Listopadówki 2021! Część III ;) - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-26, 20:01   #1591
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Tak mi przykro, że was też dopadło U nas też nadal kaszel, Wandzia jak kichnie to sople po pas… ale na szczęście samopoczucie w miarę. Dużo zdrówka życzę, niech szybko mija!
Dzisiaj Szymon dostał gorączki a już myślałam że go ominie. To jeszcze ja zostałam bez gorączki. Męża 5 dni męczyła temperatura po 40 stopni. No leżał błoto.
Święta mieliśmy okropne, bo tylko siedzieliśmy sami w domu, każde z nas zmęczone, chore. Niepotrzebne utarczki słowne, masakra. Dobrze że już jutro mąż idzie do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-26, 20:02   #1592
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Olga_1988 Pokaż wiadomość
Dzisiaj Szymon dostał gorączki a już myślałam że go ominie. To jeszcze ja zostałam bez gorączki. Męża 5 dni męczyła temperatura po 40 stopni. No leżał błoto.
Święta mieliśmy okropne, bo tylko siedzieliśmy sami w domu, każde z nas zmęczone, chore. Niepotrzebne utarczki słowne, masakra. Dobrze że już jutro mąż idzie do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Przykro mi Tulę.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 11:35   #1593
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Listopadówki 2021! Część III

Hej U nas też Marcelina chora. Musieliśmy odwołać sylwestra ze znajomymi i zostajemy w domu.

Czy są tu jeszcze maluchy, które nie chodzą i nie stoją samodzielnie? U nas jakoś strasznie powoli to idzie. Na 9 miesięcy wstała przy meblach, na 10 zaczęła chodzić przy meblach i od tego czasu cisza. Zaczynam się trochę denerwować (wiem, że jeszcze ma czas), ale jakby stanęła w miejscu i się bała. Mam wrażenie, że dzieci, które robiły wszystko później już chodzą a tutaj klops.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Ewelinatir
Czas edycji: 2022-12-30 o 11:37
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 12:21   #1594
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Jesteśmy w Polsce od wigili po której rozłożył się mój brat z żona. Po tym żony brata brat z dziewczyna którzy biorą ślub w sylwestra. Laura miała bostonke od świat a wczoraj 39,5 i kaszel. Ktoś jeszcze coś doda? Ja nuz wymiękam.

Laura nie chodzi i nie widzę w tym problemu. Mój syn zaczął jak miał 16m. Norma jest do 18. Luz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 12:47   #1595
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej U nas też Marcelina chora. Musieliśmy odwołać sylwestra ze znajomymi i zostajemy w domu.

Czy są tu jeszcze maluchy, które nie chodzą i nie stoją samodzielnie? U nas jakoś strasznie powoli to idzie. Na 9 miesięcy wstała przy meblach, na 10 zaczęła chodzić przy meblach i od tego czasu cisza. Zaczynam się trochę denerwować (wiem, że jeszcze ma czas), ale jakby stanęła w miejscu i się bała. Mam wrażenie, że dzieci, które robiły wszystko później już chodzą a tutaj klops.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wandzia nie chodzi, ani przy meblach ani tym bardziej sama. Coś próbuje stawać na nogi z podparciem, ale powoli to idzie. Ja mam luz, tylko dziadków już skręca
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 13:00   #1596
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Szymek też nie chodzi. Przy meblach tak, ale samodzielnie to nawet nie próbuje. Jego brat miał 14 miesięcy jak zaczął, więc się nie stresuje

Oczywiście od babć tylko słucham pytań czy już chodzi i dlaczego jeszcze nie a hitem jest babci TŻ i za każdym razem mnie pyta czy jeszcze karmię piersią i że tak nie można. Do roku powinnam go karmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-30, 20:32   #1597
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej U nas też Marcelina chora. Musieliśmy odwołać sylwestra ze znajomymi i zostajemy w domu.

Czy są tu jeszcze maluchy, które nie chodzą i nie stoją samodzielnie? U nas jakoś strasznie powoli to idzie. Na 9 miesięcy wstała przy meblach, na 10 zaczęła chodzić przy meblach i od tego czasu cisza. Zaczynam się trochę denerwować (wiem, że jeszcze ma czas), ale jakby stanęła w miejscu i się bała. Mam wrażenie, że dzieci, które robiły wszystko później już chodzą a tutaj klops.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Helcia też chodzi tylko przy meblach i pchaczu. Nie stoi i nie chodzi sama. I też ciągle słyszę, że siostrzeniec z lutego 2021 "w jej wieku" już chodził. Ale ja się tym nie przejmuję, wszystkim wtedy odpalam, że Helena przynajmniej zaczyna mówić (a właściwie gada jak nakręcona), a on nic

My mieliśmy z mężem jelitowke,, dwa dni urlopu wyjęte z życia (tak mi szkoda tych wolnych dni), ale od wczoraj już jest ok. Młodą ominęło, ale zajmowanie się nią w tym stanie to była katorga.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-31, 11:33   #1598
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Dziewczyny i dzieci, wszystkiego najpiękniejszego w Nowym Roku!

Sorry za ciszę, ale wpadł nam w grudniu bardzo fajny projekcik i było dość pracowicie, przy okazji jeszcze święta i u mnie w rodzinie od listopada do stycznia co chwila ktoś ma urodziny

Za to noc sylwestrowa boska - tż chory, Młody nie w sosie
Szukam na szybko jakiegoś żarła z dowozem i jeszcze ogarnąć drobne zakupy na jutro.

Leo też samodzielnie nie chodzi. Zaczął za to intensywnie ćwiczyć samodzielne stanie więc postępy są. Mają czas, niedługo ruszą więc luz długie raczkowanie dobrze im zrobi na zwoje i mięśnie

Ostatni miesiąc z bejbem, rany jak to zleciało

Aha, i uprzejmie donoszę, że bujak ze zjezdzalnią są hitem. Znaczy bujak jako bujak to został olany, ale jako mostek do wspinania jest super
Zjeżdzalnię kocha od początku.
Za to ja się chętnie bujam i obserwuję tego mojego kamikadze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-31, 19:19   #1599
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Najlepszości dla wszystkich!

Uprzejmie donoszę, że mój synek zrobił nam prezent na koniec roku i zaczął chodzić 29.12 ☺ a nic tego nie zapowiadało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 00:00   #1600
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III

Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej U nas też Marcelina chora. Musieliśmy odwołać sylwestra ze znajomymi i zostajemy w domu.

Czy są tu jeszcze maluchy, które nie chodzą i nie stoją samodzielnie? U nas jakoś strasznie powoli to idzie. Na 9 miesięcy wstała przy meblach, na 10 zaczęła chodzić przy meblach i od tego czasu cisza. Zaczynam się trochę denerwować (wiem, że jeszcze ma czas), ale jakby stanęła w miejscu i się bała. Mam wrażenie, że dzieci, które robiły wszystko później już chodzą a tutaj klops.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przyjdzie czas, zacznie biegać i będziesz płakać za czasami kiedy była mniej mobilna
Myślę, że nie ma się czym stresować bo ma jeszcze czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Jesteśmy w Polsce od wigili po której rozłożył się mój brat z żona. Po tym żony brata brat z dziewczyna którzy biorą ślub w sylwestra. Laura miała bostonke od świat a wczoraj 39,5 i kaszel. Ktoś jeszcze coś doda? Ja nuz wymiękam.

Laura nie chodzi i nie widzę w tym problemu. Mój syn zaczął jak miał 16m. Norma jest do 18. Luz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Emilka na szczęście zdrowa, póki co. Chociaż dziś miała biegunkę jakąś i przebierałam ją z 10 razy. Ale mam nadzieję, że już jej minie to jutro. Dziś lekkie rzeczy jej podawałam.
Za to ja tuż po 2 dniu świąt zdechłam na dwa dni po prostu nie byłam w stanie nawet siedzieć, dobrze, że mąż miał luzy w pracy i mógł dzieckiem się zająć bo nie byłam w stanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Olga_1988 Pokaż wiadomość
Szymek też nie chodzi. Przy meblach tak, ale samodzielnie to nawet nie próbuje. Jego brat miał 14 miesięcy jak zaczął, więc się nie stresuje

Oczywiście od babć tylko słucham pytań czy już chodzi i dlaczego jeszcze nie a hitem jest babci TŻ i za każdym razem mnie pyta czy jeszcze karmię piersią i że tak nie można. Do roku powinnam go karmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najlepsze wszystkie porady. Czy serio każdy musi dodawać trzy grosze. Ja już też w święta się na słuchałam, że biedne dziecko soczku nie dadzą samą wodę i tym podobnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Życzę wszystkim mniej chorób i dużo szczęścia. Oby był lepszy dla wszystkich i w końcu aby był świat bez wojen
Trzymajcie się i ściskam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 06:44   #1601
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Helcia też chodzi tylko przy meblach i pchaczu. Nie stoi i nie chodzi sama. I też ciągle słyszę, że siostrzeniec z lutego 2021 "w jej wieku" już chodził. Ale ja się tym nie przejmuję, wszystkim wtedy odpalam, że Helena przynajmniej zaczyna mówić (a właściwie gada jak nakręcona), a on nic

My mieliśmy z mężem jelitowke,, dwa dni urlopu wyjęte z życia (tak mi szkoda tych wolnych dni), ale od wczoraj już jest ok. Młodą ominęło, ale zajmowanie się nią w tym stanie to była katorga.

Ale gada po swojemu czy gada gada?

Najlepszości w nowym roku!
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-01, 11:08   #1602
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Mam pytanie do mam bardziej doświadczonych w chorobach. Mamy 2 dzień biegunki, oczywiście wode jej proponuję cały czas, podaje tez więcej mleka aby się nie odwodniła ale co z pokarmami stałymi? Wczoraj myślałam, że może coś zjadła i jej to nie podpasowało stąd biegunka ale drugi dzień to już wątpie. Nie wiem czy proponować normalne posiłki czy może coś lekkiego, mniejsze porcje i więcej mleka?
Dodatkowo jakieś pomysły co to może być? Żadnych innych objawów nie ma. Czy jak miała podawane lek przeciw rotawirusom to możliwe, że jednak może się tym zarazić.

Do żlobka jutro nie pojdzie a ja jutro zaczynam pierwszy dzień po urlopie zaczyna się super. Jeszcze tej adaptacji w żłobku nie skończyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 19:06   #1603
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Dot.: Listopadówki 2021! Część III

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Trochę odpuściłam, bo już serio myślałam, że każde dziecko tu chodzi


Szczęśliwego nowego roku



Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Przyjdzie czas, zacznie biegać i będziesz płakać za czasami kiedy była mniej mobilna
Myślę, że nie ma się czym stresować bo ma jeszcze czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy pierwszym na wszystko się czeka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Wandzia nie chodzi, ani przy meblach ani tym bardziej sama. Coś próbuje stawać na nogi z podparciem, ale powoli to idzie. Ja mam luz, tylko dziadków już skręca

U nas nasi rodzice mają z tym luz, ale dziadkowie i inni oczywiście w szoku, bo jak to ma ponad rok i nie chodzi

Ten „wyścig” i przechwalanie chyba będzie już zawsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 19:45   #1604
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mam bardziej doświadczonych w chorobach. Mamy 2 dzień biegunki, oczywiście wode jej proponuję cały czas, podaje tez więcej mleka aby się nie odwodniła ale co z pokarmami stałymi? Wczoraj myślałam, że może coś zjadła i jej to nie podpasowało stąd biegunka ale drugi dzień to już wątpie. Nie wiem czy proponować normalne posiłki czy może coś lekkiego, mniejsze porcje i więcej mleka?
Dodatkowo jakieś pomysły co to może być? Żadnych innych objawów nie ma. Czy jak miała podawane lek przeciw rotawirusom to możliwe, że jednak może się tym zarazić.

Do żlobka jutro nie pojdzie a ja jutro zaczynam pierwszy dzień po urlopie zaczyna się super. Jeszcze tej adaptacji w żłobku nie skończyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja Wandzi dawałam byle zjadła, staram sie oczywiscie w miare zdrowe. Nam bardzo pomógł enterol, mieszalam z kaszka. Kaszka ryzowa lub kleik dobrze sie sprawdza orzy biegunce. I gotowana marchew. Może złapać rota mimo szczepień, tylko przebieg zwykle lagodniejszy.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 20:42   #1605
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ja Wandzi dawałam byle zjadła, staram sie oczywiscie w miare zdrowe. Nam bardzo pomógł enterol, mieszalam z kaszka. Kaszka ryzowa lub kleik dobrze sie sprawdza orzy biegunce. I gotowana marchew. Może złapać rota mimo szczepień, tylko przebieg zwykle lagodniejszy.
Ok dzięki, właśnie tarte jabłuszko jej daje, kaszkę z humana ale mam końcówkę bo to jeszcze z początków jej rd mam więc dokupię może kaszkę ryżową i coś innego lekkiego wymyślę. Daję jej dicoflor ale to nie na biegunkę tylko ogólnie probiotyk bo tylko to moglam w sobote dostac w rosmanie. Enterol muszę kupić w takim razie.
A mi niby było lepiej a teraz znów gorzej się czuję
Powiem Wam, że my takiej masakry chorobowej może nie mamy ale i tak mam dość. Więc współczuję wszystkim chorym dzieciom i ich opiekunom.
Byle do wiosny to może te cholerne choroby się skończą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 21:39   #1606
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 925
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Wiosna za oknem, pogoda szaleje to i wirusy się rozkręcają. My staramy się ograniczać kontakty, bo boje sie grypy. Zresztą lekarze apelują. Wyszukujemy aktywności na powietrzu

Z tym chodzeniem to jakaś masakra ze strony babć. Nasze babcie a prababcie K. cisnely na chodzenie jak szalone. Jakby od tego och życie zależało, serio. Nie wiem po co komu taki pęd. K. pewnego dnia poprostu poszedł w moją stronę
Co do gadania to w porównaniu ze starszym kuzynem, sporo mówi. Wiadomo -mama, tata, da, sisi plus idę, gdzie itp. Wymyśla swoje słowa na różne rzeczy. I co ciekawe potrafi powtorzyć "Lis" albo "kółko"

Zdrówka dla chorych bobasów! U nas dzisiaj wieczorem gorączka chyba od zębów :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796
Czas edycji: 2023-01-01 o 22:59
b2d301b4c170eaf9b1364445e8ddaa8145214528_6583800237796 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 08:52   #1607
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby byl troche lepszy niz poprzedni, u nas nie bylo zle w 2022, no zycko jak zycko wiec w sumie tylko bym chciala rozwiazanie kwestii mieszkaniowej.

Co do chorob to ja was pobije- u nas nie bylo tragedii, chora bylam ja, chyba grypa, ale minelo jakos w miare. Clara troche gila w swieta, ale nic ponad to. Ale uwaga- mamy wszy!!! Tzn mam nadzieje, ze juz "mielismy", na pewno starszak i ja, TZ i Clarze zrobilam tez leczenie na wszelki wypadek. Ja to najgorzej, bo mam geste i dlugie wlosy, wiec cholera dostaw sie tym srodkiem do wszystkich zakamarkow to masakra. No ni, zobaczymy. We Francji to jest mega czeste, wiec tylko czekalam kiedy to nastapi- no i prosze, w swieta :p

Jedytka, jeszcze na biegunke to dobry banan i gotowane /pieczone owoce ( jablko, gruszka), a nie surowe (no banan surowy :p ). Mozna byc chorym takze po szczepieniu na rota, tych wirusow jest bardzo duzo.

Bylysmy z Clara przed swietami na kontroli i szczepieniu, 79 cm i 11,5 kg. Wczoraj ja wazyam to prawie 12. No klopsik jest. Ale idzie ladnie w krzywej. Pediatra powiedziala, ze przeciez starszak tez byl klops, wiec widac taki urok. Uwielbia jesc, widac tak ma byc :p
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 10:36   #1608
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Myśmy mieli wszy cały wrzesień i październik. Ja raz , Laura w ogole, mąż raz, starszak ze 4 razy. Już myslalam ze wyjdę z siebie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 21:25   #1609
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby byl troche lepszy niz poprzedni, u nas nie bylo zle w 2022, no zycko jak zycko wiec w sumie tylko bym chciala rozwiazanie kwestii mieszkaniowej.

Co do chorob to ja was pobije- u nas nie bylo tragedii, chora bylam ja, chyba grypa, ale minelo jakos w miare. Clara troche gila w swieta, ale nic ponad to. Ale uwaga- mamy wszy!!! Tzn mam nadzieje, ze juz "mielismy", na pewno starszak i ja, TZ i Clarze zrobilam tez leczenie na wszelki wypadek. Ja to najgorzej, bo mam geste i dlugie wlosy, wiec cholera dostaw sie tym srodkiem do wszystkich zakamarkow to masakra. No ni, zobaczymy. We Francji to jest mega czeste, wiec tylko czekalam kiedy to nastapi- no i prosze, w swieta

Jedytka, jeszcze na biegunke to dobry banan i gotowane /pieczone owoce ( jablko, gruszka), a nie surowe (no banan surowy ). Mozna byc chorym takze po szczepieniu na rota, tych wirusow jest bardzo duzo.

Bylysmy z Clara przed swietami na kontroli i szczepieniu, 79 cm i 11,5 kg. Wczoraj ja wazyam to prawie 12. No klopsik jest. Ale idzie ladnie w krzywej. Pediatra powiedziala, ze przeciez starszak tez byl klops, wiec widac taki urok. Uwielbia jesc, widac tak ma byc :p
Ojej, mega współczuje. No mam nadzieję, że się pozbyliście tego dziadostwa
Ooo dzięki za podpowiedzi. Dziś już wszystko w normie. Takie dwa dni były ale na wszelki wypadek do żlobka dziś nie poszla, idzie za to jutro. Ja dziś z kolei pierwszy dzień w pracy

Co do wagi to Emilka też jakoś ponad 11kg waży a ostatnio je jakoś kiepsko. I niestety tak jak jadła wszystkie warzywa tak teraz wybrzydza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Myśmy mieli wszy cały wrzesień i październik. Ja raz , Laura w ogole, mąż raz, starszak ze 4 razy. Już myslalam ze wyjdę z siebie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ojejku współczuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez jedytka1
Czas edycji: 2023-01-02 o 21:26
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-03, 16:39   #1610
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Wpisuję się do drużyny chorych.
Teraz mnie poskładało, ale bez tragedii.
Zaraz zrobię test czy to grypa czy raczej jakieś inny szit.

Mój tż też umiera i właśnie zrobił histerię, że jedzie do szpitala temperatura 36.8, kurtyna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 09:46   #1611
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Lagun Pokaż wiadomość
Wpisuję się do drużyny chorych.
Teraz mnie poskładało, ale bez tragedii.
Zaraz zrobię test czy to grypa czy raczej jakieś inny szit.

Mój tż też umiera i właśnie zrobił histerię, że jedzie do szpitala temperatura 36.8, kurtyna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój po antybiotyku miał temperaturę 35.5 i chciał jechać na opiekę nocną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 11:19   #1612
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez Olga_1988 Pokaż wiadomość
Mój po antybiotyku miał temperaturę 35.5 i chciał jechać na opiekę nocną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Wczoraj myślałam, że go palnę. Na szczęście dzisiaj się ogarnął, za to teraz ja dętka - potwierdzona grypa.
Młody na razie się trzyma, zobaczymy co dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 13:12   #1613
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Ja mam zapalenje zatok. Tak mnie wczoraj w samolocie dobiło myslalam ze zejdę. Bol uszu, zatkane oba, nic nie słyszałam wczoraj. Dziś mi się odetkało ale bol zatok niczym nie schodzi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 18:14   #1614
jedytka1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1 510
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Dziś miałam w końcu badanie I trymestru prenatalne. Niestety ale serce dziecka nie było. Jutro idę do szpitala na poronienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jedytka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 18:32   #1615
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Dziś miałam w końcu badanie I trymestru prenatalne. Niestety ale serce dziecka nie było. Jutro idę do szpitala na poronienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak mi przykro... Tulę Cię mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 18:41   #1616
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Dziś miałam w końcu badanie I trymestru prenatalne. Niestety ale serce dziecka nie było. Jutro idę do szpitala na poronienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo mi przykro Gdybyś potrzebowała wsparcia dawaj znać.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 19:09   #1617
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Bardzo mi przykro Jedytka


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 19:27   #1618
Lagun
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 771
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Jedytka, przykro mi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lagun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-04, 23:26   #1619
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Dziś miałam w końcu badanie I trymestru prenatalne. Niestety ale serce dziecka nie było. Jutro idę do szpitala na poronienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jedytka, dwa razy przez to przechodziłam, jestem twarda sztuka ale i tak wiem jak jest ciężko. Nie będę mówić „będzie dobrze” itp tylko po prostu wysyłam dużo ciepłych myśli.

Opiumalfa, na zatoki spróbuj ciepłe okłady, idealnie jakbyś miała No ten termofor z pestek. Mi to pomaga, czasami trochę rozluźnia, a przynamniej jest to dość przyjemne uczucie i ból trochę mniejszy.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-05, 08:43   #1620
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadówki 2021! Część III ;)

Cytat:
Napisane przez jedytka1 Pokaż wiadomość
Dziś miałam w końcu badanie I trymestru prenatalne. Niestety ale serce dziecka nie było. Jutro idę do szpitala na poronienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo Ci współczuję, też przez to przechodziłam.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ale gada po swojemu czy gada gada?

Najlepszości w nowym roku!
Nie no, wiadomo, że po swojemu ale zaczyna powtarzać pierwsze sylaby słów, więc chyba powoli coś tam ogarnia
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-13 20:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.