Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-04, 14:04   #721
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny też macie problem z dodawaniem opinii o produkcie? Ja ostatnio ich sporo dałam i żadna się nie pojawiła, dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak
Dopiero po dłuuugim czasie się pojawiła.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-11, 18:07   #722
katpiotrowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Zalando super. Polecam
katpiotrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 14:28   #723
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cześć,

Odświeżam temat bo miałam w ostatnim czasie dziwna sytuację z tym sklepem. Na początku stycznia zrobiłam na zaladno małe zakupy, natomiast pod koniec miesiąca dostałam maila, że na moim koncie wystąpiła nietypowa aktywność

Cytat:
z przykrością informujemy, że na Twoim koncie Zalando wystąpiła nietypowa aktywność. Istnieje prawdopodobieństwo, że osoby nieupoważnione uzyskały dostęp do Twojego konta poprzez wykorzystanie danych dostępowych, które stały się publiczne ze źródeł spoza Zalando. Nie doszło do wycieku danych uwierzytelniających przechowywanych przez Zalando. Nieupoważnione osoby mogły uzyskać dostęp do Twoich danych takich jak imię i nazwisko, e-mail, a także innych informacji przechowywanych na Twoim koncie, jak adres, numer telefonu, wiek i wszelkie preferencje lub historie zamówień Zalando. Jednocześnie zapewniamy, że dzięki stosowanym przez nas środkom bezpieczeństwa nie uzyskano dostępu do żadnych poufnych informacji dotyczących płatności.
Po zmianie hasła na zalando na wszelki wypadek zmieniłam też hasło do maila (na szczęście nie miałam takich samych haseł) itp.

Po kilku dniach przyszła na moja skrzynkę wiadomość z francuskiego zalando, żeby wpłacić ok 15euro za subskrypcję Zignorowałam ją. Minęło kilka dni i znowu przyszła wiadomość w języku francuskim. Na szybko wrzuciłam to do tłumacza i wyszło mniej więcej tak:

Cytat:
Przykro nam, że odchodzisz!

Witaj XYZ,

Nie mogliśmy obciążyć Twojego konta i dlatego nie mogliśmy odnowić Twojej subskrypcji Plus.

Czy już za nami tęsknisz? Zarejestruj się ponownie, aby otrzymać ekspresową dostawę i inne ekskluzywne korzyści za jedyne 14,95 € rocznie. Wiesz gdzie nas znaleźć!
W każdej takiej wiadomości były odnośniki kierujące zapewne do płatności lub coś w tym stylu, ale nie miałam zamiaru nawet w to klikać.

Czy ktoś miał taka sytuację?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2023-02-19 o 14:35
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 06:00   #724
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Sklep zalando.pl

Mam pytanie odnośnie zwrotu, zamowilam jeansy które zostały wysłane przez partnera Zalando w tym wypadku byl to Tommy Hilfiger, niestety są za duże i muszę oddać. Mam etykietę zwrotu do DHL ale nie mogę zamówić kuriera do domu tylko na kartce która była w przesyłce pisze ze musze zanieść do punktu nadania DHL ( przesyłka wraca do Holandi) . Mam blisko Zabke z punktem DHL, czy dostanę od zabki jakieś potwierdzenie nadania?
Na tej etykiecie nawet nie wiem który nr jet do śledzenia przesyłki i martwię się tym.
Wogole pierwszy raz się mi zdarzyło że nie mogę zamówić kuriera do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 08:15   #725
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Sklep zalando.pl

dostaniesz wydruk z terminala, takie potwierdzenie przyjęcia przesyłki i tam będzie nr przesyłki do śledzenia
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 09:05   #726
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Sklep zalando.pl

Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 09:05   #727
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziewczyny, zakupiłam podkład Mac na Zalando. Otworzyłam pudełeczko (było zaklejone) i odkręciłam buteleczkę. Nawet nie musiałam testować, bo kolor tak ciemny jak dla murzynki (tak się kończy dobieranie odcieni przez internet). Rozumiem, że oni takiego zwrotu nie przyjmą? Czy jednak warto spróbować? Czy wszystkie kosmetyki są w Zalando zaklejone?
__________________
Always Fighter

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2023-11-24 o 09:21
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-26, 16:34   #728
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zakupiłam podkład Mac na Zalando. Otworzyłam pudełeczko (było zaklejone) i odkręciłam buteleczkę. Nawet nie musiałam testować, bo kolor tak ciemny jak dla murzynki (tak się kończy dobieranie odcieni przez internet). Rozumiem, że oni takiego zwrotu nie przyjmą? Czy jednak warto spróbować? Czy wszystkie kosmetyki są w Zalando zaklejone?
Ogólnie MAC są zaklejone, spróbuj sprzedać a teraz na MAC jest czarny piątek
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-21, 23:44   #729
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Sklep zalando.pl

Wiecie może czemu komentarze na Zalando zniknęły? Szkoda, że już ich nie ma bo jednak sam tekst w stylu rozmiarówka zawyżona czy zaniżona nic nie daje. Najczęściej kupuję rzeczy w rozmiarze 42. Ostatnio kupiłam koszulę. Był tekst że rozmiarówka zaniżona. Wzięłam więc M i dla pewności jeszcze L. I ku mojemu zaskoczeniu w tych dwóch rozmiarach się utopiłam. Komentarze innych osób dużo dawały gdy chciałam coś zamówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-22, 20:37   #730
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Wiecie może czemu komentarze na Zalando zniknęły? Szkoda, że już ich nie ma bo jednak sam tekst w stylu rozmiarówka zawyżona czy zaniżona nic nie daje. Najczęściej kupuję rzeczy w rozmiarze 42. Ostatnio kupiłam koszulę. Był tekst że rozmiarówka zaniżona. Wzięłam więc M i dla pewności jeszcze L. I ku mojemu zaskoczeniu w tych dwóch rozmiarach się utopiłam. Komentarze innych osób dużo dawały gdy chciałam coś zamówić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
słabe to... włlasnie dzięki opiniom lubiłam zakupy na zalando
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-21, 13:01   #731
echinokaktus
Raczkowanie
 
Avatar echinokaktus
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 197
Dot.: Sklep zalando.pl

Przez jakiś czas w Zalando Lounge można było przeglądać konkretne kategorie (np. Spodnie męskie), bez wchodzenia w poszczególne oferty. Wyświetlały się wtedy produkty z danej kategorii z wszystkich ofert.

Mam wrażenie, że dziś to zniknęło. Potwierdzacie?
__________________
I'll see you on the dark side of the moon.
echinokaktus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 14:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.