Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-08, 08:35   #3121
escadaaaa
Raczkowanie
 
Avatar escadaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
GG do escadaaaa Wyślij wiadomość przez MSN do escadaaaa Send a message via Skype™ to escadaaaa
Dot.: Re: Kolczyk w języku

apropo tego kosmetologa to jestem studentka kosmetologii i robie rozne kursy, piercing mam narazie dopiero w planach, ale w wielu miejscach szkolen są wlasnie takie kursy, trwają często kilka dni i jest praktyka. kosmetolodzy (tacy, ktorych naprawde interesuje ten zadow) maja zwykle wiele za sobą kursów i szkoleń więc gdyby mieliby to wszystko wypisywać byłoby to troche dziwne.
__________________
I've got a jet black heart that's all fucked up...
http://www.poznan.buddyzm.pl/
http://marylach.spaces.live.com
escadaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 11:19   #3122
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Talking Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wlasnie odebralam kolczyki ktore zamowilam na allegro.. wsztstko jest ok kolczyki w idealnym stanie nie ma zadnych oznak ze byly uzywane.. odkrecilam kazda kulke. oczywiscie przed wlozeniem wyczyscilam je.. naprawde polecam mam 25 kolczykow za 50zl ( polowa dla mojej kolezanki) Pozdrawiam goraco
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:02   #3123
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Talking Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Ollaa18 Pokaż wiadomość
wlasnie odebralam kolczyki ktore zamowilam na allegro.. wsztstko jest ok kolczyki w idealnym stanie nie ma zadnych oznak ze byly uzywane.. odkrecilam kazda kulke. oczywiscie przed wlozeniem wyczyscilam je.. naprawde polecam mam 25 kolczykow za 50zl ( polowa dla mojej kolezanki) Pozdrawiam goraco
hohho zaszalałyscie to ze nei były uzywane to raczej normalne ;P
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:20   #3124
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
hohho zaszalałyscie to ze nei były uzywane to raczej normalne ;P
no jak szlalec to na calego.. hehe teraz codziennie moge zmieniac kolczyki..
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 14:56   #3125
magdusia0016
Raczkowanie
 
Avatar magdusia0016
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 33
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja juz miałam jezyk bez obuchliny wczoraj ale jak dzisiaj wstałam to jestyk mi toche spuchł i sie zasanawiam czy go podrazniłam czy to cos innego
magdusia0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:27   #3126
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez magdusia0016 Pokaż wiadomość
ja juz miałam jezyk bez obuchliny wczoraj ale jak dzisiaj wstałam to jestyk mi toche spuchł i sie zasanawiam czy go podrazniłam czy to cos innego

trudno powiedziec dlaczego spuchl ci jezyk ja zrobilam sobie kolczyka miesiac temu i od czasu kiedy zeszla mi opuchlizna to nie spuch mi... a zmienialas moze na krotszego?? moze ci sie wtedy wydawac ze ci spochl...
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:37   #3127
magdusia0016
Raczkowanie
 
Avatar magdusia0016
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 33
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie własnie nie zmieniałam mam go ponad półtora tygodnia i trosche mi spuch koło dziurki
magdusia0016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 17:58   #3128
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

nie podraznilas raczej mi czasami w nocy tez puchnie...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 18:05   #3129
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Noi teraz ja mam mały problem... Wymieniłam w piątek kolczyk, szczerze mówiąc trochę bolało a minęły cztery tygodnie(?). Potem trochę mnie przez dwa dni bolał język, czasami przy gwałtowniejszym ruchu. A od bodajże trzech dni na brzegu, z prawej strony zrobił mi się taki trochę zaczerwieniony placek. Co to może być?Zęby myję, język też (może za mocno go szoruje?), noi zaczęłam płukać szałwią. Co to jest?Nie boli, nie szczypie tylko dziwnie wygląda, a ja zaczynam panikować... Pomocy
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:13   #3130
Essali
Raczkowanie
 
Avatar Essali
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 292
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Koleżanka chce sobie zrobić kolczyk w tajemnicy przed rodzicami i pytała mnie o zatyczkę do języka [ takie coś z płaską górą, sztangą i na dole ma zacisk ] , na początku chciała od razu po przekłuciu to włożyć, ale wybiłam jej to z głowy [ taa. plastik na świeże przekłyucie. ] , no w każdym razie- poprosiła mnie, żebym zamówiła jej ze swojego konta na allegro, aczkolwiek tam są zdjęcia jedynie 'luźnych' zatyczek, a ona chciałaby wiedzieć jak to wygląda na języku. Ma ktoś to i może pokazać zdjęcie?
ja nie posiadam, bo nie mam takiej potrzeby. mama kolczyka i tak nie widziała...
Essali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 19:32   #3131
ghamra85
Raczkowanie
 
Avatar ghamra85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

almostthere naprawdę bolało? Ja sie jutro wymieniam na wymianę i się zastanawiam jak to będzie wyglądało...Mam sztangę z bioplastu. Oni mi ją skrócą czy wyjmą tą długą i włożą krótszą? To mi stracha narobiłaś...Pozdrawiam.
ghamra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 19:52   #3132
Essali
Raczkowanie
 
Avatar Essali
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 292
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ghamra85 Pokaż wiadomość
almostthere naprawdę bolało? Ja sie jutro wymieniam na wymianę i się zastanawiam jak to będzie wyglądało...Mam sztangę z bioplastu. Oni mi ją skrócą czy wyjmą tą długą i włożą krótszą? To mi stracha narobiłaś...Pozdrawiam.
nie ma się czego bać. Ja wymieniałam po niecałym tygodniu i nie czułam tego, ale to indywidualna sprawa...
pewnie wsadzą krótszą.
Essali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:11   #3133
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ghamra85 Pokaż wiadomość
almostthere naprawdę bolało? Ja sie jutro wymieniam na wymianę i się zastanawiam jak to będzie wyglądało...Mam sztangę z bioplastu. Oni mi ją skrócą czy wyjmą tą długą i włożą krótszą? To mi stracha narobiłaś...Pozdrawiam.
wymienia ci sztange na krotsza moze na 16mm nie martw sie to nie boli.. ja jak mi wyjela pierwszy raz po przekluciu przy wymianie mialam takie dziwcze uczucie tak pusto w buzi mialam nie martw sie a i jeszcze jak zmienilam na krotszego to mialam takie uczucie jakby mi spuchl jezyk ale po jakims czasie sie przyzwyczailam....
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:38   #3134
magdusia0016
Raczkowanie
 
Avatar magdusia0016
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 33
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

moja kumpela po ponad tygodniu kupiła sobie kolczyk i chciała sobie wymienic wyjeła tamtrn długi i wsadziła krutki ale był za krudki wiec wsadziła stary i ja nic nie bolało obydwie przebijałysmy jezyk 29 12 2008 mysle ze nie bedzie tak zle
magdusia0016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:53   #3135
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Magdusia prosze cie, pisz uwazniej bo ciezko cie czasami zrozumiec. jak masz problemy z ortografia to zainstaluj mozille i ona bedzie ci podkreslala bledy
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 22:14   #3136
ghamra85
Raczkowanie
 
Avatar ghamra85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzięki dziewczyny! Zawsze to jakieś pocieszenie . Więc ide jutro na zmianę. A nie wiecie czy dostanę ten dłuższy spowrotem? W razie jak by mi właśnie język spuchł czy coś się działo, to żebym mogła w domu sobie zmienić sama a nie biegać za każdym razem do salonu... Jak taki kolczyk przechowywać w ogóle, żeby potem się nadawał do użytku? Może i głupie pytania ale wolę się upwenić, aniżeli coś spaprać sobie w buzi...

W ogóle ostatnio mi znowu krew leciała, tak nagle siedzę i poczułam w buzi. Wcześniej (gdzieś tydzeiń po przebiciu) zjadłam pasek czekolady i też pokawiła się krew. A ostatnio zjadłam ciastko z czekoladą. czy to od tej czekolady? Szybko przestało lecić no ale leciała...A i opuchlizna z dziąseł zeszła, na szczęście...
Pozdrawiam!
ghamra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 06:34   #3137
almostthere
Raczkowanie
 
Avatar almostthere
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Morąg-Zadupie koło Elbląga
Wiadomości: 59
GG do almostthere
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Po prostu jak wkładała kolczyk to miałam jakby zaciśnięty kanał :| nie bolało mocno, ale jednak...a ta plamka jest dalej, co to może być?
__________________
...Somewhere beyond hapiness and sadness I need to calculate what creates my own madness....
almostthere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 12:23   #3138
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ghamra85 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Zawsze to jakieś pocieszenie . Więc ide jutro na zmianę. A nie wiecie czy dostanę ten dłuższy spowrotem? W razie jak by mi właśnie język spuchł czy coś się działo, to żebym mogła w domu sobie zmienić sama a nie biegać za każdym razem do salonu... Jak taki kolczyk przechowywać w ogóle, żeby potem się nadawał do użytku? Może i głupie pytania ale wolę się upwenić, aniżeli coś spaprać sobie w buzi...

W ogóle ostatnio mi znowu krew leciała, tak nagle siedzę i poczułam w buzi. Wcześniej (gdzieś tydzeiń po przebiciu) zjadłam pasek czekolady i też pokawiła się krew. A ostatnio zjadłam ciastko z czekoladą. czy to od tej czekolady? Szybko przestało lecić no ale leciała...A i opuchlizna z dziąseł zeszła, na szczęście...
Pozdrawiam!
I jak po wymianie? Nic nie bolało?? ja trzyma kolczyki w takim zamknietym pudeleczku i przeczytalam na jedej ze stron o kolczykach zeby parzyc je wrzatkiem przed wlozeniem.. trzeba zabic zarazki pozdrawiam goraco
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 15:04   #3139
ghamra85
Raczkowanie
 
Avatar ghamra85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej. Jednak ne poszłam dziś bo wczoraj znowu mi krew leciała. Śmiałam się długo i może to przez to? Już sama nie wiem. Nie leci mocno bo wystarczy, że przyłożę wacik i przestaje, ale wolę poczekać z tą wymianą. W poniedziałek miną równiótkie 2 tygodnie, więc wtedy się pofatyguję. Mam nadzieję, że nie będzie bolało... Pozdrowienia dla Was!
ghamra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-10, 10:12   #3140
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hej jak tam piatkowe szalenstwa.. czy wy tez jak wyjmiecie kolczyka to macie taka kulke mala w miejscu gdzie jest przebity jezyk??? zaniepokoilo mnie to
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 10:56   #3141
szopiak
Raczkowanie
 
Avatar szopiak
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No i miałam wczoraj zrobić, ale się rozchorowałam
A tak czułam, ze to był TEN dzień ehhehe
Trudno poczekam

Cytat:
Napisane przez buziaczek1324 Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedz ja te studio znalazłam w internecie i też uważam że jest najlepsze...tylko moja mama panikuje...czy któraś z was robiła tam może kolczyk?
ahh no i trzeba mieć wszystkie zdrowe ząbki?
Spokojnie. Znam kilka osób, które tam robiły. Pełen profesjonalizm.
W innym wypadku nie wybrałabym tego studia, a należę do rozsądnych osób
Co do ząbków. Pytałam mojego dentystę co on o tym myśli.
Stwierdził, że nie widzi przeciwwskazań tylko, uczulił, abym poszła do profesjonalisty, aby kolczyk był w miarę daleko, żeby nie stukał o ząbki. No i powiedział, że muszę dbać o jamę ustną. Naprawde zaskoczył mnie swoja wiedzą na ten temat.
Mam jeszcze 2 zęby do zrobienia, ale według mojego dentysty spokojnie mogę zrobić kolczyk bo nie mam żadnych stanów zapalnych, a jemu nie będzie to przeszkadzało przy naprawie tych dwóch zębów. Specjalnie przesunął mi kolejną wizytę aby się język zagoił, a ja nie pojechała Buuuuuu

Ech dziś bym z opuchniętym języczkiem chodziła Buuuuuu Dlaczego musiało mnie coś złapać grrrrrrr? No nic poczekam do kolejnego piątku, aby się przez weekend troszkę podgoiło bo w pracy muszę móc dobrze mówić
szopiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 15:23   #3142
dodka88
Raczkowanie
 
Avatar dodka88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 54
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

... mam pytanko... znacie jakis dobry salon we wrocławiu ktory warto polecić??
__________________

dodka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 19:55   #3143
Joasia1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Re: kolczyk w jezyku!!!boli?ile sie goi?chce go zrobic!

a ja mam pytanie co do kolczykow w uszach bo sróbki mi sie poluzowały i kolczyki mi wpadły i teraz nie nosze zadnych i mam czerwone dziurki bohe sie z emi zarosna
Joasia1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 09:55   #3144
ashya098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej. 3 dni temu zrobilam sobie kolczyk w jezyku i dzisiaj zaczelo bardziej krwawic wie ktos czy to moglo byc spowodowane tym ze palilam, czy czyms innym? Plucze szalwia ale caly czas krwawi i u góry i na dole jezyka
ashya098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:20   #3145
szopiak
Raczkowanie
 
Avatar szopiak
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 63
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ashya098 Pokaż wiadomość
Hej. 3 dni temu zrobilam sobie kolczyk w jezyku i dzisiaj zaczelo bardziej krwawic wie ktos czy to moglo byc spowodowane tym ze palilam, czy czyms innym? Plucze szalwia ale caly czas krwawi i u góry i na dole jezyka
Może szarpnęłaś sztangę np. przez sen
szopiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 10:25   #3146
ashya098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

to by pasowalo , bo jak sie obudzilam to mialam krew na jezyku ;P troche zaczynam schizowac , bo sie chyba za duzo naczytalam o tych wszystkich zakazeniach a moge cos zrobic zeby szybciej przestalo krwawic?
ashya098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:17   #3147
Ollaa18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 52
GG do Ollaa18
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ashya098 Pokaż wiadomość
to by pasowalo , bo jak sie obudzilam to mialam krew na jezyku ;P troche zaczynam schizowac , bo sie chyba za duzo naczytalam o tych wszystkich zakazeniach a moge cos zrobic zeby szybciej przestalo krwawic?

ja jak zrobilam sobie kolczyka w jezyku ani razu nie leciala mi krew.. tylko podczas przekucia.. moze sobie jakos podrazniacie jezyk nie mam pojecia moze pluczcie rumiankiem ja tak robilam a na opuchlizne polecam ssac kostki lodu z rumianku ulga dla jezyka pozderawiam
Ollaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 11:25   #3148
ashya098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

no mi teraz przez te 2 dni tez nie krwawilo , tylko teraz i okropnie wyglada;P ale jezyk mnie nie boli i poza tym jest ok. Poczekam jeszcze troche, poplucze i nie bede narazie nic jadla ;D bo glupio zrobilam ze rano sobie jogurcik zjadlam
ashya098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:11   #3149
ghamra85
Raczkowanie
 
Avatar ghamra85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Też mam problem z tą krwią. Tyle, że mi leci krótko i tylko z góry. Ja używam patyczka do uszu, żeby to zatamować. I też maa tak, że np. dwa dni nie leci a potem zaczyna lecieć, ale jak mówię, chwile leci i zatamowuje sie. I nie wiem czy iść na zmianę czy to oznacza, że jeszcze się nie zagoił kanał? W poniedziałek mija 2 tyg i chciałam wymienić na krótszy, co radzicie?
ghamra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-11, 12:36   #3150
ashya098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

czyscilam sobie tez patyczkami + szalwia i narazie przestalo krwawic Pozdrawiam
ashya098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.