Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać cz.IX - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 22:46   #4111
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Był ktoś na Piratach z Karaibów teraz w kinie? Bo na stronie Cinema city pisze,ze to z napisami a jak kurde film 3D z napisami to to tak troche chyba nie wygodnie i głupio?
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:50   #4112
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Był ktoś na Piratach z Karaibów teraz w kinie? Bo na stronie Cinema city pisze,ze to z napisami a jak kurde film 3D z napisami to to tak troche chyba nie wygodnie i głupio?
Na Piratach akurat nie byłam, ale byłam na kilku innych filmach 3D z napisami i jest ok. Napisy też sa w 3D, więc nie ma problemów z czytaniem. Tż, który nosi okulary i musiał na swoje założyć 3D też nie narzekał.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:53   #4113
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez emelie Pokaż wiadomość
W walizce można, w podręcznym napoje tylko do określonej ilości (bodajże 200 ml), ale alkohol raczej nie.

W ogóle, to dlaczego tak mało płynów można przewozić w podręcznym?
Bo są płyny, z których da się zrobić bombę domowej roboty jeżeli jest ich odpowiednio dużo.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:54   #4114
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

bo właśnie mój tż też okulary do czytania musi nosić więc nie wiem czy to by nie był problem dla niego
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:09   #4115
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
bo właśnie mój tż też okulary do czytania musi nosić więc nie wiem czy to by nie był problem dla niego
Jeśli nosi tylko do czytania, to znaczy, że ma albo małą wadę minusową, albo jedynie plusową (lub kilka innych mniej popularnych opcji). Jeśli ma plusy, to napisy z odległości nie powinny być przeszkodą w czytaniu. Jeśli ma minusy i nie widzi daleko, to niech po prostu weźmie swoje okulary i na nie założy te 3D. Średnio wygodne jest trzymanie dwóch par okularów na nosie, ale spokojnie da się wytrzymać, sama sprawdziłam na sobie
Zapytaj go, jaką ma dokładnie wadę a będzie wiadomo
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”

Edytowane przez Reme
Czas edycji: 2011-06-16 o 23:14
Reme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:16   #4116
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Hmm aj sie z tym raczej nei zgadzam, moja mama ,babcia i tata mają dużą skłonnośc do tycia i walczą z nadwagą. A ja od zawsze mam niedowage i jestem strasznie chuda mimo że jem normalnie a nawet dużo.
Cytat:
Napisane przez _satie Pokaż wiadomość
ja mam tak samo, cała rodzina ma nadwagę, a ja jestem chuda, jak patyk od zawsze i nie zanosi się, żeby to się miało zmienić . Jestem zdrowa, jem normalnie, lubię słodycze, nie ruszam się jakoś specjalnie dużo. No, ale narzekać nie będę .
No ale to przecież chodzi o przeciwstawienie się genetycznej predyspozycji a Wy takiej nie macie, skoro macie niedowagę. Przejęłyście geny po kimś innym a nie rodzicach czy babci. A myk polega na tym, żeby mieć w genach tendencję do tycia, bycia zołzą, mimozą i zwalczyć to. Być szczupłą, miłą i silną.

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Jeśli nosi tylko do czytania, to znaczy, że ma albo małą wadę minusową, albo jedynie plusową. Jeśli ma plusy, to napisy z odległości nie powinny być przeszkodą w czytaniu. Jeśli ma minusy i nie widzi daleko, to niech po prostu weźmie swoje okulary i na nie założy te 3D. Średnio wygodne jest trzymanie dwóch par okularów na nosie, ale spokojnie da się wytrzymać, sama sprawdziłam na sobie
Zapytaj go, jaką ma dokładnie wadę a będzie wiadomo
Zależy jakie okulary. Ja mam bardzo duże okulary w grubych oprawkach i nie ma opcji żebym założyła na nie te 3D.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:22   #4117
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Zależy jakie okulary. Ja mam bardzo duże okulary w grubych oprawkach i nie ma opcji żebym założyła na nie te 3D.
To też prawda Chociaż nie sądzę, że mężczyzna takie posiada Ogólnie to te okulary 3D są dosyć szerokie i na pewno większość oprawek się w nie zmieści, ale wiadomo, że bywa różnie. Dlatego lepiej się dowiedzieć, jaką chłopak ma wadę i jakie okulary nosi.
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”

Edytowane przez Reme
Czas edycji: 2011-06-16 o 23:24
Reme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 23:23   #4118
Alinka_91
Raczkowanie
 
Avatar Alinka_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Ja się tutaj wetnę tak w środek,ale mam pilna sprawę
Potrzebuję szybkich rad na temat-jak szybko wyleczyć ranę po pęcherzu na stopie(od jakiegos czasu biegam,buty zrobiły mi "kłopot" bo biegłam na dystansie dłuższym niż ostatnio,pęcherz jest na wewnętrznej stronie stopy-był duży,uniemożliwiał praktycznie chodzenie i płyn pojawiał się ciągle od nowa po przekłuciu,więc za radą mojego Tż przecięłam go wzdłuż i teraz na rankę stosuję maść Tribiotic.)

Jutro( właściwie to już dzisiaj) wieczorem mam imprezę na która czekałam półtora miesiąca...w planie strzeliste szpilki i tańcowanie do białego rana...mam niewiele czasu a boli jak diabli...w tej chwili żadne buty nie wchodzą w grę.

Wszelkie rady na przyspieszenie gojenia barrdzo potrzebne
__________________
szczęśliwie zakochana
studentka

góromaniaczka

http://www.freerice.com


Edytowane przez Alinka_91
Czas edycji: 2011-06-16 o 23:33
Alinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:54   #4119
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Alinka_91 Pokaż wiadomość
Ja się tutaj wetnę tak w środek,ale mam pilna sprawę
Potrzebuję szybkich rad na temat-jak szybko wyleczyć ranę po pęcherzu na stopie(od jakiegos czasu biegam,buty zrobiły mi "kłopot" bo biegłam na dystansie dłuższym niż ostatnio,pęcherz jest na wewnętrznej stronie stopy-był duży,uniemożliwiał praktycznie chodzenie i płyn pojawiał się ciągle od nowa po przekłuciu,więc za radą mojego Tż przecięłam go wzdłuż i teraz na rankę stosuję maść Tribiotic.)

Jutro( właściwie to już dzisiaj) wieczorem mam imprezę na która czekałam półtora miesiąca...w planie strzeliste szpilki i tańcowanie do białego rana...mam niewiele czasu a boli jak diabli...w tej chwili żadne buty nie wchodzą w grę.

Wszelkie rady na przyspieszenie gojenia barrdzo potrzebne
Nie ma szans możesz ewentualnie znaleźć, nie wiem, cielisty bandaż i owinąć stopę? Ja bym na Twoim miejscu nie ryzykowała, bo po całej nocy na rozwalonej stopie będzie Ci się to babrało wieki.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 06:33   #4120
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

dziewczyny, czy mogę przenocować niepełnoletnią osobę w akademiku?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 07:52   #4121
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Alinka_91 Pokaż wiadomość
Ja się tutaj wetnę tak w środek,ale mam pilna sprawę
Potrzebuję szybkich rad na temat-jak szybko wyleczyć ranę po pęcherzu na stopie(od jakiegos czasu biegam,buty zrobiły mi "kłopot" bo biegłam na dystansie dłuższym niż ostatnio,pęcherz jest na wewnętrznej stronie stopy-był duży,uniemożliwiał praktycznie chodzenie i płyn pojawiał się ciągle od nowa po przekłuciu,więc za radą mojego Tż przecięłam go wzdłuż i teraz na rankę stosuję maść Tribiotic.)

Jutro( właściwie to już dzisiaj) wieczorem mam imprezę na która czekałam półtora miesiąca...w planie strzeliste szpilki i tańcowanie do białego rana...mam niewiele czasu a boli jak diabli...w tej chwili żadne buty nie wchodzą w grę.

Wszelkie rady na przyspieszenie gojenia barrdzo potrzebne
Są takie specjalne plastry na odciski, dzięki którym odcisk się bardzo szybko goi. Spytaj w aptece. Mi pomogły, jak w nowych butach wybrałam się na zwiedzanie Wiednia (bosz, ale byłam głupia... ). Nakleiłam na palce i poszłam zwiedzać dalej :P.
cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 08:01   #4122
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy mogę przenocować niepełnoletnią osobę w akademiku?
Wszystko zależy od akademika, więc powinnaś zapytać u siebie na recepcji; u mnie np. nie byłoby problemu, tylko pewnie musiałabym wziąć za nią odpowiedzialność.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:06   #4123
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Moglabym poprosic o czary wizazowe? Tak od 12 do 16 Mam egzamin ktorego nie moge uwalic, bo jak go uwale to nie wiem co bedzie z moimi studiamiii...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:06   #4124
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
różnicę może widać dlatego że ja nie bronię swojej pracy, tylko mam egzamin , 60 bardziej i mniej obszernych pytań z tego losuje się dwa. Uczę się 4 tydzień prawie, w każdej wolnej chwili, ale niektóre są hardcorowe i tak obszerne że nie ogarniam.

Też jestem ciekawa programu antyplagiatowego? Jak działa?
Nie wiem czy ten program jest taki sam na wszystkich uczelniach, ale ,myślę,że jak nie taki sam, to podobny. Otóż bada on pracę i "wypluwa" dwa wskaźniki, jeden to 3 takie same wyrazy obok siebie "splagiatowane", tzn. które już się gdzies pojawiły, a drugi to 5 takich wyrazów obok siebie. Kolejność tych wyrazów nie ma znaczenia, a więc przepisanie zdanie z książki ze zmienionym szykiem, dalej będzie liczone jako "plagiat".
Dla mnie ten program jest naprawdę absurdalny. Mnie osobiście ten pierwszy wskaźnik wyszedł stosunkowo wysoki, a zapewniam Was, że pracę pisałam samodzielnie i nic żywcem nie przepisywałam znikąd. Ale pod "plagiat" podpadły mi:
1. nazwa mojej uczelni!!!!
2. tytuły z bibliografii
3. cytaty, które były jako cytaty oznaczone i które przecież na legalu można w pracy stosować
4. Zdania, które ciężko zapisać w "nieplagiatowy sposób" w stylu "Kraje kandydujące do członkostwa w Unii Europejskiej", no jak to inaczej napisać???
Na koniec dostaje się też raport Twojej pracy, gdzie "wmawiają Ci" z jakich źródeł najczęściej korzystałaś. Ja, szczerze powiem, żadnej z tych publikacji, które mi wykryło, na oczy nie widziałam, szczególnie, że 80% nie miało nic wspólnego z tematem mojej pracy.
Jeśli ten program ma się bardziej upowszechnić na skalę całego kraju, uważam, że należy go jakoś poprawić czy coś, bo moim zdaniem nie oddaje niczego. Całe szczęście u mnie na uczelni, patrzy się na to trochę z przymrużeniem oka. No chyba,że komuś by wyszło 50% plagiatu, to już by mogło być trochę podejrzane :P
karl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:08   #4125
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od akademika, więc powinnaś zapytać u siebie na recepcji; u mnie np. nie byłoby problemu, tylko pewnie musiałabym wziąć za nią odpowiedzialność.
no to jasne, że wezmę za siostrzyczkę pełną odpowiedzialność
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 09:06   #4126
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Był ktoś na Piratach z Karaibów teraz w kinie? Bo na stronie Cinema city pisze,ze to z napisami a jak kurde film 3D z napisami to to tak troche chyba nie wygodnie i głupio?
to ja odpowiem z innej beczki, że byłam na tym filmie w 2d, ponieważ bardzo odradzali nam znajomi 3d z powodu słabych efektów, że film ciemny strasznie itd. Ale może zależy od kina, u nas jest tylko helios
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 09:23   #4127
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
to ja odpowiem z innej beczki, że byłam na tym filmie w 2d, ponieważ bardzo odradzali nam znajomi 3d z powodu słabych efektów, że film ciemny strasznie itd. Ale może zależy od kina, u nas jest tylko helios
Ja bylam w miejskim kinie i tez niestety byl dosc ciemny, a okulary jeszcze to poglebialy.


Mam pytanie. U nas zwykle bywa tak, ze promotorowi daje sie jakis prezent w czasie obrony, grupa sie zrzuca. Obrona jest w czerwcu, a ja bede sie bronic dopiero we wrzesniu, na razie wiem, ze bedzie nas 2. I czy my mamy sie zrzucic na ten prezent "czerwcowy", czy mamy same cos na wrzesien kupic?
__________________
"Teraz jasnym dla mnie jest,
że życie z Panem podzielę"
Kult
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 09:24   #4128
_satie
Raczkowanie
 
Avatar _satie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 287
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Był ktoś na Piratach z Karaibów teraz w kinie? Bo na stronie Cinema city pisze,ze to z napisami a jak kurde film 3D z napisami to to tak troche chyba nie wygodnie i głupio?
ja byłam, nie ma żadnego problemu z czytaniem napisów z okularami 3d. Także spoko.
(pomijam fakt, że nie wiem czemu w ogóle ten film jest w 3d, bo efektów w nim było tyle, co wcale )
__________________
You should've stayed home
You should've known better
Yet I melt in your mouth like
liquid sugar.
You thought you were gonna throw it back in my face
But tell me how do my leftovers taste.

zapuszczam paznokcie!
robię prawko
i przede wszystkim oszczędzam!
_satie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 10:05   #4129
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez Madzik08 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. U nas zwykle bywa tak, ze promotorowi daje sie jakis prezent w czasie obrony, grupa sie zrzuca. Obrona jest w czerwcu, a ja bede sie bronic dopiero we wrzesniu, na razie wiem, ze bedzie nas 2. I czy my mamy sie zrzucic na ten prezent "czerwcowy", czy mamy same cos na wrzesien kupic?
U nas było tak, że były dwa terminy obrony w odstępie tygodniowym na czerwiec plus wrześniowi. Ja broniłam się we wrześniu jeszcze z dwoma dziewczynami. Na główny prezent dla promotorki złożyliśmy się wszyscy, wszystkie grupy. My na swojej obronie złożyłyśmy się już tylko na kwiaty i zrobiłyśmy mały poczęstunek (jakieś ciastka, owoce) dla komisji. Gdybyśmy miały się składać znów na jakiś prezent, to strasznie drogo by to wyszło na 3 osoby.
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-17, 10:20   #4130
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Moglabym poprosic o czary wizazowe? Tak od 12 do 16 Mam egzamin ktorego nie moge uwalic, bo jak go uwale to nie wiem co bedzie z moimi studiamiii...
Powodzenia
Ja poproszę na jutro od 10 o czary
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 10:20   #4131
Barbie Killer
Raczkowanie
 
Avatar Barbie Killer
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Dziewczyny da się zrobić tak, aby przy zamknięciu pokrywy laptopa przechodził on w stan wstrzymania i nie włączał się przy ruszeniu myszką tylko po otwarciu pokrywy? Szukałam i nie widzę żadnych takich ustawień, a denerwuje mnie to strasznie...
__________________
Barbie Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 10:31   #4132
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
co myslicie na temat powiedzenia 'z genami nie wygrasz?' w sensie,ze jesli np i babcia i mama maja sklonnosci do tycia to corki tez beda miec?
genetycznie rzecz biorac, masz 50% szans

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Hmm aj sie z tym raczej nei zgadzam, moja mama ,babcia i tata mają dużą skłonnośc do tycia i walczą z nadwagą. A ja od zawsze mam niedowage i jestem strasznie chuda mimo że jem normalnie a nawet dużo.
tja... tylko jestes jeszcze nastolatka, ktora dopiero dojrzewa, wiec nie bierz tego pod uwage poczekaj kilka lat to sie przekonasz, jak organizm moze sie zmienic.
Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
dziewczyny jaką można podac przyczynę w podaniu do dziekana o przeniesienie zaliczenia ćwiczen na wrzesien? przeciez nie napisze porsto z mostu że teraz grozi mi dwója
u nas dziekan jest bardzo wyrozumialy. jak sie napisze, ze np. potrzebuje sie wiecej czasu na przyswojenie materialu z danego przedmiotu to przedluza semestr

Cytat:
Napisane przez Alinka_91 Pokaż wiadomość
Ja się tutaj wetnę tak w środek,ale mam pilna sprawę
Potrzebuję szybkich rad na temat-jak szybko wyleczyć ranę po pęcherzu na stopie(od jakiegos czasu biegam,buty zrobiły mi "kłopot" bo biegłam na dystansie dłuższym niż ostatnio,pęcherz jest na wewnętrznej stronie stopy-był duży,uniemożliwiał praktycznie chodzenie i płyn pojawiał się ciągle od nowa po przekłuciu,więc za radą mojego Tż przecięłam go wzdłuż i teraz na rankę stosuję maść Tribiotic.)

Jutro( właściwie to już dzisiaj) wieczorem mam imprezę na która czekałam półtora miesiąca...w planie strzeliste szpilki i tańcowanie do białego rana...mam niewiele czasu a boli jak diabli...w tej chwili żadne buty nie wchodzą w grę.

Wszelkie rady na przyspieszenie gojenia barrdzo potrzebne
nie smaruj tego tribioticiem!!!!!!!!!!
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 11:03   #4133
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

czy po szczepieniu - w moim przypadku na tężec - można pić alkohol?
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 11:21   #4134
karl
Raczkowanie
 
Avatar karl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Pytanie trochę głupie, ale co tam
Dziewczyny: o co chodzi z tym chodzeniem latem w kozakach???!!! Czy to naprawdę takie ślepe podążanie za modą? Wczoraj było u mnie chyba z 40 stopni, a spotkałam dziewczynę w normalnych zimowych czarnych kozakach! I ciągle gdzieś na takie wpadam. Przecież można sobie wręcz krzywdę zrobić, bo jak takie kozaki nie są z naturalnego materiału, to można sobie nogę odparzyć.
No chyba,że to jednak jakieś superchłodzące specjalne kozaki? :P
Czekam z niecierpliwością na modę: w japonkach i w śniegu po kolana
karl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 11:28   #4135
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

One noszą kozaki ponieważ boją się węży czyhających w trawie.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 11:31   #4136
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez olcia 810 Pokaż wiadomość
Powodzenia
Ja poproszę na jutro od 10 o czary
Powodzenia kobietki!
ii ja również chcę czary jutro od 10.45 egzamin z organizacji sportu i rekreacji w przedsiębiorstwie
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 11:34   #4137
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez _satie Pokaż wiadomość
ja byłam, nie ma żadnego problemu z czytaniem napisów z okularami 3d. Także spoko.
(pomijam fakt, że nie wiem czemu w ogóle ten film jest w 3d, bo efektów w nim było tyle, co wcale )
co ty mowisz też bylam na piratach (ale z tego powodu iż to nie moja bajka to połowe filmu przelezalam na ramieniu tża z zamknietymi oczami) ale tyle co widzialam to efekty bardzoo 3d;p jak bohater leżał na ziemi i próbowal sie podniesc to mialam wrażenie jakbym lezala razem z nim na tej ziemi i byla 10 cm od niego

Gsk jesli nie ma duzej wady to moze da rade w ogole bez okularów? bo te napisy byly wielkie i aż właziły mi na oczy przez efekt 3d. Ja mialam soczewki ale ja mam tak że nawet jak litery są duże to mi sie rozmazują, ale nie wiem czy to wina astygmatyzmu czy wady minusowej...


edit: aaaa, zaraz, satie, dopiero teraz cie zrozumialam myslalam ze ten film w 3d wygląda wg ciebie jak normalny i nie różni sie od zwyczajnego. Łoj chyba sie jeszcze nie obudzilam
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2011-06-17 o 11:37
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 11:52   #4138
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez karl Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ten program jest taki sam na wszystkich uczelniach, ale ,myślę,że jak nie taki sam, to podobny. Otóż bada on pracę i "wypluwa" dwa wskaźniki, jeden to 3 takie same wyrazy obok siebie "splagiatowane", tzn. które już się gdzies pojawiły, a drugi to 5 takich wyrazów obok siebie. Kolejność tych wyrazów nie ma znaczenia, a więc przepisanie zdanie z książki ze zmienionym szykiem, dalej będzie liczone jako "plagiat".
Dla mnie ten program jest naprawdę absurdalny. Mnie osobiście ten pierwszy wskaźnik wyszedł stosunkowo wysoki, a zapewniam Was, że pracę pisałam samodzielnie i nic żywcem nie przepisywałam znikąd. Ale pod "plagiat" podpadły mi:
1. nazwa mojej uczelni!!!!
2. tytuły z bibliografii
3. cytaty, które były jako cytaty oznaczone i które przecież na legalu można w pracy stosować
4. Zdania, które ciężko zapisać w "nieplagiatowy sposób" w stylu "Kraje kandydujące do członkostwa w Unii Europejskiej", no jak to inaczej napisać???
Na koniec dostaje się też raport Twojej pracy, gdzie "wmawiają Ci" z jakich źródeł najczęściej korzystałaś. Ja, szczerze powiem, żadnej z tych publikacji, które mi wykryło, na oczy nie widziałam, szczególnie, że 80% nie miało nic wspólnego z tematem mojej pracy.
Jeśli ten program ma się bardziej upowszechnić na skalę całego kraju, uważam, że należy go jakoś poprawić czy coś, bo moim zdaniem nie oddaje niczego. Całe szczęście u mnie na uczelni, patrzy się na to trochę z przymrużeniem oka. No chyba,że komuś by wyszło 50% plagiatu, to już by mogło być trochę podejrzane :P
a na jakiej podstawie oni to sprawdzają? jaką mają bazę danych ? tych prac co były pisane już wcześniej, internetu i coś jeszcze ? bo chyba wszystkich książek i publikacji ze wszystkich zagadnień nie mają? czy mają?
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 13:53   #4139
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

W jakim programie uda mi się otworzyć plik graficzny z rozszerzeniem "pat"? Wyczytałam, że w GIMP, ale niestety u mnie się nie otwiera
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 13:57   #4140
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się/nie macie kogo zapytać c

Cytat:
Napisane przez karl Pokaż wiadomość
. Ale pod "plagiat" podpadły mi:
1. nazwa mojej uczelni!!!!
2. tytuły z bibliografii
3. cytaty, które były jako cytaty oznaczone i które przecież na legalu można w pracy stosować
4. Zdania, które ciężko zapisać w "nieplagiatowy sposób" w stylu "Kraje kandydujące do członkostwa w Unii Europejskiej", no jak to inaczej napisać???
P
Ale to przecież oczywiste, że takie rzeczy jak tytuły książek czy nazwę uczelni będzie znajdować i właśnie po to jest ten dopuszczalny procent, który można mieć.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.