Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać cz.IX - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 01:05   #2731
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
do Anglii ;>
3200 papierosów, czyli 16 dużych paczek.

Although there are no limits on the amount of alcohol and tobacco you can bring in from EU countries, customs officials are more likely to ask you questions if you have more than 3,200 cigarettes.

czyli ponad 3200 też możesz wwieźć, ale mogą zwrócić na ciebie uwagę i musisz udowodnić, że to na twój użytek, nie na sprzedaż


komu pasują takie brwi jak te na obrazku? takie właściwie całkowicie płaskie. zawsze zastanawia mnie jaki trzeba mieć kształt twarzy, żeby one ładnie wyglądały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif brwi05.gif (1,3 KB, 12 załadowań)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce

Edytowane przez baby montana
Czas edycji: 2011-05-26 o 01:07
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 01:33   #2732
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Na przykład taki http://www.google.pl/search?q=natali...w=1280&bih=844
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 07:13   #2733
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Głupia sprawa- do orientujących sięw Krakowie - co to są za 'ruiny' niedaleko dworca autobusowego ?
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 07:36   #2734
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez nieznajoma0 Pokaż wiadomość
Głupia sprawa- do orientujących sięw Krakowie - co to są za 'ruiny' niedaleko dworca autobusowego ?
Chyba chodzi Ci o ruiny na terenie Ronda Mogilskiego. Są to pozostałości po części Twierdzy Kraków.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 07:59   #2735
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Chyba chodzi Ci o ruiny na terenie Ronda Mogilskiego. Są to pozostałości po części Twierdzy Kraków.
Dziękuję
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:21   #2736
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Poradźcie coś...

Mam rozmiar 35,5, ale nawet jak kupuję szpilki 35, to lecą mi z pięty. Co powinnam kupić? Wkładki, półwkładki, zapiętki, podpiętki, wkładki żelowe...?
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:26   #2737
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
3200 papierosów, czyli 16 dużych paczek.

Although there are no limits on the amount of alcohol and tobacco you can bring in from EU countries, customs officials are more likely to ask you questions if you have more than 3,200 cigarettes.

czyli ponad 3200 też możesz wwieźć, ale mogą zwrócić na ciebie uwagę i musisz udowodnić, że to na twój użytek, nie na sprzedaż
czyli wychodzi półtora wagonu?
ciekawe jak mam im to udowodnić. Będą mi kazali wypalić paczkę
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 08:28   #2738
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez _kocimietka Pokaż wiadomość
Poradźcie coś...

Mam rozmiar 35,5, ale nawet jak kupuję szpilki 35, to lecą mi z pięty. Co powinnam kupić? Wkładki, półwkładki, zapiętki, podpiętki, wkładki żelowe...?
Zależy dlaczego Ci lecą, jeśli masz szczupłą stopę i wyjeżdża Ci do przodu to wkładki pod palce (?) powinny załatwić sprawę, wiesz o które mi chodzi?

A jak po prostu Ci nie trzyma pięty, to zapiętki.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:32   #2739
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Zależy dlaczego Ci lecą, jeśli masz szczupłą stopę i wyjeżdża Ci do przodu to wkładki pod palce (?) powinny załatwić sprawę, wiesz o które mi chodzi?

A jak po prostu Ci nie trzyma pięty, to zapiętki.
Wiem o co chodzi

Dzięki za pomoc, kupię obydwa i wypróbuję
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:57   #2740
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy ktoś pochodzi ze śląska i może mi sprawdzić nr telefonu domowego pewnej osoby? na internecie w książce online nie wyszukuję. Byłabym bardzo wdzięczna ponieważ to dla mnie ważne, nazwisko: Włodarczyk, miejscowość: Zabrze, ulica: Gabrieli Zapolskiej, imienia nie znam.. ale może ktoś mi pomoże?
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:20   #2741
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
czyli wychodzi półtora wagonu?
ciekawe jak mam im to udowodnić. Będą mi kazali wypalić paczkę
nie nie, 16 WAGONÓW
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 13:23   #2742
eeela
Raczkowanie
 
Avatar eeela
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
GG do eeela
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
Czy ktoś pochodzi ze śląska i może mi sprawdzić nr telefonu domowego pewnej osoby? na internecie w książce online nie wyszukuję. Byłabym bardzo wdzięczna ponieważ to dla mnie ważne, nazwisko: Włodarczyk, miejscowość: Zabrze, ulica: Gabrieli Zapolskiej, imienia nie znam.. ale może ktoś mi pomoże?
Ale że niby jak ktoś ma Ci to sprawdzić? Zadzwoń na informację numerową 118913 i może tam Ci powiedzą.
__________________
http://www.pustamiska.pl
eeela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:34   #2743
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

czy oglądanie na vod.onet.pl jest całkowicie bezpłatne?
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:37   #2744
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez eeela Pokaż wiadomość
Ale że niby jak ktoś ma Ci to sprawdzić? Zadzwoń na informację numerową 118913 i może tam Ci powiedzą.
niestety nie moge sie dodzwonić pod ten nr, dlatego pomyślałam że ktoś z tych okolic może mieć książke telefoniczną w domu
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:13   #2745
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez chandra Pokaż wiadomość
czy oglądanie na vod.onet.pl jest całkowicie bezpłatne?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:43   #2746
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

dziewczyny co o tym sądzicie
zamówiłam u sprzedającego 2 bluzeczki z dwóch aukcji z jednej aukcji 2 bluzki, a z drugiej 1 bluzkę, a po zakupie zauważyłam jeszcze jedną fajną bluzeczkę i napisałam do sprzedającego czy jest szansa, aby anulować jedną bluzeczkę( z aukcji której zamówiłam 2) a zamiast tej anulowanej zakupić tą która mi jeszcze się spodobała.Kobieta się zgodziła, ale napisała mi że anuluje tą sprzedaż, wystapi o zwrot prowizji (ale mam się niczego obawiać) a powód będzie "kupujący pomylił się przy składaniu oferty" lub "bluzeczka została wysłana w ramach zwrotu" i że mam nie odpisywać na ten powód i co teraz sprzedający otrzyma pieniądze za zwrot, a ja ostrzeżenie? jak to jest? no chyba, że w tym przypadku sprzedający otrzyma zwrot, a ja nie otrzymam ostrzeżenia? pogubiłam się poradźcie mi coś
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:47   #2747
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Nie otrzymasz ostrzeżenia. Aukcja będzie anulowana i jak wpisze, że się pomyliłaś, to przecież nic sie nie dzieje, każdy może się pomylić i nie dostaje się za to ostrzeżenia
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:59   #2748
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie otrzymasz ostrzeżenia. Aukcja będzie anulowana i jak wpisze, że się pomyliłaś, to przecież nic sie nie dzieje, każdy może się pomylić i nie dostaje się za to ostrzeżenia
ok, a mam nie odpisywać na to iż sprzedający będzie się ubiegał o zwrot prowizji? tak jak radzi mi sprzedający? no ale przecież jak nie odpowiem to zostanie przyznana automatycznie.... no chyba, że przy takich powodach mają ustawione, że nie otrzymuję ostrzeżenia kurcze niech mi ktoś to wytłumaczy

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2011-05-26 o 16:01
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:39   #2749
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

są powody, w ktorych kupujący nie musi się tłumaczyć. Ja kiedyś coś zwracałam, bo bylo niezgodne z opisem i tylko dostalam od all maila, że sprzedający ubiega się o zwrot prowizji i tyle, bez wezwań do tłumaczenia się.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 18:20   #2750
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
nie nie, 16 WAGONÓW

już to widzę jakby tyle było tylko na mój użytek
Cytat:
Napisane przez chandra Pokaż wiadomość
czy oglądanie na vod.onet.pl jest całkowicie bezpłatne?
żeby obejrzeć niektóre filmy i seriale trzeba wykupić konto premium
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 18:40   #2751
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Czy kupowała któraś z Was z allegro tzw. kufle lodowe? Mogłybyście je opisać, jak się sprawują i czy są warte kupna?
Chciałam sprawić taki kufelek komuś w prezencie, ale mam pewne obawy. Z jednej strony wydaje mi się, że to fajna i przydatna sprawa, ale boję się, że kupię jakiś bubel jak z chińskiego bazarku
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:38   #2752
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Czy kupowała któraś z Was z allegro tzw. kufle lodowe? Mogłybyście je opisać, jak się sprawują i czy są warte kupna?
Chciałam sprawić taki kufelek komuś w prezencie, ale mam pewne obawy. Z jednej strony wydaje mi się, że to fajna i przydatna sprawa, ale boję się, że kupię jakiś bubel jak z chińskiego bazarku
Ja mam taki kufel, ale nie z Allegro tylko z Toys4Boys. Fajny gadżet, można z tego śmiało pić, no i jest masywny i sam w sobie ładnie wygląda Zobacz na ich stronie i porównaj, jesli na All są podobne, to polecam
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:42   #2753
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dziewczyny, czy któraś z was też ma problem z przeglądarką (firefox)?
Włączając youtuba pojawia mi się komunikat "Twoja przeglądarka nie jest już obsługiwana. Uaktualnij przeglądarkę do nowszej wersji." Radia (eska) online nie mogę włączyć również z tego powodu. Facebook też się źle wyświetla, nie pojawiają mi się zalogowani, tylko znów podobny komunikat, tablice innych użytkowników pojawiaja mi się jakby obniżone, a do góry białe tło. Nie umiałam kilkakrotnie wysłać tej wiadomości…Udało się dopiero na Operze. No wariacje. I od razu zaznaczam, że sprawdzałam i przeglądarka jest aktualna. więc o co chodzi? Nie uśmiecha mi się zmiana przeglądarki, lubie firefoxa..
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:57   #2754
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

czy do tego typu ekspresów wlewa się gorącą wodę? czy normalną? http://www.twenga.pl/product.php?pag...P&sort=0&tab=0
z góry sorry, za beznadziejne pytanie, ale nie mam pojęcia...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:59   #2755
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Barbie Killer Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was też ma problem z przeglądarką (firefox)?
Włączając youtuba pojawia mi się komunikat "Twoja przeglądarka nie jest już obsługiwana. Uaktualnij przeglądarkę do nowszej wersji." Radia (eska) online nie mogę włączyć również z tego powodu. Facebook też się źle wyświetla, nie pojawiają mi się zalogowani, tylko znów podobny komunikat, tablice innych użytkowników pojawiaja mi się jakby obniżone, a do góry białe tło. Nie umiałam kilkakrotnie wysłać tej wiadomości…Udało się dopiero na Operze. No wariacje. I od razu zaznaczam, że sprawdzałam i przeglądarka jest aktualna. więc o co chodzi? Nie uśmiecha mi się zmiana przeglądarki, lubie firefoxa..
Aktualizowałaś do wersji 4?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:03   #2756
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dziewczyny jak mogę sprawdzić czy oferta noclegu nad morzem, którą znalazłam jest ok (tzn nie zostanę oszukana)? Muszę wpłacić zaliczkę 20%, a nie chcę się naciąć;/ Jest to domek wynajmowany od osoby prywatnej, oferta zamieszczona jest na różnych portalach, na jednym z nich znalazłam dwie pozytywne opinie. Macie jakieś rady?

Nie wiem czy mogę wkleić link do oferty?

Edytowane przez Nikaaa152
Czas edycji: 2011-05-26 o 20:04
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:12   #2757
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Robię prezentację multimedialną i chcę wkleić filmik. Ściągnęłam go z youtube i był w formacie .flv, więc skonwertowałam go do .avi. Wklejam filmik, ale gdy daję 'podgląd' to wyskakuje 'Wideo nie jest dostępne, nie można odnaleźć dekompresora "vids:xvid"'. Co mam zrobić?
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:15   #2758
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
czy do tego typu ekspresów wlewa się gorącą wodę? czy normalną? http://www.twenga.pl/product.php?pag...P&sort=0&tab=0
z góry sorry, za beznadziejne pytanie, ale nie mam pojęcia...
taką normalną,zimną na 95 %
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:23   #2759
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
taką normalną,zimną na 95 %
potwierdzam, mam podobne ustrojstwo w domu. on sobie sam zagrzewa tą wodę
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:34   #2760
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez koszyk Pokaż wiadomość
taką normalną,zimną na 95 %
Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
potwierdzam, mam podobne ustrojstwo w domu. on sobie sam zagrzewa tą wodę
dziękuję
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.