PM 2018, cz. XI - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-28, 16:49   #3271
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
My już nie będziemy dopraszać więc ścisku nie miałam z terminami. Teściowa myśli,że mamy potwierdzenie 2 tyg przed ślubem już nie chciało mi się jej uświadamiać,że jest inaczej. Sed nie stresuj się na zapas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas teściowa powtarza niektórym, że mogą nam zdać rownie dobrze tydzień przed czy przyjdą sami, czy może z kims i nie będzie problemu...

U nas sporo odmówiło. Minimum naszej sali to 100 zł. Jeśli będzie mniej (a na to się zanosi), to płacimy za puste miejsca.
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 17:05   #3272
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez 0gabi0 Pokaż wiadomość
U nas teściowa powtarza niektórym, że mogą nam zdać rownie dobrze tydzień przed czy przyjdą sami, czy może z kims i nie będzie problemu...

U nas sporo odmówiło. Minimum naszej sali to 100 zł. Jeśli będzie mniej (a na to się zanosi), to płacimy za puste miejsca.
Czyli masz tą samą sytuację co ja.

Co ona oszalała? Uwielbiam wtrącanie się :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:14   #3273
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

hej nadrabiam Was, bo ostatnie dni w pracy to oczywiście gonitwa zdążyć do Świąt...

poprzymierzałam wczoraj jeszcze kilka kiecek i podpisałam ostatecznie umowę na tą, która mi się spodobała na początku i którą Wam tu pokazywałam choć nie obyło się bez wku*wu... dzień bez wku*wu dniem straconym eh

byłam dzisiaj u dietetyka na kontrolnym ważeniu. spadło mi w marcu 2,2 kg z masy tłuszczowej jest nadzieja i dla mnie, że nie będę na swoim weselu zalana

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
moja ostatnio ma ciężkie chwile, chyba włos mi wrósł i zapalenie mi się zrobiło pod skórą
kup sobie maść Triderm na takie niespodzianki, choć nie wiem czy ona przypadkiem nie jest na receptę miejscowo smarować - zejdzie w trzy dni.


Cytat:
Napisane przez peony_ Pokaż wiadomość
Pokrzywe warto pić pozbywa się nadmiaru wody z organizmu. Biorę też fajne tabletki be slim.
pokrzywa jest też dobra na włosy i na PMS tylko trzeba uważać, jak ktoś ma problemy z cerą, bo na początku może wysypać, szczególnie czoło


Cytat:
Napisane przez Paratrophy Pokaż wiadomość
O czystku nie wiedziałam, że tak wyjaławia organizm! Dobrze wiedzieć, choć ja ostatnio zamiast czystka pije ziele macierzanki.

Musze się przyznać, że zdecydowałam się jednak odstawić anty. ale jest dziwnie po tylu latach brania

Nie mogę się doczekać zaproszeń , poakceptowaliśmy już projekty
i jak się czujesz po odstawieniu?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:16   #3274
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
hej

poprzymierzałam wczoraj jeszcze kilka kiecek i podpisałam ostatecznie umowę na tą, która mi się spodobała na początku i którą Wam tu pokazywałam choć nie obyło się bez wku*wu... dzień bez wku*wu dniem straconym eh

byłam dzisiaj u dietetyka na kontrolnym ważeniu. spadło mi w marcu 2,2 kg z masy tłuszczowej jest nadzieja i dla mnie, że nie będę na swoim weselu zalana



kup sobie maść Triderm na takie niespodzianki, choć nie wiem czy ona przypadkiem nie jest na receptę miejscowo smarować - zejdzie w trzy dni.




pokrzywa jest też dobra na włosy i na PMS tylko trzeba uważać, jak ktoś ma problemy z cerą, bo na początku może wysypać, szczególnie czoło

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



i jak się czujesz po odstawieniu?
Tą dwuczęściową z Mari Lill? Pokazuj zdjęcia 😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Wysłali dziś nasze pudełka na obrączki i koperty. Mam nadzieję, że jutro dotrą i nie czeka mnie żadna niemiła niespodzianka jak przy koprze 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:21   #3275
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Ja mojemu TŻ chciałabym kupić perfumy, ale ostatnio nic co mi się podoba jemu się nie podoba każdy Tom Ford śmierdzi, Terre d'Hermes, którego kocham miłością bezgraniczną mu się znudził, Aventus za drogi jak żyć
[/URL]
znasz guerlain l’homme ideal? mój męski nr 1. uwielbiam i wodę toaletowa (czarną) i wodę perfumowaną (brązowa). ta perfumowana jest wg mnie bardzo randkowa


Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Kołocze rozdane uwielbiam robić ludziom prezenty i niespodzianki! Tak mnie to cieszy że łojoj. Dużo osób z pracy się nie spodziewało kołoczy. Paradowałam z welonem z panieńskiego. Dzieci były w szoku jak wychodziłam do sali i pytały: ''czemu pani angielska ma chustke na głowie?'' Albo ''przebrala się pani za zajączka?'' ogólnie to toczyłam tę beczkę śmiechu i rozweselałam ludzi ��
pani angielska - jak ładnie na ciebie wołają! miodzio!

kurczę, stresujcie mnie powoli tymi zaproszeniami (bo powolutku dumam nad szczegółami projektu i dziś się wezmę za odmienianie nazwisk )
potwierdzenie na 1 lipca chyba będzie (2 mies do ślubu). zapraszamy 140 osób, o 10 wiemy ze ich na bank nie będzie, a dwa zaproszenia drukujemy „na wszelki” (decyzja czy ich zaprosimy czy nie dopiero zapadnie), chciałabym żeby wyszło koło 120 osób, bo to by było optymalnie z punktu widzenia wielkości sali. eh stresujcie mnie, że tu będą perturbacje
a no i zadanie na dziś to matematyka - trzeba oszacować liczbę zawiadomień...

a tak poza tym to mam ochotę się pożalić - mam za sobą mega ch-y dzień i zasługuje na wino za moja dzisiejszą anielska cierpliwość! i medal!
(za to ogarnęłam zajączka!)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2018-03-28 o 18:22
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:25   #3276
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. XI

Ten tydzień mnie wykończy, dzień w dzień wracam do domu i pierwsze co robię to kładę się na "drzemkę". Czekam na weekend jak na zbawienie. Z pozytywnych rzeczy dogadałam się co do dekoracji kościoła z druga parą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:26   #3277
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Tą dwuczęściową z Mari Lill? Pokazuj zdjęcia ����



Wysłali dziś nasze pudełka na obrączki i koperty. Mam nadzieję, że jutro dotrą i nie czeka mnie żadna niemiła niespodzianka jak przy koprze ��
taak, tą dwuczęściową, o jak mi miło że ktoś pamięta!

tylko na tej wierzchniej warstwie nakładanej w kolorze ivory będzie trochę inna koronka, niż dotychczas, bo u producenta się skończyła. jak to usłyszałam to padłam na zawał, bo po odwiedzeniu kolejnych salonów byłam już zdecydowana właśnie na TĄ, tą jedyną koronka będzie tak samo wycięta i ułożona, ale no wiesz o co chodzi, jednak to jakaś zmiana... podpisałam umowę, bo jednak w tej sukni najbardziej to podoba mi się całokształt, cały model, ten złotawy gorset pod spodem, a szczególnie dół jak z tym tiulem się miesza i takie ombre się robi, więc trochę inne aplikacje z koronki chyba nie zrobią aż tak dużej różnicy....
jak myślicie? albo w sumie nie pytam, nie załamujcie mnie
a nawet nie mam zdjęcia na sobie, przez to zamieszanie zapomniałam o tym totalnie, choć mój tata chyba zrobił z ukrycia



Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Ten tydzień mnie wykończy, dzień w dzień wracam do domu i pierwsze co robię to kładę się na "drzemkę". Czekam na weekend jak na zbawienie. Z pozytywnych rzeczy dogadałam się co do dekoracji kościoła z druga parą.
jej... a ja od zmiany czasu nie śpię w nocy, totalnie nie umiem zasnąć
kupiłam już persen forte, ale ile można zasypiać na lekach

fajnie, że się dogadaliście
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2018-03-28 o 18:28
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 18:27   #3278
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Czyli masz tą samą sytuację co ja.

Co ona oszalała? Uwielbiam wtrącanie się :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, a trochę słabo płacić za nic. Ewentualnie możemy mieć jakieś 97-98 gości, ale na pewno nie mniej.

Generalnie jest spoko, ale te ślubne pomysły są mega słabe. Jak np. różne rodzaje wódki na weselu, czy mieszanie rodzin przy okrągłych stołach.
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:27   #3279
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cześć dziewczyny, mogę do was wrócić? Pisałam tu baaaardzo dawno temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:30   #3280
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. XI

Kateinn pokazuj foty bo ja już się pogubiłam jaka to suknia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:30   #3281
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

aaaa jeśli ktoś nie widział to odsyłam tu https://web.facebook.com/marilillwroclaw/photos/pcb.1381522041948089/1381517761948517/?type=3&theater&_rdc=1&_r dr

ta warstwa pod spodem jest bardziej złotawa/nude niż wydaje się na zdjęciu. ponoć do włosów mi pasuje
a ten przedłużony gorset zbiera moje dodatkowe kilogramy
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2018-03-28 o 18:32
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 18:36   #3282
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez 0gabi0 Pokaż wiadomość

Generalnie jest spoko, ale te ślubne pomysły są mega słabe. Jak np. różne rodzaje wódki na weselu, czy mieszanie rodzin przy okrągłych stołach.
U mnie teść też wymyślił mieszanie rodzin😱 Powiedziałam stanowczo,że nie ma takiej opcji. Integrować się mogą na parkiecie.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:38   #3283
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez 0gabi0 Pokaż wiadomość
Tak, a trochę słabo płacić za nic. Ewentualnie możemy mieć jakieś 97-98 gości, ale na pewno nie mniej.

Generalnie jest spoko, ale te ślubne pomysły są mega słabe. Jak np. różne rodzaje wódki na weselu, czy mieszanie rodzin przy okrągłych stołach.
Taa moja ma lepsze zwłaszcza z karteczkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:38   #3284
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

girlandzia zerknij post wyżej bo edytowałam
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:39   #3285
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
U mnie teść też wymyślił mieszanie rodzin Powiedziałam stanowczo,że nie ma takiej opcji. Integrować się mogą na parkiecie.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nie będzie mieszania rodzin bo nie mam kogo pomieszać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:42   #3286
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
girlandzia zerknij post wyżej bo edytowałam
Właśnie sobie oglądałam w powiększeniu bardzo ładna, z tyłu jest wiązana czy tylko są guziczki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Taa moja ma lepsze zwłaszcza z karteczkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakimi znowu karteczkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Ogólnie moi teściowe mnie załamują pod względem wesela, nawet mi się nie chce z nimi poruszać żadnych tematów bo za każdym razem mi ręce opadają. Ostatnio nas pytała teściowa o zaproszenia, wysłalismy zdjęcia to zero reakcji. Jedyne co ją interesuje to nauki przedmałżeńskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:45   #3287
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Właśnie sobie oglądałam w powiększeniu bardzo ładna, z tyłu jest wiązana czy tylko są guziczki?
ta warstwa nude pod spodem jest wiązana gorsetowo, a ta warstwa jasna ivory jest zapinana na guziczki dziękuję


Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
U mnie teść też wymyślił mieszanie rodzin�� Powiedziałam stanowczo,że nie ma takiej opcji. Integrować się mogą na parkiecie.....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OMUJBORZE KRYSTEPANIE nigdy w życiu
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:45   #3288
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
ta warstwa nude pod spodem jest wiązana gorsetowo, a ta warstwa jasna ivory jest zapinana na guziczki dziękuję
Tak samo jak u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:47   #3289
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. XI

Hej! Dzisiaj dogadaliśmy szczegóły dotyczące tortu 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 18:48   #3290
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
znasz guerlain lâ��homme ideal? mój męski nr 1. uwielbiam i wodę toaletowa (czarną) i wodę perfumowaną (brązowa). ta perfumowana jest wg mnie bardzo randkowa



pani angielska - jak ładnie na ciebie wołają! miodzio!

kurczę, stresujcie mnie powoli tymi zaproszeniami (bo powolutku dumam nad szczegółami projektu i dziś się wezmę za odmienianie nazwisk )
potwierdzenie na 1 lipca chyba będzie (2 mies do ślubu). zapraszamy 140 osób, o 10 wiemy ze ich na bank nie będzie, a dwa zaproszenia drukujemy â��na wszelkiâ� (decyzja czy ich zaprosimy czy nie dopiero zapadnie), chciałabym żeby wyszło koło 120 osób, bo to by było optymalnie z punktu widzenia wielkości sali. eh stresujcie mnie, że tu będą perturbacje
a no i zadanie na dziś to matematyka - trzeba oszacować liczbę zawiadomień...

a tak poza tym to mam ochotę się pożalić - mam za sobą mega ch-y dzień i zasługuje na wino za moja dzisiejszą anielska cierpliwość! i medal!
(za to ogarnęłam zajączka!)
Znam, też bardzo go lubię, ale TŻ nie, bo "dziadkowy" (czymajta mnie!!!), jęczy mi o jakimś Lacoste może go jeszcze nawrócę.
Ciesz się, że masz tylko ch-y dzień, ja mam chyba ch-y kwartał hope it helps

Uwaga uwaga - TŻ usiadł do kończenia zaproszeń - w międzyczasie twierdzi, że zmienił koncepcję i robi od nowa. A najgorsze jest to, że co zrobi to nie chce mi wysłać, żeby wam pokazać - pokazuje mi tylko u siebie na laptopie!!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:51   #3291
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Właśnie sobie oglądałam w powiększeniu bardzo ładna, z tyłu jest wiązana czy tylko są guziczki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------


Jakimi znowu karteczkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Ogólnie moi teściowe mnie załamują pod względem wesela, nawet mi się nie chce z nimi poruszać żadnych tematów bo za każdym razem mi ręce opadają. Ostatnio nas pytała teściowa o zaproszenia, wysłalismy zdjęcia to zero reakcji. Jedyne co ją interesuje to nauki przedmałżeńskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mówiłam: ona wymyśliła żeby do zaproszenia wrzucić karteczkę z hasłem "talerz", "sztućce", "pościel" bo to idealne prezenty. to nic że mieszkamy ze sobą 3 lata i to co potrzebne mamy

Teściowa też mnie osłabia z naukami. A ostatnio przebiła samą siebie bo jak to nie idziemy do spowiedzi (?). No bo nie dostaniemy rozgrzeszenia? Ja nie wiem.. To mam kłamać że nie mam męża bo trzeba iść do spowiedzi ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:52   #3292
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
No mówiłam: ona wymyśliła żeby do zaproszenia wrzucić karteczkę z hasłem "talerz", "sztućce", "pościel" bo to idealne prezenty. to nic że mieszkamy ze sobą 3 lata i to co potrzebne mamy

Teściowa też mnie osłabia z naukami. A ostatnio przebiła samą siebie bo jak to nie idziemy do spowiedzi (?). No bo nie dostaniemy rozgrzeszenia? Ja nie wiem.. To mam kłamać że nie mam męża bo trzeba iść do spowiedzi ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaaa o te karteczki, ja prdl skad ona bierze te pomysły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:54   #3293
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Aaaaa o te karteczki, ja prdl skad ona bierze te pomysły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnie wesele na jakim była to może z 10-15 lat temu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:56   #3294
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ostatnie wesele na jakim była to może z 10-15 lat temu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To wiele tłumaczy mój teść zatrzymał się na etapie ozdabiania sal balonami, chyba myśli że będę fruwać po całej sali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:00   #3295
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
To wiele tłumaczy mój teść zatrzymał się na etapie ozdabiania sal balonami, chyba myśli że będę fruwać po całej sali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejuniu kochany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:03   #3296
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
Kołocze rozdane ☺ uwielbiam robić ludziom prezenty i niespodzianki! Tak mnie to cieszy że łojoj. Dużo osób z pracy się nie spodziewało kołoczy. Paradowałam z welonem z panieńskiego. Dzieci były w szoku jak wychodziłam do sali i pytały: ''czemu pani angielska ma chustke na głowie?'' Albo ''przebrala się pani za zajączka?'' ogólnie to toczyłam tę beczkę śmiechu i rozweselałam ludzi 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś słodka
Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Ten tydzień mnie wykończy, dzień w dzień wracam do domu i pierwsze co robię to kładę się na "drzemkę". Czekam na weekend jak na zbawienie. Z pozytywnych rzeczy dogadałam się co do dekoracji kościoła z druga parą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A macie już drugi ustalony w końcu?
Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość

jej... a ja od zmiany czasu nie śpię w nocy, totalnie nie umiem zasnąć
kupiłam już persen forte, ale ile można zasypiać na lekach
Serio 1 h na Ciebie tak działa? Ja tego nawet nie zauważyłam, no może w niedzielę byłam niewyspana, bo późno się położyłam
__________________
5.10.2018
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:05   #3297
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Jesteś słodka

A macie już drugi ustalony w końcu?

Serio 1 h na Ciebie tak działa? Ja tego nawet nie zauważyłam, no może w niedzielę byłam niewyspana, bo późno się położyłam
noo ta zmiana czasu na pewno nie ułatwia życia, ale miałam też wczoraj wizytę z podpisaniem umowy o kieckę a dzisiaj wizytę u dietetyka, może mnie to jakoś podświadomie stresowało nie wiem zobaczę czy dzisiaj zasnę sama z siebie
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:07   #3298
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
Jesteś słodka

A macie już drugi ustalony w końcu?

Serio 1 h na Ciebie tak działa? Ja tego nawet nie zauważyłam, no może w niedzielę byłam niewyspana, bo późno się położyłam
Ja też nie mogę spać :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:09   #3299
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018, cz. XI

Ja nienawidzę czasu letniego - jak w zimowym potrafiłam się obudzić sama z siebie nawet o 5 całkiem przyzwoicie wyspana, tak teraz o 6.30 ledwo patrząc na jedno oko zmierzam do łazienki niczym zombie. Dzie ta wiosna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez patisonowa
Czas edycji: 2018-03-28 o 19:34
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 19:19   #3300
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018, cz. XI

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
A macie już drugi ustalony w końcu?
Nie,kościół zostaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę czasu zimowego - jak w letnim potrafiłam się obudzić sama z siebie nawet o 5 całkiem przyzwoicie wyspana, tak teraz o 6.30 ledwo patrząc na jedno oko zmierzam do łazienki niczym zombie. Dzie ta wiosna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też chodzę jak zombie. Dzisiaj rano wstaje a za oknem pada śnieg i czekało nas odśnieżanie auta. Pogoda zwariowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-01 20:07:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.