Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 17:05   #3541
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Może mój angielski nie jest najlepszy, ale z tego co cytujesz wg mnie nie jest powiedziane, że Luny nie można używać z produktami zawierającymi alkohol, pochodne ropy naftowej czy aceton. Jest tu napisane jedynie, ze oni tego nie rekomendują ze względu na mozliwość podrażnienia skóry.

To czego nie można stosować z Luną to środki mogące powodować mechaniczne uszkodzenia powierzchni Luny czyli zawierające drobinki ścierne np. glinki czy peelingi.
Mogę się jednak mylić
Nie mylisz sie. Dokladnie to napisali .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 17:30   #3542
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Może mój angielski nie jest najlepszy, ale z tego co cytujesz wg mnie nie jest powiedziane, że Luny nie można używać z produktami zawierającymi alkohol, pochodne ropy naftowej czy aceton. Jest tu napisane jedynie, ze oni tego nie rekomendują ze względu na mozliwość podrażnienia skóry.

To czego nie można stosować z Luną to środki mogące powodować mechaniczne uszkodzenia powierzchni Luny czyli zawierające drobinki ścierne np. glinki czy peelingi.
Mogę się jednak mylić
O faktycznie, a ja na którejś polskiej stronie wyczytałam, że nie można bo się uszkodzi:/
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 19:12   #3543
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
O faktycznie, a ja na którejś polskiej stronie wyczytałam, że nie można bo się uszkodzi:/
Ja tez gdzies tak czytalam, ale tu pisza jedynie ze uszkodzic lune mogą produkty z silikonami, glinkami i drobinkami sciernymi tak jak wyzej dziewczyny pisały.


BTW ja tez sobie ją nabyłam. Wprawdzie zastanawiałam sie pomiedzy różową a niebieską, ale rabat mnie przekonał, że jednak potrzebuje różowej
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 19:18   #3544
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja tez gdzies tak czytalam, ale tu pisza jedynie ze uszkodzic lune mogą produkty z silikonami, glinkami i drobinkami sciernymi tak jak wyzej dziewczyny pisały.


BTW ja tez sobie ją nabyłam. Wprawdzie zastanawiałam sie pomiedzy różową a niebieską, ale rabat mnie przekonał, że jednak potrzebuje różowej
Widzę, że dylematy miałyśmy takie same i motywacja ich rozwiązania też identyczna
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 19:27   #3545
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Od jakiś dwóch tygodni uzywam co dzien EL DW Maximum Cover nakłądany oszczednie paluchami i powiem, ze jeszcze nigdy zaden podkład mnie tak nie satysfakcjonował
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 20:04   #3546
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja tez gdzies tak czytalam, ale tu pisza jedynie ze uszkodzic lune mogą produkty z silikonami, glinkami i drobinkami sciernymi tak jak wyzej dziewczyny pisały.


BTW ja tez sobie ją nabyłam. Wprawdzie zastanawiałam sie pomiedzy różową a niebieską, ale rabat mnie przekonał, że jednak potrzebuje różowej
Jeżeli tak jest to tym lepiej bo o ile benzyna i aceton i tak są absurdalne to np alkohol jest w wielu żelach nawet jeśli na samym końcu składu.
Tak się tylko zastanawiam skąd tamto się wzięło w takim razie.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 20:10   #3547
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widzę, że dylematy miałyśmy takie same i motywacja ich rozwiązania też identyczna


A wysłali Ci juz przesyłkę? Mi jeszcze nie, cos sobie w kulki leca...
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 22:09   #3548
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Powiem Wam, ze mam dylemat. Z jednej strony kupilabym Lune, ale szal na nia mi kompletnie przeszedl. I jesli dodatkowo bede musiala sie zastanawiac z czym ja uzywac? Napisalam do producenta. Znalazlam tez taka notke http://blog.urbanoutfitters.com/blog...ove_foreo_luna
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-03, 23:30   #3549
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze mam dylemat. Z jednej strony kupilabym Lune, ale szal na nia mi kompletnie przeszedl. I jesli dodatkowo bede musiala sie zastanawiac z czym ja uzywac? Napisalam do producenta. Znalazlam tez taka notke http://blog.urbanoutfitters.com/blog...ove_foreo_luna
Chodzi o to, że tam piszą o czyscidłach na bazie olejów? w manualu na stronie Foreo nic takiego nie ma. Tylko silikony, glinki i drobiny scierające (str.4):

http://www.foreo.com/wp-content/uplo...SB_NEW_ONE.pdf
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 07:03   #3550
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Zaczynam mieć problem to co można do niej używać
Jakie produkty?
Wczoraj przyszła jest piękna.
Nie używałam jej wczoraj. Dzisiaj pierwszy raz
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 07:20   #3551
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Napisałam wczoraj do producenta. Dziś już mam odpowiedź:

The LUNA™ device can be used together with your normal skincare products (cleaners, serums and soaps) during cleansing or massage mode, but avoid using any skin care products containing silicone, exfoliatiors or grains - these can damage the Silicone on your device.

What is Silicone?
Usually a silicone ingredient finishes with – CONE or – XANE.

However there are some exceptions, for example: methylisothiazolinone and methylchloroisothiazolino ne, so double-check also for these ingredients.

How to find silicone ingredients on the INCI list:
Trideceth-12, dimethicone copolyo, dimethicone copolyol/HWP, hydroxypropyl, polvsiloxane, lauryl,Methicone copolyol, amodiemethicone behenoxy, dimethicone, stearoxy dimethicone, cetearyl methicone,Cetyl dimenthicone, cyclomethicone, cyclopentasuloxane, dimethicone , dumethiconol, stearyldimenthicone,Trime thylsilylamodimethicone, phenyl trimethicone

You can also firstly use the cleansing oil to cleanse your face, rinse it with water. Then use the FOREO to deep cleanse your face once again and then use the massage function.

Hope it helps.


Best regards

Eva
FOREO Customer Care
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 07:21   #3552
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Dziewczyny znowu szukam dobrego kremu pod oczy... zeby byl mocno nawilzajacy, przeciwzmarszczkowy i jakby dzialal jeszczena cienie pod oczami byloby super. Myslalam o loccitane tez niebieskiz shea, kiehls z awokado innych typow na razie nie mam. Co polecacie jako takiego super
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 07:26   #3553
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
Dziewczyny znowu szukam dobrego kremu pod oczy... zeby byl mocno nawilzajacy, przeciwzmarszczkowy i jakby dzialal jeszczena cienie pod oczami byloby super. Myslalam o loccitane tez niebieskiz shea, kiehls z awokado innych typow na razie nie mam. Co polecacie jako takiego super
Nie miałam żadnego z tych, ale u mnie sprawdził się tylko Antipodes. Jest bogaty, bardzo dobrze nawilża, nadaje się na noc i na dzień. Na likwidację cieni nie licz. Nie ma takiego kremu, któy poradziłby sobie z moimi cieniami.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 07:33   #3554
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Moja Luna dotarła wczoraj Oczywiście nie mogłam się oprzeć i od razu ją przetestowałam. Najpierw zmyłam makijaż tak jak to zawsze robię, a potem użyłam Luny razem z czarnym mydłem w płynie (akurat mam z iherba). Samo używanie Luny bardzo przyjemne - nie mam porównania z Clarisoniciem, więc tu się nie wypowiem. Skóra po użyciu Luny była super gładka Nigdy nie udało mi się uzyskać takiego efektu po peelingach . I potem wszystkie produkty pielęgnacyjne, które nakładałam wchłaniały się w mig.

Podsumowując, początek jest bardzo zachęcający. Zobaczymy co będzie później, szczególnie, że mi co jakiś czas lubi coś wyskoczyć na twarzy i trochę się obawiam czy Luna aby tego nie zaogni tudzież nie rozniesie po twarzy. Będę informować jak się dalej sprawuje
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 07:44   #3555
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Nie miałam żadnego z tych, ale u mnie sprawdził się tylko Antipodes. Jest bogaty, bardzo dobrze nawilża, nadaje się na noc i na dzień. Na likwidację cieni nie licz. Nie ma takiego kremu, któy poradziłby sobie z moimi cieniami.
Wiemze cienie to trudna sprawa, ale jakby delikatnie pomogl byloby super. Antipodes nie znam. Ale onma widze az 30 ml za 150zl. Wow
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:07   #3556
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Może mój angielski nie jest najlepszy, ale z tego co cytujesz wg mnie nie jest powiedziane, że Luny nie można używać z produktami zawierającymi alkohol, pochodne ropy naftowej czy aceton. Jest tu napisane jedynie, ze oni tego nie rekomendują ze względu na mozliwość podrażnienia skóry.

To czego nie można stosować z Luną to środki mogące powodować mechaniczne uszkodzenia powierzchni Luny czyli zawierające drobinki ścierne np. glinki czy peelingi.
Mogę się jednak mylić
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50508649]Nie mylisz sie. Dokladnie to napisali .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja tez gdzies tak czytalam, ale tu pisza jedynie ze uszkodzic lune mogą produkty z silikonami, glinkami i drobinkami sciernymi tak jak wyzej dziewczyny pisały.


BTW ja tez sobie ją nabyłam. Wprawdzie zastanawiałam sie pomiedzy różową a niebieską, ale rabat mnie przekonał, że jednak potrzebuje różowej
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widzę, że dylematy miałyśmy takie same i motywacja ich rozwiązania też identyczna
hehehe

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Moja Luna dotarła wczoraj Oczywiście nie mogłam się oprzeć i od razu ją przetestowałam. Najpierw zmyłam makijaż tak jak to zawsze robię, a potem użyłam Luny razem z czarnym mydłem w płynie (akurat mam z iherba). Samo używanie Luny bardzo przyjemne - nie mam porównania z Clarisoniciem, więc tu się nie wypowiem. Skóra po użyciu Luny była super gładka Nigdy nie udało mi się uzyskać takiego efektu po peelingach . I potem wszystkie produkty pielęgnacyjne, które nakładałam wchłaniały się w mig.

Podsumowując, początek jest bardzo zachęcający. Zobaczymy co będzie później, szczególnie, że mi co jakiś czas lubi coś wyskoczyć na twarzy i trochę się obawiam czy Luna aby tego nie zaogni tudzież nie rozniesie po twarzy. Będę informować jak się dalej sprawuje
to wszystko zalezy od tego jakiej natury niespodzianki się Tobie pojawiają ja od czasu luny [2 miesiace] nie mam problemow z zaskornikami. przed @ pojawiaja mi sie hormonalnie takie wypryski dziwne - one sa tak jakby gleboko pod skora - i nie wiem czy to placebo [jesli tak to tez spoko ] czy faktycznie luna, ale ona jakos je rozbija tymi wibracjami czy magią w kazdym razie zawsze mialam tak, ze zanim mi to zniknelo to trwalo okolo tygodnia, a teraz 2-3 dni i nie ma

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------


Do mnie wcz doleciała dla Mamy. Teraz czekam na Dzien Matki
Z kumpela stwierdzilysmy ze wyglądają jak kolonia koralowców


Sent from my iPhone using Tapatalk
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:14   #3557
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość




hehehe


to wszystko zalezy od tego jakiej natury niespodzianki się Tobie pojawiają ja od czasu luny [2 miesiace] nie mam problemow z zaskornikami. przed @ pojawiaja mi sie hormonalnie takie wypryski dziwne - one sa tak jakby gleboko pod skora - i nie wiem czy to placebo [jesli tak to tez spoko ] czy faktycznie luna, ale ona jakos je rozbija tymi wibracjami czy magią w kazdym razie zawsze mialam tak, ze zanim mi to zniknelo to trwalo okolo tygodnia, a teraz 2-3 dni i nie ma

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------


Do mnie wcz doleciała dla Mamy. Teraz czekam na Dzien Matki
Z kumpela stwierdzilysmy ze wyglądają jak kolonia koralowców


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mam problem z zaskórnikami, miewam też takie właśnie jakby podskórne gule, które są strasznie upierdliwe i długo się goją A używasz jej codziennie??

Pięknie wyglądają te dwie Luny u Ciebie Ciekawe jaka jest różnica pomiędzy tymi do różnych typów skór.
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:18   #3558
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
You can also firstly use the cleansing oil to cleanse your face, rinse it with water. Then use the FOREO to deep cleanse your face once again and then use the massage function.
O, czyli to znaczy, że można jej też używać na tylko mokrą skórę bez żadnego 'czyścika'.

Chyba za nią jednak zapłacę Czuję niewygodne napięcie psychiczne

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50485019]Poka.[/QUOTE]

Eee tam, zwykła taka. Tyle, że czerwona Nie ma się czym chwalić.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:26   #3559
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Mam problem z zaskórnikami, miewam też takie właśnie jakby podskórne gule, które są strasznie upierdliwe i długo się goją A używasz jej codziennie??

Pięknie wyglądają te dwie Luny u Ciebie Ciekawe jaka jest różnica pomiędzy tymi do różnych typów skór.
moja jest mini, niestety nie wiem czy np anty aging dziala ani jak sie myje ta duza
ta luna mini ma z przodu taki uklad jak ta do skory wrazliwej, a z tylu jak dla mezczyzn ta do cery mieszanej ma troche wiecej tych twardszych wypustek.
uzywam codziennie rano i wieczorem [uzywam glownie tej czesci z przodu, 2 x w tygodniu myję tylną częścią - zamiast peelingu]
jak masz te podskorne to polecam naprawde, nigdy nie znikaly mi tak szybko jak przy wspomaganiu luną
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051645 4]O, czyli to znaczy, że można jej też używać na tylko mokrą skórę bez żadnego 'czyścika'.

Chyba za nią jednak zapłacę Czuję niewygodne napięcie psychiczne

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------



Eee tam, zwykła taka. Tyle, że czerwona Nie ma się czym chwalić.[/QUOTE]

probowalam z sama woda, ale wole jednak z jakimkolwiek czyms do twarzy, daje jej wiecej "poslizgu"
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 08:31   #3560
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

a mnie to zastanawia, dlaczego, skoro sama luna jest silikonową szczotką (czy tam masażerem, mam jakiś dysonans nazywając to urządzenie szczotką nie można używać silikonów do niej... bo rozumiem, że drobinki mogłyby uszkodzić tą powierzchnię...

p.s. ja i tak silikonów nie używam, wiadomix - czysto teoretycznie się zastanawiam.... p.s.II moja już bieży do mnie, dostałam kilka smsków od dhlów
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2015-03-04 o 08:35
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 08:40   #3561
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ja czasami używam z samą wodą
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:09   #3562
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a mnie to zastanawia, dlaczego, skoro sama luna jest silikonową szczotką (czy tam masażerem, mam jakiś dysonans nazywając to urządzenie szczotką nie można używać silikonów do niej... bo rozumiem, że drobinki mogłyby uszkodzić tą powierzchnię...

p.s. ja i tak silikonów nie używam, wiadomix - czysto teoretycznie się zastanawiam.... p.s.II moja już bieży do mnie, dostałam kilka smsków od dhlów
Prosta zasada chemii: „ similia similibus solvuntur ” (podobne rozpuszcza podobne)

Ja się jeszcze waham. Jeśli kupię to stacjonarnie w sklepie. Gdyby dawali te 30 dni na testy to już bym ją brała. Po przejściach z Clarisonic mam wątpliwości.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 09:43   #3563
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Online pojawiło sie Garden Escape a już prawie nic nie ma
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 10:23   #3564
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość


A wysłali Ci juz przesyłkę? Mi jeszcze nie, cos sobie w kulki leca...
Jeszcze nie wysłali - może dlatego, że jeszcze nie opłaciłam zamówienia .
A serio - dziś zamierzam zapłacić, niech się dzieje wola nieba

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Moja Luna dotarła wczoraj Oczywiście nie mogłam się oprzeć i od razu ją przetestowałam. Najpierw zmyłam makijaż tak jak to zawsze robię, a potem użyłam Luny razem z czarnym mydłem w płynie (akurat mam z iherba). Samo używanie Luny bardzo przyjemne - nie mam porównania z Clarisoniciem, więc tu się nie wypowiem. Skóra po użyciu Luny była super gładka Nigdy nie udało mi się uzyskać takiego efektu po peelingach . I potem wszystkie produkty pielęgnacyjne, które nakładałam wchłaniały się w mig.

Podsumowując, początek jest bardzo zachęcający. Zobaczymy co będzie później, szczególnie, że mi co jakiś czas lubi coś wyskoczyć na twarzy i trochę się obawiam czy Luna aby tego nie zaogni tudzież nie rozniesie po twarzy. Będę informować jak się dalej sprawuje
A jaką w końcu wzięłaś - różową "zwykłą" czy mini?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Do mnie wcz doleciała dla Mamy. Teraz czekam na Dzien Matki
Z kumpela stwierdzilysmy ze wyglądają jak kolonia koralowców
Mnie ciekawi różnica w działaniu mini i różowej, pomijając opcję anty aging, której mini nie ma. W sumie wypustki mini i różowej wydają się takie same, więc i działanie powinno być podobne .

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5051645 4]
Chyba za nią jednak zapłacę Czuję niewygodne napięcie psychiczne [/QUOTE]
Ja mam podobnie, więc chyba szybko zapłacę, żeby się dłużej nie męczyć
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:06   #3565
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Kto ma? Dumam czy kliknac.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...g-shampoo.html

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Ogladam wlasnie filmiki LP (urlop na zadanie dobrze spedzony ) i,wiem, ze juz to mowilam, ale sa wspaniale.

https://www.youtube.com/watch?v=xCYLwRPntsk

Magia .

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=lE3VSnE5Moc#t=2m47s

Musze sobie koniecznie kupic kokarde .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:11   #3566
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Kto ma? Dumam czy kliknac.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...g-shampoo.html

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Ogladam wlasnie filmiki LP (urlop na zadanie dobrze spedzony ) i,wiem, ze juz to mowilam, ale sa wspaniale.

https://www.youtube.com/watch?v=xCYLwRPntsk

Magia .

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=lE3VSnE5Moc#t=2m47s

Musze sobie koniecznie kupic kokarde .
wow, ale efekt !!!
gdzie Wy zamierzacie kupować kosmetyki LP?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2015-03-04 o 11:13
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:12   #3567
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wysłali - może dlatego, że jeszcze nie opłaciłam zamówienia .
A serio - dziś zamierzam zapłacić, niech się dzieje wola nieba


A jaką w końcu wzięłaś - różową "zwykłą" czy mini?


Mnie ciekawi różnica w działaniu mini i różowej, pomijając opcję anty aging, której mini nie ma. W sumie wypustki mini i różowej wydają się takie same, więc i działanie powinno być podobne .


Ja mam podobnie, więc chyba szybko zapłacę, żeby się dłużej nie męczyć
z obserwacji i macania to wydaje mi sie, ze poza anty aging i tym, że mała ma 2 tryby szybkości a duża 8 [chyba?] to nie ma. te wypustki są takie same, duża ma ich więcej [tak ze 2-3 rzędy na oko], ale wielkość ich, materiał całe wykonanie i wszystko - nie odbiega między nimi.

To, co mnie zdziwiło, to, że do dużej dostaje się taki woreczek na wyjazdy, a do małej, którą sam producent reklamuje jako wersję "travel" nie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:31   #3568
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wow, ale efekt !!!
gdzie Wy zamierzacie kupować kosmetyki LP?
Ja kupuje na Tru. Ranka pisala, ze 7-8.03 jest -20% na Hair2Go. Tym razem kupie tam. Troche odczuwam bol dupy, ze za przesylke trzeba placic niezaleznie od kwoty zamowienia. Juz mam koszyk gotowy .

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Dodałam LP do bazy KWC.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:38   #3569
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Dziewczyny orientujecie się na max. jak długo w stacjonarnym D można odłożyć produkt ?

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z obserwacji i macania to wydaje mi sie, ze poza anty aging i tym, że mała ma 2 tryby szybkości a duża 8 [chyba?] to nie ma. te wypustki są takie same, duża ma ich więcej [tak ze 2-3 rzędy na oko], ale wielkość ich, materiał całe wykonanie i wszystko - nie odbiega między nimi.

To, co mnie zdziwiło, to, że do dużej dostaje się taki woreczek na wyjazdy, a do małej, którą sam producent reklamuje jako wersję "travel" nie
Właśnie przydałby się woreczek!
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-04, 11:41   #3570
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50519730]Ja kupuje na Tru. Ranka pisala, ze 7-8.03 jest -20% na Hair2Go. Tym razem kupie tam. Troche odczuwam bol dupy, ze za przesylke trzeba placic niezaleznie od kwoty zamowienia. Juz mam koszyk gotowy .

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Dodałam LP do bazy KWC.[/QUOTE]

Ja się skuszę na 5-in-1 jeśli będzie w dniu promocji
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.