Nie wyglądam na swój wiek :(( - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 16:08   #1141
leniwy_leniwiec
Raczkowanie
 
Avatar leniwy_leniwiec
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Jakiś czas temu kolega powiedział mi, że zastanawiał się z kumplami, czy jestem przed maturą czy po maturze A mam 23 lata... Nieraz tak było, że ktoś mi mówił, że młodo wyglądam albo dziwił się, że jestem "taka stara" i przepraszał, że mówił do mnie na "ty" (a szczerze mówiąc, wolę, kiedy ludzie mówią do mnie na "ty"). Oprócz twarzy i fryzury u mnie dochodzi jeszcze ubiór - taki "gimbusiarski", że tak to ujmę: męski t-shirt ze śmiesznym nadrukiem, rurki i trampki. I wcale mi to wszystko nie przeszkadza Dermatolożka powiedziała mi, że długo będę wyglądała na młodszą.

Problem jest tylko jeśli o facetów: ci starsi albo w moim wieku mogą mnie nie traktować poważnie... Ale za to mogę podrywać młodszych

A tym dziewczynom, które źle się z tym czują, radzę pomyśleć, jak za kilkanaście lat będziecie się cieszyły, że wyglądacie na młodsze
__________________
I LOVE THIS GAME!
leniwy_leniwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 23:06   #1142
karolowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
Każdy pisze, że na starość będzie się z tego cieszył, ale niekiedy jest tak, że w wieku 20-30 lat, kiedy są najlepsze lata kobieta wygląda jak dziecko a później nie zauważywszy kiedy te lata "świetności" mijają i kobieta staje się babcią. Okres 'kobiety' przemija...
Więc ja wolałabym wyglądać teraz na swój wiek, znaleźć faceta w moim wieku a nie jakiegoś gówniarza oraz być poważnie traktowana czyt: z szacunkiem.
Po co mi na starość wyglądać na jakąś 20-dziestkę, jak już będę ustatkowana? Z rodziną u boku itd...
Nooo w końcu! Uważam dokładnie tak samo.
Nie widzę żadnych plusów w wyglądaniu na młodszą. I nie mówcie, że nie warto się postarzać, że to atut i że w przyszłości będą nam zazdrościć. Szczerze w to wątpię. Po pierwsze nie chce się postarzać chcę tylko wyglądać na swój wiek, mam 20 lat, ludzie mówią że wyglądam na 14-15 czasem 16 i nie są to odosobnione przypadki, zarówno znajomi i nieznajomi w różnym wieku tak twierdzą. Zawsze są bardzo zdziwieni (wcale mnie to nie bawi), czasami mi nie wierzą (nie będę wszystkim machać prawkiem albo czy dowodem), traktują niepoważnie. Mam 20 lat, mam też potrzeby jak 20latka to że jestem traktowana jak gimnazjalistka jest dla mnie problem, szczególnie że podobają mi się starsi faceci. Żaden w miare normalny facet w moim wieku (bądź starszy <3) nie spojrzy na mnie poważnie. Zazdroszczę moim koleżankom które wyglądają na te swoje 20/21 lat mają o wiele więcej możliwości a normalnie odpowiednio do swojego wieku traktowane (i towarzysko i zawodowo...)
Nie chcę się postarzać, chcę tylko wyglądać stosownie do swojego wieku. Szczególnie teraz i sądzę że w przyszłości też. Jak bd mieć 40 lat to chcę wyglądać ładnie i z klasą ale nie koniecznie na 20/25 lat, po co? Chce mieć do czynienia z ludźmi w moim wieku. Żeby być młodym duchem i mieć dziecko w sobie nie trzeba wzale jak takie wyglądać w końcu , nie? :P

Pozdrawiam wszystkie młodo-wyglądające
karolowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 23:16   #1143
Mary_mary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Dziewczyny.... podczytuję Was trochę i chciałam poprosić, żebyście oceniły, na ile wyglądam lat

Edytowane przez Mary_mary
Czas edycji: 2012-10-15 o 19:09
Mary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 05:01   #1144
greenisbad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 28
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Mary_mary, na 25-35
greenisbad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 06:22   #1145
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Mary_mary Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... podczytuję Was trochę i chciałam poprosić, żebyście oceniły, na ile wyglądam lat
No ja bym uwierzyła jakbyś powiedziała, że ok.27.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 09:36   #1146
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Też uważam, że tak około 26-27 lat, albo pod 30...
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 16:28   #1147
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

I ja też. Coś 28
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 20:52   #1148
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Z tym zdjeciem to by byl problem, ale dodam jeszcze , ze mam okragla twarz i puculowate policzki figure mam szczupla, tylko ta twarz... chyba powinnam zmienic styl ubierania, zaczne nosic butki na obcasie, zmienie fryzure i moze to doda mi powagi

Ja bez dowodu tez nigdzie sie nie ruszam a jak wspomne, ze mam prawo jazdy to wszyscy takie oczyyy, ze takie dziecko ma prawko

Moj TZ opowiadal mi, ze jak pierwszy raz zobaczyl mnie na dyskotece to pomyslal "Co ta 15-nastka robi na dysku??" obrazilam sie wtedy na niego, za to ze tak pomyslal
Nika, mój Tż jak mnie zobaczył to mi powiedział, że jak mnie pierwszy raz zobaczył to też pomyślał ładna, ale pewnie gówniara. Ja jestem malutka, drobniutka, więc przywykłam do tego, że jestem brana za młodszą, całe szczęście, że mam dość kobiecą figurę ( zaokrąglone biodra i biust), bo inaczej wyglądałabym jeszcze młodziej. Przynajmniej będziemy się ładnie starzeć
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 21:06   #1149
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Mary_mary Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... podczytuję Was trochę i chciałam poprosić, żebyście oceniły, na ile wyglądam lat
Masz śliczną, gładką cerę więc jesteś młoda Ale ogólnie sprawiasz wrażenie poważnej - koło 30tki bym Ci dała. Czyli tak czy tak - młoda z Ciebie koza A ile masz ? Nie gadaj, że 40

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-07-21 o 21:07
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 23:50   #1150
Mary_mary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Masz śliczną, gładką cerę więc jesteś młoda Ale ogólnie sprawiasz wrażenie poważnej - koło 30tki bym Ci dała. Czyli tak czy tak - młoda z Ciebie koza A ile masz ? Nie gadaj, że 40
Cytat:
Napisane przez Perfekcj0nistka Pokaż wiadomość
I ja też. Coś 28
Cytat:
Napisane przez white_bear Pokaż wiadomość
Też uważam, że tak około 26-27 lat, albo pod 30...
Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
No ja bym uwierzyła jakbyś powiedziała, że ok.27.
Cytat:
Napisane przez greenisbad Pokaż wiadomość
Mary_mary, na 25-35
Dzięki za szczere opinie

Widzicie, ja Was zaskoczę.... Bo nawet nie skończyłam jeszcze 22 lat, w przyszłym tygodniu będę mieć....


Dlatego tak strasznie zazdoszczę dziewczynom, które wyglądają młodo, mój powazny i co tu mówic stary wygląd jest dla mnie dużym problemem ;/

Faceci którzy do mnie podbijają są w okolicach 35-40, to co tu dużo mówić, dla 21-latki jak ja to są dziadki, a nie materiał na faceta. To zdziwienie w oczach rówieśników, chociażby na tańcach czy jakichś innych zajęciach dodatkowych, kiedy mówię ile naprawde mam lat. Zazwyczaj jest tak, że w nowym towarzystwie jestem najmłodsza, a traktują mnie jako najstarszą. Strasznie mi to przeszkadza i NIE wiem, co mogłabym zrobić, by wyglądać na swój wiek... Jest to mój największy kompleks, jak się nie pomaluję to wyglądam jak niezadbana 30, a kiedy się pomaluję to odpicowana 35.

Ratunkuuuuuuuuuuu....
Mary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 10:35   #1151
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Hm... a to chyba temat nie na ten watek.My wygladamy jak dzieci.To też jet uciążliwe i niefajne
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 11:01   #1152
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Mary_mary Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... podczytuję Was trochę i chciałam poprosić, żebyście oceniły, na ile wyglądam lat
Na 27. Dodatkowo dodajesz sobie lat makijażem w stylu starszej pani, wywal te niebieskie cienie i perłową szminkę
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:00   #1153
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Mary_mary Pokaż wiadomość
Dzięki za szczere opinie

Widzicie, ja Was zaskoczę.... Bo nawet nie skończyłam jeszcze 22 lat, w przyszłym tygodniu będę mieć....


Dlatego tak strasznie zazdoszczę dziewczynom, które wyglądają młodo, mój powazny i co tu mówic stary wygląd jest dla mnie dużym problemem ;/

Faceci którzy do mnie podbijają są w okolicach 35-40, to co tu dużo mówić, dla 21-latki jak ja to są dziadki, a nie materiał na faceta. To zdziwienie w oczach rówieśników, chociażby na tańcach czy jakichś innych zajęciach dodatkowych, kiedy mówię ile naprawde mam lat. Zazwyczaj jest tak, że w nowym towarzystwie jestem najmłodsza, a traktują mnie jako najstarszą. Strasznie mi to przeszkadza i NIE wiem, co mogłabym zrobić, by wyglądać na swój wiek... Jest to mój największy kompleks, jak się nie pomaluję to wyglądam jak niezadbana 30, a kiedy się pomaluję to odpicowana 35.

Ratunkuuuuuuuuuuu....
Może zrób sobie grzywkę? To trochę "udziecinnia" tzn odmładza wizualnie. Prosta grzywka. i dziewczyny mają racje, przerzuć się na delikatne jasne cienie, wywal niebieskie!
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:30   #1154
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Mary_mary Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... podczytuję Was trochę i chciałam poprosić, żebyście oceniły, na ile wyglądam lat
Ten babciny makijaż i sianowate włosy bardzo Cię postarzają. Biżuteria też jakaś taka. Zrób coś z tym, a będziesz wyglądać młodziej.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:53   #1155
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Mary_mary Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... podczytuję Was trochę i chciałam poprosić, żebyście oceniły, na ile wyglądam lat
|Też bym Ci dała jakieś 28-29 lat. Ja bym postawiła na bardziej nowoczesną, szaloną fryzurę. I trochę więcej kolorów w biżuterii i ubiorze.I wywal te perłowe cienie!
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:56   #1156
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez AnQś Pokaż wiadomość
|Też bym Ci dała jakieś 28-29 lat. Ja bym postawiła na bardziej nowoczesną, szaloną fryzurę. I trochę więcej kolorów w biżuterii i ubiorze.I wywal te perłowe cienie!


Co do fryzury- przedziałek bardziej na bok, włosy generalnie skrócić do okolic ramion, grzywka, jakieś cieniowanie. Może inny kolorek, bardziej żywy. Jakiś odcień czerwieni, rudego- myślę, że by ci pasował i dodał energii.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 18:54   #1157
Mary_mary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Na 27. Dodatkowo dodajesz sobie lat makijażem w stylu starszej pani, wywal te niebieskie cienie i perłową szminkę
Błyszczyk bezbarwny + grafitowe cienie Ale racja, nie wiem czy to kwestia światła czy fotograf dodał cos od siebie, że wyglądaja na niebieskie. Zazwyczaj maluję tylko usta błyszczykiem + tusz do rzęs, inaczej czuję się naga.
Cytat:
Napisane przez white_bear Pokaż wiadomość
Może zrób sobie grzywkę? To trochę "udziecinnia" tzn odmładza wizualnie. Prosta grzywka. i dziewczyny mają racje, przerzuć się na delikatne jasne cienie, wywal niebieskie!
Chciałam zrobić grzywkę, ale każdy fryzjer mi odradza ze względu na niskie czoło
Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
Ten babciny makijaż i sianowate włosy bardzo Cię postarzają. Biżuteria też jakaś taka. Zrób coś z tym, a będziesz wyglądać młodziej.
O nie, tylko nie sianowate, proszę ;D Krocie wydaję na kosmetyki, olejuję, chucham, dmucham, wszyscy się śmieją że poświęcam na włosy pół życia, a tu słyszę, że sianowate Ale prawda jest taka, że genów się nie oszuka. Biżuteria- co dzień inna

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość


Co do fryzury- przedziałek bardziej na bok, włosy generalnie skrócić do okolic ramion, grzywka, jakieś cieniowanie. Może inny kolorek, bardziej żywy. Jakiś odcień czerwieni, rudego- myślę, że by ci pasował i
dodał energii.
Nigdy cieniowanie przy puszących się włosach, wygląda to katastrofalnie i od dwóch lat po cięciu i cieniowaniu do ramion staram się wrócić do stanu poprzedniego, czyli proste do pasa Kolory miałam wszystkie na głowie prócz białego i czarnego, wizażanki twierdzą, że tylk naturalny mi pasuje ;P Już sama nie mam pojęcia

Cytat:
Napisane przez AnQś Pokaż wiadomość
|Też bym Ci dała jakieś 28-29 lat. Ja bym postawiła na bardziej nowoczesną, szaloną fryzurę. I trochę więcej kolorów w biżuterii i ubiorze.I wywal te perłowe cienie!
szalona, tzn? akurat bardzo lubię, stąd też tegoroczne kolekcje sklepowe są dla mnie wymarzone ;D Zdjęcie dowodowe, stąd ta czerń

Dzięki dziewczyny za rady
Mary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:59   #1158
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Mary_mary Pokaż wiadomość
Dzięki za szczere opinie

Widzicie, ja Was zaskoczę.... Bo nawet nie skończyłam jeszcze 22 lat, w przyszłym tygodniu będę mieć....


Dlatego tak strasznie zazdoszczę dziewczynom, które wyglądają młodo, mój powazny i co tu mówic stary wygląd jest dla mnie dużym problemem ;/

Faceci którzy do mnie podbijają są w okolicach 35-40, to co tu dużo mówić, dla 21-latki jak ja to są dziadki, a nie materiał na faceta. To zdziwienie w oczach rówieśników, chociażby na tańcach czy jakichś innych zajęciach dodatkowych, kiedy mówię ile naprawde mam lat. Zazwyczaj jest tak, że w nowym towarzystwie jestem najmłodsza, a traktują mnie jako najstarszą. Strasznie mi to przeszkadza i NIE wiem, co mogłabym zrobić, by wyglądać na swój wiek... Jest to mój największy kompleks, jak się nie pomaluję to wyglądam jak niezadbana 30, a kiedy się pomaluję to odpicowana 35.

Ratunkuuuuuuuuuuu....
Moim zdaniem nie ruszaj włosów, zwłaszcza jak o nie tak dbasz Nie ma co ich farbować itd. Jedynie co, możesz kupić sobie jakieś opaski z kokardkami (ale nie takie dla dzieci ) i od czasu do czasu wiązać włosy w koński ogon. Do tego może zmiana makijażu? Moim zdaniem te cienie nie pasują. Ja bym użyła jakiejś kredki lub eyeliner'a No i kolorowe ciuchy o żywych kolorach
Ja nigdy nie próbowałam się odmłodzić, więc nie wiele mogę doradzić
Ostatnio poznałam dziewczynę w wieku 16 lat, a jak pierwszy raz ją zobaczyłam, myślałam że ma 26 (Chyba każdy jej tyle dawał) Ciemna karnacja, zniszczona cera i co chwilę kopci fajki... Nie wspomnę o ubiorze, czytaj: cyc i dupa na wierzchu
Więc Twój przypadek wcale nie jest taki zły. Może poszukaj na necie więcej dziewczyn, które mają taki problem jak Ty i poczytaj ich porad?
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 23:04   #1159
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Dołączam się do tematu. Nieraz zdarzało mi się wyć po kątach, bo osoba młodsza ode mnie ( a wyglądająca na więcej) myślała, że jestem młodsza od niej samej. Albo te okropne teksty od obcych ludzi pokroju 'kochanie', 'dziewczynko', etc. Jestem niską osobą, mam okrągłą twarz, której nie da się postarzyć, po prostu się nie da, bo bym wyglądała komicznie. Ostatnio jakoś to zaakceptowałam a dowód noszę ze sobą zawsze. Mimo wszystko nie czuję się komfortowo wśród ludzi wyglądających na swój wiek albo i więcej, bo myślę, że patrzą na mnie jak na dzieciaka. Nawet megażyczliwa ciotka, która twierdzi, że jestem ładna, mówi, że wyglądam na około 16 lat (za miesiąc skończę 22).
Czasem jednak zdarza się, że nie zapytają o dowód, ale to wszystko zależy od sprzedawcy.
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 23:57   #1160
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

I ja mogę się dołączyć do tematu. Mimo przekroczonej 20 wciąż wyglądam jak dziecko. Chociaż ja uważam to za duży atut, to jednak czasami jest to dość uciążliwe... Jestem niska do tego noszę prostą grzywkę (na którą jestem skazana przez wysokie czoło) Najgorsze jest chyba to, że jak chcę coś załatwić to nikt nie traktuje mnie poważnie I nie ważne, że się maluję i noszę mega wysokie obcasy
Do dziś pamiętam jak pani w sklepie wypaliła do mojej mamy: "wyrośnięta ta pani córka jak na 13 lat" (A ja 20 latka)
Ale ja się zawsze śmieję, że w wieku 40 lat wciąż będą mnie podrywać licealiści
__________________

"Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły zostałam wiedźmą"
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 09:51   #1161
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
Dołączam się do tematu. Nieraz zdarzało mi się wyć po kątach, bo osoba młodsza ode mnie ( a wyglądająca na więcej) myślała, że jestem młodsza od niej samej. Albo te okropne teksty od obcych ludzi pokroju 'kochanie', 'dziewczynko', etc. Jestem niską osobą, mam okrągłą twarz, której nie da się postarzyć, po prostu się nie da, bo bym wyglądała komicznie. Ostatnio jakoś to zaakceptowałam a dowód noszę ze sobą zawsze. Mimo wszystko nie czuję się komfortowo wśród ludzi wyglądających na swój wiek albo i więcej, bo myślę, że patrzą na mnie jak na dzieciaka. Nawet megażyczliwa ciotka, która twierdzi, że jestem ładna, mówi, że wyglądam na około 16 lat (za miesiąc skończę 22).
Czasem jednak zdarza się, że nie zapytają o dowód, ale to wszystko zależy od sprzedawcy.
no ja mam 26, a ludzie myslą , że jestem z gimnazjum Ostatnio na skupie grzybów, facet do mnie: no a tak wakacje bylyby przespane a tu sa pieniążki

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Inka223 Pokaż wiadomość
I ja mogę się dołączyć do tematu. Mimo przekroczonej 20 wciąż wyglądam jak dziecko. Chociaż ja uważam to za duży atut, to jednak czasami jest to dość uciążliwe... Jestem niska do tego noszę prostą grzywkę (na którą jestem skazana przez wysokie czoło) Najgorsze jest chyba to, że jak chcę coś załatwić to nikt nie traktuje mnie poważnie I nie ważne, że się maluję i noszę mega wysokie obcasy
Do dziś pamiętam jak pani w sklepie wypaliła do mojej mamy: "wyrośnięta ta pani córka jak na 13 lat" (A ja 20 latka)
Ale ja się zawsze śmieję, że w wieku 40 lat wciąż będą mnie podrywać licealiści
Tez noszę grzywke, ale na skos, jak odrosnie to jest prosta, staram sie scinac regularnie a ponoć w grzywce wygladm dziecinnie.Szkoda, że bez grzywki jestem po prostu brzydka, szerokie czoło - nieładnie mi. Wolę młodziej, a ładnie wyglądać Bo tak na prawdebrak grzywki wcle duzo lat mi nie dodawał.
Ostatnio zastanawialam sie jak bym wyglada w krotkich wlosach. Może dodałoby mi to lat, ale jako boje sie sciać moje długie wlosy.W koncu długo już rosną........
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:18   #1162
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Mary_mary Pokaż wiadomość

szalona, tzn? akurat bardzo lubię, stąd też tegoroczne kolekcje sklepowe są dla mnie wymarzone ;D Zdjęcie dowodowe, stąd ta czerń
Więcej cieniowania, zmiana długości, mniej konserwatywny wygląd. A ubiór dziewczęcy-zwiewne sukienki, dużo kolorów. Biżuteria raczej z tworzyw sztucznych-duża i kolorowa.Np taka fryzura:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagesCAZU02YQ.jpg (10,6 KB, 16 załadowań)
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.

Edytowane przez AnQś
Czas edycji: 2012-07-25 o 10:20
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:23   #1163
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
no ja mam 26, a ludzie myslą , że jestem z gimnazjum Ostatnio na skupie grzybów, facet do mnie: no a tak wakacje bylyby przespane a tu sa pieniążki

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------


Tez noszę grzywke, ale na skos, jak odrosnie to jest prosta, staram sie scinac regularnie a ponoć w grzywce wygladm dziecinnie.Szkoda, że bez grzywki jestem po prostu brzydka, szerokie czoło - nieładnie mi. Wolę młodziej, a ładnie wyglądać Bo tak na prawdebrak grzywki wcle duzo lat mi nie dodawał.
Ostatnio zastanawialam sie jak bym wyglada w krotkich wlosach. Może dodałoby mi to lat, ale jako boje sie sciać moje długie wlosy.W koncu długo już rosną........
Ja z grzywki chyba nigdy nie zrezygnuję, bo bez niej wyglądam po prostu brzydko Też wolę wyglądać młodziej, ale za to ładniej. Mi nawet grzywka na skos nie pasuje, bo oprócz wysokiego czoła mam jeszcze zakola, a grzywka na skos je pokazuje Również nie zamierzam ścinać długich włosów i to z prostego powodu, bo po prostu wyszczuplają moje dziecinne pucułowate policzki
__________________

"Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły zostałam wiedźmą"
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 20:53   #1164
quamar
Raczkowanie
 
Avatar quamar
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 111
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

też się przyłączę...
mam 22 lata, pomijam pytania o dowód w przypadku zakupu używek, ale co chciałam powiedzieć. Kupując papierosy, dużo rzadziej alkohol stoję zawsze w kolejce i dosłownie denerwuję się czy mnie znowu sprawdzą o dowód. Normalnie jak małolata. Jak już musze okazać dowodzik, to jestem cała czerwona. Chyba schizuję. Wiem, że nie powinnam się denerwować tym, ale cały czas świadomość, że pomimo tego, iz jest się dorosłym ludzie i tak będą postrzegac Cię jak gówniarza nie jest budująca. Przykładowo: mam 2 duże tatuaże, komentarz bezcenny: "taka młoda, a juz z poprawczaka wyszła", idąc z narzeczonym (29 l.) wyglądamy jak facet przed 30-stką z małolatą, w kamienicy gdzie wynajmuję mieszkanie jest sklep z instrumentami muzycznymi. facet, który go prowadzi, chyba musi być leczony u psychiatry (np. na sex shop po drugiej str ulicy nasłał proboszcza i policję za demoralizację katolickiego narodu) zrobił mi karczenna awanturę o mycie korytarza - bo ponoć jego klientowi się to nie podobało ( a co mnie to do ogonka?), ale zmierzając do sedna - facet ma jakieś 50 lat i wykrzyczał do mnie i mojego TŻ (razem mieszkamy) Tu się pedofilia uprawia, ty pedofilu za****ny ( do TŻa), ja mam wnuczke w twoim wieku (do mnie ) ja tu zrobię porządek, bla, bla, bla, a ty (do mnie znowu) panienko, gówniaro wstrętna za niedługo trafisz tam gdzie twoje miejsce (nie wiem o co mu chodziło) i w ten deseń. nie musze mówić, że skończyło się to skargą do właściciela budynku i postraszeniem policją oraz ostrzeżniem o rozwiązaniu umowy najmu w podobnym przypadku owego biznesmena ze sklepu.
Tak się dzisiaj zastanawialismy z TŻem czy po ślubie jak będę paradować z obrączką będą mnie ludzie traktować z szacunkiem, jakby na to nie patrząc to 22 latka jest kobieta a nie podlotkiem (bez urazy)
__________________

Edytowane przez quamar
Czas edycji: 2012-08-24 o 20:55
quamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 23:42   #1165
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Mary_mary Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... podczytuję Was trochę i chciałam poprosić, żebyście oceniły, na ile wyglądam lat
A ja bym Ciebie "oceniła" () na 25-26 lat. Masz młodą, świeżą cerę, jedynie makijaż Ciebie "postarza". Niebieskie cienie chyba nikomu nie pasują... Myślę, że w związanych wyżej włosach wyglądałabyś na mniej lat, no i grzywka też troszkę ujmuje.

Ja dołączam się zaś do dziewczyn wyglądających młodziej . Mam 20 lat, jestem dość niskiego wzrostu, mam długie niefarbowane włosy, ale ubieram się dość "poważnie" . Nie przeszkadza mnie to jakoś szczególnie, bardziej mnie bawi. Nie wierzę, że osoby teraz młodziej wyglądające zawsze będą wizualnie pasowały na te parę lat mniej, gdyż głównie decydują o tym zmarszczki, jędrność skóry i siwizna, a tego już nie powstrzymamy.
Ostatnio wybierałam z rodzicami meble do mojego pokoju i Pani obsługująca nas zwracała się do mnie "dziecko", "kochanie" oraz chciała mi pokazać "mebelki do mojego pokoiku" Oczywiście pokazywała mi same komplety dla dzieci kończących podstawówkę, najs Innym razem pewne małżeństwo zapytało moich rodziców o to, jak idzie mi w szkole. Moi rodzice na to : całkiem ok, że przede mną sesja na studiach, na co wspomniane małżeństwo spojrzało na mnie z niedowierzaniem i stwierdzili, że wyglądam na uczennicę podstawówki, góra gimnazjum... No bez przesady Śmigałam tam po galerii w szpilkach, choć w obecnych czasach nic nas już nie dziwi... Natomiast będąc ostatnio w klubie raz dano mi 15 lat, raz 24... i bądź tu człowieku mądry!

W każdym razie dla mnie to jest dość zabawne i nie przejmuję się tym Choć czasem jest to dość irytujące, gdy osoby obsługujące mnie w sklepie/banku/gdziekolwiek zwracają się do mnie per "Ty"...
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 01:45   #1166
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

mary-mary, grzywka działa cuda! No i używaj kosmetyków matowych, żadnych pereł i błyszczyków glazurowych. Poważny wygląd przyda Ci się za to bardzo na początku kariery zawodowej, gdzie bycie uważanym ciągle za stażystę jest zmorą...
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 08:23   #1167
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

nie dramatyzuj, kiedyś będziesz sie z tego cieszyła
ja mam 26 lat i kiedy proszą mnie o dowód kiedy kupuje alkohol to się ciesze, że tak młodo wyglądam
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:04   #1168
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

No ja niestety należę do tych którym zawsze dawali więcej lat. Nigdy nie miałam problemów z dowodem itp.
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 16:54   #1169
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez greenorchid2 Pokaż wiadomość
nie dramatyzuj, kiedyś będziesz sie z tego cieszyła
ja mam 26 lat i kiedy proszą mnie o dowód kiedy kupuje alkohol to się ciesze, że tak młodo wyglądam
A ty cofnij się parę stron do tyłu i poczytaj jak prze.s.r.a.n.e czasami jest wyglądanie na młodszą niż się jest o__O

Dokładnie. TY się cieszysz, jak CIĘ proszą o dowód, gdy TY kupujesz alkohol. A że ty się cieszysz, nie znaczy że inne też się mają z tego cieszyć...

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez quamar Pokaż wiadomość
facet ma jakieś 50 lat i wykrzyczał do mnie i mojego TŻ (razem mieszkamy) Tu się pedofilia uprawia, ty pedofilu za****ny ( do TŻa), ja mam wnuczke w twoim wieku (do mnie ) ja tu zrobię porządek, bla, bla, bla, a ty (do mnie znowu) panienko, gówniaro wstrętna za niedługo trafisz tam gdzie twoje miejsce (nie wiem o co mu chodziło) i w ten deseń.
:O
Współczuję

A co do sex-shopu ostatnio zaszłam tam obczaić 'produkty' w środku i musiałam pokazywać dowód a osoba, która jest ode mnie młodsza - nie No cóż... dowód miałam już przyszykowany

W pracy jest kobita 2 lata starsza, ma męża i wygląda staro ( ). Każdemu mówi na "TY" a jak ja bym tak wypaliła to chyba każdy by mnie zjechał No ale jej przecież można..
Druga zaś koleżanka ostatnio powiedziała mi "czemuś ty taka chuda?" to ja się jej spytałam czemu jest taka gruba ^^ Oczywiście potem dodała, że ja to przecież 15-latka... No ale nie dałam się sprowokować.

Przykre, że traktują nas na tyle ile wyglądamy a nie na tyle ile mamy lat (większość tutaj)

Edytowane przez Perfekcj0nistka
Czas edycji: 2012-08-25 o 16:57
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 18:13   #1170
Sylwia139
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia139
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła, Poznań
Wiadomości: 1 872
GG do Sylwia139
Cool Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez akrolinka Pokaż wiadomość
jak to jedna z wizażanek dobrze i trafnie określiła... lepiej byc niziutka i słodziutka niż wielka żyrafa :F:P... tak potwierdzam to ja wielka żyrafa;p. przy swoich kolezankach zawsze wygladałam na starsza, w wieku 15 lat pytano sie mnie gdzie na studiach jestem . Chociaz wg mnie na tyle nie wyglądałam. No ale co sie dziwić w wieku 14 lat mialam 178... ;/. Wszystkie kolezanki z klasy wyglądały na 16/17 lat a za mna sie ogladali 20letni i starsi...
chocia znie powiem, zawsze chcialam byc niziutka drobniutka i wogole no... . Także cieszcie sie, bo naprawde nie ma czym się przejmować!
a ja tam lubię być żyrafą może nie aż taka bo mam 175, ale jak ubiore szpilki to z moim chłopakiem wyglądamy jak dwa wielkoludy ;d mi to nie przeszkadza, zawsze chciałam być wysoka no i ludzie biorą mnie za kilka lat starszą, może przez to a może dlatego że większość moich znajomych jest ode mnie starszych autorko nie postarzaj sie na siłę, też pewnie by mnie to denerwowało ale raczej nie próbowałabym niczego ludziom udowadniać, bo po co
Sylwia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 16:38:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.