Emilia napisała, że do wypróbowania dają całkiem spore ilości Zobaczymy jak się sprawdzą
No i przez Ciebie kobieto znów puściłam kasę,jezeli te próbki pielegnacji są w takich samych pojemnościach jak na stronie Joppy to wychodzą o połowę taniej-kliknełam następny zestawik pielęgnacyjny
Wysłałam zapytanie o cennik pielęgnacji pełnowymiarowej,ciekawe czy też będzie taniej.
wziełam również pędzel Buffer brush,po jakiego czorta mi kolejny pędzel to nie wiem ,jestem chora
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 18:40   #800
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
No i przez Ciebie kobieto znów puściłam kasę,jezeli te próbki pielegnacji są w takich samych pojemnościach jak na stronie Joppy to wychodzą o połowę taniej-kliknełam następny zestawik pielęgnacyjny
Wysłałam zapytanie o cennik pielęgnacji pełnowymiarowej,ciekawe czy też będzie taniej.
wziełam również pędzel Buffer brush,po jakiego czorta mi kolejny pędzel to nie wiem ,jestem chora
Boszzzz, nie kuscie kobiety, bo ja kasy nie mam!!! Ale musze przyznac, ze krem pod oczy jest super! konsystencja dosc dziwna, ale krem to nie byle tluscioch, daje fajne ukojenie okolicy podocznej. A w ogole-od kiedy stosuje zolty korektor Pixie-przeslala mi wyszuszac sie okolica podoczna
Emi.. ja mam 4 pedzle z Lumiere nowki, 1 flat top z Lucy, nowka ( procz n pedzli, ktore aktualnie uzywam) i mysle, ze potrzebny mi jakis kabuki do torebki. Tez potrzebuje pomocy
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:47   #801
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Wysłałam zapytanie o cennik pielęgnacji pełnowymiarowej,ciekawe czy też będzie taniej.
Korespondowalam z nimi jakis czas temu i taniej nie bedzie Cena jest liczona wg aktualnego kursu $ I nie maja na stanie pelnowymiarowych opakowan, tylko sample Pelne zamawiaja w USA dopiero pod konkretne zamowienie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 18:48   #802
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

byloby swietnie jakby ten polski sklep mial pelnowymiarowe produkty tea tree&green tea czy jakos tak to moj faworyt poki co
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 19:24   #803
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Hodowco piszesz o Perfecting Eye Cream? Jeżeli tak to i ja jestem nim zachwycona
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:04   #804
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Boszzzz, nie kuscie kobiety, bo ja kasy nie mam!!! Ale musze przyznac, ze krem pod oczy jest super! konsystencja dosc dziwna, ale krem to nie byle tluscioch, daje fajne ukojenie okolicy podocznej. A w ogole-od kiedy stosuje zolty korektor Pixie-przeslala mi wyszuszac sie okolica podoczna
Emi.. ja mam 4 pedzle z Lumiere nowki, 1 flat top z Lucy, nowka ( procz n pedzli, ktore aktualnie uzywam) i mysle, ze potrzebny mi jakis kabuki do torebki. Tez potrzebuje pomocy
Ja mam kabuki w zbroi Lumiere właśnie do torebki ale nie wiem czy go lubie,pomimo wielu prań nadal śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Korespondowalam z nimi jakis czas temu i taniej nie bedzie Cena jest liczona wg aktualnego kursu $ I nie maja na stanie pelnowymiarowych opakowan, tylko sample Pelne zamawiaja w USA dopiero pod konkretne zamowienie
Tak tylko pomyślałam że jezeli sample wychodza taniej to moze pełne wymiary tez

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
byloby swietnie jakby ten polski sklep mial pelnowymiarowe produkty tea tree&green tea czy jakos tak to moj faworyt poki co
Ja tez go uwielbiam i z pewnościa kupię pełny wymiar

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Hodowco piszesz o Perfecting Eye Cream? Jeżeli tak to i ja jestem nim zachwycona
Właśnie Tea tree i podoczny kremik to moi faworyci i chcę bigi
Mgiełka Orange&tea tree mi nie podeszła wolę hydrolaty
Wczoraj porządnie zdarłam skórę i położyłam na buzkę Skin Reneval i trochę mnie podrażnił ja to zawsze przegnę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:10   #805
Alsilatiel
Raczkowanie
 
Avatar Alsilatiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Republika Zielonego Przylądka
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
No i przez Ciebie kobieto znów puściłam kasę
Ja mam tutaj tak stale czasem aż boję się wchodzić

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
,jezeli te próbki pielegnacji są w takich samych pojemnościach jak na stronie Joppy to wychodzą o połowę taniej-kliknełam następny zestawik pielęgnacyjny
Też się zastanawiam Zobaczymy jak przyjdą to może porównam... A w jakiej pojemności jest Twój sampel kremu pod oczy?

Cytat:
Wysłałam zapytanie o cennik pielęgnacji pełnowymiarowej,ciekawe czy też będzie taniej.
Trudno powiedzieć, jeśli jak pisze Contax trzeba zamawiać indywidualnie, pewnie nie będzie wielkiej różnicy...

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
A w ogole-od kiedy stosuje zolty korektor Pixie-przeslala mi wyszuszac sie okolica podoczna
Bozszzzz, Hodowco, nie mów o korektorze żółtym pod oczy Pixie, czytałam zachwyty nad nim ale nigdzie nie można go dostać
__________________
"Kiedyś Grace Budd powiedziała mi:
-Nie ma nic piękniejszego niż przestrzeń.
A było to w jednej z małych, brudnych, ciemnych stacji metra w Nowym Jorku.Chodziło jej o przestrzeń nie tę, która nas otaczała, ale tę, która dawała się pomyśleć, dawała się stworzyć mocą wyobraźni."

Ryszard Kapuściński

Alsilatiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:20   #806
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Hodowco piszesz o Perfecting Eye Cream? Jeżeli tak to i ja jestem nim zachwycona


Cytat:
Napisane przez Alsilatiel Pokaż wiadomość
Bozszzzz, Hodowco, nie mów o korektorze żółtym pod oczy Pixie, czytałam zachwyty nad nim ale nigdzie nie można go dostać
Bedzie dostepny, chwilka cierpliwosci, moja grudeczka mam nadzieje do tego czasu mi wystarczy.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja mam kabuki w zbroi Lumiere właśnie do torebki ale nie wiem czy go lubie,pomimo wielu prań nadal śmierdzi



Hmmm. to ja sie jeszcze zastanowie, probowalas go wietrzyc?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 20:30   #807
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
byloby swietnie jakby ten polski sklep mial pelnowymiarowe produkty tea tree&green tea czy jakos tak to moj faworyt poki co
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość

Ja tez go uwielbiam i z pewnościa kupię pełny wymiar

Właśnie Tea tree i podoczny kremik to moi faworyci i chcę bigi
Mgiełka Orange&tea tree mi nie podeszła wolę hydrolaty
Wczoraj porządnie zdarłam skórę i położyłam na buzkę Skin Reneval i trochę mnie podrażnił ja to zawsze przegnę
Załóżmy klub tea tree&green tea
Też chcę pełny wymiar!

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Hodowco piszesz o Perfecting Eye Cream? Jeżeli tak to i ja jestem nim zachwycona
Czuję się skuszona



Ja jeszcze lubię Acne Fighting Face Cleanser
takie tyci tyci opakowanie starczyło mi na 15myć
Nie wysusza, nie podrażnia i nie zapycha, czego chcieć więcej przy tłustej, trądzikowej cerze
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 21:17   #808
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
być może chodzi o dodatek acai berry - jest to dość silny antyoksydant, który również wspomaga produkcję kolagenu.
Ja używam tego kremu (jak również moja mama i koleżanka) i nic się takiego nie dzieje. Obie mają dość wrażliwe i naczynkowe cery i nie odnotowały podrażnienia. Owszem, ja początkowo czułam delikatne szczypanie, ale u mnie tak działa raczej dodatek witaminy C w tym kremie.
a może chodzi o dodatek sody w składzie? Wiele osób nie może jej używać...
Podobnie jak kwas alpha liponowy, który tam również jest (a wiem, że ten może podrażniać również, bo moja znajoma zareagowała na kwas alpha liponowy z mazideł właśnie mega podrażnieniem skóry)
Ja osobiście nie mogę używać niacynamidu w dużym stężeniu (powoduje właśnie u mnie reakcję uczuleniową w postaci małych czerwonych plamek), ale w tym kremie mi o dziwo, nie przeszkadza.

Przy tak długim składzie z róznych ekstraktów i składników, ciężko jest wyodrębnić ten, który akurat podrażnia. W każdym bądź razie przy takich objawach - ja bym zdecydowanie go odstawiła.
Cathy, dziękuję Ci ślicznie za tak wyczerpującą odpowiedź
Ze wszystkich przez Ciebie wymienionych składników u mnie najprawdopodbniejszy do powodowania "skórnego sabotażu" jest niacynamid
Ehhh, no nic, sampel powędruje pewnie na wymiankę, a szkoda, bo po Twoich opisach na blogu pokładałam w nim duże nadzieje...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 05:15   #809
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Cathy, dziękuję Ci ślicznie za tak wyczerpującą odpowiedź
Ze wszystkich przez Ciebie wymienionych składników u mnie najprawdopodbniejszy do powodowania "skórnego sabotażu" jest niacynamid
Ehhh, no nic, sampel powędruje pewnie na wymiankę, a szkoda, bo po Twoich opisach na blogu pokładałam w nim duże nadzieje...
kremik rzeczywiście jest super i o dziwo mnie nie podrażnia. mam jednak pytanie, czy można stosować go w ciąży? czy są tam jakieś składniki niewskazane dla przyszłch mam?
starałam się przeanalizować składy, ale średnio mi to wychodzi. nie mam jeszcze takiego obeznania
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:01   #810
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Alsilatiel Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam na zestaw sampli z Joppy po tym jak Emilia napisała, że do wypróbowania dają całkiem spore ilości Zobaczymy jak się sprawdzą
A w co one są pakowane? w woreczki strunowe czy w pudełeczka??
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.